Привітання всесвітній день пошти

0

Всесвітній день пошти — міжнародне свято, встановлене Всесвітнім поштовим союзом ще у 1969 році, сьогодні відзначається і в Росії. Святкують його 9 жовтня, у рамках традиційної Тижня листа. Дата свята фіксована, а значить, День пошти в 2013 році також 9 жовтня, в будь-якому іншому році. Кожне святкування Всесвітнього дня пошти присвячується певній темі. У різних країнах світу до цієї події приурочуються цікаві заходи та конкурси, близькі за тематикою.

День працівника пошти Росії

Щоб додати точності в питанні, якого числа День пошти, потрібно зазначити, що за указом Президента РФ в 1994 році в нашій країні засновано ще одне свято працівників зв’язку, який носить назву Дня російської пошти і відзначається у другу неділю липня. Це професійний день працівників поштового зв’язку в Росії, а святкується Всесвітній день пошти 9 жовтня. На честь цих двох свят у нас також організовується безліч заходів самого різного характеру.

Привітання з Днем пошти

Міжнародний День пошти — це привід привітати з професійним святом працівників не тільки пошти Росії, але і служб доставки, кур’єрських компаній та інших організацій, пов’язаних з доставкою вантажів і кореспонденції. Сервіси електронної пошти також вважають цю дату своїм святом, для них це День електронної пошти. До речі, день народження електронної пошти розташований у календарі буквально по сусідству з Всесвітнім днем пошти і відзначається 2 жовтня.

Доповнити святкову обстановку можна незвичайними подарунками для тих, хто в силу своєї професії має безпосереднє відношення до пошти і поштових послуг. Надішліть їм на телефон оригінальну голосову листівку з тематичним привітанням на честь Дня пошти. З різноманіття голосових листівок можна підібрати саме таку, яка відповідала б нинішньої темі свята і створювала веселу, невимушену атмосферу.

Привітання та побажання в голосових листівках на День поштового працівника можуть бути самими різними. По-перше, вони відрізняються за своїм настроєм. Деякі привітання більш серйозні, деякі виконані в жартівливому, бешкетному стилі. Крім того, побажання представляються в різних формах. Тут можна знайти не тільки стандартні поздоровлення в прозі, але й оригінальні пісні, частівки або вірша. Для кожної конкретної людини краще підбирати своє, особливе привітання, яке б враховувало його переваги і настрій.

Вітальні аудіо листівки на День пошти відрізняються також за своїм змістом. Одні вихваляють Російську пошту в цілому, інші — роботу співробітників поштових сервісів, а треті — просто розповідають про значущість пошти у нашому житті. Тому для вас надається унікальна можливість вибрати відповідне поздоровлення для будь-якої людини.

З Днем пошти можна привітати не тільки самих працівників цієї галузі, але і просто тих, хто часто користується поштовими послугами. Прослухайте голосові вітальні листівки з Днем пошти, вибирайте те, що вам найбільше припало до душі, вказуйте мобільний телефон одержувача, оплачуйте і все — подарунок готовий. До речі, листівки на День пошти Росії теж підійдуть для привітань в міжнародний День пошти.

Вартість голосової листівки невисока, і при цьому надіслати її можна практично в будь-який куточок земної кулі. І нехай ви відзначаєте Всесвітній день пошти в Україні чи в Білорусі, голосова листівка дійде до адресата, як би далеко від вас він не був. Погодьтеся, таку можливість знайти не дуже просто навіть в сучасному світі.

Якщо ви самі є співробітником пошти, то ваші колеги, отримавши таке оригінальне привітання з Днем пошти, будуть приємно здивовані уваги з вашої сторони і обов’язково відповідять взаємністю.

Голосові листівки на День пошти

Переглянути всі аудіо-привітання на Всесвітній день пошти. Можна ще послухати листівки на День пошти Росії, вони теж підійдуть до міжнародного Дня пошти.

9 жовтня 2018 (Post World Day)

Одне зі свят, що відзначаються в системі ООН – це Всесвітній день пошти. Проводити це свято стали за рішенням Всесвітнього поштового союзу (ВПС) у 1969 році. В поштовий союз входить біля 190 країн. Сучасна всесвітня пошта фізично являє собою, мабуть, найдовшу в світі мережа доставки. Листи пишуться більш ніж 6800 мовами.

Сьогодні всесвітня пошта включає в себе не тільки паперові листи, які люди посилали один одному в конвертах або бандеролі, але і стали вже звичними для нас електронні повідомлення, наприклад смс повідомлення та електронні листи. Послуги електронних листів надають великі пошукові системи мережі Інтернет, такі як Яндекс, Mail, Google та інші. Електронні повідомлення – це один з самих зручних видів зв’язку, який дозволяє за мить доставити лист від одержувача адресату.

Дякуємо вам за ваш нелегкий
І такий корисний працю!
Спасибі вам за всі послання,
Звідусіль до нас ідуть!

Завжди можна довіритися вам!
Сумнівів немає — лист дійшло!
Ви на всі сто завжди надійні,
Нам з вами дуже пощастило!

Бажаємо вам великого щастя,
Здоров’я міцного завжди,
З величезною радістю спілкуватися
І позитиву назавжди!

Якщо людина рідний не поруч,
Все ж можна зв’язок з ним не втрачати,
Можна з ним і ділитися почуттями,
Важливі слова йому сказати,

Подарувати який—небудь подарунок —
Це пошті все завдяки.
Ми її працівників привітаємо!
І спасибі за всі їхні діла!

Для касирів, листонош,
Вітання летять,
Свято пошти, і вагонам,
Почтальонским всім — віват!

Святкуйте, адже ця дата,
Вихваляє дружно вас,
Відпочити сьогодні треба,
А завтра знову в робочий час!

Я напишу тобі листа, друже,
Теплом душі з тобою поділюся.
Я знаю, що ти його прочитаєш,
Не сумніваюся в цьому, не боюся.

Адже наша пошта в строк його доставить
І у власні руки передасть.
Вона спілкування нам радість дарує
І дуже, дуже важлива для нас!

Пошта святкує сьогодні,
Свій робочий сабантуй,
Її привітаємо ми охоче,
Шолом привіт і поцілунок,

За те, що всі листи доходять,
За телеграми, ті, що шолом,
Нехай вітання хороводять,
Ну і спасибі вам на те!

День сьогодні тих, хто поштою служить,
Тих, хто листи нам передає,
З бандеролями хто міцно дружить
І посилки хто нам видає.

Вітаємо наших листонош
Зі святом-всесвітнім днем пошти!
І бажаємо міцного здоров’я,
І успіхів, і успіхів у всьому!

У нас сьогодні день пошти,
Чудовий свято, зізнатися!
І я хочу привітати тих,
Хто допомагає нам спілкуватися!

Тим хто працює на пошті,
Побажання слова:
Нехай буде почерк дуже точний,
Який пише вся країна!

Пошта нам незамінна,
Всім працівникам шану,
Робота ж по всьому світу,
Посилки, грошей переклад,

І побажання такі:
Здоров’я вам, всіх вищих благ,
Нехай кожен будете кохані,
І щоб було тільки так!

З Днем Пошти яскраво вітаємо,
Спасибі вам за всі труди,
І щастя бажаємо,
Нехай збуваються всі мрії!

У світі свято пошти відзначають.
У нашому житті дуже важливий він,
Так як пошта нам усім допомагає.
Зі святом, товаришу листоноша!

Ми отримуємо таку радість
З кожної бандероллю і листом!
Приймаємо або відправляємо…
Зі святом, товаришу листоноша!

І від усієї душі ми вдячні,
Один одного ми завжди знайдемо!
З поштою ніколи не втратимо!
Зі святом, товаришу листоноша!

Почтальонский день сьогодні,
І на поштах все вільно,
Пожалів її народ,
Зробив подарунок наперед,
Щоб вам працівникам сповна,
Відпочити, випити вина,
І вітання прийняти:
Всіх благ поспішаємо вам побажати!

Листоношам шолом привіт,
А касирам — привіт,
Краще дати для вас немає,
І від людей і влади,

Привітання даємо,
Святково вручаємо,
Бажаємо щастя цілий будинок,
Здоров’я загадаємо!

І нехай зараз всі в інтернеті,
Але пошта це назавжди,
В паперових листах і в газеті,
Інформація важлива,

Так що ми не забуваємо,
Про тебе пошта ніколи,
Працівників всіх вітаємо,
Відзначайте до ранку!

Я в свято пошти вітаю
Тих, хто нам радість доставляє,
Адже правда, якби не вони,
На жаль, без листів жили б ми.

Відзначається 9 жовтня

  • Показати всі
  • Жінки
  • Чоловікові

знайдено 13 листівок

Листівки до найближчих свят

Якщо ви шукаєте новий, сучасний спосіб передати свої побажання на день пошти улюбленим людям, рідним і близьким, тим, з ким разом працюєте, вчитеся, служіть, наш сайт з радістю надасть вам таку можливість.

Ми пропонуємо відправити СМС привітання на день пошти. Вам не потрібно самому набирати текст, придумувати його і т. д. Все це ми вже зробили за вас. На нашому сайті є великий вибір вітальних текстів на будь-який смак: як для тих, хто любить серйозні слова, так і для людей, що цінують хорошу жарт, для тих, кому подобаються привітання у вигляді віршів, пісень, анекдотів і т. д. Всі привітання написані красиво і грамотно, над їх створенням працювали талановиті креативні автори. Вірші на день пошти складені за всіма правилами віршування, без кульгавого розміру і вимучених рим.

В наших текстах є все, що прийнято бажати – любов і добро, повага і увага близьких, успіх в особистому житті і на роботі, міцне здоров’я та стабільний дохід. Вони можуть бути оформлені як текстові повідомлення, але ви також може відправити голосові листівки на день пошти, начитані приємним і розбірливим голосом.

Де б ви не перебували, ви можете послати СМС на день пошти, якщо у вас є підключення до Інтернету. Тому ви можете бути впевнені, що, яке б відстань не розділяло вас з тим, кого ви хочете привітати, ваше повідомлення обов’язково її досягне. Тільки не забувайте: щоб SMS привітання на день пошти прийшов за призначенням, потрібно знати номер мобільного телефону того, кому ви відправляєте.

Коли: 9 жовтня 2018 Відзначається щороку, 9 жовтня

Всесвітній день пошти відзначають щорічно 9 жовтня, є одним з міжнародних свят, що встановлений Всесвітнім поштовим союзом в 1969 році. Свято відзначається у рамках Тижня листа і включений в перелік Міжнародних днів Організації Об’єднаних Націй.

Вперше пропозицію про святкування Дня пошти надійшло в 1939 році на Конгресі ВПС в Буенос-Айресі. Вибір дати – 9 жовтня – мотивувався тим, що саме в цей день у 1874 році був заснований ВПС. Тим не менше, ініціатива не мала належної підтримки і рішення не вступило в силу. Через 30 років – у 1969 році – аналогічна пропозиція прозвучала на XVІ Конгресі ВПС в Токіо (Японія) і було підтримано більшістю голосів. Вперше День ВПС був відзначений в 1970 році. З часом це свято був перейменований на Всесвітній день пошти, а сталося це на Конгресі ВПС в Гамбурзі (1984 рік).

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня пошти повсюдно проводяться тематичні заходи різного характеру. Це можуть бути з’їзди, конференції, форуми і навіть футбольні матчі, влаштовуються між поштовими працівниками і службовцями телекомунікаційних компаній, як це відбувалося в 2005 році в Камеруні. Крім того, організовуються виставки, випускаються нові марки, проводяться гасіння першого дня і т. д.

Згідно з даними, наданими ВПС, » міжнародна пошта розмовляє» на 6800 мовах і являє собою найбільш протяжну в світі мережу фізичної доставки пошти. Така мережа призначена, в першу чергу, для забезпечення ефективної, надійного й економічного перевезення товарів та обміну ідеями.

До речі, Росія є одним з найстаріших членів Всесвітнього поштового союзу. Перша міська пошта в нашій країні виникла в далекому 1833 році в Петербурзі. Місто було охоплено складається з 45 пунктів прийому кореспонденції мережею. Для найбільшої зручності користувачів пункти прийому працювали допізна і розташовувалися у звичайних лавках. З часом поштова система змінювалась, удосконалювалась і все більше нагадувала її сучасний стан. В даний час пошта активно працює в секторі логістики, каталожної торгівлі, різних поштово-банківських послуг, а також прямої поштової розсилки.

В цей день поспішаю привітати
Всіх, хто пов’язаний з поштою,
І напуття відправити
Вам хочу я терміново.
Нехай шагается звично
По рідних просторах,
Буде життя завжди відмінною –
Без образ і сварки!
Нехай листівки, телеграми
Вчасно приходять
І кінцевих адресатів
До терміну нехай знаходять!

Прийміть вдячність мільйонів,
Хто з вашою допомогою підтримує зв’язок,
У будь-яку негоду листоноші
Приносять пошту з листами для нас.
Бажаємо вам, щоб навіть у день непогожий
На серці було завжди тепло,
І щоб одного разу вам в конверті щастя
Неждано і негадано прийшла.

В день російської пошти
Вам хочу бажати
Телеграмою строкової
Щастя отримувати.
Нехай успіх у роботі
Життя прикрасить вам,
У кожному повороті
До майбутніх мрій!

Привітання з днем пошти

Для касирів, листонош,
Вітання летять,
Свято пошти, і вагонам,
Почтальонским всім — віват!
Святкуйте, адже ця дата,
Вихваляє дружно вас,
Відпочити сьогодні треба,
А завтра знову в робочий час!

Хто доставить телеграму,
Пошту спритно рознесе?
Листоноші, будьте славні!
В негоду, в ожеледь
Ви несете людям вести,
Праця гідний похвали!
Скажімо ми про вас без лестощів –
Ви відважні і сміливі!

Навіть якщо будемо в розлуці,
Опускати не буду я руки —
Подарую улюбленої квіточки,
Вишлю їх листівкою поштою!
Ми сьогодні заявляємо:
Вітаємо вас вітаємо!
Нехай прийде вам, вірте — не вірте,
Багато-багато щастя в конверті!
Я поштову скриньку цілу,
Отримаю листа — і танцюю!

Привітання з днем пошти колегам

Нелегкий вашу працю і майже непомітний:
Доставити б до терміну, а як – не питання.
Але щасливі всі, немов малі діти,
Коли листоноша приніс телеграму.
Колеги, ми вас вітаємо щиро,
У День Пошти вам шолом самий теплий привіт!
Любіть свою працю! Відпочивайте, звичайно!
Вам довгих щасливих безхмарних років

Як голуби конверти по світу летять,
Їх з нетерпінням чекають скрізь,
Новини хороші так хочеться читати,
Вони бальзам для душі тобі і мені.
З професійним святом, колега, тебе,
Нехай фортуна посміхається тобі завжди,
Нехай кар’єра до себе частіше запрошує,
Нехай ангел оберігає від бід.

Листи, рядки, адреса ручкою на конверті,
Відпущу, і полетить воно по світі,
Долетить до місця, ви вже мені повірте,
Марка на листі дорівнює квитком!
Пошта як паровоз Для листів і газет.
Пошта як літак, Швидким буде політ!

Нехай Ваше серце б’ється вічно
Більше радості тобі тепла удачі
Багато радісних днів
Успіхів у житті і добра
Нехай буде з тобою радість і везіння
Успіхів виконання будь-якої Вашої мрії
Ніколи не знай бід
Більше щастя менше бід

Незабаром в поштовому ящику
Ослабла ваша зв’язок:
Ліс, межі, гори, бруд!

Комусь радість повідомить,
Без пошти важко і зараз,
Лист від одного і понині,
Спасибі, пошта, що завжди

І вітаю Вас, звичайно ж, охоче.
Посилки у термін ви відправляєте,
Штамп скоріше ви поставите,
І прямо до квартири все зробите,

Щоб ніде ніщо не загубилося,
Щоб одержувач насолоджувався цим.
Я висилаю хороший поздравочек,
Відзначайте мерщій ж свято.

Усім тим, хто і в холод і в спеку,
Доставить посилки і милі листи,
Рядки нам зігріють душу,
І ви тепло крізь сніг і холоди

Воно написано рукою!
Так і зважимося на таке!
А як його назвати інакше
Окремої фрази позначити!

. хоч сумка та ж!
Розносити пошту не лінь,
Від друзів, рідних, від мами,
Лист раптом отримати,

З Днем пошти я вас вітаю,
Побільше радісних вістей,
Все вперед так швидко мчить,
Не вийде ні разу.

Все встигне рознести
Він доставить дуже прудко.
Лише привітати не забудь.
Хоч величезний круглий стіл —

Вранці старанно

Нехай зустрінуть везіння радість в дорозі
Здоров’я багатства надії
Більше думати про благо своєму
Багато радості любові

Побажаю тільки на краще прагнути
Більше зустрів друзів
Здоров’я щастя настроенья
Багато щастя тобі я бажаю
Твоя робота, адже корисна, похвальна.
Бажаємо посилок щасливих, приємних,
Успіх чекає на тебе – знаю точно.
Прийми вітання з добрим Днем пошти!

День пошти славний до нас прийшов!
Йому ми отворяем поштову скриньку
Здоров’я, витримки, тепла
Побільше світла і добра,

Ти отримай листа в День пошти
Послання з нотками добра.
Ти отримай слова від серця:
І від рідних людей звісток!

Як завжди, дійдуть до адресата!
Ми так вдячні за це —
І зі святом привітати пошту ради!
Нехай ваші сумки стануть трохи легше,

Не натирає ноги взуття запилена,
І нехай міцніше буде ваше серце,
Незамінні ви наші листоноші!
Та що там ллється з небосхилу…

Але тільки не для листонош.

Побажаю тобі я щастя всією душею
Здоров’я вооз і купу грошей
Більше творчих ідей
Ніколи не бути білою вороною

Нехай мрії стають реальністю
Багато щастя побажати
Здоров’я без леченья
Більше в яскравих фарб життя
З днем пошти ми хочемо привітати
Людей, які все життя в роботі.
Бажаємо вам з людьми ми ладити,
І бути завжди в пошані.

Всесвітній день пошти вже настав.
Ми їй довіряли всі свої думки,
Вона підвести нас могла сотню разів,
Але життя показало, що пошта для нас, —

«Спасибі» кажу тобі.
Спокою, тепла тобі.

Нехай збуваються всі мрії
Успіхів у творчій праці
Більше теплих і яскравих днів
Багато щастя й радості бажаю

Побажаю добрих прагнень
Успіхів щастя радощів великих
Ніколи вам не поспішати
Більше радості тобі тепла удачі

Comments are closed.