Привітання вихователів у прозі

0

Сьогодні особливий день для всіх вихователів і працівників дошкільної освіти. Саме сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято, тому я хочу привітати вас, а також пожалась всього самого потрібного і необхідного. У вас така прекрасна робота, тому що ви навчаєте дітей, ви займаєтеся їх вихованням. Зрозуміло, що ця робота вимагає великої витримки і значного терпіння, але все ж вона є дуже приємною і позитивною. Погодьтеся, що дітлахи відмінно піднімають настрій, варто їм тільки заговорити, як все відразу стає веселим і радісним. Я хочу побажати вам міцного здоров’я, тому що воно ніколи не буває зайвим. Нехай робота приносить вам тільки задоволення і насолоду. Хоча зараз я дивлюся на вас і розумію, що вам дуже подобається ця сфера діяльності. Бажаю вам чудового дня!

Щорічно двадцять сьомого вересня своє професійне свято відзначають усі працівники дошкільної освіти та вихователі. Багато людей пам’ятають своїх вихователів навіть через довгі роки. Все це говорить про те, що ці самі вихователі відіграють дуже велику роль у процесі становлення особистості цієї людини. Я хочу, щоб ваші вихованці і ваші діти запам’ятали вас, як дуже важливого і значного людини. Мені хочеться побажати вам гарного настрою, а також всього самого позитивного і позитивного, хоча цього всього вам точно вистачає на роботі. Щодня ви працюєте з дітьми, які часом говорять так солодко і цікаво, що хочеться записувати їх фрази. Я хочу, щоб ви отримували задоволення і задоволення від кожного дня, проведеного на роботі. Дітлахи завжди роблять наше життя яскравим і барвистим, так що насолоджуйтесь кожною миттю, проведеною з ними.

Щороку двадцять сьомого вересня своє професійне свято відзначають усі ті люди, які щодня працюють з маленькими дітьми дошкільного віку. Мова йде про наших чудових вихователів. Особисто я до сих пір пам’ятаю своїх вихователів, тому що мені з ними було дуже цікаво. Я хочу, щоб і ви були таким же людиною в житті кожної дитини, з яким працюєте. Мені хочеться побажати вам гарного настрою, хоча воно у вас завжди на висоті, тому що працювати з діточками — одне задоволення. Крім того, ви повинні завжди бути вдячні за цю роботу, тому що багато людей мріяли б цілими днями займатися з дітками. Адже ці милі створіння можуть за одну мить підняти настрій. Я хочу побажати вам всього того, що є необхідним складовим вашого робочого дня, тобто терпіння. Щасливого вам святом!

Я хочу привітати вас з вашим професійним святом! Ви вже багато років працюєте в сфері дошкільної освіти, тому відмінно розумієте діточок, знаєте, як з ними потрібно спілкуватися. Мені хочеться побажати вам терпіння, адже все-таки працювати з дітьми досить важко і виснажливо. Незважаючи на всі принади цієї роботи, будинків ви повертаєтеся втомленою. Але зізнайтеся, що дітлахи можуть прикрасити будь-який день, тому настрій взагалі завжди тримається на висоті. Я хочу побажати вам всього найкращого, а точніше багато дитячих посмішок, багато сміху, жартів і свят. Я знаю, що ви любите свою роботу, тому завжди отримуєте задоволення від неї. Нехай кожен день буде по-своєму прекрасним і позитивним. Нехай діти радують своїми успіхами, щоб ви знали, що не просто так працюєте. Ми всі віримо вашу роботу, тому що до цих пір пам’ятаємо настанови вихователів.

Я от досі пам’ятаю свою першу виховательку, тому що вона мене багато чому навчила. І от сьогодні я хочу привітати вас, як працівника сфери дошкільної освіти, з вашим професійним святом. Для кожного з нас дійсно дуже важлива ваша трудова діяльність, тому ми з такою повагою ставимося до вас і з такою ностальгією воспоминаем про те, як проводили з вами час. В цей чудовий осінній день я хочу побажати вам тільки те, що вам дійсно необхідно. В першу чергу здоров’я і терпіння, тому що і те, і інше не буває зайвим. Крім того, мені хочеться побажати вам щастя. Напевно, воно полягає в тому, щоб отримувати задоволення від своєї роботи. Але я думаю, що проблем з цим точно немає. Нехай це чудове свято пройде весело і безтурботно. Проведіть його разом зі своїми неповторними діточками. Щасливого вам святково дня!

Я хочу від усієї душі привітати з святом всіх тих людей, які працюють у сфері дошкільної освіти. Ви теж належите до числа цих прекрасних людей, тому з великим задоволенням привітаю вас! Мені хочеться відзначити те, з яким задоволенням ви говорите про свою роботу. Не завжди можна побачити таке ставлення до роботи, а тим більше такої виснажливої. Звичайно, працювати з дітьми — це одне задоволення, але ж не всі діти розуміють з першого разу, а це вимагає терпіння і витримки. Всього цього я і хочу побажати вам, бо знаю, що цього частенько не вистачає. Сьогоднішній день ви повинні провести зі своїми дітьми, тому що вони, напевно, потішать вас чимось позитивним і цікавим. Навряд чи вони знають про це свято, але це не завадить їм порадувати вас своїм сміхом і своїми щирими посмішками. Бажаю вам відмінно провести цей день, отримати масу задоволення і зарядитися позитивом.

Сьогодні своє професійне свято відзначають ті люди, які практично щодня чують прохання про те, щоб замість тихої години пограти на вулиці. Мова йде про наших прекрасних вихователів, усіх працівників сфери дошкільної освіти. Мені хочеться побажати вам у день вашого святом всього самого позитивного і позитивного, що тільки може бути. В першу чергу хочу побажати вам здоров’я і терпіння, тому що саме цього вам завжди не вистачає. Звичайно, не всі діти розуміють все з першого разу, не всі хочуть прислухатися чи робити завдання. Мені хочеться, щоб ви були більш терплячими і стійкими, тому що з діточками так просто не буває. Але варто вам почути їх приємні слова, смішні фрази, як життя одразу стає яскравою і цікавою. Проведіть цей день весело і з користю для себе. Чудового вам дня!

На календарі вже двадцять сьоме вересня, а це означає, що настав час привітати наших чудових вихователів, усіх працівників сфери дошкільної освіти з їх професійним святом. Мені хочеться відзначити, що вихователі відіграють дуже важливу роль в житті кожної людини. Особисто я до сих пір пам’ятаю настанови своєї виховательки, яка прищепила мені любов до музики. Я хочу побажати вам всього самого позитивного і доброго, що тільки може бути. Нехай діти радують вас своїми успіхами і досягненнями. Можете бути впевнені, що все це тільки ваша заслуга. Я бажаю вам багато приємного і радісного, багато щастя і веселощів. Впевнена, що діти сьогодні порадують вас своїми виробами або малюнками. Удачі вам і терпіння, а також здоров’я і багато щасливих миттєвостей. Гарного вам свята!

Я хочу привітати вас, наші шановні працівники сфери дошкільної освіти, з вашим професійним святом! Ми всі знаємо і усвідомлюємо, наскільки важливою і потрібною є ваша професія. У цей святковий день я хочу побажати вам міцного здоров’я, а також терпіння й удачі у всьому. Мені хочеться, щоб ви отримували задоволення від своєї роботи, щоб ви насолоджувалися кожним днем, проведеним з діточками. Нехай діти радують вас своїми успіхами і досягненнями. Бажаю вам всього самого найкращого, що тільки може бути. Повірте, що ми всі дякуємо за свою професійну діяльність. Мені хочеться бачити вас завжди щасливими і радісними, а цього можна досягти в тому випадку, коли отримуєте задоволення від своєї роботи. Нехай всі ваші мрії і бажання виконуються! Щасливого вам святом!

Немає нічого більш приємного, ніж робота, яка приносить задоволення. Ось дивлюся я на вас і розумію, що ви домоглися цього. Ви щодня біжите на роботу як на свято. І ось сьогодні ви ще й будете відзначати своє професійне свято – День працівників сфери дошкільної освіти. Мені хочеться від щирого серця привітати вас з цим чудовим днем, а також побажати всього самого найкращого, що тільки може бути. Сьогоднішній святковий день ви повинні провести зі своїми діточками, з улюбленими дошколятами, тому що вони, напевно, потішать вас чимось позитивним і цікавим. Мені хочеться, щоб ви щодня раділи їх успіхам і досягненням. Будьте впевнені, що це ваша заслуга, тому що ви проводите так багато часу разом з ними. Ви виховуєте їх, прищеплюєте любов до різних видів спорту і мистецтва.

Я хочу побажати прекрасного і щасливого свята всім тим, хто має відношення до сфери дошкільної освіти. Мені хочеться побажати вам всього самого прекрасного і необхідного. В першу чергу, звичайно, варто побажати саме здоров’я і терпіння, тому що цього завжди буває недостатньо. Ви щодня працюєте з дітьми, а це є досить виснажливою і виснажливої діяльністю. Нехай ніякі перешкоди не стоять між вами і вашими цілями, яких багато. Нехай ваші улюблені дошколята день у день підкорюють нові вершини, нехай вони радують вас своїми успіхами і досягненнями. Але можете бути впевнені в тому, що це і ваша заслуга, тому що ви стільки сил вкладаєте в те, щоб вони досягли певного рівня. Повірте, що вони будуть завжди дякувати вас за все те, що ви для них робите.

В цей осінній вересневий день своє професійне свято відзначатимуть люди, які мають відношення до сфери дошкільної освіти. Ви є яскравим представником цієї професійної категорії людей. Мені хочеться привітати вас, а також висловити своє захоплення, тому що ви працюєте з дітьми, а це завжди вимотує. Але зізнайтеся, що ви заряджаєтеся від них позитивною енергією і яскравими позитивними емоціями. Ось і сьогоднішній день вони скрасять вам так, що ви навіть уявити не можете. Нехай ваші дошколята щодня радують вас своїм дзвінким сміхом, своїми усмішками та радістю, а також досягненнями і успіхами. Проведіть цей день разом з ними, щоб в черговий раз переконатися в тому, яка вас чудова професія. Повірте, що дітлахи вже зачекалися вас. Вдалого вам святкового дня!

Голосові поздоровлення на телефон з святом

Настає пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Тільки вчора вони вчилися ходити і говорити, а тепер вони готові до нового, ще більш складного періоду життя — до школи.

Попереду перші труднощі: домашнє завдання, оцінки, відповіді біля дошки, взаємини з учителями та однокласниками. Але перед тим як привітати школу, необхідно сказати «до побачення» дитячого садка. Випускний — відмінна можливість це зробити.

Чимале місце в урочистостях займають привітання на випускний в дитячому саду. Щоб у дитини залишилися тільки позитивні спогади, необхідно ретельно вибрати правильні слова. У цьому вам допоможуть поради, пропозиції та привітання від батьків, вихователів та завідувачки дитячим садком, зібрані в цій статті.

У добрий шлях: побажання від вихователів

 • Дорогі наші випускники! Ми, працівники дитячого садка, бажаємо вам тільки найкращого. Ми хочемо, щоб у вашої майбутньої життя вам завжди супроводжувала удача, і пустотливий вогник у ваших очах ніколи не згас. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні. Зі святом, хлопці!
 • Ще зовсім недавно ви прийшли до нас у перший раз. А тепер етап життя пройдено, з чим ми і вітаємо наших малюків і, звичайно ж, батьків. Бажаємо вам наполегливості в навчанні, а батькам — терпіння.

Ми вами пишаємося: вітання від батьків

 • Дорогі хлопці! Скоро ви навчитеся читати, рахувати і писати — це той фундамент, та перша сходинка, на яку ви вступите, вийшовши за поріг дитячого садка. Піднімайтеся тільки вгору по цій сходинці, а ми вам у цьому з легкістю допоможемо!
 • Ми, батьки, дуже раді за вас, наші улюблені дівчатка і хлопчики! Ви закінчили дитячий садок і подрастаете на очах — вас просто не впізнати! Ми бажаємо вам знайти нових друзів, освоїти шкільну програму і дізнатися краще навколишній світ.
 • Дітки весело кричать і галасують, а батьки сумують: це випускний. Ми відправляємо наших хлопців в шлях. Попереду їх чекає школа, складні завдання, суворі вчителі — їм доведеться несолодко! Давайте побажаємо нашим дітям удачі! Щоб вони були тільки щасливі і на своєму життєвому шляху ніколи не зустрічали неприємностей.

Ігрове привітання «Піонери»

Щоб розрядити обстановку, можна перейти від сумних привітань до веселим жартівливим сценок. Ігрове дійство «Піонери» — чудовий варіант для батьків і педагогів, які хочуть привітати своїх дітей у легкій ігровій формі.

Можна вибрати відповідну музику і вбратися в костюми (навіть червоного піонерського галстука буде достатньо, щоб передати атмосферу виступу). Ми пропонуємо вам ознайомитися з примірним сценарієм мініатюри, який можна обіграти і використовувати при підготовці вашого сценарію.

 1. Ведучий виходить під звуки піонерського барабана. Він здивовано питає вихованців, що ж це таке. Після відповідей хлопців ведучий розкриває секрет: для того, щоб привітати випускників XXI століття, на свято заскочили випускники з минулого століття.
 2. По черзі в зал виходять батьки та вихователі, перевдягнулися піонерами, і починають перераховуватися. Можна також використовувати відому кричалку: «Хто крокує дружно в ряд? Найкращий наш загін».
 3. Після того як всі піонери перераховані, батьки і педагоги починають співати вітальну пісню (можна використовувати мотив «Здійміться багаттями», варіанти переробленої пісні можна з легкістю знайти в інтернеті).
 4. Наперед виходять двоє. Один цікавиться у іншого, що знаходиться в його руках, а той відповідає, що знайшов чийсь особистий щоденник, а кому віддати — не знає. Піонери вирішують прочитати, що там написано, і таким чином обчислити власника.
 5. У щоденнику — витяги з життя учня, який не слухається батьків, прогулює уроки, отримує двійки, курить в туалеті, загалом, поводиться, як справжній хуліган.
 6. Голос з натовпу піонерів повідомляє, що це його щоденник, який він втратив близько двадцяти років тому. Інші піонери вручають йому щоденник з дуже важливим напуттям — більше його не втрачати, адже в ньому знаходиться найважливіше — спогади.
 7. Після такої повчальною нотки піонери ставлять хлопців в ряд і починають дуже відповідальний ритуал принесення клятви.

Клятва юних випускників

Отже, хлопці, покладіть праву руку на серце і приготуйтеся до ритуалу складання присяги. Після кожної фрази повторюйте за мною чарівне слово «клянуся»!

 1. Я, випускник дитячого садка 2017 року, перед лицем своїх друзів, батьків, вихователів урочисто клянусь ніколи не прогулювати уроки! Клянусь.
 2. Ніколи не забувати про своїх батьків і пам’ятати про їх мудрих порад! Клянусь.
 3. Отримувати тільки «добре» та «відмінно»! Клянусь.
 4. Клянуся виконати всі свої плани і мрії! Клянусь.
 5. Акуратно виконувати в строк всі домашнє завдання! Клянусь.
 6. Брати участь у всіх суботниках і зборах класу! Клянусь.
 7. Якщо я обману вас і порушу клятву, нехай сяде батарейка в телефоні, порвуться улюблені кросівки, проллється сік на шкільну форму! Клянусь!

Після виголошення клятви піонери починають марширувати. При бажанні можна повторити лічилку і кричалку.

Сценка-привітання «Вірус Ліні»

Для показу цієї сценки вам знадобиться забавний костюм для головного героя — злобного і вульгарного Вірусу Ліні. Використовуйте фантазію і придумайте костюм (можна використовувати образ Баби Яги або будь-якого лиходія з мультика).

 1. На сцені з’являється головний герой. Він називається і розповідає про себе. Суть полягає в тому, що він, Вірус Ліні — найбільший ледар у всьому світі. Він блукає по школі цілими днями і наводить там безлад. Його не цікавлять уроки та іспити, все, що йому потрібно, — змусити учнів лінуватися.
 2. На сцені з’являються лікар і медсестри. Вони оглядають головного героя і приходять до висновку, що йому необхідно зробити укол проти ліні, тоді вони переможуть цього огидного монстра. Медсестри дітей запитують, що потрібно, щоб допомогти перемогти вірус (любов до навчання, старанність і акуратність, вчасно виконане домашнє завдання та інше). По мірі дитячих відповідей, медсестри кидають у заздалегідь заготовлений мішок які-небудь предмети (наприклад, фігури з паперу). Вірус Лені в цей час недовірливо хмикає і сміється.
 3. Після останньої відповіді на запитання лікар зазначає, що вакцина готова. Медсестри хапають Вірус Ліні під руки і тягнуть його до лікаря. Звучить музика, Вірус намагається втекти, але вакцина починає діяти.
 4. Лікар повідомляє, що хоче перевірити дії вакцини. Для цього він ставить каверзні питання випускникам, на які вони неодмінно повинні відповісти правильно, інакше вірусом будуть заражені всі дітки (можна використовувати питання, пов’язані зі шкільною тематикою).
 5. З кожним новим правильною відповіддю Вірус грустнеет, а з останнім і зовсім йде переможеним.
 6. Звучить заключне слово лікаря. Медсестри радіють, що перемогли зло, а потім всі разом, у тому числі розкаявся головний герой, кажуть хлопцям свої побажання.

Вітаючи дітей, не забудьте відзначити роль вихователів та нянечок, так як вам всім разом пощастило виховати таких добрих і чудових діток.

Виховувати дітей завжди було досить складно. Адже діти настільки маленькі, що досить часто не можуть зрозуміти те, що правильно. І тому вихователям, які вас виховують, доводиться докласти максимум зусиль для того, щоб впоратися з усіма проблемами. І також мені так сильно хочеться сказати всім вам спасибі за те, що завжди залишаєтеся такими, якими і повинні бути для наших діток. Щоб не сталось, ми завжди згадуватиме вас тільки з найкращої сторони. А зараз давайте просто спробуємо відсвяткувати це свято так, щоб потім у нас були найкращі спогади. Адже в житті кожної людини такі спогади обов’язково повинні бути присутніми. І наостанок, коли день буде підходити до кінця, нам потрібно буде сказати вам всі ті теплі слова, які ви обов’язково повинні будете почути і зрозуміти.

Сьогодні у наших діток настав той самий день, коли вони випускаються зі своїх дитячих садків. Якщо чесно, то зовсім не віриться в те, що це насправді сталося. Адже я пам’ятаю, як ми ще зовсім недавно вели вас в це місце, а ви так сильно цього не хотіли. А зараз вас навпаки зовсім не забрати звідси. У будь-якому випадку попереду вас чекає нове життя, яка принесе вам багато несподіванок, і зробить вас набагато щасливішими. А зараз давайте в останній раз скажемо всім своїм вихователям величезне спасибі. Адже якби не вони, всього цього зовсім не було. Будь ласка, завжди пам’ятайте про те, що у вас були такі вихованці, а ми в свою чергу зовсім не забудемо про вас. І хай щастя і удача завжди будуть присутні у ваших життях. Адже все це настільки сильно важливо і потрібно для всіх нас. Щастя вам і величезної любові.

Кожна людина сам коваль свого щастя. І таке важливе правило, яке стати в нагоді в житті кожній людині, обов’язково потрібно запам’ятати вам хлопці. Але, ви, напевно, і самі все знаєте, адже ви так старанно вчилися всьому в дитячому садку. У будь-якому випадку вам потрібно сказати спасибі за те, що все приходило саме так. І вихователі, ви для нас ніколи не будете забуті. Адже саме ви дали нашим діткам стільки знань і понять про життя. Тепер, щоб не відбувалося, просто постарайтеся робити все добре і правильно. І наостанок, мені дійсно потрібно сказати вам про те, що я завжди буду пам’ятати вас тільки з найкращого боку. Ось чому ви завжди зможете звернутися до мене, аби не траплялося. І нехай у нас все і завжди буде відбуватися тільки так, як би нам цього хотілося. І тоді все і завжди буде добре.

Дитинство одного разу пролетить так швидко, що ми цього, і помітити не встигнемо. А коли це настане, нам стане надзвичайно сумно від того, що все сталося саме так. Але, адже поміняти всі ми зовсім не зможемо. Ось чому нам потрібно намагатися з усіх сил здійснити свої дитячі роки таким чином, щоб назавжди запам’ятати найяскравіші моменти життя. Зараз ви стоїте перед своїми вихователями дитячих садків, і у вас на очах блищать сльози. Від цього стає неймовірно сумно і сумно. Але, адже іншого виходу, як просто піти у нас просто не залишається. Давайте просто скажемо їм про те, як ми їх дуже любимо. Ви дали нам те, що більше ніхто і ніколи не зможе нам дати. І тому вам величезне спасибі за все. Залишайтеся завжди такими ж добрими і все розуміють. Ми завжди будемо пам’ятати про вас тільки з найкращого боку.

Виховувати дітей – це справжній дар, який дано далеко не кожній людині. Тільки ті люди, які прилаживали максимум зусиль для того, щоб зовсім впоратися, насправді можуть бути задоволені тим, що відбувається. Тому ми зібралися в цьому місці спеціально для того, щоб висловити свою искреннею подяку, яка йде від чистого серця. Може і пройде багато років, наші діти подорослішають. Але, в будь-якому випадку вони завжди будуть пам’ятати тільки саме хороше, що відбувалося з ними в житті. А все тому, що ви насправді були тими самими людьми, які допомагали нашим діткам у всьому, роблячи їх життя набагато краще. Спасибі за те, що були такої важливої і потрібної підтримкою. Завжди залишайтеся саме такими, і тоді у вас все буде виходити як не можна краще. Удачі вам і величезної любові до життя.

Люди зовсім відрізняються один від одного. Але, в будь-якому випадку все одно залишаються ті самі фактори, які і допомагають їм робити все можливе для того, щоб залишатися щасливими людьми. Сьогодні всіх цих людей, які зібралися в цьому величезному залі з’єднав між собою лише одне свято, випускний дітей з дитячого садка. Зараз всім чути радісний спіх діточок, і видно сумні погляди наших вихователів. Так і це зовсім не дивно. Адже саме вони доклали так багато старань і сил для того, щоб впоратися з будь-якими проблемами, і хоч чогось навчити маленьких діток. Зараз ми все скажемо нашим вихователям ті найприємніші слова, які нам ніколи не забути. Щоб не траплялося, завжди залишайтеся самими кращими. Адже для нас це дуже важливо. І більше посміхайтеся, адже тільки тоді можна буде досягти успіху і щастя.

Сьогодні всі люди зібралися в цьому великому залі лише для того, щоб проводити своїх діток у доросле життя. Так, саме сьогодні вони припиняють бути вихованцями дитячого садка. Дивлячись на те, як сильно вони намагаються робити все добре і правильно, нам дійсно так сильно хочеться сказати вам за все здійснене величезне спасибі. Адже саме ви замінювали нашим діткам мам і тат, коли тих не було поруч зі своїми синами і дочками. Ми ніколи не зможемо забути вашої доброти, і тому просто завжди буде продовжувати захоплюватися вами і вашими вчинками. А зараз давайте просто постараємося провести свято якнайкраще. Адже для нас це так сильно важливо і потрібно. І хай щастя завжди буде посміхатися нам, щоб не траплялося. Адже ми хочемо насправді бачити вас щасливою людиною.

Дитинство – це самий улюблений період майже для кожної людини. А все тому, що саме в цей день ми могли випробувати найкращі почуття в світі. Ми ніколи не зможемо забути про те, що з нами відбувалося. І тільки з посмішкою будемо згадувати всі випадки. І зараз наші діти прощаються з дитячим садком. Дивлячись на них, можна зрозуміти, що тепер їм буде важко без своїх улюблених вихователів. Але, адже без цього зовсім нічого не поробиш. Залишається тільки вірити і сподіватися на те, що все і далі буде відбуватися так сильно добре. І наостанок нам потрібно буде обов’язково сказати вам ті найприємніші слова, яких потребує кожна людина. Нехай все і завжди буде у вас виходити з першого разу, а ви ніколи не будете сумувати. Щастя вам і величезної людської любові, адже вона важлива для будь-якої людини.

В цьому житті нічого не відбувається просто так. Щоб не сталося, кожен з нас повинен задуматися про те, для чого ж це все вийшло. Ось так і зараз всі стоять на цьому святі, і думають про те, як же швидко летить час. Ще зовсім недавно наші дітки були такими маленькими і переляканими. Але, тепер вони так швидко зросли, що просто дивуєшся про те, як все це швидко відбулося. Тепер дивлячись на вас, розумієш те, що ви зовсім не хочете відпускати своїх вихователів. Але, в будь-якому випадку зробити це доведеться. І тому просто наостанок давайте постараємося сказати їм ті слова, які лежать у нас на серці. І тоді ми зможемо відчути щастя від того, що все-таки зуміли так багато всього зробити. І хай у вас все буде настільки добре, наскільки це можна буде зробити і вийти на вашому життєвому шляху.

Виховувати дітей зовсім непросто, тим більше, якщо їх набагато більше, ніж кілька людей. Тоді дійсно доводиться прилаштовувати максимум зусиль для того, щоб постаратися вкласти у маленької дитини все можливе. І зараз ми разом з вихователями повинні попрощатися з цим місцем назавжди. І нехай це буде зробити зовсім непросто, адже іншого вибору вже просто не залишається. Тепер нам доведеться робити все для того, щоб досягати всього того, що нам хочеться, але вже зовсім без вас. І тому ми щиро хочемо сказати вам про те, що будемо дуже сильно вам нудьгувати. Щоб не траплялося, ви завжди будете залишатися в наших серцях надовго. І тому намагайтеся прожити подальшу своє життя кращим чином. Виховуйте і ростіть інших дітей, тоді ви зможете всього добитися. Щастя вам і всіх життєвих успіхів.

Час так швидко летіло, що ми просто не змогли помітити, як наші дітки так швидко виросли. Це стало для нас таким сильним подивом. І ось зараз ми всі знову зібралися разом для того, щоб відсвяткувати випуск з дитячого саду. Ми бачимо в деяких очах радість від того, що цей життєвий етап залишається в минулому. А от дехто так сильно сумують від того, що їм більше ніколи не доведеться переступати поріг цього будинку. Але, адже змінити це ми зовсім не можемо. Тепер кожному потрібно буде постаратися жити своїм життям. І давайте з цього приводу зазначимо свято найкращим чином. Нехай і не все у нас і буде гладко, але змінити всі ми в будь-який час все одно зможемо. І нехай все буде тільки у вас сонячно й барвисто. Адже все це так сильно для нас важливо. І пам’ятайте про те, що ми вас дуже любимо, і так буде завжди.

Бути вихователем насправді не тільки престижно, але й дуже добре. Адже саме така професія дає так багато можливостей. Спілкування з дітьми приносить не тільки душевний спокій, але і дає неймовірне умиротворення, від якого зовсім забуваються всі проблеми. Зараз ми всі зібралися в цьому великому залі для того, щоб висловити вітальні слова нашим дорогим вихователям. Бачачи те, як вони сумують, нам хочеться сказати вам підбадьорливі слова, які для вас втіхою. Не переживайте сильно. Адже проходитиме час, і до вас знову прийде безліч інших дітей. Намагайтеся завжди вкладати в їх виховання стільки любові, скільки зможете їм дати. І тільки тоді ви насправді будете залишатися щасливими людьми до самого останнього кінця. Любите, і тоді отримаєте свою любов назад.

Привітання з випуском в дитячому саду:
Вірші | Короткі | Синові | Дочці

Напутні слова випускникам дитячого садка від вихователів

Ви з найменших років були з ними разом. Ви разом вчилися їсти ложкою, ходити в туалет і багато чому іншому. Ви пережили чимало хороших днів. Ви разом зустріли стільки свят, і провели стільки концертів. І ось прийшла пора прощатися. Адже діти ростуть, і тепер вони повинні піти в школу. Ви знаєте, що скажіть своїм улюбленим дітям у їх останній день у дитячому садку? Подивіться напутні слова випускникам дитячого садка від вихователів, які вони нехай і не запам’ятають, але їм буде приємно їх почути. Напутні слова в прозі і у віршах, вони зворушливі і батьки будуть в захваті від них.

Дорогі мої малята!
Ви вже зовсім дорослі, ви стали справжніми школярами. Буквально через три місяці вас чекає школа. Вона відкриє для вас свої двері. Але це не означає, що дитячий сад закриється для вас назавжди. Ви зможете приходити до мене після уроків у школі. Ми будемо з вами розмовляти, ви будете розповідати мені про свої успіхи в навчанні. І ми разом згадаємо, як нам було добре в дитячому садку.
А в дитячому садку нам усім було добре. Ми грали, займалися, репетирували і багато навчилися. Я пам’ятаю кожен день, коли кожен з вас вперше відкрив двері в нашу групу. Ви боязко дивилися на все в округ. Ваші маленькі оченята бігали з боку в сторони, оглядаючи стіни групи дитячого саду.
Спочатку кожен з вас плакав, але через час ви всі звикли і стали з радістю вдаватися в дитячий сад. А ось тепер плачу я. Адже за роки, які ми провели разом, ми стали сім’єю. Я до вас дуже прив’язалася, так і ви до мене.
Я хочу вам сказати, щоб ви з радістю йшли до школи і з цікавістю там вчилися. Життя йде далі, і ми з вами ще обов’язково побачимось і обов’язково поговоримо!

У житті людини є багато етапів. І дитячий сад це один з них. Сьогодні цей етап підходить до кінця. Сьогодні ви справжні випускники дитячого садка. Цей день ви будете пам’ятати завжди. А я завжди буду пам’ятати день, коли ви вперше прийшли до мене в групу. Я буду пам’ятати, як ви вперше відкрили двері, як боязко і ледве чутно сказали – здрастуйте.
Сьогодні ви залишаєте дитячий садок. Але у ваших серцях і спогадах він буде завжди. Адже разом ми провели чимало відмінних днів. Разом ми гралися, навчалися та пізнавали багато нового і цікавого.
Сьогодні я не скажу вам прощавайте. Сьогодні я знову скажу вам, до побачення. І впевнена, що ми з вами зустрінемося і зможемо поговорити. І ви будете хвалитися своїми оцінками!

Все, що було у вас вперше, все це було в дитячому садку. Це і перші уроки і заняття, і перші ранки і перші дні без батьків. Тут ви навчилися ввічливим словами, навчилися правильно говорити. У дитячому саду ви стали повністю самостійними і готові до нової більш дорослого життя.
Сьогодні у вас випускний. Це перший випускний у вашому житті. Бачите, навіть випускний у вас вперше в садку! Далі вас чекає школа. Далі у вас буде трошки інша життя, до якої ви швидко звикнете. Але я точно знаю, що ви ніколи не зможете забути дитячий садок. Адже дитячий садок-це щасливе дитинство, яке не може взяти і зникнути з серця. З святом вас, з вашим першим випускним!

Для малюків у величезний світ
Ви отворяете віконця.
І все стає добрішим,
Адже ви в душі несете сонце.
Так нехай же світлий день весни
Подарує вам тепло посмішок.
Нехай буде сповнений краси
По-дитячому чистим, як з картинок.

Кожен день – неповторний,
Кожен день – по-дитячому ярок!
Малюків ведете в світ
Дивних загадок.
У жіночий день бажаємо вам
Зберігати в душі квіт,
Довірятися чудес,
Бути у відмінному настрій!

Професія ваша зі світла,
Душевної турботи, тепла.
Ви – доброго світу прикмета,
Вам дитяча мудрість дана.
Ми вас вітаємо сьогодні.
Нехай березневий день розквітне
Від радісних дитячих усмішок.
Нехай чекає тільки хороше.

Вам добрих слів вже сказано чимало,
А кращі з них ми повторимо:
Ви нашим малюкам – друга мама.
За це вам спасибі говоримо!
Нехай до вас весна приходить з теплим світлом,
Нехай радість гріє сонячним промінням!
Свій світ ви від душі даєте дітям.
Здоров’я і добра вам! З жіночим днем!

Гідних леді ми привітаємо
У весняний, яскравий, жіночий свято!
Всіх вихователів прославимо,
Адже так високий їхню працю прекрасний!
Ви – майбутнє створюєте
І ми не приховуємо восхищенья!
Приклад чудовий подаєте,
Сподівання світу на спасіння!
Хай щастя вас супроводжує,
З любов’ю разом і здоров’ям!
Удача руку крокує,
Варто успіх у головах!

З 8 Березня тебе, наша друга мама!
Ти всіх нас підкорила своєю добротою.
Манить діток усмішка твоя неземна,
І твій ласкавий голос знайомий, рідний.
Вихователь! Бажаємо терпіння, здоров’я!
Залишайся і надалі такою гарною!
Ми зігріємо тебе своєю дитячою любов’ю.
Будь щасливою завжди, людина золотий!

Кажуть, що щастя жінок — в дітях,
Насолода — чути дитячий сміх,
Що ж, вихователі, на світлі
Ви тоді в стократ щасливіший за всіх.
Дітлахам ви даруєте, як сонце,
Доброти і ніжності промені,
Нехай у ваших душах розіллється
Радість, як весняні струмки.

Comments are closed.