Привітання першокласників від вихователя

0

Дорогий 9 клас,
Ми прийшли привітати вас!
Нам озвучити дозвольте
Першокласний наш наказ.

Ви стоїте на порозі
Дивовижною дороги.
Але точніше не дорога,
А роздоріжжі попереду:
Хочеш в школі залишайся,
Хочеш в коледж поступу.

Вірші від першокласникам 9 класу на останній дзвоник:

Ми в школі тільки рік
Коридорами бігали,
Але малюки – уважний народ,
Ми багато спостережень зробили.
***
Ми дивилися знизу вгору, як повз ви крокували.
Важкі гантелі, жартуючи, крутили в залі.
Ви говорили на басах, посмішки ховали у вусах
І нас зовсім не помічали!
Нехай це наш дитячий каприз
На нас погляньте зверху вниз!
Такими ви були на початку.
Ми в класі всидіти не змогли,

Віршики від імені учнів першого класу

До вас на свято сьогодні прийшли.
Ми не просто Сергій і Олена,
Уявляєте, ми — ваша зміна.
Подивіться на нас, адже зовсім недавно
Ви такими ж були, як ми,
Ви прийшли в перший клас,
Важко було вам всім,
А тепер ви сильні і стрункі.

Наталія Стеценко
«Малюки проводжають випускників». Виступ дітей молодшої групи на випускному ранок

Атрибути: Кошик, оформлена під дитячу колиску на атласних стрічках. Лялька — пупс в дитячому конверті.

Звучить фонограма «Биття серця матері і дитини«.

Рік 20. (називається рік народження випускників).Спокійно і ритмічно б’ється серце маленької людини під грудьми матері. Він в очікуванні свого народження. Тільки турбуються майбутні мами і тата, тривожаться близькі. Коли і як усе це станеться, яким з’явиться на світ цей довгоочікуваний чоловічок?.

Нарешті настав цей час. І полетіли телеграми:

«Вітаємо з народженням доньки»;

«Вітаємо з народженням сина»;

«Вітаємо з народженням онучки»;

«Вітаємо з народженням онука».

І почалися турботи і клопоти.

Звучить фонограма «Плач немовляти». Відкривається права частина завіси, з’являється дитяча колиска з немовлям. Вихователь качає колиска.

І з’явилися перші радості.

Звучить фонограма «Сміх новонародженого».

Відкривається ліва частина завіси виходять малюки, виконують музично-ритмічну композицію «Веселі мандрівники» (муз. М. Старокадомського). В кінці діти шикуються в одну шеренгу.

Ми хлопці, малята, всіх привітати вас прийшли

У перший клас ви чиніть, дитячий садок не забувайте.

Ми — забавні, смішні, були ж і ви такими.

Ми трішки підростемо — теж в школу до вас прийдемо!

З нами ви завжди грали, малюками називали.

Ніколи не ображали, але іграшок не давали.

Але тепер ви не такі, ви вже зовсім великі

Ми прийшли привітати вас з переходом в перший клас!

Вихователь молодшої групи:

І на святі на вашому ми для вас зараз попляшем!

Звучить фонограма діти виконують музично-ритмічну композицію «Різнобарвна гра»(муз. Б. Савельєва).

Вихователь підготовчої групи:

Хлопці, давайте подякуємо малюків за привітання.

Діти підготовчої групи грюкають.

Вихователь молодшої групи:

А ми хлопці давайте попрощаємося з випускниками і побажаємо їм частіше згадувати свій дитячий сад і маленьку країну дитинства.

Звучить фонограма «Маленька країна»(муз, сл. І Миколаєва).Діти молодшої махають випускникам і групи «змійкою»виходять із залу.

Як мої «сонечка» відлетіли з гніздечка (фотозвіт про випускному балі) Як птенчики з гніздечка відлітають від нас наші діти-випускники. Кожен раз, коли підходить час випуску, кажу: «Таких талановитих і розумних.

Народні обряди. Купання. Укладання в колиску Дитинство-[/u] початковий етап життєвого шляху людини. Словом «дитинство» зазвичай позначалися перші рік-півтора життя дитини.

Низка хвилюючих шкільних свят починається з Першого дзвінка. В цей день в кожному навчальному закладі проводять лінійку, включає ряд стандартних моментів: прослуховування гімну, побудова, вітання першокласників з офіційним початком навчання, традиційне підняття прапору, перший дзвінок, виступ адміністрації школи. Якщо керівник вміє незвично і креативно підійти до організації торжества, задоволеними залишаться і першокласники, і випускники, і гості свята. Але трапляється, по причині відсутності фантазії або натхнення, вчителям ніяк не обійтися без готового сценарію на 1 вересня для дитячого садка або школи.

Сценарій для свята на День знань 1 вересня

Сценарій для свята на День знань 1 вересня істотно полегшує підготовку схвильованим організаторам. Строго продуманий сюжет, поетапне розподіл ролей, опис музичного супроводу і візуальних матеріалів, перелік віршів, танцювальних номерів та важливих традицій — всі ці дрібниці повинні бути пов’язані між собою єдиною тематичною ланцюжком. Погодьтеся, досконало організувати торжество такого масштабу буває дуже непросто. До того ж в останні кілька років стало актуальним використання незвичайних тематичних сценаріїв свята на 1 вересня. Кілька важливих нюансів у підготовці ми просвітили в нашому паблике.

1 вересня — сценарій свята у дитячому садку

Лінійка — не характерне для дитячого садка проведення Дня знань. У дошкільному навчальному закладі набагато розумніше організувати казкове свято на 1 вересня з захоплюючою програмою, цікавими конкурсами і веселими персонажами. Вперше відірвавшись від маминого крила, діти потрапляють у незнайомий світ виховання, спілкування і навчання. Завдання вихователів в перший день знайомства максимально відкрити малюків для нових починань та налаштувати їх на позитивний лад, взаєморозуміння і продуктивна взаємодія.

На 1 вересня сценарій свята у дитячому садку повинен включати всі: від коротких костюмованих вистав з казковими атрибутами, до активних ігор під забавні дитячі мелодії.

Сценарії на 1 вересня в школі

На відміну від дитсадівського свята, лінійка в школі на перший дзвінок повинна строго відповідати всім нормам і стандартам. Безумовно, частина програми може бути змінена та доповнена творчими польотами організатора, але обов’язкові номери виключати не можна. Наприклад: урочисте підняття прапора, висновок малюків старшокласниками, перший дзвін шкільного дзвоника. В залежності від вікової категорії, кожна група школярів навіть у типовій лінійці знайде для себе щось нове та цікаве!

Сценарій лінійки на 1 вересня для першокласників

Головні гості на лінійці в честь 1 вересня — першокласники. Саме для них в цей день багато чого відбувається вперше: знайомство з учителем, школою, однокласниками, уроками, змінами, розкладом. Всі ці раніше незнайомі персонажі і явища неодмінно викличуть бурю емоцій у маленьких школярів. Щоб малята почували себе впевненіше та безпечніше, всі етапи свята варто організовувати чітко, ясно, однозначно. Сценарій лінійки на 1 вересня для першокласників обов’язково повинен містити епізоди і моменти, які запам’ятаються дітям на все життя: перший дзвін дзвіночка на плечі у випускника, наївні вірш привітання вчителям, присяга і фотосесія з великою кількістю повітряних кульок, квітів і стрічок.

Сценарій свята на 1 вересня для 5-9 класів

На лінійці учням середніх класів відведена незначна роль: в шкільних справах вони вже не новачки, але до випускників ще дуже далеко. Їм набагато важливіше побачити нового класного керівника, познайомитися з вчительським складом, подружитися з знову сформованим колективом. Справедливості заради варто помітити, саме учням 5-9 класів дістаються всі почесні ролі в привітаннях і костюмованих постановках на честь Дня знань. Хлопчики і дівчатка середніх класів за сценарієм свята на 1 вересня танцюють заздалегідь підготовлені танці, співають традиційні пісні, зачитують сентиментальні вірші.

Сценарій лінійки на День знань для старшокласників

Для старшокласників свято 1 вересня відтінений легким сумом. На урочистій вересневої лінійці вони чують свій останній «перший дзвінок». Одинадцятикласники традиційно заводять на лінійку маленьких непосид, піднімають офіційний прапор, вітають вчителів та дирекції школи. Попереду їх чекає найскладніший рік за всю шкільну історію, наповнений складними уроками, цікавими внеурочными подіями і підготовкою до іспитів. У сценаріях лінійки на День знань для старшокласників відводять самі почесні ролі, дозволяючи їм востаннє досхочу побавитися і проявити себе.

На 1 вересня сценарій свята у школі або дитячому садку повинен бути однаково цікавим для дітей всіх віків. І першокласники, і «среднячки», і старшокласники повинні однаковою мірою відчувати себе винуватцями торжества. Не можна також забувати і про вчителів. Поздоровлення і подяки їм, виражені дитячими віршами і привітаннями, внесуть завершальну лепту в повноцінний сценарій лінійки на День знань.

Напутні слова випускникам дитячого садка від завідуючої

У дитячому саду діти знають тільки вихователів і нянечок. А ось тих, хто сидить біля адміністративного ресурсу діти н знають. Але без адміністрації ходити в дитячий садок було б неможливо. Адже вони вирішують питання з харчуванням, питання з святами і навіть питання з прибиранням на території садочка це їх робота. Нові напутні слова випускникам дитячого садка від завідуючої стануть приємним сюрпризом для дітей. Так вони дізнаються, хто весь цей час допомагав їм почувати себе в дитячому саду комфортно, і не обделенно. Скажіть слова у віршах або в прозі і хай діти радіють.

Дорогі наші діти, наші випускники!
Ви мене майже не знаєте, ми з вами особисто не знайомі, але зате я знаю кожного з вас. Адже саме до мене приходили ваші батьки, писали заяву, і я розподіляла вас у групу в дитячому саду. Я знаю кожного з вас з самого раннього дитинства. Ви всі для мене дуже дорогі і я завжди переживаю за кожного з вас, коли ви йдете з садка в школу.
Повірте, я робила все, що в моїх силах, щоб вам було комфортно в групі і в садку. І я бачу, що вам тут дуже подобалося. Але прийшов час прощатися. Давайте скажемо один одному » до побачення і до швидких зустрічей. Адже ви ще не раз прийдете до нас у гості і порадуєте нас своїми успіхами!

Це ваш перший у житті випускний. Він пройде, і ви про нього практично не будете згадувати. Але про дитячий садок ви ніколи не забудете! Адже дитячий садок дав вам дорогу в майбутнє. Тут ви навчилися читати і писати. Тут ви навчилися дружити і грати з іншими дітьми. Дитячий сад-це перший життєвий екзамен.
Я із задоволенням все це час працювала для вас. Мені було приємно, що ці роки ми були однією командою. І нехай зараз наші дороги розходяться, ці роки ми всі будемо згадувати.
Я бажаю вам успіху в школі і чекаю на вас з вашими гарними оцінками в гості. А ваші вихователі буде дуже щасливі, якщо ви прийдете і принесете у своєму щоденнику п’ятірки.

Comments are closed.