Привітання порошенко від сімї

0

Дружина президента України Марина Порошенко заплатила 4500 грн за виробництво ролика-привітання на базі студії державного каналу іномовлення UA/TV.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на відповідь прес-секратаря першої леді Інна Битюк.

Примітно те, як передає видання, кілька днів тому Битюк стверджувала, що за створення ролика ніхто не платив ніяких грошей. На запит Головкому про інформації про вартість ролика Битюк відповіла, що він нчиего не варто.

«Я не думаю, що цей ролик чого варто з точки зору ціни. Я знаю точно, що за цю роботу ніхто ніяких грошей не платив. Зараз 21 століття, зняти відео не проблема. Це відео знімали не студія, а скажімо так, друзі. Була ідея, вона сподобалася і отримала технічне сприяння», — сказала вона.

У свою чергу журналісти також поцікавилися, чому для створення ролика була обрана державна студія ДП «Мультимедійна платформа України», якою користується канал UA/TV.

«Студія була обрана, виходячи з дизайну і технічних можливостей, зокрема, наявності великого екрану для трансляції відеоматеріалів. Користування студією підтверджено двосторонніми договорами між Мариною Порошенко та керівництвом ДП «Мультимедійна платформа України». Вартість послуг склала 4500 гривень», — йдеться у відповіді прес-секретаря Порошенко.

Також як передає видання, журналістам надали копію квитанції, в якій платником зазначена сама Марина Порошенко.

Нагадаємо, що 26 вересня, президент України Петро Порошенко святкує 52-й день народження. Його сім’я привітала його заздалегідь знятим відеозверненням.

Сьогодні, 26 вересня, президент України Петро Порошенко святкує 52-й день народження. Його сім’я привітала його заздалегідь знятим відеозверненням.

Відеопривітання опубліковано на сторінці Фонду Порошенка в фейсбуці і викликало бурхливу реакцію в соцмережах.

Багато користувачів жартують, що подібного роду привітання давно застаріли, а хтось говорить про невдалий піар-хід чи недоречності оприлюднення подібного роду відео і головне те, що помітили користувачі — одну дату дня народження Порошенко і Дня контрацепції.

Хтось порівняв те, що відбувається з Північною Кореєю.

«Де жінка з телеекрану розповідає про прекрасне вождя», — написав Антон Петруков.

Хтось порівняв голос дружини Порошенка з Юлією Тимошенко.

Хтось згадав про передачу з ранковою зарядкою, яку вела дружина, кажучи про те, що у президентській сім’ї, м’яко сказати, не всі вдома.

Хтось іронічно сказав, що радий за таку міцну єврейську сім’ю.

Хтось проаналізував ролик в деталях, іронічно кажучи, що це не можна було робити в такій формі. Роблячи акцент на тому, що звернутися можна було до народу, щоб українці допомогли зробити подібне відеозвернення.

«Коротше перебір безглуздий і нещадний. І ці люди сміялися над портретами Пшонки?», — написав Макс Бужанський.

Журналіст Володимир Полуєв провів аналогію з сьогоднішньої новиною від Мзс Угорщини, де він говорить про те, що Порошенко може забути про європейську Україні.

«А з Угорщини українського президента теж привітали з днем народження», — написав Володимир Полуєв.

Хтось відзначив з іронією, що Україна відсвяткувала день народження президента.

«Дружина та рідні офіційно привітали президента», — написав Олексій Лютий.

З отсылом на те, що привітання родини гаранта — це ще не привітання народу і не вираження думок українців.

«Який нудотно-солодкий ролик, щоправда у другій частині щось пішло не так, ну як завжди в Україні», — прокоментувала привітання Катрін Тараканова.

Хтось дуже негативно висловився про дні народження Порошенко і провів аналогію з тим, що 26 вересня — День контрацепції.

«Сьогодні Всесвітній день контрацепції і день народження Порошенко. Сумне свято. З докором», — написав Голос Мордора.

Хтось двозначно жартує, про дні народження Порошенко і Дні контрацепції в одну дату.

Хтось говорить про те, що це (поздоровлення сім’ї -прим.ред.) нагадує радянський стиль.

«Гребаной совковий сором, позорники. Мої вітання недогетьману», — написала Людмила Романчук, побажавши президентові снів із загиблими солдатами.

Хтось пожартував про те, що це привітання нагадує, як «зозуля хвалить півня».

Хтось підмітив те, що привітання президента не від народу та українців, а від сім’ї та рідних.

«Сам себе не похвалиш — ніхто не похвалить», — написав Олександр Клімашевський, запропонувавши під час привітання вивести фінансову статистику країни на екран.

В день народження Петра Порошенка українці відчули себе жителями Північної Кореї.

26 вересня 2017 року Україна відзначила 52-річчя свого президента Петра Порошенка. Це день для українців був ознаменований залученням до політичної культури чи Північної Кореї, то Туркменістану часів незабутнього Туркменбаші.

Приводом для таких паралелей став відеоролик з привітаннями, записаний членами сім’ї президента України.

«Він став першим главою держави, який об’єднав весь цивілізований світ навколо захисту України»

Близькі вирішили привітати главу з допомогою «екстреного випуску новин», присвяченого йому. Зняти відео в такому форматі членам клану Порошенко нескладно — президент, як відомо, володіє не тільки кондитерської імперією, але і телеканалом.

Роль ведучої виконала дружина президента Марина Порошенко. «Він увійшов в історію України як президент, який відчинив двері в країни Євросоюзу. Він став першим главою держави, який об’єднав весь цивілізований світ навколо захисту України. Він почав реформи, на які не наважувався жоден політик за всі роки незалежності. Служити своїй країні, бути вірним ідеалам Революції гідності і вірити в європейське майбутнє своєї країни — ось так коротко можна охарактеризувати життя Петра Порошенка. Сьогодні п’ятий президент України відзначає свій 52-й день народження», — проникливо говорила дружина.

«Доля обрала тебе бути лідером української нації»

Далі до привітань долучилися діти — старший син Олексій разом зі своєю дружиною нахвалював батька, стоячи на Майдані, молодший син дякував тата за те, що тепер можна пишатися батьківщиною, перебуваючи на футбольному полі, дочки Олександра та Євгена говорили «дякую» за виконання бажань українців, займаючись музикою і живописом.

«Доля обрала тебе бути лідером української нації у найважчі часи нашої сучасності. Так, на твоїй голові додалося сивого волосся, але я люблю тебе, як і в перші дні нашого знайомства. З днем народження, пане президент!», — продовжила привітання Марина Порошенко. В кінці відео крупним планом показують дітей президента, які привітно махають руками, після чого камера злітає вгору, з-за чого складається враження, що адресат привітання підноситься на небо.

Привітання для Петра Порошенка від родини. Із Днем народження, пане президенте!

Опубліковано Фонд Порошенка 25 вересня 2017 р.

Приватне відео для широкої аудиторії

Специфічний характер такого привітання залишався б особистою справою Петра Порошенка і членів його сім’ї, якщо б відео показували тільки в колі близьких.

Проте відео було опубліковано на офіційній сторінці Фонду Порошенка в Facebook. «Привітання для Петра Порошенка від сім’ї. З Днем народження, пане президент!» , — говорилося в повідомленні, напередодні ролик.

Українські ЗМІ одразу ж повідомили про публікації відео. «Рідні президента Порошенко зворушливо привітали його з днем народження» — типовий заголовок новин про святковому відеовітанні.

Зворушливим ролик знайшли далеко не всі. У соцмережах оцінки давалися не самі утішні.

«Вождем нації посоромилися б назвати»

«Гідна дружина і зовні і внутрішньо, але всю цю їхню правду і їх комфорт, і саме відео слід було б залишити для свого родинного свята та сімейного архіву. Реальну оцінку президенту дасть народ, отримавши за роки його правління свій «комфорт», — вважає користувач Галина Співак.

«Дуже мило, але для домашнього перегляду)) а так че то вождем пахне», — зауважила Лючія Никулица.

«Може він хороший чоловік для вашої родини. Але вождем нації посоромилися б назвати, хіба що ви про іншу націю говорили», — пише Юлія Бойко.

«Це відео сім’ї президента потрібно було дивитися вдома на дивані, насолоджуватися своєю креативністю і нікому не показувати», — рекомендує Олена Цокало.

«Так, на бордах вже вітали, дійшла черга до ТБ. Живемо по-новому!», — констатує Вікторія Коко.

«Це навіть не культ особистості. Це дешева його підробка»

Багато звернули увагу на те, що члени сім’ї Порошенка, хоч і говорили українською мовою, явно з ним не в ладах. То тут, то там вони збивалися на російські слова. Це навряд чи може дивувати, якщо згадати, що сам Порошенко під час публічного виступу змушений був звернутися за допомогою, так як не знав, як по-українськи називається гаманець.

«Коса мова. . . Навіть українською не спромоглися навчитися говорити без акценту», — зазначає користувач під ніком Long River.

«О боже, що то за Українська мова? Калічуть мову навідь говорити по Українські без калітства не можуть! Люди добрі мі в Канади говоримо краще чистою Українською чим його жінка та родина! Ганьба!», — пише Віра Гай.

Не пройшли повз відео і журналісти.

«Схоже, алкоголізм і неадекватність передаються у спадок. Інакше ці п’ять хвилин приторного ганьби сім’ї Порошенка я пояснити не можу. Це навіть не культ особистості. Це дешева його підробка», — вважає екс-депутат Верховної Ради та журналіст Олена Бондаренко.

«І ці люди сміялися над портретами Пшонки?»

Репортер Валентина Ивашкина була трохи м’якше: «Вимова а-ля Тимошенко, заупокійний текст і реалізація юнацької мрії бути телеведучою не стали б предметом насмішок — якби це відео залишилося в сім’ї. В інтимному сімейному привітанні не знадобилася гра на публіку зі згадками «зусиль тисяч українців». Це нормально, коли дружина захоплюється своїм чоловіком, який — нічого собі — президент, а діти обожнюють тата. Ось тільки з днем народження потрібно вітати іменинника, а не «його народ».

Багато на Україні зазначили, що виступ Марини Порошенка було витримано в стилістиці, звичної для Юлії Тимошенко. Про це, наприклад, пише журналіст Денис Бігус: «Я не можу позбутися відчуття, що дружину Порошенко в цьому привітанні озвучувала Юлія Володимирівна. Якщо ви не розумієте, про який привітанні мова — не переживайте, ви його побачите. Це неминуче».

Паралелі з часом епохи застою в СРСР були невідворотними, і вони пішли.

«Яка біль. Я щиро сподіваюся, що всіх учасників і творців цього шокуючого відео змусили зніматися під загрозою чогось жахливого. Інакше все ще жахливіше. Але вони могли б звернутися до нас, впевнений, у допомозі не відмовив би ніхто, — пише блогер Макс Бужанський . — Я завжди посилаюся на Леоніда Ілліча Брежнєва як на приклад для порівняння. Але такої дурі і він в житті не бачив, вже не кажучи про те, що часи трохи більш пізні і успіхи у нього були явно трохи яскравіше. Це не вульгарність, я навіть не розумію, яким чином це охарактеризувати. Було б по-справжньому здорово, якщо б члени сім’ї принижували один одного трохи менш публічно, неофіційно, не втягуючи в цей капусник всю країну. І всерйоз задумалися, що такого махрового совка не вдалося б досягти, навіть якщо накопичити всіх повалених Леніних одного на іншого. Коротше, перебір, безглуздий і нещадний. І ці люди сміялися над портретами Пшонки?»

«Ви — всесвітньо визнаний, вічно великий Украинобаши»

Блогера Artur Ylvyy ролик надихнув на створення власного вітання Петру Порошенку: «Вельмишановний Петро Олексійович! Вітаю вас зі світлим святом вашого дня народження. Я щасливий від того, що є очевидцем великих справ великої епохи Великого Сина, слава про нього рознеслася по всьому світу. Щасливий від того, що вважаю своїм обов’язком оспівувати у ваш день народження сповнене великих справ ваше життя — нашого найдобрішої Господаря на благо Відродження своєї країни.

Ви — всесвітньо визнаний, вічно великий Украинобаши, покровитель всіх українців, спаситель нації, наша твердиня, опора, надія, відроджує своїм чуйним серцем давню славу українського народу, сьогодні перетворив свою Вітчизну в миротворчий центр.

Я піднімаю ці вітання з днем народження великого Украинобаши! Світло очей ваших осяває небосхил, мудрість думок ваших розливається по світу , наче спів райських птахів! Ваш лик пестить наш погляд, ваші слова підкорюють наші уми і серця. Для великого президента вранці сходить сонце, щоб освітлювати його шлях, і вечорами сонце сідає, щоб вранці ви знову могли показати своєму народові диво!» .

«Зіс із зразок для наслідування для КНДР. Якщо раніше було навпаки, то тепер так) Ин буде тепер підглядати на рівень подачі інформації і косити під нашого солнцеликого», — пророкує користувач Шейді Шейдборн.

Але, мабуть, емоції більшості найкраще висловив людина, який підписався як Василь Миколайович: «What the **** this is. ».

«Святе сімейство» на церковній фресці

Несмак всіляких вітальних роликів за участю самого Петра Порошенка відзначали не раз. Проте верхом президентської вульгарності стала історія з домовою церквою родини Порошенка.

Восени 2016 року волонтер Юрій Касьянов розмістив у соцмережі знімок з церкви, яка знаходиться на території маєтку президента України Петра Порошенка в селі Козин Обухівського району Київської області.

На фресці в біблійних образах героїв зображені люди, дуже сильно схожі на самого Порошенка і членів його сім’ї, над якими в хмарах знаходиться Богоматір. Крім самого Петра Порошенка на фреску потрапили його дружина Марина, старший син Олексій, а також молодший син Михайло і близнята Саша і Женя.

Характерно, що справжність фрески ніхто не спробував спростувати. Після такого, мабуть, немає сенсу дивуватися нинішнім привітань Петру Олексійовичу від членів сім’ї.

«З Кім Чен Ином вас», — привітав українців журналіст Анатолій Шарій.

Студія «Квартал 95» зробила пародію на привітання з днем народження Президента України Петра Порошенка від першої леді Марини Порошенко. Відео з номером у виконанні Олени Кравець, Володимира Зеленського та інших акторів опубліковано в YouTube.

В номері «дружина» привітала з «важливим днем для всієї країни», з ювілеєм Порошенко, якому виповнилося рівно «52 років та 17 днів».

«Дорогого чоловіка, батька, друга і колегу. вітають родина, близькі, друзі і за сумісництвом члени уряду і парламенту», — такими іронічними словами розпочала своє привітання «перша леді».

«Країні ти Богом посланий у важку годину. Що там вікно? Ти двері в Європу відкрив для нас. Так праву п’ять термінів Путіну зло. З тобою країні і Богу пощастило», — сказала Кравець в образі дружини президента».

Також президента в номері вітали «простий особистий портретист Петра Олексійовича» та інші.

Раніше Марина Порошенко заплатила державного іномовлення за ролик-поздоровлення чоловікові 4,5 тис. грн.

Як повідомляли Українські Новини, Президент Петро Порошенко 26 вересня святкував свій 51-річчя. Сім’я президента не обійшла стороною таку важливу подію в житті чоловіка, батька і діда і записала зворушливе відеозвернення. Виявилося, що Марина Порошенко записала поздоровлення Порошенка з Днем народження від імені родини в студії державного Українського телеканалу іномовлення UA TV.

Дружина Президента Петра Порошенка Марина записала поздоровлення Порошенка з Днем народження від імені родини в студії державного Українського телеканалу іномовлення UA TV.

Якщо зіставити кадри прямого ефіру телеканалу і відеопривітання, стає очевидним, що його знімали саме в студії цього телеканалу, адже декорації і фон ідентичні.

Скріншот прямого ефіру мовлення телеканалу UA TV

Скріншот відеопривітання сім’ї Порошенка з Днем народження

Зазначимо, що Український телеканал іномовлення (UA TV) розпочав мовлення 1 жовтня 2015. Трансляція ведеться на п’яти мовах: російською, українською, англійською, арабською та кримськотатарською. Мета каналу UA TV — забезпечення доступу іноземній аудиторії до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні та формування і підтримки позитивного іміджу України у світі.

Як повідомляли Українські Новини, Президент Петро Порошенко в понеділок святкує свій 51-річчя. Сім’я президента не обійшла стороною таку важливу подію в житті чоловіка, батька і діда і записала зворушливе відеозвернення.

Новорічне звернення Президента України

Ось вже другий рік поспіль новорічне привітання Президента України до нації звучить з вуст Петра Олексійовича Порошенка. У минулому році глава держави виголосив свою новорічну промову на трьох мовах – українською, російською та кримсько–татарською. У цьому році Президент проведе свою святкову ніч в Україні, в колі своєї родини. У своєму привітанні Петро Олексійович скаже про те, що країна переживає складні часи: війна і криза – те, що випало на долю українців.

Безумовно, у своїй промові Президент, як і в минулому році, подякує солдатів, які захищають Батьківщину від зовнішньої агресії, згадає і вшанує пам’ять загиблих, які так і не повернулися в свої будинки, але назавжди залишаться героями. Зачепить тему Євроінтеграції і скаже про те, що не дивлячись на скрутні і важкі часи, Україна будує нове світле майбутнє і далі відстоювати свою незалежність і свободу. Новий рік не буде легким, але шлях реформ і дорога змін приведуть країну в щасливе майбутнє, а єдність країни і український дух цьому посприяють. В кінці своєї промови Президент побажає всьому населенню миру, добра, здоров’я і щастя.

У соцмережах обговорюють відеоролик за участю родини Петра Порошенка, яка привітала президента з днем народження.

Ролик виглядає як «випуск новин», де всі члени президентської сім’ї перераховують переваги Порошенко — як керівника країни, чоловіка і батька.

Правда, в соцмережах відзначають, що роблять вони це чому-то в минулому часі, ніби проводжаючи главу держави на заслужений відпочинок.

Денис Бігус, журналіст: «Я не можу позбутися відчуття, що дружину Порошенко в цьому привітанні озвучувала Юлія Володимирівна. Якщо ви не розумієте, про який привітанні мова — не переживайте, ви його побачите. Це неминуче».

Леонід Швець журналіст: «Сім’я Порошенка дохідливо, з використанням сучасних відео — і аудиосредств, на всю країну показала своєму папці, що другий термін йому і нам протипоказаний. Дякую, Марина».

Блогер Artur Ylvyy: «Вельмишановний Петро Олексійович! Вітаю Вас зі світлим святом Вашого дня народження. Начебто народилися Ви, а мене така радість переповнює, як ніби це я сьогодні народився.

Я щасливий від того, що є очевидцем великих справ великої епохи Великого Сина, слава про нього рознеслася по всьому світу. Щасливий від того, що вважаю своїм обов’язком оспівувати у Ваш день народження сповнене великих справ Ваше життя — нашого найдобрішої Господаря на благо Відродження своєї країни.

Ви — всесвітньо визнаний, вічно великий Украинобаши, покровитель всіх українців, спаситель нації, наша твердиня, опора, надія, відроджує своїм чуйним серцем давню славу українського народу, сьогодні перетворив свою Вітчизну в миротворчий центр.

Коли я бачу, як втілюються в життя Ваші грандіозні плани, коли слухаю Ваші історичні виступу — від хвилювання не можу стримати сліз щастя і гордості. І по щоках котяться світлі сльози — наче крапельки мого натхнення. Коли великі слова зливаються воєдино з великими справами — відбувається справжнє диво, здатне вразити нашу свідомість.

Я піднімаю ці вітання з днем народження великого Украинобаши! Світло очей Ваших осяває небосхил, мудрість думок Ваших розливається по світу немов спів райських птахів! Ваш лик пестить наш погляд, Ваші слова підкорюють наші уми і серця. Для великого Президента вранці сходить сонце, щоб освітлювати його шлях, і вечорами сонце сідає, щоб вранці Ви знову могли показати своєму народові диво!

Здоров’я Вам, щастя, сил! Многая літа, дорогий Петро Олексійович! Слава Украинбаши! Єдиного Істинного Героя — багаторазове Слава!»

Блогер Макс Бужанський: «Знав, знав же, що ні за яких обставин не можна дивитися вітальний ролик, записаний членами президентської родини. Як дружина Синьої Бороди, тремтячою рукою відкриває заборонену двері, тицьнув пальцем в екран. Яка біль. Я щиро сподіваюся, що всіх учасників і творців цього шокуючого відео змусили зніматися під загрозою чогось жахливого. Інакше все ще жахливіше. Але вони могли б звернутися до нас, впевнений, у допомозі не відмовив би ніхто.

Я завжди посилаюся на Леоніда Ілліча Брежнєва, як на приклад для порівняння. Але такої дурі і він в житті не бачив, вже не кажучи про те, що часи трохи більш пізні і успіхи у нього були явно трохи яскравіше. Це не вульгарність, я навіть не розумію, яким чином це охарактеризувати.

Бірюков, в цьому році написав свій вітальний пост хвилин на сорок пізніше, ніж в минулому, мабуть роздавлений розумінням того, що подібних вершин йому не досягти в житті. І культом особистості це не назвати, це щось подібне колгоспнику, який потрапив на програму «Поле Чудес» часів перебудови, і, користуючись нагодою, передає привіт односельцям. Особливо порадував авторський хід — екстрена новина. Ну так тонко, дятли падають з гілок від заздрості.

Було б по-справжньому здорово, якщо б члени Сім’ї принижували один одного трохи менш публічно, неофіційно, не втягуючи в цей капусник всю країну. І всерйоз задумалися, що такого махрового совка не вдалося б досягти, навіть якщо накопичити всіх повалених Леніних одного на іншого. Коротше, перебір, безглуздий і нещадний. І ці люди сміялися над портретами Пшонки?

P. S. За будь образливий коментар на адресу Президента або членів його сім’ї видалю разом з коментарем. Не можете знайти в собі витонченої іронії, не шукайте ніякої».

Осібно на тлі численних недоброзичливців виглядає пост Юрія Бірюкова, радника президента: «Де-то пізня осінь 14-го, точно листопад, але дату вже не згадаю. Дуже пізня зустріч, дуже-дуже, далеко після півночі. Тоді взагалі завжди такий графік був — зустрічі, доповіді, зустрічі, доповіді. І дзвінки партнерам — Німеччина, Франція, США, Німеччина, Франція, США. Дзвінки, зустрічі, доповіді, дзвінки, зустрічі, доповіді… Він був стомлений, зовсім. Це завжди добре видно і відчувається з перших секундах зустрічі — буде довгий і грунтовна розмова або через день вже такий вінегрет, що в голові якийсь туман від уривків думок. В ту ніч він був зовсім стомлений.

— Юр, давай коротко. А краще давай завтра. Якщо буде можливість завтра. За даними розвідки партнерів вночі може початися велика війна. Зараз буде тристоронній телефонний дзвінок. Так що, давай коротко.

На тлі всього почутого мій доповідь було зовсім не до місця і не до часу, так що я вклався за пару хвилин всього. А потім ще кілька хвилин ми сиділи в тиші, ну вкрай рідко обмінюючись якимись фразами. Він явно внутрішньо готувався до розмови, і використовував ці хвилини для концентрації. В кімнату заходили помічники, заносячи записки і папки з якоюсь інформацією. Я намагався сидіти тихою мишею…

Що ще було всередині в той момент? Він, що відбувся, заможний, досяг, добився. Чи думав він про те, що можна було спокійно розмінятися на комфортну й безтурботне життя, довге і комфортну безтурботне життя… Та ні, жодного разу я такого від нього не чув. Ні пів-слова, ні пів-натяку. Як усвідомити це? Як це взяти? Як прийняти рішення встати на грань? Коли ти йдеш по лезу. По самому-самому краєчку леза. Десь далеко залишилася та сама, яка безтурботна. Ну, безтурботна щодо масштабів відповідальності за десятки мільйонів нас. … А потім його викликали на розмову. Кажуть, він був довгий. Кажуть, він був галасливий. Кажуть, порушувалися норми дипломатичної пристойності. Різне кажуть. Велика війна тієї ночі не почалася.

Петро Порошенко, з днем народження. У такий день всі бажають стопятьсот мільйонів побажань. Я тихенько побажаю стопятьсот перше — сили. Ми зможемо — ми допоможемо. З днем народження. І… дякую!»

Блогер Макс Бужанський перепостив цей текст Бірюкова і прокоментував: «Десь на середині тексту я вирішив, що йдеться про Ісуса Христа, що взяв на себе гріхи людські. Але ні, все набагато серйозніше. Як вони будуть жити один без одного потім, не збагну».

«Чув сумну історію про порохоботе, який забув привітати Порошенка з Днем народження, і його перевели з самостійної роботи на коменти і репости Паламаря», — жартує про ажіотаж з привітаннями президента блогер Антон Ходза (Олег Паламар — блогер, відомий своїми постами в захист Порошенко).

Олег Новіков, журналіст: «Це відео, ну я навіть не знаю як прокоментувати. Починаючи від вимови українською мовою закінчуючи текстом. А ГОЛОВНЕ: НАВІЩО?»

Олег Кіщук, політичний експерт: «БППшники зробили подарунок Президенту, жорстоко побивши депутата від «Батьківщини» в Київській обласній раді. Тільки що, під час проведення сесії Київської обласної ради, стався напад депутатів від БПП на депутата від БЮТ Владислава Хахулины. Він поки без свідомості, колеги надають першу невідкладну допомогу.

Таким чином представники правлячої партії, керовані главою КОДУ Олександром Горганом, намагалися зірвати ухвалення змін в обласний бюджет і перешкодити голосуванню за підвищення зарплат медпрацівникам».

Севгиль Мусаєва, журналіст: «Подивилась той самий ролик. У мене одне питання — а кому дружина і діти президента так дружно махають в кінці?)) ваші варіанти, плюси, мінуси, підводні камені?»

Ольга Василевська, журналіст: «Цікаво, Петро попередньо стверджував бюджет ролика до дня свого народження? Або Марина скористалася заначкою?»

Ілля Ківа, голова СПУ: «Ми щиро вітаємо Президента України з днем народження, але в той же час просимо його допомоги звичайним людям. Пан Петро Порошенко сьогодні в день Вашого народження люди нашої з вами країни оголосили голодування. Але ми віримо, що ви нас почуєте і прийдете на допомогу».

Валерія Ивашкина, журналіст: «Це привітання могло би бути добрим і навіть зворушливим. Молодший син і правда здорово грає в футбол, а дочка чудово грає на фортепіано. Вимова а-ля Тимошенко, заупокійний текст і реалізація юнацької мрії бути телеведучою не стали б предметом насмішок — якби це відео залишилося в сім’ї. В інтимному сімейному привітанні не знадобилася гра на публіку зі згадками «зусиль тисяч українців».

Це нормально, коли дружина захоплюється своїм чоловіком, який — нічого собі — президент, а діти обожнюють тата. Ось тільки з днем народження потрібно вітати іменинника, а не «його народ».

Comments are closed.