Привітання з днем області

0

Дорогі мешканці Володимирської області!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Росії!

Це свято всіх громадян нашої країни, багатовікова історія якої неодноразово свідчила про міцності духу, дружбу і найбільшою відповідальності багатонаціонального народу за долю своєї Вітчизни.

12 червня – воістину день всенародного свята. Це символ оновленої Росії, свободи, громадянського миру і доброї згоди людей на основі закону і справедливості. Всі наші культурні, економічні та наукові досягнення – результат старань кожного громадянина, всього суспільства і держави в цілому. Ми по праву пишаємося своєю країною і впевнені у її світлому майбутньому.

Дорогі земляки! Бажаємо вам здоров’я, благополуччя і подальших успіхів у всіх справах на благо нашої суверенної Батьківщини! Миру вам і вашим близьким.

Губернатор Володимирської області

Голова Законодавчих Зборів Володимирській області

Головний федеральний інспектор по Володимирській області

Шановні мешканці області!
Вітаємо вас з державним святом — Днем Росії!

В цьому році ми відзначаємо головне свято Росії на тлі особливої уваги до історії становлення нашої держави. 2012 рік оголошено Роком російської історії в честь декількох знаменних дат: 1150-річчя російської державності, 400-річчя закінчення Смутного часу на Русі, 200-річчя перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року.

День 12 червня 1990 року входить в ряд найважливіших історичних подій як точка відліку сучасного етапу російської державності, заснованої на принципах незалежності, свободи і верховенства закону. Головний сенс і мета існування нового Російського держави — безпека і добробут його громадян.

На шляху до становлення сильної держави Росія пройшла багатовіковий шлях. Незалежність нашої країни — результат великої праці і великих втрат її громадян, які відстоювали інтереси держави і в Смутні часи, і в боротьбі з навалою Наполеона, і в страшних війнах XX століття. Пам’ять і повага до них і сьогодні об’єднують нас, громадян Росії.

Сила країни складається з сили складових її територій. Роль Сибіру в розвитку Російського держави важко переоцінити. Це унікальні природні багатства, а головне — люди вищої проби: сильні і талановиті. Томич покрили себе славою у війні 1812 року, в боях Великої Вітчизняної, заслужили визнання творчою працею на благо країни. Томська земля дала Росії чимало вчених, інженерів, лікарів, письменників — людей різних професій, працею яких створювалася міць держави.

День Росії святкують ті, кому дороги і зрозумілі наші спільні цінності: гордість за країну, бажання працювати для її процвітання, любов до своєї землі, сім’ї, рідним. Тому що ми, наш дім, наші діти — це і є Росія.

Бажаємо вам здоров’я, успіхів і благополуччя! Нехай у ваших сім’ях буде мир, і кожен новий день приносить радість! Зі святом, дорогі земляки, з Днем Росії!

Губернатор Томської області Сергій ЖВАЧКІН

Голова Законодавчої Думи Томської області Оксана КОЗЛОВСЬКА

Дорогі жителі області! Щиро вітаю вас з Днем Росії!

12 червня була прийнята Декларація про державний суверенітет, з тих пір ми святкуємо головне свято російської держави. Це свято стосується мільйонів людей, які живуть у нашій країні, він має велике значення для наших співгромадян за кордоном. Створювалося століттями російське держава, громадяни Росії будували його з безприкладною жертовністю, величезним терпінням і стійкістю, працьовитістю і талантом.

У свій час День Росії став символом нової країни, символом єднання і відповідальності за минуле і сьогодення. Тільки нашими спільними зусиллями, при суспільній злагоді та соціальне партнерство, ми досягнемо високих результатів. Сьогодні від кожного з нас, від нашої праці, ініціативи і цивільної відповідальності залежить сьогодення і майбутнє і області, і країни.

Вітаю всіх жителів регіону з Днем Росії! Бажаю всім здоров’я, щастя в родинах, успіхів у добрих починаннях!

Депутат Державної Думи
Федеральних Зборів Російської Федерації
ОГОРОДОВА Людмила

Для довідки:
12 червня 1990 року першим З’їздом народних депутатів РРФСР була прийнята «Декларація про державний суверенітет РРФСР». 12 червня стало святковою датою з 1992 року як «День прийняття декларації про державний суверенітет Росії». 12 червня 1998 року Б. Н. Єльцин запропонував перейменувати свято «День Росії». Офіційно ця назва було присвоєно з прийняттям нового Трудового кодексу 1 лютого 2002 року.

Привітання губернатора і спікера з днем росії 70rus.org

Дорогі земляки! Вітаємо вас з Днем Росії!**

Наша країна — держава з тисячолітньою історією. 23 роки тому, з прийняттям Декларації про державний суверенітет, в російську літопис вписана нова сторінка. І ця дата для кожного з нас — можливість відчути свою причетність до минулого і теперішнього великої країни.

Нам і сьогодні є чим пишатися — багатющою культурою, потужним науковим і військовим потенціалом, сильними економічними позиціями, нарешті, глибоким моральним стрижнем. Вся історія держави Російського показує: головне надбання нашої країни — це люди. А тому День Росії — свято кожного з нас.

Ми в Томській області приділяємо велику увагу соціальній стабільності, розвитку міжнаціонального діалогу і міжконфесійного миру. І пишаємося тим, що Томської земля — це територія згоди, мала батьківщина для представників 50 національностей, півтора десятків релігійних конфесій.

День Росії — це не просто політичний свято, але і можливість ще раз відчути зв’язок давно минулих днів із сьогоденням і майбутнім країни. Відчути себе єдиним народом, виконаним національної гідності.

У ці літні дні бажаємо вам чудового настрою, щастя, здоров’я і гордості за країну, в якій живемо!

Губернатор Томської області Сергій Жвачкін

Голова Законодавчої Думи Томської області Оксана Козловська

Для довідки^ 12 червня 1990 року першим З’їздом народних депутатів РРФСР була прийнята «Декларація про державний суверенітет РРФСР». Святковою датою цей день став з 1992 року згідно з постановою Верховної Ради РФ як «День прийняття Декларації про державний суверенітет Російської Федерації». Офіційно свято носить назву «День Росії» з 2002 року.

Привітання губернатора і спікера з днем росії

Вітаємо вас з державним святом – Днем Росії!

Цей «червоний день» календаря рік від року зміцнює свої позиції в низці святкових дат як день народження нової Росії, як символ відродженої державності. Наша країна обрала свій історичний шлях розвитку, і події 16 років, які пройшли з моменту прийняття Декларації про державний суверенітет, показали, цей шлях – правильний. Росія подолала економічний спад, відновила свій промисловий потенціал, увійшла до клубу найбільших енергетичних країн, створила основні інститути ринкової економіки. Ми дізналися, що таке розподіл влади, вільні вибори і свобода слова. Глибоко змінилася суддівська система, люди не бояться і активно вчаться захищати свої права в судах. Розвиваються освіта і сучасне російське мистецтво, життя повернулася в храми і повертається віра в традиційні духовні цінності. Росія знову визнана країною-лідером і в цьому році вперше в сучасній історії очолила об’єднання 8 провідних світових держав.

11.06.2013 Привітання Шевцова з Днем Росії

Сьогодні ми живемо в країні, яка зберегла провідні позиції в атомній промисловості, в освоєнні космосу і здійснила технологічний прорив у нову економіку. Мобільний телефон, комп’ютер і плазмовий екран стали атрибутами повсякденного життя людини. Ми живемо в країні, де раніше люблять читати книги і дивитися фільми і можливостей для цього набагато більше. Наші громадяни вільно переміщаються по всьому світу, іноземці приїжджають до нас з усього світу, і ми вважаємо це природним порядком речей.

Так, ми живемо в Росії, де ще багато проблем, де мало народжують дітей, де є бідні, де ще далеко до повного благополуччя і загального процвітання. Але ми сповнені сил і енергії, щоб вирішити ці проблеми. Росія не раз справлялася і з більшою бідою, а вже ці труднощі ми обов’язково здолаємо.

Томська область, як частина великої Росії, не стоїть на місці, живе і розвивається. У нас стільки сталося славного й гарного за останній рік: ми створюємо техніко-внедричну зону, провели російсько-німецький саміт, виграли конкурс на інноваційні університети, розвідали залізну руду, близькі до відкриття нових найбагатших родовищ нафти і газу. Ми зробили свій вибір на користь майбутнього і повинні його будувати, не покладаючи рук.

Бажаємо всім гарного настрою і патріотичного настрою, сили духу і душевного благополуччя, сімейного щастя і довгого щасливого життя!

Томської області Віктор КРЕСС.

Голова Державної Думи

Томської області Борис МАЛЬЦЕВ.

Привітання губернатора з днем російської пошти

Шановні працівники поштової служби!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

У Самарській області його відзначають більше семи тисяч співробітників регіонального управління Федеральної поштового зв’язку, чиїми зусиллями забезпечується регулярна поштова зв’язок самарцев з усім світом.

Самарський філія «Пошти Росії» — один з лідерів у своїй галузі. Сьогодні населенню надається більше 80 різних поштових, фінансових та інших послуг. Цими послугами охоплені всі населені пункти регіону. При цьому постійно впроваджуються нові види сервісу, підвищується якість обслуговування населення.

Важко переоцінити ту велику соціальну навантаження, яке несуть на собі поштові працівники. Ви виконуєте дуже важливу і потрібну людям роботу. Листонош щодня чекають сотні людей. У будь-який час року і в будь-яку погоду ви приносите адресатам свіжу пресу, довгоочікувані листи і телеграми, пенсії і допомоги.

Спасибі вам, шановні поштовики, за ваш непростий повсякденна праця.

Від усієї душі бажаю вам нових успіхів у роботі, здоров’я, миру, благополуччя, щастя і впевненості у завтрашньому дні!

Губернатор Самарської області Н. В. Меркушкин

Привітання губернатора а.н. михайлова з днем російської пошти

Дорогі працівники та ветерани поштового зв’язку!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом — Днем Російської пошти.

Незважаючи на постійний розвиток нових комунікаційних технологій, пошта залишається одним з найбільш масових та доступних видів зв’язку.

Відрадно відзначити, що політика Курського філії ФГУП «Пошта Росії» спрямована на удосконалення виробництва, створення максимально зручних умов для поштових працівників і користувачів послуг поштового зв’язку, а також розширення можливостей поштових відділень. На особливому контролі — якість надання послуг. За результатами незалежної всеросійської перевірки роботи пошти методом «Таємний клієнт», філія впродовж двох останніх років входить в п’ятірку лідерів у країні за рівнем якості обслуговування населення. Курський філія Пошти Росії пропонує своїм клієнтам більше ста різних послуг – як традиційних поштових, так і фінансових, інфокомунікаційних. Сьогодні доставка листа поштою може бути ультрашвидкої, достатньо скористатися послугою «Відправлення 1 класу» або «EMS». У відділеннях поштового зв’язку можна погасити кредит поштовим переказом, заплатити податок на транспорт, майно, землю, перевести в готівку пластикову карту, відправити або отримати грошовий переказ, застрахувати машину, оплатити послуги операторів стільникового зв’язку і т. д. Іноземні громадяни за допомогою пошти можуть повідомити про своє прибуття в Росію співробітників міграційної служби. Одне з найбільш затребуваних населенням пропозицій — оплата комунальних послуг.

За підсумками кількох останніх підписних кампаній Курський філія Пошти Росії займає 1 місце в ЦФО по щільності підписки.

Пошта в Курській області – єдина організація, надаючи населенню пенсії та соціальні допомоги на будинок.

Безмежна відданість своїй професії, відповідальність за доручену справу, професіоналізм і належну організованість завжди відрізняли курських поштовиків. Кожен день в будь-яку погоду ви несете нам газети, журнали, листи від наших рідних і близьких. Від усієї душі бажаю вам нових успіхів у роботі, здоров’я, миру, благополуччя, щастя і впевненості у завтрашньому дні!

Курської області А. Н. Михайлов

Привітання губернатора валерія зеренкова з днем російської пошти / 10 2013 рік / новини / пкфо (північно-кавказький федеральний округ)

Від усієї душі вітаю працівників поштової служби нашого краю з Днем російської пошти та 210-річчям поштового зв’язку Ставропілля!

Від усієї душі вітаю працівників поштової служби нашого краю з Днем російської пошти та 210-річчям поштового зв’язку Ставропілля!

Сьогодні мережа поштових відділень у нашому регіоні охоплює понад 700 населених пунктів, займаючи важливе місце в житті мільйонів земляків. Доставляючи кореспонденцію, періодику та документи, передаючи довгоочікувані вести і допомагаючи зберігати тепло людського спілкування, колектив працівників пошти щоденно вносить вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток Ставропілля.

Висловлюю щиру вдячність усім, хто присвятив своє життя цій відповідальній, важливій праці! Бажаю всім поштовикам краю міцного здоров’я, благополуччя, любові, нових досягнень і всього самого найкращого!

Губернатор Ставропольського краю В. Р. Зеренков».

Привітання губернатора і спікера з днем російської пошти

Російська поштова служба, що нараховує більше тисячі років, — одна з найстаріших у світі. І у всі часи зв’язок залишалася однією з головних умов розвитку суспільства.

Управління Федеральної поштової служби по Томської області — сформований колектив, в якому працюють понад 2600 співробітників. Понад 300 відділень поштового зв’язку щодня доставляють мешканцям регіону листи, періодику, посилки, бандеролі, пенсії. Для наших віддалених тайгових селищ нерідко пошта — єдиний зв’язок з великою землею.

Як би не розвивалися стрімко електронний простір, люди продовжують писати один одному. У минулому році за межі Томської області полетіла понад 8 тисяч весточек, майже 230 тисяч посилок і бандеролей.

Бажаємо всім нашим листоношам успіхів у непростій роботі, здоров’я і оптимізму, а менеджерам «Пошти Росії» — більшої доступності послуг, модернізації служби, так необхідної всім нам!

Губернатор Томської області Сергій Жвачкін

Голова Законодавчої Думи Томської області Оксана Козловська

День російської пошти відзначається в другу неділю липня. Його святкування було встановлено указом президента РФ «ПРО День російської пошти» від 16 травня 1994 року № 944 в ознаменування ролі, яку російська пошта зіграла у розвитку держави.

Сайт губернатора бєлгородської області е. с. савченко

Привітання губернатора області п. ипатова з днем росії — уряд саратовської області

Дорогі саратовцы! Сердечно вітаю вас з державним святом – Днем Росії! У цей день ми вшановуємо нашу Батьківщину – країну з тисячолітньою історією, величезною територією, унікальним природним і духовним багатством. Країну, яка поєднала в рамках єдиної держави багато народів, культур, релігійних конфесій. Разом із нашою країною День Росії святкують всі, для кого російська земля дорога і близька. Росія зустрічає своє свято згуртованою і сильною. Сьогодні ми добре знаємо свої зрослі можливості. Вони втілені у національних проектах, в програмі заощадження народу, в послідовному курсу на надання економіці країни інноваційного якості, на розвиток реальної демократії, зміцнення російської державності, підвищення оборонної могутності і політичного впливу нашої країни на міжнародній арені. Ці напрямки діяльності держави, суспільства, сформульовані в посланнях Президента Російської Федерації Ст. Ст. Путіна, утворюють стратегію розвитку Росії на довгострокову перспективу. Стратегію руху до рубежів економічного і соціального розвитку, досягнутим провідними країнами світу, до перетворення нашої Вітчизни в стабільну, процвітаючу, шановану у світі державу. Це ясна, вивірена, зважена лінія руху країни. У сучасній Росії є все для того, щоб вийти на намічені високі рубежі, домогтися поставлених цілей, зробити нашу Вітчизну тим, чим воно покликане бути в силу своєї історії, геополітичного положення – великою державою. Сила країни складається з сили її регіонів. Наша мала батьківщина, Саратовська область, зіграла помітну роль в історії Російської держави, зростання його могутності. Бували й нелегкі часи. Сьогодні регіон на підйомі. Економіка, соціальна сфера області розвиваються стійко, реалізуються національні проекти з охорони здоров’я, освіти, житла? сільському господарству, обласні цільові програми, зростають доходи населення, йде робота над вирішенням комунальних та інших проблем. Економічний, соціальний, культурний потенціал нашої області – один із найвищих у Поволжі. Та й за російськими мірками наш регіон виглядає цілком гідно. Уряд області взяло твердий курс на пріоритетну реалізацію тих ресурсів нашої області, які складають її конкурентні переваги. На це спрямована прийнята в минулому році «Програма соціально-економічного розвитку Саратовської області на середньострокову перспективу (2006-2008 роки)». Здійснюються конкретні заходи щодо вдосконалення структури і модернізації технологічної бази економіки області, розвитку інноваційної сфери, транспортної інфраструктури. Позитивні результати дає діяльність Уряду щодо залучення інвестицій, підвищення конкурентоспроможності регіональних компаній, розширення можливостей для зростання ділової активності. Саратовська область — це житниця Росії. Щорічно вирощуючи близько 4 млн. тонн зернових, ми входимо в першу п’ятірку виробників зерна з Росії. Здійснення національного проекту по сільському господарству зміцнить наш агропромисловий потенціал в цілому, дасть імпульс соціального розвитку села. Можна сміливо сказати, що область на правильному шляху. Але лише не гаючи сили суспільства на політичні чвари, кланову боротьбу, лише направляючи його енергію, активність, ініціативу в русло вирішення стратегічних завдань, ми зможемо зробити нашу область економічно та соціальної сильною, забезпечити високу якість життя саратовцев. Зараз у нашій області, як і в Росії в цілому, саме такий, творчий настрій. Ми зможемо досягти поставлених цілей, зможемо зробити крок далеко вперед, якщо цей настрій не потоне в потоці слів, не підкріплених реальними практичними справами. Уряд області робить все, щоб твердо слідувати саме таким, творчою курсом, націленим на досягнення зримих конкретних практичних результатів, на наближення влади до громадян, народу. Хочу побажати усім нам, дорогі земляки, успіхів у роботі на благо Росії, процвітання Саратовської області, благополуччя кожної родини! Ще раз з Днем Росії вас!

Привітання губернатора приморського краю з днем росії

Шановні жителі Приморського краю!

Вітаю вас з одним із найважливіших державних свят — Днем Росії. Цей день об’єднує всіх громадян нашої країни на основі вічної цінності — любові до своєї Батьківщини. Сьогодні Росія — сильна, впевнена, процвітаюча держава. Ми шануємо наші багатющі традиції, неосяжну культуру, дух нашого великого народу.

Наше головне багатство — талановиті, працьовиті та енергійні люди, які спільними зусиллями роблять країну благополучній і процвітаючою.

Приморський край — невід’ємна частина єдиної великої Росії, її форпост в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні! Ми прагнемо забезпечити гідне життя кожному жителю краю. Для цього ми живемо, працюємо, ростимо дітей.

Сьогодні я дякую жителів краю за гідний внесок у соціально-економічний розвиток Примор’я. Упевнений, усі разом ми багато зробимо для майбутнього нашої країни і рідного краю.

Здоров’я, щастя і благополуччя вам, шановні приморці!

Дорогі мурманчане! Шановні колеги! Вітаю вас з головним державним святом – Днем Росії! Велич держави кувалося зусиллями багатьох поколінь росіян. На частку нашої Вітчизни за його багатовікову історію випали трагічні події і тріумфи небувалих перемог.

І сьогодні Росія впевнено йде по шляху зміцнення державності, правового будівництва і громадянського суспільства. . . .

Шановні ветерани, колеги! Прийміть мої щирі вітання зі святом Весни та Праці! За доброю традицією Першотравень об’єднує мільйони людей в Росії як символ соціальної справедливості і волі, заклик до солідарності в ім’я процвітання нашої Батьківщини і щастя кожного її громадянина. prok-murmansk.ru »

Дорогі жінки! Прийміть щирі вітання з 8 Березня! В цей весняний свято бажаю вам душевного комфорту і чарівності. Будьте чарівними і милими, зберігайте ті чудові якості, завдяки яким світ стає добрішим і щасливішим! Окремі слова подяки сьогодні нашим дорогим жінкам – ветеранам органів прокуратури. Присвятивши все своє життя служінню Закону, ви зберегли . prok-murmansk.ru »

Шановні ветерани, колеги! Прокуратура, створена в роки петровських перетворень, ось уже майже три століття стоїть на сторожі закону, охороняючи громадян та суспільство від несправедливості та беззаконня. Ми обрали нелегку, але дуже потрібну шлях служіння людям і державі, який вимагає високого почуття обов’язку й повної самовіддачі. prok-murmansk.ru »

Милі жінки! Прийміть щирі вітання з 8 Березня! В цей весняний свято бажаю вам душевного комфорту і чарівності. Будьте чарівними і милими, зберігайте ті чудові якості, завдяки яким світ стає добрішим і щасливішим!Окремі слова подяки сьогодні нашим дорогим жінкам — ветеранам органів прокуратури. murman.tv »

Шановні ветерани, колеги! Вітаю вас з 295-річчям прокуратури Росії! Цей день — данина поваги до славної історії нашого відомства, адже у всі часи прокуратура уособлювала собою справедливість держави. prok-murmansk.ru »

Шановні ветерани прокуратури та колеги! Вітаю вас з наступаючим Новим роком і Різдвом! Ці світлі свята дивним чином поєднують минуле і майбутнє, мрії та нові цілі, дарують нам віру і надію. prok-murmansk.ru »

Шановні колеги та жителі Мурманської області! Прийміть мої щирі привітання з одним із головних державних свят — Днем Конституції Російської Федерації! Прийняття Основного Закону у 1993 році стало значущою подією сучасної російської історії, на багато років зумовив шляху розвитку нашого суспільства. prok-murmansk.ru »

Шановні ветерани прокуратури, колеги! 3 грудня ми відзначаємо професійне свято, яке об’єднує багатотисячне юридична спільнота Росії. День юриста, встановлений в лютому 2008 року Указом Президента Російської Федерації, свідчить про визнання державою історичних заслуг наших колег. prok-murmansk.ru »

Шановні ветерани, колеги та жителі Мурманської області! Вітаю вас з державним святом Росії Днем народної єдності! У цей день ми згадуємо події, які зіграли ключову роль в історії нашої країни. prok-murmansk.ru »

Шановні колеги! Шановні жителі Кольського Заполяр’я! Вітаю вас з Днем Державного прапора Російської Федерації. Триколірний російський прапор, що замінив в якості державного символу червоне полотнище з серпом і молотом, вперше був офіційно піднятий над Білим домом в Москві 22 серпня 1991 року. prok-murmansk.ru »

Дорогі мурманчане! Шановні колеги! Вітаю вас з головним державним святом — Днем Росії!Велич держави кувалося зусиллями багатьох поколінь росіян. На частку нашої Вітчизни за його багатовікову історію випали трагічні події і тріумфи небувалих перемог. murman.tv »

Дорогі мурманчане! Шановні колеги! Вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей! Цей світлий свято наповнене добротою і радістю – всім тим, що так необхідно нашим дітям. Турбота про підростаюче покоління завжди знаходиться в центрі уваги держави та суспільства. prok-murmansk.ru »

Шановні ветерани, колеги! Прийміть мої щирі вітання зі святом Весни та Праці! Змінюються епохи, покоління, але першотравневі свята щороку приходять в наші будинки, як ще одна яскрава і радісна прикмета довгоочікуваної весни. prok-murmansk.ru »

Милі жінки! Прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем — 8 Березня!В цей весняний свято бажаю вам душевного комфорту і чарівності. Будьте чарівними і милими, зберігайте ті чудові якості, завдяки яким світ стає добрішим і щасливішим!Окремі слова подяки сьогодні нашим дорогим жінкам — ветеранам органів прокуратури. murman.tv »

Милі жінки! Прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем — 8 Березня! В цей весняний свято бажаю вам душевного комфорту і чарівності. Будьте чарівними і милими, зберігайте ті чудові якості, завдяки яким світ стає добрішим і щасливішим! Окремі слова подяки сьогодні нашим дорогим жінкам – ветеранам органів прокуратури. Присвятивши все своє життя служінню . prok-murmansk.ru »

Шановний Сергію Григоровичу!

Прийміть щирі вітання з Вашим святом – Днем народження. Цей знаменний день у житті кожної людини уособлює собою прекрасний союз придбаної з роками життєвої мудрості, професіоналізму , цінного багажу знань і енергійність, працездатність і, впевненості в своїх силах!

У цей святковий для Вас день бажаємо здоров’я і достатку, бадьорості, невичерпного запасу фізичних і духовних сил для здійснення всіх Ваших задумів. Нехай удача і успіх супроводжують Вас у всіх справах, життєвий оптимізм і гарний настрій ніколи не залишають Вас, а кожен день дарує Вам мир, гармонію та щастя!

Вітаємо з Днем народження главу муніципального освіти Куркинский район Головіна Олексія Івановича

Розширення географії соціальної картки «Турбота»

18 квітня 1923 року в Москві було створено перше пролетарське спортивне товариство «Динамо», яке створювалося як організація, що надає можливість заняття спортом працівників органів безпеки і правопорядку

Детальніше читайте на 56.mvd.ru .

Шановні колеги! Дорогі гайчане!Сердечно вітаю Вас з наступаючим Новим роком! vgae.ru »

Наступаючий 2018 рік пройде для наших співробітників під егідою 300-річного ювілею стане певною віхою для органів внутрішніх справ, що дозволяє оцінити результат своєї роботи. 56.mvd.ru »

Указом Президента Російської Федерації від 30 січня 1998 року № 120 в останню неділю листопада святкується день матері. 56.mvd.ru »

В цьому році виповнюється 99 років з дня створення легендарної служби, овіяну ореолом невмирущої слави і героїчними подвигами, — карного розшуку. 56.mvd.ru »

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, усмішок, тепла і весняного сонячного настрою. 56.mvd.ru »

Бажаю особовому складу гарнізону оренбурзького, нашим ветеранам міцного здоров’я, благополуччя та нових професійних успіхів. 56.mvd.ru »

Вітаю Вас із Всесвітнім днем цивільної оборони! Всесвітній день цивільної оборони відзначається з 1 березня 1991 року. Саме в цей день у 1972 році набув чинності статут Міжнародної організації цивільної оборони (МОГО). 56.mchs.gov.ru »

Вітаю вас з 23 лютого! У нашій країні звання «Захисник Вітчизни» наповнене особливим змістом. Служіння Росії, захист миру і безпеки громадян — все це об’єднує людей різного віку, статі та професій. 56.mchs.gov.ru »

Нехай наступаючий 2016 рік стане для нас усіх роком успішного втілення планів і надій 56.mvd.ru »

Привітання з Днем працівника торгівлі від імені депутатів фракції ЛДПР в Законодавчому зборах Нижегородської області.

Шановні працівники торгівлі та ветерани галузі, вітаємо вас з професійним святом!

Торгівля у всі часи відігравала важливу роль в житті людей. Саме ця сфера дозволяє поповнювати районний бюджет, створювати нові робочі місця, розвивати соціальну інфраструктуру. Завдяки вашій працьовитості, невгамовної енергії і високої особистої відповідальності вирішуються важливі соціальні завдання — задоволення потреб населення в товарах і послугах, безперебійна, стабільна робота установ і підприємств. Впевнені, що увагу і доброзичливість по відношенню до покупців, компетентність і професіоналізм працівників торгівлі, сумлінне ставлення до своїх обов’язків стануть вашою візитною карткою.Прийміть слова вдячності за сумлінну працю, відданість своїй справі. Бажаємо всім працівникам торгівлі міцного здоров’я, успіхів, спокою та впевненості в завтрашньому дні, благополуччя в родинах!

керівник фракції ЛДПР Владислав Атмахов

Comments are closed.