Привітання з обранням депутатів

0

думка Вови — піз. ла теж важливо
І не треба на порталі фуфлогоном працювати а потім в несознанку йти:

Приклади
1) Чому «жінку» кільку не привітав з 8 березня? Хоча мені впаривал цю «жінку» +

Вова -> кілька 29.01.2018 20:02:37
-7 5
Ти зрозумій КІТ
КІТ тобі зраджує з Тріскою. Або просто переплутав. Згоден, це не можна так залишати.
http://www.baltija.eu/user/comments/news/45123/4
+ наділяв воно прямо таки божественна недоторканністю

Вова -> 3веробой 25.01.2018 16:46:10
Осекал і кільку. Тільки кілька — дівчинка. А дівчаток у нас не прийнято ображати. Говорити дурниці — це особливість дівчаток. В деякій мірі їм це дозволено.

А ЦРУшня кілька БЕЗСОРОМНО БРЕШЕ в кожному коментарі!

Крім того нагадаю прислів’я : якщо хочеш дізнатися
хто ця людина, запитай у його друга!

І тому з’являються питання:

1) хто такі?
2) знаком чи з кількою в реалі?
3) чому розпинався про кільку як про жінку, а також його/її не привітав з 8 березня?

Навіть не знаю, що і сказати.
Путін знову усіх обвів навколо пальця.
Він правив з 2000 року і ще буде правити 6 років до 2025 року!
Ще 6 років ТИРАНІЇ олігархів, шахраїв, бандитів, злодіїв і пройдисвітів!
Просто жах бере від такого хамства і нечуваного нахабства!
Безпросвітна темрява в кінці тунелю, морок, дно прірви.
Невже це кінець?

Невже це кінець?

Путін знову усіх обвів навколо пальця.

Не треба Звиздеть!
У виборах президента Росії в Естонії взяли участь 28 000 російських громадян, і переважна їх більшість голосувала за Володимира Путіна, свідчать дані посольства Росії.

Загальна кількість учасників виборів в суботу і неділю склало 28 077 осіб або 33,7% від усіх, що мали право голосувати.

За Путіна віддали свої голоси 94% всіх взяли участь у голосуванні виборців, за Павла Грудініна — 1,77%, за Володимира Жириновського — 1,47%. Решта кандидатів — Григорій Явлінський, Борис Тітов, Сергій Бабурін, Ксенія Собчак та Максим Сурайкин — отримали від 0,2% до 0,8% голосів.

Просто жах бере від такого хамства і нечуваного нахабства!
Путін знову усіх обвів навколо пальця.
Він правив з 2000 року і ще буде правити 6 років до 2025 року!
Ще 6 років ТИРАНІЇ олігархів, шахраїв, бандитів, злодіїв і пройдисвітів!

Та нуу. БРЕХАТИ не треба!

Таких як ти засланых агентів напевно 3%! Решта 94% ! ЗА ПУТІНА! Найцікавіше що підтримка Ст. Ст. Путіна в 2012 році на виборах в Естонії була 85,9% а зараз досягла по Естонії 94%!
А найголовніше що в Іда-Вірумаа за чинного президента РФ Володимира Путіна віддали свої голоси 95,45 відсотка виборців, тобто більше, ніж у якому б то ні було російському регіоні.
http://rus.delfi.ee/daily/estonia/video-delfi-a-kt o-tam-esche-mozhet-rulit-to-tallinncy-o-vyborah-pr ezidenta-rossii?id=81477143

http://www.aif.ru/society/zaharova prokommentirova la slova makarevicha o zlobnyh debilah
Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова відреагувала на слова музиканта, лідера групи «Машина часу» Андрія Макаревича, який заявив, що росіян перетворюють на «злісних дебілів».
«Всі, хто ще захоче назвати росіян «злісними дебілами» або ще як-небудь, згадуйте експеримент 2018 року: ваш кандидат, який назвав народ «генетичним непотребом», набрав свої 1,6%. Перестаньте нас ображати – такого права не маєте!» – написала Захарова в Facebook.
Вона мала на увазі слова Ксенії Собчак, які вона сказала в 2010 році, про те, що Росія з-за воєн та політичних чисток стала «країною генетичного непотребу». На минулих 18 березня виборах президента, в яких брала участь Собчак, за неї проголосувало 1,68% виборців.

Макаревич заявив, що росіян перетворюють на «злісних дебілів», коментуючи свою поїздку в США. Він сказав, що американці «спокійніше, веселіше і добрішим»

«Мільйони вбиті з його зброї». Макаревич обурений пам’ятником Калашникову
Відомого музиканта обурили пам’ятник конструктору зброї і сама діяльність Михайла Калашникова.

Розмова з політологом Наталією Нарочницкой про події року, що минає, і консервативному русі Заходу

Як ставляться до Росії консерватори і ліберали Заходу? Яка її роль у світі, коли навіть у таких традиційно християнських країнах, як Греція, приймається закон про легалізації содомії? Чим запам’ятався 2015 рік, і чого варто очікувати від 2016-го? Розмовляємо про це з політологом та істориком Наталією Нарочницкой.

Наталія Олексіївна, які події, на ваш погляд, стали самими важливими і такими, що запам’ятовуються у році, що минає? І чому?

– Для мене головною подією, під враженням від якого я досі перебуваю, стала акція «Безсмертний полк». Я пройшла в марші з портретом своєї мами – партизанки, зі мною поруч йшов мій двоюрідний брат з портретом його батька, маминої сестри – його мами; зі мною йшов англієць з портретами свого дядька та батька – один льотчик, інший служив в арктичному північному конвої; йшли французи… Навколо були незнайомі люди, з якими ми обіймалися, цілувалися, танцювали, – я не пам’ятаю такого відчуття єднання і якогось ось саме єдності нації, у якої є чисто історичні переживання. І французи, з якими ми потім пізно ввечері зустрілися в кафе, були просто приголомшені, сказали: нехай наша погана преса пише що завгодно, сьогодні ми бачили справжню Росію, бачили те, чого не побачиш у жодній західноєвропейській країні. Особливо їх вразило, що в марші йшли в основному молоді люди від 25 до 45 років, – йшли з дітьми, з прогулянковими колясками. З такою молоддю, на їх думку, Росія переживе все.

Якщо в такі хвилини нація здатна відкинути все, що розділяє – економічне, соціальне, світоглядне, – і єдиним цілим, єдиним хором виступити, то це абсолютно непереможне. І у мене було це почуття. Увечері я пройшла всю Тверську. Радісні обличчя, посмішки… Незнайомі люди казали один одному: «З святом! Зі святом!» І цей незвичайний підйом переживали люди різного соціального статусу. В годину ночі я проїжджала повз Ленінських гір, де зазвичай збираються автоэкстремалы на дорогих іномарках. Вони всі з’їхалися, з прапорами, грав гімн Росії… Цей день не забути. Тому все інше для мене має другорядне значення.

Звичайно, потрібно відзначити черговий і дуже своєчасний крок – демонстрацію національно-державної волі Росії в сирійському кризі. Після «Мюнхенської промови» президента в 2007 році, після визнання незалежності Осетії і Абхазії, Росія ще раз заявила всьому світу, що вона – суверенна й самостійна країна, що у неї є свій погляд на світ і на способи вирішення світових проблем, що їй власні інтереси важливіші схвального поплескування по плечу американськими «партнерами».

Але головне все ж – «Безсмертний полк», пережите почуття дивного підйому.

22 грудня на пленарному засіданні парламенту Греції був прийнятий закон про вільний одностатевому цивільному. Росія, по суті, залишається єдиною православною країною, для якої содомія принципово неприйнятна. До чого таке становище зобов’язує нас?

Росія залишається єдиною країною християнського світу, яка з відкритим забралом захищає християнські цінності

– І більш ніж зобов’язує! Росія, дійсно, залишається єдиною країною християнського світу, яка з відкритим забралом захищає християнські цінності. На неї з надією дивляться всі консерватори Європи – це підтверджують і статті соціологів, опубліковані в таких респектабельних газетах, як «Figaro», наприклад. До речі, єдине привітання папі Римському Франциску в зв’язку з його обранням, де говорилося про християнство і про християнські цінності, було привітання від президента Ст. Ст. Путіна. В інших йшлося про що завгодно: про співпрацю, про гармонізації відносин у суспільстві, але ніяк не про те, що взагалі-то обраний глава Католицької церкви.

На ваш погляд, змінилася роль Церкви і релігії взагалі в сучасному суспільстві?

Церква, за опитуваннями, залишається інститутом, до якого в суспільстві найбільшу довіру. І дуже важливо це довіра зберігати

– Незважаючи на періодичні роздмухувані пресою скандали, антицерковные кампанії, Церква, за опитуваннями, залишається інститутом, до якого в суспільстві найбільшу довіру. І дуже важливо це довіра зберігати. Інша справа, що, ймовірно, закінчився період, коли лавиноподібно приходили в храм нецерковні люди. Приходили багато в чому з цікавості і тому в Церкві не залишилися. Але будь-залучення до церковного життя – навіть дуже поверхневе, як до чогось гарного і не дуже зрозумілого, залишає в душі будь-якої людини якесь зерно, яке потім може прорости. Згадаймо, що навіть гонитель християн Савл став апостолом Павлом. Тому дуже важливо говорити суспільству про Церкви. І значимо, що в нашій Церкві багато молоді. Я це бачу, порівнюючи ситуацію у нас і в інших країнах.

Сьогодні, до речі, консервативні організації стали трохи голосніше заявляти про себе навіть у таких дуже атеизированных країнах, як Франція. А антихристиянський посил Французької революції перевершував всі інші посили, і масштаби атеїзації французького суспільства були величезні. Нині ж сама ситуація, насамперед з нав’язуванням содомітських норм суспільству, примушує тих, кому дороги традиційні цінності, кому дорогі християнські цінності, як-то виступати і щось робити. Утворюються навіть молодіжні християнські рухи. Ось після відомої двохмільйонної демонстрації проти закону про одностатеві шлюби, що пройшла у Франції, утворилося навіть кілька таких малих асоціацій, які, може бути, ще не структуровані і поки що недостатньо оформлені, але адже раніше нічого подібного не було, а зараз – є. І вони з надією дивляться на Росію.

Це тільки прихильники ліволіберальної, троцькістської, постмодерністської ідеології бачать в Росії ворога

Це тільки прихильники ліволіберальної, троцькістської, постмодерністської ідеології бачать в Росії ворога. У більш консервативно налаштованих колах ставлення трохи інше. Я тільки що проводила конференцію в Німеччині, в якій взяли участь близько тисячі осіб. На ній, до речі, виступав навіть праправнук кайзера Вільгельма – принц Карл Філіп Прусський, виступав член сім’ї фон Бюлов – канцлера Німеччини перед Першою світовою війною. Всі говорили, що єдина можливість для Німеччини зберегти незалежність в міжнародному розкладі – це конструктивні і хороші відносини з Росією. Це той якір, той елемент рівноваги, який дозволив би Німеччини проявляти бпробільшу самостійність і служити власним інтересам, а не інтересам глобалістської ідеології.

Виходить, повторюється ситуація початку ХХ століття: тоді теж на Росію покладали особливі надії…

– На початку ХХ століття привертало революційний пафос, тому що революція обіцяла, перш за все, соціальну справедливість. Але зараз лівий дух бореться за інше. Сталося і притуплення його вістря, і його переорієнтація – зі Сходу на Захід – як в свій час він прийшов із Заходу на Схід, в Росію. Але в Росії він свій потенціал значною мірою вичерпав, перейшов назад на Захід, але перекодувавши основні ідеї такі либертаристские кліше, які додаються насамперед до цінностей. Пропагується свобода від оцінок: краса і потворність, какофонія і гармонія зрівняні. Але так можна дійти і до зрівнювання правди і брехні, добра і зла. Власне, до цього все і йде. І консерватори на Заході це розуміють.

Завершується 2015 рік, наближається 2016-й. На що всім нам, віруючим, насамперед, але і невіруючих теж – налаштуватися, до чого бути готовими?

– Наближається насамперед свято – Різдво Христове. А напередодні Різдва, саме свято, наступні за ним Святки – це особливі містичні тижня, коли чекаєш дива, чекаєш лікування, подолання всіх напастей, хвороб – і моральних, і фізичних. Адже ці новорічні очікування якихось змін, пов’язані зі святкуванням Нового року в радянський час і зараз у людей невіруючих, – вони від Різдва. Тому що коли з нами Бог (хоча люди, може бути, ці слова не вимовляють навіть подумки) – все можливо, якщо тільки ми відгукнемося на Його заклик бути краще і прагнути до ідеалу. Тому я всім хочу побажати добра, блага, здоров’я в новому році, подолання всіх нещасть. І волі до того, щоб намагатися себе і всіх, хто нам дорогий, налаштувати на те, щоб розрізняти добро і зло, правду і брехню, красу і потворність. Мені здається, це головне. Ну, і звичайно, я хочу побажати всім простого людського щастя і радості.

Республіка Білорусь — унітарна демократична соціальна правова держава.

Республіка Білорусь має верховенством і повнотою влади на своїй території, самостійно здійснює внутрішню і зовнішню політику.

Діє Конституція Республіки Білорусь 1994 року із змінами і доповненнями, прийнятими на республіканських референдумах 24 листопада 1996 р. і 17 жовтня 2004 року.

Білорусь — президентська республіка

Глава держави — Президент Республіки Білорусь. Президент є гарантом Конституції, прав і свобод людини і громадянина. Президент втілює єдність народу, гарантує реалізацію основних напрямів внутрішньої і зовнішньої політики, представляє Республіку Білорусь в стосунках з іншими державами і міжнародними організаціями.

Президент приймає заходи по охороні суверенітету Республіки Білорусь, її національній безпеці і територіальній цілісності. Однією з основних функцій, покладених на Президента, є збереження економічної і політичної стабільності в країні.

Президент має недоторканність, його честь і гідність охороняються законом.

Президент обирається на п’ять років безпосередньо народом Республіки Білорусь на основі загального, вільного і рівного виборчого права.

Законодавча влада

Законодавчу владу здійснює двопалатний парламент — Національні збори Республіки Білорусь.

Термін повноважень складає 4 роки.

У складі Палати представників 110 депутатів, які обираються по виборчих округах і представляють інтереси громадян.

Рада Республіки — палата територіального представництва. У нього від кожної області і міста Мінська таємним голосуванням на засіданнях депутатів базового рівня відповідних адміністративно-територіальних одиниць обираються по 8 членів — всього 56 представників. Стільки ж членів Ради Республіки призначає Президент країни.

Право законодавчої ініціативи належить Президенту, депутатам Палати представників, Ради Республіки, Уряду, а також громадянам, що володіє виборчим правом, в кількості не менше 50 тисяч чоловік і реалізується в Палаті представників.

Виконавча влада

Виконавчу владу в республіці здійснює Уряд — Рада Міністрів, який є центральним органом державного управління.

На чолі Уряду стоїть Прем’єр-міністр.

У своїй діяльності уряд підзвітний Президенту країни і відповідально перед парламентом. Уряд складає свої повноваження перед новообраним Президентом Республіки Білорусь.

Судова влада в республіці належить судам. Система судів будується на принципах територіальності і спеціалізації.

Вона складається з Конституційного Суду, системи судів загальної юрисдикції.

Контроль за конституційністю нормативних актів у державі здійснює Конституційний Суд Республіки Білорусь.

Верховний Суд очолює систему судів загальної юрисдикції і є вищим судовим органом з цивільних, кримінальним, адміністративним і економічним справах.

10 вересня 2017 року в Єдиний День голосування на території Вологодської муніципального району пройшли вибори Голів сільських поселень і депутатів Рад сільських поселень.

Так на підставі протоколу територіальної виборчої комісії Вологодського району про результати виборів глави Кубенского сільського поселення від 10 вересня 2017 року на посаду голови Кубенского сільського поселення обраний Черняєв Леонід Миколайович.

22 вересня в адміністрації поселення відбулася урочиста церемонія вступу на посаду глави Кубенского сільського поселення Черняєва Леоніда Миколайовича.

Оголосив підсумки виборів глави поселення голова територіальної виборчої комісії Вологодського району Замараєв Олег Володимирович.

Новообраного голову поселення привітали: голова Вологодського муніципального району Жестянников Сергій Геннадійович, Голова постійного комітету з питань місцевого самоврядування Законодавчих Зборів Вологодської області Олександр Васильович Гордєєв, настоятель Троїцького Храму с. Кубенское отець Олександр, депутати Ради Кубенского сільського поселення, керівники галузей соціальної сфери та народно-господарського комплексу, представники громадських організацій.

Голова ТВК Замараєв О. В. вручив посвідчення новообраним депутатам Ради Кубенского сільського поселення.

Глава поселення Черняєв Л. Н. привітав депутатів з обранням та побажав плідної роботи.

ДЕПУТАТИ РАДИ КУБЕНСКОГО СІЛЬСЬКОГО ПОСЕЛЕННЯ ВОЛОГОДСЬКОГО МУНІЦИПАЛЬНОГО РАЙОНУ ВОЛОГОДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТРЕТЬОГО СКЛИКАННЯ

 1. Всеволодів Микола Васильович.
 2. Всеволодова Світлана Миколаївна.
 3. Іванова Наталія Геннадіївна.
 4. Кирьянов Микола Володимирович.
 5. Кузнєцова Тетяна Володимирівна.
 6. Лысеева Тетяна Олексіївна.
 7. Муничева Наталія Миколаївна.
 8. Обухів Анатолій Миколайович.
 9. Рубцова Ірина Валер’янівна.
 10. Якуничева Галина Михайлівна.

11 листопада 2015 року, в приміщенні Тамбовського обласного краєзнавчого музею відбулося п’яте позачергове виїзне засідання Тамбовської міської Думи VI скликання, основним питанням якого стали вибори нового Глави міста. На засіданні в числі запрошених був присутній ректор Тамбовської духовної семінарії, митрополит Тамбовський і Рассказовский Феодосій.

У відповідності з Федеральним законом від 06.10.2003 № 131-ФЗ «Про загальні принципи організації місцевого самоврядування в Російській Федерації», Статутом міста Тамбова, рішенням Тамбовської міської Думи від 11.09.2015 № 1681 «Про Положення «Про порядок проведення конкурсу по відбору кандидатур на посаду Голови міста Тамбова», на підставі результатів проведеного конкурсу по відбору кандидатур на посаду Голови міста Тамбова, конкурсна комісія по відбору кандидатур на посаду Голови міста Тамбова представила депутатам для обрання на посаду Голови міста Тамбова дві кандидатури: Рогачова Юрія Анатолійовича і Жалнина Максима Михайловича.

Більшістю голосів (30 — за, 4 — проти) на посаду Голови міста Тамбова депутатами було обрано Рогачов Юрій Анатолійович, займав з 23 червня 2011 року до участі в конкурсі на посаду глави адміністрації Знам’янського району Тамбовської області. Після процедури обрання Глави міста Тамбова відбулася церемонія вступу на посаду.

Його Високопреосвященство привітав Юрія Анатолійовича з обранням, благословив на майбутні труди іконою святого великомученика Георгія Побідоносця і подарував букет квітів. У вітальному слові митрополит Феодосій побажав новообраному Главі міста Божої допомоги у всіх благих починаннях, заступництва Пресвятої Богородиці та молитовного предстательства небесного покровителя, святого воїна Георгія Побідоносця.

Його Високопреосвященство нагадав присутнім на урочистому зібранні слова Ісуса Христа, звернені Лицем до одного із Своїх учнів, який побажав негайно слідувати за Ним, але раніше цього просив у Вчителя дозволу попрощатися зі своїми домашніми. «Ніхто, що поклав руку на плуга та назад озирається, не надається до Божого Царства, — відповів йому на це його прохання Господь» (Лк. 9:62). Митрополит Феодосій побажав Юрію Анатолійовичу йти тільки вперед до обраним цілям, пояснивши, що той, хто зважився йти за Христом, не повинен озиратися назад.

Київ, 13 грудня 2012, 18:28 — REGNUM Президент України Віктор Янукович привітав голову Верховної ради сьомого скликання Володимира Рибака , першого заступника голови Верховної ради Ігоря Калєтніка та заступника голови Верховної ради, представника «Свободи» Руслана Кошулинського з обранням на посади. Привітання глави держави оприлюднила його прес-служба, передає кореспондент ІА REGNUM.

«Переконаний, що зусилля парламенту будуть спрямовані на подальше зміцнення співпраці між законодавчою та виконавчою гілками влади, що дасть змогу успішно реалізувати курс економічних реформ в Україні, підвищити соціальні стандарти життя наших громадян», — йдеться у привітанні Януковича. Президент побажав керівництву Верховної ради на їх відповідальних посадах та всім народним депутатам конструктивної роботи на благо українського народу. Нагадаємо, за кандидатуру Рибака сьогодні, 13 грудня, проголосували 250 народних депутатів при необхідних 226 — 207 представників Партії регіонів , 32 депутати Компартії і 11 позафракційних депутатів; за Калетніка 241 депутат при необхідних 226 — 203 представника Партії регіонів, 32 депутати Компартії і 6 позафракційних депутатів; за Кошулинського 305 депутатів — від партії Януковича 126 депутатів, «Батьківщина» віддала 87 голосів, «УДАР» — 42, «Свобода» — 36, позафракційні — 14, Компартія України — жодного.

Свідоцтва про реєстрацію ЗМІ:

Ел № ФС77-55029 від 14 серпня 2013 року, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд),
ІА № ФС77-51367 від 23 листопада 2012 року, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор).

Даний ресурс містить матеріали 18+.

Під час цитування інформації гіперпосилання на ІА REGNUM обов’язкове.
Використання матеріалів ІА REGNUM у комерційних цілях без письмового дозволу агентства не допускається.

Також з привітаннями виступили лідери Австрії, Південної Кореї, В’єтнаму та Палестини

Імператор Японії Акіхіто і прем’єр-міністр країни Сіндзо Абе привітали Сі Цзіньпіна з обранням на пост голови КНР, повідомляє агентство «Сіньхуа». Акіхіто у своєму привітанні побажав здоров’я голові КНР і процвітання китайської нації.

Сіндзо Абе, в свою чергу, нагадав, що в цьому році відзначається сорокаріччя укладення Китайсько-японського договору про мир і дружбу та сорокаріччя початку політики реформ і відкритості в Китаї, а також зазначив вражаючі успіхи Китаю у розвитку, яких вдалося досягти за ці роки. Він також висловив надію на те, що цей рік дасть можливість Китаю і Японії зробити новий крок у відносинах.

Також Сі Цзіньпіна привітали лідери Австрії, Північної і Південної Кореї, Пакистану, Палестини та В’єтнаму.

На нашому сайті діють правила поведінки, які ми настійно просимо дотримуватися. У коментарях заборонені:

 • ненормативна лексика
 • заклики до насильства, образи на національному ґрунті
 • образи авторів материалів, інших користувачів сайту
 • реклама, посилання на інші ресурси, телефони та інші контакти

Редакція не займається перевіркою контактів, розцінюючи їх як апріорі шкідливі для інших користувачів. Повідомлення з такими порушеннями видалено модератором. Також ми повідомляємо, що редакція не несе відповідальності за зміст коментарів, навіть якщо позиція не збігається з думкою редакції

Comments are closed.