Привітання з одруженням своїми

0

Самі красиві привітання на весілля

У цій публікації ми підготували для вас самі красиві привітання на весілля. Отримувати запрошення на весілля завжди дуже приємно. Ви вибираєте подарунок для молодят, красиво його оформити, але як обійтися без гарного вітання на весілля для близьких людей?

Поздравл. З весіллям

Найбільш правильним завершенням оформлення подарунка молодятам, стане ваше поздоровлення на весілля. Можливо на весільній вечірці вам знадобляться так само анекдоти про нареченого і наречену.

Так хочеться висловити радість з приводу одруження чудових людей, знайти правильні слова і адресувати їх щасливим нареченим. Для того щоб ваш подарунок став ще більш приємним, ми підібрали для вас самі красиві привітання на весілля. А якщо вам захочеться блиснути гумором -дивіться самі прикольні поздоровлення на весілля.

Красиві привітання на весілля

Радості і самих світлих днів.
Ви тепер сім’я, і за законом
Обидва ви належите їй!
Будуть у вас радість і перепони,
Все доведеться в житті випробувати…Але тримайте курс лише на перемогу!«Гірко» вам, але смутку не знати!

Один одному вірність зберігши,
Все життя пройдіть тільки поруч,
Не знаючи гірких, злих образ
І докірливого погляду.
Хай сонце світить вам завжди
І дні будуть безхмарними.
Нехай руки ніжність не забудуть!

Бажаємо нашим нареченим,
Щоб шлях по життю був вдалим.
Бажаємо жити в любові та мирі
В окремій власній квартирі,
Щоб з неї звучав для всіх
Веселий дзвінкий дитячий сміх.
Щоб теща зятя не пиляла,
Свекруха невістку не сварила,
Щоб в житті горя ви не знали,
Щоб злих людей не зустріли,
Побільше добрих вам друзів,щоб у домі було веселіше.

Спорідненість сердець зуміли
Ви знайти.
В одну злилися дві різні дороги
І стійте стійко на порозі-Щасливого сімейного шляху.
А шлях удвох до старості-прекрасний.
І в світлий час, і у важкий гіркий годину.
Бажаю
Вам безхмарного щастя

Хай ніякі біди
Вас не мучать
І Ваші обручальних два кільця
З’єднають любов’ю найкращою
Надійно
Ваші руки і серця!
Життя для
Вас — широка дорога,
Сотні верст шляху.
Ви зараз у щастя на порозі,
Весілля двері, в яку увійти.

Так відкрийте двері ширше,
Щоб було гірко від вина,
Щоб бути
Вам кращою парою в світі,
Щоб щастя пити все життя до дна.
Нехай не померкне ніколи
Нехай буде солодко вам завжди,
Ну а сьогодні «Гірко!» Всіх благ вам і життя і здоров’я,
Багатства, миру і тепла.

Привітання на весілля своїми словами

Привітання на весілля своїми словами, як не дивно, самі затребувані. Всім присутнім на весіллі гостям треба буде сказати нехай трохи, але приємних слів молодятам. Але часом так складно запам’ятати довге весільне привітання, та ще й вимовити в присутності багатьох гостей. Запам’ятайте кілька привітань своїми словами з нашого весільного порталу
Весіллячко.
Ws і будьте впевнені, що ваші слова зворушать молодят і подарують їм заряд позитиву. Привітання на весілля своїми словами
Любов — це та нерозмінна монета, яка тепер складає ваш прожитковий мінімум!
Хочу побажати вам не тільки достатку, але й достатку; не тільки радості, але і величезного щастя!
Незнаючі люди кажуть, що роки сімейного життя з часом перетворюють любов у звичку.

Я бажаю вам, щоб любов, що з’єднала вас сьогодні, міцніла з роками, щоб ви не розгубили ніжність і теплоту, всю зворушливість ваших почуттів, навчилися терпіти, прощати, перетворювати жартома дрібні неприємності і сварки. Дорогі молодята!
Сьогодні ви приступили до будівництва вашого спільного корабля — вашої родини. Бажаємо вам, щоб ваш сімейний корабель виявився міцним і надійним, щоб він не розбився об побут і неприємності, щоб йому не були страшні ніякі шторму!
Нехай в дорозі вам світить яскраве сонце і посміхається блакитне небо, а ваше спільне «плавання» затягнеться на довгі-довгі роки!
Вітаємо вас з найважливішим кроком у вашому житті!
Хочемо побажати вам, щоб всі подальші кроки в житті ви робили разом, твердо і в ногу!
І навіть якщо один з вас спіткнеться, інший обов’язково його підтримає!
В океані життя, сім’я — це корабель, де чоловік — вітрило, а дружина — штурвал. Давайте побажаємо нареченому витривалості, а нареченій — безпомилково знаходити вірний курс.

Нехай каравела вашої родини довгі роки борознить бурхливі хвилі океану життя!
І нехай, незважаючи на погоду за бортом на палубі свого корабля завжди панують мир і любов!
За молодих!
Дозвольте в цей радісний свято дати молодим парочку корисних порад: У цей день ви отримали величезну кількість подарунків, але жоден з них не зрівнятися з тим, який ви даруєте сьогодні один одному — сімейний затишок та тепло вашої любові.

Я бажаю вам бути гідними хранителями цього вогнища. І нехай його вогонь горить яскравіше день з дня, зігріваючи і висвітлюючи вашу сім’ю.

На святкуванні благодатній весілля (70 років) подружжя запитали: «У чому секрет такого довгого сімейного щастя? «»Просто всі ці роки у нас була односпальне ліжко», — відповіли вони. Вип’ємо ж за односпальне подружнє ліжко!

Є три слова, що відображають відносини двох людей, це: захоплення, закоханість і любов. Нехай для вас ці прекрасні слова зіллються в одне велике почуття і нехай це почуття ніколи вас не покине!

Бажаємо нареченому, щоб його краща половина пристрасно любила спорт, автомобілі, риболовлю і пиво. А він нехай з не меншою пристрастю ставиться до серіалів, шопінгу та кулінарії. Ось тоді ваша сім’я буде просто ідеальною!

Привітання на весілля своїми словами для нареченої
Я хочу дати добру пораду нашої красуні нареченій: «Ніколи не противоречь чоловікові. Пам’ятай — чоловік завжди правий. Але і не забувай, що жінка ніколи не помиляється».

Існує безліч прислів’їв, які присвячені дружині: перше багатство в житті — це здоров’я, а друге — дружина. Хороша дружина — це половина щастя. Немає кращого друга, ніж вірна подруга. З доброю дружиною горе — півгоря, а радість — радість удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Давайте ж побажаємо нашій нареченій виправдати всі ці прислів’я!

Привітання на весілля своїми словами для нареченого
Кожен молодий чоловік зобов’язаний знати, що його наречена хоче бути за чоловіком, як за кам’яною стіною, за якою вона буде відчувати себе затишно, безпечно і тепло. Я хочу від усього серця побажати нареченому море терпіння і сил, щоб його стіну кохання не змогла пробити ні одна біда і нещастя!

Люблячий чоловік завжди намагатиметься зрозуміти і підтримати дружину. Так побажаємо нареченому люблячої дружини, слухняних дітей і хорошої роботи, а молодій сім’ї довголіття та щастя. По виразу обличчя жінки, завжди можна сказати, який у неї чоловік.

Так нехай наречений буде таким чоловіком, щоб один погляд на його дружину викликав у жінок пекучу заздрість, а у чоловіках серйозне повагу. Будьте щирими, вітаючи молодят своїми словами. Адже поздоровлення прямо від серця таять в собі найпотаємніші думки і почуття! В день весілля або її річниці так хочеться сказати молодим теплі слова, побажати їм щастя і взаєморозуміння. І так хочеться, щоб це було не рядове привітання, а оригінальне побажання в незвичайній формі.

Отже, перше і головне правило: привітання повинно бути щирим і йти від самого серця. З одного боку, можна знайти готове або самостійно придумати побажання у віршованій формі. Якщо ви вирішили написати вірш самостійно, не бійтеся, що десь може страждати рима — молодятам, напевно, буде приємно почути ваші особисті переживання, а не завчене творчість з інтернету. Якщо ж ви не любите вірші, то подумайте про звичайної мови, що називається в прозі. Таке привітання може бути дуже особливим завдяки тому, що ви вкладете в нього тільки свої почуття і слова. Таке привітання може бути дуже особливим завдяки тому, що ви вкладете в нього тільки свої почуття і слова.

Не обов’язково продумувати свій виступ аж до дрібниць. Якщо у вас є хоч дещиця ораторської майстерності, то краще всього якщо ви заздалегідь тезисно складете привітання, а вже в процесі скажете саме те, що відчуваєте на даний момент. Експромт молодята оцінять дуже високо. Не забувайте, що ваша мова не повинна бути занадто урочистій і пафосною. Її настрій багато в чому має залежати від самих подружжя. Над ким-то можна пожартувати, а хтось чекає від вас щирості і доброти в цей день. Якщо ж ви з тих людей, які хвилюються перед публічним виступом і часом не можуть і слова сказати, то краще, звичайно, записати своє привітання на папірець, з якої можна буде прочитати все, що ви заздалегідь написали. Повірте, це не буде поганим тоном, а тільки покаже присутнім , що ви готувалися, а значить молодята або вже подружжя — дуже важливі для вас і ви по-справжньому любите їх. До речі, текст привітання можна потім подарувати сімейній парі: якщо привітання ви записали на красивій листівці — уявіть, як приємно буде знайти її через кілька років і згадати цю подію. Втім, навіть якщо побажання в поспіху «накалякано» на серветці, воно також може стати справжньою сімейною цінністю.

Особливо якщо ваші друзі люблять поностальгувати. Поширена помилка, що віршоване привітання звучить урочистіше. У якій би формі не були сказані теплі слова, вони обов’язково знайдуть свого адресата.

Головне, щоб все це було сказано щиро, від чистого серця. Не потрібно пишномовних слів і клішованих побажань, то скажіть, що думаєте насправді, поділіться спільними спогадами, згадайте, як ви познайомилися і як розігрували один одного. Це буде набагато цінніше, ніж будь-які, навіть самі красиві промови. Дорогі наші молодята!
Дозвольте привітати вас з таким серйозним кроком у цьому житті, який ви вирішите зробити в цей знаменний день. Не забувайте, що наше життя схоже на зебру — смужка біла, смужка чорна. Але тільки від нас самих залежить, чи буде вона чорної в білу смужку або навпаки. Боріться за своє щастя, підтримуйте один одного, бережіть ваші почуття і несіть вашу любов крізь роки. Ніколи не бійтеся сірих днів і штормів, адже з-за хмар обов’язково вигляне сонце. Нехай всі побутові дрібниці не затьмарюють вашу світлу і щиру любов. Щастя вам!
Дорогі наречені!
Сьогодні дуже важливий день. Тепер ви офіційно стали самими близькими людьми один для одного. Сьогоднішньої вночі на небі запалиться нова зірка, яка буде горіти довгі-довгі роки, поки не погасне ваша любов!
Я вірю, що цей день ніколи не настане. Хочеться побажати вам, щоб ніякі побутові негаразди і негаразди не затьмарювали вашого щасливого існування. Сьогодні ви поклялися підтримувати один одного і любити один одного у хворобі й здоров’ї, тому не забувайте про цю клятву. Нехай узи шлюбу, які відтепер пов’язують вас будуть міцними і ніколи не перетворюються в пута. А ваша любов з роками тільки міцніє і незабаром перетвориться в непорушний сімейний союз люблячих сердець. Щастя і любові вам, дорогі друзі. Бережіть одне одного, любіть і поважайте!
Навчіться не сваритися по дрібницях і у всіх суперечках приходити до порозуміння. Я бажаю вам щастя, любові і дитячого сміху. Будьте щасливі!

Наші дорогі наречений і наречена!
У цей святковий день ми хочемо побажати вам родинного благополуччя, щастя, любові та взаєморозуміння. Нехай ваше життя перетворитися на низку приємних сюрпризів і буде наповнена тільки щасливими емоціями. Не бійтеся похмурих днів, адже після грози на небі з’являється веселка. Нехай ваша сім’я ніколи не дізнається що таке нещастя і порожні сварки. Любіть і поважайте один одного, гірко!
Є така приказка, про те, що чоловік у родині — це корабель, а дружина — штурвал цього корабля.

Виходячи з цього, хочеться вам побажати спокійного сімейного моря, попутного вітру і яскравого сонця над головою. Нехай ваш корабель все життя кочує від одного острова любові до іншого, а шлях ваш лежить моря благополуччя і поваги і затоки єднання. А ми хочемо подарувати вам сьогодні прапор
Сімейного
Щастя, який незмінно буде прикрашати ваш могутній корабель!

Друзі, хочеться привітати вас з цим сонячний і знаменні днем, з якого розпочався новий — найщасливіший — етап у вашому житті. Бажаємо, щоб ці щасливі іскорки в очах нареченої, які ми бачимо сьогодні, не гасли ні на секунду, а в серце її наповнювали ніжність, доброта і багато-багато любові. Ну а наречений повинен стати для своєї нареченої надійною опорою, готової підтримати в будь-який момент і захистити від будь-якої напасті. Хай смутку і печалі ніколи не наздоганяють вас. Будьте щасливі!

Діти, кохані наші!
Сьогодні ми вітаємо вас з одним з найважливіших днів вашого життя, днем, коли з’явився на землі ще один непорушний і щасливий сімейний союз. Ми бажаємо вам міцного кохання, яскравих спільних моментів і перетікають з одного в інший моментів щастя.

Нехай ніщо не затьмарює ваше щастя!
Друзі, дозвольте мені сказати, як сьогодні прекрасна принцеса цього балу!
Тільки подивіться на неї, ці іскорки в очах кажуть, що наречена по-справжньому щаслива, а це означає, що в їх сімейному житті все обов’язково складеться. Нехай ніякі подій не погасять полум’я любові, яке вирує в її серці.

І нехай наречений стане для неї вірною опорою і підтримкою. Я хочу привітати вас з днем народження. З днем народження нової сімейної пари.

Сім’я — вона як дитина, оточіть її теплом і турботою, і тоді вона виросте в непорушний союз. Найближчим часом вам доведеться багато пережити: перша усмішка, перші ще невпевнені кроки. Але хода вашого чада буде міцніти з кожним днем. Нехай у вашій родині панує атмосфера поваги і взаєморозуміння. Будьте щасливі!

Головна » Привітання на весілля » Поздоровлення з одруженням своїми словами короткі

Привітання з весіллям своїми словами (коротко)

Короткі привітання на весілля у прозі

Вітаю з днем вашого весілля і від душі бажаю нескінченного сімейного щастя, щирого розуміння, незгасною любові і стабільного благополуччя в домі.

Вітаю з днем одруження і від чистого серця бажаю прожити вам спільно щасливе, благополучне, добру, веселу, гарну, успішну, повноцінну і насичене життя.

Вітаю щиро з вашої весіллям. Бажаю миру і добра, благополуччя і щастя, вірної любові і дружної сім’ї.

З днем весілля вас вітаю і від усієї душі бажаю вічної радості, любові, благополуччя і розуміння, поваги, миру, достатку та сімейного затишку.

Вітаю з днем весілля і хочу побажати, щоб ваша спільна життя була наповнена світлими спогадами, щасливими історіями, добрими моментами і чудовими сімейними святами.

Вітаю з днем весілля та бажаю міцного кохання і міцного щастя, пам’ятних моментів і чудових сімейних традицій.

Вітаю з весіллям вашої і щиро бажаю жити в добро і достаток, щастя і любові, розумінні і світі, повазі і радості.

Вітаю від усієї душі з великим святом ваших сердець, з вашої весіллям. Будьте щасливі, дорогі, успішні в усьому і взаємно улюблені.

Вітаю з днем вашого весілля. Бажаю благодаті у вашому будинку, вірної любові у ваших серцях, великого достатку на ваших рахунках, щирого щастя і великої радості у ваших душах.

Вітаю з днем одруження і бажаю вам щасливих світанків, веселих сімейних історій і затишних теплих вечорів.

Вітаю вас, дорогі з вашої весіллям. Хай буде ваша любов непереможна і вічна, хай живеться вам солодко, а сьогодні — всі дружно вам то й крикнуть «гірко»!

В день весілля бажаю величезного щастя. Нехай кожен рік спільного життя розпалює новий пожежа любові і симпатії один до одного. Здоров’я вам, достатку і всіх благ!

Вітаю з днем одруження і щиро бажаю великого сімейного бюджету і вічного щастя в домі, злагоди і порозуміння у відносинах, світлої удачі і добра.

Привітання на весілля у прозі і весільні привітання своїми словами

Дорогі гості! Сьогодні між сім’ями нареченого і нареченої утворилася нова родинний зв’язок. Розділене горе — половина горя, розділена радість — подвоєна радість. Будь-яка негоди відчувається менше, якщо вона падає не на одного, а багатьох, а радість стає більше. Побажаємо довгих щасливих років новому сімейному союзу! Гірко!

Дорогі діти! Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного кохання тільки яскравою, тільки вірних друзів! Отже, хай буде щасливий ваш союз!

Дорогі молоді! У мене простий і короткий тост. Я побажаю, щоб у вашому житті завжди були присутні чотири святих імені, чотири ангела-хранителя: Віра, Надія, Любов і Софія — мудрість. Слідуйте їм, і дай Бог вам щастя в сімейному житті.

Дорогі молоді! Вже багато слів було сказано в адресу. Вам бажали і добра, і щастя, і любові, і згоди. А мені залишається побажати лише одного — ніколи не знати ревнощів, нехай вона не зіпсує своєю появою ваш прекрасний і чистий союз!

Друзі! Як дружка і друг нареченого, я з особливим почуттям піднімаю тост за щастя молодих. Бажаю їм міцного сімейного щастя на все життя. Сподіваюся погуляти у них на срібній і золотій весіллях. Залишається і нам, його друзям, знайти наречених.
Вітер віє, вітер віє, вітер віє смугою.
Придивіться до мене, дівки, я поки що неодружений!
За ваше щастя, дорогі наречений і наречена!

Друзі! Я пропоную випити за поцілунок! Адже його придумав чоловік, тому що не знайшов іншого способу закрити рот жінці.

Життя самотньої людини можна порівняти підлогою, в якому є лише одна половиця. Йде людина, а ця половиця прогинається і скрипить, і рівновага ось-ось загубиться. Коли ж дві людини з’єднуються, то дві мостини виявляються поруч і можна подати руку допомоги. один одному, і життя стає стійкішою, ніж життя на одній половиці.
Так вип’ємо за наших «молодих», за придбання ними стійкості у взаємній любові, у взаємній опорі! За їх щастя! Гірко!

Життя – це суєта, що складається з безлічі дрібниць, нагроможденная непотрібними словами, пустими суперечками, дурними сварками. Життя – це переплетення сонячних і похмурих днів, чергування білих і чорних смуг. Щастя і благополуччя Вашого життя буде залежати від Вашої згоди і розсудливості, вміння знаходити компроміси і стійко витримувати життєві труднощі. Нехай повсякденні дрібниці і дрібниці не псують головного у Вашому житті – любові і щастя!

Любов — та нерозмінна монета, яка становить тепер ваш прожитковий мінімум.
Хочу побажати вам не тільки достатку, але й достатку;
не тільки радості, але і величезного щастя!

Привітання на весілля у прозі і весільні привітання своїми словами

Весільні поздоровлення в прозі

Дорогі наречений і наречена! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною і міцно поєднали свої долі в одну. Ви стали найближчими людьми, і всі радості і негаразди тепер будете долати плече до плеча. Бажаю, щоб ніякі життєві труднощі, побутові дрібниці не внесли розбрату у ваші відносини, щоб радості одного стали для вас загальною радістю! Нехай та ниточка, якою ви сьогодні поєднали свої життєві шляхи, не просто ніколи не порветься, а міцнішає рік від року, перетворюючись на міцну мотузку, а мотузочок – сімейний канат! Щастя вашому дому і нової сім’ї, що народилася в ці хвилини! Бережіть один одного, не поспішайте з докорами і звинуваченнями, прагніть розуміти і поважати один одного! Нехай дитячий сміх швидше задзвенить у вашому домі! Будьте здорові, будьте щасливі!

Дорогі наречені! Бажаємо Вам щастя, здоров’я, любіть, бережіть, цінуйте. Нехай життя буде схожа на смугасту зебру, у якій кожна наступна смуга буде світліше і яскравіше попередню! Нехай ніякі неприємності не затьмарюють Вашого сімейного щастя! Нехай Ваші почуття будуть солодкими, і тільки на весіллі хай лунають крики «Гірко!»

Друзі! Знаєте, що про кожну сім’ю кажуть: «Чоловік – це корабель, а дружина – штурвал корабля!» І сьогодні ми хочемо побажати вам легкого плавання по житейському морю, без штормів і з попутним вітром! Щоб ваш корабель причалив до берегів Любові, омывался хвилями океану Спокою, підганявся вітрами Благополуччя, плив по життю під прапором Сімейного Щастя!

Друзі, давайте дружно привітаємо молодих! Нехай очі нареченої завжди сяють від щастя, нехай її серце буде тільки любов, ніжність і теплота. Нехай наречений буде надійним захисником для сім’ї, нехай ніякі погані вісті, негоди, біди не торкнуться вашу родину, нехай ніщо не затьмарює вашого сімейного щастя. За вас!

Молодята! Від душі вітаю вас з цим чудовим подією! Міцних уз, сильних почуттів, більше яскравих сімейних подій! Давня приказка говорить, що тимчасова невдача краще тимчасової удачі. Тому вашій родині бажаю безмежного щастя, а лише тимчасових невдач! Щастя вашій новій молодій сім’ї!

Привітання з весіллям нареченій у прозі
Хочу сказати кілька слів про нашу нареченій. Подивіться на нашу красуню в чудовому білосніжному вбранні – у ній дивовижним чином поєднується «наречена», «дружина» і майбутня «мати», а значить жіночність, любов і самопожертву. Сьогодні вона світиться щастям, а в очах горить вогонь любові. Так нехай же цей світиться вогник горить у її очах все життя, нехай тяготи сімейного побуту і сльози смутку не погасять його, нехай серце буде наповнене добром і пристрастю, а рука міцно спирається на руку чоловіка все життя! За молоду дружину!

Вітаємо вас з днем весілля! Це воістину чудове подія – день народження вашої сім’ї! Сім’я – це на сьогоднішній день маленьке немовля, якому належить пройти життєвий шлях. І сьогодні Ви удвох, взявшись за руки, вступаєте в нову спільну життя, Вам доведеться зробити перші боязкі кроки, які з кожним днем все міцніше і впевненіше, якщо в сім’ї буде панувати повага, мудрість, терпіння і любов. Бажаємо вашій родині, довгих і щасливих років! Бажаємо зустрічати сімейні ювілеї в колі дітей, онуків і правнуків і втратити рахунок років! Рада так Любов!

Вітаємо молодят з чудовим і світлим днем весілля! Бажаємо вам йти по життю плече до плеча, щоб в житті вам не зустрічалися біди, щоб на ваші плечі лягали виключно легкі і приємні турботи і обов’язки, щоб усі справи ви робили разом, підбадьорюючи і підтримуючи один одного, щоб у ваших серцях не згасав вогонь любові! Щастя вам!

Вітаю молодих і бажаю їм нескінченного сімейного щастя біля теплого домашнього вогнища, пристрасних ночей, приємного пробудження в обіймах один одного, повноти почуттів, ніжності і взаєморозуміння! Нехай у вашому шлюбі не буде шлюбу, а почуття будуть довгими і міцними. Гірко!

Прикольні короткі смс привітання з днем весілля

Вітаємо вас з весіллям
Від душі. Ми дуже раді.
Будьте щасливі завжди,
Не тужите ніколи.
Нескінченною вам любові,
Ніжною-ніжною, як квіти.

Нехай щастям будинок наповниться,
Багатством, сонечком, теплом,
Сімейне життя радує лише,
Від душі вам крикнемо «Гірко».

Вітаю з днем одруження і від чистого серця бажаю прожити вам спільно щасливе, благополучне, добру, веселу, гарну, успішну, повноцінну і насичене життя.

З днем весілля я вас вітаю.
Нехай рукою буде сім’я.
Любов нехай вашу зміцнюють
І доньки, і сини.

Ми вітаємо молодих
З днем одруження,
Нехай виправдає цей день
Заповітні бажання!

З задоволенням привітаю
З Вашого довгоочікуваного весіллям!
Побажаю в світі жити,
Поважати, любити, цінувати.
Вогнище родинне охороняти,
І в образу не давати.

Нехай весілля стане першим кроком,
А ваше життя добром та благом,
Почуття взаємні зберігайте,
Один одному щастя приносите!

В щасливий день весілля вашої,
Я хочу вам побажати.
Жити в достатку і злагоді,
Разом за руку крокувати.

Крики «Гірко!» оглушають,
Вітаю вас і я.
Нехай зростає та процвітає,
Ваша нова сім’я.

Були ви наречений з нареченою,
Стали чоловіком і дружиною,
Вас сьогодні вітаємо,
Будьте ви сім’єю однієї!

Ви стали одним цілим,
Поєднавши серця.
І нехай це почуття,
Тривати назавжди.

Ви — сім’я, пишайся цим!
Новий в житті чекає виток.
Нехай подарунком стануть діти,
Щастя вам потужний потік!

Поєдналися дві душі,
Два люблячих серця,
Оберегут вас на шляху
Щасливі колечка.

Бажаємо щастя і любові.
Конфліктів щоб не знали ви,
Щоб діти як гриби росли,
Щоб гроші до вас рікою текли.

Бажаємо величезного щастя променистого,
І почуття прекрасного, світлого, чистого.
Зберігайте в серцях цей пам’ятний день —
Він перша до життя спільної щабель!

Бажаю вірності один одному,
Вогонь кохання щоб не погас.
Щоб чоловік берег дружину,
І був у сім’ї здоровий дух!

Два колечка заблищали,
«Так» сказати ви лише встигли,
Як уже — чоловік і дружина.
І доля тепер одна.
«Гірко» крикнемо молодим,
Щастя побажаємо їм!

Пальчики в колечка вбралися,
Серця два в сім’ю з’єдналися.
Бажаємо Вам щастя і терпіння,
Благ, достатку, радості, везіння!

Ах, як красиво два колечка
На ваших пальчиках сяють.
Нехай для любові стукають сердечка,
А ми вам щастя побажаємо!

Сьогодні всі бажають щастя,
І я не буду винятком.
Хай буде все як в добрій казці!
Любові, удачі і везіння!

Бажаю щастя молодим,
Їх батькам і рідним,
Любові бажаю і везіння,
І швидкого поповнення.

Вітання по темі

Дякую всім за привітання і теплі слова

Подяка за привітання з днем народження у прозі Щиро дякую за теплі привітання з моїм днем народження, за добрі побажання і приємні.

Смс з наступаючим різдвом христовим вітання короткі

Смс та короткі привітання з Різдвом Христовим Хай святе Різдво Принесе родині добро, принесе вам щастя в хату, Щоб воно залишилося в ньому.

Смс з різдвом христовим вітання короткі коханому

Привітання з Різдвом коханому — вірші, проза, смс Я вірю, що з тобою поруч ангел, Я вірю, що береже тебе. Він поруч у цей світлий свято —.

Водохресні привітання смс короткі

Короткі смс привітання з Хрещенням у віршах в день Хрещення Господнього Побажаю від душі Нехай Боженька сьогодні Для вас чудо зробить. Нехай чарівна.

Вірші про хрещення 19 січня короткі привітання

Короткі привітання з Хрещенням Господнім Короткі привітання з Хрещенням Господнім у віршах Короткі вірші з Хрещенням Господнім На дворі хрещення.

Найкращі привітання з різдвом христовим короткі

Короткі СМС привітання з Різдвом Христовим 2017 Короткі СМС привітання з Різдвом Христовим 2017 П ускай мрії збуваються На Різдво.

Велике спасибі за привітання і теплі слова

Подяка за привітання з днем народження у прозі Щиро дякую за теплі привітання з моїм днем народження, за добрі побажання і приємні.

Вдячні слова за привітання з днем народження

Подяка за привітання Ваші привітання прекрасні, Я їх виключно ціную, За душевність і Вашу увагу, Я від серця дякую! Величезна.

Вдячні слова за привітання

Подяка за привітання з днем народження Спасибі вам, мої друзі, Що ви про свято не забули І в день народження мене Своєю турботою оточили.

Поздоровлення з днем народження жінці проза короткі

Привітання на Короткі побажання на день народження жінці в прозі — своїми словами привітання З днем народження, добра душа і мила спокусниця. Бажаю.

Вірш про різдво короткі привітання

Смс та короткі привітання з Різдвом Христовим Хай святе Різдво Принесе родині добро, принесе вам щастя в хату, Щоб воно залишилося в ньому.

Святвечір поздоровлення у віршах короткі

Смс привітання з Святвечором короткі вірші Настав святвечір – вечір Різдва, хочу Побажати Вам щастя і добра, Нехай не буде в житті смутку в.

Привітання коханого з днем народження своїми словами

Привітання з днем народження коханому в прозі — привітання своїми словами Дорогий! Нехай цей день народження стане для тебе одним з таких днів, о.

Дякую за привітання своїми словами

Подяка за привітання з днем народження Спасибі вам, мої друзі, Що ви про свято не забули І в день народження мене Своєю турботою оточили.

Привітання з 18-річчям хлопцеві своїми словами

Поздоровлення з днем народження хлопцеві своїми словами Мій улюблений, єдиний, вірний захисник і ласкавий друже! Ти став моїм життям, і в твій День народження.

Сумувати не будемо сьогодні, адже нас разом зібрав чудовий привід! У тебе дівич-вечір, а значить, вже скоро гряне весілля. Ми вітаємо тебе з цим щасливою подією у твоєму житті і бажаємо тобі довгої і взаємної любові, нехай твій шлюб буде прикладом для всіх нас. Нехай здійсниться все те, що ви напевно вже задумали. Звичайно ж, бажаємо вам дітей і терпіння по відношенню один до одного!

Як би банально це не звучало,
Я вітаю вас, мій наречений.
Початок нашого життя і долі початок
Розділимо з вами тільки на двох.

Поздравунчик ніжно вітає
З одруженням тебе.
І тобі великої любові бажає,
Щоб від любові душа пливла.

Ти, наречена, слухай вітання,
Ти їх заслужила за все життя.
Ми бажаємо тобі щастя і веселощів,
Щоб як птах, ти злітала вгору.

Будь надійної, відданою дружиною,
Нехай ваш будинок буде затишним, світлим.
Поряд нехай буде чоловік з тобою,
І хай радість буде нескінченною.

Весілля – чудова подія в житті кожної людини. Нехай цей день запам’ятається вам на все життя, дорогі молодята! Нехай ваше сімейне човен ніколи не потрапить у вир нещасних подій і не зануритися в безодню горя і негоди. Будьте вічно щасливі і любіть один одного!

Ще вчора ти була милою, закоханою дівчиною. А сьогодні ти стала нареченою і зовсім скоро будеш дружиною. Я вітаю тебе з цим прекрасним подією і бажаю щоб ти ніколи не знала мук ревнощів, докорів сумління і каяття. Будь вірною і відданою своєму майбутньому чоловікові. Живіть щасливо!

Друзі! Ми сьогодні зібралися, щоб від душі погуляти на цьому чудовому весільному застіллі. Прошу звернути вашу увагу на нашу гарну наречену. Мила, ти сьогодні гарна, як ніколи. Ми бажаємо тобі сімейного благополуччя і нехай кожен твій день буде таким же прекрасним, як сьогодні.

На поздравунчике знайду
Привітання молодятам.
На весілля до них з ранку прийду,
Там буде музика, веселощі.

І тамада розважає
Ваших гостей своїми жартами.
Нехай у душах ваших назавжди
Горить любов, цілодобово.

Бажаю вам такої любові,
Щоб заздрили всі.
Нехай горить вогонь любові
У вашому сімейному вогнищі.

Швидше, прочитайте мою смс-ку,
З днем весілля я вас вітаю.
І вам напишу я зараз по секрету,
Що тільки любові я бажаю.

Мій давній друг, тебе я вітаю,
З днем весілля – дуже важливим днем,
Нехай у серці буде місце травня,
І нехай любов горить вогнем!

Мій справжній і відданий друг, хочу в цей прекрасний, безхмарний у всіх відношеннях день привітати тебе з весіллям! Бажаю, здоров’я тобі і твоїй родині і нехай щастя не просто часто заглядає у ваш будинок, а залишиться в ній назавжди! Іншого бажати не має сенсу, так як радість, сенс життя і любов у тебе вже є!

Привітання з Днем весілля у віршах і прозі
Побажання в День одруження

Весілля ? це завжди урочисте, хвилююче подія. Привітання з вуст гостей повинні бути тактовними, трохи романтичними, добрими і душевними. Весільне привітання як не можна краще характеризує ставлення людини до молодятам. Через привітання можна донести своє благословення, направити в потрібне русло, вказати на традиційні сімейні підвалини. Привітання завжди спрямоване на передачу тільки позитивних емоцій і почуттів, тому його зміст продумується максимально ретельно.
Привітання можна вимовити вголос під час тосту або написати на листівці, його можна скласти самому, а можна просто запозичити. Пропонуємо вашій увазі чудові весільні привітання з красивими листівками і душевними побажаннями у віршах і прозі. Сподіваємось, що тут ви знайдете саме ті слова, які б вам хотілося висловити свої побажання молодятам.

Сімейне щастя ? ювелірна робота.
Створіть його з любов’ю і ніжністю!

#15

Вітаємо молодих,
Бажаємо багато щастя!
Нехай в житті вас мине
Всяке негоду!
Хай медовою рікою
Життя у вас струмує,
І, як місяць молодий,
Син у вас народиться!
Доньку вам як маків цвіт, ?
У утішаєш мамі,
Ну, а скільки їх ?
Ви вирішуйте самі!

#14

Бажаю самих різних благ!
Живіть довго тільки так:
Не знаючи чвар, сварок, бід,
У любові і щастя багато років!
А якщо, скажімо, іноді
Неждано з’явиться біда,
Плечем до плеча боріться з нею,
Дві пари рук ? куди міцніше!
Ще залишилося побажати
Дітей виховати хороших:
Дівчат купу і хлопців –
Ну, словом, цілий дитячий сад!

Сім’я, зігріта любов’ю, завжди надійна і міцна!

#13

В День весілля прийміть найщиріші побажання! Тепер ви ? чоловік і дружина. Бажаю вашій молодій родині жити в злагоді і радості! Нехай доля буде до вас прихильною і добра! Тепер вам, дорогі молодята, все життя йти рука об руку й оберігати одне одного від необдуманих і ризикованих кроків! Нехай взаємна любов ніжним світлом проливається на вас, освітлюючи ваш довгий спільний шлях! Живіть у достатку, нехай ці молоді роки будуть для вас самі золоті і солодкі! Нехай сяє щастя над вами величезними салютами і веселкою стеляться всі ваші мрії! З запахом ванілі і пікантною кориці нехай ночі будуть нескінченними! Зустрічайте заходи і світанки тепер разом і не поділяєте цю красу ні з ким! Нехай життя тече бурхливим потоком, переповненим ніжною пристрастю, повагою і любов’ю! Завжди будьте напоготові до будь-яких життєвих змін і завбачливі ставитеся до багатьох сімейних питань! Нехай буде процвітаючою і благополучній ваша дружна сім’я! Не сумуйте про те, що було, а з надією мрійте про те, що буде!

#12

Прекрасного бажаємо настрої,
Душевного польоту, натхнення,
Романтики, чудес і чарівництва!
Від нас з любов’ю ? кращі слова!

#11

Весілля танцює від вінця, розвіваючи стрічки,
Обручаються серця під оплески!
Ні для смутку на віку часу і місця.
Якщо «гірко» нареченому, «підсолодить» наречена!

#10

Ви створили чудову сім’ю,
І немає для вас події важливіше!
Нехай будуть у домі щастя і затишок,
А почуття лише стають сильнішими!

#9

Дружини! В цьому слові все прекрасно:
Звучання і щастя ніжний світло!
Любіть кожну мить, адже не даремно
Ви зустрілися як ранок і світанок!
Від дзвонового дзвону тріумфуючого
Візьміть свіжість почуттів і красу!
Зберігайте відгомін маршу Мендельсона,
Плекайте ніжність, бережіть тепло!

#8

У вас сьогодні ? славний день:
Ви дві долі з’єднали,
У любові і дружбі поклялися
І в Загсі скріпили підписом.
І нехай у житті вас любов веде.
Вона свята, часом сувора, бути може.
Любов приведе вас до щастя
І у важкий година завжди допоможе!

Шикарною весіллям зараз нікого не здивуєш,
ви здивуєте довгим і міцним шлюбом!

#7

Дорогі молодята, вітаємо вас з цим світлим і довгоочікуваним Днем! Нехай ваш спільний сімейний шлях буде широким і рівним! Зустрічайте попутно лише величезне щастя! Нехай життя буде наповнене усмішками, підтримкою та взаємністю! Нехай це свято буде найбільш значимий для вас! Починайте разом складати мрії і нехай вони негайно у вас виконуються! Бути сім’єю ? це завдання не з легких, але нехай це виявиться вам під силу! Зігрівайте ваші душі і серця взаємними почуттями, і нехай небо над вашими головами завжди вам усміхається! Нехай здоров’я буде сильним, як річка, щоб у вас могло народитися багато чудових діток! Цей шанс, подарований долею, використовувати максимально. Будьте завжди щасливі, як сьогодні, і даруєте це щастя один одному!

#6

У вас сьогодні ? важливий крок:
Вступили в законний шлюб!
Живіть дружно, не лайтеся,
Частіше мило посміхайтеся!
Любов надовго збережете,
Не розібравшись не звинувачуйте!
Опорою будьте один для одного,
Інакше вам доведеться туго!
Сім’ю хорошу створіть
І, без потреби, не сумуйте!

#5

Прийміть наші побажання
В День вашого одруження!
Бажаємо жити в любові та мирі,
В окремій власній квартирі,
Щоб з неї дзвенів для всіх
Щасливий дзвінкий дитячий сміх!
Живіть весело і дружно,
Майте все, що в житті потрібно,
Зберігаючи вогонь любові святий
До самого весілля Золотий!

Великого щастя і любові ми вам від усієї душі бажаємо!

#4

Любов зв’язала вас навіки,
Ви разом ? серцем і душею!
Прекрасніше пари немає на світі,
Ви стали кращою сім’єю!
Цінуйте ваші відносини,
Їх пронесіть крізь роки!
Прийміть наші вітання
І будьте щасливі завжди!

#3

У світлий День ? сім’ї народження ?
Приймайте вітання!
Немає ціннішого один для одного,
Нехай не буде в житті туго!
Радість, добро та затишок
У вашому домі хай живуть,
Сміх дітей ? не замовкає,
А біда ? доріг не знає!

#2

Дорогих молодят
У цей вечір вітаємо!
Від душі багато щастя,
Ніжності, любові бажаємо!
Нехай ваш союз триває вічно,
Ви бережіть один одного!
Свої почуття зберігайте,
В мирі та любові живіть!

#1

Дорогі наші молодята! Сьогодні ви запалили свою зірку надії і мрії. Нехай її яскраве світло освітлює весь довгий шлях вашого спільного життя! Нехай два кільця, зв’язали ваші серця будуть оберегом родинного щастя і благополуччя! Збережіть ніжність почуттів і вірність на багато-багато років, бережіть святу любов від усіх негараздів! Тримайте за життя вірний шлях і не давайте вислизнути щастя! Нехай тільки радісні моменти будуть у вашому житті і здійсняться всі заповітні мрії! Нехай б’ються в унісон ваші серця, зігріті взаємною любов’ю! Зробіть так, щоб на вашому шлюбі завжди стояв знак якості!

Якщо сторінка виявилася Вам цікавою та корисною або у Вас є чим поділитися,
залиште, будь ласка, свій коментар. Будемо Вам дуже вдячні.
? ???–

Comments are closed.