Привітання першокласниці своїми словами

0

У день прекрасною весілля — пісня

Привітання з днем весілля від Путіна

День весілля — це
багато вражень

Тост – це чудовий привід сказати своє слово на торжестві. Найчастіше, посил тосту знаходиться в прихованих метафорах або який-небудь передісторії, яка плавно підводить до суті привітання. Тост — це прекрасний привід привітати молодих на весілля. Така форма вітання хороша тим, що це банальне привітання, а ціла історія, яка призначається двом люблячим людям. Існує величезна кількість готових тостів, які можна заздалегідь підготувати до свята, щоб за столом виділитися і зробити своє побажання оригінальним і незабутнім. Крім іншого тост можна вигадати і самому, головне, щоб він підходив під тематику весільного торжества, і не змусив гостей і молодих нудьгувати.

Дорогі молоді! У мене простий і короткий тост.
Я бажаю, щоб у вашому житті завжди були присутні чотири тост подрузі на весілля своїми святих імені, чотири ангела-хранителя: Віра, Надія, Любов, Софія-мудрість. Слідуйте їм, і дай Бог вам щастя в сімейному житті.

Одного правителя запитали:
— Як ти зберігаєш мир і спокій у своїй державі?
І він відповів:
— Коли я в гніві, то мої люди спокійні. Коли вони гніваються, я спокійний. Іншими словами, коли я серджуся, вони заспокоюють мене, а коли вони сердяться, що я заспокоюю їх.
Сім’я — це держава в мініатюрі. Мій тост за те, щоб подібним чином зберігався мир і спокій в наших сім’ях.

Наше життя — пересічена місцевість з ямами, пагорбами, лісами та іншими перешкодами.
Але «молоді» не зійшли з дистанції, не вибули зі змагань, а мужньо досягли заповітної стрічки. Сьогодні ми святкуємо, так би мовити, обмиваємо отримання золотого призу. Всі ми, вболівальники, радісно піднімаємо келихи за ваші видатні спортивні успіхи. Хай живуть князь N і княгиня N — наречений і наречена! Гірко!

Дорогі наречені! Від усієї душі бажаю вам відсвяткувати у вашому житті як мінімум ще десять весіль: паперову — через рік, скляний — через два роки, витриману — через три роки, ситцеве — через п’ять років, бронзову — через десять років, порцелянову — через п’ятнадцять, кришталеву — через двадцять, срібну — через двадцять п’ять, золоту — через п’ятдесят, діамантову — через сімдесят п’ять років. А також бажаю, щоб всі сьогоднішні гості неодмінно були присутні на всіх цих весіллях. Давайте вип’ємо за виконання цього бажання і щастя молодих!

Як казав Бальзак: «Любов так погано виносить домашні чвари, що для міцного щастя потрібно знайти один в одного видатні якості».
Так вип’ємо ж за те, щоб наші молодята знайшли один одного як можна більше таких якостей!

Піднялися наречений з нареченою на високу гору, Щоб обмінятися кільцями, і наречений ненавмисно впустив у прірву кільце нареченої.
— Почекай мене тут, — сказав хлопець, — поки я знайду кільце.
І відправився в шлях. Пройшли роки. Наречений знайшов кільце, піднімається в гору, дивиться на свою наречену і бачить сиву бабусю. Надів він їй обручку на палець, і вона стала прекрасною молодою нареченою. Так вип’ємо за вічну молодість!

Кажуть, що якщо в сім’ї народжується 10 дітей, і половина з них схожа на батька, то батькові вручається медаль «За сумісництво»!
Якщо в сім’ї 10 дітей, і ніхто з них не схожий на батька, то йому видають медаль «За невтручання»!
Якщо в сім’ї 10 дітей, і всі вони схожі на батька, то він отримує медаль «Батько-легінь»!
Побажаємо нашому нареченому стати батьком-молодцем!

Царство сім’ї — це царство жінки. Розумна, добра, не безглузда дружина може, як добра фея, створити вдома атмосферу любові, радості, жарту, гумору, то є буття, повне радості, щастя і яскравого світла.
У владі жінки зробити з подружнього життя тривалий золотий ранок.
Побажаємо все це нашим нареченим, побажаємо їм щасливого сімейного життя. І нехай мій привіт з іскристим келихом вина буде зовнішнім вираженням наших побажань. Гірко!

Згадаємо відому казку Пушкіна «Руслан і Людмила». Її героїня, Вона, будучи ще молодою, кілька разів відмовлялася вийти заміж за сильного і сміливого юнака, бо
Що мріяла знайти свій ідеал. Зневірившись втілити свою мрію, вона нарешті зважилася, але було вже пізно: Вона перетворилася в стару відьму і була нікому не потрібна.
Побажаємо ж нашим молодятам, щоб їх любов бачила тільки достоїнства один одного і не помічала недоліків! Рада вам та любов!

Південний вітер несе з собою тепло, м’якість, заспокоєння. Північний вітер несе мужність, цілеспрямованість. Західний вітер несе працьовитість, діловитість. Східний вітер несе мудрість.
І ось одного разу в місці, де народилося чарівне дитя, вітри зійшлися і подарували йому всі свої прекрасні якості. З часом дитина виросла і перетворилася на прекрасну дівчину, яка сьогодні виходить заміж.
Так вип’ємо, друзі, за наречену!

Обручка — славна і багатозначна емблема. Це символ вірності: серце чоловіка належить дружині і навпаки. У обручки немає ні початку, ні кінця.
Обручку з чистого золота — значить, до нього не пристане ніяка бруд. Обручка — символ любові та вічній вірності.
Дорогі наречені! Нехай ваша любов буде чиста, ніжна і вічна! Підкріпимо наше побажання дружним дзвоном келихів!

Воістину життя різноманітна і суперечлива, їй властиві і формальна і діалектична логіка. Коли порушника кримінального кодексу сковують ланцюгом, він жадає її розірвати. Але ось двоє прекрасних молодих людей скували себе золотими кільцями, а ми радіємо за них і бажаємо, щоб ці кайдани ніколи не розірвалися.
Вип’ємо за здоров’я і щастя наших «окутих»! Гірко!

Жив на світі ясний сокіл. Ніщо на землі його не приваблювала, і він більше був у небі. Але ось одного разу він побачив прекрасну голубку і полюбив. І тепер, як би високо не відлітав він у небо, завжди повертався до своєї голубке. Так вип’ємо за ясного сокола — нареченого і за прекрасну голубку — наречену і побажаємо, щоб нитки любові, які зв’язали їх, були нерозривними. За любов на все життя!

Юрій Нікулін розповідав:
— Коли мене призначили тимчасовим директором цирку, друзі дивувалися: як я буду директорствовать, оскільки у мене в той час не було навіть вищої освіти. А я їм наводив приклад Охлопкова. Був собі керівник Театру Маяковського артист Охлопков — такий богатир, у фільмах знімався. І раптом його призначили заступником міністра культури по театрах. Навколишні в жаху:
— Коля, як же ти в міністерстві жити будеш? А він у відповідь:
— Господи! Та я царів грав на сцені. Царів. Вже р. як-небудь зіграю!
Ця історія згадалася тому, що наш наречений теж артист. Йому доводилося грати різні ролі. І з роллю зразкового чоловіка він безсумнівно впорається! За нареченого!

Як казала знаменита мадам де Сталь: «Хто істинно любить, той не ревнує. Головна сутність любові — довіра. Відніміть у любові довіру — ви віднімете у неї свідомість власної її сили і тривалості, всю її світлу сторону — отже, всі її велич». Друзі! Давайте ж піднімемо келихи за довіру між подружжям — основу сімейного благополуччя!

Уявіть собі величезне, безмежне море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійно — людина може відпочити, але чаші море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань, де і світло, і тепло від турботи і участі близьких.
Так вип’ємо за знову утворилася сім’ю і побажаємо їм довгого і вдалого плавання по хвилях житейського моря! Гірко!

Сім’я – це царство, де цариця дружина. Під влади її щасливе сімейне життя. Від усієї душі бажаю нареченій, щоб її царство нагадувало шматочок раю, де буде солодкою подружнє життя. За рай в сім’ї молодих! Гірко!

Життя самотньої людини можна порівняти підлогою, в якому є лише одна половиця. Йде людина, а ця половиця прогинається і скрипить, і рівновага ось-ось загубиться. Коли ж дві людини з’єднуються, то дві мостини виявляються поруч і можна подати руку допомоги. один одному, і життя стає стійкішою, ніж життя на одній половиці.
Так вип’ємо за наших «молодих», за придбання ними стійкості у взаємній любові, у взаємній опорі! За їх щастя! Гірко!

Друзі! Як дружка і друг нареченого, я з особливим почуттям піднімаю тост за щастя молодих. Бажаю їм міцного сімейного щастя на все життя. Сподіваюся погуляти у них на срібній і золотій весіллях. Залишається і нам, його друзям, знайти наречених.
Вітер віє, вітер віє, вітер віє смугою.
Придивіться до мене, дівки, тост я поки що неодружений!
За ваше щастя, дорогі наречений і наречена!

Пливе одна людина по морю, навколо морська гладь, сонечко світить. Але тут раптом почався шторм, накотили хвилі, людині стало страшно і не по собі. Захотілося тепла і затишку, тихої гавані, де все спокійно. Хочу підняти свій келих за родинне вогнище – цю світлу і теплу гавань, де тебе завжди чекають. Нехай нова сім’я завжди обходить шторми. Вдалого і довгого плавання! Гірко!

Дорогі гості! Сьогодні між сім’ями нареченого і нареченої утворилася нова родинний зв’язок. Розділене горе — половина горя, розділена радість — подвоєна радість. Будь-яка негоди відчувається менше, якщо вона падає не на одного, а багатьох, а радість стає більше. Побажаємо довгих щасливих років новому сімейному союзу! Гірко!

Молода дівчина, що їхала на машині, збила молодого чоловіка, який їхав на мотоциклі. Удар виявився несильним. Юнак підвівся з землі і звернувся до перехожого:
— Ви б не погодилися бути моїм свідком?
— Не знаю, що й сказати! — відповідає перехожий. — Взагалі-то я вам не радив би після такого короткого знайомства одружитися!
Нам відомо, що наречений з нареченою знайомі один з одним кілька довше. У нас немає жодної підстави відмовляти їх від одруження.
За молодих.

Щоб дожити в любові і злагоді до срібного весілля, дружина повинна мати золотим характером, а чоловік – залізною витримкою. Так вип’ємо за надійний сплав двох металів, за злиття душ молодят!

Першого вересня учень перший раз пішов до школи. Після занять він приходить додому
І відразу з кулаками підступає до батьків:
— Що ж ви мене не попередили. що ця волинка на десять років!
Ми повинні попередити наречених, що волинка, початок якої ми відзначаємо, навіть не на десять років, а на все життя! Давайте вип’ємо за те, щоб ця волинка була їм завжди в радість!

Що відбувається в перший рік подружнього життя? Він каже — вона слухає. Другий рік: вона говорить — він слухає. Ну а на третій рік: обидва кажуть — сусіди слухають.
Так давайте ж вип’ємо за те, щоб наші молодята жили все життя як перший і другій рік, прислухаючись один до одного! Тоді Любов буде вказувати їм дорогу до щастя!

Наш князенька, наш (Ім’я нареченого), гарненький — пригоженький. Він хоробрий і сильний, красивий і розумний. Поїхав князенька за синє море торг торгувати, соболів закуповувати. Закупив собі сужену-ряжену, білу лебедушку, сизу голубушку, красну дівицю, розумну-розумну княгинюшку. Обличчя в неї біле, чорні брови, щоки червоні, кучері русяві. Сиділа вона у високому терему, а вони сидять за одним столом, одні страви їдять, одну мова розмовляють. Дорогий князенька, сідай з княгинюшкой не з гордістю, не з пихою, бери її, щоб не каятися, жити в любові, не маятися. Дружина від Бога створена. Люби її, як душу, тряси її, як грушу. Гірко!

Р асспрашивают одного сімейного людини:
— Ви часто сваритеся з дружиною?
— Ніколи, — відповідає він. — Як тільки вона підвищує на мене голос, я твердо кажу: «Мовчи! »
— Ну і.
— Та мовчу!
Шановний наречений! Будь ласка, не подумай, що це жарт! Саме так ти повинен діяти, якщо хочеш, щоб ваш шлюб був щасливим! За молодих!

Мудреці кажуть: «Так звикни працювати, немов жити тобі вічно, і все ж плоди, що встигнеш ти створити
Палаци і сади — ссе за життя тобі самому згодиться».
Мудреці кажуть: «Так роботою наполнись, немов ти на передсмертному стоїш рубежі, і того, що не зробив сьогодні, запам’ятай, зробити ти ніколи не встигнеш вже».
Піднімаю келих, щоб добром та радою молодята жили всі роки поспіль.
І вміли б працювати так, як про це мудреці в изреченьях своїх говорять.

Маленькі діти розглядають книгу про тварин і одночасно кидають погляди на бабусю.
— Може. — каже дівчинка.
— Ні, не може. — каже хлопчик.
— Вона може, — стверджує дівчинка.
— Не може, — затявся хлопець. Вирішили запитати саму бабусю.
— Бабуся, — запитують онуки — у тебе можуть бути діти?
— Ну що ви, мої милі, звичайно, немає, — відповідає бабуся.
— Я ж тобі казав, що вона не може, тому що вона — самець!
Хочу запропонувати тост за дітей! Щоб їх у родині було багато. І заводити їх потрібно не пізно (поки хтось не став самцем).

Одружився юнак на гарній дівчині. Прокидаються молодята після першої шлюбної ночі. Молода дружина каже:
— Милий, у нас буде три дівчинки.
— А звідки ти знаєш, що дівчатка, так ще й відразу три?
— Але ж вони зараз у моєї мами.
Так вип’ємо ж за те, щоб у вашій родині найближчим часом було поповнення.

Кажуть, щоб шлюб був щасливим, мало знайти хорошого людини. Потрібно ще спробувати самому. стати таким!
Шановний наречений! Ми абсолютно точно знаємо, що наречена — виключно хороша людина. Отже, успіх вашої союзу повністю залежить від тебе. Нехай буде радісним ваш союз!

З’єднати свої життя — велике благо в будь-якому віці. Тепер є з ким порадіти, кого пиляти, з ким словом перекинутися і за ким позалицятися. Ми радіємо за ваше щастя. Сім’я — оазис в байдужій пустелі життя. Келихи осушимо за довге і щасливе життя окільцьовані, за їх здоров’я і щастя! Хай береже вас Бог! І гірко!

Коли чоловік приходить додому рано, він думає: «Що б почитати?» А коли приходить додому дуже пізно, він думає: «Що б скласти?» Так вип’ємо ж за те, щоб наша наречена ніколи не розучилася читати між рядків, а наречений ніколи, не став літературним класиком!

Чоловік сварить дружину:
— Ти подивися якого розміру сорочку ти мені купила. Вона якраз двометровому богатирю.
— Знаю, — каже дружина, — Але мені не хотілося б, щоб продавці здогадалися, за якого коротуна я вийшла заміж.
Давайте вип’ємо за нареченого. Природа щедро обдарувала його і ростом, і здоров’ям. Дружині не доведеться червоніти за нього.

Дорогі молодята! У вас напевно — чим швидше, тим краще — з’являться діти — квіти життя. Але вже зараз хочеться попередити вас. Так, діти — квіти життя, але не давайте їм розпускатися!

Прикольні і красиві тости:
Про кохання | Тости за чоловіків | Тости за жінок | Про дружбу

Привітання молодим на весілля на телефон

Comments are closed.