Привітання у віршах молодят

0

Вітання бувають у письмовій та усній формі.

Як привітати друга на словах

Ось кілька прикладів того, що цікавого можна сказати на одному весіллі.

«Вітаю, бажаю всього найкращого вам обом». Для початку можна визначитися з вибором між добрим побажанням, радою або жартом.

«У мене завжди було таке відчуття, що ви створені одне для одного. Вітаю і сподіваюся, що ви залишитеся такими ж щасливими на все життя».

«Вам пощастило знайти один одного. Вітаю. Будьте щасливі».

«Кохати і бути коханим – це вершина щастя і багатства. Ніколи не втрачайте з вигляду це скарб протягом усіх днів, прожитих разом».

«Вітання вам обом, і нехай у ваших серцях буде щастя цього дня на всьому життєвому шляху».

«Нехай кожен новий день приносить щось нове і прекрасне вам обом».

«Найкращий спосіб запам’ятати річницю весілля – це забути її, але тільки один раз. Завжди відповідай на питання «Мені це тисне?» — «Ти виглядаєш чудово». «Так, люба», — кажи в будь-якій іншій ситуації.

Як привітати друга письмово

Підписати весільну листівку можна одним з наступних способів.

«Щоб шлюб був хорошим, важливо, щоб було щось ще, крім хороших намірів. Це твердження підтверджено роками докладних досліджень. В результаті вчені прийшли до висновку, що весілля – це природна причина розлучення». Є різниця між старим другом, колегою і просто знайомим. Враховуйте це при привітанні.

«Завжди залишайтеся так само близькі один одному, як сьогодні. Хай життя подарує здоров’я. Нехай будинок буде притулком від бід, де ви завжди зможете знайти притулок. Нехай любов зростає в міру того, як ви поділяєте цю життя на двох. І нехай майбутнє буде ще прекрасніше, ніж ви мріяли».

«Найбільше побажання для вас – це щоб з роками ваша любов один до одного зростала і ставала глибша, щоб через роки ви озирнулися назад, згадали цей день і щоб він здався вам вдень, коли ви менше всього любили один одного».

«Шлюб – це початок об’єднання двох людей, спільних прогулянок під дощем, купання в сонячних променях, спільних вечерь та обідів, турботи один про одного і почуття любові, яке можна знайти тільки в шлюбі».

«Ось і почалася подружнє життя. Пора подумати про головне. Завжди вчасно винось сміття, не забувай закручувати зубну пасту і запам’ятай: одяг не повинен валятися на підлозі».

«Щасливий чоловік одружується з дівчиною, яку любить. Але ще більш щасливий той, хто любить жінку, на якій одружився».

«Нехай ваше життя буде великою пригодою. Боріться разом, пліч-о-пліч, і нехай будуть радість і достаток».

«Бажаю кохання – сьогодні і завжди, любові – радості і біди, любов – у великому і маленькому, любові, що життя принесе, і кохання – на роки вперед. Вітаю!»

Comments are closed.