Привітання від подружок нареченої

0

Бути подружкою нареченої, відповідальне завдання. Адже ви повинні виконувати масу обов’язків. Брати участь у конкурсах, розважати гостей, і допомагати молодятам, щоб у них все пройшло ідеально в цей день. Крім цього вам потрібно підготувати гарне привітання, яке ви повинні сказати під час застілля, адже це обов’язкова частина будь-якого весілля.

Стиль і варіанти виступу

Привітати молодят з днем весілля, на перший погляд досить нескладне завдання. Однак ваше привітання повинно бути красивим. Так як одна з ваших корінних обов’язків, розважати гостей. Тому потрібно надати, трохи різноманітності, щоб хоч трохи прикрасити весілля.

Самим частим варіантом привітання, є вірші. Знайти їх можна як у книгах, так і в інтернеті, досить просто підставити імена молодят і вийде, дуже гарний вірш. Але у такого варіанту, є один істотний недолік, відразу видно, що це привітання, не вашого авторства. Тому набагато солідніше виголосити промову.

Звичайно, вибрати мова на весілля, можна теж в інтернеті або в книгах, однак, виглядати вона буде набагато природніша. Завдяки цьому. Ви зможете підкреслити свою індивідуальність і оригінальність. Адже виступ перед аудиторією завжди повинно бути креативним.

Так як під час привітання, все увагу буде звернено на вас, тому якщо ви хочете зробити приємне для нареченої, нареченого та інших гостей, то вам потрібно дуже постаратися. Не треба бути оратором, досить просто проявити всі свої емоції, і так щоб вони передалися всім, хто присутній в урочистому залі.

Оригінальне привітання на весілля повинно відрізнятися своєрідністю, зворушливістю та кумедністю. Крім стандартних привітань у вигляді прози або віршів існує ще безліч оригінальних варіантів. У будь-якому випадку привітання повинно відображати вашу радість за свою подругу і що внаслідок зміни її статусу, не зміниться ваше ставлення до неї. Важливо, щоб побажання запам’яталося їй на тривалий час.

Вірші, як форма привітання

Це найпоширеніша форма привітання на весілля від подружок і не тільки. Цей жанр доступний тим, у кого є хоч невеликий талант написання рими. Звичайно, знайти різні варіанти можна і на сайті і книзі, на вітальних листівках, але ні для кого не секрет, що шаблони і вже використовувані раніше варіанти – це не найкраще рішення. Слід, навіть якщо основою є готовий варіант при привітанні подруги з весільним днем внести щось особистісне, тому про підготовку промови слід задуматися заздалегідь. Шаблонний варіант можуть використовувати лише далекі родичі, але ніяк вже не подружки нареченої.

Проза, як форма привітання

Такий вид вітальній промові на весілля визнаний самим щирим. Як правило, в прозаїчну мова вкладаються всі душевні слова і виливаються всі переживання і передаються почуття. Ця форма нерідко використовується як подружками нареченої, так і близькими людьми. Вона не вимагає тривалої підготовки. По тривалості поздоровлення в прозі може бути різним, але не варто надмірно його затягувати, щоб гості не втомлювалися, слухаючи його, навіть якщо воно буде наповнений смішними і жартівливими історіями.

Привітання на весілля, оформлене в прозі, може містити позитивну інформацію з життя молодят, але важливо, щоб воно було приємно винуватцям торжества.

Притча як форма привітання

Подружки нареченої – це ті люди, які знають її дуже добре, часто обізнані про знайомство винуватців торжества, тому побажання на весілля у вигляді історії з хорошим кінцем буде цікавим варіантом. Вони можуть розповідати по кілька моментів по черзі, зробивши вітальну промову більш цікавою. Такий виступ буде приємно не тільки молодятам, але і всім запрошеним. Кожен з них, неодмінно, буде вслухатися в текст, і чекати розв’язки сюжету.

Сюрприз, як форма привітання

Подруги нареченої є дуже близькими людьми, фактично сестрами, тому в кожен свій подарунок або мова на весілля вони вкладають душу. Сюрприз – це цікава форма привітання з днем весілля наречені від її подружок, яка запам’ятається на тривалий період часу. Це може бути організація феєрверку, кожен залп якого, буде елементом нової прізвища молодих.

Також цікавим варіантом буде заспівана пісня записана в звукозапису для нареченої і нареченого. Крім цього, в якості привітання може виступати відеокліп, який буде наповнений спільними фотографіями молодят і подружок нареченої, при цьому також незайвими будуть картки друзів нареченого.

Головною метою тут є оформлення привітання своїми руками і збереження його в таємниці до весільного урочистого заходу.

Гумористичне привітання від подружок нареченої

Гумор повинен обов’язково бути присутнім при святкуванні весільного заходу. Подружки нареченої повинні привнести частку сміху. Вони можуть це зробити у вигляді сценки або подарунка з приколом. Наприклад, подарунок у вигляді пари рукавичок для боксу і обмальовка словами: «Такий подарунок допоможе вам вирішити родинні скандали на рингу, а ці рукавички допоможуть перетворити сварку в смішну ситуацію» — стане креативним і побавить всіх.

Ще одним цікавим варіантом буде підношення водійського посвідчення. Важливо те, що воно буде на водіння коляски і вітальна промова буде відповідною «Не порушуй правил ні в чому, щоб дружина слухала чоловіка, а він її».

Креатив – головне у привітанні від подружок нареченої

Подружки нареченої повинні бути креативними і творчими особистостями і проявляти фантазію при привітанні винуватців торжества. Вони повинні знайти вихід з будь-якої ситуації, навіть якщо подарунок – це звичайні гроші. Відмінним рішенням буде підношення парасольки, з закріпленими купюрами. Можна заради жарту бризнути на молодят водою, щоб вони розкрили парасолька – це і буде креативним рішенням і оригінальним сюрпризом. Мова може бути наступною: «Нехай наш парасольку, захистить вас від будь-яких негараздів».

Сценка, як форма привітання

Подружки нареченої повинні на весіллі радувати всіх своїми ідеями і привітання молодят не є винятком. Цікава та оригінальна сценка – стане гарним варіантом. Наприклад, можна обіграти знайомство молодих або поставити казку, а також при наявності здібностей – це може бути ціле циркову виставу. Все залежить від творчого потенціалу, фантазії і часу.

Вибираючи привітання на весілля, варто пам’ятати, що ваш виступ повинен виглядати максимально природно, навіть якщо ви користуєтеся чужими заготовками. Так як основне завдання подружок нареченої, полягає саме в тому, щоб висловити свої справжні почуття.

Тому не варто боятися помилитися, адже це, навпаки, додасть вам природності. Не варто говорити як робот, потрібно вкласти всі почуття радості і гордості, які ви відчуваєте саме у свій виступ. Завдяки цьому ви будете дійсно неповторні.

Крім цього не варто відмовлятися брати участь у різних гумористичних конкурсах. Вони теж проводяться для того, щоб зробити атмосферу урочистості веселіше. Тому постаратися заради молодих ваша прямий обов’язок.

Якщо ви хоч трохи постаратися, то у вас вийде не тільки самої весело відсвяткувати весілля подруги, а та допомогти зробити це іншим запрошеним. Адже одруження буває тільки один раз в житті, це день щастя і веселощів. Тому ваша прямий обов’язок підтримати дану хвилю, щоб вона стала першою в море радості, за яким буде плисти корабель сім’ї.

Оцініть був корисний для вас цей матеріал і розкажіть про нього друзям

(2 голосів, середній: 5,00 з 5)

Привітання від подружок

Ведучий: А ми продовжуємо вітати. (ім’я-по батькові ювілярки).

Як говорить прислів’я, скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти.

А вже про жіночу дружбу взагалі складено чимало небилиць. Начебто б її і зовсім не буває. Буває, ще й як буває!

Немає в світі жодної жінки, у якої не було б подруг. Отже, нашу винуватицю торжества вітають її подруги!

Звучить уривок з пісні «Подруга» (з репертуару Лоліти Мілявської).

ЛИСТІВКА-ПРИВІТАННЯ ВІД ПОДРУГ

Всі пожеланья зберемо в листівку,

Щоб подарувати подрузі в цей день!

Однією своєю посмішкою лучистою

Ти можеш зробити все навкруг світліше.

Всіх підтримати сердечними словами,

Зігріти теплом душевної доброти,

Як це чудово, що з нами

Така прекрасна людина, як ти!

Любов, благополуччя, успіх

Завжди хай будуть поруч з тобою,

Щоб ти могла розквітати від щастя

І радіти життю в день будь!

ПІСНЯ ПОДРУГ

на мотив пісні з к/ф «Весілля з приданим» («Дарма хвалити себе не стану. »)

1.

Про тебе, подруга, пісню

Склали ми з ранку,

Нам з тобою так чудово,

Стільки світла і добра!

Про тебе всі люди скажуть:

І красива, і розумна,

Недоліків жіночих наших

2.

Час дарма не втрачай:

Діставай скоріше «чекушку»

І подругам наливай!

Життя здасться все краше,

Будемо співати і танцювати,

Всі чоловіки будуть наші,

Нікому не втекти!

Ведучий: Дякую, пані! Піднімемо ж тост за справжню жіночу дружбу і солідарність!

Коли у близької подруги скоро весілля, відразу виникає питання, як її привітати і що подарувати. Всім хочеться придумати самий оригінальний, веселий і душевний привітання. Таке щоб порадувало наречену і всіх присутніх гостей, щоб запам’яталося на довгі роки. Як правило, привітання подружок нареченої на весіллі виходить найяскравішим.

Поздоровлення в прозі і віршах

Саме в прозі і віршах найчастіше вітають молодих. І тому багатьом такий спосіб здається банальним, але це далеко не так. Необов’язково монотонно читати довге твір по листівці або листком. Цей процес можна оживити, надати йому оригінальності. І ось як це можна зробити:

 • Навіть якщо вірш взято з листівки, його можна дуже красиво подати. Наприклад, розповісти його напам’ять і з виразом. Ніщо так не вразить публіку, як емоційно прочитаний твір, в яке вклали душу. Можна перетворити прочитання вірша на справжній спектакль. Де в оповідача постійно змінюється вираз обличчя, поза та інтонація. Будь вірш легко перетворюється на яскраве привітання на святі, досить просто відчути його і передати публіці.

Якщо немає впевненості у своїх силах, то можна відрепетирувати вдома перед дзеркалом. Прочитати своїм друзям і домочадцям. Дізнатися їх думку, можливо щось треба додати, а що-навпаки скоротити. Трохи тренувань і захват публіки забезпечений.

 • Придумати прозу самостійно. Процес звичайно не з легких і можливо він потребує багато часу. Але, зате такого твору точно більше ні в кого не буде. Прозу можна складати, відштовхуючись від життя нареченої і нареченого. Врахувати в ній їх знайомство, як розвивалися їхні стосунки, як було зроблено пропозицію руки і серця і багато іншого. Слухати життєві твори не тільки приємно, але й дуже цікаво. Тому такий варіант привітання точно не залишиться не оціненим.
 • Замовити вірш чи прозу професійного письменника. Знавець своєї справи зможе створити справжній шедевр. Гарний вірш описує життя молодят з побажаннями на майбутнє, зможе здивувати абсолютно всіх. Включаючи людей далеких від поезії і творчості.

Прикольні поздоровлення у віршах завжди сприймаються публікою «на ура», незалежно від віку. Тому їх часто віддають перевагу класичним ліричним.

Привітання в пісні

Вітання піснею також дуже популярно. Можна взяти вже готову або придумати самому. Наприклад, дуже цікаві пісні-переробки. Створити її самостійно досить просто. Потрібно взяти готову пісню і поміняти в ній слова, але так щоб вони підходили по риму і за змістом.

Якщо талант до написання пісень відсутня, то можна звернутися до професіоналів. Вони все зроблять самі, і поздравляющему залишиться тільки заспівати.

Для танцю знадобиться група людей. Подружки нареченої можуть заздалегідь домовитися і відрепетирувати перед весіллям. Танець можна взяти готовий або придумати самим. Стиль танцю також може бути самий різний: індійський, клубний, хіп-хоп і т. д.

Відео з весілля: Як подружки привітали наречену в танці

Вітальна сценка

Розіграна сценка – це самий цікавий спосіб привітати наречену і потішити гостей. Жартівливі сценки дуже популярні, але від цього вони не втрачають своєї оригінальності. Від подружок нареченої потрібно трохи фантазії, почуття гумору і репетиція перед виставою. Їм доведеться заздалегідь скласти сценарій, розподілити ролі, обміркувати музичне оформлення. Але якщо всього цього робити не хочеться або просто не залишилося часу, то можна скористатися готовим варіантом.

Подружки нареченої переодягаються в старих бабок. Для створення такого образу можна взяти старі халати, величезні хустки, широкі спідниці і т. д. Вони виходять до гостей і починають танцювати. Музику краще взяти веселу, бешкетну, дуже підійде пісенька баби-яги з дитячого мультфільму «Летючий корабель».

Після танцю «бабки» йдуть до гостей і просять нагородити їх за старання. Гості зрозуміло відмовляють. Тоді «Бабки» починають танцювати інший танець. Починає грати сучасна музика, типу «мулен-руж». Подружки починають знімати з себе ганчірки і обноски, поступово перетворюючись з старух у красень. Танець повинен бути сучасний, запальний і можливо сексуальний.

Станцювавши дівчата знову йдуть до гостей просити винагороди. І, зрозуміло, після такого шоу гості не скупилися. Зібрані гроші віддають молодятам в подарунок на весілля.

Існує багато способів привітати молодят і кожен з них по-своєму особливий. Але який би варіант не був обраний, важливо вкласти в нього душу. Будь-яка ідея хороша, але кращої її робить людина, яка виконує номер. Якщо поздоровляє веселий, позитивний і щиро бажає зробити молодятам приємне, то не варто сумніватися в успіху.

Натисніть на кнопку, якщо стаття Вам сподобалася, це допоможе нам розвивати проект. Спасибі!

Ти — наречена, ти — молодий!
Вітаємо вас двох!
Жити у злагоді бажаємо!
Нехай курінь вам буде раєм!
Нехай любов вас окриляє,
Будинок ваш порожнечі не знає!
Нехай він буде повною чашею,
Радість буде у вашому серці!
Нехай народяться діти, онуки!
Щоб не знати вам зла і нудьги!
Щоб зустрічали ви гостей
І від доброзичливих звісток
Особи щастям висвітлювалися!
Ненадовго щоб прощалися!
Щоб сердець спільний стук
Біль пом’якшував серцевих мук!
Дай вам бог здоров’я, сили,
Життя довге і красивою!

Приймайте привітання з весіллям від подруг,
Ось і зімкнувся ваш тісне родинне коло,
Вже завтра ви прокинетеся чоловіком і дружиною,
І буде весь світ навколо вас зовсім інший,
Ми бажаємо вам великого щастя і любові,
Щоб були веселими, яскравими ваші дні,
Щоб проблем ніколи у вас не виникало,
Щоб вам один одного завжди було мало.

Сьогодні день весілля ваш відзначаємо,
І що побажати, від подруг, ми точно знаємо,
Щоб не було в сімейному житті проблем,
Щоб були ви завжди задоволені всім.
Щоб у домі вашому любов завжди жила,
Щоб удача до вас величезна прийшла,
Щоб один на одного ніколи не ображалися,
І частіше один одному в любові визнавалися.

Подружки вам поганого, ніколи не побажають,
Вони толк у відносинах точно знають,
І головна порада сьогодні ось який,
Ви поради подружок завжди обходьте стороною.
Ви сьогодні стали однією міцною сім’єю,
Це в житті вашої нова яскрава віха,
Бережіть один одного і безмежно любите,
Тільки радість, ніжність і любов даруєте.

Дорога наша і улюблена подруга,
Ми тебе вітаємо з днем весілля,
Тепер ти вже не з нашого холостого кола,
І ми тобі кохання нескінченної з чоловіком бажаємо.
Щоб було в отношеньях ваших багато теплого,
Щоб ваше життя сімейна як мед була,
Щоб ти завжди до чоловіка горіла пристрастю,
І щоб завжди виблискували у відповідь його очі.

Подруга, ось і настав той час,
Коли ми можемо з свадебкой привітати вас,
І ось що побажають тобі подруги,
Що в сімейному житті ніколи не було нудьги.
Бажаємо тобі, щоб чоловік був турботливим,
Щоб тільки на руках тебе носив,
Щоб з каву вранці приходив до тебе,
Щоб не було смутку у вашій долі.

Засліпила своєю сукнею,
Вийшла в коло своїх гостей.
Ти, подруга, живи з щастям,
І не знай же смутку.
Чоловіка ти собі знайшла,
Повз зовсім не пройшла.
Він хороша людина,
Ти живи з ним цілий вік.
Будь за ним, як за стіною,
І не будь же ти скупий.
Про подруг не забувай,
В гості ти нас запрошуй.

***
За тебе, наречена, сльози роняем,
Боїмося, що раптом втратимо.
Адже тепер ти не одна,
З чоловіком будеш ти завжди.
Не потрібні тобі гуляння,
І не чекаєш тепер побачення.
Що ж, найкраща подруга,
Все, тепер ось ти дружина.
Дружбу ти не забувай,
Про подружок згадуй.
На хвилинку забегай
І про життя повідай.

***
Ну, ось подруга, ти наречена
І ми скажемо тобі все чесно:
Прекрасна ти як сонця промінь,
Нехай буде чоловік завжди могутній.
Хорошою в будинку будь господинею,
І речі вішай ти виворотом.
Діточок багато нарожай
І чоловіка довго ублажай.
По — частіше в гості приходь,
Що на душі нам розкажи.
І нехай сьогодні буде: «Гірко»,
А сміх зі щастям будуть довго.

***
Слиянье доль і сердець,
Блиск золотистих двох кілець.
Ваш свято диво — свято,
Чудово, весело, смішно.
Живіть дружно і щасливо,
На заздрість світу, всім на диво.
Любов нехай буде нескінченно,
А ви щасливі обидва вічно.
І в цей весільний ваш час,
Ми вітаємо, любимо вас.
І пам’ятайте ви не одні
Ось привітання від подруги.

***
З тобою ми дружимо з дитинства,
Сьогодні вже ти наречена.
Гарна, чиста і проста,
Кружляє з сукнею фата.
І голуби у небо летять,
Всі гості гірко кричать.
Подруга моя, за тебе,
Так будь же щасливою завжди!
Чоловік нехай буде уважним,
Про тещу з тестем не забуде.
І нехай вам горить ваша зорька,
Подружка моя, тобі: «Гірко»!

***
Нехай чоловік любить тебе безмірно,
А в житті хай буде все вірно.
Щасливих і яскравих вам днів,
Здорових і міцних дітей.
Нехай щирість царює в домі,
Любов нехай буде тільки в стогоні.
А пристрасть буде довгою, земний,
Щоб чоловік твій пишався тобою.
Настав ваш день ожиданья,
Сьогодні одне тут подих.
Ви – чоловік і дружина, ви – сім’я,
Здоров’я, любові року.

***
Йдеш ти сьогодні в чужий будинок,
Сльозинки сріблом іскряться,
Ти будеш для мене рідний,
Вірною подругою, найдорожчої.
Терпіння візьми з собою в дорогу,
На додачу вірність, так само на підмогу.
І нехай сім’ю не затопляють води,
І стороною підуть від вас негаразди.
І щастя буде супутником довіку,
Поруч чоловік — люб’язний чоловік.
І буде добре все у тебе,
А знайомий будуть блакитні небеса.

***
Минуло мить, ти дружина,
Мила, добра, лагідна, ніжна.
Чудово виглядаєте разом,
Наречений, чарівна наречена.
Майте один до одного потяг,
Не знайте образ, огорченья.
Качайте дружно колиска,
Гуляйте разом ви крапель.
Про подругу ти не забувай,
Дітей няньчити залишай.
І нехай веселий тамада,
Кричить: «Гірко» і «Ура».

Привітання подружок нареченої на весіллі є невід’ємною частиною її проведення. Їх можна організовувати різноманітними способами. Крім прочитання вірша на листівці, існує маса цікавих варіантів. Здатних порадувати не тільки винуватців торжества, але і здивувати, розвеселити гостей.

Серед оригінальних привітань подружок нареченої може з’явитися відео. В залежності від фантазії подруг, сценарій в ньому можна записати по-різному. Можливо, як пісні або смішні сценки, що стосується нового життя молодят. Танцю або складання якихось цікавих фактів з минулого. Простору багато, головне, щоб було бажання і уяву

Але, в окремих випадках, можна скористатися послугами професіоналів. Які змогли б самостійно змонтувати відео привітання, або підказати якісь варіанти.

Одними з варіантів вітання може бути яка-небудь заздалегідь приготовлена або імпровізована сценка.

Прикладами таких сценаріїв можуть послужити:

 • раптовий вихід подруг в якості мандрівних жебраків. Або гадающих циганок, жебракуючих людей. Які, ведуть себе досить зухвало і нахабно. Намагаються всіляко виклянчити гроші, або що-небудь на зразок того;
 • ще одним жартівливим привітанням, може бути, мініатюра як спокушання нареченого. Тут можна використовувати приклади дружин султана, прекрасних дів або русалок, і так далі.

Такі варіанти можуть бути безмежними, головне прояв фантазії.

Поздоровлення в прозі

Щоб поздоровлення в прозі не було банальним варіантом, варто спробувати самостійно придумати до неї текст.

Зміст тексту може мати найрізноманітніший вигляд. Наприклад:

 • про різні побажання щастя, любові і дітей молодятам;
 • привітання, що включає в себе спогади про минуле життя і відправлення молодих в нову життя;
 • і так далі.

Привітання у вигляді пісні можна здійснювати різними способами:

 • поданням власного твором тексту;
 • переробками вже відомих композицій;
 • замовленням професійного артиста.

Все залежить від переваги молодят. Це не означає, що їх потрібно заздалегідь попереджати або цікавитися чого б вони більше були раді. Це означає, що справжні подруги повинні знати і відповідно розуміти, чому зрадіють молоді. Професійним співом або співом, наче ведмідь на вухо наступив. Хоча другий варіант можна використовувати і сконструювати у виступі так, що воно виявиться прикольним і несподіваним для слухачів.

В якості фото привітань можуть виступати звичайні уявлення, підкріплені цікавими фотографіями великого формату. Куди входили б, наприклад, прекрасні моменти з минулого, дошлюбного періоду. Щоб молодята завжди пам’ятали, що разом подолали і придбали, прийшовши до думки про взаємної любові і так далі.

Або, використання пам’ятної фотосесії:

 • в русі;
 • проявом щирих емоцій;
 • у дзеркальному відображенні;
 • у домашньому одязі;
 • вияв подиву при першому виді винуватиці торжества, в якості нареченої;
 • смішні кадри;
 • вигляд ззаду;
 • колаж подружок на пам’ять;
 • і так далі.

Все залежить від вміння фотографа зловити відмінний кадр.

З плином часу, милуючись фотографіями, можна згадати прекрасні весільні моменти, а також привітання подруг.

Одним з варіантів вітання може виступати спеціально підготовлений танець. Або самостійним чином, або із запрошенням професіонала.

Він може бути виконаний різним способом:

 • танцювальна вистава може поєднуватися з весільним стилем, в якому відбувається торжество;
 • уявлення можна сконструювати не в одному ритмі, а наприклад з плавним переходом. Тобто, змішуючи різні танцювальні напрямки.

Таким чином, привітання подруг можуть бути найрізноманітнішими і ексклюзивними по своїй різновиди. Головним моментом у цьому питанні є серйозний підхід, бажання сподобатися молодим, радуючи своїм позитивним і доброзичливим ставленням. Адже весілля-це такий життєвий момент, який повинен відкластися в пам’яті людей на весь період. Особливо якщо довгоочікуване торжество і планується назавжди.

Проявляючи кмітливість і фантазію, кожне з подібних прикладів привітань можна по-своєму трансформувати і реалізовувати. Хорошим варіантом може бути, командний дух. А саме, згуртована робота всіх подруг, продумування всіх деталей, самооцінка і так далі.

Кожна дівчина мріє про весілля, і невід’ємною частиною для хорошого її результату, є душевна і весела обстановка, яку можуть створити подружки нареченої, вражаючи не лише своїм участю у весільному процесі, але і щирим і оригінальним привітанням.

Текст: 641

Трек триває: 03:29

Оцінка: 0

Трек додали: 2016-04-28

Відео Привітання від подружок нареченої

Серіал » одружені з дітьми

Марал ібрагімова кліпи скачати безкоштовно

Слухати повість про розорення рязані батиєм аудіокнига

Скачат кліпи марал ібрагімова

Жанр: Other

Час: 02:12

Опубліковано: 1 рік тому

Розмір: 1.96 MB

Жанр: Ethnic

Час: 07:19

Опубліковано: 1 рік тому

Розмір: 1 Байт

Жанр: Chanson

Час: 01:30:30

Опубліковано: 1 рік тому

Розмір: 1 Байт

Жанр: Dubstep

Час: 05:05

Опубліковано: 1 рік тому

Розмір: 1 Байт

Жанр: Speech

Час: 04:21

Опубліковано: 1 рік тому

Розмір: 1 Байт

Жанр: Other

Час: 03:12

Опубліковано: 1 рік тому

Розмір: 3.16 MB

Жанр: Pop

Час: 03:43

Опубліковано: 2 роки тому

Comments are closed.