Привітання як правильно написати

0

Як написати поздоровлення

Е. Кошукова, Ст. Семенов

Січень багатий на свята. Фірми навперебій поспішають зізнатися в коханні своїм Клієнтам і відзначитися в цьому від своїх Конкурентів. Привітання сиплються зі сторінок газет, рекламних щитів, розтяжок, телеекранів. Все б добре, та ось одноманітність стомлює. І Клієнт проходить повз.

Отже, ви вирішили привітати своїх Партнерів і/або Клієнтів з Новим Роком або іншим святом, використовуючи рекламні тексти на сторінках газет, у радіоефір, на телеекрані і конструкціях зовнішньої реклами… І, звичайно, який же російський рекламіст не хоче, щоб запам’яталося саме ЙОГО привітання, і запам’яталося не тільки Клієнтам і Партнерам, але і Конкурентам?

Насамперед, створюючи текст привітання, слід уникати типових штампів. Наймасовіший з них — оголошення в стилі стандартних вітальних листівок.

«Фірма «А» гаряче вітає своїх клієнтів та партнерів з наступаючим Новим роком! Бажає здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. «

Деякі думають, що нехитрі самопальні віршики зроблять штамп більш художнім.

“Фірма «Б» від усієї душі вітає своїх клієнтів з Новим 199. роком! Бажаємо радості і сміху, здоров’я, щастя і успіху. Удачі у творчості, справах, підтримки у щирих друзях!»

А через святкові слогани то і справа переглядають ходові модулі. Наприклад: «Наш товар — найкращий (чудовий, казковий, . ) подарунок для Вас!» або «У Новий рік — з новим товаром!» А також: «Поспішайте зустріти Новий рік з новим комп’ютером!», «У новий рік — з новими підшипниками (підгузками. )!» і т. д.

Нудно. Спробуємо відштовхнутися від лавини одноманітних привітань. Кілька прийомів ВІДБУДОВИ, запропонованих у статті, сподіваємося, допоможуть відшукати цікаву вітальну ідею до будь-якого свята.

Орієнтири прості: потрібно, щоб Клієнт, а ще краще — Конкурент, запам’ятали повідомлення, а для цього воно повинно бути коротким і оригінальним. Ідеальний результат, коли Клієнт переказує і показує святковий (в нашому випадку) оголошення своїм друзям, колегам, знайомим і малознайомим.

ПРИЙОМ 1. «ЗГОРТКА»

ПРИЙОМ 2. «ПАРАДОКС»

ПРИЙОМ 3. «ДРОБЛЕННЯ»

ПРИЙОМ 1. «ЗГОРТКА»

З допомогою цього, вже знайомого Читачам «Рекламного Вимірювання» прийому

«Згорнути» святковий текст з назвою Фірми.

У святковому тексті використовується ресурс назви Фірми: зміст слова або словосполучення, його значення, асоціації, пов’язані з цією назвою.

«МЕРКУРІЙ» щиро вітає планету Земля та її жителів з Новим Циклом! Бажає всіх земних благ». (Фірма «Меркурій»).

«Успіхів Вам на всі 100!» (Газета «100%»).

Недолік цього прийому в обмеженості його застосування: не всяке назва піддається обігрування. Крім того, варто обігрувати назви, які викликають небажані асоціації у Клієнтів (фірма «Люкс-Гея», ТОВ «Химера», чай Pukala», наприклад, і т. п.).

«Згорнути» поздоровлення і побажання з видом діяльності Фірми.

Привітання містить у собі непряме вказівку (натяк) на вид діяльності Фірми. Такий натяк реалізується в специфічних побажаннях.

«Бажаємо в Новому році тільки приємних випадковостей». Страхова компанія «Z»).

«Бажаємо всім діловим людям в’їхати в Новий рік по рівній трасі, на хорошій швидкості і без всяких проблем! Інакше кажучи, на хороших шинах. Фірма «Премія». Щасливої дороги в 199..-й рік!»

«. Нехай Новий рік буде для Вас «цукровим»!» (Цукрорафінадний комбінат).

УВАГА! Одна з типових помилок — прямо «побажати» Клієнтам свій Товар або Послугу. В результаті чого таке привітання виглядає нав’язливим.

«. Бажаємо Вам здоров’я, щастя, благополуччя, любові і достатку! І щоб у кожного з Вас у наступному році була можливість придбати телевізор у наших магазинах!»

«…Бажаємо безвідмовної роботи наших бензопил, електроінструмента».

Іноді намагаються поєднувати привітання і власне рекламу в одному оголошенні. Це теж далеко не вихід.

«. НАГАДУЄМО: ми виробляємо сталеві і чавунні труби».

«тім завершуються «сердечні поздоровлення і «щирі побажання одного підприємства. Мабуть, щоб розчулений Клієнт не замріявся.

«Згорнути» в оголошенні святковий текст Чином.

Ця формула може застосовуватися як для акцентування уваги Клієнта на Товар або Послугу, так і для вираження чи формування іміджу Фірми.

В якості Способу можна вибрати символ свята або фірмовий атрибут: Діда Мороза, Снігуроньку, «тварина року» за східним гороскопом, «фірмового» героя або «фірмове» тварина — герой чи тварина, симпатичне Фірмі і, можливо, використовується в її рекламі (наприклад, білий ведмедик у Coca Cola), тварина-символ, що уособлює імідж підприємства (сова — мудрість; гепард — швидкість; ведмідь — сила. ), товар Фірми (якщо задача оголошення — продати товар до свята) і ін

Якщо Образ обраний, пропонуємо наступний крок — ЗВЕРНУТИ його З ТЕКСТОМ привітання.

Позитивні якості (характеристики) Способу перенесіть на рекламований об’єкт, Клієнта, якого вітаєте, або — на предмет побажання. Наприклад, бик — символ 1997 року. Відповімо на питання: бик, який? (образ який?) і назвемо кілька характеристик (можна синонімів): могутній, потужний, величезний. Тепер перенесемо знайдені характеристики на об’єкт.

«. Нехай цей рік принесе Вам МОГУТНЄ здоров’я, ПОТУЖНИЙ фінансовий стан, і ВЕЛИЧЕЗНЕ щастя!» (Концерн «Антонія»). (Поруч з текстом зображено бика — символу 1997 року.)

«Нехай Вашому розуму, швидкості і силі позаздрить навіть Тигр!» (1998 — рік Тигра, див. також формулу 3.3 «Зробити комплімент Клієнту»).

«ПОЖВАВЛЕННЯ» образу, наділення егос промовою, думками.

Нехай образ «вимовляє» один кумедний текст — рекламний або вітальний. Іноді текст можна стилізувати під особливості Образу.

Симпатична пухнаста кішка, фірмовий символ компанії «N», вимовляє: «З Р-різдвом Вас! Мур-р-р!»

БОРОТЬБА І ПЕРЕМОГА Клієнта над Образом

Пропозиція «здобути перемогу» над Образом (Героєм), як правило, більш сильним.

«Бажаємо Вам взяти бика за роги!»

«Зловіть за хвіст Тигрову Удачу!»

ПРИЙОМ 2. «ПАРАДОКС»

Так вже влаштована людина: зустрічаючись з чимось незрозумілим, нелогічним, він задає собі питання: «Чому?» і намагається знайти розумне пояснення. На цьому «властивість» людини і заснований прийом «ПАРАДОКС»

РАССОГЛАСОВАТЬ частини тексту.

Запропонуйте у вітальному тексті певну думку, ідею тощо (наприклад, у вигляді слогана), а окремі частини тексту рассогласуйте між собою.

«Загадайте бажання в Новорічну ніч (I частина — твердження) і приїжджайте до нас!» (II частина — наслідок).

Назва Товару, Послуги або Фірми абсурдним чином «згортається» з добре знайомими фразами, крилатими виразами, прислів’ями і приказками, фразами — атрибутами свята і т. д.

«Купуй сани влітку, а «PHILIPS» — взимку!»

Правда, найбільш спритні фірми теж встигли покористуватися цією знахідкою: замість PHILIPS підставляли назви своїх товарів.

«З НОВИМ БОШЕМ!», «Подарунок від дідуся БОША!» (BOSCH) («Адіс Лтд.», Ростов-на-Дону).

Долучите Клієнта до деякої несподіваної проблеми, загадки, таємниці, відповіді на які нехай залишаться не розкритим.

«Чому у Тигра’98 всі смуги світлі? З побажанням вдалого року: Компанія «А».

Фон оголошення — світлі жалюзі.

«Нехай Ваша мрія опуститься в світ Земний. І хто сказав, що в Новорічну Ніч не падають зірки. «

ПРИЙОМ 3. ДРОБЛЕННЯ

Кожний об’єкт (предмет, процес, явище) можна розглядати не тільки як єдине ціле. Спробуємо подумки розділити об’єкт на частини.

Наприклад, з чого складається зима? Зима складається з снігу, холоду, довгих ночей, свят, людей в шубах, ковзанів, лиж, саней, сніговиків і т. д. Кожного свята притаманні свої особливості, атрибути. Люди теж бувають різні — за статтю, віком, характером. На такому переході від загального до частин і заснований прийом «ДРОБЛЕННЯ».

Можна привітати Клієнтів НЕ З СВЯТОМ В ЦІЛОМУ, а з якоюсь ЙОГО ЧАСТИНОЮ, елементом, атрибутом.

Замість традиційного «З Новим роком» привітайте Клієнтів з Новорічним боєм курантів; з Новорічним снігом; з Першим ковтком новорічного шампанського і т. д.

Привітати ОКРЕМОГО КЛІЄНТА

Чому б не привітати з Новим роком всіх, хто народився 1 січня, або всіх, хто, за східним гороскопом, народився в рік Бика або Тигра. Правда, вітати обраних треба обережно, щоб не образились інші.

  • — листок паперу або листівка
  • — ручка

Звичайно, можна знайти віршоване привітання, вже створене ким-то з численних авторів, на просторах інтернету або в спеціальних збірниках, але в ньому не буде тієї щирості й адресності побажань, як в написаному особисто. До того ж, якщо привітання авторське, немає ймовірності потрапити в незручну ситуацію, коли ваші слова вже будуть кимось зачитані.

Зміст весільних привітань, як правило, традиційні. У них можна:

— відзначити урочистість та важливість такої події, як одруження;
— згадати про переваги нареченого і нареченої
— додати побажання та настанови для довгого і щасливого спільного життя.

При бажанні цей традиційний «набір» можна урізноманітнити згадкою про батьків молодят, про майбутніх спадкоємців та ін. Можна вплести в тканину привітання яку-небудь гарну весільну легенду, але робити це слід лише в тому випадку, якщо ви впевнені у своїх поетичних здібностях.

Варто подбати про те, щоб похвали на адресу кого б то не було не виглядали двозначними, а побажання – занадто шаблонними і повчальними. А ось трохи доброго гумору, безсумнівно, зробить привітання більш живим і незабутнім.

Не варто робити віршоване послання молодим занадто довгим: зачитуючи навіть виключно талановиту поему на кілька друкованих аркушів, ви ризикуєте втомити і молодят і гостей. Весілля – захід динамічне, веселе, і навіть найкраще привітання не повинно займати занадто багато часу.

Звичайно, ніхто не вправі вимагати від такого твору бездоганною літературної форми, але все-таки варто подбати про те, щоб у вітальному вірші дотримувався хоча б приблизний ритм, а рядки були заримовані – так ваш шедевр буде краще сприйматися на слух.

І, крім того, необхідно подумати про оформлення свого літературного вітальної адреси. Написане на красивій листівці або оформлене самостійно на якісному папері, можливо, з використанням фотографій, малюнків, таке привітання займе гідне місце у весільному альбомі молодят і послужить прекрасним нагадуванням про щасливу подію в їхньому житті і про автора, що присвятив їх весіллі такі теплі та добрі слова.

Шановні секретарі та офіс-менеджери! За вашим численним проханням пропонуємо вам зразки листів — привітань до Нового року і Різдва. До речі, наші постійні читачі можуть знайти зразки в різних номерах журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера». Вдалої роботи!

Шановна !
Прийміть наші сердечні вітання з Новим 2017-им роком та Різдвом Христовим!
Дозвольте висловити Вам нашу щиру подяку за плідну співпрацю між нашими компаніями у році, що минає. Ми сподіваємося, що в 2017-му році продовжиться подальше зміцнення партнерських відносин і у нас з’являться нові цікаві проекти.
Щиро бажаємо Вам, всім співробітникам Вашої компанії і Вашим близьким доброго здоров’я, радості, успіхів у всіх справах і починаннях, повного благополуччя.
З повагою,

Шановні пані та панове! /
Шановні панове клієнти! /
Дорогі покупці!
Дирекція і весь колектив фірми « » сердечно вітають вас з Наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай цей рік принесе у ваші оселі радість, світло, щастя, посмішки та гарний настрій.
Ми дякуємо вам за те, що в цьому році ви були нашими клієнтами, і хочемо запевнити вас, що щиро чекаємо кожного вашого візиту до 2017-му році!
Щасливого вам Нового року і веселого Різдва!

Шановна !
Я щиро вдячний Вам за вітання з Новим роком та Різдвом.
В свою чергу я також хочу Вас привітати з Новим роком і з минулим святом Різдва Христового.
Від усієї душі бажаю Вам і Вашим близьким доброго здоров’я, удачі, радості, благополуччя у всьому.
Я також хочу висловити Вам свою подяку за спільну роботу в минулому році, за приємне професійне спілкування. Сподіваюся, що нинішній рік стане для нас новим етапом подальшої конструктивної співпраці.
З повагою і вдячністю,

Дорогі колеги!
Сердечно вітаємо вас з наступаючим 2017-им роком та Різдвом!
Рік, що минає, був сповнений серйозних програм, цікавих проектів, і всі вони принесли позитивні результати для нашого підприємства. Успішні підсумки 2016-го року були б не можливі без злагодженої роботи єдиної команди, без праці і ініціативи кожного працівника.
Напередодні Нового року ми висловлюємо вам, дорогі колеги, щиру вдячність за відданість нашій спільній справі, за вірне служіння інтересам колективу і підприємства в цілому.
Бажаємо вам і вашим близьким доброго здоров’я, благополуччя і радості у ваших будинках, здійснення всіх планів і починань.
Щасливого Нового року та веселого Різдва!
З повагою,

Шановна !
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди настання Нового року і Різдва!
Ми висловлюємо Вам і у Вашій особі всім Вашим колегам щиру вдячність за нашу плідну взаємодію в 2016 році, за поважний і толерантний характер нашого ділового діалогу.
Від душі бажаємо Вам, шановна , і Вашим колегам багато світлих і радісних днів у наступаючому 2017 році, тепла і повного благополуччя в сім’ях, здійснення усіх бажань, успішного здійснення всіх планів та нових креативних ідей.
З повагою,

Шановна !
Прийміть напередодні Нового року та Різдва мої сердечні вітання і найкращі побажання.
Я щиро вдячна Вам за нашу плідну співпрацю і сподіваюся, що новий рік принесе нам ще більші успіхи в роботі над спільними проектами.
Нехай наступний рік буде для Вас і Ваших близьких вдалим і щасливим!
З повагою,

Варіант № 1
Вельмишановна !
Прийміть наші щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
Ми вдячні року, що минає за те, що в особі колективу Вашої компанії ми придбали нового ділового партнера, і перші кроки співробітництва принесли нашим організаціям вельми відчутні позитивні результати.
Нехай 2017 рік стане для нас роком будівництва прекрасного будівлі взаємовигідного партнерства, фундаментом якого будуть професіоналізм, довіру та повагу.
Бажаємо Вам і всім членам очолюваного Вами колективу успішного, щасливого і продуктивного року. Приємних Вам новорічних і різдвяних свят.
З повагою і вдячністю,

Варіант № 2
Шановний !
Мені дуже приємно напередодні Нового року та Різдва висловити Вам свою вдячність за почався між нашими компаніями в році, що минає, діловий конструктивний діалог.
Я щиро сподіваюся, що майбутній рік дозволить нам перейти від переговорів за загальним концептуальним питань до робочих нарад вже з приводу реалізації конкретних проектів.
Бажаю Вам повного добробуту, здійснення всього задуманого, доброго здоров’я і удачі в наступному році.
З повагою,

Варіант № 1
Шановний пане !
Прийміть мої щирі вітання і найкращі побажання напередодні Різдва і Нового року!
Дякую вам за Ваші зусилля, які Ви зробили в році, що минає, для того, щоб наші партнерські відносини розвивалися в позитивному руслі, зміцнюючи тим самим економічне співробітництво між нашими країнами.
Бажаю Вам удачі і благополуччя, щастя і здоров’я, нових професійних ідей та їх успішної реалізації.
З щирою повагою,

Варіант № 2
Дорога !
Сердечно вітаю Вас з чудовими святами – Різдвом і Новим роком!
Нехай цей рік буде вдалим для нашого партнерства і відкриє нові перспективи подальшого співробітництва.
Мені було дуже приємно працювати з Вами в 2016 році, відчувати повне професійне розуміння і підтримку.
Від душі бажаю Вам і Вашим близьким веселих різдвяних свят та щасливого, вдалого нового року.
З повагою і вдячністю,

Шановний пане !
Прийміть мої щирі привітання з Різдвом та наступаючим 2017-им роком!
Нехай Різдво буде веселим і радісним, а Новий рік – щасливим і успішним!
Я щиро радий, що в цьому році наші партнерські відносини відрізнялися великим взаимоуважением і взаєморозумінням, а Ваші візити в Росію завжди були відчутним імпульсом до подальшого розвитку наших спільних проектів.
Бажаю Вам і Вашим близьким доброго здоров’я, повного благополуччя і щастя.
Висловлюю надію на те, що Новий рік принесе нам успіх у реалізації спільних планів, а Ваші поїздки в Росію будуть продовженням не тільки конструктивного ділового діалогу, але і Вашого знайомства з історією та культурою нашої країни.
З повагою,

Дорогий !
Сердечно вітаємо Вас і у Вашій особі співробітників компанії « » з Різдвом та наступаючим Новим роком!
Рік, що минає, ознаменувався для Вашої компанії великими успіхами на російському ринку. Ми щиро раді, що є Вашими постійними партнерами і наша співпраця сприяє розвитку російсько-швейцарських економічних відносин.
Бажаємо Вам і всім співробітникам компанії « » подальших професійних успіхів у Росії, міцного здоров’я, благополуччя і багатьох щасливих днів у Новому році.
З щирою повагою,

Дорогі секретарі! Пропонуйте свої варіанти новорічних листів-привітань

Як правильно: новий рік, Новий рік чи Новий Рік?

Правильно: Новий рік (свято) і новий рік (про черговий рік). Ср.: привітати з Новим роком (зі святом), зустріти Новий рік, але: відмовитися від шкідливих звичок в новому році, побажати щастя в новому році.

Написання Новий Рік (обидва слова з великої) помилково в будь-якому випадку.

Слова з новим щастям (як частина новорічного привітання) пишуться малими: з Новим роком, з новим щастям!

А як бути з наступаючим святом? Про нього ми напишемо: з наступаючим Новим роком!

Як написати привітання: з Новим 2016 роком або з новим 2016 роком? Чи потрібні коми?

Питання непросте. Будемо розбиратися.

Слід зазначити, що назва свята – Новий рік, а не Новий 2016 рік. Який з цього висновок?

По-перше, оскільки 2016 рік (нехай навіть і новий) – це не назва свята (цієї фрази ми вітаємо не з святом Новий рік, який відзначається щорічно 1 січня, а з настанням власне чергового року), слово новий тут логічно написати з малої.

По-друге, слова дві тисячі шістнадцятий виступають в ролі пояснювального визначення до речі новий, і тому між цими визначеннями потрібно кома: новий, 2016 рік. (Ср. приклад з довідника Д. Е. Розенталя «Пунктуація»: Незабаром ми вступимо у нове, XXI століття). Якщо кому не поставити, то вийде досить дивний за змістом поєднання «новий (тобто ще один) дві тисячі шістнадцятий рік», як ніби в історії людства такий рік вже був і раніше.

Отже, якщо вітати зі святом, то потрібно вітати з Новим роком. Якщо ж вітати з настанням чергового року, вітати з новим, 2016 роком.

А як бути зі святом, що відзначається в ніч на 14 січня?

Словникова фіксація: старий Новий рік. Див.: Лопатин Ст. Ст., Нечаєва В. В., Чельцова Л. К. Прописна або рядкова? Орфографічний словник. М., 2011.

Як пишуться імена новорічних персонажів?

Наводимо словникові рекомендації:

Д е д Мор о, Д е та Мор про (казковий персонаж; чоловік, одягнений як цей персонаж) і д е д-мор о, д е так-мор про (іграшка)

Д е душка Мор о, Д е душки Мор про за

Сніг у рочка, -і, р. мн. -чек (казковий персонаж; чоловік, одягнений як цей персонаж) і сніг у рочка, -і, р. мн. -чек (іграшка, фігура зі снігу)

З а нта-Кл а вус, З а нта-Кл а вуса

Див.: Російський орфографічний словник РАН / Під ред. Ст. Ст. Лопатіна, О. О. Іванова. – 4-е изд., испр. і дод. – М., 2012.

Не знаю, як правильно написати з днем народження або народження? Буду вдячна за будь-яку допомогу у вирішенні цього питання. Хочеться писати російською мовою без помилок.

День народження або день народження – це один з найулюбленіших і найочікуваніших свят усього людства. В будь-якому віці люди з нетерпінням чекають цього свята: торт, свічки, кульки, подарунки, друзі, вітальні листівки, дзвінки з привітаннями та побажаннями, і це все тільки раз у році.

Але на жаль багато людей до сіп пір не знають, як грамотно писати день народження або день народження, давайте розберемося.

Одна з найпоширеніших підказок, з якими ми зустрічаємося, це звичайно ж вітальна листівка, на ній ми можемо побачити правопис слова – день народження, а чи відомо Вам, що правильно два слова писати з маленької літери, що на жаль на листівках зустрінеш не часто.

Російська мова здобув популярність завдяки своєму кількості правил орфографії, оборотів, відмін, відмінків. Здавалося б слово народження або народження і варення, повинні відповідати написанню одного правила, але ось і ні.

Сучасний російську мову розглядає обидва варіанти: день народження використовувати в письмовому вигляді, а день народження у розмовній і поетичної сферах, так що якщо Ви поет, то можете писати й день народження.

Тлумачний словник Ушакова свідчить, що грамотно писати день народження (дистриб’ютор і комфорка).

Не забувайте, що Ви вивчали 10-15 років тому, на сьогоднішній день може бути взагалі не актуальне, російська мова продовжує свій розвиток кожен день.

Лист-привітання – це ділове некомерційне лист, мета якого привітати людини і зміцнити з ним добрі стосунки або компанію з якимось приводом.

Це може стосуватися ювілею організації, якогось досягнення, державного свята або корпоративних заходів та інше.

Як правильно написати вітального листа

Зразків листів-привітань однакових за формою немає, так як до них не пред’являються жорсткі вимоги. Найчастіше складають такі листи у вільній формі, все залежить від переваги індивідуального та творчого підходу. Вітальний лист часто адресована одній людині. Таке персональне привітання може стосуватися Дня народження, призначення на посаду, ювілею або поповнення в сім’ї народження дитини та ін. Також лист надсилається у вигляді масового привітання.

При відправленні листа-привітання індивідуального порядку слід вказати в ньому ПІБ особи, якій воно адресоване. У кінці основного тексту необхідно поставити підпис керівника компанії або організації. Це може бути жива підпис або ж у разі масовій розсилці – факсиміле.

Такий лист складають на фірмовому бланку організації, а також можна за бажанням використовувати кольоровий папір або ж листівку.

Структура написання листа-привітання повністю відповідає загальній формі ділового листа.

  • Ідеї для свята

— Липень 29, 2014 Жовтень 15, 2014 0

Секрет правильного поздоровлення

Розглянемо питання привітання З Днем народження або з будь-якими іншими пам’ятними датами .

Так ось, як це відбувається зазвичай. Людина каже: « Вітаю тебе З Днем Народження! Бажаю тобі великого, великого щастя, щоб все у тебе було добре, щоб гроші в тебе були, здоров’я! » Після виповнення 40 років, взагалі забувають бажати щось інше крім здоров’я. Забувають про це абсолютно. Щоб діти у тебе здорові росли, щоб ти був гарним, щоб батькам допомагав тощо. У підсумку все це не збувається, тому що, якби все це здійснювалося, то навіщо все це кожен рік говорити. Це нудно, давно всім обридло, і всі давно знають що буде сказано. Мало кому це приносить задоволення.

Хороше і правильне вітання

Спробуємо розкрити секрет, дійсно, хорошого і правильного привітання. Як же все таки правильно вітати ?

Потрібно розповісти людині що він значить для Вас.

Наприклад, вітаєте Ви свого друга. І говорите: « Коля (Вася, Толя…), я дуже радий, що ти мій друг! Коли ти поруч зі мною, мої сили ніби примножуються. Я дуже вдячний тобі за те, що ми знайомі, за те, що ми дружимо, за те, що ти мене багато чому навчив «. Тут, звичайно, Вам доведеться самостійно згадати, чому ж він Вас навчив), ну, наприклад, користуватися будь-якими комп’ютерними програмами, рибалити, пекти пиріг, ну і все в такому ж дусі.

Оцініть хороші сторони

Щоб сказати близькій людині приємне правильне вітання , розкажіть про саму людину, про те, що в ньому захоплюєтеся . Знову ж таки наведемо приклад, Ваш друг дуже піклується про своїх дітей. Так, і скажіть йому, який він турботливий, чудовий, чуйний і просто чудовий батько. Про те як сильно його діти люблять. Ну і звичайно повідомте йому, що це дуже добре, що Вас це дуже надихає і захоплює. Після такого привітання, людині буде приємно .

Говоріть правду

Тобто при правильному привітанні , необхідно сказати людині правду . Приміром, для правильного привітання керівника (хорошого керівника, якого Ви поважаєте і так далі), Привітайте його, скажіть йому, що він для Вас зробив, наприклад, допоміг освоїтися в даній професії, навчив по-справжньому працювати, скажіть, що він став гарним прикладом для Вас, тому як потрібно працювати, а, можливо, і жити. І якщо це правда, і Ви, дійсно, до нього так ставитеся і скажете це від душі, то людині, яку Ви вітаєте, буде дуже приємно.

Це, звичайно, один з тих варіантів вітання, до якого не потрібно готуватися , підбирати різні вірші, вигадувати побажання різних благ і тому подібного. Ніхто не каже, що обов’язково чинити саме таким чином. Але на розсуд багатьох, швидше за все, приємніше почути про себе трішки приємної правди. А не завчені банальні привітання .

Comments are closed.