Привітання з днем стандартів

0

Я прокоментирую лише пару моментів:
оголошувати предметом за вибором математику, яка представляє собою ще одна мова, без якого «не говорить» жодна інша наука;
тут є дві толстости:
1) якщо говорити про математику як езыг науки, то з чого починається навчання матану і алгебри в універах і политехах з іншими физтехами — зі слів: «забудьте чому вас вчили в школі». Так що давайте говорити прямо — математики за перделами околиць арифметики у ВУЗах приходицо переучувати.
2) та й з арифметикою теж погано — згадаймо проблеми ширнармасс з потребительскитм кредитуванням. Що це значить — невміння розв’язувати задачі на відсотки. Який це клас школи — не старше 7го зразок.
Разом у сухои залишку виявляється що — арифметику за межами чотирьох операцій (з калькулятором) толком не освоїли, у відсотках і пропорціях плавають, але зате впевнені, що знають математику, яка мова всіх наук.

Йдемо далі за текстом: «оголошувати предметом за вибором історію, без знання якої не можна орієнтуватися в сучасному світі, усвідомлювати своє коріння і закони суспільного розвитку, вибудовувати стратегію життєвої поведінки.»

Це питання ми вже обговорювали, на жаль, ніхто так і не зміг навести прикладів, коли знання історії якось змінило їх поведінку і принесло їм користь.

А тепер самий смак:
«І, нарешті, для такої країни, як Росія, є не просто невигідним, але і протиприродним відмова від обов’язкового вивчення старшими підлітками російської літератури, яка по суті і являє собою Росію в світі і є для громадян країни основою безпеки життєдіяльності.»

Ось скажыте мені, громадяни вренды, хто там «підписався» і пеарит це все — ви теж впевнені, що зание російської классеги є основа безопаснгости вашої життєдіяльності?
Якщо так, то розкажіть мені, у мене нге вистачає фантазії.
Якщо ні, то — а хулі ви підписували? (Не дивно, що стільки споживчих кредитів понабирали не читаючи умови, так що до вправ на проценти та пропроциии треба бачити додати вміння читання тексту повністю, а не сабжу).

І ще про освіту: давайте буддем говорити прямо — в плані технологій Русі не нічого не світить. З іншого боку я тут подивився у всіх тутешніх універах є факультети східної медицини. Так що введення в шкільну програму який нитка місцевої фофудьи і мракобісся — це шанс для РФ. Процесори і китайці штампувати можуть, а ось поставити на потік виробництво магів і візіонерів — це і є місія Росії. ФхтагнЪ!

Фотогалерея: Привітання з днем народження чоловікові у прозі

Бажаєте донести людині свої почуття? Тут важливо пам’ятати про його день народження – свято, ідеальним подарунком до якого стануть гарні поздоровлення в прозі. Представники сильної статі ? не виняток і їх так само «чіпають» слова з теплими побажаннями. Як привітати іменинника-чоловіка максимально щиро? Підберіть відповідні привітання з днем народження чоловікові в прозі із запропонованих на сайті і будьте впевнені, що вони окуплять себе з лишком. Вдалого вибору і будьте оригінальні!

Ти сильний і сміливий, але в твій День Народження, це не найбільш показові якості, головне, що ти веселий і цікавий, молодий і перспективний, амбітний, грайливий, неймовірно класний. Без тебе життя було б не таким яскравим і цікавим, тому я тобі бажаю провести сьогоднішній вечір від душі відірватися на повну котушку. Нехай тобі відкриваються всі двері і будь-які перешкоди падають перед твоїм сильним характером і прагненням. Цей рік подарує тобі море радості і щастя, ну і ми, звичайно ж, не залишимося осторонь, з Днем Народження!

В моєму привітанні не буде нічого зайвого, все суворо обумовлено, лаконічно, але обов’язково з бажанням підбадьорити тебе і дати сил до нових звершень. Улюблений мій чоловік, я бажаю, щоб ти залишався все таким же сильним і не пріступним, за твоєю спиною не страшні ніякі вітру і біди, щоб ти зміг бути в мені настільки ж впевненим, як і я в тобі. Сподіваюся, що твій День Народження не стане черговим днем, а єдиним, пам’ятай, що все в твоїх руках, а за допомогою і порадою ти завжди можеш звернутися до своєї тендітної дівчини.

Сили твоєї посмішки вистачить, щоб освітити весь світ, але їсть в тобі сила і чоловіча. Ти хитрун, ловелас, підкорювач жіночих сердець, але все це я говорю виключно як компліменти, адже впевнений, що ні одна з підкорених тобою дам не пошкодувала про скоєне. У твій День Народження я бажаю тобі побільше грошей, часу для відпочинку, нарешті причалити до тихої гавані і жити в своє задоволення.

Настав саме той день, коли я можу висловити прямо тобі в обличчя все, що думаю – ти самий класний чоловік, якого я коли-небудь зустрічала, ти чоловік з великої літери, ти міг би стати супергероєм, але із-за твоєї чарівності ніхто не хоче кидати тебе в чан з кислотою. Так ось мій дорогий, я побажаю тобі знайти своє місце в житті, завжди говорити про все відкрито, багато заробляти і щоб було на кого витрачати. Великий тобі любові і здоров’я, так як його не купиш. Бережи себе – ти мені дуже потрібен!

При будь-якому розкладі залишайся собою, оскільки саме таким ми тебе полюбили: зосередженим, усміхненим, веселим. Я знаю, що ти той чоловік, який ніколи не відмовить у допомозі, а тому до тебе тягнутися люди. Я бажаю, щоб у твій день народження ти забув про всі проблеми і негаразди – життя швидкоплинне і треба насолоджуватися моментом тут і зараз. Посміхнися, адже можливо саме в цю мить хтось думає про тебе, ми то вже точно. Бажаю довгих років, щоб не бурчав у старості та частіше збирав близьких і рідних у вітальні свого будинку.

Чоловік мовляв грубий і сильний, тому не потребує ніжних словах привітання та інших сюсюканьях, але я так не вважаю і хочу тобі сказати, що я вдячна долі за те, що звела мене з тобою. Так, ти сильний і сміливий, в тобі є все чоловічі якості, але, якщо що ти можеш підтримати. Я бажаю, щоб ти досяг своєї мети у житті, став воістину людиною важливим і потрібним, бажано начальником, тебе любили всі підлеглі.

У твій День Народження хочу побажати везіння, звичайно вигравати в лотерею не будеш, але доля буде мати виключно позитивний настрій. Крім цього терпіння і здоров’я, мужності, честі не втрачати друзів не зраджувати і все таке інше. Бажаю тобі величезної любові, щоб жінка твоя була вірною і ніжною. Ти заслуговуєш багато щастя і як мінімум сьогодні ми подаруємо тобі справжній феєрверк з емоцій і подарунків.

Я бажаю ніколи не втрачати з уваги нічого важливого, щоб все у тебе виходило і всі мрії збувалися. День Народження – свято чарівництва, загадай бажання і воно обов’язково збудеться. Я побажаю чогось нематеріального, щоб був щедрим, багато віддавав і ще більше отримував натомість. Щоб ти не смів сумувати, оскільки мужик повинен бути бадьорим і завжди веселим. Близькі люди ніколи тебе не кинуть і навіть коли прорисуется перша сивина на скронях, ти залишишся самим потрібним і рідним.

Ти дуже талановита людина, тому я сподіваюся, що цей рік, коли ти став ще старше, буде цілком новим, але не менш цікавим. В твій День народження, бажаю тільки найкращого, і якщо відходити від стандартів, то це життя по-новому сценарієм, який ти напишеш сам. Я вірю, що ти зможеш досягти успіху і точно впевнений, що ніколи не зрадиш. Бажаю благ матеріальних, моральних достоїнств, честі і слави. Щоб зміг відпочивати як олігархи і навіть краще, бо з тобою в цей момент будуть лише щирі, люблячі тебе і щирі друзі.

В твоє свято скажу тобі багато теплих побажань, душевних слів, бадьорих привітань і компліментів. Ти саме той чоловік, з якого писали середньовічні романи – хоробрий, рішучий, безмежно люблячий одну єдину. Я бажаю тобі не міняти поглядів на життя, не підлаштовуватися за когось, адже ти і є унікальність в самому чистому її вигляді. Я бажаю щастя, нескінченного потоку приємностей, радощів, солодощів. Щоб життя підносила тільки приємні сюрпризи.

Всесвітній день стандартизації — це день працівників, який знаходять раціональні норми для виробництва різних товарів і виробів і затверджують їх у спеціальних нормативних документах. У цій галузі працюють тисячі працівників, встановлюючи і стверджуючи різні міжнародні норми і правила.

У всьому світі День працівників стандартизації та метрології відзначається 14 жовтня, починаючи з 1970 року. Цей день вибраний не випадково. У далекому 1946 році в цей осінній день була відкрита міжнародна конференція з методів стандартизації. Проходила вона в столиці Великобританії. В цій конференції взяли участь 25 країн, представляли їх 65 делегатів. У список країн, що беруть участь, входив і СРСР. У ході конференції була розроблена і затверджена система міжнародних стандартів, яка отримала назву ISO (в перекладі з грецької «isos» означає «рівний»).

Зробити це свято світовим запропонував президент організації ISO — Фарук Сунтер. Його ініціативу підтримали, і з 1970 року Всесвітній день стандартизації відзначається 14 жовтня щорічно.

Свято був створений для того, щоб показати, наскільки важлива стандартизація для економіки всього світу, і посилити її роль в галузі торгівлі та промисловості, а також збільшити затребуваність серед урядів і споживачів. День стандартизації є знаком поваги до тих людей, які працюють над створенням і розвитком єдиних стандартів якості для продукції, що виробляється по всьому світу.

Що таке «стандартизація»

Отже, термін «стандартизація» означає процес створення і введення в експлуатацію норм, дотримання правил техніки безпеки і наближення до максимальної економії за умови дотримання всіх функціональних умов діяльності в конкретній обмеженій області діловодства або товаровиробництва. Об’єктами стандартизації може виступати все що завгодно. Це товари, наукові і технічні терміни, методи, вимоги, правила, позначення, норми і багато іншого.

Стандартизація застосовна до всіх понять, які не передбачають одноразове використання. Вона застосовується в галузях техніки і науки, промисловості, веденні сільського господарства, транспорті, будівництві, культурі та охороні здоров’я і, звичайно ж, в міжнародній торгівлі.

Стандартизація позитивно впливає на підвищення рівня міжнародного виробництва, а також активізує прогрес в галузях науки і техніки.

Привітання з Днем стандартизації заслужено приймають працівники двох основних організацій у цій галузі, що створюють всесвітні стандарти. Це ISO — Міжнародна організація по стандартизації, і МЕК (IEC) — Міжнародна електротехнічна комісія.

Організація ISO відповідає за створення міжнародних стандартів якості для всіх областей діяльності людини. За межами компетенції цієї організації є галузі електроніки, зв’язку та електротехніки. У цих галузях людської діяльності за стандартизацію відповідає МЕК.

За час своєї діяльності Міжнародна організація по стандартах створила приблизно 7200 стандартів, і кожен рік з’являється по 500 нових нормативних правил. У це число входить також доповнення або удосконалення вже існуючих стандартів.

За статистичними даними, створення, розробка і впровадження нового міжнародного стандарту якості в середньому займає близько 5-6 років щільної роботи.

Саме в день створення ISO і прийнято відзначати День стандартизації та метрології.

Міжнародну електротехнічну комісію створили набагато раніше, ніж ISO. Заснована вона була ще в 1906 році і відповідає за міжнародні стандарти у сферах зв’язку та радіоелектроніки, а також електротехніки.

На сьогоднішній день МЕК налічує у своєму складі понад 50 країн світу. СРСР, а згодом Російська Федерація, став членом організації у 1921 році. У 1967 році ISO та ІЕС фактично об’єдналися в одну організацію, і МЕК став одним з підрозділів ISO, відповідальний за електро — і радіотехніку.

Привітання з Днем стандартизації в обох цих організаціях приймають в один день, так як вважається всесвітнім свято у всіх областях людської діяльності.

За час своєї діяльності Міжнародна електротехнічна комісія створила більш ніж 2000 різних стандартів.

Як відзначається свято

Так як свято присвячено дуже важливого і серйозного справі, то в цей день по всьому світу проводяться засідання та конференції, покликані розглянути різні питання і проблеми цієї галузі. Представники уряду теплими словами вітають всіх трудящих у сфері стандартизації. Людям, які зробили найбільший внесок у розвиток метрології і стандартизації, підносяться заслужені нагороди та подарунки.

Привітання працівники галузі стандартизації приймають у вигляді віршів, тостів, смс-повідомлень і т. д. Ось декілька варіантів привітань:

 • «З Всесвітнім днем стандартизації хочемо привітати людей, контролюючих стандарти, норми і способи застосування всіх продуктів і послуг на нашій планеті! Дякую за вашу роботу, відповідальність, точність, цілеспрямованість і знання! Нехай успіх завжди освітлює ваш життєвий шлях!»
 • «Дорогі трудящі у сферах стандартизації та метрології, вітаємо вас з професійної датою і приносимо подяку за вашу нелегку працю! Запам’ятайте, що у любові, радості і щастя стандарти застосовуються, і їх не можна виміряти, але можна відчути. І саме цього ми бажаємо вам у цей день!»
 • «Вітаємо всіх тих, хто любить вимірювати, зіставляти і тестувати різні продукти та процеси, з професійним святом! Нехай правила ніколи не порушуються і норми завжди відповідають!»

Щороку свято проводиться під особливим девізом, який показує, як близька повсякденне життя і стандартизація. Наприклад, «Вимірювання в навколишньому світі», «Стандарти мову, яку знає весь світ» та ін. В честь цього свята 14 жовтня проводяться не лише конференції і засідання, проходять виставки, семінари, телевізійні і радіопередачі, присвячені стандартизації і розкривають всю суть щорічного девізу.

У цьому році свято по всьому світу пройшов під девізом «Стандартизація для «розумного міста». Було розказано і показано, як завдяки дотриманню вимог і стандартів, можна підвищити екологічну і енергетичну ефективність, застосувати повністю автоматизовані системи не тільки в рамках однієї будівлі, але і в рамках цілого міста.

Шановні колеги, дорогі ветерани!

Від імені Федерального агентства з технічного регулювання і метрології та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги!

73 роки минуло з того дня, коли завершилася Велика Вітчизняна війна. Перемога в одній з самих кровопролитних воєн в історії дісталася нашій країні ціною величезних жертв і героїчного праці громадян нашої великої, багатонаціональної країни. І сьогодні, через майже століття, 1945 рік для нас не тільки пам’ятна дата перемоги над фашизмом. Для тих, хто був залучений у страшний вир війни, і для нас, їх нащадків, День Перемоги став моментом усвідомлення головної істини. Світ – це єдина можливість руху вперед. І це можливо тільки в умовах свободи, рівності і права кожної, навіть найменшої нації на вибір власного шляху розвитку.

Ми схиляємося перед подвигом фронтовиків. Вічно будемо пам’ятати про тих, хто захистив наше майбутнє ціною свого життя. Шануємо самовідданість трудівників тилу, які працювали для фронту і для перемоги. Величезний внесок належить вітчизняним метрологам і стандартизаторам, які брали участь у глобальної перебудови промисловості на стандарти військового часу, постачання на фронт новітньої бойової техніки і озброєння. Переможну весну наблизили і точність обладнання, якість військової продукції.

Дорогі ветерани, ми ніколи не забудемо ваш внесок у перемогу і мир на Землі.

Прийміть наші побажання і світлого святкового настрою. Міцного здоров’я, любові та довгих років життя. І, звичайно, ясного, мирного неба над головою!

Зі святом – з Днем Великої Перемоги!

Олексій Абрамов,
Керівник Росстандарту

Від імені трудового колективу Державного регіонального центру стандартизації, метрології та випробувань в Тверській області, директор Олександр Бабушкін привітав усіх, хто причетний до цієї чудової професії: вчених і спеціалістів, представників промисловості та бізнесу, небайдужу громадськість і ветеранів.

Шановні колеги і товариші! Дорогі друзі!
Від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Всесвітнім днем стандартів!

Сьогодні ми знову з вдячністю згадуємо про людей, які працювали і працюють в системі стандартизації Тверській області, Росії і всього світу, і про колосальний внесок, що внесений стандартизацією в розвиток регіону, країни і планети на всіх етапах індустріального прогресу.

Від перших стандартів на зерно до стандартів у сферах освоєння космосу, мирного атома, генної інженерії та будівництва «розумних міст» — такий шлях, який пройшла наша цивілізація. У сьогоднішньому, стрімко мінливому, світі роль стандартизації ще більше зростає: нові виклики часу змушують негайно реагувати на них. Забезпечуючи безпечне функціонування виробничої, соціальної та екологічної середовища та захист благополуччя людини, стандартизація робить життя краще, якісніше і безпечніше.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та успіхів у справі!

Олександр БАБУШКІН, директор ФБУ «Тверський ЦСМ»

Вітаю друга мого зі святом, з Днем народження! Побажаю тобі реалізувати тієї величезний потенціал у житті! Знайди дівчину, гідну тебе, а я б змогла тобі в цьому допомогти! Будь щасливий і веселий мій друг, коли на вечірку? :), любові, збільшення матеріального добробуту, здоров’я, всього самого найкращого. Нехай оточують тебе рідні, близькі, вірні друзі. Щастя тобі у всьому і завжди.

Мій найдорожчий друг! У твій День народження хочу побажати тобі досягти в житті фантастичного успіху такого, про який навіть мріяти страшно. Знайди свого коника, вдало осідлай його та жени кожен раз до нових вершин без перепочинку і зупинок. Не озирайся назад, лети на цьому конику прямо до зірок, на яких відпочивають заповітні бажання, і хапай їх, нехай виконуються. Нехай твоя діяльність приведе тебе до забезпеченості, щоб ти міг без проблем поїхати у будь-якому куточку земної кулі і сповна насолодитися враженнями.

Дорогий мій друже! У День народження прийми мої щирі вітання і побажання високих злетів без падінь, яскравих звершень без помилок і гідних перемог без втрат. І нехай нові життєві горизонти відкривають перед тобою перспективи успіху і радості.

Друг мій! Ось і настав той довгоочікуваний момент, коли я з величезною радістю можу привітати тебе з Днем народження. Я з задоволенням підніму келих і побажаю тобі невичерпних життєвих сил і енергії, бадьорості душі і тіла, щирості в почуттях, повноти у відчуттях на багато років.

Справжнього друга, сильного чоловіка, сміливого борця, розумного противника, цікавого партнера, сьогодні я вітаю з днем народження! Бажаю тобі плисти по річці щастя на лайнері радості! Нехай висвітлюють цей прекрасний життєвий шлях зірки, які називаються — Віра, Надія і Любов.

Мій найкращий друг, вітаю тебе з днем народження! Багато слів у привітанні приготував для тебе, але скажу лише найголовніші. Бажаю міцного здоров’я, великої і дружної родини, і мирного неба над твоєю головою! Нехай наша дружба живе ще дуже багато років.

День народження буває раз в році, і кожен рік ти отримуєш слова побажань і привітань. Дорогий друже, окрім повсякденних побажань щастя, здоров’я, любові, хотілося б побажати тобі щось більше. Ти заслуговуєш особливого, що запам’ятовується, щирого! Тому хочу скласти своє побажання з букета словесних квітів, де є лілія, як символ надії і миру, маргаритки, разом з якими я дарую тобі весну і любов, є незабудки, як символ вірності, присутні троянди, що дарують хоробрість, а так само хризантеми як символ довголіття. Дарую тобі цей великий, ніжний букет! З днем народження, друже.

Великі відстані, негода, наші життєві проблеми, не могли сьогодні перешкодити нам прийти на твоє свято! Ми друзі вже не перший рік, і незважаючи на те, що життєві дороги розвели нас по різних містах і країнах, наша дружба стала тільки міцніше! Спасибі тобі за те, що ти у нас є! Спасибі за твій іскрометний гумор, силу духу і мужність, за дотепність і мудрість! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у кар’єрі, сімейного благополуччя! Нехай тобі все вдається, нехай все виходить просто і легко! З днем народження.

День народження кращого друга — справжнє свято для мене. І цей день, як і багато днів нашого життя, я хочу розділити з тобою, мій надійний, вірний друг. Я бажаю, щоб життя твоя була, як стріла, рівною і впевнено прагне до мети. Бажаю, щоб ти йшов до своїх цілей з гордо піднятою головою, з міцним здоров’ям і ясними думками. Нехай на життєвих дорогах тобі зустрічаються відкриті, щирі люди, люблячі серця, супроводжує тебе успіх, і Ангел — охоронець завжди направляє на правильний шлях.

Знаєш, коли кращий друг святкує свій день народження, — це ніби мій день. Цей день повинен бути ідеальним, і поздоровлення повинні бути ідеальними! Улюблений друг, я від усього серця вітаю тебе з днем народження! На словах бажаю тобі здійснення усіх заповітних планів, думок, мрій. На ділі обіцяю завжди бути поруч, підтримувати і цінувати тебе! Щиро хочу, щоб у твоєму житті все було яскраво, креативно, позитивно, гармонійно. Побільше любові, ніжності, уваги бажаю тобі! Нехай твій світ оточує краса і ідилія.

Скільки років ми знайомі? Здається, ніби сто або двісті. І в той же час ніби тільки вчора ми познайомилися. Напевно не варто зараз згадувати всі наші пригоди, всі пережиті знегоди і веселощів, всі спори і конфлікти, усе те, за що я дякую долі. Спасибі ж тобі, мій найкращий друг! Спасибі за те, що ти є в моєму житті, що допомагаєш у важкі хвилини. У твій День Народження не хочу говорити банальностей, тому просто побажаю: по—перше, нехай здійсниться все те, що тобі сьогодні побажають, і по—друге, залишайся завжди такою ж чудовою людиною.

Друже, з Днем народження тебе! Ми, твої вірні друзі, які пройшли поруч з тобою, плечем до плеча, багато доріг і крутих поворотів, подолали всілякі перешкоди і пережили разом різні життєві обставини, знаємо, як ніхто інший, всі то, що тобі потрібно від життя. І тому, від усієї душі бажаємо тобі не розтратити з роками здоров’я, силу і оптимізм, придбати мудрість і виваженість у прийнятті рішень, примножити добро і добробут, зберегти щирість у стосунках, справжню любов і нас, своїх вірних друзів. Ми ж за тебе, як завжди, горою.

Привіт, дорогий друже! Сьогодні ти святкуєш свій день народження, а як же без привітання рідних друзів? Ми з великим задоволенням бажаємо тобі успіху у всіх починаннях, щастя та успіху в справах, багато приємних, незабутніх моментів! Ти — безцінний друг, і ми хочемо, щоб ти знав, що завжди можеш на нас покластися, на своїх відданих, щирих друзів! Ми завжди допоможемо. Піднімаємо за тебе наші келихи, друже! За твоє щастя, благополуччя, сердечність і чарівність! Піднімаємо келихи за твою любов! З днем народження.

З привітаннями до тебе, поспішають сьогодні гості! У твій день народження з тобою ми, твої друзі. Тобі бажаємо настрою фонтан, який бризками своїми всіх в окрузі радує. Нехай все, що ти побажаєш, завжди збувається! Ми дружбою з тобою дорожимо і якщо що, підставимо плече і не коли не зрадимо.

Навіть якщо на вулиці дощ, ти духом друг мій не падай! Кожен день хай щастя несе, а особливо твій день народження! Зберемося ми всі за столом, всі рідні і близькі люди. Ми тобі побажаємо любові, нехай мрії перетворюються в плани.
І нехай удача стане постійним супутником твоїм.

Ну що ж, дорогий наш друже? Сьогодні всі ми зібралися не просто так. Сьогодні у нас є відмінний привід — твій День Народження. Ми дуже рада бути в колі твоїх друзів, ради ділити з тобою удачі та невезіння, раді, що завжди можемо спертися на тебе в складну хвилину. Нехай твоє життя наповниться теплом і світлом. Нехай всі цілі, що ти поставив — тобі вдасться. Нехай в житті не буде чорних або сірих смуг, нехай не буде сумнівів і подвійних життєвих стандартів. І Нехай тебе завжди оточують такі чудові люди, як ми:) З Днем Народження.

Вітаю з днем народження! Бажаю міцного сибірського здоров’я, шаленого кохання, надійних і вірних друзів – таких, як я, — і залишатися таким же чудовим людиною!

Ех, молодість – пора нехитрих бажань… В цей знаменний день, коли ти святкуєш один із найбільш яскравих ювілеїв, ми побажаємо, щоб твоя молодість ніколи не закінчувалася. Нехай твої заповітні мрії виконуються долею беззаперечно і миттєво. Нехай у тебе завжди водяться гроші, щоб ти ніколи і ні в чому не потребував. А поруч нехай неодмінно буде любляче серце і близькі друзі, щоб прикрасити твій успіх!

Вітаю з Днем Народження свого дорогого друга. Колись Авраам Лінкольн сказав: «Краща частина нашого життя складається з друзів». Дійсно, ти, мій друг, прикраса моєму житті. Я пишаюся нашою дружбою і бажаю нам обом її подальшого розквіту.

З Днем народження, друже! Нехай всі мільйони, які чекають тебе в найближчому майбутньому не закрутять тобі голову і ти залишишся таким же класним як зараз, ну і про мене не забувай 😉

Привіт, друже!З Днем народження тебе, наша душа компанії. Нехай все в твоєму житті буде ОК, удача не зраджує з ким попало. Залишайся такою ж!

Наша дружба — це дружба двох справжніх чоловіків, які завжди підтримають один одного в будь-якій ситуації. Я пишаюся, що я є одним такої людини як ти. В цей знаменний для нас день — день твого народження, я хочу привітати тебе з цим святом і побажати тобі щастя, здоров’я, успіху у всіх твоїх починаннях. З днем народження, Друже!

Мій дорогий друже! Життя складна штука, але в твій день народження я бажаю, щоб тобі се давалося легко. Нехай твої мрії втіляться в реальність. Побільше тобі творчих ідей і думок. Бажаю, щоб ти досяг висот і ніколи не падав. А твоя улюблена нехай надихає тебе кожен день. З Днем Народження!

Сьогодні, в День народження одного я хочу скористатися нагодою і сказати, що мій друг – чудовий чоловік з того сорту людей, з якими можна ходити в розвідку! Я бажаю тобі отримувати подарунки від долі з приводу і просто так, ніколи не сумувати і завжди залишатися таким же чудовим хлопцем, яким ми знаємо тебе!

Сьогодні – саме той день, коли ти в черговий раз на рік постарів. Але я все одно не буду бажати тобі здоров’я, довгих років життя або ще краще – ходити без допомоги милиць. Просто тому, що це банально. А побажаю я тобі якомога більше приємних знахідок. Бажаю знайти красуню, яка стане твоєю дружиною, бажаю знайти мільйон доларів, який покладе початок твоєму капіталу. Ну, і окремо бажаю тобі щастя, бо воно, як кажуть, на дорозі не валяється.

Ми з тобою разом вже не перший рік, наша дружба пережила багато крутих поворотів і злетів, радощів і прикрощів. Загальні мрії і загальні переживання, надії і плани, перемоги і бійки – іноді мені здається, що навіть брат не став би мені ближче, ніж ти. Сьогодні я хочу побажати, щоб щасливих і безхмарних днів в твоєму житті стало набагато більше. Але нехай залишаються і бурі – вони потрібні, щоб мати можливість довести всьому світові, що ти самий сильний та відважний!

Коментарі в нас можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація займе у тебе не більше 1 хв, зате ти отримаєш доступ до безлічі можливостей:

 • Залишати коментарі
 • Публікувати свої пости
 • Збирати монетки і витрачати їх
 • Голосувати за чужі пости
 • Дарувати і отримувати подарунки
 • Створити свій фотоальбом і переглядати чужі
 • Так само на сайті є Банк, Суд і Магазин, де і стануть тобі зібрані на сайті монетки.
  Зареєструватися прямо зараз!

Увага! У вас відключено JavaScript, або встановлена стара версія програвача Adobe Flash Player. Завантажте останню версію flash-програвача.

Від душі вітаємо вас з днем радіо! Можна пишатися тим, що в нашій країні активно впроваджуються інноваційні рішення на рівні високих світових стандартів, а галузь зв’язку є однією з найбільш успішних і динамічно розвиваються. У світі, де чільне значення мають інформаційні технології та комунікації, ваш труд особливо актуальний! Ви знаходитесь в невпинному творчому пошуку, постійному діалозі, даруйте теплоту спілкування зі слухачами і глядачами, рідними і близькими, друзями і діловими партнерами. Дякую за те, що даруєте нам чудовий настрій, допомагаєте постійно бути в курсі актуальних подій. Бажаємо вам добрих новин і вдячних слухачів, нових професійних успіхів, здоров’я, радості, благополуччя, процвітання та зв’язку без перешкод!

Листівка буде доставлена!

На адресу email@domain.zone надіслано лист з посиланням, по якому Ви можете перевірити статус доставки листівки.

Після доставки листівки Ви отримаєте додаткове повідомлення на вказану адресу.

Листівка буде доставлена!

Дякуємо за використання сервісу VoiceCards.Ru!

Листівка буде доставлена!

Хочете дізнатися отримав її адресат?

Вкажіть свій e-mail і ми надішлемо Вам лист з посиланням, по якому Ви можете перевірити статус доставки листівки:

Після доставки листівки Ви отримаєте додаткове повідомлення на вказану адресу.

Якщо оплатіть банківською карткою або електронними грішми:

Точна вартість — ви платите тільки ту суму, яка вказана у вартості послуги;

Конфіденційність — ваша інформація використовується тільки для надання послуги;

Доставка — ваша листівка буде доставлена. Якщо абонент зайнятий або не відповів на дзвінок — ми зателефонуємо йому.

Comments are closed.