Привітання з грошима жартівливе

0

Ще одна відповідь на питання про те, як оригінально подарувати гроші на весілля. Для реалізації ідеї знадобиться парасольку, гроші, які будемо дарувати, а також гарний настрій
Власне, дивлячись на фотографії, вже все зрозуміло.

Найкраще привітання на весілля.

Гроші прив’язуємо на стрічки до спиць з внутрішньої сторони парасольки.

Щоб скріпити грошові купюри і стрічки, проробляти отвори в банкнотах зовсім не обов’язково. Досить стрічки прив’язати до канцелярським скрепкам, а скріпки надіти на купюри. Дарувати парасольку, звичайно, слід в складеному стані і розкрити в момент вручення.

Обіграти момент вручення оригінального грошового подарунку можна по-різному. Найпростіший варіант — це попросити молодят відкрити парасольку зі словами «Головне погода в домі».

Якщо є голос і бажання виступити, то можна самому заспівати пару куплетів з відомої пісні
Лариси
Долиною: Який прогноз у нас сьогодні милий
З чим ти знову прокинувся не в ладу
Скажи мені просто
Яку забаганку ти маєш на увазі
Найголовніше погода в будинку
А все інше суєта
Є я і ти а все що крім
Легко залагодити за допомогою парасольки …і в цей момент самому розкрити парасольку з грошима над молодятами. Такий оригінальний грошовий подарунок не тільки порадує молодих, але і подарує гарний настрій всім присутнім.

Нагальне питання: скільки грошей дарувати на весілля?

Весільні подарунки
Питання про те, що подарувати на весілля молодим, вже давно перестав бути проблематичним. Більшість гостей воліє робити подарунки грошима. З одного боку це зручно.

Немає необхідності возитися з громіздкими коробками (якщо дарувати побутову техніку) . З іншого боку – практично (адже може вийти так, що хтось купить точно таку ж річ) . Є і ще один позитивний момент такого подарунка. Завдяки подарованим грошей хоча б частково окупаються весільні витрати.

Але у багатьох, особливо друзів і подруг молодят, виникає питання: скільки грошей доречно дарувати на весілля? Отже, давайте спробуємо розібратися.

Скільки будемо дарувати?

На це питання не можна відповісти однозначно і назвати якусь певну суму. Тут кожен повинен визначитися сам, виходячи зі своїх фінансових можливостей. Відповідаючи на питання, скільки зазвичай дарують на весілля, можна привести такий розклад:

Як оригінально вручити?

З тим, яку суму подарувати, ми розібралися. Тепер постає не менш важливе питання, як дарувати гроші на весілля, щоб це не виглядало банально, а було захоплююче і весело? Якщо ви креативна людина, то вибрати відповідний спосіб вам не складе праці.

Треба просто на якийсь час перетворитися на артиста або фокусника, відчути себе чарівником, і тоді все вийде. Якщо ви вмієте грати на гітарі і при цьому непогано співаєте, то вам не складе труднощів зробити імпровізацію, використавши улюблений мотив.

Можна переодягнутися і вручення подарунка перетворити на невеликий спектакль. Головне, щоб у вашому привітанні не було фальші, а всі слова звучали щиро і йшли від серця. Важливе значення набуває і упаковка подарунка.

На багатьох вечірках використовують такий конкурс: «Розгорни подарунок», коли маленька річ ховається в багатошарову упаковку. Якщо використовувати суть цього конкурсу, то можна купюри упакувати зі змістом, заклавши їх у конверти за принципом матрьошки: кожен наступний повинен бути більше попереднього.

В результаті повинен вийти пухкий, солідний конверт, що нагадує гаманець товстосума. На кожному конвертику треба написати жартівливі слова привітання. І нехай молодята читають їх вголос.

Грошове дерево – символ достатку

Оригінальний подарунок молодим на весілля – дерево з грошей. Є кілька варіантів його виготовлення. Один з них – жива рослина
Толстянка.

Його в народі називають «Грошовим деревом». Подароване на весілля, воно буде приносити в будинок молодят достаток. А якщо його ще прикрасити справжніми грошовими купюрами, то достаток стане цілком відчутним.

Якщо у вас немає під рукою цієї рослини, не впадайте у відчай. Грошове дерево легко зробити своїми руками. Головне, були б купюри відповідного номіналу.

Скарб у весільному скриньці

Заслуговує уваги і такий варіант подарунка на весілля, як скринька для грошей. Зробити його досить просто. Скористаємося звичайною коробкою з-під келихів для шампанського.

Чарівний горщечок з грошима

Пам’ятаєте слова з дитячої казки: «Горщик, варись!». Такий горщик з грошима можна перетворити в чарівний подарунок. І потрібно зовсім небагато – невеликий горщик для запікання.

Його можна прикрасити. Грошові купюри акуратно з’єднати між собою у вигляді гірлянди дуже тонкою ниткою, щоб вона була не помітна оточуючим. Складіть гроші в горщик. Поставте його перед молодими. Один кінець нитки тримати в правій руці.

Скажіть своє привітання. Наприкінці вітальної промови обов’язково повинні прозвучати слова: «Горщик, грошима вибухни». При цьому треба зробити ефектний помах рукою, щоб гроші злетіли в повітря.

Щоб все вийшло красиво і видовищно, треба вдома кілька разів потренуватися.

Як оригінально подарувати гроші на весілля

Є багато варіантів, як піднести гроші молодятам на весілля. Один з них – коробочка для грошей. Але, вона повинна бути незвичайною. Давайте спробуємо обіграти ситуацію.

Наприклад, зробимо «Куб удачі» або «Магічний кристал», «Піраміду любові» або «Коробок заповітних бажань». А ще можна зробити коробочку під назвою «Грошовий потік». Для цього вам знадобиться звичайна пакувальна коробка з-під келихів.

Її потрібно прикрасити і зробити на передній поверхні горизонтальний розріз. Грошові купюри треба склеїти в стрічку. Використовувати для цього тільки слабкий скотч, щоб при отклеюванні не пошкодити гроші.

Отриману стрічку намотати на будь-яке пристосування, яке легко обертається. Його легко зробити з жерстяної банки з-під розчинної кави, відрізавши дно і надівши отриманий барабан на вісь.

Вручити подарунок можна з побажанням, щоб гроші завжди діставалися також легко, як з коробочки. Якщо вам складно або немає часу, щоб зайнятися виготовленням коробочки своїми руками, можна скористатися творіннями умільців – придбати в магазині сувенірів скриньку (різьблену чи писану) . Але, вручаючи подарунок, зробіть красивий театральний жест і вимовте трохи пафосні слова.

Дивовижний парасолька – захист від безгрошів’я

Збираючись подарувати молодятам гроші, всім хочеться, щоб навіть такий подарунок створював позитивний настрій, і не виглядав тривіальним. Оригінально подарувати гроші на весілля – це легко і просто. Візьміть парасольку будь-якого розміру і кольору.

Закріпіть на його спицях грошові купюри. Для цього можна скористатися звичайними канцелярськими скріпками. При врученні подарунка, обов’язково скажіть, що даруєте не тільки гарну погоду в будинку, але і паличку-виручалочку, яка допоможе в скрутну хвилину.

Закінчите свою промову словами: «Є ти і він, а все інше на світі просто дурниця!» і змусьте молодих перевірити це на ділі, розкривши парасольку.

Букет з грошей – краса і достаток

Самим модним подарунком останнім часом вважається незвичайний грошовий букет. Тут можна прикласти свою фантазію, звернувши купюри у вигляді різних кольорів. Для їх виготовлення краще взяти сувенірні купюри і працювати в техніці орігамі.

А справжні наприкінці роботи використовувати в якості вкраплень в композицію. Квіти можна зібрати й іншим способом. Взяти корок від шампанського. Підготувати купюри, загнувши з одного боку куточок.

Скласти їх навпіл. Навісити по дві-три купюри на гумку, яка використовується в аптеках для кріплення цінників. Кожну гумку з грошима закріпити на пробці, бажано в кілька ярусів.

Вийде бутон з пелюстками з грошових купюр. Його потрібно зміцнити в чашолисток від штучного квітки. Можна подарувати одиночний квітка з грошових купюр, або зібрати букет. Але це заняття підходить для тих, у кого є вільний час.

А от тим, у кого його немає, хочеться запропонувати не менш оригінальний спосіб подарувати гроші. Візьміть будь-букет квітів. І закріпіть на стеблах в різних місцях купюри.

Особливо красиво виглядає вертикальна композиція, що складається з квітів з різною довжиною стебла.

Карта «Ощадбанку» в подарунок

Звичайно, далеко не кожен може дозволити подарувати банківський рахунок. Але можна зробити не менш оригінальний, з невеликою часткою гумору подарунок. Для цього на трилітрову банку наклеїти велику етикетку з логотипом
Ощадбанку на одній стороні.

А на протилежному зробити напис: «відкритий Рахунок». У банку в хаотичному порядку накласти грошові купюри різного номіналу (краще десятирублевые, щоб банку була повною) . Ще одна ідея – «Гостинець з села». На банку наклеїти етикетку «Зелень маринована».

По стінках банку обкласти однодоларовими купюрами, а всередину – десятирублевые. Супроводити свій подарунок жартівливими словами, наприклад, «Зеленню не дуже захоплюйтеся, більше на огірочки налягайте» і т. п.

У якості «Гостинця з села» можна подарувати качан капусти. Його треба зверху трохи розібрати на окремі листки і вставити між ними по одній або дві грошових купюри так, щоб їх було видно.

Килим-літак для весільної подорожі

Про весільну подорож мріють майже всі молодята. Тому, подарувати їм символічний килим-літак з грошей зі словами: «Це вам для польотів в екзотичні країни», буде не тільки цілком доречне, але і оригінальне привітання на весілля. Зробити його можна двома способами.

Сувенірна книга «Літопис сімейного життя»

В магазинах подарунків можна зустріти оригінальну книгу з порожніми сторінками для заповнення. Її можна використовувати в якості оригінального контейнера для грошей, назвавши «Літопис сімейного життя».

На першій сторінці намалювати генеалогічне древо новоствореної родини і прикріпити до нього купюри. В цьому випадку краще, якщо вони будуть великого достоїнства, щоб розмістити їх на одній сторінці.

Ідей про те, як подарувати гроші молодятам на весілля, щоб перетворити цей процес у забавний ритуал – безліч. І кожен може придумати щось своє, відмінне від запропонованого вище.

Подарунок можна супроводити гумористичними віршами, веселими коломийками, жартівливими сценками та переробленими піснями. Головне, щоб це було зроблено від душі!

Чудово і оригинално привітання . 18 червня, 2012 — 08:
38

IrinaSam Ірина
Сам
Клас.
Привітання супер. 18 червня, 2012 — 08:
46

сиренькина
Всім дякую) ) ) Звичайно беріть на замітку!
Рада, що комусь це стане в нагоді) ) ) 18 червня, 2012 — 09:
53

Оксана
Гришко
Пропоную зробити подарунок притягує грошову енергетику в сім’ю.
На жаль у мене немає зараз готової роботи,я спробую пояснити на словах.
Потрібно зробити коробочку(як у старовинних ікон) розмір якої залежить від фотографії молодят(фото можна прикольно отфотошопить) Робите на подобу рамки для фото,тільки бічні сторони(відстань між фото і склом повинно бути не менше 3см.
У верхній частині коробочки має бути отвір для монеток.
Коли будете дарувати нагадайте,що есль на ростущей місяці вони будуть кидати в свою сімейну грошову скарбничку хоча б одну монетку,то в їхньому домі завжди будуть водитися гроші,а по мірі наповнення і доходи будуть рости.
Якщо вам сподобалася ідея,але я не зрозуміло пояснила,напишіть,і я спробую намалювати і скинути собі на сторінку.
УДАЧІ ВАМ! 18 червня, 2012 — 11:
19

сиренькина
Не дуже зрозуміла) ) ) Скиньте будь ласка фото 18 червня, 2012 — 10:
00

Купіль
У мене є чудова ідея. Доїду до будинку, знайду фотку і постараюся завтра виставити. Ідея опробірованних вже 2 рази і все весілля приводить у шок (у хорошому сенсі) стан. 18 червня, 2012 — 11:
20

сиренькина
Дуже буду чекати) ) ) Заінтригували) ) ) 22 червня, 2012 — 05:
49

Купіль
Не вийшло відразу з технічних причин. Але суть така. Купуються 2 парасольки.

По краю парасольок з внутрішньої сторони на степлер кріпляться купюри. На кожну частку парасольки можна прикріпити до 4-5 купюр. В залежності від суми їх можна розміняти на більш дрібні. Я племіннику на весілля прикріпила по 32 тисячні купюри на кожен парасолька. Так як грошики кріпляться з внутрішньої сторони, то вони добре вкладаються в парасольку. Парасольки даятся, бажається хороша погода в домі і потрібно попросити відкрити. Тільки одночасно. А в момент, коли зонт відкривається, то грошики так красиво розташовуються по краю, що це вводить в захоплення. 22 червня, 2012 — 11:
49

сиренькина 18 червня, 2012 — 15:
50

Світлана
Юріївна
Здорово!
Візьму на замітку!
Весілля у мого синочка 22 червня. А я хочу онуків.
Що буде у мене прикольненькое — теж додам.
СПАСИБІ Вам величезне за
ГУМОР. 18 червня, 2012 — 19:
13

сиренькина
Нема за що) ) Бажаю
Вам багато здорових і красивих онуків 27 червня, 2012 — 16:
39

Еленче ой,як же мені сподобалося. дуже здоровское привітання. потягла в скарбничку 28 червня, 2012 — 21:
22

Заєць
Бойовий
Вухатий 16 липня, 2012 — 15:
44

Рязаночка
Відмінний подарунок!
Я братові дарувала гроші так: «Ми хотіли подарувати вам гроші, але на жаль вони у нас в банку.
Ось на ній ми вам їх і подаруємо!» 2 серпня, 2012 — 19:
35

запарий олена
Спасибі вам велике за ідею, незнаю який день вже сиджу в інтернеті і нічого путнього знайти не могла, а от ваше чудо варто повторити 2 серпня, 2012 — 19:
42

сиренькина 20 вересня, 2012 — 13:
10

Плюшкильда
А я не втрималася і зплагіатила
Вашу і дею, чесно в цьому зізнаюся
Сліз лити ніхто нехай не змусить,
Добра бажаю я тобі.
Перші краплі дощу на землю впали,
А ви про дощ сьогодні не знали.
Так не хочеться мокрим повернутися додому,
Так візьми мій подарунок, звичайно, з собою.
Він від дощу тебе сховає і сховає,
Дощ тільки повз вже точно поплаче.
Нехай мій подарунок, може бути, простий,
Але тебе парасолька залишить вже точно сухий.
Може бути, десь і хтось промок,
Ти ж міцніше тримай поздравок.
Якщо раптом погода на вулиці не ладиться,
Не варто тут, звичайно ж, засмучуватися.
Візьми його з собою ти просто в сумку,
Від самої чорної він врятує від хмаринки.
Поллє його і дощик, може град,
Але це зовсім не біда, він буде просто радий.
На вулиці гроза? А може навіть спеку?Ти просто пам’ятай, він завжди з тобою.
Не потрібні йому ні подарунки, ні ремонт,
Ви здогадалися? Це ж, звичайно, парасолька.
І цього вже дощовий вечір,
Прочитай мій дивний поздравок.
Ось ця парасолька тебе зможе захистити.
Хочу, щоб на твоєму обличчі посмішка,
Сказала — буду я його з собою носити.
І не страшна тепер тобі будь-яка хмара,
З таким захистом, ти не пропадеш.
Нехай злий рок тебе не мучить,
На п’єдестал успіху ти зійдеш. усього поздоровлень:

Ласкаво просимо на сайт «Привітай з жартом»!

Жартівливі подарунки та розваги це «цвях» програми будь-якого свята, а той, хто це влаштував справжній улюбленець публіки, якому вдалося розвеселити гостей і зачепити серце винуватця торжества. Ви теж любите жарти та веселощі і з задоволенням би подарували кілька радісних хвилин, але не знаєте як? Тоді цей сайт саме для вас! Він задуманий, як майданчик, де кожен може поділитися своїм або вдало знайденим в інтернеті жартівливим привітання, грою, подарунком або знайти нове і відповідне до нагоди.

Будь-яке свято — це завжди нові враження і цікаві розваги, а якщо все це у костюмах, то все буде яскравіше і веселіше!

«Привітай з жартом» — це повне зібрання творів жартівливих костюмованих привітань, веселих привітань з жартівливими подарунками з різних приводів, ідей для жартівливих застільних розваг та вручень прикольних «медалей», «орденів», «номінацій» «коронацій», «парадів» і все, що може принести радість, викликати посмішку і сміх!

«Привітай з жартом» пропонує всім разом зібрати в одному місці всі ідеї прикольних подарунків, веселих розваг і жартівливих привітань! І буде зручніше кожному і всім радісніше!

Додайте свій, і знаходите потрібне і будьте обов’язково щасливі.

Таня, Танечка, Танюша,
Дозволь тебе привітати!
Нехай не буде в житті нудно,
Нехай негаразди не лякають!
Хай затишно буде в домі,
Щастя серце зігріває,
Нехай тобі твоя Свята
Жити і вірити допомагає!

У день Тетяни,
Будьте п’яні,
Випробуйте кайф нірвани,
Нехай повні будуть кишені,
І геть долі вади!
Виконуйте свої плани,
Навіть, якщо вони дивні!
Хай дається все легко,
Жити бажаю добре!

Отже, вона звалася Тетяна!
І ось не пізно і не рано
Друзі зібралися, щоб сказати,
Яка у Тетяни стати,
Яка красуня Таня,
Яка легка хода
І як добра її душа

Бажаємо ми
Вам, щоб цвіли
Квіти не лише весною. Цінуйте
Ви року свої,
І нехай йде успіх хвилею!
Дві п’ятірки

Дай Бог, щоб було все чудово
Поводься завжди пристойно,
Не хворіти, не сумувати,
В міру їсти і міцно спати,
Ніколи не старіти,
Всім чоловікам подобається.

Ми сьогодні зібралися тут
Всі за святковим столом.
Ми вітаємо Тетяну
З ювілейним днем народження.
Ти, рідна, прекрасна
І сьогодні, і завжди.
Ну а головне, звичайно,
Ти

Руки вниз, а груди вперед
(Гості з опущеними руками випинають животики.)
Ну все разом три чотири
Ставимо ноги ми ширше
(Гості ставлять широко ноги і руки в сторони.)
Будемо махати дружненько
Раз два три чотири п’ять!
Молодці!

Цікаві Привітання Тетяні з Днем її Народження і Іменинами у віршах

Сонце встало вранці-рано
Тільки для тебе, Тетяна.
Десь за океаном дощ
Тільки для тебе, Тетяна.
Вітри пустотливі п’яні
Лише тобою, Тетяна.
Ти прекрасна без вади!
З Днем народження, Тетяна!

Тетяна, в дивний свято твій
Бажаю бути тобі щасливою!
Нехай збудуться твої мрії!
Будь милою, жіночною, коханій!
Нехай кожен за здоров’я п’є,
Сім’я турботою оточує!
А попереду удача чекає,
Інакше просто не буває!

Таня, з святом тебе
Вітають друзі всі!
В День народження твій бажаємо
Щоб ти була здорова,
Хлопця з доданим знайшла,
Щоб щасливо Ви жили
І друзів не забули!

Бажаю бути п’яній від щастя
В день іменин тобі, Тетяна,
Красивою самої залишайся,
Люби і частіше усміхайся,
Май ти до життя апетит –
Хай буде хай будь-відкритий
Такої красуні, як ти,
Хай здійснюються мрії!

Найкращою в світі Тані,
У день її народження,
Незвичайні кольорові
Наші вітання.

Привітання з днем народження 55 років прикольні

Ювілей-55 років.
Ти ще не древній дід,
А солідний світський лев,
Ти успішним стати встиг!
Побажати хочемо ми щастя,
Щоб було все чудово,
Ніколи не падати духом,
Ніколи не вірити чуткам,
Щоб в будинку був затишок,
Окупався будь-яка праця,
Ніколи щоб не хворів,
А душею лише молодів!

За столом захмелілі гості
Хай як співають солов’ї!
Нехай звучать шалені тости,
Сьогодні тут всі свої!
Дві пятерочки на торті,
Шоколадні квіти.
Та не здумайте зіпсувати
Виделкою цієї краси!
Щоб господар діловито
Міг прикинути на око
Скільки коштує з бісквіту
Ювілейне привітання!

Бажаю, щоб тобі жилося
Приємно і комфортно!
І щоб був твій гаманець,
Набитий грошима щільно!
Бажаю пиво океани,
А в них тарані та креветки
Ти став би кращим капітаном,
Не вилазив з кругосвітньої подорожі!

Бажаю побільше тобі відпочивати,
На море купатися і загоряти.

Comments are closed.