Привітання від студентів вчителям

0

Урочистий, і хвилюючий, трепетний – саме таким запам’ятається випускний бал. І це свято не тільки для колишніх школярів, але і для їх батьків та вчителів. Адже вони разом пройшли цей непростий шлях довжиною в 11 років. І в цей вечір неодмінно звучать привітання від батьків. Слова вдячності педагогам за те, що вони допомагали дітям пізнавати світ, осягати науку і мистецтво, розрізняти добро і зло, вчитися приймати самостійні рішення. Напутнє слово випускникам, що вступають у доросле життя, побажання зробити правильний вибір майбутньої професії, наполегливості в досягненні поставлених цілей. Наші автори підготували в допомогу батькам різні варіанти відповідного слова – у віршах і прозі, урочисті і з неабиякою часткою гумору. Скористайтеся нашою колекцією при підготовці до випускного, і ваше привітання запам’ятається на довгі роки.

Наші улюблені, рідні діти! Сьогодні, в таку знаменну подію, ми хочемо від душі привітати вас з випускним. Це свято назавжди залишиться в нашій пам’яті. Серце радіє, а очі наливаються сльозою, коли ми бачимо, як ви вже виросли. Бажаємо вам успіху у вашому самостійному вільному польоті, наші милі птенчики!

В цей день ми, як батьки, хочемо привітати вас найпершими. Улюблені наші випускники! Ще недавно ви грали в ляльки, машинки, будували повітряні замки з піску і ліпили сніговиків у дворах. А сьогодні ви ступаєте на шлях під назвою самостійне життя. Удачі вам на цій дорозі!

Доню моя люба! Моя єдина, люба, кохана кровинка! Вітаю тебе з цим чудовим святом. Сьогодні ти випускниця і я хочу пустити салют в твою честь. Нехай зірки допоможуть мені в цьому і запалять на небі свої яскраві ліхтарики. Хай освітлює твій шлях вічно.

Улюблені, дорогі наші дітки. Сьогодні ви стали випускниками, з чим ми вас сердечно хочемо привітати. Ви для нас як маленькі птенчики, які тільки що вилетіли з гнізда й вирушили в самостійний політ. Ми бажаємо вам щастя в цьому високому, незнайомому для вас, небі.

Ми дуже пишаємося тобою, синку. Ти стоїш перед нами і нетерпляче топаєш ногою в очікуванні самого чудесного вечора для випускника. Ми від усієї душі бажаємо тобі зустріти перший світанок зі своїми друзями-однокласниками. І, хто знає, може вранці ти повернешся до нас зовсім дорослим?

Comments are closed.