Привітання вчителів своїми словами

0

Ще зовсім недавно ви пішли в перший клас. Ви були такими маленькими і сором’язливими, що мені здавалося, що ви навіть не заговорите. Зазвичай маленькі діти шумлять, але першокласники зосереджено сидять, тому що не розуміють, що відбувається. Ми почали з вами просто розмовляти, показувати свої рюкзаки і портфелі, ви ділилися один з одним олівцями й ручками, а вже після цього почалася наша з вами багаторічна дружба. Зізнаюся, що часом мені зовсім не хотілося проводити уроки, а просто хотілося посидіти і поговорити з вами, тому що кожен з вас – надзвичайно цікавий співрозмовник. Ви і самі багато чому мене навчили, тому я хочу побажати, щоб ви не зупинялися на досягнутому. Я навіть не сумніваюся, що ви багато чого досягти в житті, тому що ви здатні і працьовиті хлопці. Так що удачі вам і всього самого позитивного.

Хлопці, ви, напевно, пам’ятаєте той день, коли вперше пішли до школи. Пам’ятаєте свої відчуття? Правда, це було незабутньо? Ви трохи навіть боялися, бо не знали, що потрібно робити, говорити, як треба себе вести. Багато хто з вас просто так вставали і починали ходити по класу, але я це все брала, тому що розуміла, що вам треба кудись дівати свою енергію. Зізнаюся, що ви стали для мене рідними і близькими хлопцями, з якими мені б хотілося підтримувати дружні стосунки. Але найголовніше те, щоб і ви підтримували між собою стосунки, які шикувалися роками. Я знаю, що часом вам було дуже важко, ви не хотіли ходити на заняття, але саме дружба вас рятувала, тому що ви виручали один одного. Дорогі мої, сьогодні ви вже стоїте переді мною не просто учні, а як випускники. Я пишаюся вами і хочу, щоб у вас все в житті вийшло.

Настав той день, якого всі так довго чекали. Дорогі мої, мені хочеться побажати вам, щоб ви не поспішали дорослішати. Ви ще встигнете вирости, вже краще насолоджуйтеся тим часом, що є у вас зараз. Я хочу привітати вас з днем вашого Останнього дзвоника! Сьогодні ви просто чудово виглядаєте, ви всі такі нарядні і красиві, що навіть надивитися не можу. Мені здається, що це єдиний день, коли ви прийшли в школу, та ще й прийшли в формі. Але зараз мова не про це, а про те, що я хочу побажати вам всім удачі. Ви – хлопці талановиті, креативні і творчі, тому я навіть не сумніваюся, що ви станете справжніми професіоналами та фахівцями, однак удача вам точно не завадить. Зі святом вас, мої рідні і улюблені випускники. Нехай все у вашому житті буде так, як ви самі того бажаєте. Успіхів вам!

Хлопці мої, мої самі любимі і рідні випускники! Я досі не можу повірити в те, що цей день настав, тому що мені здавалося, що я встигну морально налаштуватися на те, що ви вже такі дорослі. Зовсім скоро вас чекають випускні іспити, потім надходження в університет. Це буде складним періодом, але неймовірно цікавим, з якими ви неодмінно впораєтеся. Я хочу побажати кожному з вас виконання всіх заповітних бажань. Ви всі великі молодці, тому що ви змогли вистояти справжню школу життя. Не забувайте про те, чого навчила вас школа. І мова йде не тільки про формули і правила, а ще й про те, як треба себе вести в тій чи іншій ситуації, як треба спілкуватися з людьми, дружити і знайомитися. Ви стали справжніми особистостями! Я вітаю вас зі святом, дорогі мої! Відпочивайте та розважайтеся сьогодні, тому що це тільки ваш день.

Мої дорогі випускники, не можу повірити в те, що настав день вашого Останнього дзвоника. Ви довго готувалися до цього дня, тому що вирішили організувати цікаве запам’ятовується захід. Навіть не сумнівайтеся в тому, що у вас це вийде. Але перед цим я хочу сказати, що кожен з вас став для мене рідною людиною, і мені дійсно дуже сумно прощатися з вами. Але я знаю, то попереду вас чекає багато всього цікавого, та й ви самі прагнете до того, щоб якомога швидше подорослішати. Мені хочеться побажати вам усім удачі, дорогі мої. Я навіть не сумніваюся, що кожен з вас досягне успіху в тій чи іншій справі. Найголовніше, щоб ви потім ще і про школу не забували, тому що ми будемо чекати вас в будь-який час. Пам’ятайте, що ми не прощаємося з вами, тому що ви – частина нашої великої родини. Зі святом вас! Нехай цей день подарує вам масу приємних вражень.

Ну що, мої дорогі, от і настав той день, до якого ми з вами так довго готувалися. Ви весь час твердили мені, що часу багато, але не встигли й оком моргнути, як час пролетів, і настав день вашого Останнього дзвоника. Я не хочу, щоб ви сумували або плакали, тому що цей привід не є сумним для вас, адже ви так хотіли скоріше закінчити школу. Але мені сьогодні сумно, тому що встигла прив’язатися до кожного з вас. Мені хочеться, щоб ви стали справжніми фахівцями своєї справи, щоб ви досягли успіху і іноді приходили до нас у гості, в школу. Дорогі мої, не забувайте, що тут ви отримали не тільки загальнообов’язкові знання, але й знання в області дружби, якщо можна так сказати, і навіть кохання. Адже тут у вас з’явилося стільки друзів і знайомих. Сподіваюся, що ви збережете цей зв’язок на довгі роки. Удачі вам!

Ну що, хлопці, настав той день, якого ми так чекали. Зізнаюся, що я дуже хотіла відтягнути час, тому що мені не хотілося з вами розлучатися, адже ви стали для мене рідними і близькими. Повірте, що я не ставилася до вас як до молодшим хлопцям, тому що знала, що кожен з вас – особистість, з якою можна поговорити. Ви і самі багато чому мене навчили, за що я буду вам завжди вдячна. Мені хочеться, щоб ви не втратили ту зв’язок, яка встановилася між вами за ці довгі роки. Ви всі – дуже сильні та цілеспрямовані хлопці, тому я навіть не сумніваюся, що ви досягнете успіхів. Але обіцяйте, що не буде забувати про школу, про вчителів. Ми все буде сумувати за вами, наші любі випускники. І нехай все у вашому житті буде розвиватися так, як ви самі того хочете. Якщо вам потрібна буде підтримка чи допомога, то неодмінно звертайтеся.

Мої дорогі випускники, ви можете не повірити, але я пам’ятаю той день, коли ми з вами познайомилися. Ви були тоді маленькими, сором’язливими дітьми, які навіть не знали, як треба себе вести. Але ми швидко знайшли з вами спільну мову, тому і здружилися так само швидко. Зараз мені дуже сумно, тому що мені зовсім не хочеться прощатися з вами, з хлопцями, які самі змогли навчити мене багато чому. Я безмежно вдячна вам за те, що ви змогли створити неповторну атмосферу в нашому колективі. Я вітаю вас з днем вашого Останнього дзвінка і хочу побажати вам тільки лише всього найкращого і приємного. Сьогодні ваш день, тому ви повинні відпочивати і набиратися сил. Я вам навіть дозволяю забути сьогодні про свої уроки, тому що вони можуть трохи почекати. А ви повинні повеселитися, адже таке свято буває лише один раз у житті.

Мені здавалося, що ми з вами познайомилися ще тільки недавно, а насправді ви вже сьогодні стоїте переді мною в таких гарних вбраннях – справжні випускники. Звичайно ж, випускний вечір у вас буде ще тільки через місяць, але випускниками ви може називати вже зараз. Я хочу побажати кожному з вас на відмінно здати всі іспити. Я навіть не сумніваюся в вас, тому що знаю, яку серйозну і складну роботу ви виконали. Не сумнівайтеся і ви самі в собі, тому що ви – великі молодці, так що просто пам’ятайте це. Мені хочеться побажати вам успіхів у вступі і удачі. Ну а крім усього цього рядового хочу побажати вам зберегти вашу згуртованість та дружбу. Мені хочеться, щоб ви ніколи не втрачали цей зв’язок, тому що вона унікальна. Ну і не забувайте про рідну школу, яка завжди готова прийняти вас, але вже в якості колишніх школярів.

Мої рідні випускники, ось дивлюся я на вас і не можу зрозуміти, в який момент я упустила ваше дорослішання? Ще зовсім недавно я думала про те, що до Останнього дзвінка ще так довго, що навіть думати не варто, а сьогодні на сцені, де зазвичай виступають випускники, стояли вже ви. Це все дуже зворушливо і хвилююче, тому що ви всі сьогодні просто неймовірно красиві і трохи схвильовані. Але ви змогли влаштувати справжнє свято для всіх, хто був присутній у залі. Ви зворушили нас, розсмішили, порадували і просто допомогли добре провести час. Ми всі хочемо побажати вам міцного здоров’я, а також удачі та здійснення всіх бажань. Сподіваюся, що ви всі будете пам’ятати рідну школу, яка дала вам стільки знань. Ми чекаємо вас в будь-який час року і в будь-який день тижня. Нехай цей день не просто запам’ятається вам, а принесе масу позитивних емоцій.

Я хочу привітати моїх неймовірних випускників, які сьогодні стали ще на один крок ближче до дорослого життя. Дорогі мої, мені хочеться попередити вас, що у дорослому житті деколи бувають дуже складні і незрозумілі ситуації, які вимагають від вас витримки. Повірте, що вони набагато більш серйозні, ніж двійка по фізкультурі. Але ви впораєтеся з кожної з цих проблем, тому що ви всі – чудові і такі здібні хлопці. Мені хочеться, щоб ви знайшли своє покликання і своє місце в цьому житті, але я навіть не сумніваюся в вас. Ви виросли перед моїми очима, тому я прив’язалася до вас, і зараз мені дуже сумно, що ви вже ідете. Першого вересня цього року ви вже не прийде в школу, а підете в свої навчальні заклади. Я пишаюся вами, мої дорогі хлопці. Я навіть не сумніваюся, що ви досягнете всього самого кращого в цьому житті.

Настав ваш Останній дзвінок, мої дорогі хлопці. Цей дзвінок, на жаль, дзвенить вже не на урок. Але шкодую тільки я, тому що мені зовсім не хочеться розлучатися з вами. Однак ви не повинні сумувати, тому що це свято на один крок наближає вас до абсолютно нового життя. Мені хочеться, щоб цей етап життя подарував вам масу приємних знайомств, зустрічей і подій. Мені хочеться, щоб ви не втратили зв’язок, яка встановилася між вами, мої дорогі хлопці. І не забувайте про школу, яка чекає вас в будь-який час. Крім того, не соромтеся звертатися за допомогою, тому що я завжди готова вислухати вас і підказати, якщо буде необхідність. Ви вже не просто мої учні, а справжні друзі, а хто-то навіть буде моїм колегою в майбутньому. Удачі вам всім! Будьте самими щасливими, мої дорогі! Я буду сумувати за вами, рідні!

Голосові поздоровлення на телефон з святом

Не зупиняйтеся! У житті шлях не простий!
Вперед, друзі, йдіть терпляче,
Щоб досягти найяскравіших зірок
І жити легко, вільно і красиво!
Залиште всі печалі позаду,
Друк тривог, сумнівів і помилок.
Нехай вас зустрічає щастя попереду
І багато добрих, дружніх посмішок!

Оригінальне веселе привітання випускнику

Оптимізму в житті, сміху,
Щастя, радості, успіху,
Життя класної, — кожна мить,
Я бажаю, випускник!
Відривайся, пали по повній,
В житті нової і вільної,
Щоб всім бідам на зло,
Тобі крупно повезло!

Привітання-побажання від вчителів, класного керівника, директора, завуча, батьків або однокласників на Останній дзвінок, Випускний

От і все, ти закінчив школу
І йдеш ти як з рідного дому.
Затримайся, постій, почекай трохи,
Попереду лежить складна дорога.

А куди підеш, ти і сам не знаєш.
І доля тобі випала яка?
Інститут тобі шле попутний вітер.
Не забудеш школу не за що на світі.

Де ж ти будеш, вчорашній школяр?
Вибрав уже, ким ти мрієш стати?
Багато шляхів і доріг є на світі,
Вибери свою, щоб не згортати.

Не запутайся – у світі багато фальші,
І часом захочеш втекти подалі.
Знадобляться далі тобі твої знання.
Ти «спасибі» школі скажи на прощання.

Чудове побажання випускниці на Останній дзвінок, Випускний вечір

Веселою і красивою,
Успішною, заводний,
Йди по життю сміливо
Дорогою прямою!
Живи, не знаючи тривог,
У всьому май успіх,
Щоб життя було прекрасне,
А ти – щасливіше всіх!

Оригінальне привітання випускникам на Останній дзвінок, Випускний

Прийшла пора попрощатися з шкільною партою,
Вчителям сказати: Спасибі, — від душі.
Хоч радісно, але все ж трохи боляче,
Відчути, що ви – випускники.
Нехай попереду вас чекає чимало випробувань,-
Долю вершите і прагнете тільки вгору,
Щоб здати успішно найголовніший свій іспит,
За складного предмету: Наше життя!

Коротке смс привітання випускнику на Останній дзвінок, Випускний вечір

Ти – випускник! Бажаю, щоби завжди
З тобою залишилися молодість і сила!
А життя було прекрасним, як весна:
Красивою, багатою і щасливою.

Привітання на Останній дзвоник, Випускний від вчителів

Випускники! Ось настав Ваш час!
Сьогодні Ви стаєте дорослішими!
Ви стіни школи залишаєте зараз,
І дивіться вперед на світ сміливіше!
О, юність, як прекрасна, як ніжна
Твоя пора, коли все так доступно…
Але Вам турбота дорослих все одно потрібна,
Вона зберігати Вас, немов ангел, буде невідступно!
Сьогодні Ви відкриєте ту двері,
Що життям дорослої спокон зветься,
І тут не все так гладко і тепер
Стежка в ній не рівною стежкой в’ється!
Вперед глядіть, не стуляючи очей,
Нехай Ваші знання лише множаться з роками!
Не забувайте в суєті і нас,
І ми завжди будемо пишатися Вами!

Привітання випускникам дитячого садка від вихователів у віршах

Дорогі дошкільнята!
Подорослішали, ви, хлопці!
Дитячий садок сьогодні, вас, проводжає
В добрий час!
Ви тепер не малюки!
Скоро в школу, вам, друзі!
Дитячий садок не забувайте!
Забувати друзів не можна!
Садочок свій не підводьте,
В гості до нас, ви, приходьте!
Ви, будьте активні в школі!
Слухайте вчителів!
Розвивайтесь і зростайте!
Буде багато, хай, друзів!
Ми бажаємо вам, хлопці!
Не хворіти і не сумувати!
Добре вчитися у школі!
Вчителів не підводити!
Хочемо пишатися вами ми,
Адже любить вас, ваш дитячий сад!
І зустрічі з вами, без сумнівів,
Завжди він буде дуже радий!
Сьогодні проводжаємо вас!
Удачі в школі!
В добрий час!

Привітання у віршах випускникам на Випускний вечір

Слова з минулого стрілою до вас домчались.
Сповільніть на мить свої кроки.
Ви назавжди попрощалися зі школою.
Двохтисячних років випускники.

Повернутися вам захочеться. Але пізно.
Шкодувати не варто. Життя у всіх одна.
Комусь судилося побачити зірки.
Кому випаде нелегка доля.

Але ви зараз стоїте на порозі
І перед вами тисячі доріг.
Батьки, який день у тривозі,
А юності зараз не до тривог.

Хай щастя вас візьме в свої обійми.
Нехай печаль не бачить ваших осіб.
В ошатних костюмах і сукнях
Зі шкільних ви йдете кордонів.

Веселі вірші випускникам на Останній дзвінок, Випускний

Ура! Закінчилися уроки,
А з ними шкільні тривоги
Пішли з життя назавжди.
Співає душа випускника!
І серце в такт веселощів б’ється,
Від щастя радісно сміється!
Чудесної юності пора!
Ура, випускникам! Ура!

Привітання випускника з Останнім дзвоником, із Випускним

Випускник, тобі бажаю
Бути по життю в темі!
Без найменшого напруження
Все вирішувати проблеми!
Бути веселим і щасливим,
Круто відриватися!
Жити легко і без зусиль
Класним залишатися!

Comments are closed.