Привітання подругу з одруженням

0

Дата публікації: 18.06.2016 00:00:00

Дуже важливо правильно вибрати привітання з днем весілля подруги в прозі своїми словами. Зараз в Інтернеті можна знайти величезну кількість віршів з нагоди даного свята, але все це вже не здається оригінальним. Свою подругу хочеться привітати самим теплим і душевним чином.

Пропонуємо на вибір красиві привітання на весілля подруги в прозі.

  1. Бернард Шоу якось сказав, що одружуватися це нерозумно, а не одружуватись ще дурніший. Я бажаю вам, щоб не було у вашому серці жалю за досконалу сьогодні дурість. Побажаємо молодятам, щоб вона стала самою чудовою дурістю в їх спільного життя!
  2. Дорога моя подруга, сьогодні найголовніший і зворушливий момент в твоєму житті. Ось ти зараз стоїш перед нами в сліпуче білому платті, а я пам’ятаю тебе зовсім ще маленькою дівчинкою, з косою на плечі. Стільки ми пережили разом, скільки гірких сліз я витерла своєю рукою з твоїх щік. Сьогодні ж я хочу побажати тобі простого сімейного щастя. Пам’ятай, що поруч з тобою знаходиться найкращий чоловік, бережіть один одного. Вічної любові вам!
  3. Цілий день шукала я зворушливі поздоровлення з днем весілля подруги. І так і не змогла знайти те, що висловило б весь шквал емоцій, які звалилися на мене. Загалом, подруга, я сподіваюся, ти пам’ятаєш, як ми в дитинстві тікали від дорослих? Відмінно! Тому що тепер ми будемо тікати від твого чоловіка, щоб влаштовувати найкращі вечірки! Ми ще покажемо всім, хто тут сама класна дружина!
  4. На яку руку надягають обручку в Росії? Таке питання мені сьогодні поставив твій наречений, кохана моя подруга. І знаєш, що я йому відповіла? Яка різниця на якій руці вона буде носити його, якщо ти вже давно окільцював її серце.
  5. І в день весілля нареченій хочеться побажати, щоб в її житті з сьогоднішнього дня було побільше. Чорного! Щоб їла чорну ікру, засмагаючи на узбережжі Чорного моря в той час, як її чоловік хитає чорну нафту!
  6. Довго ми готували конкурси на дівич-вечір, але я все ж потай сподівалася на те, що ти, люба моя подруга, передумаєш виходити за нього заміж. Але сьогодні ти стоїш переді мною в білій сукні, а це означає, що всі мої шанси забрати в тебе такого чудового чоловіка дорівнюють нулю! Ну, та й не дуже-то це і засмучує, адже для чудової подруги абсолютно нічого не шкода!
  7. Любі наші молодята, сьогодні особливий день. Подаю вам маленького звірка за назвою щастя. Нехай він приносить вам радість вдень, а вночі ніжно згортається в клубочок у ваших ніг і тихо муркоче.
  8. Яскраво світить сонце, здається, що краще дня і бути не може. А все чому? Тому що сьогодні сталося маленьке диво: утворилася нова сім’я! Зараз я стою поруч з вами, і на очах навертаються сльози. Я пам’ятаю багато моментів нашої з тобою життя, подруга. Звичайно ж, не завжди вони були радісними. Бувало ми сварилися, сварилися, потім мирилися. Але що б не трапилося, пам’ятай, що я безмежно тебе люблю і нікому не дам в образу! А сьогодні, у день, коли ти станеш дружиною, хочу побажати тобі лише світлого щастя і величезної радості. Позабудем про всіх наших проблемах і з лишком відсвяткуємо цей день!

Сподіваємося що ці варіанти вітань з днем весілля подруги своїми словами сподобаються Вам і допоможуть блиснути красномовством на торжестві. Гарного свята!

Comments are closed.