Привітання з днем краю

0
  • Привітання з Днем освіти служби зайнятості — 588 переглядів
  • Привітання Губернатора краю А. Карліна з Днем Росії — 588 переглядів
  • Привітання Губернатора краю А. Б. Карліна з Днем вчителя — 298 переглядів
  • Привітання Губернатора краю А. Б. Карліна з Днем Весни і Праці — 237 переглядів
  • Привітання з Новим роком та Різдвом Губернатора краю А. Б. Карліна — 199 переглядів
  • Привітання з Днем Перемоги Губернатора краю А. Б. Карліна — 180 переглядів
  • Привітання глави регіону з Днем 8 Березня — 158 переглядів
  • Привітання з Днем Росії Губернатора краю А. Б. Карліна — 128 переглядів
  • Вітання з святом Великодня і Першотравнем В. Солнцевою — 114 переглядів
  • Привітання Губернатора краю А. Б. Карліна з Днем захисника Вітчизни — 114 переглядів

Шановні жителі Алтайського краю! Сердечно вітаю вас з Днем Росії – святом, що символізує відродження нашої країни!

Новий етап розвитку Вітчизни почався з Декларації про державний суверенітет Російської Федерації. Наша Батьківщина не тільки знову знайшла своє ім’я, але й за короткий період часу повернулася до лав впливових світових держав. В цей день кожен росіянин відчуває свою причетність до багатовікової історії, багатої культури і багатонаціональним традицій. Зберігши велику спадщину, пам’ятаючи про уроки минулого, ми разом вирішуємо складні завдання і дбайливо будуємо наше майбутнє. В цю велику роботу жителі Алтайського краю вносять значний внесок. З кожним роком міцніє слава регіону – сибірської житниці і здравниці, промислового, наукового і культурного центру. Переконаний, любов до Батьківщини, віра в її майбутнє допоможуть впоратися з будь-якими труднощами, надихнуть на нові перемоги!

У цей день бажаю всім добра, миру, благополуччя, нових звершень та досягнення поставлених цілей!

Шановні колеги! Прийміть вітання з професійним святом!

У цьому році відзначається 100-річчя соціальної служби в Росії. У Красноярському краї в галузі «соціальний захист» трудяться багато гідних людей – небайдужих, творчих, професійних, благородних.

У день соціального працівника сердечно дякую вам, шановні колеги, за працю, відданість обраній професії, бажання і вміння працювати! Вітаю зі святом ветеранів, які не одне десятиліття працюють в галузі, і молодих фахівців, у яких професійні успіхи ще багато в чому попереду.

В системі соціального захисту краю працюють тисячі чудових, відданих своїй професії фахівців. Від рівня вашої кваліфікації і компетентності залежить своєчасність отримання громадянами пільг і соціальних гарантій, якість та доступність соціального обслуговування. Професія ставить перед нами важливі завдання: відповідально ставитися до виконання посадових обов’язків, чути людей, знати їх потреби, допомагати всім, хто потребує нашої підтримки. Ми не повинні чекати, коли нас попросять про допомогу, ми повинні вчасно запропонувати цю допомогу. Змінюється суспільство, змінюються запити часу, і ми повинні мінятися разом з ними, бути чуйними до подій і бачити перспективи.

Дорогі колеги! У наше професійне свято я щиро бажаю вам зберегти чуйність серця і душевну теплоту, нехай у ваших колективах буде атмосфера розуміння і взаємовиручки. Міцного вам здоров’я, благополуччя, любові близьких людей, нових професійних і особистих досягнень!

Нехай завдяки вам у нашому краї буде більше щасливих людей!

Міністр соціальної політики Красноярського краю

Олександр Богданович Карлін привітав працівників природоохоронної сфери з Всесвітнім Днем охорони навколишнього середовища і Днем еколога.

«Шановні працівники природоохоронної сфери!

Всесвітній день охорони навколишнього середовища – це привід для того, щоб задуматися про проблеми екології, які хвилюють мільйони людей. Наша планета сьогодні гостро потребує допомоги і захисту. До числа глобальних загроз, які ми самі ж створили, відноситься зміна клімату, забруднення атмосферного повітря, землі і водойм.

Сьогодні кожен повинен задуматися над тим, що чекає землю, на якій він живе. Наш рідний дім — Алтайський край. Його неповторна природа: унікальні стрічкові бори, безкраї степи, мальовничі гірські ландшафти, швидкі повноводні річки і цілющі озера. І розвиток регіону найтіснішим чином пов’язане з використанням цих багатств.

Щоб наш край рухався поступально, необхідно раціонально освоювати природні ресурси, дбайливо ставитися до всього живого, формувати в суспільстві екологічна свідомість. Тому охорона навколишнього природного середовища — завдання не тільки професійних екологів, але і більшості людей, які розуміють, що майбутнє планети залежить від зусиль, спрямованих на збереження і захист природи. І тим легше усвідомлювати, що в краї активно розвиваються екологічні громадські об’єднання, в тому числі молодіжні та дитячі.

Сердечно вітаю всіх, хто трудиться на ниві збереження та захисту природи, з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища і Днем еколога і дякую за внесок у справу збереження рідної природи! Бажаю здоров’я і добробуту, наповнених буднів та радісних свят, нових досягнень та чистого неба над головою!»

Шановні працівники соціальної служби Примор’я!

Вітаю вас з професійним святом!

В цьому році ми відзначаємо одразу два свята – День соціального працівника та 100-річчя соціальної служби Росії.

Історія вітчизняної соціальної служби бере початок з Народного комісаріату соціального забезпечення, створеного в нашій країні в 1918 році.

Сьогодні соцпрацівники гідно продовжують гуманні традиції своїх попередників. У Приморському краї в соціальній галузі працюють понад 6,5 тисяч чоловік – фахівці територіальних відділів, установ для старшого покоління і людей з обмеженими можливостями, соціально-реабілітаційних центрів для неповнолітніх, Приморського центру соціального обслуговування населення.

Це дуже нелегка робота, де потрібно бути не лише професіоналом, але й людиною з великим серцем.

Дякую вам, шановні соціальні працівники, за благородний, відповідальну працю, відданість своїй справі, доброту душі і турботу, яку ви даруєте своїм підопічним.

Бажаю щастя, здоров’я, благополуччя і всього доброго!

Т.в.о. Губернатора Приморського краю А. В. Тарасенко

Привітання тимчасово виконуючого обов’язки Губернатора Красноярського краю Олександра Усса і голови Законодавчих Зборів краю Дмитра Свиридова з Днем Державтоінспекції Росії.

Шановні співробітники та ветерани Державтоінспекції Красноярья!

Вітаємо вас з професійним святом!

Чесно виконуючи свій службовий обов’язок, ви вносите вагомий внесок у забезпечення законності і правопорядку на вулицях і магістралях нашого великого регіону. Ви завжди на передньому краї боротьби за безпеку, життя та здоров’я учасників дорожнього руху.

Ваша служба – це важка, копітка праця на благо суспільства. Вона вимагає кращих професійних та людських якостей: високої компетентності, неупередженості, чесності, принциповості, вміння працювати з повною самовіддачею. Красноярці високо цінують мужність і професіоналізм усіх, хто представляє Державну автоінспекцію.

Дорогі друзі! Дякуємо вам за сумлінне ставлення до своєї роботи. Бажаємо міцного здоров’я, оптимізму та успіхів на відповідальній посаді.

Шановні жителі Олександрівського району!

Прийміть найтепліші вітання з нашим спільним святом – Днем Ставропольського краю!
Ця дата дорога всім, кому близький наш неповторний Ставропольський край, хто живе і працює на благо його процвітання.
Більше двох століть тому сміливі і сильні люди, іменовані козаками, прийшли на далеку південну околицю, облаштували її, гідно оцінивши важливість, державно-стратегічну важливість, красу і дородность цій землі.
Сьогодні Ставропіллі – житниця великої країни, курорт з світовим ім’ям, дружна сім’я народів, оплот миру і благополуччя на Північному Кавказі. Край перетворюється і активно розвивається. І в цих позитивних змінах є чимала заслуга Олександрівського району. Нам дійсно є чим пишатися. Ми впевнено рухаємося вперед, нарощуємо показники в економіці і соціальній сфері, вирощуємо рекордні врожаї і розвивати масовий спорт. Але головне — ми свято шануємо традиції наших предків, відроджуємо і зміцнюємо православну віру, з дитинства вчимо наших дітей відповідальності за свою Батьківщину. На цьому міцному фундаменті сьогодні ми будуємо нове майбутнє!
Дорогі земляки! Від усієї душі бажаю міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди вашим родинам! Нехай нинішнє свято подарує гарний настрій, заряд енергії і оптимізму, ще раз нагадає, на якій прекрасній землі ми живемо.

В. Н. Ситніков глава адміністрації Олександрівського муніципального району Ставропольського краю

Від імені депутатів Думи Ставропольського краю сердечно вітаю вас з Днем Росії!

Це свято несе в собі величезний патріотичний заряд, об’єднує нас високим почуттям любові до своєї Вітчизни, вірністю історичним традиціям сім’ї російських народів, бажанням бачити свою країну сильною і могутньою.

Сьогодні Росія йде вперед впевненими кроками, розвиває свій величезний економічний потенціал, зберігає і примножує вікові культурні традиції.

Ставропольський край завжди був і залишається надійною опорою всій державі. Своєю працею, здобутками і перемогами ми примножує могутність нашої держави.

Бажаю Вам миру, щастя та успіхів на благо нашої великої Батьківщини!»

Голова Думи Ставропольського краю Геннадій Ягубов

Comments are closed.