Привітання з хрестинами сина

0

Янгол спустився на землю, щоб оберігати тебе від бід. Він носить твоє хрещена ім’я, щоб ти ріс сильним, великим, красивим і успішним, адже в житті багато труднощів і бід, від яких не зможуть захистити його крила батьківської любові, і тільки вищі сили зможуть дати йому все те, про що він мріє, зберегти від бід і перешкод на життєвому шляху. Нехай ангели дарують посмішки і збудуться найкращі сни про кохання, вірності і ніжності рук близьких людей. І нехай з цього дня Бог любить тебе і охороняє, надаючи надійне і сильне плече свого самого світлого ангела з доброю і мужньої посмішкою. Нехай він подарує тобі справжню захист від темних сил і стане найкращим другом і провідником по життю, а, головне, захистом в будь-якій важкій ситуації.

Світло доброї зірки спустився з небес, щоб опромінити добру душу від зла. В цей день тобі нарекли святе ім’я і дали ангела, молитвами якого він охоронятиме тебе від бід і напастей, а так само допомагати тобі захиститися від злих духів, похмурих снів і всього поганого, що є в світі. Нехай ангел нового церковного імені твого не відступає від тебе ні на крок, не прожени його злими вчинками і помислами. Щоб у важку хвилину він став для тебе наставником, другом і приятелем, надійною опорою і підтримкою в дорослому і важке життя. Нехай за його молитвам у тебе буде все добре і нехай він посилає тобі тільки добрі сни і мрії, а все погане нехай залишиться позаду, в минулому житті і там залишиться назавжди. Бережи тебе Господь!

Ніжне намисто небо подарувало тобі цей день – день Хрещення, коли на небі відбувається добру справу, вибирається твій персональних охоронець від бід і нерозв’язних проблем, від образ і всякого зла, твій ангел-зберігач, який подарує тобі надійний захист від зла і від всього поганого, що може статися в світі. Силами добра тобі дано хрещені, які будуть давати тобі добрі поради і любов. Вони стануть помічниками та начальниками у важкій для тебе ситуації і які допоможуть тобі там, де безсилі батьки, або де ти сам не зможеш впоратися з ситуацією. Нехай вони стануть тобі добрими друзями, помічниками у справах і добрими людьми, які завжди тобі допоможуть, візьмуть, підтримають тебе і які будуть дбати про твоє благополуччя, адже через них буде діяти твій ангел-охоронець.

Нехай небеса в цей день тобі посміхнуться, а зірки в ночі подарують самі світлі і прекрасні сновидіння. З цього дня ти став християнином і в твоєму житті настав новий етап, світлий, красивий і чистий. Нехай шлях християнина не так легкий і світлий, як може здатися з першого разу, але він дасть тобі багато нагород і успіхів в житті, радості і перемог на шляху до вдосконалення християнина і християнського подвигу, першим кроком на шляху до якого для тебе стало Хрещення, звернення в християнство і набуття Ангела-хранителя, який буде берегти і охороняти тебе на цьому шляху, даруючи радість, спокій і мир, і направляючи твої думки в потрібне русло. Удосконалюйся, як християнин, і життя буде дарувати тобі багато радості і удачі на твоєму шляху. Удачі тобі у всіх твоїх починаннях!

Ангел любові спустився на Землю, осяявши батьків світлою думкою про твоє Хрещення. І ось, коли священик виголосив слова, ти став християнином і членом церкви і людиною, у якого вже є не тільки християнське ім’я, але й нові небесні і земні покровителі. Небесними покровителями стали твій Ангел-хранитель і святий, ім’я якого ти отримав при Хрещенні, а земними покровителями для тебе стали хресні батько і мати, які хрестили тебе і священик. Тепер ти в будь-який момент можеш звернутися до них за порадою, підтримкою і добрими словами. Вони завжди відгукнуться і дадуть тобі підтримку в земному житті. Але, найголовніше, що в тебе тепер є небесні покровителі, які будуть зберігати тебе від зла і від усього найгіршого, що трапляється в житті.

Нехай тепер небо тобі посміхається частіше. Нехай доброта струмувати навколо тебе, немов кришталевий чистий струмок, який подарує тобі багато прекрасного, чистого і світлого, наче усмішка мами, немов добрі слова рідних та близьких тобі людей, а так само, немов снігові річки християнської любові й благодаті, яка досягається добрими справами і чистотою душі. Бажаємо тобі, юний християнин, більше радості, зберігати доброту і добрий настрій, що б не сталося в твоєму житті, а так само те, щоб всі допомогло тобі як можна частіше отримувати радість і любов. Роби добрі справи не просто для людей, а для свого християнського вдосконалення, щоб ангели і добрі сили допомагали тобі в будь-якій життєвій ситуації.

Нехай для тебе відкриті небеса і добрі слова звучать для тебе в цей день, щоб ти був прекрасний, ніжний і красивий, немов твій небесний покровитель Ангел, ім’я якого тобі дали при Хрещенні. З цього дня починається свято твоєї християнської життя, оточеній добрими ангелами, і ніжними людьми, які допоможуть тобі у важкі хвилини і будуть радувати тебе кожен день. Нехай небеса будуть для тебе добрими, світлими і ласкавими, нехай люди навколо стануть для тебе добрими, так як ти будеш знати, як противитися злу, нехай навіть, для початку, у власній душі. Тому, що кожна душа однаково дорога до Бога, який готовий допомагати кожному, що буде сам прагнути радувати його добрими словами і благородними вчинками.

Ангел добра спустився на землю, щоб дати тобі християнське ім’я і небесну захист на все життя від зла і від всього поганого, що відбувається навколо тебе. Його голос завжди ласкавий, незримий і ніжний і він завжди відповість тобі добрими і несподіваними думками, коли тобі сумно, погано або тоскно, він завжди подарує тобі мудрість і допомогу в добрих справах. Хай життя не завжди буде такою, як хотілося б, нехай вона не буде дарувати тобі кожен день морозиво і зв’язку ананасів, але ангел подарує тобі спокій і терпіння в досягненні життєвих цілей, а так само ніжність, любов і добро розташування, завдяки якому до тебе завжди будуть тягнутися люди і ти будеш радий спілкуванню з ними. Будь бадьорим, розумним і товариським і до тебе потягнуться люди.

Ніжність і любов батьків подарували тобі прекрасне свято – день твого хрещення, який стане захистом тобі в життєвих ситуаціях і допоможе на життєвому шляху стати краще, сміливіше, мужніше і здоровіше. Нехай любов буде для тебе яскравою та красивою, немов вечірнє небо взимку, і нехай добрий християнський дух подарує тобі ніжність, доброту і спокій, щоб ти виріс сильним, чесним і мужнім людиною, прекрасним другом, з яким ти б і сам мріяв би подружитися. Радуй людей і Бога своїми чеснотами, тримай своє слово і виконуй свої обіцянки, щоб життя стало для тебе приємною і красивою і люди завжди тягнулися до тебе, допомагали у скрутну хвилину і завжди дарували тобі радість, ніжність і любов, а так само сприяли твоєї успішності та процвітання.

В День твого Хрещення нехай погода буде для тебе прекрасним, навіть якщо надворі йде дощик і йдуть холоди. Нехай в душі тобі посміхається сонечко і люди кажуть добрі й приємні слова, а так само нехай невидимі добрі сили будуть допомагати тобі у всіх справах і починаннях, будь то хороше навчання, успіхи в спортивній або артистичної діяльності або просто початок шляху до багатства і процвітання, якого гідні лише обрані. І нехай весь світ буде для тебе добрий, світлим і красивим, щоб на твоєму шляху зустрічалися тільки троянди і щоб ти сам повертався до людей своїми найкращими сторонами, даруючи їм любов, благородство, доброзичливість і приязність. І нехай твоє життя буде прекрасним і світлим, як весняне тепле і сонячне ранок.

Весна твоєму житті вже посміхається тобі в віконці, запрошуючи в чудовий і красивий сад дитинства, молодості і свободи. У ній буде багато не тільки для розваг, але і розвитку кольору твоїх майбутніх талантів, які поки що тільки цвітуть, обіцяючи гарні плоди у дорослому житті, які будуть радувати тебе і оточуючих, і так само, які можуть стати гордістю для твоїх батьків. Нехай небо подарує тобі багато нового і світлого, щоб добрі квіти твоїх чеснот і талантів не вигоріли під цинічними променями реальному житті і щоб їх не погубили холодні хвилі ліні і безвідповідальності, які розслаблюють, але не дають реального результату для успішності. І тепер у ньому зацвіло нове екзотичне дерево – дерево християнської чесноти, яке з’явилося у твоєму прекрасному саду під час хрещення. Бережи і взращивай його, щоб у майбутньому воно порадувало тебе солодкими і красивими плодами.

Хай ніжність зими і морозу тобі подарує гарний Новорічний подарунок – день твого Хрещення і доброго Ангела, що допомагає тобі у всіх справах і починаннях і оберігає тебе від життєвих помилок і зла, якого дуже багато в світі. Нехай добрі слова свого духовного наставника будуть тобі приємні, серце слухняно Божої волі, а розум співзвучний з християнськими чеснотами. Нехай любов дарує тобі багато чистих і світлих днів, нехай душі інших людей стають для тебе рідними і радують тебе своїм вдосконаленням і добротою, а ти будеш дарувати у відповідь ласку. Любов і добрі справи, немов ніжний і ласкавий світло ранкового сонця, немов ранковий поцілунок мами, немов ніжність доброї феї.

Привітання з хрестинами сина

Янгол в ваш дім прилетів,
На ліжечко тихо сів,
В неї синок коханий спить
І тихенько сопе.

У цей славний день хрестин
Є для щастя сто причин,
Нехай його променистий світ
Захистить від бур і бід.

Нехай росте богатирем
Ваш малюк, а теплий дім
Не покине ангел хай,
Проганяючи гіркоту, смуток.

Нехай синочок дарує вам
Сміх і радість вранці,
Дивує кожен раз
Тим, як він схожий на вас!

Нехай ангели-охоронці завжди
Над вашим сином, тихі, літають.
Удача і везіння ніколи
По життю нехай його не покидають.

Бажаю вам, щоб радував синку,
Нехай здоров’я богатирським буде,
І ніколи не буде самотній,
Нехай оточують щирі люди!

Я так хочу вам побажати
В особливий день – хрестини сина,
Завжди один одного розуміти,
Для смутку не мати причини.

Нехай хлопчисько ваш зростає
Гарним, сильним людиною,
Нехай завжди йде вперед,
Не забуваючи при цьому!

Нехай цей день залишиться в серцях,
Особливий ритуал у нас хрестини.
І десь там далеко, на хмарах,
Нехай запишуть ці іменини.

Нехай ваша донька розумницею росте,
Нехай життя дарує удачу їй і щастя,
Нехай в будь-якому їй справі пощастить,
І не дізнається горе і негода.

Бажаємо вам, батьки,
Дитя не ображати
Хочете, не хочете –
Доведеться виховати

Гідним членом суспільства,
Багато сил вкласти,
Щоб в житті самотність
Довіку не пережити.

У день хрестин дитини вашого
Я хочу вам побажати,
Тільки кращого і важливого –
Бід та смутку не знати,

Щастя вам, любові і радості,
Щоб росла ваша родина,
Життя підносила солодощі,
Були вірні друзі!

Я вам, батьки, бажаю
Гідно виховати сина,
Щоб став щасливим, підростаючи,
Умів у житті перемагати,

Щоб нагородив Господь терпеньем,
Щоб син вам радості дарував,
Щоб Бог подарував везіння –
Для добрих справ, для нових сил!

Привітання з хрестинами сина, хлопчика

Синку! Сьогодні ти хрестився!
І дух твій заново народився!
Ти став світлішим і добрішим,
Бажаю стати тобі мудрей!
Про Господа не забувай,
Тебе він любить, так і знай!
Йому ти вірним сином чи
Потрібний він вкаже шлях!
Ти сьогодні в божому храмі
Хрестишся, на радість мамі.
Станеш ти душею чистий,
Як білий аркуш паперу.
Будь же добрий ти і сміливий,
Роби багато добрих справ,
І тобі Господь воздасть,
Руку допомоги подасть!

Тихо свічка догорає,
Батюшка тебе крещает!
Щоб ти був чистий душею,
Щоб синочок ріс великий,
Ми бажаємо не хворіти,
І батьків жаліти,
Добрим будь ти син завжди
І сяй ти, як зірка!

Хрестини маленьких дітей —
Велике свято почестей!
Для крихітного малюка
Співає серце і душа.
Церковний дзвін
Бути може і не згадає він,
Але ми запечетлим сей год
Як самий радісний для нас!

Я в день хрестин бажаю вам,
Щоб Бог виконав всі мрії,
Вашій дитині послав
Щоб тільки найкращі квіти:
Квітка добра, квітку любові,
Букет здоров’я і мрії,
І сил – завжди вперед іти,
І, безумовно, краси.

Освячення Духа Святого
Нехай тебе береже і зберігає
Адже народжений ти для щастя великого
Для любові,що лампадою горить.
Що завжди освітлює дорогу,
Що світла,і добра,і тепла,
Що зрозуміти і пробачити допомагає,
Що тебе в цей світ привела.
Будь здоровим,красивим,веселим,
Будь щасливим,сміливим,простим,
з чистим серцем і щирим словом,
Адже ти Ангелом Божим зберігаємо!

Нехай ваш син буде красивим,
Нехай його дівчата люблять,
Нехай щасливим він росте,
Нехай у всьому йому щастить.
Ви не дарма його хрестили –
Таїнство подарує сили,
Від поганого захистить,
І добром вас обдарує!

На зустріч Богу ти йдеш,
Твій шлях той світлий і пригожий.
І ангел в світ до тебе прийде
Від усіх негараздів вбереже.
А ти бережи його тоді,
Хрест пронеси через роки.
Ти в серці віру збережи,
Темними стежками не ходи.
Будь чесним, добрим і земним
Приклад всім підліткам святим.

Сьогодні важливий день у житті
Хрещення Господнє хлопчик прийняв
І щоб на життєвому шляху
Він був здоровим, чесним і щасливим!
Нам радісно тоді
Коли він скаже слово «мама»
І перші шажочки не поспішаючи
Пройде від стільця до дивана!
Рости маля хорошим, добрим,
Коханим, розумним, дорогим
Веселеньким, слухняним, акуратним
Здоровеньким і в міру веселим!

Дитина в мереживних одязі
Для батьків — надія,
Радість, ніжність і кохання,
Так сказати,і плоть,і кров.
У цей важливий День Хрещення,
Божого благословіння
Світлий Ангел над тобою
Охороняє твій спокій.
Тато, мама, Ваше чадо
І потіха, і нагорода.
Серцю — рай, а для душі
Всі турботи хороші!

Бажаємо батькам цього сина,
Щоб вам подарували удачу хрестини,
Щоб вашу родину від проблем захистили,
Щоб ви з малюком дуже щасливі були.
Бажаємо надії, добра і терпіння,
І більше щасливих та яскравих миттєвостей,
Щоб сила дарувала дитині природа,
Коротше, друзі – з продовженням роду!

Хочу я вас привітати,
Вже пройшли хрестини!
Сьогодні будемо славити
Ми всі рідного сина,
Адже він у вас народився!
Нехай йому щастить,
Щоб на краще прагнув,
Хай росте здоровим!

Син — послання богів,
Нехай же буде він здоровий,
Нехай росте розумним, сильним,
Навчається для добрих справ,
Для батьків опора,
Так господь нам наказав!

За своїм ангелом
Сьогодні, в день чарівний,
Малюк наш дорогий
Увійде в храм блаженний!
Бажаю я тобі
Завжди дружити з ним вірно,
Тоді
Ти будеш щасливий неодмінно!

Я вам, батьки, бажаю
Гідно виховати сина,
Щоб став щасливим, підростаючи,
Умів у житті перемагати,
Щоб нагородив Господь терпеньем,
Щоб син вам радості дарував,
Щоб Бог подарував везіння –
Для добрих справ, для нових сил!

Дитини милого народження
Вітає мій запізнілий вірш.
Так буде з ним благословення
Всіх ангелів небесних і земних!
Так буде він батька гідний,
Як мати його, прекрасний і любимо;
Так буде дух його спокійний
І в правді твердий, як божий херувим.
Нехай не знає він до строку
Ні мук любові, ні слави жадібних дум;
Нехай дивиться він без докору
На помилковий блиск і помилковий світу шум;
Нехай не шукає причини він
Чужим пристрастям і радощів своїх,
І вийде він з світської тіни
Душею бел і серцем неушкоджений!

Вам, батьки, бажаю,
Щоб малюк ріс здоровим,
З днем хрестин я вітаю,
Нехай береже дитя Христос!
Ну а вам, мої рідні,
Нехай завжди у всьому щастить,
Вітаю, дорогі!
Щастя і удача чекає.

Нехай ангели-охоронці завжди
Над вашим сином, тихі, літають.
Удача і везіння ніколи
По життю нехай його не покидають.
Бажаю вам, щоб радував синку,
Нехай здоров’я богатирським буде,
І ніколи не буде самотній,
Нехай оточують щирі люди!

Ваш малюк дивиться невинно –
Справжній ангелок,
Маму з татом любить сильно,
Сильним нехай росте синок,
Нехай здоровим і успішним
Виростає мерщій,
Ти рости, маля, старанним –
Більше відданих друзів!

Ми вам бажаємо в день хрестин,
Щоб дарував вам лише радість син.
Щоб тільки вас він поважав,
Щоб приклад з батька він брав.
Щоб матусю свою любив,
Щоб гідним сином був.
А вам, отець його і мати,
Бажаємо сильним виховати!

Я так хочу вам побажати
В особливий день – хрестини сина,
Завжди один одного розуміти,
Для смутку не мати причини.
Нехай хлопчисько ваш зростає
Гарним, сильним людиною,
Нехай завжди йде вперед,
Не забуваючи при цьому!

Comments are closed.