Привітання в морському стилі

2

Сценарій ювілею в морському стилі

Влаштовувати свято в якомусь стилі стало звичайною справою. Тому вже ні хто не здивується, якщо, приміром, ви влаштуєте свій сценарій ювілею, ну скажімо, в морському стилі. Ви скажіть – це не реально? Тоді ось вам наш авторський сценарій, читайте і влаштовуйте своє свято саме в такому стилі, тим більше за вікном літо і всім хочеться на море, ближче до води.

У кого-то ювілей,
У когось свято цілий день!
Ми вітаємо ювіляра,
Побільше сил йому бажаємо.
А ще бажаємо барило вина,
Щоб ти випив його до дна!

(всі аплодують ювіляру)

А тепер свято наш давайте почнемо,
І в море тепле ми попливемо.
Адже вечірка у нас не проста.
А тематична – морська!

Дорогі друзі! Як ви всі знаєте, за старою і доброю традицією, коли корабель спускають на воду в перший раз, про нього розбивають пляшку шампанського. Я не пропоную розбити пляшку об нашого ювіляра, а пропоную всім взяти по одному аркушу паперу, ручки і написати будь-яке побажання нашому ювіляру. А після ми складемо всі листи з побажаннями нашу пляшку, закупорим її і віддамо на зберігання ювіляру. І він сховає її в надійне місце, і на наступний свій ювілей він відкриє її і прочитає ваші побажання. А ми подивимося – чи здійснилися вони чи ні!

(гості беруть листи і пишуть свої побажання. Після ведучий віддає закриту пляшку з побажаннями ювіляру)

Ведучий:
Що ж, побажання ми написали,
І пляшку ювіляру віддали.
А тепер пора і нам,
Випити хоч би по сто грам!
Але пити не цікаво просто так,
Хто виголосить тост першим з вас?

(один з гостей встає і вимовляє тост на ювілей для винуватця торжества)

Ведучий:
А чи не пора пограти?
Згадати молодість знову!

Перша гра конкурс.
Ця гра з дитинства, яка називається: море хвилюється раз. Вибирається ведучий гри, який вимовляє прості слова: море хвилюється раз, море хвилюється два, море хвилюється три, морська фігура замри! І всі повинні прийняти ту позу, яка була у них при останніх словах. А ведучий має вгадати, хто яку фігуру показує.
Конкурс простий і цікавий.

Ведучий:
Пограли, посміялися,
І за стіл знову зібралися.
Вже чарки повні у всіх,
Другий тост ми п’ємо за тих…

(хтось із гостей вимовляє другий тост)

Ведучий:
Настала черга знову,
Пограти і потанцювати.
Хто краще за всіх станцює,
Той ювіляра поцілує!

Конкурс на кращий танець.
Танцювати по черзі. Перед конкурсом у учасника запитують, яка в нього улюблена музика, який улюблений жанр. Якщо він відповідає: російські народні танці, то йому ставлять запальний латиноамериканський танець. Якщо комусь подобається самба, то йому ставлять реп і так далі. У підсумку хто краще станцює, той і отримає право поцілувати ювіляра. А визначити переможця можна по сміху і за оплесками інших гостей.

Ведучий:
Третій тост за тих, хто в морі,
Звичайно п’ють за столом.
Ми ж з вами трішки,
Від традицій відійдемо.
За батьків ми вип’ємо,
І спасибі скажемо їм.
За дорогого ювіляра,
Що подарували нам вони.

(п’ють тост за батьків ювіляра)

Ведучий:
Ми поїли, ми попили,
Животи свої набили.
Треба трошки потанцювати,
Щоб потім за стіл сісти знову.

(танці і невелику перерву, після чого можна сісти за стіл)

Ведучий:
Ну що, трошки перекусили?
Тоді вставайте всі з-за столу,
Чекає вас нова гра!

Третій конкурс.
Так як тематика ювілею морська, то і конкурс на дану тему. Всі гості встають в одну лінію. Коли ведучий говорить слово – суша, то всі стрибають вперед. Коли ведучий вимовляє слово – вода, то все отпрыгивают тому назад. Для цієї гри треба придумати текст зі словами суша і вода. І в тексті замінювати слово суша на слова: берег, пісок, земля і так далі. А слово вода замінити на слова: мокро, струмок, річка і так далі. При читанні тексту учасники, почувши потрібне слово, повинні зробити необхідний елемент. Якщо хтось поквапиться і на слово річка або слова земля або інше слово, яке схоже, стрибне, то він вибуває. І так поки не залишаться ті, хто зміг зробити все правильно.

Ведучий:
А тепер прошу за стіл.
Ви принесли подарунки?
Одаряйте ними ви,
Нашого рідного,
Дорогого ювіляра!
Тільки так просто не даруєте,
А чарочку беріть і тост говоріть!

(гості по черзі дарують ювіляру подарунки і виголошують тости)

Після цієї процедури можна провести ще кілька конкурсів, потанцювати і просто поговорити по душах.

Тематичні вечірки можуть бути приурочені до подій різного характеру – корпоративки, дитяче свято або день народження. Але однією з найпопулярніших тем вже протягом довгого часу залишається вечірка в морському стилі. Організувати подібний свято своїми силами буде зовсім не важко, фінансові витрати потрібні невеликі, але ось безмежне задоволення вам та вашим гостям гарантовано.

Оригінальні ідеї для морських вечірок

Ідей для морських вечірок – море! Для наочності радимо вам переглянути фото вечірок в морському стилі. Ось найбільш поширені варіанти:

 • Підводний світ. Для оформлення використовуйте бірюзовий, кораловий, аквамариновий, помаранчевий і темно-синій кольори. Обов’язкові атрибути – фігурки мешканців підводних глибин (акули, корали, дельфіни, черепахи, краби).
 • Класика жанру. Головні кольори – прямо як на російському триколорі: білий, синій і червоний. Серед атрибутів – рятувальні круги, канати, якорі, смугасті деталі.
 • Рибальське вечірка. Відтінки білого, помаранчевого, синього, болотного і коричневого. Атрибутика: риби, вудки, рибальські снасті, трава, очерет.
 • Вечірка на палубі. Основні кольори: синій, білий, червоний, коричневий, чорний. Атрибути: капітанські кашкета, щогла, штурвал, палуба, кораблики.
 • Свято Русалочки. Переважають кораловий, аквамариновий, бірюзовий і яскраво-рожевий кольори. Основні атрибути: морські коники, черепашки, водорості, краби, восьминоги.

Як оформити приміщення

Тут все просто: використовуйте для оформлення вечірки в морському стилі будь-які предмети, так чи інакше нагадують про море. Основні кольори – червоний, синій і білий. Не забудьте також про принті в смужку.

 • Підготуйте оригінальні таблички з назвами, наприклад, туалет нехай стане гальюнів, а кухня – камбузом.
 • Підвісьте до стелі біло-блакитні помпони – вони додадуть приміщенню легкість.
 • Дуже пустотливо будуть виглядати різнокольорові вертушки-флюгери, можна також поставити поруч вентилятор – нехай імітує морський бриз.
 • Виріжте прапорці трикутної форми і розвісьте їх по всьому будинку.
 • Буде просто чудово, якщо ви зможете дістати справжню рибальську мережу і повісити її уздовж стелі.
 • У сім’ї є завзяті рибалки? Тоді, мабуть, вони не будуть проти, якщо ви позаимствуете у них вудки і розставите рибальські атрибути по кімнаті, де буде проводитися свято.
 • Що зазвичай вигукують пірати? «Йохо-хо і пляшка рому!» Зовсім не обов’язково купувати ром – це виллється вам в копієчку. Просто візьміть порожні пляшки і наповніть їх подцвеченной коричневою рідиною (тільки попередьте гостей, що пити її не можна, а то мало що). Ось ром і готовий, з вас – йохо-хо!
 • Розкладіть скрізь черепашки, декоративні фігурки у вигляді морських зірок, рибок, коралів і якорів, різнокольорові камінці, розвісьте водорості.
 • Дуже здорово вийде, якщо ви спустіть з даху будинку (в тому випадку, якщо вечірка планується на дачі) канат або мотузяну драбину. В принципі можна розвісити їх і в кімнатах.
 • Картини Айвазовського, фотографії з морського відпочинку – це все сюди.
 • Роздобудьте штурвал і дзвін – ось це буде справжній шик!
 • Вдома завалялися маски, ласти, трубки, шапочки для басейну? Все згодиться!
 • Ну і як же обійтися без аудіального супроводження! Нехай фонова музика у вигляді звуків моря пестить слух під час зустрічі гостей та рекламних пауз», а взагалі пошукайте пісні, пов’язані з морською тематикою, — їх величезна кількість.

Головне – щоб костюмчик не злетів

Які підібрати костюми для вечірки в морському стилі? Пропонуємо вам кілька цікавих образів:

 1. Рятувальники Малібу. Якщо вам не дають спокою сексапільні образи Памели Андерсон і засмаглих м’язистих красенів у знаменитому серіалі, чому б не приміряти їх на морський вечірці? Дівчатам достатньо надіти відрядний червоний купальник, а хлопцям – шорти аналогічного кольору.
 2. Русалочка. Якщо планується гламурна морська вечірка, можна одягатися в чудове плаття русалчин силуету. Якщо свято неформальний, надіньте ліф і парео, що звужується до низу. Не забудьте розпустити волосся і прикрасити їх великим живою квіткою.
 3. Водяний. Образ для хлопців з почуттям гумору. Оголений торс, зелені блискучі штани, що нагадують риб’ячу луску, перуку аналогічного кольору – і все, ваше життя – бляшанка!
 4. Моряк. Для втілення цього образу знадобляться тільняшка, чорні штани, безкозирка і погляд з ностальгією по морю.
 5. Нептун. Якщо ви хочете стати богом моря, вам лише потрібно обмотатися тканиною, відростити довжелезну бороду, надіти на голову корону, роздобути де-небудь тризуб і навчитися метати блискавки поглядом.
 6. Афродіта. Але чому, запитаєте ви, вона ж ніби богиня кохання. Правильно, а звідки вона з’явилася? З морської піни! Згадайте знамениту картину «Народження Венери» Сандро Боттічеллі і… забудьте! Так одягатися на свято не можна! Якщо тільки не намічається вечірка в нудистському стилі. Щоб стати Афродітою, достатньо буде білосніжного грецького сукні.
 7. Пірат. Думаємо, тут довго розписувати не потрібно. Просто скопіюйте образ Джека Горобця.
 8. Капітан. Одягайся в сліпучо-білий кітель і надягніть кашкет. Ах так! Не забувайте час від часу покручивать вус і покуривать трубку (краще декоративну, а то Моз попереджає, знаєте).
 9. Рибалка. Надіньте комбінезон, куртка з капюшоном та рибальські бахіли. Періодично діставайте з потайної кишені фотографію старої біля розбитого корита, важко зітхайте і ховайте назад.
 10. Відпочиває на пляжі. Вам знадобляться плавки, ласти і маска з трубкою. І ще. Не запливайте За буйки, будь ласка.

Можливо, у вас з’являться і власні незвичайні ідеї для вечірки в морському стилі. Головне, по її завершенні не забудьте свистати всіх нагору!

А в цій статті все про весілля в морському стилі.

Приводів для організації вечірки в морському стилі може бути дуже багато. Це і корпоративне свято, і день народження, і просто зустріч старих друзів. Незважаючи на те, що морський стиль припускає наявність водойми, таку вечірку можна влаштувати в будь-якому місці, в приміщенні, взимку.
[geoadvert]

Основні особливості та нюанси

В оформленні можна використовувати кілька варіантів. Вони відрізняються за загальним змістом і спрямованості:

 • Власне «морський» варіант – це якоря, кораблі, вітрила, штурвали та інші подібні деталі, які присутні на всьому просторі, відведеному для вечірки.
 • Один з найбільш затребуваних варіантів морського стилю – піратський, що включає карти скарбів, старовинні скрині, золоті монети, емблему Веселого Роджера, пістолети. Цей варіант кращий для дитячої вечірки.
 • «Підводне царство» – достаток навколо фігурок і зображень у всіляких морських мешканців: крабів, риб, скатів, водоростей і багато чого іншого.
 • Один з найцікавіших способів оформлення – створення мультяшного морського світу. Наприклад, світ Русалоньки з його палацами, тризубом Нептуна, тисячами різнокольорових рибок і перлинами. Особливо хороший цей варіант для жіночого вечірки.

Кожне з цих напрямків є цілком самостійним, але в той же час відноситься до морського стилю. Всі вони мають багато спільного – це основна атрибутика і деталі. Однією з таких деталей буде пісок. Добре, якщо вечірка проходить на природі, біля моря або озера. А в звичайній квартирі можна при вході обгородити невелику ділянку передпокої і на відріз блакитної тканини висипати трохи піску, набраного на березі або купленого в магазині для садівників.

Оформлення вечірки в морському стилі

Де б ні було вирішено проводити свято, в оформленні обов’язково повинні бути присутніми тематичні аксесуари і деталі. Саме вони і створять на початковому етапі «морську» атмосферу і допоможуть її підтримувати протягом всього заходу.

Починати потрібно обов’язково з вхідних дверей (проведення свята в квартирі або будинку), холу (в готелі або клубі) або символічного огорожі (на березі якогось водоймища). Необхідно вивісити оголошення на імітації пергаменту з назвою судна або «місцевості». При вході можна навіть спорудити подібність трапа, якщо дозволяє місце. Потрібно заздалегідь приготувати гірлянди з корабликів або якорів – вони заховають звичні стіни і стеля. На всіх горизонтальних поверхнях можна розкласти морську атрибутику – камінці з моря, корали, раковини та інше. Якщо вечірка буде проходити в квартирі, то стіни головної кімнати можна задрапірувати блакитний або синій тканиною. Розвішані на її тлі товсті мотузки будуть нагадувати корабельні канати. Там же можна розмістити і штурвал. Якщо складно дістати справжній, то з коричневого картону вийде його прекрасна імітація. Скатертини, штори і всілякий домашній текстиль також повинні бути витримані в морській гамі. На наволочки подушок наклеюють або пришивають зображення якорів. Не варто забувати і про таких «морських» деталях, як барометри, пісочний годинник, карти, підзорні труби та інше. Ці деталі повинні бути всюди. Буде чудово, якщо на дверях кімнат повісити назва кожній: камбуз, рубка, кают-компанія і так далі. Можна навіть призначити відповідального в цих приміщеннях і повісити поруч фото цієї людини. Наприклад, так: «Камбуз. Кок Ярослав». Капітаном, звичайно ж, буде або власник будинку, або винуватець торжества.

Крім оформлення приміщення для вечірки в морському і корабельному стилі, для підтримки загальної атмосфери дуже важлива одяг гостей і господарів. Про відповідність костюмів необхідно подбати заздалегідь. Перший варіант (він же самий простий) – у запрошеннях позначити дрес-код. Ось список того, що підійде для будь-якої вечірки в морському стилі незалежно від приводу:

 • безкозирки і тільняшки;
 • капітанські кітелі;
 • костюми моряків, рибалок і рибачок;
 • піратські костюми та аксесуари;
 • костюми русалок і Нептуна;
 • купальники (якщо свято на березі).

Для дівчат цілком підійде синя спідниця з білої обтягує короткій блузкою. Краще, якщо спідниця буде плісированою і теж досить короткою. Щоб із звичайної блузки зробити моряцький, потрібно просто пов’язати класичний матроський краватку. Його можна виготовити самостійно або замінити синім в білу смужку хусткою. Чоловіки можуть надіти розкльошені (можна звичайні) штани білого або синього кольору та білу футболку. Такий же матроський краватку або наявність смужок на одязі перетворять наряд у морській. Другий варіант передбачає, що при вході гостям будуть видаватися необхідні деталі одягу. Все повинно бути в червоно-біло-синій кольоровій гамі. Допускається також чорний, а для дівчат – рожевий (але обов’язково в смужку!). Майок-тельняшек може бути достатньо. Додатково гості можуть отримати безкозирки (їх легко зробити з звичайного паперу) і матросские комірці. Якщо вибрано піратський морський стиль, то замість бескозырок і комірів будуть капелюхи або піратські пояси і пов’язки «одноокого Джо».

Конкурси в морському стилі

Один з небагатьох конкурсів, який можна проводити прямо за столом, називається «Аукціон морських знань». Всі учасники розбиваються на дві команди. Якщо гостей багато, кількість команд можна збільшувати. Ведучий називає один з морських термінів, наприклад, ватерлінія, полундра, лоцман, камбуз і так далі. Команди повинні цей термін розшифрувати. Відповідає делегат команди, яка першою повідомила про готовому відповіді. Якщо відповіді не дає ніхто, можна надати одну хвилину часу на обдумування. Перемогу отримує команда, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.

В залежності від загальної кількості гостей їх ділять на команди по 5-6 чоловік. Всі гравці по черзі повинні накинути на окремо вибраного людини (це може бути головний або його помічник) рятувальний круг. Замість кола для проведення конкурсу підійде звичайний гімнастичний обруч, бажано легкий пластиковий. Якщо коло накинутий точно, це вважається «порятунком», і команда отримує один бал. Виграють за очками.

Беруть участь команди по 3-4 людини. Кожна отримує досить велику відкриту ємність з водою. Вона уособлює трюм, в який потрапила вода через пробоїну, що утворилася. Друга ємність, що має такий же обсяг – порожня. Її потрібно заповнити водою з першої з допомогою ложок. Це називається «вичерпати воду з трюму». Конкурс триває до тих пір, поки одна з команд не впорається із завданням першої.

Всі гості діляться порівну на дві команди. Чим більше гравців у кожній, тим буде цікавіше. Учасники стають у дві шеренги навпроти один одного. Першим у шерензі ведучий видає дуже довгу вузьку стрічку. Замість неї можна використовувати тонку синтетичну мотузку. Після свистка або бою дзвони учасники повинні «зв’язати» всю команду за допомогою імпровізованого каната. Для цього кожен повинен протягнути стрічку через якусь деталь гардероба – отвір для ґудзики, лямку для ременя, браслет або щось подібне.

Після середини вечірки гості на ура зустрінуть такий конкурс. У командах по 4-5 гравців. Перед кожною – звивиста лінія рифів, наприклад, пляшок з водою. Перший учасник, він же капітан команди або штурман, отримує «штурвал» (обруч, тарілка або інший круглий предмет) і з зав’язаними очима по підказок своєї команди повинен прокласти безпечний маршрут. Його товариші запам’ятовують маршрут і повороти. По тому ж шляху після штурмана повинні «плавати» інші члени команди.

Приблизно в той же час, що і попередній, може проводитись конкурс «Одноногий пірат». Цей конкурс – естафета, тому команди повинні складатися тільки з парної кількості осіб (4, 6, 8). Заздалегідь намічаються дистанція і маршрут. Він може бути не прямим, а яким завгодно, навіть зворотним (тобто кожна пара буде повертатися у початок для передачі естафети), в залежності від того, де проводиться вечірка. Всі пари стають поруч, їм пов’язують разом дві ноги – ліву одного з правої іншого. Таким ось чином повинні проходити маршрут та інші. Виграє та група, учасники якої швидше виконають завдання.

У першу чергу потрібно пам’ятати, що велика частина страв, крім солодкого, повинна або цілком складатися з морепродуктів, або містити їх. Підійдуть салати з креветками, мідіями, м’ясом крабів. Риба декількох видів обов’язково повинна бути представлена в меню вечірки. В якості головної страви можна подати величезну фаршировану рибу. Навколо розташовуються різні нарізки з копченої і солоної риби, салати з кальмарами, морською капустою та інше. Кращим варіантом оформлення столу і подачі страв буде фуршет. На столі можна розставити масу повноцінних страв і всіляких бутербродів з ікрою, червоною рибою, копченою оселедцем та іншими смаколиками. Бутерброди, як і весь стіл можна прикрасити вирізаними в формі кораблів та морських зірок овочами. Другий стіл – для солодощів та напоїв – можна виставити відразу, просто в іншій стороні. З алкогольних напоїв – ром, джин, темне пиво. Коктейлі блакитного кольору і соки добре доповнять трубочки в тон і лід у формі черепашок, вітрил і так далі. Солодощі – тістечка, торт, печиво – теж готують до тематичної колірній гамі. Вони можуть бути виконані у формі різноманітної водної живності. Складені у вигляді вітрил серветки стануть прекрасним доповненням. Морський стиль – це завжди свіжість і легкість, гарний настрій і захопленість спілкування. Вибір саме цього стилю для вечірки – свято для гостей та господарів.

Дорослі і діти хочуть, щоб свято запам’яталося надовго. День народження в морському стилі підійде для літнього періоду. Його можна провести не тільки вдома, але і на дачі або на березі річки.

Дитячий і дорослий свято можна провести в морському стилі. Основними відтінками для декору будуть вважатися: білий, синій, блакитний і червоний.

Оформлення дня народження в морському стилі може включати в себе:

 • Вбрання гостей і іменинника.
 • Гірлянди та прапорці.
 • Запрошення — піратська карта скарбів.
 • Можна створити стилізовані декорації – корабель, штурвал, якір тощо.
 • Прикраса для стелі у вигляді рибок і медуз.
 • Повітряні кульки основних відтінків.
 • Святковий стіл і Candy Bar.

Головне — витримати весь інтер’єр в єдиному стилі. Костюми — це тільники, пов’язки на око, піратські капелюхи. Можна навіть використовувати іграшкового папугу.

На морський вечірці повинні бути страви, відповідні тематиці. Легкі закуски, салати, оформлені в тарталетки і канапе – ідеально підійдуть для святкового столу.

Що можна приготувати на день народження в морському стилі:

 • салати з додаванням креветок, мідій, крабового м’яса;
 • маленькі бутерброди з червоною ікрою і рибою;
 • канапе з фруктів;
 • бутерброди у вигляді човна з вітрилом.

В якості основної страви на святковому столі може виступати запечена морська риба. Ще один варіант — це краби. Щоб все виглядало в морському стилі, використовують різні формочки для викладання салатів.

Для приготування солодощів застосовують основні кольори і піратський декор. Капкейки прикрашають черепашками, корабликами, зірочками. Печуть печиво у формі риб, морських зірок.

Дитячий день народження доповнюють соками і молочними коктейлями. Дорослий – ромом, джином, пивом.

На дитячий день народження в морському стилі для маленьких гостей легко приготувати «медуз». Для цього сосиски нарізують на невеликі шматочки, кожен з яких вставляють спагетті. Потім відварюють і, розклавши по тарілках, кетчупом малюють мордочки.

З овочів вирізають зірочки і прикрашають ними салати. Бутерброди оформляють у формі корабликів. Для цього роблять їх у вигляді канапе, а на шпажку кріплять парус.

Вітрильник можна зробити з фаршированих огірочків. Для цього роблять човники, розрізавши овоч навпіл, виймають м’якоть. Всередину викладають салатик, вставляють посередині зубочистку. З скибочки огірка роблять парус.

Дітям і дорослим сподобається лимонад, пофарбований у блакитний колір. Для цього використовують харчові барвники. Лимонад – це море. Човник роблять з скибочки апельсина, в який вставляють шпажку з вітрилом.

Солодощі також виконують в морській тематиці. Капкейк прикрашають «перлами» і човнами. На пряниках малюють особи піратів. Головна насолода – це торт. Його прикраса може бути будь — яким- від рибок і морського дна до піратської шхуни.

Солодощі присутні на кожному дні народження. Їх люблять не тільки діти, але і дорослі. Торт – важлива складова свята, а задувати свічки вже стало традицією. Як можна оформити в морському стилі? Нижче наводиться декілька порад:

 1. Найпростіше — прикрасити торт черепашками і морськими зірками. Коржі покривають мастикою чи кремом блакитного відтінку.
 2. Більш складні торти виконують у вигляді корабля, з щоглами і вітрилами. Для цього використовують мастику і різні декоративні елементи.
 3. Красиво буде виглядати на дні народження в морському стилі торт у формі морського коника.

Простий десерт можна приготувати самостійно. А ось створення складного торта краще довірити професіоналам.

Прикраса, виконане у святковому стилі і наповнене цукерками, сподобається як дітям, так і дорослим. Пиньяту можна зробити своїми руками на день народження в морському стилі. Для цього знадобляться: картон, кольоровий папір, клей, скотч, ножиці і солодощі.

Для початку треба намалювати шаблон майбутнього корабля і вирізати деталі. Акуратно склеїти їх разом, заповнивши внутрішній простір цукерками та шоколадками. Зробити кораблю щоглу і парус. По боках обклеїти смужками кольорового паперу.

Пиньяту можна встановити посеред кімнати або підвісити до стелі. Діти і дорослі отримають від неї багато радості і веселощів.

Сценарій дитячого свята

День народження можна провести своїми силами або вдатися до допомоги фахівців. Сценарій повинен бути заснований на обраній тематиці. Для дитячого свята використовують мультфільми або піратський стиль.

Дитячий день народження в морському стилі можна провести так:

 1. Почати з пошуку карти скарбів, в якій будуть вказані координати скарбу.
 2. Після чого пограти в гру «Море хвилюється раз». Діти – це морські мешканці.
 3. Щоб отримати підказки, підійде гра «Крокодил». Хлопці відгадують слова, а потім складають з них логічний ланцюжок.
 4. Популярні ігри з приготуванням їжі. Наприклад, «Морський кухар». Діти зможуть зробити фруктовий салат або канапе.
 5. Дітям дуже сподобається цікава гра «Рибки». Для цього потрібно буде надути кульки, підготувати кольоровий папір, ножиці, готові очі і клей. З матеріалів придумати і зробити рибку.
 6. Знайшовши і отримавши всі підказки, діти зможуть приступити до пошуку скарбу. Можна оформити коробку у вигляді скрині і покласти в неї солодощі.

Чим більше буде конкурсів і розваг, тим веселіше пройде дитяче свято.

Сценарій для дорослих

Гостей зустрічає пірат, який видасть гостям пергамент, згорнутий трубочкою, кожен з яких – це шматок карти скарбів. Також він видасть реквізит – бандани, капелюхи. Пов’язки на око і пістолети. Можна придбати аквагрим і зробити шрами на обличчях.

Сценарій дня народження в морському стилі включає в себе підготовку реквізиту, конкурси та завдання, а також призи та пам’ятні подарунки.

Всі гості діляться на 2 команди і обирає свого капітана корабля. Першим завданням буде придумати собі смішну назву. Для кожної команди необхідно заздалегідь підготувати прапор.

Потім проводять вікторину. Зразкові питання:

 • Назва задньої частини корабля (корми).
 • Кухар на судні (кок).
 • Як називаються гроші піратів (піастри).
 • Де готують їжу (камбуз).
 • Як називається птах пірата (папуга).
 • Що приховано у скрині скарбів (золото).
 • Улюблена випивка піратів (ром).

Питання можуть бути будь-якими. Все залежить від фантазії організатора. За кожну вірну відповідь команда отримує 1 золоту монетку.

Конкурси можуть бути такими:

 1. Перетягування каната. Якщо його немає використовують тканину або простирадло.
 2. Танцювальний конкурс «На абордаж». Ставляться стільці. І поки грає музика, гості танцюють. Як тільки настає тиша, необхідно сісти. Виграє та команда, чий гравець залишився в кінці.
 3. Можна пити на швидкість з склянок алкогольні напої або сік.
 4. Влаштувати пошуки золотих монет з підказками від ведучого. Хто більше зібрав – той переміг.

Наприкінці кожна команда підраховує, скільки золотих монет вона отримала. Кожен отримує подарунок, а також придумане заздалегідь звання. День народження в морському стилі вийде веселим і забавним, якщо буде багато цікавих та веселих розваг.

Таке завдання можна провести двома способами:

 1. Написати будь-який вірш, пропустивши в ньому слова. Гравець повинен прочитати його, доповнивши за змістом. Це може вийти дуже смішно і весело.
 2. Другий спосіб трохи складніше. Ведучий дає список слів, з яких необхідно придумати вірш.

Такі конкурси сподобаються дітям від 10 років і дорослим. Якщо день народження у морському стилі, можна підібрати вірші про піратів.

Протягом дня обов’язково потрібно вибрати час, щоб гості подарували імениннику подарунки. Привітання вони можуть приготувати самостійно, а можна написати на папірцях і вкласти їх в повітряні кульки.

Ми сидимо на кораблі,

І для головного пірата

Принесли в подарунок міни!

Привітання з днем народження в морському стилі можуть бути як в жартівливій манері, так і більш серйозні. Для дитячого свята краще підготувати невеликі віршики, щоб діти могли самі їх розповісти.

В якості привітання можна виконати улюблену пісню іменинника, доповнивши її словами про піратів і корабель. Для збору подарунків вибирають одну людину, видають йому мішок і шаблю.

День народження в морському стилі для дитини і дорослого запам’ятається на все життя. Піратські декорації та веселі конкурси зроблять свято незабутнім.

Привітання в морському стилі на весілля

На острів кохання ваш кораблик летить
По хвилях житейського моря!
Нехай пильно вперед рульової ваш дивиться
І збоїв не буде в моторі!

Вам шторми і бурі в сім’ї не страшні,
Якщо курс на любов буде вірний,
Скарби серця в ній дуже потрібні,
Терпіння і міцні нерви!

Нехай в стилі морських подорожей йде
Сімейне життя молода!
І дарує вам щастя весь вік безперервно —
Любов без кінця і без краю! ©

Вітаємо! Нехай вітерець
Наповнює ваш парус повніше,
Щоб геть від турбот і тривог
Мчав сімейний корабель швидше!

Нехай веде вас вперед капітан
В бурхливому морі життєвих проблем,
Щоб плескався океан любові
І спокійно в ньому плив ваш тандем!

Боцман юнгом скоріше виховай,
Щоб зміг підміняти вас самих
І нехай буде дружок-папуга
З вами разом в морських круїзах! ©

Запрошення на весілля — морський стиль

Вас на весілля, друзі, запрошуємо —
Ми без вас як корабель без керма!
Всі ми місці проблеми вирішуємо,
Коли життєві хвилі вирують!

Чекаємо на «острові» вас, дорогі!
Ресторан вам знайомий їм став!
Моряки і пірати лихі
Будуть там серед скель і скель.

Чекаємо напутніх слів і порад,
Обіцяємо все виконати їх.
Напишіть швидше відповіді,
Цілуємо Вас. Наречена, наречений. ©

Запрошуємо, друзі, вас на весілля свою,
Що пройде на кораблику білому,
Вам напучувати в життя молоду сім’ю,
Щоб не знала перепон і меж!

Теплоходів чимало для весілля в Москві —
Ми вивчили всі в каталозі.
Нехай нас кращий помчить по річковій синяві,
Щоб було весілля запорукою щастя!

Будьте з нами на цьому великому святі,
Підтримайте, друзі, нас словами!
Щоб сімейний корабель наш з морською душею
Без перешкод у даль летіла над хвилями! ©

Замовити запрошення на весілля в будь-якому стилі можна тут!

Або авторизуйтесь через один з цих сервісів

 • Вся активність
 • Головна
 • Сценарії, ідеї і фішки.
 • Тематична весілля і ювілей
 • Ювілей в морському стилі

Автор zavclub , 08.02.2013 11:26

29 повідомлення в цій темі

Створіть акаунт або авторизуйтеся, щоб залишити коментар

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі

Зареєструвати новий акаунт у нашому співтоваристві. Це нескладно!

Є аккаунт? Увійти.

Переглядають тему 0 користувачів

Жоден зареєстрований користувач не переглядає цю сторінку.

В сам день народження я вирішила, що свято хочу… хоча до цього якась хандра напала. Свята я люблю, і не просто застілля, а тематичні, тому готуюся до них серйозно і довго) Вибрала тему вечірки морську або «Хочу на море, море в моїх головних хотєлка кожну весну) Сфотошопила і розіслала запрошення, і понеслооось… в думках тільки синьо-біло-смугасте.

Що я готувала — розтяжку «З днем народження», «Ласкаво просимо на борт»,

написи на дверях «Гальюн», «Каюта» та ін)

Стіл в синьо-білому кольорі, морський топіарі або чупа-чупс, як назвала його Настасья)

Вертушки смугасті в сухому басейні)

Ось такі дрібні смугасті заморочки) і більше-корабель, ми малювали з Настею, і робили якір. Основу для нього я забрала в кінотеатрі — стоячий рекламник якогось фільму)

Привезли повітряні кулі у вигляді морських риб для дітей.

Спасибі подружці, творившей на кухні))) я встигла все це розвісити-розкласти і сама переодягнутися.

Як помітили напевно, всі ідею підтримали всі прийшли морські і смугасті. Не буду описувати як шукала свій наряд я — це ж завжди проблема для дівчаток)))

Свято пройшло так: застілля-привітання від рідних, я показала слайд-шоу моїх фоток з народження до сьогоднішнього дня під пісню «Невже це я». І ще я приготувала вірші в подяку батькам і зачитувала їх зі сльозами на очах чомусь. Батьки у мене не разом, але я писала з натяком, щоб не погано б їм дружити)

… Нехай свято мій, але я бажаю вам здоров’я,
І нехай ще міцніше між нами буде нитка!
Не даремно ж ви вирішили мене назвати Любов’ю –
Адже це те, що може всіх об’єднати.

Потім з дітками ми шукали піратські скарби, а чоловіки «смажили шашлики і рибу».

Для дітей, молодшому більше двох років, я влаштувала пошук піратських скарбів, проводила все сама #подработаюаниматором))), а заловка з чоловіком були піратом з піраткою. Вони знайшли пляшку з листом від піратів в ній.

Потрібно було виконувати завдання піратів, за що той, віддавав їм частини карти. На останньому шматку позначена була кухня місцем пошуку.

Острови морські на підлозі)

Дідусь допомагає молодшому онукові)

Кожному дістався скриньку зі скарбами)

Мама була у нас живим вокалом — я притягла музичний центр. Вона чудово співає, а після їй підспівувала і старша онука, як робить це напевно з двох місяців.

Хлопчики в цей час займалися шашликами, але щось дуже там «відволіклися» на своєму парубочій вечірці))))

Потім застілля і привітання від друзів, відео з привітанням-піснею подружок і моя відповідь. Моя подружка, для якої я готувала журнал — зачитала мені цілу хвалебну оду для мене.

Ти мені як сестра – бути не може по-іншому,

Завжди, будь ласка, про це пам’ятай, знай!

Таке відчуття, наче вічність ми знайомі,

А нас здружили «Златояр» і «Вибирай»!

Подружка, Любонько-голубонько рідна,

Нехай свято твій морський і життя беруть розгін!

Так ми любимо тебе! Сердечно вітаємо!

Ти самий творчий і світла людина. далі дуже довгий)))

Взагалі до цього дня всі підготувалися, зачитували привітання для мене. Хтось написав їх сам, як мій талановитий кум, чоловік рідної сестрички. Зарахували вони всією сім’єю по чотиривірші, заверщающими були несподівані слова моєї похресниці.

… Спасибі тобі, хрещена, за ласку й тепло,

Нехай життя буде щасливим і на душі тепло!

Фанти розвеселили всіх, а похід у лазню бажаючих підбадьорив. Баня у самому будинку, поруч, так, що хлопчики з голим торсом переносили на стіл чай під оплески дівчаток))) Так дуріє мій брат з Калуги, чудесним чином потрапив на свято)

а дальшееее… торт! Торти це ж моя робота тепер, і як правило чоботар без чобіт. Але тут я не сфилонила і зробила Акулиту))) Найкращий комплімент для мене мовчазне його поїдання під звук дзвінких ложок)так написала?)

і ще трохи фоточек) увагу на віконця)))

Потім ми проводили всіх виїжджаючих, поклали всіх, що залишилися, і дітей, і пішли в лазню дівчатками до трьох ночі.

Так весело і завзято пролетів свято, саме так, як я хотіла. І як би запам’ятати ці емоції, побажання та теплі слова наподольше.

Спасибі всім, хто дочитав) Стільки справ, а я півночі тут))) Може комусь стане в нагоді, а мені на пам’ять)

Comments are closed.