Привітання з першим вереснем

0

Привітання з першим вереснем учнів

1 вересня – головне свято прибула на зміну літа осені, який щорічно святкується всіма вчителями, викладачами, директорами і, звичайно ж, школярами всієї нашої неосяжної Батьківщини. День Знань чекають з нетерпінням усі, хто готовий черпати ці знання протягом навчального голи. У цей прекрасний день всі діти і підлітки, вчителі та завучі, директори і батьки юних школярів з великою гордістю і захопленням зустрічаються на урочистій лінійці перед школою, щоб повною мірою перейнятися святковим настроєм і бути готовими до нового навчального року. У цей день майбутні школярі – першокласники і всі інші школярі дарують вітання з 1 вересня вчителям укупі з гарними букетами квітів, листівками і зв’язкою повітряних кульок. Будь-який учитель, зокрема, класний керівник вашої дитини, буде в захваті від тих зворушливих і жартівливих віршів і простих слів, які ми підібрали для вас в цій статті.

Але спочатку трохи історії. День знань вперше став державним святом 1 вересня 1980 року на території колишнього СРСР, проте масові святкування у вигляді урочистих лінійок з’явилися лише через 4 роки. А ось сама ідея відзначати День знань в самому початку осені була придумана радянською владою ще до війни – у 1935 році в усіх школах та інститутах новий навчальний рік став починатися 1 вересня (до цього часу не існувало точної фіксованої дати початку шкільної пори).

В даний час перший день осені, як правило, не є навчальним днем в школах. Ранок 1 вересня завжди починається з голосної музики, старих добрих шкільних пісень і грандіозної урочистої лінійки, де лунає перший дзвінок, а вчителів обдаровують морем прекрасних квітів і ніжними, що беруть за душу привітань і побажань. У цей знаменний день класні керівники та їхні підопічні після урочистої лінійки відвідують кінотеатри, музеї і парки атракціонів, де весело проводять час і обговорюють майбутню навчання у школі, ліцеї чи гімназії.

Зворушливі поздоровлення з 1 вересня вчителям у прозі

Красиві і душевні вірші, адресовані улюбленому вчителю, безсумнівно, сподобаються йому і назавжди залишать приємні почуття в його серце. Але поряд з віршами зовсім не зайвим буде вимовити прекрасні поздоровлення в прозі з 1 вересня. Ваш вчитель буде невимовно радий, що ви добре підготувалися до школи, вивчивши і невеликий милий віршик, і хороше зворушливе привітання, яке можна просто розповісти своїми словами, від усієї душі! Читайте нижче пропоновану нами добірку привітань з 1 вересня у прозі, виберете те, що вам більше подобається, і сміливо можете розповідати на класній годині або урочистій лінійці!

Сьогодні, в перший день вересня ми хочемо зізнатися Вам у коханні. Вам, наш улюблений учитель. Ми – три місяці не бачилися і скучили один за одним. Попереду у нас дуже складний рік спільної шкільного життя, у якому можливо, не буде підстав і часу для освідчень. Адже шкільні будні диктують зовсім інші відносини. А сьогодні – свято. Нехай наше визнання в любові підтримує Вас у важку хвилину, коли Вам здається, що ми щось робимо не так, надихає Вас на нові ідеї, піднімає Вам настрій в хвилини смутку. Ми разом, і ми любимо Вас! Ви наш улюблений учитель!

Дорога (ім’я, по батькові), вітаючи вас з 1-м вересня, ми хочемо побажати Вам терпіння, щоб Ви частіше прощали нам наші витівки, оптимізму, щоб Ви вірили у безмежні можливості навіть закоренілих «трієчників», хорошого настрою, щоб його не могли зіпсувати наші «двійки», побільше цікавих подій у житті, щоб Вам ніколи було викликати в школу батьків. А якщо серйозно, то ми бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб ніколи не доводилося скасовувати уроки, зразкових учнів, щоб Ваші труди і знання не пропадали дарма, і, звичайно, зростання заробітної плати, щоб Вам ніколи не захотілося покинути школу!

Вітаємо самого мудрого вчителя з першим днем вересня, з першим днем навчального року! Ми віримо, що Ваші професіоналізм, добре ставлення до життя і любов допоможуть нашим малюкам стати не тільки грамотними людьми, але і людьми, які вміють вчитися, людьми відповідальними, самостійними. Розраховуйте на нас у всіх своїх починаннях. Нехай тепло Вашої душі повернеться до вас любов’ю Ваших учнів. Ми бажаємо Вам добра, радості і миру. Хай ніколи вас не покидає удача, в серці вистачає радості і натхнення. Хай новий рік, подаруй т вам нові звершення та починання.

Ось і промчало літо… Настав чудовий свято – 1 вересня, який знаменує початок навчального року. Я бачу, що сьогодні ви всі в чудовому настрої, готові до роботи, з нетерпінням прагнете знову почати вести уроки. Сьогодні в школу прийшли трохи подорослішали, але все так само улюблені вами діти – ваші учні. Я бажаю, щоб ви – вчителі прагнули донести до школярів новий матеріал в цікавій та доступній формі, щоб намагалися захопити своїм предметом кожного учня. Я вірю, що тільки такий підхід до нашої роботи принесе бажані результати! Пробуйте, пробуйте нові прийоми, освоюйте нові методики – словом, будьте Вчителями з великої літери!

Найкращі вітання вчителям-колегам з 1 вересня

Найкращими, душевними, жартівливими та офіційними привітаннями та побажаннями вчителя можуть привітати своїх колег – таких вчителів, трудящих з початку осені і аж по кінець весни в стінах навчального закладу. Подібно до Дня вчителя, День знань – ще одна чудова подія, коли колеги вчителі можуть від душі побажати один одному відмінного навчального року, з мінімумом стресів і максимумом хороших плідних робочих днів. Нижче ми пропонуємо добірні вірші, які можна взяти на замітку кожному вчителеві початкової та середньої шкіл. Обирайте найкраще на ваш погляд привітання і впишіть її в барвисту листівку – для улюблених колег.

Як приємно в дружному колективі

Знову починати навчальний рік.

Нехай же він пройде на позитиві,

Вражень багато принесе.

Дорогі, милі колеги,

Бадьорості, здоров’я вам і сил,

Творчого духу, настрою.

Праця вчителів неоціненний!

Настав навчальний рік.

Що ж він нам принесе?

Натхнення і терпіння,

Багато грамот і перемог.

Ми в день знань побажаємо

Всім колегам — жити без бід!

Нехай наші вихованці

А ми з батьками

Нехай посмішки і квіти

Будуть нам нагородою.

Щастя, радості, кохання —

Більшого не треба!

З Днем Знань, колеги, я Вас вітаю,

Успішно пройти цей рік Вам бажаю,

Досягти піку знань з дітьми на уроках,

Щоб не було сварок і всіх інших склоки.

Терпіння побільше, довіри теж —

Воно Вам з дітьми неодмінно допоможе,

Відкритих уроків — хороших, гідних,

Слухняних діточок і дуже задоволених.

Прагнуть до знань і тільки вперед,

Щоб рік Ваш, навчальний, набирав великий зліт,

Домігшись: успіхів, відмінних оцінок,

І вручення грамот самих різних!

День знань — свято наш, дорогі колеги,

Ви — добрі, красиві, рідні,

Ми разом багато років працюємо, живемо,

І школа для всіх нас — рідний дім!

Бажаю вам щодня удачі,

Щоб легко вирішувалися всі завдання,

Нелегкий труд щоб радість приносив,

Терпіння вам, колеги, багато сил!

Щоб діти вас відчайдушно любили,

А ви їх мудрості і розуму вчили,

Щоб здоров’я було на сто років,

І радості прийшли до вас замість бід!

Привітання з 1 вересня вчителям: прикольні і жартівливі

Ну як обійтися в цей веселий святковий день без жартів, приколів і сміху? Дитячий пустотливий регіт першокласників, веселі жарти серед вчителів, старшокласників та їх батьків – те, що потрібно для ідеальної урочистої лінійки і наступного за нею класного години. Тому прикольні, веселі та жартівливі поздоровлення з 1 вересня будуть завжди доречні і очікувані на День знань. Вчителям та викладачам буде дуже приємно почути гарні веселі віршики від учнів і студентів, від своїх колег та батьків школярів. Кращі прикольні поздоровлення ми зібрали для вас в одному місці. Читайте і вибирайте кращі на ваш погляд.

Продзвенів дзвінок над вухом,

Коридори школи стуком,

Знову наповнилися, от блін,

В зуби ти рюкзак бери,

Все, лафа тепер закрита,

В серці рана не зажита,

Знову ти гризи граніт,

Вивчай всі відмінки,

Знову классуха пялит очей,

Ніби бачить у перший раз,

По дошці шкребе каракуль,

Вовка жере собі під партою,

Все, навчальний рік пішов,

Було б все, блін, добре!

Набридло літо, правда, діти?

Дуже в школу хочеться знову,

Краще немає заняття на світі,

Вранці вставати по будильнику,

Виконувати домашні заданья,

Сочиненья радісно писати,

Дуже довго тривало чеканні,

Всі хочуть отримувати п’ятірки.

У перший вересневий день,

У День Знань і уроків світу

Одягни-но картуз набакир,

І в джинсах вийди з квартири.

Не забудь з собою сірники,

Щоб замки дверні вставити,

Спалити всі навчальні книжки,

Щоб мозок не парити собі.

Щоб свято цей осінній

Був тобою відзначений круто,

Нехай удача і везіння

З тобою будуть у цей ранок!

Ура! Сьогодні знову в школу,

Знову зустрічає вас дзвінок,

Вчитель ставний і веселий,

Знову поведе вас на урок!

Нехай цей рік буде наповнений

Загадкою, знань чарами,

Нехай радісними будуть будні,

А світ наповнений чаклунством!

Щиросердечні вітання від батьків з 1 вересня для вчителів

Батьки завжди будуть вдячні вчителям своєї дитини, особливо, якщо вони допоможуть йому розкрити свої таланти та здібності і закріпити знання на «добре» і «відмінно». У будь-якому випадку, вчитель завжди піклується про своєму класі та інших учнів школи, тому батькам варто підготувати до урочистій лінійці гарні душевні вірші – поздоровлення з 1 вересня вчителям, які точно не залишать байдужим жодного педагога. Найкращі душевні вітальні вірші ми зібрали для вас тут.

Дорогий вчитель, з 1 вересня!

Радості, здоров’я, щастя і добра!

Щоб вистачало сил, витримки, терпіння

І завжди гарний настрій було!

Щоб учні знаннями блищали,

Радували Вас роботами, стараннями.

І для них прикладом і підтримкою стали,

Всіх своїм предметом зацікавили.

Вітаємо з 1 вересня, Вчитель!

Ви для нас наставник і керівник!

Нехай навчальний рік принесе плоди,

Всі реалізується, та збудуться мрії!

Учні нехай радують, навчаються відмінно,

Завдання виконують, ведуть себе пристойно.

У класі дисципліна, знання уроку,

Обговорення теми — цікаво, з толком!

Слова подяки Вам, шану і повагу

За працю нелегку і в роботі завзяття.

Прийміть вітання з 1 вересня,

Вчитель шановний,для Вас усі лаври дня!

Бажаємо Вам здоров’я, бадьорості і сил,

Щоб кожен день успіх і радість приносив.

Учнів кмітливих, розумних і активних,

Занять цікавих, глибоких, позитивних!

Красиві привітання у віршах з 1 вересня вчителям

День знань – це величезні букети квітів для вчителів, завуча та директора, це море повітряних куль і білих бантів, це день, коли голосно звучать пісні на урочистій лінійці, а потім діти з великим нетерпінням забігають у свої класи та із захопленням слухають свого улюбленого класного керівника. Довгоочікуваний час, коли нарешті можна переступити шкільний поріг і опинитися в місці, де всі твої друзі, улюблена парта і шкільна дошка! Саме в цей день будь-який школяр з радістю красиво привітає з 1 вересня своїх вчителів – тих, хто дає йому дорогу в доросле життя, повну незвіданого. У цій добірці віршів ви знайдете красиві привітання, які точно сподобаються вам і вашій вчителю. Читайте ці вірші, вивчіть напам’ять 1-2 з них і розкажіть своєму вчителеві перед всім класом!

Сьогодні треба не забути привітати

Всіх тих, хто в школі нас ті 10 років навчав

Хто міг нас вчити уроки змусити

Хто радий був пояснювати. І нічого натомість не попросив

Ми сумом згадуємо нашу школу

І тих, хто там залишився, навчав

Давайте побажаємо їм здоров’я

Щоб кожен рік сюрпризи їм підносив

Давайте від чистого серця привітаємо

З першим вересня вчителів

Що вчили теорем нас і правил

Змушуючи вивчити всі мерщій

І давайте побажаємо їм удачі

І успіхів на життєвому шляху

Вони вчать: і не може бути інакше

Через школу всі повинні пройти.

Як швидко промайнуло літо,

Встигнувши порадувати наш очей!

І діти святково вдягнені,

І дорослі несуть букети

Всі виключно для вас,

І в цей перший осінній день

Від радості очі горять…

Прийміть наші привітання

З Днем знань – з Першим вересня!

Вітаємо з першим вересня!

Побажаємо море вам терпіння!

Адже тепер день з вами у день,

Будемо ми у вас на попеченье.

Ми сподіваємося на вашу доброту,

Ласку, строгість, розуміння!

І спасибі вам за повноту знань,

Що дасте нам не раз ще з роками!

Короткі привітання з 1 вересня вчителям: прикольні смс

Сьогодні, коли весь світ уже давно заполонила мобільний зв’язок та інтернет, привітати своїх улюблених педагогів можна не тільки при зустрічі на урочистій лінійці, але і за допомогою смс і повідомлень в соціальних мережах Однокласники і ВКонтакте. Багато вчителів мають свої сторінки в інтернеті, тому ви можете легко написати їм невеликі короткі забавні та зворушливі поздоровлення, які їм піднімуть настрій і вони обов’язково з теплотою подякують вам. У цій невеликій добірці ви знайдете прикольні смс з 1 вересня для вчителів від улюблених учнів.

Сьогодні в шкільну хвіртку

Йдуть хлопці підросли.

Ви їх зустрічаєте посмішкою

І Вам вони, звичайно, ради!

Хочу сказати Вам в день осінній,

Що Ви – неначе королева

У тому царстві знань і умінь,

Що знову дзвіночком задзвеніло!

Перша вчителька наша,

З Вами нам осягати науки,

З Вами ставати краще, чистіше,

І вчитися вірити й прощати!

У наших ранцях книжки та зошити,

В головах — кіски і футбол,

А над Вами, в цей день чудовий,

Ангельський сяє ореол!

З доброю і строгою посмішкою,

Ви не раз нас будете зустрічати,

Так дозвольте мила Ви наша,

Вам любові і щастя побажати!

Ви знову, як завжди, біля керма

Рідного класу, галасливого, великого.

Здатні навчити зовсім «з нуля»

Ви в кожному класі, право ж, будь-якого.

І в перший день я хочу побажати

Уміння Вам, удачі і терпіння.

Вам всі проблеми, знаю, по плечу.

Але все ж, побажаю Вам везіння!!

У перший осінній день,

Ви знову йдете на роботу.

Щоб подарувати нам свою любов, свою турботу,

Знань нових багато!

Буде в житті світла від них дорога!

Ми Вас любимо, поважаємо, і

ще раз вітаємо!

День знань – це прекрасне святкова подія, нехай і з часткою легкого смутку для учнів. У будь-якому випадку, в цей день настрій у всіх піднесений, а викладачі стають найщасливішими на урочистій лінійці – колеги, улюблені учні та їх батьки дарують ароматні красиві квіти і чарівні вітання з 1 вересня вчителям школи. Нехай цей день стане для всіх, хто пов’язаний зі школою, теплим, сонячним і незабутнім святковим! Зі святом, з Днем знань!

Для вас День Знань настав, мої рідні,
Ви ще маленькі, зовсім не великі.
Але вже так хочете гризти граніт науки,
Вам не знайома ще смуток, утома, нудьга.

У вас все в житті так прекрасно і чудово,
Для вас все нове і все вам цікаво.
Бажаємо з радістю вам у садку вчитися,
І на заняттях працювати, не лінуватися!

У дитячий садок ви прийшли вчитися.
Нехай сьогодні навіть і пустун
Вихователь вас з усмішкою зустріне,
Всіх з Днем знань вас сьогодні, діти!

Нехай добрим буде настрій!
Зі святом дітей привітати радий.
Ми День Знань відзначати почнемо,
Хтось навіть вивчив віршик,

Як вам всім в саду тут добре.

Нехай Ваше серце б’ється вічно
Здоров’я вам радості
Більше в житті яскравих днів
Багато радості тобі бажаю
Нехай любов виявляють друзі
Багато сильних, сміливих рук
Здоров’я сил залізного терпіння
Більше б світу талантів таких
Пісня:з Днем знань вітаю я тебе!
Пісня: Шкільний для учнів дзвенить дзвінок!
Що промчало веселе літо!
Щоб шукати відповіді на питання,

Перевіряти, виправляти і вчитися.
Кругозір також розширювати свій,
Просто краще у всьому стає.
Вітаю з Днем знань усіх вас,

І вперед! В добрий шлях! В добрий час!
Промчало літо за одну мить,
Кружляють листя кольору бурштину…
І всюди чуються поздоровлення

З навчальним роком, з першим вересня!
У кожної школи і на кожній вулиці
Хвилюються злегка дівчата-розумниці,
Будь-який хлопчисько в клас йти готовий!

Дзвенить дзвінок, починається навчання
Всюди, на теренах всієї країни!
Нехай добре вчитися виходить,
Ми життя поспішаємо наповнити цим світлом,

Гвоздики, троянди, айстри, хризантеми –
Квіти всюди, куди не подивися!
Улюбленій школі складемо ми поеми,
І нехай дзвонить дзвінок мелодійно,

У гімназіях і школах нехай дзвенить!
Нехай навчальний рік складеться чудово
Для всіх, хто хоче знань гризти граніт!
З голочки лінійки, альбоми…

І святкова атмосфера вдома!
Як хочеться вже до своїм друзям,
Всі один від одного встигли відпочити!
Скучили за яскравим шкільним днях

Нехай вдається мети втілювати,
Нехай піддаються шкільні предмети!
За партою бути до майбутнього літа!
Ще начебто літо, не осінь,

Нас про погоду не запитає.

Нехай не буде вже бід попереду
Щоб усе на світі було
Ніколи не зазнавайся
Здоров’я як мороз в січень

Нехай вірні Тобі будуть друзі
Здоров’я, сили і терпіння
Більше радості перемог
Ніколи не зустрічай смут
З Днем знань, з осіннім святом!
І знову запрошують діток:
Навчання — справа не проста,
Із завзятістю твердим і терпінням

Вершин доб’єшся, лише дерзай.
Великій країні потрібні: юристи,
Лікарі, виконроби і стилісти,
І в кожній — знання потрібні!

Так, що — без криків і страждань —
За парти всі! Прийшов День Знань!
Вітаємо вас з Днем знань!
Буде легким, але не занадто.

Їжу для розуму дають,
Атмосферу дарує будинку,
Дружби, спорту і книг!
В собі багато покликань

Настав вересень – осінь тут як тут,
Повноцінно в свої права вона вступає,
І тебе, моя рідна, нові знання чекають,
Адже новий навчальний рік наступає.

Нехай він тобі велику користь принесе,
Адже ти знаєш, вчитися неодмінно треба,
Нехай навчання буде для тебе весь рік,
Не тяганиною, а інтересом і втіхою!

День знань — свято повсюдний —
День знань — день добра і дитинства
Всіх, безумовно, вітаємо,
Йти від вересня до травня

Йдуть хлопці підросли.

Побажаю жити тобі довго-довго
Ніколи щоб не відати розлуки
Успіхів в особистому житті від душі бажаю
Щоб без горя, зла і бід

Бажаю добра озеро
Ніколи не сумувати
Успіхів у роботі любові і веселощів
Більше зустрів друзів
Дітей на Перший дзвоник привели!
З цим святом, батьки, вас вітаємо,
Здоров’я, терпіння, успіхів бажаємо!
Дітей зустрічають в школі їх вчителі!

Батьки, не переживайте, адже час навчання прийшло,
Став сьогодні школярем.
І урочисто, і боязно трохи –
Стануть добрим світом для нього,

Нехай додому приходить він веселим,
Нехай він у школі навчається легко!
Тепер і вам прийшла пора,
Вас радують відмітками.

Щоб ви пишалися дітками.
До школи, скажіть нам, кожен готовий
Сьогодні День знань, і значить знову
Діток своїх потрібно рано підняти.

В школу ходити будуть ваші діточки,
Читатимуть вони розумні книжки.
Всі контролюйте і змушуйте.
Більше здоров’я вам і терпіння,

Нехай буде науку зовсім без муки!
Обом бажаємо їм нерви берегти,
Адже ще не раз, доведеться представити,
Як синові і доньці в прикладі допомогти.

Бажаю тобі рости цвісти
Щоб життя було чудесної
Здоров’я міцного бажаю

Нехай Бог дасть щастя і здоров’я
Багато счастьяудачилюбви
Здоров’я бажаю тобі я і щастя
Більше смійся менше кисни

Comments are closed.