Привітання ветеранам педагогічної праці

3

Привітання адміністрації — ювілей школи — муніципальне бюджетне освітня установа початкова школа-дитячий садок № 39 міста сургута

Дорогі випускники! Шановні вчителі та ветерани педагогічної праці!

Прийміть найщиріші вітання з 20-річним ювілеєм початкової школи №39!

Стрімко пролітають дні, минають роки, але в пам’яті кожної людини зберігається живої джерело доброти, душевної краси, звідки ми черпаємо життєву силу, енергію, оптимізм, який допомагає нам усвідомити життя у всій її яскравості і різноманітті, — це наша дорога і улюблена школа. Скільки б не минуло років, місце, де були прожиті неповторні миті нашого дитинства, стає для нас особливо дорогим і близьким.

В цьому році початковій школі №39 виповнюється 20 років. Для історії це всього лише мить, а для багатьох поколінь випускників, ветеранів праці і нинішніх вчителів це незабутня подія, яке дарує прекрасні спогади про яскраві будні і відкриває нові сторінки творчої діяльності.

Від усієї душі бажаю педагогам нових творчих звершень, професійних перемог, учням — успіхів у навчанні і зразкової поведінки, ветеранам педагогічної праці та випускникам — активної участі в справах школи. Всім — доброго здоров’я, благополуччя, радості і оптимізму.

Л. А. Шевченко, директор МБОУ НШ-ДС №39

Осінь — час особливе, щедрий на фарби і зустрічі, свята і торжества! Сьогодні МБОУ НШ-ДС №39 відзначає свій 20-річний ювілей! В цей урочистий день хочеться сказати найтепліші слова привітань на адресу педагогів школи! Ваша професійна майстерність, знання та інтелект, прагнення до творчого пошуку, терпіння, мудрість і наполегливість багато в чому визначають шляхи формування нової особистості, здатної підвищувати свій освітній і професійний рівень, плідно працювати, ефективно і грамотно вести справи, сприяти процвітанню нашої держави. Найбільш глибокий слід залишає те, що тобі вдалося відкрити самому! А ви, шановні вчителі, домоглися високих результатів вашої педагогічної діяльності на всіх рівнях: муніципальному, регіональному, всеукраїнському! Ви заслуговуєте слова подяки, втілюючи в собі кращі людські якості — розум, добро, талант, любов до людей! Напередодні свята бажаю ВАМ натхнення, оптимізму, успіхів, творчих пошуків і інновацій, нових перемог і досягнень, талановитих учнів! Нехай Ваша нелегка робота принесе Вам як можна більше емоційного задоволення і простого людського щастя! Зі святом!

FMM 20 років.Вступ та привітання адміністрації.

С. П. Клименко, заступник директора з НВР (шкільне відділення)

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з ювілеєм нашої школи! 20 років тут вирує життя. Школа з радістю зустрічає нових учнів і з сумом проводжає випускників. Все змінюється. Незмінним залишається тільки одне! Любов і відданість вчителя до обраної професії. Це великий дар приймати і любити кожного свого учня, віддавати йому частинку свого серця! У вашій праці — радість творчості, сила духу і здатність співпереживати. Від усієї душі дозвольте побажати ВАМ міцного здоров’я, професійних досягнень, любові і визнання учнів і батьків.

Т. В.Федорова, заступник директора з НМР

Дорогі колеги!

Хочу привітати вас з Ювілеєм нашої школи. Кожен рік, кожен день ви приходите в ці стіни, щоб дати знання дітям. Це дуже відповідальна справа, до якої кожен з вас ставиться вкрай серйозно. Я хочу побажати, щоб ця робота приносила вам тільки радість, щоб всі учні з вашою допомогою ставали старші і розумніші. Я хочу сказати, що мені дуже приємно вітати вас, оскільки я сама є однією з вас. Наша праця, наші справи ніколи не забудуться, а це, напевно, найголовніше побажання для будь-якого педагога! Зі святом!

О. В. Вратновская, заступник директора з ВВВР

Вітаю педагогів і учнів школи з ювілеєм!

Нехай роки, проведені в школі, залишаться у вашій пам’яті як саме світле і плідний час, нехай всі ми будемо завжди вірні шкільну дружбу.

Д. М. Драгунів, заступник директора з безпеки

Вітаю усіх з ювілеєм школи!

Радію за її вихованців, які виходять в життя гідними людьми, захоплююся працьовитістю її наставників. Нехай наша школа процвітає! Нехай всі її плани втіляться в життя, а мрії стануть реальністю.

Я. З. Ахмадуліна, завідуюча господарством

Вітаю з 20-річним ювілеєм школи!

За всім досягнутим, шановні колеги, ваша самовіддана праця, високий професіоналізм і відданість своїй справі. У цей знаменний свято бажаю всьому колективу щастя і благополуччя. Здоров’я, невичерпної творчої і фізичної енергії. Ви довели, що вам по плечу будь-які труднощі. Нехай вас праця буде оцінена дітьми, батьками та державою. Зі святом!

Е. В. Ширяєва, заступник директора з НВР (дошкільне відділення)

Вітання — адміністрація тонкінської району

Земське зібрання і адміністрація Тонкінської муніципального району тепло і сердечно вітають вас з Міжнародним Жіночим днем 8 Березня.

Цей чудовий свято, що символізує прихід весни і оновлення природи, — знак визнання особливої ролі Жінки в житті родини, суспільства, держави. Своїм душевним теплом, турботою і любов’ю Ви завжди підтримуєте чоловіків у важкі хвилини, вселяючи оптимізм та впевненість у власних силах, робите життя більш щасливим.

При всьому при цьому ви самовіддані, сумлінні трудівниці. Багато в чому на жіночих плечах тримається економіка і соціальна сфера району, його сьогодення і майбутнє.

Дякуємо вам за вашу душевну щедрість, за вашу нелегку повсякденну працю на благо району, а значить, і всієї Росії.

Нехай квіти і посмішки оточують Вас не тільки сьогодні, але і в усі наступні дні.

Нехай ваші діти радують вас здоров’ям і успіхами, а близькі — турботою і увагою.

Глава місцевого самоврядування Ю. А. Удалов

Глава адміністрації Т. Ф. Кузнєцова

10 березня — День архіву.

Шановні фахівці архівного сектору адміністрації муніципального району!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом — Днем архіву!

Архіви стоять на межі часів — минулого, теперішнього і майбутнього. Це колосальний інформаційний ресурс, всебічно відображає національну історію. Тому будь-яке цивілізоване суспільство береже свої архіви.

Щодня поповнюється Архівний фонд району історичними документами. Фахівці архівного сектору успішно справляються зі збором, зберіганням та використанням архівних документів, а також ведеться величезна довідкова робота.

Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам архівного сектору, ветеранам архіву за значний внесок у справу збереження історичної пам’яті нашого району!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів у Вашій професійній діяльності.

Глава місцевого самоврядування Ю. А. Удалов

Глава адміністрації Т. Ф. Кузнєцова

17 березня Земське зібрання і адміністрація Тонкінської муніципального району вітають працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом!

Робота в сфері ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування має принципове значення для нормального життя жителів муніципального району, тому важливість вашої праці неможливо переоцінити. Ви докладаєте максимум зусиль для того, щоб мешканцям було комфортно у своїх будинках і квартирах, щоб вони могли придбати у магазинах якісну продукцію, отримати необхідні побутові послуги. Своєю щоденною працею ви створюєте основу гідного життя в районі, виконуєте важливу і відповідальну роботу по поліпшенню побуту і надання необхідних послуг.

Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя і подальших успіхів у професійній діяльності.

Глава місцевого самоврядування Ю. А. Удалов

Глава адміністрації Т. Ф. Кузнєцова

25 березня — Шановні працівники культури!

Прийміть найщиріші та найсердечніші вітання з вашим професійним святом!

Люди вашої професії — яскраві, творчі, енергійні, ініціативні. Саме ви, як ніхто інший, вмієте повести за собою і дорослого, і дитини у світ прекрасного.

У всі часи люди з особливою шаною ставилися до тих, хто стояв на сторожі збереження і примноження культурної спадщини поколінь. Ваші професіоналізм, творча спрямованість і небайдужість сприяють розвитку культурного та духовного життя району, появі нових ідей та перспективних проектів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, душевного горіння і творчого натхнення.

Глава місцевого самоврядування Ю. А. Удалов

Глава адміністрації Т. Ф. Кузнєцова

8.04. Земське зібрання і адміністрація Тонкінської муніципального району вітають співробітників військового комісаріату з ювілеєм-95-річчям з дня утворення військових комісаріатів.

Сьогодні військовий комісаріат — сполучна ланка між військовими частинами країни, адміністрацією та населенням району. Ви виконуєте завдання, пов’язані з підготовкою і проведенням мобілізації, призовом громадян на військову службу, соціальним захистом військовослужбовців, звільнених у запас, тісно взаємодіяти у своїй роботі з громадськими та ветеранськими організаціями. При цьому Ви виконуєте і цілий ряд завдань соціального плану, головна з яких — патріотичне виховання молоді.

Бажаємо успіхів у роботі, здоров’я, щастя і благополуччя.

Глава місцевого самоврядування району Ю. А. Удалов

Голова адміністрації району Т. Ф. Кузнєцова

Шановні працівники пожежної охорони!

Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем пожежної охорони Російської Федерації!

Ваша праця в усі часи вважався одним з найбільш ризикованих, але й однією з найблагородніших. За першим сигналом небезпеки пожежні готові з ризиком для життя вступити в боротьбу з однією з найстрашніших стихій — вогню. Ця важка і небезпечна робота з порятунку життя вимагає від людини високого рівня майстерності, дисциплінованості, самовідданості, здатності швидко прийняти єдино правильне рішення в екстремальних умовах.

Від усієї душі дякуємо за вашу щоденну напружену працю по забезпеченню надійного заслону від вогню. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Глава місцевого самоврядування Тонкінської муніципального району

Глава адміністрації Тонкінської муніципального району

Привітання адміністрації на творчому вечорі співака — безподарков.ги

Популярні ансамблі барабанщиків виступають на кращих концертних майданчиках світу. Це відмінна суміш безлічі динамічних ударних інструментів, кожний з яких має своє унікальне звучання, чудового фаєр-шоу і захоплюючих світлових ефектів. Проекти унікальні також тим, що учасники ансамблю не обмежуються одним стилем, а розвиваються в різних напрямках і форматах. Ритмічно різноманітні стилі на основі латиноамериканські та афро-кубинських ритмів у поєднанні з нетрадиційним методом виконання вносить нову «фішку» у шоу-програму ансамблю. Вона складається з різних номерів, що відрізняються один від одного за темпами, характерів і образів. Особливо ефектно виглядає шоу-програма барабанного дефіле з оригінальними постановочними номерами на величезних концертних майданчиках. Будь-який виступ є блискучим, запальним, феєричним та незабутнім шоу! За допомогою «живих» барабанів створюється потужний потік енергії, який не залишає байдужим жодної людини в залі. Вам, сучасні барабанщики, наші захоплення і благоговіння!

Привітання від голови адміністрації міста жуків

Привітання від голови адміністрації

Посада: Заступник директора ФГУП «КЗРТА»

Ф. В. Про: Кулаковський Валерій Дмитрович

Шановний Валерію Дмитровичу!

Щиро і сердечно вітаємо Вас із Днем народження! Прийміть у Ваш день народження найщиріші вітання та побажання трудових успіхів та здійснення життєвих планів. //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Посада: Головний лікар Протвинской міської поліклініки, депутат ДП місто Жуків

Ф. В. Про: Касаткін Михайло Олександрович

Шановний Михайле Олександровичу!

Адміністрація міського поселення місто Жуков, Міська Дума тепло і сердечно вітають Вас з ювілеєм – 45-річчям з дня народження!

Бажаємо сімейного добробуту, радості спілкування з близькими і друзями, міцного здоров’я і душевної гармонії. //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Глава міста І. в. Шувалова

Ф. В. Про: Калмиков Юрій Васильович

Шановний Юрію Васильовичу!

Прийміть щирі вітання та найтепліші побажання в День Вашого народження! Кожен наступний рік у житті людини — це завжди нові плани, нові надії. . //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Посада: Заступник глави адміністрації ДП «Місто Кременки» по економіці, управлінню муніципальним майном

Ф. В. Про: Кирієнко Серафима Вікторівна

Шановна Серафима Вікторівна!

У День Вашого народження від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвої енергії, добробуту та яскравих подій. . //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Ф. В. Про: Іванова Галина Миколаївна

Шановна Галина Миколаївна!

Дозвольте від імені Адміністрації міського поселення місто Жуков привітати Вас з Днем Народження! Ми хочемо побажати Вам тільки сонячних і прекрасних днів! . //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Ф. В. Про: Руслан Саїдов Саидович

Шановний Руслан Саидович!

Адміністрація міста Жуков, сердечно вітає Вас з днем народження! Прийміть найщиріші та найтепліші вітання! Від усієї душі бажаємо Вам якомога більше радісних подій і щасливих днів. . //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Ф. В. Про: Простячків Олександр Васильович

Шановний Олександре Васильовичу!

Прийміть від адміністрації міського поселення місто Жуков найщиріші та сердечні вітання з днем Вашого народження. //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Ф. В. Про: Нікітін Олександр Олександрович

Шановний Олександр Олександрович!

Колектив адміністрації міського поселення міста Жуков сердечно вітає Вас з Днем народження. //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Посада: Завідуюча відділом з управління муніципальним майном адміністрації МР «Жуковський район»

Ф. В. Про: Бєлякова Людмила Валеріївна

Шановна Людмила Валеріївна!

Адміністрація міста Жуков, сердечно вітає Вас з днем народження! Бажає Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя та радості, а також оптимізму, поваги колег, вдячності і любові друзів і близьких. //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

Посада: Завідувач відділом архітектури-головний архітектор Жуковського району адміністрації МР «Жуковський район»

Ф. В. Про: Баженов Олександр Олександрович

Шановний Олександр Олександрович!

Адміністрація міського поселення місто Жуков сердечно вітає завідувача відділом архітектури-головного архітектора Жуковського району адміністрації МР «Жуковський район» Баженова Олександра Олександровича з днем народження! . //докладніше»

Глава адміністрації Солодухін С. А.

1 | 2 | Наступна | Кінець>>

Привітання голови адміністрації міста іжевська денис агашін з днем перемоги — izh.ru

Шановні жителі столиці Удмуртії!

Дорогі наші ветерани — фронтовики і трудівники тилу!

Сердечно вітаю вас з Днем Великої Перемоги!

Час не владний над цим святом, він був і залишається по-особливому зворушливим і хвилюючим для кожного жителя Росії. Відзначаючи чергову річницю Перемоги, ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю про наших земляків, загиблих за свободу і незалежність Вітчизни, віддаємо данину глибокої поваги поколінню переможців, яке з небувалим мужністю та стійкістю винесло на своїх плечах тяготи цієї кровопролитної війни.

Жителі Іжевська робили все можливе і неможливе, щоб наблизити розгром фашистських загарбників. У верстатів іжевських заводів і фабрик не припинялася робота, звідси йшли на фронт ешелони з озброєнням, обмундируванням, продуктами. «Все для фронту, все для Перемоги!» — цей лозунг став законом життя для всієї країни.

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, трудівники тилу! Вашу любов до Батьківщини, вашу силу духу ми шануємо як найвищий подвиг. Багато хто з вас і сьогодні приймають діяльну участь у житті міста, не залишаються в стороні від патріотичного виховання підростаючого покоління та молоді. Ми пишаємося вами і дякуємо вам за героїзм і мужність, доблесний ратний і трудовий подвиг, за терпіння і мудрість. У цей світлий і радісний день прийміть найщиріші побажання здоров’я, душевних і фізичних сил, святкового настрою! Нехай мир, який ви відстояли, буде на нашій землі завжди!

Зі святом, друзі!

Глава Адміністрації міста Іжевська Д. В. Агашин

Шановні працівники системи освіти Минщины!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Днем вчителя.

Кожна людина зберігає в своєму серці світле почуття любові і вдячності до вчителя, вперше распахнувшему перед ним двері в країну знань, научившему цінувати прекрасне, розмірковувати і приймати зважені рішення. Те, яким стане молоде покоління, якому належить вирішувати завдання розвитку нашого суспільства і держави, в значній мірі визначається за результатами праці педагогічних працівників.

Освітня система Минщины була і залишається однією з кращих в республіці, а її учительський співтовариство, яке налічує понад 30 тисяч чоловік, являє собою приклад активності, ініціативи і новаторства. Завдяки цьому забезпечується ефективна робота по формуванню інтелектуального потенціалу держави, виховання підростаючого покоління в дусі високої громадянськості і патріотизму.

Нехай ваша творча праця, професіоналізм, любов до дітей завжди будуть гарантом морального та фізичного здоров’я молодої зміни, основою якісного поліпшення життя наших людей.

Міцного вам здоров’я, успіхів у роботі, добробуту і гідних учнів.

Б. В. БАТУРА, голова Мінського обласного виконавчого комітету.

Шановні працівники системи освіти Минщины!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Днем вчителя.

Кожна людина зберігає в своєму серці світле почуття любові і вдячності до вчителя, вперше распахнувшему перед ним двері в країну знань, научившему цінувати прекрасне, розмірковувати і приймати зважені рішення. Те, яким стане молоде покоління, якому належить вирішувати завдання розвитку нашого суспільства і держави, в значній мірі визначається за результатами праці педагогічних працівників.

Освітня система Минщины була і залишається однією з кращих в республіці, а її учительський співтовариство, яке налічує понад 30 тисяч чоловік, являє собою приклад активності, ініціативи і новаторства. Завдяки цьому забезпечується ефективна робота по формуванню інтелектуального потенціалу держави, виховання підростаючого покоління в дусі високої громадянськості і патріотизму.

Нехай ваша творча праця, професіоналізм, любов до дітей завжди будуть гарантом морального та фізичного здоров’я молодої зміни, основою якісного поліпшення життя наших людей.

Міцного вам здоров’я, успіхів у роботі, добробуту і гідних учнів.

Б. В. БАТУРА, голова Мінського обласного виконавчого комітету.

Шановні вчителі, вихователі, ветерани педагогічної праці!

Сердечно вітаємо вас із вашим професійним святом – Днем вчителя. В цей день ми віддаємо данину поваги всім трудівникам, чия робота пов’язана з навчанням і вихованням підростаючого покоління. В дошкільних установах, в школі починається формування юної особистості, виховання громадянина і людини. Ви, шановні педагоги, вносите в це важлива державна справа свій величезний внесок, віддаєте майстерність і вміння, знання та тепло сердець, творіть майбутнє країни. Особливу увагу в цей день ветеранам педагогічної праці, які протягом всього життя не змінили обраної професії наставника.

Бажаємо вам в святковий день подальшої успішної роботи на ниві освіти та виховання. Нехай радують вас досягнення і успіхи ваших вихованців. Нехай кожен шкільний день буде наповнений новими відкриттями для хлопців, а вчитель отримує справжнє задоволення від кожного уроку. Натхнення вам і творчості, міцного здоров’я та сімейного благополуччя, наполегливості в досягненні намічених цілей і великого людського щастя.

Смолевичский районний виконавчий комітет.

Смолевичский районна Рада депутатів.

Дорогі колеги! Шановні ветерани педагогічної праці!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем вчителя!

Нам дуже хочеться привітати всіх, хто вносить свій внесок у розвиток системи освіти району: вчителів та вихователів, керівників педагогічних колективів, працівників системи додаткової освіти, працівників відділу освіти, усіх, хто сьогодні підтримує на високому рівні життєдіяльність наших установ освіти, забезпечує організацію навчального і виховного процесу, дбає про розвиток, здоров’я, благополуччя наших дітей.

Найважливішим досягненням сучасного суспільства давно стала його освіченість громадян, їх можливість до творчої діяльності. Освіта все більшою мірою стає основою соціального прогресу, розвитку людського потенціалу. Від рівня освіти залежить і якість життя, і економічні перспективи.

Наші установи освіти давно стали центром суспільного життя, є носіями і пропагандистами знань, культури, гуманітарних цінностей.

Дорогі колеги! Ваша активна життєва позиція, чутливе уважне ставлення до своїх вихованців дійсно безцінні.

Майбутнє залежить від того, чого і як ви навчите своїх учнів.

Низький уклін вам за доброту і терпіння, мудрість і знання, професіоналізм і самовіддачу. Нехай всім, хто пов’язав свою долю з освітою, супроводжує професійне задоволення, успіх і визнання.

Хочеться побажати, щоб ви завжди любили свою роботу, віддавали їй свої сили і душевну теплоту, йшли в ногу з часом, з гідністю долали труднощі, щоб ваші учні частіше вас приємно дивували.

Доброго вам здоров’я, особистого щастя і родинного тепла. Нехай достаток і затишок не покидають ваш дім, не підводять друзі, не засмучують колеги і завжди радують рідні та близькі.

Н.Н. ФІЛІПОВИЧ, начальник відділу освіти.

Л. В. ЛАПУТЬКО, голова РК профспілки.

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Дорогі вчителі та вихователі! Прийміть у ваше професійне свято – День вчителя – наші найкращі побажання і величезну подяку за вашу повсякденну нелегку роботу по навчанню і вихованню учнів, а також за багаторічну плідну співпрацю з багатьма громадськими організаціями, в тому числі і з районною Радою ветеранів. Ми вдячні школі, її вихованцям та вчителям за постійну турботу про ветеранів, за допомогу їм і підтримку, за здійснення багатьох спільних виховних і пізнавальних проектів.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у всіх справах і починаннях, зростання добробуту, щастя в особистому житті.

Бажаємо благ і вам довгі літа,

Щоб, стаючи світліше, мудрей, добрішим,

Вам багато років ще зустрічати світанки

І у вересні зустрічати дітей!

Районна Рада ветеранів.

Шановні ветерани педагогічної праці!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем вчителя.

Ми хочемо побажати вам здоров’я,

Миру, щастя, добра і тепла.

Щоб сьогодні цікавіше жилося,

Чим хвилиною тому, ніж вчора.

Щоб в душі теплота не згасла,

Щоб серцю стукати так стукати.

І такого величезного щастя,

Щоб руками його не обійняти!.

З глибокою повагою колектив ГУО «Середня школа №2 р. Смолевичи».

Адміністрація, профспілковий комітет ГУО «Смолевичская районна гімназія» вітають педагогів, ветеранів педагогічної праці з Днем вчителя.

Наші сьогоднішні успіхи – це результат вашої наполегливої і сумлінної праці. Бажаємо вам здоров’я, довголіття, бадьорості духу, тепла, уваги і турботи, добра і благополуччя. Спасибі вам за вашу працю!

Від усієї душі вітаємо вчителів СШ №1 ім. В. Ф. Купревича р. Смолевичи і особисто нашого улюбленого класного керівника Наталю Болеславовну Асташову з професійним святом.

Нам, учитель дорогий,

Ваш характер подобається!

Крім вас, ніхто інший

З нами не впорається.

Ви – добрі і справедливі.

Ви – приклад для нас!

Найкращих почуттів пориви

Виражає весь наш клас!

Учні 6 «В» класу та їх батьки.

Шановні колеги!

Красиві душею і дуже ласкаві,

Талантом Ви сильні і щедрі серцем.

Всі Ваші ідеї, мрії про прекрасне,

Уроки, затії не будуть марні!

Ви до дітям дорогу зуміли знайти,

Нехай Вас чекають успіхи на цьому шляху!

Адміністрація і профспілковий комітет СШ №1 ім.В.Ф.Купревича.

Голова Ради ветеранів ГБОУ Школа № 63

? Усачова Валентина Олексіївна

Ветерани педагогічної праці

1. Черкасова Галина Миколаївна

2. Борисевич Ольга Василівна

3. Петропавлова Людмила Василівна

4. Бєлова Тамара Василівна

5. Соколова Маргарита Миколаївна

6. Денисова Тамара Ігорівна

7.Окатьева Алевтина Павлівна

8. Райдугина Людмила Михайлівна

9. Туркіна Любов Миколаївна

Основні напрямки роботи

1. Вивчення соціального становища ветеранів, надання їм посильної допомоги і підтримки

2. Цивільно-патріотичне, моральне та трудове виховання підростаючого покоління

3. Робота з молодими фахівцями, організація наставництва

4. Культурно-масова робота

5. Організація громадського спостереження при проведенні підсумкової атестації

6. Взаємодія з громадськими організаціями міста

7. Взаємодія з МРСД

План роботи з ветеранами педагогічної праці

1.? Залучення ветеранів педагогічної праці до участі у просвітницькій діяльності школи серед учнів, батьків, населення мікрорайону.

2.? Участь ветеранів педагогічної праці в традиційних календарних заходах.

3.? Участь ветеранів педагогічної праці «Уроки Мужності».

4.? Привітання ветеранів педагогічної праці з пам’ятними датами.

5.? Надання сприяння в напрямку ветеранів педагогічної праці на відпочинок через Раду ветеранів ТПО.

6.? Надання адресної допомоги гостропотребуючим одиноким ветеранам педагогічної праці.

Основними завданнями роботи є забезпечення максимального охоплення культурними заходами громадян пенсійного віку, розширення духовних контактів, створення умов для розвитку і реалізації творчих здібностей та можливостей ветеранів, організація дозвілля літніх людей.

ГУО «Темнолесский навчально-педагогічний комплекс ясла-садок-базова школа» веде багатобічну роботу з ветеранами педагогічної праці. Для реалізації поставлених завдань у школі створено Раду ветеранів праці.

Голова Ради ветеранів – Кінцева Надія Вікторівна.

Вирішення проблем ветеранів забезпечується тісним контактом профспілкового комітету, Ради ветеранів, адміністрації школи.

Профспілкова організація проводить роботу по наданню допомоги ветеранам, самотньо проживають і хворим. У зимовий період учні нашої школи допомагають літнім людям у прибиранні снігу.

Профспілковий комітет школи намагається тримати питання організації роботи з педагогами — ветеранами під контролем, пропонуючи різноманітні форми роботи. На сьогоднішній день у нас в установі налічується 8 пенсіонерів і 6 з них знаходяться на заслуженому відпочинку. Так на початку кожного календарного року членами профспілкового комітету звіряється та оновлюється банк даних по ветеранам педагогічної праці нашої установи. Тут є відомості про ветеранів із зазначенням Ф. В. О. педагога, дати народження, зібрані матеріали про теперішнє місце проживання ветеранів, складі їх сімей. На основі цього банку даних і аналізу виконання плану роботи з педагогами — ветеранами за 2017 рік був складений план роботи з ветеранами на 2018 рік, в який включені різні заходи, участь у різних позакласних заходах, надання їм практичної допомоги. Наш профспілковий комітет зацікавлений в знаннях і досвіді наших старших товаришів, тому ми намагаємося вміло організувати пошукову краєзнавчу роботу з вивчення історії рідної школи через знайомство нинішніх учнів з ветеранами педагогічної праці.

Профспілковий комітет школи активно вивчає досвід роботи інших шкіл нашої країни з організації роботи в даному напрямку, переймаємо цікавий досвід, залучаємо ветеранів до організації методичної роботи.

Протягом кількох останніх років ми намагаємося якомога частіше зустрічатися з нашими педагогами — ветеранами в школі або у них вдома.

Профспілкова організація проводить роботу по наданню допомоги ветеранам, самотньо проживають і хворим. У зимовий період учні нашої школи допомагають ветеранам у прибиранні снігу.

Рада ветеранів школи залучає ветеранів до участі в культурних заходах. Напередодні професійного свята Дня вчителя, піонери нашої школи відвідали педагогів-ветеранів та вручили їм барвисто оформлені запрошення. Треба було бачити радість в очах ветеранів!

Ветерани є частими гостями школи. Стало традицією запрошувати на свята наших колишніх працівників. Спільно з ветеранами проводяться День людей похилого віку, День вчителя, День знань, 8 Березня, Новий рік.

Однією з добрих традицій нашої школи є щорічне привітання ветеранів з Днем знань, Днем вчителя, Новим роком, Днем захисника Вітчизни, 8 Березня, святом останнього дзвоника. Ми завжди запрошуємо наших старших колег на урочисті лінійки, організуємо для них екскурсії по школі, запрошуємо на перші уроки. Вони всякий раз відзначають, як за останні роки змінилася школа.

Якщо в установі проводяться урочисті заходи з святковими концертами або вогниками, ми завжди намагаємося запросити на них наших досвідчених колег, не забуваємо вшановувати їх у свята, всякий раз при зустрічі говоримо їм слова вдячності і подяки. Так як багато наші сьогоднішні вчителі самі є колишніми учнями наших ветеранів, нам завжди є що згадати і обговорити. Для вшанування педагогів у свята ми готуємо разом зі школярами музичні подарунки, квіти, листівки, невеликі сувеніри. По можливості намагаємося організувати для них вечора зустрічі з «солодким столом». Тут вчителі різних поколінь діляться спогадами про яскраві моменти трудової діяльності, розповідають про сімейні традиції, про колишніх учнів, обговорюють питання сучасної системи освіти і виховання, демонструють свої таланти та захоплення. Такі зустрічі завжди проходять у теплій та дружній атмосфері.

роботи комісії по роботі з ветеранами педагогічної праці

ГУО «Середня школа № 2 р. Бихова» на 2018 рік

Уточнення списків ветеранів педагогічної праці, складання нових списків.

Виявлення ветеранів педагогічної праці, гостро потребуючих матеріальної і моральної підтримки

Красман О. В., Ільїна В. Б.

Виходити з пропозиціями до органів місцевої влади про надання допомоги нужденним ветеранам педагогічної праці.

Вшанування захисників Вітчизни:

 • святкова програма
 • зустрічі з учнями
 • вшанування на дому

Відвідування ветеранів педагогічної праці.

Проведення заходів з ветеранами педагогічної праці, присвячені святам Дня 8 Березня, Дня людини похилого віку, Дня вчителя, Дня матері, вечора зустрічей з випускниками, випускного вечора

Святкування Дня Знань, привітання ветеранів педагогічної праці

Святкування Дня вчителя, привітання ветеранів педагогічної праці

СПИСОК ВЕТЕРАНІВ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ ГБПОУ КИГМ №23

ПІБ

Нагороди

Акивис Інна Михайлівна

Медаль «Ветеран праці»

Анікєєва Емілія Борисівна

Медаль «Ветеран праці»

Баюл Олена Михайлівна

Білоусова Олена Сергіївна

Медалі: «В пам’ять 850-річчя Москви», «Ветеран праці»

Бєлова Ірина Пилипівна

«В пам’ять 850-річчя Москви», Нагрудний знак «Почесний працівник СПО РФ», почесна грамота Мінестерства освіти і науки РФ

Бояринова Лідія Анатоліївна

Почесний працівник загальної освіти Російської Федерації

Васильєва Роза Василівна

Виноградова Алевтина Іванівна

Медалі: «В пам’ять 850-річчя Москви», «Ветеран праці», «Відмінник профтехосвіти»

Власова Наталія Володимирівна

Казьміна Тетяна Іванівна

Касатикова Людмила Анатоліївна

«В пам’ять 850-річчя Москви», Відмінник Професійно-технічної освіти РФ, «Ветеран праці»

Кирпиченкова Галина Василівна

Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви» Відмінник Професійно-технічної освіти РФ,

Коган Лев Абрамович

Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви», «Ветеран праці», відмінник ПТО

Коробов Станіслав Дмитрович

Заслужений вчитель РФ, Знак пошани, медаллю «За доблесну працю», Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви»

Крупнова Катерина Никифорівна

«Ветеран праці», «В пам’ять 850-річчя Москви»,

Відмінник хімічної та нафтохімічної промисловості

Кузнєцова Ірина Миколаївна

Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви», Відмінник Професійно-технічної освіти РФ, «Ветеран праці»

Купчихина Людмила Іванівна

Медаль за доблесну працю», «Ветеран праці»,

«Відмінник профтехосвіти СРСР»

Лазарєва Ірина Іванівна

«Відмінник профтехосвіти», «Почесний працівник середньої професійної освіти», медаль «Ветеран праці», «В пам’ять 850-річчя Москви»

Лаврентьєва Лариса Романівна

Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви», Відмінник Професійно-технічної освіти РФ, «Ветеран праці»

Лихачова Софія Миколаївна

«Ветеран праці», Медаль 70 років перемоги у ВВВ

Максимова Олена Юріївна

Почесний ветеран р. Москви, відмінник освіти СРСР, РРФСР

Малікова Зоя Іванівна

Максимова Катерина Олександрівна

«В пам’ять 850-річчя Москви»

Малініна Марія Іванівна

Медалі: «В пам’ять 850-річчя Москви», «Ветеран праці»

Малишева Тамара Тарасівна

Медалі ВДНГ, «Ветеран праці»

Митаишвили Лідія Олександрівна

Медаль «За трудову відзнаку», «В пам’ять 850-річчя москви»

Мухіна Наталія Сергіївна

Грамота Міністерства освіти

Носова Ірина Михайлівна

Пензева Шерифат Хантуевна

Медаль «Ветеран праці»

Привалов Олег Федорович

Срібна медаль чемпіонату з хокею (Європа)

Пчеловодова Євгенія Степанівна

Медалі: «В пам’ять 850-річчя Москви», Відмінник профтехосвіти СРСР», «Ветеран праці»

Соловйова Руфіна Іванівна

Медалі: «В пам’ять 850-річчя Москви», «Ветеран праці», Відмінник народної освіти»,

Сорокіна Ліра Захарівна

Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви», медаль 100 в. І. Леніна, «Ветеран праці»

Степанова Тетяна Власівна

Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви», «За заслуги в галузі освіти»

Тучина Тетяна Олександрівна

Почесний працівник СПО, Заслужений працівник культури,

Медаль «В пам’ять 850-річчя Москви»

Урусова Людмила Сергіївна

Медаль «Ветеран праці»

Фіногенова Галина Олексіївна

Медалі: «В пам’ять 850-річчя Москви», «Ветеран праці», «Відмінник профтехосвіти СРСР»

Черних Тетяна Степанівна

Шуркалин Михайло Васильович

Відмінник Професійно-технічної освіти РФ,

«Ветеран праці», Почесні грамоти Департаменту освіти р. Москви,

знак відзнаки «За бездоганну службу р. Москві і москвичам більше 40 років», «За трудову доблесть»

Яковлєва Ірина Юріївна

Почесний працівник СПО РФ, Почесна грамота Міністерства освіти і науки РФ

 • План роботи міжрайонного ради ветеранів педагогічної праці №11 на I півріччя 2018 року
 • План роботи міжрайонного ради ветеранів педагогічної праці №11 на I півріччя 2018 року (доповнення)
 • План спільної роботи об’єднання ветеранів педагогічної праці та ГБПОУ КИГМ №23 на 2018 рік
 • План роботи Первинної організації ветеранів педагогічної праці коледжу на 2017-2018 р. р.
 • Угода про співпрацю та спільну діяльність в області патріотичного виховання учнів освітніх організацій міста Москви
 • Анкета, що вступає в товариство ветеранів педагогічної праці
 • ПРОТОКОЛ Звітно-виборній Конференції ветеранів педагогічної праці при Департаменті освіти міста Москви
 • Положення про Громадське об’єднання ветеранів педагогічної праці при Департаменті освіти міста Москви (без утворення юридичної особи)
 • Основні напрямки роботи Ради ветеранів педагогічної праці
 • Положення про заходи соціальної підтримки ветеранів педагогічної праці
 • Положення про виставку-конкурс робіт художнього та прикладного мистецтва ветеранів педагогічної праці міста Москви «Світ очима ветерана» (2017)
 • Відгук «Про відвідування занять за програмою АКТИВНЕ ДОВГОЛІТТЯ» (Касатикова Л. А.)
 • Відгук про відвідування театру ветеранів педагогічної праці Малишевої Т. Т. і Казьминой Т. В.
 • Відгуки ветеранів педагогічної праці, відпочиваючих в грудні 2017р.
 • 17-18 жовтня 2017р. Екскурсія в Муром – Дівєєво
 • Відгук ветерана педагогічної праці А. В. Виноградової

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ (робота з ветеранами педагогічної праці)

107564 Москва, Погонний проїзд, будинок 5

м. Бульвар Рокоссовського (кол. Вулиця Подбєльського), перший вагон з центру, вгору-направо. Біля виходу зупинка трамвая. Будь трамвай до зупинки «Ланинский провулок». Вихід з трамвая прямо по провулку в бік Лосиного острова, через 300 м головний вхід

Прийміть щирі і теплі вітання з Днем народження від адміністрації муніципального освіти місто Краснодар і міської Думи Краснодара!

Від щирого серця бажаємо Вам зберегти всі досягнення і примножити їх. Нехай довіра і підтримка городян допомагають у справах, щире розуміння і турбота в сім’ї живлять енергією, улюблене місто гарнішає, а успіхи надихають на нові звершення!

Вас знають як людину не тільки талановитого і ініціативного, але і вміє тримати своє слово. А головне

Хай буде добрим щогодини,
Прекрасним — настрій!
Нехай повторюватися багато разів
Щасливі миті!
Нехай дарує життя любов і світло,
Надію і везіння!
Бажаємо щастя, довгих років,
Успіхів і натхнення!

А сказати, що ми любимо!
Що плекаємо і голубим!
І бажаємо в цей час,
У день народження у Вас,
Довгих років щасливого життя,
Нас любити без сумління,
Благ достатньо мати,
Зробити багато чого встигнути!

Чоловікові для щастя треба?
Улюблену по життю поруч.
Хороших, вірних друзів
І щоб з них ніхто не гей.
Хороший будиночок щоб на Мальті,
Машину тільки Мазератті.
Щастило завжди, щастило в усьому,
Щоб світом був наповнений будинок.
Я віршик дарую люблячи,
Адже День народження у тебе.

Нехай люди дарують вам посмішки,
У родині спокій і щастя чекають,
Безглуздість і нескладність нашому житті
Не опечалят Вас і не зігнутий.

Привітання з ювілеєм

Прийміть сердечні вітання на честь цього чудового свята! Від усієї душі бажаємо, щоб Ваші прагнення і досягнення, тріумфи і успіхи перепліталися з міцним здоров’ям, душевної гармонією, загальною повагою і визнанням! З Ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм з дня заснування нашої організації! Нехай в минулому залишаться всі труднощі і проблеми, з якими нам довелося зіткнутися, а майбутнє принесе колективу успіх і успіх у всіх починаннях. Бажаємо Вам і Вашим близьким здоров’я, благополуччя, здійснення мрії.

Шановний ( ) хочу привітати вас з Ювілеєм вашої фірми. Хочу побажати вашому підприємству подальшого процвітання та стабільності, а вам і вашим колегам доброго здоров’я сил і завзяття в роботі на благо підприємства.

Привітання главі адміністрації з днем народження

Ваш досвід організації роботи органів місцевого самоврядування узятий на озброєння муніципалітетами краю, як і
Ваше вміння швидко вирішувати нові завдання, мислити і діяти на випередження.
Від щирого серця бажаємо
Вам зберегти всі досягнення і примножити їх.

Ви в повній мірі володієте якостями високоефективного і успішного керівника, здатного до досягнення найамбітніших цілей. Вас знають як людину не тільки талановитого і ініціативного, але і вміє тримати своє слово.

Ми з Днем Народження вітаємо,
Вас шеф і один наш дорогий,
На вірність Вам ми присягаємо,
І на душі нехай буде лише спокій.
Бажаємо Вам частіше збирати
Наш славний колектив на дачі,
І частіше давати премії

Нехай у цей день забудуться печалі,
І сонце усміхнеться нехай з ранку,
І побажає добрими променями
На довгі роки добра!
Бажаємо щастя і здоров’я,
Бажаємо бадьорості і сил,
Щоб кожен день звичайному житті
Одну лише радість приносив!

Нехай широко усміхнеться
І дарує лаври удача,
Справу приносить достаток,
Радує серце віддача!
Нехай захват щастям
В житті переважає,
У свята і вихідні
Відпочинок чудесним буває!

Колектив щиро вітає з днем народження!
Бажаємо всіх земних благ!
Ви народилися сьогодні, багато років тому.
Хай Вам щасливо живеться, як люди говорять!
Енергії могутньої і життя Вам кипучої!
Календар відкинемо в сторону, і служебки почекають.
Бережи свої нерви,
В нашій справі це праця!

Офіційні привітання з Днем народження

Звичайно, якщо вас пов’язують досить близькі стосунки чи Ви знайомі багато років текст може бути складений у досить вільній формі. А якщо немає

За життя ти крокуєш сміливо!
Тебе привітати ми поспішаємо
З Днем народження від усієї душі!
Рішення приймай ти твердо,
Будь сильним, сміливим, ну і гордим!
Не бійся в житті ти перешкод,
З тобою працювати кожен радий!

Хай буде добрим щогодини,
Прекрасним — настрій!
Нехай повторюватися багато разів
Щасливі миті!
Нехай дарує життя любов і світло,
Надію і везіння!
Бажаємо щастя, довгих років,
Успіхів і натхнення!

Ми з днем народження (ювілеєм) вітаємо,
Наш шеф і один наш дорогий,
Ми присягаємо на вірність,
Нехай буде на душі спокій.
Бажаємо частіше збирати
Наш славний колектив на дачі,
І частіше премії давати,
Бажаємо щастя і удачі!

Хай буде світлим настрій
І буде вічним натхнення,
І дарує кожну мить
Надію, віру і любов
І нехай надійні виконуються,
Навіки віра не кінчається,
Любов’ю серце зігрівається,
І щастя в дім приходить знову.

Вітаємо!
Бажаємо, щоб вдавалося
В реальність плани втілити,
Щоб все, що хочеться, збувалося,
Легко і цікаво жити!
Мрії заповітної мети ясної,
Любові, турботи і тепла,
Не забувати, що життя прекрасне,
Здоров’я, щастя і добра!

У цей радісний день ми хочемо подарувати
Побажання щастя, везіння,
В чудовому завжди настрої бути
І виконання заповітної мрії!
Жити в достатку, успіхів великих досягати
І багато-багато нових перемог здобути.

Привітання адміністрації

Від усієї душі бажаю педагогам нових творчих звершень, професійних перемог, учням — успіхів у навчанні і зразкової поведінки, ветеранам педагогічної праці та випускникам — активної участі в справах школи. Всім — доброго здоров’я, благополуччя, радості і оптимізму.

Радію за її вихованців, які виходять в життя гідними людьми, захоплююся працьовитістю її наставників. Нехай наша школа процвітає! Нехай всі її плани втіляться в життя, а мрії стануть реальністю.

При всьому при цьому ви самовіддані, сумлінні трудівниці. Багато в чому на жіночих плечах тримається економіка і соціальна сфера району, його сьогодення і майбутнє.

Архіви стоять на межі часів — минулого, теперішнього і майбутнього. Це колосальний інформаційний ресурс, всебічно відображає національну історію. Тому будь-яке цивілізоване суспільство береже свої архіви.

Щодня поповнюється Архівний фонд району історичними документами. Фахівці архівного сектору успішно справляються зі збором, зберіганням та використанням архівних документів, а також ведеться величезна довідкова робота.

 1. Автор Максим додано 23.3.2015

Comments are closed.