Привітання першокласнику своїми словами

1

Знань ніколи не буває забагато! Сьогодні я вітаю вас з Днем знань! Бажаю успішних занять і відмінних оцінок! Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами та друзями! Бажаю, щоб у вашому житті ніколи не закінчувалася навчання, тому що вчення — світло, а неуцтво — тьма! То ж хай у вашому житті яскраво сяє світло мудрості та знань!

Вітаю з Днем знань. Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, хай отримані знання і навички відкривають перед тобою нові двері до мрій, інтересам і рекордів.

Вітаю з Днем знань і хочу побажати великих прагнень і цікавих відкриттів, веселою шкільного життя і щасливих змін, чудових друзів і різноманітних захоплень, міцних сил і впевнених знань.

Вітаю з Днем знань. Побажаю великого запасу посидючості, оптимізму, сил, здоров’я, прагнення для отримання нових знань і звершення цікавих відкриттів. Нехай завжди виходить виправдовувати свої цілі і досягати високих життєвих вершин.

Дзвенить перший дзвінок, киплять свіжі емоції — це свято, День знань! Вітаю всіх, вчителів та учнів з новим навчальним роком. Нехай він буде легкий і насичений. Нехай розкриються нові таланти, засвоїться навчальний матеріал і на відмінно здадуться контрольні. Успіхів, високих результатів і гарного настрою!

Вітаю з Днем знань і від душі хочу побажати ніколи не переставати вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та досягнення, завжди досягати поставлених цілей і не втратити інтересу до всього нового і невідомого. Нехай вірні знання і наука допомагають жити з розумом, хай легко і «на відмінно» дається будь-який предмет.

Вчителів, учнів і всіх гостей вітаємо з Днем знань! Бажаємо, щоб знання і мудрість завжди посідали чільне місце у вашому житті, щоб все, чого вчить нас школа і життя, приносила рясні врожаї і все добре, мудре, вічне розросталося в світі, завдяки вашим зусиллям та праці! Будьте невтомні в навчанні, і життя стане краще і краще! Всім відмінного настрою і радості!

Вітаю з Днем знань, з новим стартом до великих перемог, високих досягнень. Бажаю успіхів у навчальному процесі, у творчих пошуках, у реалізації ідей, прагнення до мрій. Нехай будні будуть яскравими і плідними, а вихідні — цікавими і веселими.

Вітаю з Днем знань. Нехай цей рік дозволить дізнатися набагато більше і набагато цікавіше, нехай долати складні бар’єри допомагають добрі вчителі і вірні товариші. Бажаю неодмінних успіхів, чудового настрою та здоров’я на весь рік.

Попереду навчальний рік. Нехай він у тебе пройде відмінно і з відзнакою! Для цього я тобі побажаю терпіння, прагнення, працьовитості, посидючості, старанності, ретельності і старання, щоб «граніт науки» грызся з легкістю. З Днем знань тебе!

Випускний вечір – це своєрідна межа, тонка межа переходу з дитинства у доросле самостійне життя. Не дивно, що це важлива подія прийнято відзначати з особливим розмахом, так, щоб воно запам’яталося на все життя. Серед численних пісень, танців, нагороджень, окремої уваги заслуговують привітання на випускний, які в цей день звучать практично безперервно. Велика їх частина адресована, звичайно ж, головним винуватцям торжества – юним випускникам. Але багато теплих і щирих слів вдячності в цей день чують і педагоги, і батьки, без яких успіхи випускників були б не такими вагомими і яскравими. В нашій сьогоднішній статті ми постаралися зібрати для вас найбільш зворушливі і красиві привітання на випускний вечір. Сміливо використовуйте їх для того, що привітати у цей знаменний день своїх найдорожчих людей!

Зворушливі поздоровлення на випускний в 9, 11 класах у віршах

Довгі роки вони чекали цього дня з великим нетерпінням, але коли він нарешті настав, мріють, щоб він не закінчувався як можна довше. Тільки зараз, на самому випускному вечорі, тепер вже колишні старшокласники розуміють, що дитинство закінчилося. Прямо з завтрашнього ранку розпочнеться нова доросле життя, в яке школа залишиться лише у спогадах. Усвідомлення це, прямо скажемо, багатьом дається непросто. Тому сльози на очах випускників під час святкування – зовсім не рідкісне явище. Підтримати і заспокоїти юних випускників у цей непростий момент можуть красиві поздоровлення у віршах. Наприклад, у віршах для привітання випускників, які ви знайде е нижче, є і слова підтримки, і захоплення, і зворушливі напуття.

Ви вже прощаєтеся зі школою рідної.

Сьогодні настав ваш шкільний випускний.

Ви дорослі хлопці — дівчата і хлопці,

Читали коли-то вперше свої книжки.

Бажаємо вам удачі і вірного шляху,

А також у вашому житті, покликання знайти.

Не забувайте милі вчителів, свій клас,

Прийдіть до нас гарні, ще хоча б раз.

Вітаємо з закінченням школи!

Пролітають швидко роки

Як одна мить,

Немає від цієї швидкості порятунку.

Стали дорослими хлопці,

Збирати портфель вже не треба,

Стали ви на новий шлях,

Наші здійсняться накази нехай:

Ніколи не падати духом,

Бажаємо ні пера ні пуху!

Нехай удача буде з вами,

Стали ви випускниками!

Ось і випускний на грянув,

Школа вже позаду.

Завтра рано вранці встанеш —

Ти на дорослому шляху.

А дорога не з легких.

Кожен вибирає шлях.

Тільки слово на доріжку,

Ти мабуть не забудь.

Нехай все легко дається,

Всі перепони минай.

І свою любов на світі,

Скоріше ти знайди.

Вечір випускний підходить

До завершення, друзі,

Всім удачі в починаннях.

Про нас пам’ятайте завжди!

Це свято — теплий, милий,

Вітаємо з випускним.

І поділимося секретом

Ми давно вже дізналися,

Такий діє закон:

У світі точно стане щасливий

Той, хто життя своє закоханий.

Ми сьогодні побажаємо

Тобі легкого шляху.

А твої нехай конкуренти

Завжди будуть позаду.

Щиросердечні вітання на випускний вечір у прозі

Підтримати випускників і висловити своє захоплення їх успіхами можна не тільки у віршах, але і в прозі. Тим більше що привітання на випускний в прозі відрізняються простотою і щирістю. Вони сприймаються, як свої слова і тому до таких привітань завжди більш охоче прислухаються. Тому, вибираючи привітання на випускний в прозі, намагайтеся віддавати перевагу варіантам, в яких будуть і слова гордості, і заслужена похвала, і добре ставлення. Саме такі поздоровлення своїми словами і чекають вас далі.

Дорогі хлопці! Напевно, всі пам’ятають, як з нетерпінням чекали дня свого випускного, а зараз на ваших очах видно ледь стримувані сльози. Знайте, що двері школи завжди відкриті перед вами, незважаючи на те, що дороги багатьох з вас розійдуться. Ми сподіваємося, що саме сюди ви приведете сюди своїх дітей, а ми навчимо їх всього того, чого вчили вас.

Дорогі наші випускники! Вітаємо з закінченням 9-го класу. Багато хто з вас продовжать навчання в нашій школі. А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Нехай сьогоднішній день буде успішним стартом дорослого життя. Удачі вам, кохані наші учні!

Дорогі 11-класники! Нещодавно ви такі боязкі маленькі першокласники, які вперше переступили поріг школи, яка на 11 років перенесла вас в казку під назвою «Навчання», занурила вас в море незабутніх і світлих шкільних моментів. У будь-якій казці є «Happy end», який кожен з вас придумає сам. Сила, натхнення і завзятість нехай будуть головними супутниками в досягненні нових знань, цілей і життєвих завдань. Зі святом!

Всіх з випускним вечором вітаю! Випускникам, світлої дороги в житті бажаю, щоб кожен вибрав собі улюблену професію, створив міцну сім’ю, знайшов гідну і добре оплачувану роботу. Вчителів хотілося б подякувати за терпіння і розуміння, і побажати: сил, здоров’я, добрих і чуйних учнів.

Красиві привітання на випускний у 4 класі

Може здатися, що випускний вечір у початковій школі – це просто формальність. Насправді за своєю важливістю для дітей він не поступається випускного в старших класах. Четвертокласники рівним рахунком, як і їх старші товариші переживають, хвилюються і сумують від майбутнього розставання з першою вчителькою. І тому для них чути гарні поздоровлення у цей день також важливо, як і для одинадцятикласників. Так, давайте ж підтримаємо наших юних випускників і привітаємо їх найтеплішими словами з такою важливою подією в житті!

Пройшли ви перший етап знань,

Сьогодні перший шкільний випускний

Оцінки в табелі — нагорода за старання,

Так нехай успіх вас в житті чекає великий!

Бажаємо вам добре влітку відпочити,

Щоб знову потім зробити крок до знань,

Нехай вас провадить щаслива зірка,

А першого вчителя ви пам’ятаєте завжди!

Пройшли 4 шкільні роки.

Хлопці, ви подорослішали.

Вас чекає чудова дорога,

У вас все тільки попереду.

Чотири роки непомітно

Вже пройшли, їх не повернути,

Але попереду ще доведеться

Пройти чималий, важливий шлях.

Вчитель ваш вас безоплатно

Азам науки навчав.

Не забувайте ці роки.

Новий етап у вас настав!

У четвертому класі багато вивчили,

Нехай буде знань полум’я палахкотіти.

Багаж серйозних знань отримали

Тепер канікул час відпочивати.

Швидше нових сил набирайтеся

І з літа спекотним днем на шляху,

Будь ласка, не забувайте,

Що восени вам в школу йти.

Дорогі наші випускники! Тепер ви вмієте читати, писати і рахувати. Це перша щабель знань, яку ви успішно пройшли. Піднімайтеся все вище і вище, хапайте нові вміння, як повітря! Чим вище вам вдасться видертися, тим легше буде в дорослому житті. Пам’ятайте, що ми вас любимо і чекаємо ваших нових успіхів.

Найкращі привітання на випускний для вчителів

Красивих привітань на випускному вечорі заслуговують і ті, завдяки кому горді випускники можуть похвалиться своїми знаннями. Мова йде, звичайно ж, про педагогів. Вчителі-предметники, класний керівник, директор, завучі – всі вони внесли свою лепту в розвиток здібностей і отримання знань сьогоднішніми випускниками. І можна з такою ж упевненістю сказати, що всі вони в цей день чекають теплих слів та привітань від своїх тепер уже колишніх учнів. Обов’язково вітайте своїх дорогих вчителів на випускному вечорі і не забудьте висловити їм слова глибокої вдячності за їх нелегку працю.

Дорогі наші вчителі!

Нехай цей день зморшки не додасть,

А старі розгладить і зітре,

Здоров’я зміцнить, від смутку позбавить

І щастя в дім надовго принесе.

Бажаємо вам в який раз

Здоров’я, щастя, радості.

Бажаємо замість всіх нагород

Побільше ювілейних дат.

Нехай світлих днів не рветься нитка

Ні сумом, ні бідою.

Бажаємо зберегти бадьорість

І серце вічно молоде.

Бажаємо радості, успіхів,

Здоров’я міцного подвійно,

Бажаємо самого простого:

Пожити подовше на землі.

Учнів, щоб любили,

Колег гідних і друзів.

Ми вас відмітками привітаємо:

«П’ятірки!» — для вчителів !

Ми вдячні Вам

За допомогу, що надана.

За теплоту сердець,

За ті прекрасні слова,

Що були сказані Вами.

Ми вдячні Вам,

І вам уклін земний!

Ми прийшли до Вас вже великі —

Кожному потрібен свій підхід.

Ваш талант і слова прості

Розгадали нелегкий той хід.

З Вами нам цікаво бувало.

Вити схожі прагнули на Вас.

Дорослим дітям «класна мама»

Нині скаже: «Пора! В добрий час!»

Випускні червневі ночі,

Вас коротше в році не знайти.

Розставання зі школою відстрочимо,

Будемо ми до ранку танцювати.

Педагоги ви наші рідні,

Вітаємо, у вас випускний.

Нас шляху очікують великі,

Життя нам вибір готує інший.

Оригінальні привітання на випускний для батьків

Не можна залишити без красивих привітань та батьків випускників. Їх працю в рамках шкільного навчання видно не завжди. Та й далеко не завжди він стосується виключно перевірки домашнього завдання або допомоги при підготовці до контрольної. Батьківська допомога – це в першу чергу підтримка, мудру пораду і вчасно сказане напуття. Зворушливі поздоровлення на випускний для батьків – це немов підтвердження того, що вони впоралися з поставленим завданням і змогли пройти нелегкий шкільний шлях до знань разом зі своєю дитиною.

Батьки, пишайтеся! Ваші діти

Зробили крок у життя. І цей важливий крок

Як шлях по незвіданій планеті,

А за спиною — батьківський вогнище.

Ми, подивіться, найкращі на світі

Вчорашні дівчата, хлопці.

Батьки, пишайтеся! Ваші діти

Красиві, молоді, гідні і розумні!

Не сумуйте тата, мами,

Що ми стали трохи дорослішим.

Життя, на жаль, поспішає вперто,

У шлях звуть мрії швидше.

Ви у всьому опора наша,

Наш осередок і наш притулок.

Поруч з вами нам не страшно

В вітри ті, що щогли гнуть.

Але прийшла пора нам силу

Крил у справі випробувати,

Для висот ви нас ростили,

Пробив годину самим літати.

Дорогі ви наші, добрі!

Як спасибі за все вам сказати?

В наш час, немислимо складне,

Дуже важко виховати дітей.

Так нестерпний часом бували ми,

Все і відразу хотілося б нам.

Сили всі до кінця віддавали ви

Дочкам своїм і синам.

Дорогі ви наші батьки!

Так любити нас, хто буде ще?

Довго-довго на світі живіть ви,

Мудро, щасливо й добре!

Хочеться сказати окремі слова подяки всім батькам. Кожен з них всі ці роки допомагав, чим міг. Хтось допомагав робити ремонт у школі, хтось допомагав з організацією свят, а хтось допомагав морально. Всім вам величезне спасибі! Ми дуже щасливі і пишаємося тим, що ви довірили нам своїх дітей. І ми в свою чергу навчали їх так, щоб не підвести вас. Попереду залишились тільки випускні іспити, а потім вступні іспити. А далі навчання в інститутах, робота і справжнє доросле життя. І ми дуже сподіваємося, що вона у кожного сьогоднішнього випускника складеться чудово. І ви, батьки, скажіть спасибі нам!

Ще більше привітань на випускний знайдеться тут

Привіт, друзі! Поява на світ нової людини чарівний момент. Для кожної мами стануть приємними слова вітання з народженням її малюка, навіть якщо дитина вже дорослий. Часто нам складно підібрати відповідні слова для привітання з народженням донечки для мами.

Я пропоную скористатися готовими варіантами у віршах і в прозі, які, сподіваюся, сподобаються всім матусям. Є й варіанти вітальних смс, вони згодяться на той випадок, якщо немає можливості зустрітися, зателефонувати.

Зворушливі, яскраві і добрі вітальні слова принесуть радість і стануть ще однією краплею любові» для мами і тата. Тут ви знайдете варіанти поздоровлень не тільки мам, але й спільні обом батькам. Я підібрала для вас вітання абсолютно різні, їх можна написати в листі, голосно і урочисто сказати будь-якого малюка. Окремо є добірка для привітання матері новонародженого.

Передавати добрі вітальні слова можна не тільки особисто або письмово. Якщо ви знаходитесь далеко, а сказати гарну промову хочеться, можна записати своє урочисте виступ на відео. Соромитеся зніматися на відео і інші шукаєте оригінальні варіанти? Є можливість використовувати готову анімаційну листівку з привітанням, підібрати цікаве відео, яке можна завантажити з youtube. Я пропоную вам безліч різних варіантів, вибирайте відповідний!

Зворушливі поздоровлення мамі у прозі

Скільки б не виконувалося дочки років, для мами вона завжди буде улюбленою донечкою і «солодкої» зайчиком. Якщо вітаєте по електронній пошті, то крім красивих слів можна додати картинки, привітання з ілюстраціями виглядають дуже ефектно. Справить враження і музичне привітання, яке теж можна надіслати на електронну скриньку, телефон. А ось вам і приклади текстів, придатних для привітань.

Короткі побажання в прозі на 1 рік

 • Рік тому в дружною, міцною родині з’явився маленький сонячний промінчик – красуня донечка! У маленької принцеси попереду багато цікавих днів, нових пригод, захоплюючих і веселих ігор. Нехай малятко радіє кожну хвилину, частіше посміхається, завзято регоче. А мама нехай радіє новим успіхам своєї висхідної зірки! Здоров’я! Радості! Удачі!
 • Щастя, коли в сім’ї росте здоровий і веселий малюк. Сміх доньки, її ніжна усмішка і спокійний сон однорічної красуні – найкраща нагорода дбайливим батькам. Нехай дівчинка зростає безмежно щасливою дитиною! Швидко бігає і радісно белькоче на своєму дитячому мовою. Частіше цілуйте, обіймайте, хваліть вашу чарівну дівчинку, маленьким дитина буде недовго. Грайте з нею, носити її на руках, радійте її маленьким, але важливим перемог!
 • Вже цілий рік ми милуємося милою посмішкою вашої дівчинки! Сьогодні її перший дорослий свято, яке неймовірно важливий. Нехай ваш маленький ангелик росте здоровенька і умненькой! Радує вас посмішками і новими навичками!
 • Два роки тебе радує яскрава і чарівна «зірочка»! Два роки ти маєш можливість щохвилини, щодня дивитися в ясні очі, цілувати ніжні щічки, ручки, п’ятки. Стільки ще попереду днів народжень, тортів, свічок. Жіночого та материнського щастя, терпіння, розуміння бажаю тобі від душі! А дочці здоров’я, слухатися маму і тата, цікавих занять і великий віз іграшок.
 • Мамою бути непросто, але так здорово спілкуватися з дитиною, який тобі вірить, любить безумовною любов’ю, радує кожну секунду. Нехай будуть безмежно щасливими і здоровими дві чудові леді — матуся і донька.
 • Цифра «Три» має містичний сенс. Навіть у російських переказах трійка – символ. Згадайте казку «Три ведмеді», «Три порося», билину про «Трьох богатирів». Нехай і для вас з донькою магічна цифра стане символом. Символом трьох речей: здоров’я, краси і любові! Нехай малятко росте активної, радує своєю сонячною посмішкою і допитливістю!
 • Хочемо привітати батьків з тим, що вже три роки прекрасне «маленьке диво» називає вас мамою і татом. З тим, що ясноока красива дівчинка вранці обіймає вас, ви можете цілувати дитину і бажати їй добрих снів. Сонячної погоди, веселих днів і тихих ночей!

З днем народження доньки: привітання мамі у віршах

Для віку дитини 4, 5, 6 років підійде будь-яке гарне привітання. Пропоную декілька відповідних варіантів. Віршовані рядки звучать цікаво і красиво.

Сьогодні чотири нашому малятку,
Так швидко дівча росте,
Їй мама читає хороші книжки,
І добрі пісні співає
Рости, наша зайчик, красивою і розумною
І матусю радуй завжди!
Здоров’я малятку веселої і гомінкої!
Нехай виростить кінозірка.

Твоїй донечці п’ять років,
І краше Тані просто немає.
Мама ти чудова, дитині пощастило,
Частіше усміхайся всім бідам на зло,
Дівчинці – здоров’я, мамі – довгих років,
Щасливі вас красунь сьогодні більше немає!

Шість років твоїй донечці,
Велика вже зовсім,
Вільної ані хвилинки,
Вистачає усім проблем!
Нехай донька твоя здорової,
Уважною росте,
А ти даруй їй радість
і балуй круглий рік.

Для мами школярки підійдуть і прикольні поздоровлення. Їх можна скласти в вірші, сказати своїми словами. Ось приклади.

Сьогодні вашій першокласнику виповнилося сім років!
Бажаємо їй йти по життю успішно і без бід!
Друзі, щоб були вірні, вчителі зразкові,
а плани обалденние і обов’язково кар’єрні.

Сім – цифра непроста, 7 — символ мудрості і везіння. Твоєї дівчинці сьогодні сім років. Бажаю їй не хворіти, не плакати, добре вчитися, завжди посміхатися і радіти кожному мгновенью. А найкращою мамі бажаю довгих років, хороших новин і турботливих дітей!

Вісім років – чудовий вік,
Веселися, скачи, грай,
У вісім років ще все просто,
Життя нагадує рай.
Ми бажаємо красуні
Багато яскравих світлих днів.
З днем народження вітаємо
Маму, тата разом з нею!

Сьогодні день народження маленької феї! Їй виповнюється цілих вісім років! Вісімка вважається символом нескінченності. Та ми бажаємо вам і вашій дочці нескінченного щастя, безмежного здоров’я і нескінченної любові!

Привітання для мами дівчинки у віці 9-10 років можуть бути не тільки словесні. Відмінним варіантом стануть листівки. Можна вибрати листівку на будь-який смак. Що ж стосується привітань текстових, варто підібрати короткі, красиві смс, вірші.

Твоєї красуні дев’ять років,
І тебе немає щасливішої,
Будь здорова, молода,
Нехай донька завжди радує.

Люба, найкраща у світі мама! Вітаю тебе з новонародженою! І ось минуло вже дев’ять років, але, я думаю, міг її народження ти пам’ятаєш добре! Нехай у твоєму житті буде ще багато дивовижних миттєвостей!

Десять років сьогодні доньці, ми вас вітаємо,
Бути завжди в усьому прикладом батькам бажаємо,
Нехай росте донечка, дочка, тата обожнюючи,
І, звичайно, безумовно, мамі наслідуючи.

Побажання з народженням дочки мамі і татові

Щоб порадувати жінку, привітавши її з народженням дитини, не потрібно читати їй оди і поеми. Кілька добрих слів від рідних, друзів і знайомих в цей момент неймовірно важливі. А як же буде приємно почути гарні слова від дочки, сина старшого віку. Пропоную кілька хороших варіантів.

Дорога, ми вітаємо тебе з приходом у цей світ нової людини. Завдяки тобі крихта з’явилася на світ і мило нам посміхається, подивися. Дбай про неї і люби її безмірно! Бажаємо, багато смачного грудного молочка вам обом, тихих ночей і, повних ніжності й радості, днів.

Сьогодні народилася принцеса,
У прекрасний день, в чудовий мить.
Ти випробувала багато стресу,
Почувши дочки перший крик.
Але. всі хвилювання від щастя,
Від очікування, любові.
Нехай стороною пройдуть негоди,
Ти тільки в радості живи.
Здоров’я доньці, мамі, татові,
І дружних, загальних днів в сім’ї.
Немовля — це щастя,
ну, що розповідати тобі?
Сьогодні народилася принцеса.

Коли народилася одна дівчинка – чудово! Але, якщо їх відразу дві, чудово.

Привітання з днем народження двійнят

Коли народжується дівчинка, на небі запалюється нова прекрасна зірочка. А коли на світ є відразу дві прекрасні донечки, з’являється веселка! Бажаємо матусі райдужної життя. Нехай дочки ростуть міцненькі і славненькие, кожну хвилину радують своїми досягненнями. Матусі міцного здоров’я, терпіння і гарного настрою! Тепер ти двічі щаслива!

У родині тепер двійнята,
Красуні, умняшки.
І мама молода,
Красива така,
Їй багато сил бажаємо,
Терпіння, здоров’я.
Сьогодні вітаємо,
І окружим любов’ю.
Ростіть, розвивайтеся,
І радійте.
Тепер подвійне щастя
На довгі роки.

З народженням дорослої доньки своїми словами

Доросла дівчинка може і сама привітати матусю з днем свого народження, їй буде приємно. Зараз популярні смс у віршах, а якщо хочеться вітати в прозі, я підібрала для вас кілька чудових варіантів. Ці зворушливі слова будуть доречні і приємні.

 1. У вашої дочки свято. Сьогодні ми відзначаємо чарівне подія, народження нової людини. Зовсім недавно вона була беззахисною крихтою, а тепер поруч з мамою стоїть чудова дівчина. Ви схожі на сестер. Нехай мама буде здорова і непристойно молода. Донька прекрасна, немов ранкова зоря. Здоров’я, радості та удачі!
 2. Чудову маму чудової дівчини від душі вітаємо з народженням доньки! Нехай у ваших стосунках буде довіру, розуміння і щирість. Ви дві рідні душі. Нехай настрій ніколи не псується, а атмосфера в сім’ї буде радісною.
 3. Любов матері до дитини – сильне, чисте і відверте почуття в житті жінки. Тобі пощастило, ти відчуваєш його щохвилини, бо любиш свою доньку! Нехай вона доросла, самостійна, сильна і рішуча дівчина, але для тебе вона завжди буде малою, а ти її вічним ангелом-охоронцем! Здоров’я тобі, сил та довгих років!
 4. Ваша дочка вже зовсім доросла жінка, домоглася багато чого, стала щасливою матір’ю і дружиною. Пам’ятай про своєї улюбленої мамі, вона дала можливість жити на цій землі і стати щасливою! Ми бажаємо вам радісних і добрих днів! Здоров’я, краси і вічної юності!

Вибрати відповідні привітання з народженням донечки непросто. Я сподіваюся, вам підійде один з запропонованих варіантів.

Дякуємо, що довіряєте мені і читаєте мій блог, це приємно. Нагадаю, ви порадуєте мене, якщо підпишіться на оновлення та поділіться моїми рекомендаціями з друзями з соціальних мереж. Бажаю вам чарівних свят.

Comments are closed.