Привітання з обранням депутатом

0

Офіційний сайт муніципального утворення
Мотыгинский район

Представницька влада

Головна / Представницька влада / Розділи каталогу / Фото галерея / Різне

Вручення Почесної грамоти Законодавчих Зборів Красноярського краю Чолі Машуковского сільради Тварадзе Миколі Олександровичу

1 організаційна сессияМотыгинского районної ради депутатів 5 скликання

9 травня 2016г. Голова Ради депутатів Яковлєв Сергій Анатолійович та депутат районної Ради депутатів Зайцев Юрій Тихонович

Вручення Почесної грамоти Законодавчих Зборів Красноярського каря Петрової Таїсії Іванівні — голові Ради ветеранів

загальне фото з Размысловой Оксаною Олегівною після обрання

Привітання з обранням Глави Мотыгинского району Оксани Олегівни Размысловой

Робоча нарада з депутатом ГД РФ Кармазиной Раїсою Василівною

Робоча нарада з депутатом ГД РФ Кармазиной Раїсою Василівною

Храмцов Олексій Володимирович подяку за роботу у зв’язку з виходом у відставку

І. Д. Кобзон – керівник Земляцтва Донбасівців у Москві

У Московському будинку національностей відбулося засідання Правління Регіональної громадської організації «Земляцтво Донбасівців в Москві, на якому перший заступник голови Комітету Державної Думи з культури, народний артист СРСР, уродженець міста часів Яр Донецької області Йосип Давидович Кобзон був одностайно обраний керівником Земляцтва.

Співак вже двічі побував у ДНР і ЛНР, виступав з концертами і передавав продукти і медикаменти жителям постраждалих регіонів в результаті дій київської влади. Він є Почесним громадянином Донецької області, р. Донецька та інших міст області. 30 серпня 2003 року в Донецьку встановили скульптуру Йосипа Кобзона роботи Олександра Рукавишникова .

Потім відбулися збори членів Земляцтва. Були обговорені питання надання гуманітарної допомоги жителям і біженцям Донбасу. З доповіддю виступив голова Ради правління Земляцтва П. І. Акайомов. Він розповів про виконану роботу правління за період з травня 2013 року по березень 2015 року і фонду «Ми з тобою, Донбас!»

На зборах виступили в. о. начальника Управління зв’язків з регіонами Департаменту міжрегіонального співробітництва, національної політики та зв’язків з релігійними організаціями міста Москви А. Н.Ширшов, перший заступник голови адміністрації міста Донецька І. Н.Пономаренко, Заслужений художник України Т. В. Левераш, директор Дитячої музичної школи ім. С. М. Майкапара в Москві Ст. Н.Вовченко, голова правління Ради Земляцтв України Н.І.Лях, офіційний представник Донецької Народної Республіки в Росії А. Н.Родкін, голова правління Земляцтва, перший заступник голови Комітету Державної Думи з культури, народний артист СРСР І. Д. Кобзон.

І. Д. Кобзон запропонував присвоїти Земляцтва Донбасівців ім’я Миколи Стефановича Луньова, який помер у минулому році, який стояв біля витоків створення Земляцтва, понад 15 років очолював його і зробив дуже багато для зміцнення зв’язків з Донбасом.

По завершенню робочої частини зборів І. Д. Кобзон і І. Н.Пономаренко підписали Угоду між адміністрацією міста Донецька та Регіональною громадською організацією «Земляцтво Донбасівців в Москві про співпрацю у різних сферах діяльності.

Потім відбувся концерт майстрів мистецтв, в якому взяли участь Народний артист СРСР І. Кобзон, Народний артист Росії Ст. Кобзєв, Заслужений артист Росії Н.Голоденко, лауреат міжнародних конкурсів, солістка Державного Академічного російського народного ансамблю «Росія» їм.Л.Зикіної Н.Кирилова, Заслужений працівник культури Росії Ст. Вовченко, лауреат міжнародних і всеросійських конкурсів В. Новікова, лауреат фестивалів авторської пісні А. Гладишев, актор театру і кіно А. Волочієнко, співачка Р. Щербина, циганський ансамбль « Дэвлалэ», шоу-балет «Люмпьер».

У залі зборів були виставлені картини Заслуженого художника України Т. В. Левераш, що розповідають про трудовий Донецьку і яким він був у роки Юзівки.

Вакансії для студентів і випускників

 • 10.07.2018 Кількісний склад аспірантів на 1 липня 2018 р.
 • 10.07.2018 Кількісний склад аспірантів на 1 липня 2018 р. (ФГТ)
 • 10.07.2018 Наявність вакантних місць для прийому (переведення) в аспірантуру
 • 09.07.2018 Відео: Вручення дипломів з відзнакою випускникам ОДУ
 • 09.07.2018 Газета «Оренбурзький університет» № 6-2018
 • 06.07.2018 Нас дякують
 • 06.07.2018 Сайт ректора — «Галерея»
 • 04.07.2018 Метеорологічна навчальна станція
 • 03.07.2018 НДІ історії та етнографії Південного Уралу
 • 03.07.2018 ЗМІ про ОДУ — червень
 • 26.06.2018 Журнал «Вісник ОДУ» № 1-2018
 • 19.06.2018 Наказ про зарахування на факультет дистанційних освітніх технологій

На адресу ректора ОНУ Жанни Єрмакової прийшло вітання від голови Законодавчих зборів області Сергія Грачова з обранням її депутатом головного законотворчого органу регіону.

Висунення її кандидатом у депутати Законодавчих зборів Оренбурзької області відбулося в травні 2016 року. Кандидатура Жанни Анатоліївни була включена в общерегиональную частину партійного списку «Єдиної Росії».

10 липня 2018 р., вівторок
Канікули

Запрошуємо прийняти участь

 • 09.07.2018 2-тижневі курси для вступників до ОДУ

Центр довузівської підготовки «Абітурієнт» ОДУ запрошує майбутніх абітурієнтів, які вступають на заочну форму навчання, на 2-тижневі курси з підготовки до складання вступних випробувань у внз, що проводяться університетом самостійно у формі тестування. «»»

05.07.2018 Конкурс на краще селфи до ювілею Оренбурга

Оренбург готується до масштабного святкування свого 275-річчя. На честь ювілею міста адміністрацією Оренбурга оголошено конкурс на краще селфи, в якому можуть взяти участь студенти і викладачі ОНУ. «»»

04.07.2018 Графік роботи приймальної комісії ОНУ

З 5 по 14 липня приймальна комісія буде працювати за наступним графіком:

— понеділок — п’ятниця — з 8:00 до 16:00;

— субота — з 8:00 до 13:00;

02.07.2018 Курси китайської мови

27.06.2018 Проект від ТОВ «Електросервіс»

ТОВ «Електросервіс» проводить набір випускників електроенергетичного факультету ОДУ в кадровий резерв підприємства на посаді інженера ПТО та інженера-проектувальника розділів ЕС, Рза, ТМ. «»»

26.06.2018 Набір спеціалістів в ГАУ «МФЦ»

Державне автономне установа Оренбурзької області «Оренбурзький обласний багатофункціональний центр надання державних та муніципальних послуг» проводить набір спеціалістів з числа випускників ОНУ. «»»

21.06.2018 Спеціальна пропозиція від комбінату харчування

Шановні співробітники та студенти ОДУ! Комбінат харчування пропонує вам провести банкети, присвячені захисту наукового ступеня і здачі держіспитів, в наших банкетних залах. «»»

08.06.2018 Відеоконкурс «Знімай науку!»

В цілях пропаганди досягнень російської науки і популяризації наукових знань серед молоді у липні 2018 року стартує відеоконкурс «Знімай науку!», який проводить телеканал «Наука» (ВГТРК). «»»

07.06.2018 Літній інтенсивний курс з німецької мови (рівень А1)

Центр німецької мови ОДУ запрошує на інтенсивний мовний курс. «»»

04.06.2018 Фестиваль енергозбереження #ВместеЯрче

З 1 по 23 вересня 2018 р. пройде Всеросійський фестиваль енергозбереження #ВместеЯрче. «»»

22.05.2018 Міжнародний молодіжний конкурс соціальної антикорупційної реклами «Разом проти корупції!»

Генеральна прокуратура Російської Федерації виступає організатором Міжнародного молодіжного конкурсу соціальної антикорупційної реклами на тему «Разом проти корупції!». «»»

15.05.2018 Стажування від ТОВ «Джон Дір Русь»

ТОВ «Джон Дір Русь» філія в Оренбурзі запрошує студентів ОДУ на стажування на конкурсній основі за такими проектами: «»»

14.05.2018 Робота для студентів на літній період від дитячого оздоровчого табору «Орлятко»

Дитячий оздоровчий табір «Орлятко» запрошує студентів ОДУ на роботу вожатими на літній період з 4 червня по 12 серпня: «»»

17 січня 2012 року виповнилося 55 років депутатові Державної Думи Н.Н. Іванову. ЦК КПРФ, товариші по партії щиро вітають Миколу Миколайовича. До цих привітань приєднується редакція kprf.ru.

Привітання від курських комуністів

Шановний Микола Миколайович!

Вітаємо Вас з ювілейним днем народження! П’ятдесят п’ять років – це показник соціальної зрілості людини. Ви завжди були цілеспрямованою, допитливий, активною особистістю, що володіє всіма якостями лідера. Досвідчений професіонал, товариський і відкритий керівник, переконаний комуніст, умілий організатор і агітатор, блискучий оратор – всі ці та багато інших якості були оцінені по заслугах комуністами Курської області, які з 2000 року неодноразово обирали Вас своїм лідером.

Тільки що Ви вдруге заслужено обрано депутатом Державної Думи за списком КПРФ від Курської області. Попереду у Вас відповідальна і суспільно-значуща діяльність. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів, довгих років життя, творчих успіхів у роботі на благо країни і нашого багатостраждального регіону.

Бюро Курського ОК КПРФ, Ленінський РК КПРФ р. Курська,
редакція газети «Голос народу», комуністи Курської області.

Трамп також відзначив важливість боротьби з корупцією, єдність політичних партій і мирне вирішення нагірнокарабаського конфлікту для процвітання Вірменії

ЄРЕВАН, 16 травня. /ТАСС/. Президент США Дональд Трамп направив привітання Ніколу Пашиняну у зв’язку з його обранням на посаду прем’єр-міністра Вірменії, яке відбулося 8 травня. Про це в середу повідомило посольство Вірменії в Вашингтоні.

«Вітаю вас з недавніми виборами. З нетерпінням чекаю співпраці з вами в численних сферах, що становлять взаємний інтерес, включаючи зміцнення торговельних зв’язків, демократичних інститутів та регіональної безпеки», — написав Трамп у вітальному посланні.

Трамп також відзначив важливість боротьби з корупцією, єдність політичних партій і мирне вирішення нагірнокарабаського конфлікту для процвітання Вірменії.

13 квітня в Єревані почалися масові мітинги прихильників опозиції на чолі з депутатом парламенту Николом Пашиняном, які виступили проти обрання екс — президента країни Сержа Саргсяна на посаду прем’єр-міністра. В результаті 23 квітня Саргсян подав у відставку. 8 травня парламент обрав прем’єр-міністром республіки лідера протестів Нікола Пашиняна.

Раніше Пашинян отримав офіційне привітання від керівника прес-служби американського Держдепартаменту Хезер Науэрт. При цьому президент США направив своє вітальне послання тільки через тиждень після відбувся події.

Поділитися «Голова ВЗЦЗ привітав В. О. Ніконова з обранням депутатом Державної Думи Росії»

Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон направив вітальне послання Ст. А. Nikonovu, обраного депутатом Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Депутату Державної Думи
Ф едерального Зборів Російської Федерації
В. А. Nikonovu

Шановний В’ячеслав Олексійович!

Вітаю Вас з обранням депутатом Державної Думи Росії шостого скликання.

Ви багатьом відомі як талановитий і досвідчений керівник, політичний аналітик. Великої поваги заслуговує Ваша активна громадська діяльність, спрямована на розповсюдження та популяризацію у світі російської мови, відродження та збереження духовних і культурних традицій Росії, а також формування позитивного образу нашої країни за кордоном.

Впевнений, що накопичений багаторічний досвід буде сприяти Вашим подальшим працям в якості депутата російського парламенту на благо Батьківщини та її народу.

Бажаю Вам допомоги Божої та благословенних успіхів у майбутніх трудах.

Голова
Відділу зовнішніх церковних зв’язків
Московського Патріархату
митрополит Волоколамський Іларіон

Поділитися «Голова ВЗЦЗ привітав В. О. Ніконова з обранням депутатом Державної Думи Росії»

Доброго дня! Мене спантеличили текст вітального листа в честь дня народження першої особи підприємства. Я написала, вийшло ніби непогано. Нещодавно начальник відділу кадрів попросила мене знову допомогти з вітальним текстом і підтримати рідну організацію. Потрібно написати вітання з нагоди призначення ділового партнера організації на нову посаду. Я не знаю, як пишуться такого роду привітання, може бути, опублікуєте якісь гарні зразки.

Кар’єрне зростання – це те, до чого більшою чи меншою мірою прагне кожна працююча людина. Підвищення соціального статусу (призначення чи обрання на певну посаду) працівника – це визнання його професіоналізму та ділових якостей.

За правилами етикету ділового спілкування, з нагоди призначення або обрання на певну посаду пишуться листи-привітання. Подібного роду листи зазвичай містять такі логіко-смислові блоки:

 • ? звернення;
 • ? конкретизація вітальної сторони (колектив…, від імені колективу… і від себе особисто, прийміть мої/ наші щирі вітання тощо) і конкретизація підстав для привітання (призначення/ обрання на посаду/ посада);
 • ? вираження позитивного ставлення вітальної боку до доконаного факту;
 • ? вказівка соціальної значущості даної посади;
 • ? вираз компліментарного ставлення вітальної сторони до професійним і особистісним якостям адресата;
 • ? вираз впевненості/ сподівання на плідну співпрацю;
 • ? побажання особистого і професійного характеру;
 • ? етикетна формула завершення листа;
 • ? зазначення посади, прізвища, імені, по батькові вітальної боку.

В даній послідовності логіко-смислових блоків жорсткі позиції в тексті займають лише два перших і два останніх блоку. У середній частині листа допускається різне варіювання зазначених блоків, на що впливає конкретна ситуація спілкування (насамперед – професійні та особисті відносини між адресатом і відправником привітання).

Ви не написали, в якій сфері працює діловий партнер вашої компанії і з якого саме приводу пишеться вітальний текст, тому пропонуємо вам кілька варіантів привітань з призначення на нову посаду.

Привітання з призначенням на відповідальну посаду в промисловому комплексі

Шановний Євгене Вікторовичу!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди призначення Вас на посаду начальника Департаменту міжнародних зв’язків ФГУП «Проминформтех».

На підставі багаторічної плідної співпраці з Вами, з упевненістю можу сказати, що призначення Вас на такий відповідальний пост є заслуженим визнанням Вашого високого професіоналізму, виняткових ділових якостей керівника та унікального володіння мистецтвом дипломатії.

Від душі бажаю Вам міцного здоров’я, душевних сил і невичерпної енергії у найважливішій справі зміцнення міжнародних зв’язків на підприємствах російської промисловості.

Директор ВАТ «Спектр»,

д-р техн. наук, професор Ф. А. Баранов

Про те, як правильно привітати начальника з днем народження, читайте далі

Привітання у зв’язку з обранням в органи державної влади

Шановний Петро Іванович!

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди обрання Вас депутатом Мосміськдуми!

Колектив нашого підприємства близька Ваша громадянська позиція, і ми повністю поділяємо з Вами всі основні положення Вашої передвиборчої Програми.

Ми щиро сподіваємося, що надана Вам довіру виборців стане потужним імпульсом до реалізації Ваших планів, які націлені на покращення життя москвичів.

Від душі бажаємо Вам на цьому важливому державному посту сили і мужності, властивою Вам принциповості у справах, великих успіхів у діяльності на благо нашого улюбленого міста.

Дирекція і весь трудовий

колектив Автокомбината № 38

Привітання з обранням на виборну посаду в сфері виробництва

Шановна Марія Степанівна!

Ми щиро раді дізнатися про те, що на позачергових загальних зборах акціонерів Ви одноголосно обрано на посаду голови Ради директорів ВАТ «Агропідприємство «Колос-М».

Наші компанії пов’язує багаторічна плідна співпраця. Ми твердо впевнені, що обрання Вас на настільки серйозний пост буде сприяти подальшому успішному розвитку Вашого підприємства і ще більшому зміцненню взаємовигідних партнерських відносин між ВАТ «Агропідприємство «Колос-М» і ВАТ «Продсервіс».

Від душі вітаємо Вас з цією знаменною подією у Вашому житті і бажаємо доброго здоров’я, багато душевних і фізичних сил, нових цікавих проектів, стабільності і успіхів у розвитку Вашого агропідприємства.

З щирою повагою,

Директор ВАТ «Продсервіс» Л. С. Жданов

Привітання з обранням на виборну посаду в банківській сфері

Вельмишановний Сергію Олександровичу!

Сердечно вітаю Вас з обранням на посаду голови Правління комерційного банку «Ініціатива».

Щиро радий за Вас і повинен відзначити, що вважаю цей акт визнання Вашими колегами Вашого високого професіоналізму і виняткових ділових якостей керівника своєчасним і заслуженим.

Від душі бажаю Вам всього найкращого в особистому житті та професійній діяльності.

Впевнений, що на новій посаді Ви внесете великий внесок у розвиток банківської справи в Росії.

Comments are closed.