Привітання з почесною грамотою

17

Шановний Костянтин Костянтинович!

Колектив географічного факультету Брду імені А. С. Пушкіна вітає Вас з отриманням Почесної грамоти Міністерства освіти Республіки Білорусь!

Ви вносите вагомий внесок у навчання і виховання в стінах Брестського державного університету імені А. С. Пушкіна майбутніх учителів географії та фахівців для сфери туризму і гостинності.

Від усієї душі бажаємо Вам подальших професійних успіхів, оптимізму і злагоди, здоров’я і благополуччя! Нехай завжди поруч з Вами будуть вірні друзі, надійні однодумці і віддані учні!

Збірник номінацій для нагородження співробітників.
(Дата оновлення 01.09.2016)
Наш профі Лідер продажів Чоловічі руки Лідер змін Швидкий старт Золотий фонд Вищий пілотаж Цінний елемент Чемпіон продажу Успішний старт Ветеран компанії Надія компанії Точність і розрахунок Дорогоцінний внесок Зразок майстерності Справжній Менеджер Хранитель традицій Засновнику компанії Майстер золоті руки Стійкий потенціал Заслужений працівник Необмежений ресурс Майстерність управління Золотий кадровий фонд Людина з великої літери Завзятість і наполегливість Унікальному професіоналу Максимальний прогрес у розвитку Стабільність – ознака майстерності Максимальний прогрес у розвитку
Кращий керівник проекту 20ХХ Кращий регіональний менеджер 20ХХ р Кращий сервісний партнер у 20ХХ році Кращий територіальний менеджер 20ХХ р Кращий працівник служби за підсумками 20ХХ року Кращий менеджер по роботі з національними мережами 20ХХ р На шляху до успіху Ефективність і розвиток Індивідуальний стиль і нестандартний підхід Соціальна відповідальність і доброчинність Переможцю виробничо-економічного змагання Масштабної особистості, досвідченого, авторитетного лідера

Переможцю конкурсу 1-е місце за обсягом продажів Справжній бізнес не роблять.

Нехай оточують лише друзі
Щоб життя протікало без зла
Успіхів нових життєвих перемог
Ніколи не сумнівайся
Нехай буде портмоне товстіший
Успіхів у житті, на роботі і в любові
Більше яблук і цукерок
Ніколи ні про що не сумувати

Удачі і везіння!
Шановний (а) !

Ми бажаємо вам чудового настрою,

світлої радості та успіхів у всіх ваших справах.
Щастя і взаєморозуміння вам, удачі і спокою!
З повагою

Просто так не зваляться з небес
Блага, без яких не прожити,
З днем народження ,тебе!

А в навчанні — накладні справи,
Щоб гордість за тебе зростала.

Нехай ангел тебе береже від негоди
Здоров’я Вам могутнього
Багато Удесных затій
Щоб в житті ніколи не було помилок

Бажаю прикидів модному фасонів
Ніколи не сумуй і не журися
Здоров’я багатства надії
Щоб турботи і печалі йшли геть
Шановний Сергію Михайловичу!
Це висока і справедлива оцінка Ваших заслуг перед Вітчизною.
Нехай наступні роки стануть для Вас ще більш успішними.
глава муніципального освіти

Нехай зустрінуть везіння радість в дорозі
Щоб смутку не прийде ніколи
Ніколи не здавайся
Успіхів виконання будь-якої Вашої мрії

Нехай буде солодке життя у вас
Ніколи не жити в чеканні
Здоров’я вам улюблені
Більше радості і світла
Номінація «Золотий Фонд Фірми»
Номінація «Гордість компанії»
Номінація «Стабільність – ознака майстерності»

Номінація «Надія компанії»
Номінація «За бездоганну працю»
Номінація «За кращу фінансову ситуацію»
Номінація «За відмінну екологічну ситуацію» (жартівлива)

Співробітникові, перевыполняющему план (жартівлива)
Самому спритно співробітнику (жартівлива)
Багатодітному співробітнику (жартівлива)
Для вантажників, експедиторів (жартівлива)

Нехай стороною проходять бурі, грози
Успіхів виконання будь-якої Вашої мрії
Більше щастя менше спаму
Багато світлих довгих років

Нехай щастя буде у тебе рясно
Багато радості, веселощів і сміху
Щоб в гору йшли справи
Здоров’я бадьорості терпіння

Доцент університету, кандидат технічних наук Чернишова Альбіна Василівна нагороджена Почесною грамотою Всеросійського товариства винахідників і раціоналізаторів за багаторічну плідну роботу по розвитку масового технічної творчості, його пропаганду та особистий внесок у сприяння використанню винаходів і раціоналізаторських пропозицій. Крім того, Альбіну Василівну подякували за активну участь та практичні результати в новаторської діяльності і в зв’язку з присудженням звання «Лауреат премії ім. І. в. Ползунова» до Дня винахідника і раціоналізатора Росії.

Вітаємо та бажаємо нових успіхів!

Доцент університету, кандидат технічних наук Чернишова Альбіна Василівна нагороджена Почесною грамотою Всеросійського товариства винахідників і раціоналізаторів.

Жартівливі грамоти і документи для свята будуть відмінним подарунком для винуватця будь-якого торжества. Диплом або жартівлива почесна грамота буде відмінним доповненням до подарунка, та солідніше будь прикольною листівки.

Організовувати свято це завжди цікаво, перш за все самі організаторам а головне весело, але вам не вистачає часу, то можна найняти професіоналів цієї справи. Фахівці з організації свят і вечірок завжди допоможуть написати цікавий сценарій для будь-якого торжества або свята, будь то ювілей або весілля. А якщо ви вирішите влаштувати свято в ретро-стилі той тут жартівливі грамоти на ювілей з прикольним текстом в якості подарунка будуть як не можна до речі.

Якщо на ювілеї будинку будуть присутні діти, важливо заздалегідь для них придумати жартівливі грамоти для вчителів стрільбі і текст для них, але і потрібно продумати програму для маленьких гостей, щоб діти не нудьгували і не втомлювалися їм можна придумати веселу казку з костюмованою виставою.

Гостям постарше можна запропонувати постріляти з арбалета а подарунком переможцю буде прикольна жартівлива грамота кращого стрільця. Подаруйте на ювілей або весілля собі і гостям на кілька годин веселощів, від арбалетной стрілянини у жінок буде відмінна можливість відчути себе в ролі амазонки, а чоловіки зможуть порадувати себе схожістю з відомим всім героєм Робін Гудом. Коли буде самий розпал ювілею або весілля можна розбити всіх гостей на команди і організувати веселе змагання на саму влучну стрілянину з арбалета для дітей, а призом стане весела пісенька і грамота.

Якщо свято очікується багатолюдний, то варто заготовити побільше текстів для жартівливих дипломів та не обійтися тут без яскравої шоу-програми. Якою вона буде будуть на святі ілюзіоністи або виступить танцювальний дует, весело отпляшит свої танці циганський табір або навіть постукають на барабанах африканське барабанщики вирішувати вже Вам.

Ще один важливий свято це ювілей на якому ніяк не обійтися без подарунків, особливо варто приділити увагу жартівливим грамотам і текстів, які на них опублікувати , тому що це свято не так вже часто він трапляється в житті людини.

Ваші колеги вже по тихому готують для вас сюрприз у вигляді прикольного тексту в грамоті діти мучать розпитуваннями, що ж подарувати на ювілей, чоловік або дружина теж замислили придумати щось неймовірне в якості подарунка, тоді свято вдасться.

Наприклад, Ви цілком можете організувати для цього дня те, що ви ніколи не робили! Вам 50, а Вам ще ні разу в житті не доводилося літати на повітряній кулі або вертольоті. У наш час все можна виправити. Політати на повітряній кулі у свій ювілей а потім отримати диплом або заготовити жартівливі тексти для грамот, які ви можете побачити на нашому сайті, як краще летуну це будуть незабутні позитивні спогади про такому урочистому дні. До речі, на кулі можуть покатати і ваших друзів.

Якщо Ви запланували провести на ювілей або весілля конкурси і можете розраховувати тільки на свої власні сили, потрібно заздалегідь спланувати і підготувати програму, заздалегідь підібрати найбільш сміливих учасників з числа гостей, які були запрошені. Краще, якщо Ви заздалегідь підготуєте тексти для жартівливих грамот, набросаете приблизний план майбутнього сценарію ювілею чи весілля, і в детальному вигляді вкажіть, в якій послідовності потрібно проводити конкурси на святі. Як для жінок, так і для чоловіків частини будуть цікаві подарунки заздалегідь заготовлені жартівливі тексти для грамот буде як не можна до речі ,наприклад, вручені за перемогу у кулінарному шоу, Переможці, самі кращі кулінари приготували краще всіх, отримують такі заздалегідь приготовані призи.

Право заохочення особливо відзначилися співробітників закріплюється в трудовому законодавстві (стаття 191 ТК). Поширена практика нагородження працівників почесною грамотою, про що можна скласти клопотання за певним зразком. Готовий приклад, бланк цього документа, інструкція щодо його оформлення – у цій статті.

Підстави для нагородження

Роботодавець має право сам вибрати, з яких підстав слід проводити працівників нагородження почесною грамотою, як їх преміювати, за яким зразком оформляти клопотання про нагородження. Ці підстави найчастіше розробляються заздалегідь і детально описуються у внутрішніх нормативних документах. Найчастіше підставами для заохочення є наступні:

 1. Постійне (або разове) суттєве перевиконання планових показників з продажу товарів або послуг, з випуску продукції (для виробничих підприємств).
 2. Значний внесок у розвиток проекту або нового напрямку (наприклад, розширення філіальної мережі компанії в різних регіонах або за кордоном).
 3. Нагорода за сумлінну багаторічну працю – зазвичай видається працівникам, які відпрацювали в організації 10 років і більше.
 4. Виняткові трудові заслуги – наприклад, виконання особливого доручення, укладення вигідної угоди у відрядженні і т. п.

Зазвичай будь нагородження присвоюють не відразу, а пристосовують до певної дати – дня заснування компанії, дню працівника (наприклад, день співробітника органів внутрішніх справ Російської Федерації) або державного свята.

Документ складається, як правило, безпосереднім керівником відзначився співробітника. Ініціатива про нагородження може виходити і від вищого керівника. У будь-якому випадку клопотання повинно складатися за прийнятим в компанії зразком, а на документі має стояти віза керівника, який вирішує питання про видачу почесної грамоти.

Порядок дій у загальному випадку виглядає так:

 1. Керівник, якому безпосередньо підпорядковується працівник, становить текст документа. Це може бути менеджер відділу, начальник філії, а якщо компанія невелика сам директор.
 2. Складений документ необхідно віднести директору, який приймає рішення про схвалення або відхилення, на клопотанні ставиться відповідна віза.
 3. Далі складається наказ про нагородження, в якому прописуються такі дані:
 • назва, номер документа дата його складання;
 • ПІБ власника (одержувачів), посаду, табельний номер;
 • структурний підрозділ, де працює працівник (наприклад, бухгалтерія);
 • підстава нагородження;
 • вид нагородження (грамота, грошові кошти, путівка тощо);
 • підпис керівника, розшифровка підписи (прізвище, ініціали);
 • підпис працівника, що підтверджує факт ознайомлення його з наказом (аналогічна підпис ставиться і в журналі внутрішнього документообігу).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Роботодавець може скористатися уніфікованою формою наказу Т11, яка раніше діяла як єдиний зразок. Проте допускається скласти і власний бланк.

 1. Сама процедура вручення проходить у публічній, урочистій обстановці в призначений день.
 2. Протягом тижня після виходу наказу необхідно занести запис у трудову книжку та особову справу працівника. Позначку ставлять у розділ «Відомості про нагородження». Зазначаються такі дані:
 • назва нагороди (наприклад, Почесна грамота Міністерства оборони РФ);
 • реквізити, дата публікації наказу (або іншого документа), який був виданий у зв’язку з нагородженням;
 • номер та дата запису, яку співробітник відділу кадрів провів у трудовій книжці.

Відео коментар можна побачити тут.

Рішення про заохочення співробітника приймає виключно керівництво – для цього не потрібно згоди з боку профспілки. При цьому варто пам’ятати, що саме клопотання, вноситься як мінімум за 2-3 тижні до передбачуваної процедури вручення почесної грамоти.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. У багатьох бюджетних установах різного рівня (школи, поліклініки, вузи, міністерства і багато інших), а також на великих підприємствах існує детально розроблене положення про нагородження або вручення почесних грамот – там міститься і зразок відповідних клопотань. Також на підприємствах найчастіше існує чітка ієрархія: хто за кого повинен клопотати, строки подання документа, вимоги до співробітника і т. п.

Зрозуміло, затвердженої форми такого документа не існує – роботодавець має право сам вибирати, які дані внести в нього. Зазвичай документ містить такі відомості:

 1. У «шапці» вказується ПІБ директора, на ім’я якого складається клопотання, а також назву компанії. Тут же прописується, від кого направлений запит.
 2. Далі йде назва документа. Словосполучення «Почесна грамота» прописується з великої літери, тому що мова йде про нагороду.
 3. Далі вказується власне підставу для заохочення, а також день, до якого воно приурочене. Зазвичай використовуються такі формулювання:
 • за сумлінне виконання своїх обов’язків;
 • за багаторічну сумлінну працю;
 • за систематичне перевиконання виробничого плану/плану продажів;
 • за вагомий внесок у реалізацію Проекту «Назва проекту».
 1. ПІБ, офіційна назва посади, табельний номер співробітника.
 2. Прохання про нагородження.
 3. Дата, підпис, розшифровка підписи (прізвище, ініціали).

Бланк, представлений нижче.

А ось готовий приклад такого документа.

Інші види нематеріального заохочення: ТОП 5 методів

Психологічна мотивація працівників далеко не завжди зводиться виключно до матеріального заохочення. Насправді публічна похвала, подання до нагородження, вручення почесної грамоти теж мають свій ефект і дозволяють співробітникові відчути певну психологічну віддачу, внутрішню задоволеність своїми заслугами.

Якщо про нагородження почесною грамотою практично завжди складається клопотання, то в інших випадках нематеріального заохочення процедура може виглядати набагато простіше. Далі розглядаються 5 найбільш цікавих видів мотивації, безпосередньо не пов’язаної з фінансовими стимулами.

Персональна похвала

Така похвала повинна відбуватися тільки публічно. Кожній людині приємно увагу на свою адресу, тим більше якщо воно пов’язане з публічним визнанням його індивідуальних заслуг і великого внеску в загальну справу.

Давно випробувана методика проведення конкурсів на кращого працівника показала свою ефективність. Елемент змагання, здорової конкуренції по-своєму стимулює працівників і цілі колективи. Однак тут необхідно знайти тонку грань, за якої конкуренція переходить в явну боротьбу і навіть протистояння.

Вільна обстановка

Це досить широке поняття, суть якого зводиться до комфортної зовнішнього середовища, навколишнього працівників. Наявність музики або її відсутність, дизайн приміщення, особливості розташування робочих місць – все це повинно максимально відповідати індивідуальним особливостям людини. Не секрет, що людям комфортно працюється в різних умовах. Один не може зосередитися навіть при легкому шумі, тоді як для іншого неприйнятно виконувати роботу в повній тиші. Тому в кожному випадку потрібен індивідуальний підхід, в рамках реальних матеріальних можливостей роботодавця.

Гнучкий графік, додаткові вихідні, можливість раніше піти з роботи при виконанні завдання – відмінна форма нематеріальної мотивації, яка вигідна і працівникові, і працедавцеві. Можливість отримати додатковий вільний час зацікавить кожної людини, тому якщо добре продумати «временнпрої» бонус, він покаже свою ефективність в перший же місяць.

Привітання зі значущими датами

Якщо співробітник працює в компанії більше 10 років, це вже саме по собі знакова подія, особливо в сучасний час, коли соціальна мобільність набагато вище, ніж у попередні десятиліття. Очевидно, що в більшості випадків компанія не стане настільки довго «тримати» людини, який не приносить користі, або не справляється з якимись обов’язками. Також кожному працівнику буде приємно увагу компанії до його особистих датам – дні народження, ювілейні дати, народження дитини, весілля та інші значущі події особистого характеру.

Відео семінар з мотивації персоналу можна побачити тут.

Таким чином, нагородження працівника почесною грамотою – це ефективний захід для підвищення його мотивації, тому має сенс скласти клопотання про заохочення за встановленим зразком, щоб схилити керівництво до відповідного рішення.

Колектив суду привітав з виходом в почесну відставку голови суду – Ірину Анатоліївну Карпенюк

10 серпня 2017 року колектив Арбітражного суду Сахалінської області в урочистій обстановці привітав з виходом в почесну відставку голови суду – Ірину Анатоліївну Карпенюк.

З привітаннями від імені колективу до Ірині Анатоліївні звернувся виконуючий обов’язки голови суду Мухаметшин Каміл Фарвазович.

Каміл Фарвазович зазначив, що Ірина Анатоліївна розпочала свою трудову діяльність після закінчення юридичного факультету Московського державного університету імені М. в. Ломоносова в правоохоронних органах Сахалінської області. У 1992 році Ірина Анатоліївна була призначена виконуючим обов’язки госарбитра, а згодом – суддею Арбітражного суду Сахалінської області, і присвятила роботі в судовій системі більше двадцяти п’яти років, з яких десять років була головою Арбітражного суду Сахалінської області.

За заслуги перед арбітражної системою Ірина Анатоліївна був нагороджений подякою Голови Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації, почесною грамотою Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. У 2010 році Ірині Анатоліївні присвоєно почесне звання Заслуженого юриста Російської Федерації. У 2012 році Ірина Анатоліївна нагороджена ювілейною медаллю «20 років арбітражним судам Російської Федерації». За професійний внесок у 2017 році Ірина Анатоліївна нагороджена почесною грамотою Ради Суддів Російської Федерації.

Від імені колективу суду Каміл Фарвазович висловив подяку Ірині Анатоліївні за багаторічну і плідну роботу, зазначивши, що відданість і любов до професії викликають у нас почуття поваги і захоплення.

Вітання та слова вдячності на адресу Ірини Анатоліївни також прозвучали від губернатора Сахалінської області Кожем’яко Олега Миколайовича, голови Сахалінського обласного суду Короля Михайла Миколайовича, виконуючого обов’язки начальника Управління Судового департаменту в Сахалінській області Калиною Інни Василівни, заступника голови Ради Суддів Сахалінської області, судді Сахалінського обласного суду Крилова Миколи Олександровича, заступника прокурора Сахалінської області Данильченко Олега Віталійовича, адміністратора Арбітражного суду Сахалінської області Квасникова Олексія Михайловича.

У відповідному слові Ірина Анатоліївна подякувала суддів і апарат суду за спільну роботу і теплі слова привітання, побажала всім успіхів у трудовій діяльності та особистого щастя.

Внесок Ірини Анатоліївни у здійснення російського правосуддя та організацію роботи Арбітражного суду Сахалінської області неможливо переоцінити. Для колективу суду Ірина Анатоліївна є прикладом високого професіоналізму, відданості своєму покликанню, відповідального ставлення до справи і чуйного ставлення до оточуючих людей.

Ювіляра нагороджуємо
За звершення у працях,
За тонкий гумор, жарти,
За успіх у всіх справах!

Нагороджуємо за відвагу
(Перед начальством не тремтить).
За підставлені плечі:
Дуже дорожить дружбою.

Присуджуємо диво-звання:
«Ювіляр – герой!»
Посів призове місце.
Він любимо завжди долею!

Оригінальні привітання з ювілеєм

55 сьогодні вам!
Прекрасний вік для кохання!!!
Вже не вірите словами,
Але в цілі вірите свої!

Здоров’я міцного завжди,
Нехай життя несе добро і світло!
Нехай не торкнеться вас біда!
Прожити на світі багато років!

П’ятірки: п’ять та п’ять.
І є бажання у нас
Вас голосно вітати.
Звучать фанфари у Вашу честь,

Грають труби туш!
Ролей у житті нам не злічити,
Ви — друг, батько і чоловік.
Ви нам — колега дорогий,

А мамі — найкращий син,
До всіх ви з трепетною душею,
Для всіх — незамінний.
Ще сьогодні — ювіляр!

І ми сказати хочемо:
Такий цінний екземпляр
Нам всім необхідний.
Адже Вами колектив багатий!

П’ятдесят п’ять буває тільки раз

П’ятдесят п’ять буває тільки раз,
І цей ювілей – не виняток!
Прийміть вітання від нас
У прекрасний день, в особливий день народження.

Нехай вам всюди супроводжує успіх,
Шостий десяток – це цифра тільки!
Не забувайте, що любов і сміх
Подовжують життя, доведено, надовго!

Дві п’ятірки в ювілеї!

Дві п’ятірки в ювілеї!
Вітати поспішаємо швидше.
Нам відмінники потрібні.
Поважаємо знанья ми.

В житті все у Вас на «п’ять».
Можемо навіть довести:
За старання і вміння ставимо «п’ять».
За спокій, терпіння — теж «п’ять».

За турботу і вниманье,
Дружбу, допомогу, состраданье
Теж ставимо тільки «п’ять».
Навіть цілих «двадцять п’ять»!

І ще п’ятірка Вам,
Що бадьора не по роках.
І бажаємо Вам і надалі
Не старіти, а молодіти.

Вітаємо з ювілеєм!
Стане життя ще світліше!

55… Ну хіба це вік?

55… Ну хіба це вік?
Так, ювілей. Але ви ж молодий!
Я вам бажаю міцного здоров’я,
Удачі і везіння всією душею!

55…Божественне час
Пожинати плоди своїх старань!
І скинути з плечей легко будь-який час,
Щоб до життя задоволень крокувати!

Свити разом aksel’bantom,
Дві пятерочки стоять,
Поруч чистим діамантом
Радісно очі горять!

Вашій чудною посмішкою
Все освітлено навколо,
Щастя хай не буде нетривкою,
Щоденними, а не раптом!

П’ятдесят плюс п’ять рочків

П’ятдесят плюс п’ять рочків
Твій сьогодні свято!
Багато слів сказати готовий
На честь твою прекрасних!

Нехай здоров’я ніколи
В житті не підводить,
І на довгі роки
Нехай печаль йде!

З оптимізмом дивимося вдалину

Нам хочеться сподіватися,
Що у шістдесят і в сімдесят
Ніщо Вас не зміниться.
Душа залишиться при Вас,

А це Ваш багаж і скарб.
І немає тенденцій, щоб згас
Ваш розум, потужний і багатий.
І з оптимізмом дивимося вдалину,

Поки серед нас
Є людина, не пан,
Але немає прекрасніше Вас!

Привітання подруги з ювілеєм 55 річчям

Бажаю бути завжди коханою,
Для чоловіка, онуків і дітей!
І бути справді щасливою,
Не загубитися серед людей!

І бути завжди скрізь помітною
Красивою зовні і душею,
Тією щирою, всім дуже потрібної
Серцевої м’якою красою!

Comments are closed.