Привітання від вєрки сердючки

4

Дорогий іменинник, дорогі гості!
До нас сюди на іменини
Прийшла гостя з України!
Цікава штучка,
А звуть її Сердючка!
Зустрічайте наша ненаглядна Вєрка Сердючка!

(виходить вбраний під Вєрку чоловік, природно з дуже великими грудьми і спочатку говорить слова):

Ювіляр ваш гарний хлопець,
Шо можу ще сказати!
Якщо будете мені плескати,
Буду пісню вам спивать!

ПІСНЯ ВЄРКИ СЕРДЮЧКИ.
(на мотив пісні «Говорила мама мені про любов облудну»):

Казала матуся:
“Не катайся в саночках,
А нето не буде рости груди!
Я її послухала,
Мандарини їла-
Результат тепер весь попереду! ( показує на свою велику груди)

Ах, мамусю, на саночках
Тепер я груди воджу!
Що ж я поделаю,
Колесом груди роблю,
Вертикалку ледве я тримаю!

Груди тепер реальна,
Дуже сексуальна!
Може я понравлюся кому:
Вовоньке іль Митеньке,
Бореньке іль Витеньке,
Краще б самому ювіляру!

Ах, мамусю, на саночках
Тепер я груди воджу!
Що ж я поделаю,
Колесом груди роблю,
Ледве вертикалку я тримаю!

(далі каже імениннику):

Дорогий іменинник!
Ну шо тобі побажати?
Тримай, як я, груди колесом,
І будеш щасливий вночі і вдень!
А в подарунок прийми від мене гарячий поцілунок!

(міцно цілує ювіляра, притиснувши до грудей).

Можемо порадити наші нові сценки, вам сподобається

Сподіваємося, що вам сподобалася наша публікація Сценка для чоловіка-ювіляра «Привітання від Вєрки Сердючки». Залишайтеся з нами і дивіться ще Сценки писані нашою рукою.

Якщо нам скажуть,
Привітати тебе
Ми непреременно,
Порадуємо бомби!
Жарти і сміх
Тебе чекають в цей день
А ну-ка, давай-ка,
Ти не сиди як пень!

І з днем народження!
Привітаємо ми тебе,
Привітаємо ми тебе,
Я це знаю, знаю
Добре, нехай буде добре
Нехай в житті,
Радість, щастя!
Я спиваю.
Ох я спиваю!

Як відправити голосове привітання:

Прослухайте голосове привітання в нашому каталозі і виберіть те, яке хочете відправити вашій близькій людині на телефон.

Вкажіть номер телефону одержувача привітання (іменинника). Виберіть час дзвінка: подзвонити або в певний день і час. Потім вкажіть свій номер телефону для оплати замовлення. Натисніть кнопку «Відправити».

Ви побачите вікно оплати замовлення. Абонентам МТС, Мегафон, Білайн, Теле2 прийде безкоштовне вхідне повідомлення, відповівши на яке ви підтверджуєте оплату (детальна інструкція буде в СМС), абонентам інших операторів система запропонує відправити СМС самостійно, тим самим підтвердивши оплату.

Після відправки СМС, вам надійде повідомлення, що Ваше замовлення прийнято. Як тільки одержувач прослухає голосове привітання, Вам надійде ще одне повідомлення, про те що Ваше привітання успішно доставлено! Поки послуга доступна тільки операторів МТС і Мегафон. Ви завжди можете уточнить статус доставки замовлення звернувшись в підтримку: help@grattis.ru або за телефоном: +7 (499) 705-70-79

Часто задають питання:

Привітання доставляється одержувачу звичайним вхідним дзвінком на його телефон. Яскраві емоції і гарний настрій гарантовані!

Так, для одержувача вхідний дзвінок безкоштовний незалежно від країни, в якій він знаходиться.

Так, привітання буде доставлено на будь-який телефон в будь-яку точку світу. Важливо вірно вказати телефон одержувача. Номер телефону одержувача вводиться з коду країни, далі номер мобільного, наприклад, якщо ви хочете відправити поздоровлення в Україну, то номер одержувача буде починатися з коду України 380

Відправка привітання здійснюється за місцевим часом замовника (відправника). Наприклад, якщо ви перебуваєте в Єкатеринбурзі і вказуєте час доставки 9.00, відправка привітання буде в 9.00 по Єкатеринбургу. Ще один приклад: наприклад, я замовник в Нижньому Новгороді у нас московське час, хочу одного в Іркутську привітати, у нас 5 годин різниця, мені потрібно, щоб йому зателефонували до 12.00 за Іркутську, значить я вказую доставку в 7.00. Дзвінок буде в 7.00 за київським часом, відповідно до 12.00 за Іркутську.

Якщо телефон одержувача зайнятий, вимкнений або він не взяв трубку, то наша система буде дзвонити йому з наростаючим інтервалом 10 разів, поки абонент не візьме трубку.

Ювілей жінки 55 років. Сценарій. Проводи на пенсію. Сценарій. Підготовка до свята. Зал оформлений квітами, кульками, на стіні великі цифри «55».

Звучить уривок з пісні «Цей свято день народження» (з репертуару Т. Буланової). В: Дивлюся, всі готові. Розступіться друзі, розступіться. Щоб цю казку нам продовжити.

Хоча б на трошки. Ти не поспішаючи, зумій пройти. Зіркову доріжку. (Розкласти на підлогу саморобні зірки). Кожна зірка — це просто загадка. Від тебе потрібно лише одна відгадка.

Сміливіше вставай на зоряний шлях. (Сфотографували). 3. Для винуватиці торжества. В такі от моменти. Дарувати готові без кінця ми. (оплески.

5. І саме час в честь цих хвилин. Почути нам тут ювілейний. (салют.

) Лопають кульки. І на правах господині чекаємо запрошення за стіл.

Запрошуй гостей. Початок бенкету. Шановні гості проходьте, рассаживайтесь. Ще раз доброго дня, мені дуже приємно бачити вас на нашому чудовому святі. Іменинниці нашої теж дуже приємно, що ви всі тут зібралися. Сьогодні урочистий день. Ювілейний день народження гаряче усіма вами улюбленою і шанованою Людмили Юріївни.

Хочу представитися, я рульова сьогоднішнього святкового вечора, мене звати Ольга. Нині день такий чудовий. Люда твій сьогодні ювілей. І за стіл такий гарний ти запросила друзів. Нехай для добра зараз відкриються серця. Для гарної доброї зустрічі. Радості не буде кінця.

Першим тостом відкриваємо цей вечір. Але щоб почуття нашу іменинницю переповнювали. Потрібно, щоб келишки наповнювали. Наповнюйте свої келихи. А поки чоловіки доглядають за своїми дамами, дозвольте вас привітати. Я поспішаю сказати вам «Добридень!». Щоб побажати доброго здоров’я.

Я поспішаю сказати вам – «Благодаті!». Щоб побажати вам щастя нового. Я поспішаю сказати вам – «Радості!». Успіхів, успіхів та везіння.

Щоб побажати всім у залі. Прекрасного настрою. Нехай пісні, танці, ігри, жарти. До нас ураз завітають сюди.

Отже, друзі, я починаю –. Всім добрий вечір, панове. Добрий вечір шановні гості, Люди свійські, прості.

Старі і молоді. П’ють і не п’ють, Злегка піддавківців. За старою доброю традицією ми зібрали у цій залі, щоб в урочистій обстановці привітати Людмилу Юріївну з ювілеєм. Прошу чоловіків наповнити чарки і келихи, а поки вони наповнюються, пропоную перевірити ваші голосові зв’язки до мастила, так сказати голос-контроль. На сьогоднішньому святі всі повинні бути веселі.

Пропоную запустити ракету веселощів. Знаєте, як це зробити.

Ногами тупотів, руками ляскаємо і голосно вимовляємо: «У-У-у-у-у…». Нехай цей день увійде в історію назавжди. І іменинниці лише радість принесе. Келихи повні підняти.

Давайте щастя ювілярці побажаємо. Три рази скажімо дружно «Вітаємо. ». Тост за удачу і здоров’я.

Піднімемо з щирою любов’ю. А тепер легенів не шкодуючи. Всі дружно крикнемо … З ювілеєм. Вип’ємо заздравний тост до дна. А іменинниці — триразове…. Ура! Ура! Ура.

Летять роки. І так буває. Раптом підкрадеться ювілей. Нам життя виставляє оцінки. І наші дати всі круглей. За дві п’ятірки круглої дати. За повний зал гостей, друзів.

Свої келихи піднімайте. Сьогодні — важливий ювілей. Погляньте, друзі, на дві цифри. Число п’ятдесят п’ять — непроста. Це дві «п’ятірки», які виставлені за відмінну роботу, за трудові успіхи, за ініціативність і любов до своєї справи! І наш наступний тост, як і всі наступні, буде за відмінницю, комсомолку, спортсменку і просто красиву жінку. Звучить уривок з пісні «А я красуня» (з репертуару Вєрки Сердючки).

Зараз я попрошу нашу ювілярку вийти на середину залу. Дивіться, ну просто красуня, справжня жінка. А якщо хтось сумнівається у цьому, що вона просто красуня, то я зараз вам доведу. 1. Справжній жінці просто необхідно пахнути.

Духи на вихід. (чоловікові). Давайте створимо ореол аромату навколо нашої красуні…. 2.

Непогано було б нашій ювілярці в даній ситуації мати красиві намиста (до чоловіка). –Побудьте намистом – повисните елегантно на шиї. 3. Портрет хороший. Але не вистачає золотого браслета. Золотий браслет на вихід.

4. Що ще необхідно справжньої жінки? Сумочка. Вона буде висіти на руці. 5. І на завершення портрету! Іномарка. Встаньте поруч.

Хай вона на вас по-хазяйськи обопрется. А тепер подивіться: ось вам і справжня жінка. Навколо неї в’ється стільки мужніх чоловіків, один не відпускає її руку (годинник), інший зачаровує її своїми чарами (духи), а решта просто виснуть на ній. Чи це не доказ того, що наша ювілярка справжня жінка.

Ну а наступне привітання Люду буде наше спільне. буду говорити, тільки рядочки.

а вам треба буде додати лише одне слово. яке ви самі здогадаєтеся. Гостей сьогодні повен зал. Ми самі зібралися скоро. Так хто ж нас сюди покликав. Звичайно, наша ювілярка… Люду.

Абсолютно вірно. Хто чарівна, ошатна. Для всіх нас просто елегантна. Від вас відповіді чекаю я хором. Як ім’я ювіляра.

Люда. Розумна і чудова вона.

Працюю своєї захоплена. Вона встигає Все зробити. Ніколи не сумує. І все ж вона.

так хто ж. Люда. За Люду піднімемо тост дружно.

За ювілей всім випити треба. Сердець гарячих наших жар. Прийми скоріш наш ювіляр. Абсолютно вірно, дружно піднімаємо наші келишки, чарочки за нашу ювілярку і випиваємо. За Людмилу Юріївну, за чудову, красиву, чудову жінку. Кричалка «Хай живе прекрасна дама ця!». Зараз проведемо невеличкий конкурс, ви повинні сказати мені, яка вона наша Людмила Юріївна? Я вже говорила, яка вона чудова, а тепер ми послухаємо від гостей.

А ти Людочка слухай, а пізніше ми оберемо найкраще і нагородимо цієї людини невеликим призом. Отже, яка у нас іменинниця.

Дружно будемо вітати нашу іменинницю, від вас буде потрібно тільки одна фраза «Хай живе прекрасна дама ця!» Нумо всі хором спробуємо. Кричалка «Хай живе прекрасна дама ця!». Ми третій заздравний тут тост починаємо. Віршів вітальних ряд прочитаємо. Пишними Букетами враз закидаємо. У пориві прекрасному для вас повторюємо:. (Ім’я, по батькові ювілярки) многії літа.

Гості. Хай живе прекрасна дама ця. Провідний. Народилася, вчилася, була симпатичною. Доля дуже багатьох її обдарувала:. Чоловіком, дітьми.

Це в них її сила. Вони її люблять, часто просять поради. Гості. Хай живе прекрасна дама ця.

Чимало має хороших звичок:. Всю цінує рідню — і сватів, і зятів. Для них не шкодує тепла і привіту. Гості.

Хай живе прекрасна дама ця. Провідний. Красуня ця всюди доречна. Їй все цікаво, їй все цікаво.

Фантазій повна, немов муза поета. Гості. Хай живе прекрасна дама ця. Провідний. Вона і добра, вона і розумна. І ось цей вечір дарує нам вона.

І навряд чи знайдемо даму краще ми десь. Гості. Хай живе прекрасна дама ця. От і пропоную всім дружно підняти келихи і випити і крикнемо іменинниці:«Ура!Ура,Ура!». Цар на ювілеї.

Ти ,Бабариха, не зівай. Гостей швидше окропляй. Жити Вам повною чашею. П’ємо за Людочку нашу.

Е-е-ей! Не захоплюйся. В шлях дорогу збирайся.

Всім Вам доброго гуляння. А ми йдемо. До побачення. Вручення медалі. А так раз у нас сьогодні ювілей, ми повинні нагородити її ювілейною медаллю. Перш ніж вручити її медаль, ми повинні трошки її перевірити. Звичайно, я розумію, людина, вчився, вчився до свого ювілею.

Поставлю найбільш легкі питання. Що залишилося від сірого козлика. Скільки буде 7-7,9-9? От молодець, знову оплески. Сідайте, я більше не буду задавати такі питання. Зараз ми дізнаємося, як ти змогла зберегти себе такою гарною і молодою, як ти вмієш розподіляти час протягом дня. Отже, я показую картинку, ти її не бачиш, але відповідаєш скільки ти витрачаєш на це час. (Робота) (Прання) (Пити вино) (Секс) (Відпочинок) (Ходити по магазинах).

А тепер за відмінні відповіді, даруємо медаль, грамоту, або диплом. Ведучий: Цей ювілей — не просто чергова дата. Відтепер у вас починається нове життя! Ми не будемо називати це проводами на пенсію. Швидше, це зустріч нового етапу в долі. І в цей хвилюючий момент я надаю слово самим близьким і коханим колегам і друзям Людмили Юріївни.

Слово для привітання надається начальнику вашого колективу Попову Андрію Вікторовичу та Василю Івановичу. Ведучий: А ми продовжуємо вітати. (ім’я-по батькові ювілярки). Як говорить прислів’я, скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти. А вже про жіночу дружбу взагалі складено чимало небилиць. Начебто б її і зовсім не буває.

Буває, ще й як буває! Немає в світі жодної жінки, у якої не було б подруг. Отже, нашу винуватицю торжества вітають її подруги. Звучить уривок з пісні «Подруга» (з репертуару Лоліти Мілявської). на мотив пісні з к/ф «Весілля з приданим» («Дарма хвалити себе не стану.

»). Про тебе, подруга, пісню. Склали ми з ранку. Нам з тобою так чудово. Стільки світла і добра. Про тебе всі люди скажуть:.

Ти, подруженька-подружка. Час дарма не втрачай:. Діставай скоріше «чекушку».

І подругам наливай. Життя здасться все красивішим. Будемо співати і танцювати. Всі чоловіки будуть наші. Нікому не втекти. Ведучий: Дякую, пані! Піднімемо ж тост за справжню жіночу дружбу і солідарність! А тепер настав час для привітань від рідного колективу.

Він дійсно став рідним за той час, що іменинниця провела в ньому. Ну що, колектив, шкода прощатися із загальною улюбленицею. Привітання від колег. Колеги: Ми почали готуватися до ювілею нашій дорогій Люди задовго. Думали, гадали. Та що там, зараз ми вам покажемо, як це відбувалося.

1-я співробітниця: Ну що, дівчата, що ж нам придумати до Олечкиному ювілею? Як би привітати так, щоб це прямо на все життя запам’яталося. 2-я співробітниця: Ура, придумала.

Давайте подаруємо їй подорож в яку-небудь екзотичну країну! В Мексику, наприклад. Звучить фонограма латиноамериканської мелодії, виходить чоловік, одягнений як мексиканець — у великому капелюсі, з гітарою, стає на коліно перед іменинницею і вдає, ніби співає спеціально для неї. 3-я співробітниця: ні, Ні. Це дорого обійдеться, ми стільки не заробляємо. Які ще варіанти. 1-я співробітниця: Тоді, може бути, покличемо для Олі саму перевірену ворожку, нехай вона їй передбачить майбутнє. Грає циганська музика, виходить жінка, одягнена під циганку, бере іменинницю за руку і починає «гадати»:.

Ой, бачу, будуть у тебе багатства незліченні! Ой, будеш ти щаслива! Ой, діти твої будуть щасливі! Всі семеро. Що? У тебе не семеро? Ой, буде семеро! Мила, ти позолоти ручку, тоді все розкажу.

3-я співробітниця: ні, Ні! Всі ці ворожіння — повна дурниця! Треба щось інше придумати. 2-я співробітниця: Послухайте! Суперидея! А давайте оплатимо для неї чоловічий стриптиз. Під романтичну музику виходить чоловік (або двоє) і виконує кілька танцювальних елементів, на зразок стриптизу. Глядачі підтримують оплесками. 3-я співробітниця: Ну вже ні, Оля адже заміжня, нам потім її чоловік влаштує. 1-я співробітниця (звертаючись до гостей): Ось так ми думали, думали, всю голову зламали.

І вирішили для Олечки заспівати самі! Невже не зуміємо. Колеги виконують пісню «Ах, Олю». Пісня «Ах, Олечко» (на мотив пісні «Ах, Таня, Таня, Танечка» з к/ф «Карнавальна ніч»).

Ах, Оля, Оля, Оля. (замінити на ім’я ювілярки).

Я зараз з веселою гостею
Познайомлю вас, друзі!
Вийти ми її попросимо,
Свою радість не тая!
Дорогий ювіляр!
Привітати тебе прийшла лиха Стограммулька! Зустрічайте дорогу гостю!

(вибігає маленького зросту жінка, на шиї у неї висить маленька пляшка з соскою, в пляшці налито 100 грам горілки. Пританцьовуючи Весело, вона співає коломийки, після кожного куплета приспівуючи для запалу «У-У-у-ух-ух-ух!»)

ЧАСТУШКИ ВІД СТОГРАММУЛЬКИ:

Усе б співала, усе б співала,
Все б веселилася!
Ювіляра пригледіла
І в нього влюбилася!

. продовження сценки в повній новині

Сценка до ювілею, Дня Народження жінки «Подяку від вуханя»

Дорога іменинниця!
В гості прибув до нас один
Незвичайний громадянин!
Він трохи дивний вигляд,
Хоче він сказати «спасибі»,
А за що – зараз дізнаємося.
Гість! Тебе ми запрошуємо!

(виходить чоловік з дуже великими вухами, зробленими з картону, поролону або зшитими з чого-небудь, він співає їй пісеньку):

ПІСЕНЬКА ВУХАНЯ.
(на мотив пісеньки про Чебурашку «Я був колись дивною іграшкою безіменній…»)

. сценка продовжиться в повній новині

Сценка до ювілею, Дня Народження жінки «Садовий шкідник»

Дора, дора, помідора,
Ми в саду спіймали злодія-
Це дрібний черв’ячок,
З’їв у яблучка бочок!
А у нас іменинниця
Садівник, ну просто клас!
У неї завжди в порядку
Фрукти, овочі та грядки!
Ось тому питання
Черв’ячка кличемо до допиту:
Нехай гостям він пояснить
Свій відмінний апетит!

(виходить чоловік, вбраний черв’ячком, тобто можна одягти на голову дуже довгу зелену шапочку, він жадібно догризає яблуко, потім співає пісеньку)

Сценка до ювілею, або Дня Народження жінки-іменинниці «Веселий пупсик»

Дорогі гості!
Зараз нагадаємо іменинниці про дитинство,
Про безтурботне часу її!
У нас є гість, який без кокетства
Про дитинство знає і розкаже все!

(вибігає, підстрибуючи по дитячому, повний чоловік, вбраний під маленьку дівчинку, тобто на голові у нього великий бант, панталони з рюшами до коліна, якась дитяча кофточка, приспівуючи «Ля-ля-ля, ля-ля-ля», зупиняється перед іменинницею і співає пісеньку на дитячий лад, на мотив «У лісі народилася ялинка»)

. продовження в «читати далі»

Сценка для чоловіка-ювіляра «Привітання від Вєрки Сердючки»

Дорогий іменинник, дорогі гості!
До нас сюди на іменини
Прийшла гостя з України!
Цікава штучка,
А звуть її Сердючка!
Зустрічайте наша ненаглядна Вєрка Сердючка!

(виходить вбраний під Вєрку чоловік, природно з дуже великими грудьми і спочатку говорить слова):

Ювіляр ваш гарний хлопець,
Шо можу ще сказати!
Якщо будете мені плескати,
Буду пісню вам спивать!

ПІСНЯ ВЄРКИ СЕРДЮЧКИ.
(на мотив пісні «Говорила мама мені про любов облудну»)

. сценка продовжиться в повній новині

Сценка до ювілею чоловіка «Привітання від малосольного огірочка»

Привітати іменинника
Рветься бравий молодець!
Дозвольте вам представити:
Малосольный Огірок!

(виходить чоловік вбраний огірком, тобто на голові у нього довга зелена шапочка, на шию можна повісити берізка з штучних листя, він співає ювіляру пісеньку):

ПІСЕНЬКА МАЛОСОЛЬНОГО ОГІРОЧКА:
(на мотив «Нехай біжать незграбно пішоходи по калюжах»)

. дивимося продовження сценки в повному описі

Сценка до ювілею «Якщо б я був султан. «

СЦЕНКА ДО ЮВІЛЕЮ АБО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ «ЯКЩО Б Я БУВ СУЛТАН!»

(чоловік, вбраний у султана співає пісню для іменинниці на мотив «Якщо б я був султан!»)

Якщо б я був султан,
Частіше б тоді
На зарплату я пив
Вогненна вода!
Але з іншого боку, при таких справах,
Не мав би дружини, ах, спаси Аллах!

. читайте продовження сценки в повному описі

Ювілейна сценка «Нові російські бабки»

Шановний ювіляр, дорогі гості! До нас в гості прийшли завжди бажані, веселі Нові російські бабки! Давайте зустрінемо їх бурхливими оплесками!

(виходять двоє чоловіків, одягнених бабками, і виконують по черзі коломийки)

Я закохалася в ювіляра,
Аж захоплює дух!
Не дивись, друже, що стара,
Я крутіше молодух!

Ти, подружка, знати забула,
Вже який тобі годок!
Подивися, як насмітила,
Ззаду сиплеться пісок!

. а що ж далі? Читаємо в повному описі

Сценка «Гімн ювіляру» на 50 років

(виконують рідні і друзі, на мотив пісні «Я люблю тебе, життя!»)

Ювілей настає,
Що саме по собі і не ново!
І наш обов’язок кличе нас
Піднімати тости знову і знову!
Ми сьогодні прийшли,
Припасли компліментів в достатку,
Причесон навели
І костюмчики в повному порядку!

Вітаємо тебе,
Дорогий наш, рідний іменинник,
Говоримо всі, люблячи,
Не сумуй, що сьогодні полтинник!
Ти красивий і розумний,
Вся рідня тобою, Міша, пишається!
Спортом ти загартований
І гідно вмієш працювати!

Ах, як роки летять!
Не сумуй, ми ж поруч з тобою!
Все навколо підтвердять,
Що ти молодий, прекрасний душею!
Так співай і тримайся
І будь щасливий від нашого гімну!
Любимо ми тебе, Міш!
І сподіваємося, що це взаємно!

Сценка-експромт з гостями «Музичний коктейль»

Дорогі друзі! Ми сьогодні неодноразово радували слух нашій дорогій іменинниці численними компліментами, привітаннями і тостами. Пропоную зробити це ще раз, виконавши пісеньку про День народження! Але виконувати її ми будемо не зовсім звичайно. Я буду запевать, а ви будете зображувати моє музичний супровід з допомогою різних звуків, які виберете самі! Для цього я запропоную вам витягнути квиток. Якщо вам випаде пропозицію «плескати в долоні», значить, на протязі всієї пісні ви повинні весело плескати в долоні, а якщо випало «нявкати» — що робити, вам доведеться постаратися і понявчати як можна ефектніше! Ну і так далі.
Отже, витягуємо кожен свій квиточок!

(кожен гість вибирає свій звук, який він повинен зобразити)

Допомога новачкам

Рубрики

 • БАБУСИНА СКРИНЯ (266)
 • Бабусині казки (24)
 • Мотиватори (23)
 • Мудрі поради (96)
 • Притчі (45)
 • Противні болячки (42)
 • Вірші про людей похилого віку (32)
 • БІБЛІОТЕКА (34)
 • ВІРТУАЛЬНІ ПОДОРОЖІ (103)
 • ВІЙНА НА УКРАЇНІ (196)
 • ВСЕ ПРО ЩОДЕННИКУ І БЛОЗІ (414)
 • Блискітки (12)
 • Відео та аудіо (33)
 • Кліпарт. (22)
 • Новачкам на Ліру (58)
 • Оформлення щоденника (98)
 • Роздільники (12)
 • Рамочки (50)
 • Схеми оформлення (21)
 • Уроки в Paint. (24)
 • Фони (16)
 • Фотошоп (70)
 • ВСЕ СВОЇМИ РУКАМИ (1201)
 • Бісер (53)
 • Букет з цукерок (65)
 • Валяння (18)
 • Вишивка (64)
 • Декупаж (44)
 • Заготовки для виробів (44)
 • З паперу (42)
 • З усього на світі (129)
 • З пластикових пляшок (42)
 • Канзаші (32)
 • Капронові ляльки (74)
 • Квілінг (8)
 • Миловаріння (44)
 • Ніткографія (7)
 • Новорічні вироби (88)
 • Пап’є — маше (26)
 • Пластика (32)
 • Плетіння із газет (36)
 • Плетіння із шпагату (19)
 • Свічки своїми руками (25)
 • Солоне тісто (50)
 • Упаковка (49)
 • Холодний фарфор (70)
 • Шиття (12)
 • Шиття — іграшок (62)
 • Шиття — одяг (65)
 • В’ЯЗАННЯ (684)
 • В’язання гачком (78)
 • В’язання з хутром. (6)
 • В’язання спицями (206)
 • В’язання спицями — ажурне (100)
 • В’язання спицями — жаккард (97)
 • В’язання спицями — візерунки (89)
 • Журнали (37)
 • ДАЧА, САД (640)
 • Шкідники і хвороби (77)
 • Дачний гумор (19)
 • Дерева і кущі (36)
 • Кімнатні квіти (61)
 • Лікарські рослини (14)
 • Садова азбука (57)
 • Садова азбука — суниця (18)
 • Садова азбука — капуста (7)
 • Садова азбука — картопля (8)
 • Садова азбука — коренеплоди (6)
 • Садова азбука — цибуля, часник (16)
 • Садова азбука — огірки (14)
 • Садова азбука — перець (7)
 • Садова азбука — поради (16)
 • Садова азбука — томати (21)
 • Садова скульптура (63)
 • Садові ідеї (90)
 • Садові квіти (22)
 • Садові квіти — Лілії (6)
 • Садові квіти — Троянди (51)
 • ЗАГОТОВКИ НА ЗИМУ (224)
 • Гриби (14)
 • Капуста (36)
 • Овочеві салати (51)
 • Огірки (21)
 • Перець і баклажани (12)
 • Різні смаколики (17)
 • Томати (52)
 • Фрукти (14)
 • Ягоди (11)
 • ПОЗАМЕЖНЕ (66)
 • ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ (71)
 • ЦІКАВЕ (208)
 • Близьке майбутнє (44)
 • Диво — умільці (74)
 • ІНТЕРНЕТ (106)
 • КІНО (143)
 • Актори (27)
 • Пісні з кінофільмів (7)
 • Просто пісні (30)
 • Фільми (75)
 • КОМП’ЮТЕР (81)
 • СКАРБНИЧКА (53)
 • КРИМІНАЛ (4)
 • КУЛІНАРІЯ (1617)
 • Страви з курки (55)
 • Випічка (204)
 • Грибочки (10)
 • Дитяче меню (130)
 • Заготовили — і в льох! (11)
 • Заготовки на зиму — без льоху (11)
 • Закуски (73)
 • І ще дещо (64)
 • З тіста (175)
 • Кулінарні сайти (42)
 • Мікрохвильовка готує (6)
 • М’ясні страви (40)
 • М’ясні страви — фарш (42)
 • Напої (44)
 • Овочеві страви (36)
 • Пироги (11)
 • Рулетики (37)
 • Рибні страви (44)
 • Салати (14)
 • Салати овочеві (23)
 • Салати — з шинкою (23)
 • Салати — з грибами (13)
 • Салати з куркою (56)
 • Салати з рибою (32)
 • Салати — фруктові (5)
 • Солодощі (130)
 • Супи та борщі (38)
 • Торти (85)
 • Торти — сирні (15)
 • Торти — прикраси (65)
 • Тістечка без випічки (65)
 • Прикраси страв (68)
 • ОСОБИСТЕ (13)
 • МЕДИЦИНА (1242)
 • Артрит, артроз (17)
 • Хвороби очей (52)
 • Бронхи, легені (23)
 • Варикоз (13)
 • Гепатит (21)
 • Гіпертонія (39)
 • Грип, ГРЗ (42)
 • Діагностика (51)
 • Довголіття (61)
 • Душевне здоров’я (158)
 • Інсульт (51)
 • Кардіологія (41)
 • Лікувальна фізкультура (157)
 • Лікувальне харчування (117)
 • Масаж (55)
 • Народні рецепти (114)
 • Про все потроху (106)
 • Онкологія (79)
 • Остеохондроз (50)
 • Поради аптекаря (66)
 • Терапія (14)
 • МУЗИКА (26)
 • ПРО ДІТЕЙ І ДЛЯ ДІТЕЙ (601)
 • Англійська мова (50)
 • Виховання (78)
 • Вундеркінди (44)
 • Дитячі ігри (62)
 • Дитячі фільми (25)
 • Загадки (13)
 • Іграшки (75)
 • Ляльковий театр (15)
 • Мультфільми (61)
 • Почитати дітям (9)
 • Розвивалки (101)
 • Малювалки (43)
 • Російська мова (23)
 • СВЯТА (391)
 • 8 березня (25)
 • День закоханих (8)
 • Інші свята (39)
 • Новий рік (104)
 • Новий рік — 2014 р (11)
 • Новий рік — 2015 р (18)
 • Перше квітня (13)
 • Різдво (3)
 • З днем народження (55)
 • З ювілеєм (7)
 • Весілля (63)
 • Старий Новий рік (6)
 • Тетянин день (8)
 • Тости (19)
 • ПРИРОДА (166)
 • Тварини (60)
 • Звуки природи (16)
 • Котоматрица (73)
 • Папуги (11)
 • САМ СОБІ ЮРИСТ (18)
 • СВІЙ САЙТ (18)
 • ВІРШІ (126)
 • Поети — класики (18)
 • Пушкін — наше все (19)
 • Современики (37)
 • ТАМАДА (620)
 • Баба Яга (37)
 • Гості на ювілеї (40)
 • Грузин (8)
 • Єврей (68)
 • Конкурси (51)
 • Кричалки (16)
 • Купа мала (26)
 • Лотерея (10)
 • Пісні — переробки (24)
 • Пірат (4)
 • Подарунок — сюрприз (34)
 • Підготовка до свята (35)
 • Поздравлялки (43)
 • Сценарії (31)
 • Сценки з переодяганням (7)
 • Театр — экспром (11)
 • Фокуси (57)
 • Фольклор (39)
 • Хохлушки (13)
 • Циганка (11)
 • Коломийки (42)
 • ТІЛЬКИ ДЛЯ ЖІНОК (484)
 • В перукарні (12)
 • Смуток моя (40)
 • Манікюр (10)
 • Зачіски (61)
 • Рецепти краси (85)
 • Романтика (13)
 • Сміхотерапія (99)
 • Догляд за волоссям (42)
 • Хочу худнути! (120)
 • ЗАТИШОК В БУДИНКУ (244)
 • В кімнаті (16)
 • На кухні (47)
 • Корисні поради (98)
 • Догляд за одягом (35)
 • ФОТОГАЛЕРЕЯ (66)
 • ХУДОЖНИКИ (141)
 • Наші сучасники (57)
 • Профі (20)
 • Вчимося малювати (41)
 • ГУМОР (627)
 • Анекдоти (144)
 • Афоризми (99)
 • Гифки (57)
 • Медики жартують (67)
 • Посміхнися! (129)
 • Фотоприколи (77)
 • Я — ВІРУЮЧИЙ. АТЕЇСТ! (50)
 • Я НАРОДИЛАСЯ В СРСР (35)

Цитатник

ШЕДЕВР ІЗ ПРОСТИХ ПРОДУКТІВ! ДІТИ ВАС РАСЦЕЛУЮТ! ТОРТ СНІКЕРС З СИРОМ! Дуже Раді Нови.

Записки неримського папи Життя з малюком — як в армії. Хтось лисий і товстий цілий день волає, в.

«Лінивий Наполеон», який готується всього 20 хвилин! Інгредієнти .

Узори для в’язання спицями 198 Натисни на картинку .

Пластична маса пап’є-маше. Два рецепту приготування Доброго часу доби! Дівчатка, поспішаю ст.

Посилання

Музика

Пошук по щоденнику

Підписка по e-mail

Інтереси

Друзі

Співтовариства

Статистика

(Вєрка Сердючка виконує куплет, а може бути, і всю пісню «Горілка».)

Вєрка Сердючка: Громадяни! Терміново мене горилочки, для подолання наслідків стресу! Чоловік, не треба так дивитися, дама може засмущаться! (Випиває чарку.) Ой, гірко, дівчатка, гірко! А що ніхто не кричить «гірко»? А, я забула, це ж не весілля, це ж ювілей! Ну і за кого п’ємо? О, та це і є ювіляр? Який принц, який принц зникає, дівчатка! Зараз, зараз, до тебе йде твоя принцеса!(Надсилається до ювіляра.) Що, принцеса у нього сидить поруч? (Розчаровано.) Ой, дівчатка, який принц пропав! До мене їй, звичайно, далеко, але вона теж нічого. Гаразд, принц не мій, вітаю, вітаю, вітаю! Та ти сиди, сиди! Мабуть чимало вже стукнуло? Як я тебе розумію! Я і сама жінка у віці. Не скажу в якому. Так тебе вже вітали? А чому ж тоді не в помаді? Що, дівчатка, чоловіка ніхто навіть поцілувати не зміг? Ну, дай я тебе поцілую! (Цілує ювіляра так, що на його щоці залишається яскраве пляма.) Ось, це ясно видно, що людина поздравленный. А що подарували? Не знаєш поки? Все в обгортках? Ну що ж ти! Відразу розгортати належить. Не, не, так залиш. А то раптом засмутишся. Завтра один подивишся. Давай я тобі подарую що-небудь без обгортки зовсім, щоб відразу було видно, що за подарунок. Дивись! Беру цукерку, обгортку знімаю і тобі дарую, щоб життя було солодким! А щоб не нудотно-солодко було. Ой, дівчатка, де мій ридикюль? А, ось це він! Ось тобі з мого ридикюльчика особлива, ювілейна, ювіляру для здоров’я безпечна горілочка!

(Вручає ювіляру подарункову пляшку міцного напою.)

Бачу, що тобі сьогодні вже добре. А завтра. Покуштуєш цей божественний напій. І знову добре, все буде добре!

Вєрка Сердючка виконує пісню «Все буде добре», залучаючи всіх гостей і ювіляра в танець. Якщо вокальні дані гості залишають бажати кращого, спів доведеться організувати під фонограму.

Дорогий іменинник, дорогі гості!
До нас сюди на іменини
Прийшла гостя з України!
Цікава штучка,
А звуть її Сердючка!
Зустрічайте наша ненаглядна Вєрка Сердючка!

(виходить вбраний під Вєрку чоловік, природно з дуже великими грудьми і спочатку говорить слова):

Ювіляр ваш гарний хлопець,
Шо можу ще сказати!
Якщо будете мені плескати,
Буду пісню вам спивать!

ПІСНЯ ВЄРКИ СЕРДЮЧКИ.
(на мотив пісні «Говорила мама мені про любов облудну»):

Казала матуся:
“Не катайся в саночках,
А нето не буде рости груди!
Я її послухала,
Мандарини їла-
Результат тепер весь попереду! ( показує на свою велику груди)

Ах, мамусю, на саночках
Тепер я груди воджу!
Що ж я поделаю,
Колесом груди роблю,
Вертикалку ледве я тримаю!

Груди тепер реальна,
Дуже сексуальна!
Може я понравлюся кому:
Вовоньке іль Митеньке,
Бореньке іль Витеньке,
Краще б самому ювіляру!

Ах, мамусю, на саночках
Тепер я груди воджу!
Що ж я поделаю,
Колесом груди роблю,
Ледве вертикалку я тримаю!

(далі каже імениннику):

Дорогий іменинник!
Ну шо тобі побажати?
Тримай, як я, груди колесом,
І будеш щасливий вночі і вдень!
А в подарунок прийми від мене гарячий поцілунок!

(міцно цілує ювіляра, притиснувши до грудей).

Можемо порадити наші нові сценки, вам сподобається

Сподіваємося, що вам сподобалася наша публікація Сценка для чоловіка-ювіляра «Привітання від Вєрки Сердючки». Залишайтеся з нами і дивіться ще Сценки, писані нашою рукою.

№1Песня-переробка на жіночий День Народження, на мотив «Пісня про зайців».

Ви сьогодні ну так,

День Народження ваш,

Дарує радість любов!

Вітаємо ми вас,

Будьте щасливі двічі,

А в подарунок ви прийміть,

Пару добрих слів!

У святковий ваш час,

Всяких, світлих благ!

Святкуйте свій день,

Серед рідних, друзів,

І нехай кожен у житті,

Буде вірний крок!

№2 Пісня-переробка на жіночий День Народження на мотив Вєрки Сердючки «Все буде добре»:

Ми тут зібралися, і будемо відзначати,

Милої нашої дамі День Народження справляти,

А щоб було весело, скажу я вам одне,

Давай ка наливай скоріше в келих і вино!

І будемо випивати, і будемо вітати,

Нехай життя вам дасть любові і прикраси,

І щоб далі жити і тільки захоплювати,

Бажаємо вам зараз ми натхнення, у ваш День Народження! Опа….

№3 Пісня-переробка на чоловічий День Народження на мотив Алли Пугачової «Поклич мене з собою».

Ось настав ваш святковий в життя момент,

Ваш День Народження,

І в подарунок ми хочемо вам дати комплімент,

Щоб життя лише найкраще у чому була,

І щоб так день у день,

На довгі життя!

Вітаємо вас «Ура!»,

Ви сьогодні іменинник,

Будьте щасливі завжди,

Світ навколо наче малинник,

Тільки солодощі дає,

Що б серце завмирало,

Щоб був завжди політ,

Все любов примножувала!

№4 Пісня-переробка на чоловічий День Народження на мотив «чи Винна я?!».

Чи винна я, винна я,

Що я буду тебе вітати,

В цей день дорогий, в День Народження твій,

Буду пісню тобі наспівувати!

І заспіваю про одне, тільки про дорогу,

Адже Я щастя бажаю тобі,

Щоб кожен день ти лише з посмішкою зустрічав,

Щоб був щасливий на цій землі!

Нехай робота кипить, начальство благоволить,

І зарплата йде тільки вгору,

Нехай в родині гарно, так і затишок у домі,

Тоді точно чекає тільки успіх!

Вітаю тебе, вітаю люблячи,

І скажу усім одне,

Всі келихи беріть, і (ім’я) хваліть,

За нього випивайте вино!

№5 Пісня-переробка на жіночий Ювілей, на мотив Вєрки Сердючки «Дольче Габанна».

Ми тут всі зібралися, щоб святкувати Ювілей,

Тут зібралося стільки рідних, коханих людей,

І щоб було щастя я ще заспіваю,

Вітаю Ювілярку дорогууую!

А ти йди завжди по життю в Дольче Габанна,

Адже для нас для жінок кращого й більше треба,

Ну ще звичайно ж любові та щастя,

Нехай твоє свято Ювілейний тріумфує у владі!

№6 Пісня-переробка на жіночий Ювілей на мотив Стаса Михайлова «Без тебе».

Ювілей у двері стукає,

Отже свята трапитися,

Значить – значить, будемо вітати,

Всі сьогодні захоплює,

Кожен гість подарунки дарує,

Кожен хоче бажати кращого!

Ну а ми сьогодні піснею,

Ось всі стоячи на місці,

Будемо тобі пісню проспівувати!

І бажаємо тільки щастя,

Нехай йдуть геть негоди,

Щоб панувала любов і добро,

Щоб в душі було затишно,

Щоб вітер дув б доладно,

Щоб серце було гаряче

Щоб в душі було затишно,

Щоб вітер дув б доладно,

Щоб серце було гаряче…

Ти сяй сьогодні ніби зірка,

Це Ювілейна твоя пора,

І тобі кричимо сьогодні ми «Ура!»!

№7 Пісня-переробка на чоловічий Ювілей, на мотив «Острів невезіння».

Ось і нарешті струми цей день настав,

Знаємо ми все точно, як ти його чекав,

Знаємо ми все точно, як ти його чекав,

І твій Ювілей сьогодні барвисто постав!

Значить побажання в подарунок приймай,

І скоріше бажання своє ти загадай,

Скоріше бажання своє ти загадай,

І з великою усмішкою всіх гостей зустрічай!

Нехай сьогодні хлюпається і капає вино,

І все сьогодні п’ють нехай тільки за одне,

Всі сьогодні п’ють нехай тільки за одне,

Щоб лише дужчав твоє здоров’ячко!

№8 Пісня-переробка на чоловічий Ювілей, на мотив Крістіни Орбакайте «Губки бантиком».

Це хто сьогодні тут народжується,

І кому сьогодні Ювілей справляється,

Стільки років у исполненье,

Ювілейний День Народження,

І сьогодні всі тобою захоплюються!

Зовнішність класна, натура пристрасна,

Фігура чітка душа владна,

І сьогодні ти точно Ювіляр,

Найкращий тут чоловік екземпляр!

№9 Пісня-переробка на 8 березня, на мотив Стаса Михайлова «Все для тебе».

Сьогодні зібралися чоловіки все,

Щоб привітати жінок з днем весни,

Для нас ви найкращі створіння на землі,

Ідеал любові і краси,

І лише вам, у ваш святковий годину,

Ми припоєм мільйони ніжних фраз,

Ми припоєм мільйони ніжних фраз!

Спасибі вам, за те що ви живете,

Спасибі вам, що нас завжди зрозумієте,

Спасибі вам, за те що створюєте, слава вам!

У ваш день 8 березня,

Нехай в серцях буде у вас так жарко,

Так щоб ви завжди лише посміхалися, яскраво нам!

№10 Пісенька-переробка на 8 березня, на мотив Руки Вгору «18 мені вже».

Сьогодні буде все незвично,

Сьогодні святково, естетично,

Сьогодні жінкам головний свято,

І всього-всього бажати!

Нехай весна постукає у серце,

І відкриється до щастя дверці,

Адже сьогодні 8 березня,

І немає кращого подарунка!

Вітаємо всіх жінок,

Віримо, чекає вас усіх успіх,

Вам любові і краси,

Ви як музи все для нас,

І на зовнішність просто клас,

Ну спасибі вам за все,

За вас ми п’ємо вино!

№11 До новорічного свята в колективі: На музику пісні «птах щастя» група «Машина часу»

Comments are closed.