Привітання району з ювілеєм

0

Від усієї душі вітаю всіх з ювілеєм району. Нехай він процвітає і розвивається, перетворюється і стає краще з кожним днем. Бажаю кожному з жителів здоров’я, особистого щастя, добробуту, поваги, любові і загального прагнення до чистоти і порядку.

Дорогі товариші, від усієї душі вітаю всіх з ювілеєм району. Нехай він розвивається і процвітає, дарує радість кожному і світлу надію. Бажаю всім доброї любові до цього чудового куточка Землі, загального блага і світлого щастя.

Друзі мої, сердечно вітаю вас з ювілеєм нашого району. Нехай він росте і процвітає, радуючи нас новими будівлями, радісними заходами і сонячним світлом. Бажаю кожному з вас здоров’я, щастя, благополуччя та удачі. Нехай наші спільні зусилля роблять наше життя кращим, а наш район красивішим і чистішим.

Сьогодні знаменна дата: ювілей нашого району. Комусь може здатися, що це не означає нічого, але хіба пам’ятна дата, що означає новий виток нашому житті, може нічого не означати? Тому з святом всіх нас, і нехай всі наші очікування, пов’язані з життям в цьому районі, збудуться найкращим зі способів.

Районна організація (назва) сьогодні відзначає ювілей свого заснування. Всю душу її творці вклали в своє дітище. Нехай у справах супроводжує удача, щоб Ви завжди залишалися лідерами у своїй галузі.

Привітання голови адміністрації з днем району

Шановні жителі Кимрського району!

Дорогі друзі! Від усієї душі вітаю вас із нашим спільним святом – Днем району. Це свято, що став вже традиційним, дозволяє нам знову і знову звернутися до історії славної Кимрской землі, згадати добрим словом тих, хто прославив її своєю працею, своєю творчістю, своїми подвигами на полях битв.

Це свято як не можна краще підходить для визнання в любові до дивовижного куточка російської глибинки і позначеному на картах як Кимрский район.

Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що район розвивається, живе повноцінним життям. Навіть за рік з часу попереднього свята практично в кожному з поселень відбулися позитивні зміни. І в цьому – заслуга нинішнього покоління, ваша заслуга, шановні жителі району!

Девіз Дня району 2011 року: «Кимрский район – моя любов, моя доля». Пов’язавши своє життя з Кимрским краєм та усвідомлюючи відповідальність за його розвиток, я вимовляю ці слова щиро, від усього серця. Впевнений, що і ви всі наповнені таким же почуттям.

Бажаю вам, дорогі мої, міцного здоров’я, миру і благополуччя. Нехай у кожній родині буде достаток, впевненість у завтрашньому дні. Нехай будуть щасливі ваші діти і онуки і нехай частіше вони збираються під дахом батьківської хати, привносячи в нього любов і душевне тепло.

Сергій Таланов, голова адміністрації району

Сайт адміністрації мо го ‘сиктивкар’ — привітання голови адміністрації з днем эжвинского району

Шановні жителі Эжвинского району!

Від усієї душі вітаю вас з Днем народження району!

48 років для історичного шляху – порівняно невеликий термін. Однак за цей час Эжва значно розширила свої кордони, перетворилася в динамічно розвивається район, ставши однією з найбільш комфортних і затишних територій столиці Комі.

Багато чого змінюється, незмінним залишається одне — ставлення людей до своєї малої Батьківщини. Эжвинский район для эжвинцев — не просто місце проживання. Це спільний дім, який об’єднує людей різних доль, характерів, поколінь в єдине ціле.

Привітання з Днем міста

Все, що сьогодні є гордістю району, створено самовідданою працею і завзятістю, розумом і талантом эжвинцев, кожен з яких живе любов’ю до свого рідного краю, прагненням до добрих змін.

Енергія, з якою ви беретеся за справу, і щира турбота про благополуччя району викликають повагу і впевненість в тому, що ваш великий спільний дім з кожним роком буде ставати все кращим, затишнішим і комфортнішим!

Щиро бажаю району стабільності і процвітання, а всім його жителям — міцного здоров’я, успіхів, щастя, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні!

Глава адміністрації МО ГО «Сиктивкар» В. А. Поздєєв

Привітання з днем району

Привітання з Днем району глави адміністрації Навашинского району А. В. Черепахіна

Від імені Адміністрації Навашинского району та від себе особисто дозвольте привітати вас з чудовим святом – Днем району. Кожен рік, прожитий районом, – це крок вперед. В нашому районі живуть представники творчих професій: будівельники, карабелы, пекарі. У Навашинского району багата історія, нам є чим пишатися, але я впевнений, що кращі моменти – попереду. Сьогодні в цьому залі присутні молоді сім’ї, це ті, чиїми руками будуватиметься майбутнє, Почесний громадяни – ті, чий внесок у розвиток краю викликає повагу, люди з активною життєвою позицією – ті, кому небайдужа доля Навашинского району.

Ми цінуємо вашу працю, за вашу участь у житті району, вашу увагу до його проблем. Я хочу побажати присутнім, а в вашій особі й усім жителям району бадьорості духу, процвітання, успіхів та благополуччя.

Привітання з Днем району глави місцевого самоврядування Ст. Д. Малишева

Від імені Земського зібрання вітаю вас з Днем району. Наш район дуже молодий, погодьтеся, 66 років – це не вік. Я впевнений, що для подальшого розвитку і процвітання у нього є всі передумови.

У цьому році підприємства Навашинского району оговталися від наслідків фінансової кризи і демонструють стабільне зростання виробництва. Активно ведеться робота по благоустрою міста і району, напевно ви звернули увагу на те, як змінилися вулиці Московська і Леніна, продовжується газифікація населених пунктів району. У нас багато ідей і планів, втілюючи їх в життя з вашою допомогою, спираючись на ваш досвід, ми зробимо життя нашого району яскравіше, краще, стабільніше.

Але головне багатство району — це все-таки його жителі. Події попереднього літа підтвердили цю істину ще раз. Узгодженими діями всіх служб, підрозділів і, звичайно ж, добровольців з числа жителів району вдалося відстояти населені пункти в боротьбі з лісовими пожежами

Тож дозвольте ще раз привітати вас зі святом і побажати вам тепла, благополуччя та впевненості у завтрашньому дні.

Привітання з днем міста. — публікація голови управи — район ховрино

У ці чудові вересневі дні ми відзначаємо ювілей нашого улюбленого міста Москви. Це свято призначений об’єднувати всіх жителів столиці, адже всі ми відчуваємо теплі почуття до міста, в якому живемо, до рідного району.

Від усієї душі дякую тих, хто своєю працею, силами і талантом вносив неоціненний внесок у розвиток і добробут нашого міста і району зокрема.

У цьому році нам належить прийняти участь у виборах депутатів Державної Думи Федеральних зборів РФ. Саме ці вибори визначать напрямок розвитку нашої держави на найближчі 4 роки. Зробити правильний вибір — наше право, це наш обов’язок.

Шановні жителі Ховрино!

Бажаю Вам та вашим близьким міцного здоров’я, щастя, удачі у всьому. Нехай в житті нашої з кожним роком стає більше спокою і умиротворення. Хай процвітає наша країна, місто та район. Нехай у ваших сім’ях завжди панує тепло, достаток і мир!

Привітання з днем калязинського району

29 червня відзначається День Калязінський району Тверської області.

«Російська народна лінія» розповідала про цькування, організованого проти глави Калязинського району Костянтина Геннадійовича Ільїна та про його стійкою непохитній позиції. См. «Як вибивають російських керівників» і «Російський керівник району вистояв. І всім того бажає».

РНЛ на собі знає, що таке масоване вплив ліберальних і антидержавних сил, які переслідують мету дискредитації патріотичних ресурсів, національно мислячих людей. Тому ми підтримуємо всіх патріотів Росії, які опинилися в схожій ситуації.

У зв’язку з святкуванням Дня Калязинського району головний редактор РНЛ Анатолій Степанов та автор матеріалів про боротьбу Костянтина Ільїна за правду Андрій Сошенко надіслали привітання на ім’я голови адміністрації Калязинського району К. Р. Ільїна.

Шановний Костянтин Геннадійович!

Вітаємо Вас з Днем Калязинського району!

Славна історія Калязинського району сходить до витоків виникнення Русі, відзначена боротьбою руських ратників під керівництвом князя Михайла Васильовича Скопіна-Шуйського, рясніє православними святинями.

Ви з честю і гідністю здійснюєте культурний і соціально-економічний розвиток району в інтересах калязинцев, в ім’я Росії.

Просимо Вас передати добрим і працьовитим жителям Калязинського району, носіям славної історії калязинській землі, побажання успіхів та подальших звершень на благо нашої Батьківщини.

Хай береже Господь молитвами небесного покровителя Святого Макарія Калязинського багатостраждальну старовинну російську калязинскую землю!

Головний редактор порталу «Російська народна лінія» (РНЛ), член Правління Центральної Ради руху «Народний Собор» Степанов Анатолій Дмитрович;

Співголова МГО «Русский мир» Сошенко Андрій Віталійович.

Привітання з днем району та 635-річчям р. п. велике мурашкино

Шановні большемурашкинцы, дорогі земляки!

Прийміть від Земських зборів, Адміністрації Большемурашкинского муніципального району найщиріші вітання з Днем району і робочого селища Великий Мурашкино!

Сьогодні наш район святкує 83-річницю з дня утворення і 635-річчя робочого селища Великий Мурашкино.

Незважаючи на такий солідний вік Большемурашкинский район та його адміністративний центр — робочий селище Велика Мурашкино — залишаються молодими і з кожним роком стають все красивіше. Це свято любимо усіма і об’єднує большемурашкинцев різних поколінь, різних культур та релігій.

Большемурашкинский район — наш загальний будинок, загальна доля, спільна історія. Ми пишаємося славною минувшиною свого району і віримо в його процвітання.

Головне багатство нашого району — гостинність, талановиті та енергійні люди. Завдяки вашій працьовитості з кожним днем у вигляді району та селища відбувається все більше добрих змін. Зводяться нові житлові будинки, ремонтуються установи освіти й охорони здоров’я, у них закуповується нове обладнання, багато що робиться з благоустрою населених пунктів. Реалізуються інвестиційні проекти, які відкривають перед районом нові перспективи.

Все, чим багатий наш рідний край, ніж ми звикли пишатися — це заслуга багатьох поколінь наших земляків. І, незважаючи на труднощі, кожному дню народження району та селища ми з вами приходимо з новими перемогами і досягненнями.

Нехай цей свято принесе всім тепло і гарний настрій, подарує посмішки, щасливий дитячий сміх і радість спілкування з друзями. Бажаємо щастя, здоров’я, миру і благополуччя кожному дому і кожній родині

Глава місцевого самоврядування А. Ф. Ломаченко

Голова адміністрації району Ст. Ст. Кокурін

Аликовский район чуваської республіки » привітання голови аликовского району з днем росії

Шановні жителі Аликовского району!

Від усього серця вітаю вас із державним святом – Днем Росії. Це день національної єдності та спільної відповідальності за сьогодення нашої Батьківщини.

День Росії-порівняно молодий свято. Але за ці роки було дуже багато зроблено для того, щоб життя в новій Росії стала краще, щоб наша країна по праву зайняла місце серед провідних держав світу.

Свято по праву підносить Росію, пройшла багатовіковий історичний шлях. Весь цей час росіяни відважно відстоювали і дбайливо зберігали цілісність і незалежність Батьківщини, долаючи внутрішні труднощі і відбиваючи напади зовнішніх ворогів. Росія завжди з гідністю і честю виходила з найскладніших ситуацій.

Сьогодні кожен з нас усвідомлює, що головна сила Росії – це ми самі, люди, які в ній живуть. Ми знайшли головне – розуміння того, що наша доля – в наших руках. Нам треба знову і знову усвідомлювати уроки нашої історії, робити з них висновки, зберігати і примножувати вікові вітчизняні традиції, виважено та відповідально ставитися до наших прав і обов’язків.

З днем Росії, дорогі земляки! Бажаю вам здоров’я, добра і благополуччя! Нехай завжди буде в нашій країні мир, злагода і єдність!

Аликовского району А. В. Платонов

Привітання з днем міста від голови району та председетеля зборів депутатів — 28 квітня 2011 — наш зерноград

Зерноградцы можуть не тільки по праву пишатися містом, його славною історією, але і можуть розраховувати на чудові перспективи в майбутньому. Свідчення тому – його молодь, обдарована, діяльна, повна сил і прагнення до знань. Ми намагаємося створити всі умови для навчання, занять спортом, активного відпочинку, для розвитку талантів і здібностей наших дітей. Впевнені, старшому поколінню є кому передати свою любов до рідного дому, свою гордість за наш прекрасний місто.

Дорогі земляки, дякуємо всім зерноградцев, які внесли свій вклад у розвиток та благоустрій нашого міста. Переконані, що разом нам під силу будь-які завдання. Бажаємо вам миру, щастя, здоров’я, благополуччя, нових здобутків у справах! З святом тебе, наш спільний дім – улюблений Зерноград! Нехай панують на твоїй землі радість, доброта, тепло людських сердець! Розквітай, наш славний місто!

Глава Зерноградского району в. І. Кучеров

Ідеї привітань на сайті Хто? Що? Де? Привітання з ювілеєм району у віршах 2018, нові побажання та привітання на нашому сайті.

Наш район славиться людьми,
І успіхи його високі,
А сьогодні його ювілей!
Процвітання і сонячний днів!

Нехай росте досконалість і сила,
Щоб жити гідно і щасливо,
Нехай район з кожним днем розквітає,
Дітям та дорослим, дарує щастя!

Наш район сьогодні славний
Відзначає ювілей.
Пробігло тут чимало
Яскравих і щасливих днів.

Нехай зростає та процвітає
Наш улюблений куточок.
Кожен нехай тут буде щасливий
І не буде самотній.

Вітаємо з ювілеєм
Ми сьогодні наш район!
Немає світліше і рідніше,
Чим район, де ми живемо!

Сьогодні ювілей району,
І в цей радісний день
Хочемо привітати всіх жителів,
Ніхто не буде самотнім!

Район росте і процвітає,
Нехай усім у ньому буде добре,
Ми з радістю зараз зазначимо
Району ювілей великий!

З ювілеєм району! Нехай він процвітає,
Дивуючи всіх інфраструктурою крутий,
Жити в такому нехай дитина і дорослий мріє,
І милуються всі нехай будинків красою,

Чистотою світлих вулиць і яскравих газонів
І людьми, що у чудовому районі живуть,
Керівництву ж тисячі сотень поклонів,
Що тут створили добрий і милий затишок!

Нині радіє місто,
І в захваті регіон:
Свій ювілей відзначає
Незрівнянний наш район.

Від душі тобі бажаємо,
Зеленіти і квітнути,
Щоб кожен міг без карти
Відразу ж тебе дізнатися.

Нехай часом буває сумно,
Сумувати ти не поспішай,
Чистий двір, дерев багато,
Ось — відрада для душі.

Наш район вже не новий,
Відзначає ювілей,
І не можна сказати поганого
Про живуть тут людей.
Всі вони завжди чемні
І уважні до інших,
Ну а вулиці красиві,
І вдома один в один,
Немов на великій картині,
В ряд так стоять рівненько,
Вітрини магазинчиків
Так привітно дивляться.
У свято славний вітаю
І бажаю багато років
Тут прожити, турбот не знаючи,
Без смутку та без бід!

От у всьому районі свято,
Ювілей пристойний.
Показники нехай буде
Тільки на відмінно.

Багатіє з кожним днем,
Наш район улюблений.
Небом буде хай від бід,
Невдач зберігається.

Є чим пишатися району, повірте.
За роки так багато досяг він перемог.
Бажаємо нагород, ви район розширюйте,
Щоб у лідерах безліч був ще років.

Район хай росте, розростаючись будинками,
Дітлахи народжуються частіше.
Не висловити все ключовими словами,
Але нехай вам живеться солодше.

Бажаємо колгоспів, заводів налаштувати,
Дитсадків, шкіл для дітей.
І потрібно народу горою влаштувати бенкет
У свій святковий день — ювілей!

Вітаю з ювілеєм,
Побажати хочу зараз:
Щоб зручніше району
Більше не знайшлося для вас!

Старики щоб не старіли,
Молоді — молодели!
Процвітання, успіху,
В цей день побільше сміху!

Нехай Світ живе під дахом Твоєї!
Панує спокій, тепло, затишок!
Нехай, що задумалося, здійснитися!
Під дзвінкий сміх, що живе тут!

Ти малюкам як дім рідний!
Тебе всі люблять і так чекають!
Ми вітаємо з Ювілеєм наш Дитячий сад!
Ура! Салют!

Привітання школи з Ювілеєм

Який прекрасний, світлий день!
У нашої школи Ювілей!
Ми вітаємо всіх друзів!
І тих, хто сам навчався в ній!

Не забувай свій дружний клас!
Свою любов, що в перший раз
Трапилася в цій школі!

Привітати ми тебе прийшли!
З черговим народженням!
Рідніше в житті нашої немає
Чим ти, установи!

Вітання до Ювілею школи у віршах

Вітання до ювілею школи

Привітання з Ювілеєм для школи

Привітання організації з 20 – річним Ювілеєм

Вітання наші приймаєте.
Двадцятирічний ювілей Ви відзначаєте.
За ці роки добре працювали,
Надійно Ви закріпилися на ринку.

Продукцію Вашу багато знають,
Завжди з задоволенням її купують.
Секрет виробництва свого Ви знайшли,
І конкурентів всіх обійшли.

Свій ринок збуту не упускати,
В роботі новинки Вам застосовувати.
Ми з ювілеєм Вас вітаєм.
Всіх обійти конкурентів, бажаємо.

Може бути, завжди і важливо,
Щоб ріс весь регіон,
Але сьогодні вітаємо
З ювілеєм наш район.

Бажаємо довголіття,
Щоб багато років поспіль
Був ти всіма впізнаваний,
Це краще за всіх нагород.

Це свято незвичайний
Відзначаємо знову:
Привід є відмінний —
Ювілей району.

Скільки років живемо з тобою,
І хочемо ми побажати,
Щоб всі кризи в бюджеті
Виходило перечекати.

Ти квітни по життю сміливо,
Адже ти наш, один такий.
І направлений будь вміло
Тільки знає рукою.

Є чим пишатися району, повірте,
За роки він багато досягнув перемог.
Бажаємо нагород, район розширюйте,
Бути в лідерах безліч років.

Район хай росте, розростаючись будинками,
Дітлахи народжуються частіше.
Не висловити все ключовими словами,
Але нехай вам живеться солодше.

Бажаємо колгоспів, заводів побудувати,
Дитсадків, шкіл для дітей.
Ну, а народу горою влаштувати бенкет
У свій святковий день — ювілей!

Нині радіє місто,
І в захваті регіон:
Свій ювілей відзначає
Незрівнянний наш район.

Від душі тобі бажаємо,
Зеленіти і квітнути,
Щоб кожен міг без карти
Відразу ж тебе дізнатися.

Нехай часом буває сумно,
Сумувати ти не поспішай,
Чистий двір, дерев багато,
Ось — відрада для душі.

Вітаю з ювілеєм,
Побажати хочу зараз:
Щоб зручніше району
Більше не знайшлося для вас!

Старики щоб не старіли,
Молоді — молодели!
Процвітання, успіху,
В цей день побільше сміху!

Вітаємо і бажаємо
Ми районі від душі,
Щоб кожен, хто живе тут,
З радістю додому поспішав.

Щоб чвар не знали стіни.
Нехай занепад іноді,
Не потрібна тобі заміна,
Будемо жити ми тут завжди.

І сьогодні, це свято,
Твій почесний ювілей,
Із задоволенням відзначимо
Ми в колі твоїх друзів.

Оригінальне привітання з днем народження

Від імені всього колективу адміністрації
Грозненського муніципального району вітаємо
Вас з днем народження!
Діяльність керівника району вкрай важлива для вирішення пріоритетних завдань, підвищення добробуту жителів, розвитку економіки та підтримки порядку на території району.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, почуття відповідальності здобули
Вам довіру не тільки колег і соратників, але і жителів району. Щиро бажаємо
Успіхів Вам у
Вашій роботі, виконання всіх намічених планів, невичерпної енергії та життєвого оптимізму!
Нехай любов і тепло рідних, підтримка і розуміння соратників і колег супроводжують
Вам завжди. Міцного здоров’я, щастя, миру і благополуччя
Вам і
Вашій родині! Привітання главі
Новоросійська
Володимиру
Синяговскому з 65-річчям
Глава міста-героя
Новоросійськ
Володимир
Синяговський 9 серпня відзначає 65-річний ювілей.
За 47 років трудової діяльності
Володимир
Ілліч був відзначений численними державними нагородами.
Є заслуженим працівником сільського господарства
Кубані, заслуженим учителем
Кубані, заслуженим працівником сільського господарства
РФ. Нагороджений медаллю ордена «За заслуги перед
Вітчизною» II ступеня, медаллю «Герой праці
Кубані». Не раз отримував подяки
Президента
Росії. Протягом 10 років успішно виконує обов’язки голови міста
Новоросійська.

Глава муніципального освіти місто
Краснодар
Володимир
Євланов
Міський голова
Думи
Краснодара
Віра
Галушко: Прийміть щирі і теплі вітання з
Днем народження від адміністрації муніципального освіти місто
Краснодар і міської
Думи
Краснодара!
Ви володієте мистецтвом керувати життям великого портового міста.

Своїми справами і мудрістю рішень протягом багатьох років завойовуєте щиру повагу і довіру земляків. Під
Вашим керівництвом
Новоросійськ кардинально змінився. Портовий промисловий він став сучасним, комфортним, чистим, зеленим, доглянутим. Ви зробили місто-герой одним із постійних лідерів регіону за багатьма показниками соціально-економічного розвитку.

Ваш досвід організації роботи органів місцевого самоврядування узятий на озброєння муніципалітетами краю, як і
Ваше вміння швидко вирішувати нові завдання, мислити і діяти на випередження.
Від щирого серця бажаємо
Вам зберегти всі досягнення і примножити їх.

Нехай довіра і підтримка городян допомагають у справах, щире розуміння і турбота в сім’ї живлять енергією, улюблене місто гарнішає, а успіхи надихають на нові звершення!
Глава муніципального освіти місто-курорт
Геленджик
Віктор
Хрестин: З почуттям глибокої і щирої поваги вітаю
Вас із 65-річчям.

Ви в повній мірі володієте якостями високоефективного і успішного керівника, здатного до досягнення найамбітніших цілей. Вас знають як людину не тільки талановитого і ініціативного, але і вміє тримати своє слово.

А головне – Ваш організаційний талант, великий політичний досвід, що склався з роками авторитет, всі
Ваші зусилля спрямовані на вирішення проблем мешканців міста-героя
Новоросійськ. Вашій працездатності і таланту керівника можна по-доброму позаздрити.

В їх основі – великий патріотизм і безсумнівне бажання зробити краще життя кожного. Від усієї душі бажаю
Вам міцного здоров’я, успіху у
Ваших починаннях, стійкості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку близьких.

Нехай
Вас ніколи не залишають надія, мудрість і терпіння, а роки, що попереду будуть такими ж яскравими, сповненими щасливими, такими, що запам’ятовуються подіями!
Глава муніципального освіти місто-курорт
Сочі
Анатолій
Пахомов: Від імені всіх жителів міста
Сочі, від себе особисто вітаю
Вас з 65-річним ювілеєм!
Впевнений, що свій день народження
Ви розцінюєте не просто як черговий життєвий рубіж, але і як новий етап на нелегкому шляху служіння рідному місту і краю!
На цьому шляху ви домоглися вражаючих успіхів як блискучий керівник!
Сьогодні під вашим керівництвом місто
Новоросійськ продовжує успішно розвиватися, залишаючись флагманом економіки
Краснодарського краю, одним з найбільших портів
Російської
Федерації, упорядкованим і комфортним містом, затишним для жителів і привабливим для гостей!

Від усієї душі бажаю
Вам міцного здоров’я, довгих плідних років життя, щастя, благополуччя і подальших успіхів у роботі на благо міста
Новоросійська і всього
Краснодарського краю!
Глава муніципального освіти місто-курорт
Анапа
Сергій
Сергєєв: Від імені адміністрації муніципального освіти місто-курорт
Анапа та себе особисто сердечно вітаю
Вас зі знаменним ювілеєм!

Ви є взірцем для багатьох глав муніципальних утворень
Кубані: Ваш талант керівника і організатора, неймовірна працездатність, високе почуття відповідальності доповнюються такими людськими якостями, як увага до людей, щире прагнення вирішити будь-які, часом здаються нездійсненними проблеми. Ваш приклад вмілого керівництва містом гідний наслідування: місто-герой
Новоросійськ домігся серйозних досягнень у всіх галузях – від благоустрою до розвитку соціальної сфери і продовжує рости і процвітати з кожним днем.

Анапчане як друзі і сусіди раді всім позитивним змінам, що відбуваються в
Вашому місті. У цей урочистий день бажаю
Успіхів Вам у всіх починаннях, здоров’я, щастя та сімейного благополуччя!
Ви завжди бажаний гість на анапської землі.

Глава муніципального освіти
Кримський район
Анатолій
Разумеев
Шановний
Володимир
Ілліч!
Прийміть найтепліші поздоровлення у зв’язку з 65-річчям!
Ви – Людина,
Керівник,
Особистість. Вже більше 10 років на ваших плечах відповідальність за благополуччя міста-героя, міста-курорту. Цю ношу
Ви сприймаєте як особисту відповідальність.

Вдячний
За роки роботи під
Вашим керівництвом. Сьогодні в управлінській системі краю є такий феномен як
Формула
Успіху
Синяговского!
Думаю, що
Ваші безсонні ночі і мозкові штурми входять в неї складовими частинами. Міцного здоров’я
Вам, сил, енергії, нових перемог і звершень, особистого щастя та сімейного благополуччя! При використанні матеріалу посилання на
Незалежне інформаційне агентство обов’язкове!
і вашим близьким»На ім’я глави муніципального освіти
Курганинский район
В. А. Івченко прийшла урядова телеграма від голови
Законодавчого зборів
Краснодарського краю
В. А. Бекетова: «Шановний
Володимир
Олексійович!
Сердечно вітаю
Вас з днем народження. Очолюючи муніципальне освіту,
Ви несете велику відповідальність перед його жителями — Вашими виборцями, за підвищення рівня життя людей, їх добробут.
Ваш професіоналізм, вміння працювати з полнойсамоотдачей — запорука подальшого соціально-економічного розвитку території, збереження стабільності. Нехай
Ваша праця і надалі буде плідною, спрямованим тільки на підвищення якості життя земляків, зміцнення їх впевненості у завтрашньому дні, у майбутньому своїх дітей та онуків. Щиро бажаю
Вам міцного здоров’я, щастя, успішного здійснення
Ваших планів на благо рідного краю жителів».
Прийшли вітання від керівників крайових міністерств, департаментів, депутатів та голів

Шановні жителі Волзького району!

26 серпня 2014 року виповнюється 75 років Волжському району

75 років для історичного шляху – порівняно невеликий термін.

Багато чого змінюється, незмінним залишається одне — ставлення людей до своєї малої Батьківщини. Волзький район став для всіх нас — не просто місцем проживання. Він став спільним домом, об’єднав людей різних доль, характерів, поколінь в єдине ціле. Багато хто з нас тут народилися, інші приїхали сюди працювати, створили сім’ї і тепер уже самі виховують дітей і виховують онуків. А тому, це наш район, наша земля, і ми по праву пишаємося славними сторінками його історії!

Пишаємося тим, що весь навколишній нас створено самовідданою працею і завзятістю, розумом і талантом наших земляків, кожен з яких живе любов’ю до своїх рідних місць, навколишньої природи, прагненням до добрих змін. Діяльні і працьовиті, ви ніколи не боялися труднощів і з оптимізмом дивилися у майбутнє. І сьогодні ви працюєте на благо свого краю, для себе і своїх дітей, відкриваючи нові сторінки в славну літопису рідної землі. Енергія, з якою ви беретеся за справу, щира турбота про благополуччя району викликають повагу і впевненість у тому, що наш великий спільний дім з кожним роком буде ставати все кращим, затишнішим і комфортнішим!

Щиро бажаємо району стабільності і процвітання, а всім нашим жителям — міцного здоров’я, побільше яскравих сонячних днів, побільше добрих і радісних подій, щастя, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні!

Хай у ваших оселях завжди панують мир, тепло і затишок.

Глава адміністрації Ст. Л. Горшкова

Голова Зборів депутатів

Волзького муніципального району В. А. Карпочев

Comments are closed.