Привітання оперативників карного розшуку

0

5 жовтня — День працівників карного розшуку

Сьогодні, 5 жовтня, виповнюється 98 років з дня створення служби карного розшуку, центральне управління якого – Центррозыск, було створено в жовтні 1918 року. З тих пір в місцевих органах міліції почали діяти спеціальні підрозділи «для охорони порядку шляхом негласного розслідування злочинів кримінального характеру та боротьби з бандитизмом».

Для мільйонів жителів Радянського Союзу уособленням ідеального співробітника УГРО був легендарний Гліб Жеглов зі своїм трохи сором’язливим і наївним стажистом Шараповым. Цей яскравий і неоднозначний персонаж настільки органічно вписався в чарівного неформального (неформатного, як зараз би сказали) Висоцького, що вся країна «взяла» і встала на сторону Муру, а хлопчаки поголовно мріяли стати схожими на Жеглова. Сьогодні ажіотаж в органи трохи менше, але значна частина абітурієнтів бажає продовжити «правое дело».

Звичайно, життя трохи остуджує запал юних романтиків, коли замість ризикованих і найцікавіших операцій доводиться займатися рутинною роботою, але більшість з тих, що прийшли в професію залишаються вірними їй до кінця. Таким фахівцям в РФ присвячений професійне свято.

Дата події була обрана невипадково. Святкування цього дня приурочено до дня утворення Центророзыска (Центральне управління УГРО) у 1918 році згідно з Положенням наркомату внутрішніх справ УРСР про організацію відділів карного розшуку. З 5 жовтня у відділеннях міліції з’явилися окремі групи для своєрідною охорони порядку і боротьби з бандитизмом через розслідування злочинів кримінального характеру.

Формування підрозділів до 50-х років йшло складним шляхом: кваліфікованих кадрів, які могли б навчати новачків, було катастрофічно мало (всі склалися історично попередники зникли в результаті революцій). Робота велася навмання, що ставало прямою причиною частої загибелі співробітників. Окремою проблемою нових підрозділів був дефіцит зброї. З архівних документів Єкатеринбурга: «У всіх повітових відділеннях карного розшуку було по 2-3 револьвера, і ті без патронів… Добре, якщо громадяни проявляли свідомість і допомагали…». Та й інші питання постачання (продовольство і одяг) теж почали вирішуватися набагато пізніше.

Починаючи з 2000 року, кримінальний розшук входить в структуру кримінальної поліції.

Співробітники карного розшуку стоять на сторожі законності і правопорядку, примножуючи кращі традиції старших поколінь працівників розшуку. Карний розшук завжди відрізняла і відрізняє спадкоємність традицій, що склалися роками. Неоціненний внесок у збереження цих традицій вносять ветерани, які на протязі багатьох років, віддаючи свої сили, енергію і ризикуючи життям, стояли на сторожі закону.

Мало кому відомий той факт, що у персонажів книжки братів Вайнерів Жеглова і Шарапова є реальні прототипи – Станіслав Жеглов (дійсно працює в 60-ті роки співробітник УГРО) і Володимир Арапов, який за характером більше нагадував кіношного Жеглова, ніж інтелігента-Шарапова.

З Днем вас, колишні і нинішні!

Спокійного вам робочого часу!

За тих, хто нас захищає і тих, хто нас вчить!

Оперсостав — з святом! Вчителів — з святом!

Зі святом, дорогі опера!

[наливає повну склянку]

Сам-то теж причетний!

Все життя мріяв побачити на день вчителя купаються у фонтанах учителок. ну і оперсостав міг би скласти компанію. А то десантеры як-то самотні.

Оперів — з днем — менше паперової писанини, полумнее начальства і здоров’я, щоб знаходити всю цю наволоч.

Ну, з святом мужики, удачі і побільше добра!

P. S.: вчителів і особливо прекрасних молодих вчительок зі святом!

Хлопці, мужики — бажаю не бути зломленими, стійко боротися з бандитською мразотой. Спасибі за працю.

> Вчителів з Днем вчителя!)))
> Це теж не сама солодка професія в наш час)

Про [згадує шкільні роки 90-х] . А зараз ще гірше. Спасибі моїм вчителям, нормальним, «старої закалки».

> треба сьогодні що-нитка героїчне зробити. Візьмуть під білі рученьки, а я їм: «Зі святом!».

Є бородата історія, але переповім, тим більше, що день вчителя )
Для зручності від першої особи .

Перший залік по физхимии, препод каже, мовляв, для початку беріть
методичку і вирішуйте завдання номер такий-то. Витягаю зі стосу зі столу
методичку, повертаюся на місце, відкриваю — на одній з сторінок дрібним
почерком між рядків: «Дорогий мій послідовник, знай же, що у нашого
улюбленого викладача є чудова традиція — кожен рік вона
влаштовує перший залік у второкуров в день свого народження. І якщо
сьогодні не неділя, то цей знаменний день саме сьогодні.
Просто привітай її і буде тобі щастя.», і трохи нижче: «2009р — +1,
вийшло :)», «2008р +1» і так аж до 2001 року. Не довго думаючи
встаю і на всю аудиторію: «Інна Володимирівна, з Днем Народження вас, бажаю
бла-бла-бла», вона розпливаючись в усмішці «Молодець, от хоч один
потурбувався дізнатися, коли у викладача день народження, за
привітання залік автоматом, заповнюй заліковку — распишусь». Сідаю, і
непомітно підписую в методичці «2010р +1» ^ ^

> Доблесний оперсостав — с вдень.

[перекидає рюмаху, занюхує малосольні огірком]

Ну дик зі святом.

А ще сьогодні день вчителя. Причетних тожа вітаю.

Камради, дико перепрошую за оффтоп, але ось пісня моя улюблена В. Висоцького — дата вчора була, виявляється — він співав її в місті Грозному — перше виконання :

Вітаю всіх присутніх колишніх (хоча бувших не буває), зокрема господаря сайту Д. Ю. Пучкова, і діючих з професійним святом! Здоров’я вам, хлопці, і удачі. УРА.
Від колиш. ст. о/у УР (тобто від мене).
Ці 11 років не забуду ніколи.

Вчителів теж зі святом!

[втіхушку піднявши чарку під робочим столом, напівголосно, але з почуттям]

«Ваша служба і небезпечна і важка. «

Без жартів — з святом всіх тих, хто, незважаючи ні на що!
🙂

Всіх причетних — з святом!

Успіху в справах і міцного здоров’я!

Всіх оперативників — з днем працівників карного розшуку!

Всіх вчителів та викладачів з днем вчителя!

Товаришів про/у, діючих та у відставці — з святом!

Тим, хто на службі — вірних друзів, надійних колег і удачі! Їх сім’ям — менше тривожних годин очікування, здоров’я і благополуччя! Ура!

Всіх служили, усіх службовців, їх рідних і близьких Зі Святом -з Днем УР!

Хай здоров’я вистачить і на службу і на особисте життя!

Гав! Тьху ти — Ура-а-а-а-а.

Всіх, діючих і бсов з днем. Камради здоров’я і успіху, сім’ям терпіння і розуміння.

І це сьогодні більше не пишу.

>Доблесний оперсостав — с вдень.

Так. І вчителів теж зі святом.

Від роботи вчителів багато в чому залежить, скільки доведеться працювати опер) Недарма, мабуть, професійне свято в один день святкують)

Всіх оперів — колишніх і діючих — З Святом! Чинним особливі побажання: Спокійних вам чергувань, хлопці! І щоб не дуже допікали начальство, прокурори і следак! ;))

Дмитро Юрійович! Вам — особливе привітання і респект! Своєю роботою на сайті Ви, ІМХО, продовжуєте правоохоронну роботу, зменшуючи «клієнтуру» колишнім колегам!

За поняттями одного старого-старого опера (давав у свій час нам молодим настанови), на день КУТА кожен поважаючий себе опер зобов’язаний нажратися в говище, обрыгаться і доставиться додому ким-небудь під «білі ручки» — при чому не обов’язково колегами, так як вони зобов’язані провести свято аналогічно. І при цьому зуміти гаркнути на дружину (якщо пощастить тещу) — МАЮ ПРАВО — У МЕНЕ СВЯТО! Кожен святкує в міру своїх понять.

Всім опер — полум’яний привіт і поздоровлення з Сіба, бережіть здоров’я, не занечистіть цей святий свято раптом здала печінкою чи шлунком. Ну і це , щоб без зальотів як великих, ну зрозуміло щоб весело , але без звільнень. НАПИВАЙТЕСЯ. ЇДЬТЕ В ЛАЗНІ, САУНИ. ТИСКАЙТЕ МОКРИХ ТІТОК (НАВРЯД ЧИ НА БІЛЬШУ СЬОГОДНІ БУДЕТЕ ЗДАТНІ), АЛЕ ХІБА ЦЕ ВАЖЛИВО? З ДНЕМ УГЛААААААААААААААА.

Головна Центральний федеральний округ Рязанська область

У Рязані відбувся Міжнародний семінар-нарада керівників ветеранських організацій карного розшуку, присвячений 95-річчю утворення Карного розшуку.

Для участі у заході в Рязанську область прибули ветерани карного розшуку з сорока регіонів Росії і п’яти держав близького зарубіжжя.

Цей семінар проводиться в першу чергу для тих ветеранів, які, незважаючи на вік та вислугу років, і сьогодні на своєму робочому посту. По всій країні активні представники ветеранських організацій карного розшуку займаються розкриттям злочинів, надають методичну і практичну допомогу своїм молодим колегам.

На відкритті семінару до гостей з вітальними словами звернулися представники Обласної Думи, Уряду Рязанської області та міської влади.

Ветеранів карного розшуку привітав начальник УМВС Росії по Рязанській області Микола Пилюгін. Він звернув увагу, що для більшості з присутніх тут ветеранів слово «пенсія» – це лише формальна запис в особовій справі та трудовій книжці.

— Адже Ви не просто ветерани органів внутрішніх справ, а ветерани карного розшуку, — зазначив Микола Миколайович.

Також голова рязанської поліції зазначив, що сьогодні на службі поліцейських новітні досягнення науки і техніки, про які ще двадцять років тому можна було тільки мріяти.

— Але я глибоко переконаний, і кажу про це, при зустрічах з курсантами Рязанського Філії московського Університету МВС і молодими співробітниками: техніка – це добре, але перевірені часом методи особистого розшуку не замінить ніщо, — пояснив Микола Пилюгін.

На завершення свого виступу він побажав присутнім плідної роботи та активної взаємодії.

Перед ветеранами з вітальним словом виступили почесні гості семінару-наради — помічник Міністра МВС, Голова Російської ради ветеранів органів внутрішніх справ і внутрішніх військ генерал-полковник внутрішньої служби Іван Федорович Шилов та заступник начальника Головного управління кримінального розшуку МВС Росії полковник поліції Юрій Миколайович Инстранкин.

Учасники семінару обговорили досвід використання потенціалу пенсіонерів оперативної служби у профілактиці та розкритті злочинів, цивільно-патріотичному вихованні молоді. На порядку денному були розглянуті наступні питання:

— досвід роботи ветеранів в підвищенні професійної майстерності молодих співробітників кримінального розшуку;

— роль ветеранської організації у формуванні позитивної громадської думки щодо діяльності служби кримінального розшуку;

— досвід взаємодії ветеранів зі службою карного розшуку в попередженні, розкритті злочинів, розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян;

— досвід ветеранських організацій з правового та патріотичного виховання молоді.

На завершення заходу активним ветеранам, а також найбільш відзначилися діючим співробітникам карного розшуку були вручені нагороди.

На сьогоднішній день у складі Ради ветеранів органів внутрішніх справ Рязанської області діє ветеранська організація працівників карного розшуку. Очолює «оперів»-ветеранів Кудряшов Євген Олександрович.

Основним завданням ветеранської організації є надання допомоги діючим співробітникам карного розшуку. Ветерани діляться з молодими поліцейськими досвідом по розкриттю злочинів, проводять виховну роботу з поліцейськими, новоприбулими на службу. Крім того, ветерани проводять профілактичну роботу з неповнолітніми.

Адвокат Сергій Колосовський направив заяву на ім’я керівника слідчого управління Слідчого комітету РФ по УрФО генерала-майора юстиції Руслана Ибиева, в якому просить притягнути до кримінальної відповідальності слідчого СУ СКР по УрФО Ігоря Бедерина та старшого оперуповноваженого управління «Р» ГУСБ МВС РФ підполковника поліції Шепеля (ім’я невідомо) за статтею 285 КК РФ («Зловживання посадовими повноваженнями»).

На думку адвоката, Шепель і Бедерін порушили права працівників управління карного розшуку ГУ МВС по Челябінській області Дениса Кольцова та Михайла Бугуева на недоторканність житла та особисту свободу. Зокрема, як випливає з заяви Колосовського (є офіційним адвокатом Кольцова), оперуповноважений Шепель вніс неправдиві відомості у службові документи – рапорти, а слідчий Бедерін використовував ці фіктивні рапорти для винесення постанов про обшук в квартирах Кольцова і Бугуева, а також клопотань про взяття обох під варту.

В поясненні на ім’я Ибиева (є в розпорядженні Znak.com) адвокат Колосовський докладно пояснює своє твердження про фіктивності рапортів старшого оперуповноваженого Шепеля. Так, Шепель в своїх рапортах пише, що 14 серпня 2013 року їм отримана інформація про те, що Кольцов і Бугуев отримали з власних джерел відомості про порушення щодо них кримінальної справи (перевищення посадових повноважень із застосуванням насильства — частина 3 статті 286 КК РФ – прим.ред.). Також Шепель пише, що Кольцов і Бугуев планують негайно вчинити дії по прихованню та знищення доказів, а також іншим чином перешкодити провадженню у кримінальній справі. На підставі отриманої інформації Шепель просив слідчого Бедерина провести обшук в квартирах челябінських оперативників.

В цей же день, 14 серпня, обшуки у Кольцова і Бугуева були проведені. Але цікава деталь: у першого, згідно з протоколом, обшук почався о 7 годині 30 хвилин ранку, у другого – в 7 годин 12 хвилин.

«Таким чином, з наведених рапортів в сукупності з протоколами обшуків і постановами про проведення обшуків слід, що 14 серпня, в період з 00 годин до 7 годин ранку, тобто протягом 7 годин, мали місце наступні події: Кольцов і Бугуев в нічний час в Челябінську отримали інформацію про порушення кримінальної справи; в цю ж ніч Кольцов і Бугуев проаналізували цю інформацію і розробили план приховування речових доказів; в цю ж ніч в Челябінську оперативний джерело Шепеля дізнався про плани Кольцова; а інше джерело – про плани Бугуева (по кожному з оперів були окремі рапорти – прим.ред.); після джерела розшукали Шепеля і повідомили йому цю інформацію, а той у цю ж ніч надрукував 4 рапорту Бедерину: два відносно Кольцова і два відносно Бугуева; в цю ж ніч Шепель розшукав Бедерина в Єкатеринбурзі і передав йому рапорту; а Бедерін прийняв рішення про проведення обшуку без отримання судового рішення в квартирах Бугуева і Кольцова, надрукував постанови про обшуки, сформував у Єкатеринбурзі дві бригади слідчих, які тут же пройшли в Челябінськ з Єкатеринбурга і близько 7 годин ранку почали проведення обшуків», пише адвокат Сергій Колосовський.

На думку адвоката, «послідовність дій, надто короткий проміжок часу, протягом якого відбувалися зазначені події, віддаленість робочого місця слідчого від місця виробництва обшуків свідчать про фальсифікації рапортів». «Абсолютно очевидно, що, насправді, ніякої інформації Шепель не отримував, а натомість вніс у службові документи завідомо неправдиві відомості», резюмує Колосовський.

Як розповів Znak.com адвокат Сергій Колосовський, відповіді від начальника СУ СКР по УрФО Руслана Ибиева він так і не отримав, хоча минуло вже набагато більше відведених на розгляд трьох діб. У зв’язку з цим в Ленінський районний суд Єкатеринбурга адвокатом направлена скарга на бездіяльність Ибиева. Дата засідання суду поки не призначена.

Кримінальну справу стосовно оперативників управління карного розшуку ГУ МВС по Челябінській області Михайла Бугуева і Дениса Кольцова, а також заступник начальника відділу розкриття майнових злочинів Олексія Кондрашенкова та начальника відділення по розкриттю крадіжок автотранспорту ГУ МВС по Челябінській області Сергія Бородуліна, які звинувачуються в перевищенні посадових повноважень із застосуванням насильства (частина 3 статті 286 КК РФ) по відношенню до жителю Троїцька Олексію Малову, затриманому за спробу автокрадіжки, отримало широкий резонанс.

Колеги, друзі та адвокати Бугуева і Кольцова вважають, що справа сфабрикована з метою дискредитації ГУ МВС по Південному Уралу в інтересах діючих в Челябінській області ОЗУ. Докази того, що автовикрадача Олексія Малова ніхто під час затримання у січні 2013 року не бив, в даний час представляються в Центральному районному суді Челябінська, де розглядають кримінальну справу самого Малова (звинувачується в замаху на викрадення BMW Х5). Наступне засідання по справі Малова пройде 27 листопада.

У жовтні Ленінський районний суд Єкатеринбурга виніс рішення залишити під вартою Кольцова і Бугуева до 7 лютого 2014 року, апеляційні скарги були відхилені Свердловським обласним судом. Бородулін і Кондрашенков знаходяться в розшуку.

Сьогодні карний розшук,
В черговий виток увійшов.
Є в цій службі і шипи та троянди,
Але кожен у ньому покликання знайшов.

І встояв, як важко не бувало,
Злочинності він зумів дати відсіч.
Традицій в цій службі є не мало,
І в майбутнє гордо дивиться погляд.

Тремтіння злочинність розшук не здається,
Йде вперед він правильним шляхом.
І найкращим в розшук вічно залишається,
Та іскра гордості, що зародилася в ньому.

Адже дев’яносто років, не малий термін,
Але розшук у нас завжди на першому місці,
Він може дати злочинності урок,
Лише тим, що він згуртований і це справа честі.

Ми вітаємо вас зараз друзі,
Бажаємо щастя, радості, успіху.
Нехай вона, серце ваше не криючись,
Летить з щирою посмішкою і сміхом.

Негаразди все залишивши позаду,
Ви посміхайтеся весело і мило.
Вас чекають ще попереду вершини,
Але знаємо перемогти їх вам по силам.

Здоров’я міцного і відданої любові,
І в сім’ях ваших миру і спокою.
Ну і звичайно щастя зловити,
І нехай воно в ваш дім ввійде рікою.

І розіллється широтою своєї,
Сьогодні свято ваш, велика подія,
Його зустрічайте ви друзі сміливіше.
І в цей день вам сумувати не варто.

З днем карного розшуку!

Романтики в професії у вас
Так багато, що знімають серіали,
Але ризику кожен день і кожну годину
З небезпекою для життя не мало.

Вас часто дружини чекають вечорами,
Хвилюються вони переживають,
І кожен раз карають вам,
Щоб берегли себе. Вони все розуміють…

Але хочеться і їм, і вам, і нам,
Щоб були ви всі живі здорові,
Щоб відразу йшли додому вечорами,
А не в погоні мчали за бандитом новим.

Ваша праця небезпечний, занадто великий ризик,
Помилка часто життя може коштувати,
Але ховатися чоловік не звик,
Так нехай вам Бог завжди у всьому допоможе!

З днем карного розшуку!

Беззмінно Батьківщині служити —
Хороша робота.
І якщо просто чесно жити
Не хоче у нас хтось,
Знайти і покарати
Поставлено завдання,
Нехай буде в цьому допомагати
Вам досвід і успіх.

За всіх російських сыскарей,
Піднімемо чарки мерщій!
І вип’ємо. Все ж привід є!
Бути опером — велика честь!

З днем карного розшуку!

Нині опер з УГРО
З міліцейським посвідченням
Кинь справи через стегно
І живи красиво!

Хочеш, скинемось на торт?
Хочеш, і на квіточки?
Хочеш – бери ти нас на понт,
Хочеш – лупи по нирках!

Хочеш – вішай глухаря,
Хочеш – ший нас справа,
Лише в душі б цвіла зоря,
Тіло молодело!

З днем карного розшуку!

Славити вас – нам задоволення,
Ми адже новим зустрічам ради:
Бережете ви спокій,
Вам за те – чини, нагороди,
Цінні подарунки, звання!
Любить час розумних, сильних.
Не уникне покарання
Злодій, викрадач і ґвалтівник.
Будьте ж здорові, молоді.
І розумні, сильні втричі,
Щоб порядок був і в місті,
І в селі, і в країні!

З днем карного розшуку!

З Днем карного розшуку
Вас вітаємо, друзі!
Злочинний світ без нагляду
Ні на день не можна залишити!
Хочемо побажати вам удачі,
Нехай вас мине куля і клинок.
Бажаємо щастя в серцях гарячих,
Всі квіти світу – у ваших ніг!

У ваше свято, кримінальний розшук,
Хочемо сказати поки не пізно,
Що цінуємо, поважаємо вас.
І побажаємо вам зараз:
Кар’єра рухає нехай в гору,
І звання додасть скоро,
Зарплата буде з праці
І дружини люблять вас і чекають!

Кожен знає, що спочатку жовтня
Святкують інспектора і опера,
Свято відзначають свій професійний,
Веселяться, п’ють, гуляють.

І ми вас зі святом привітаємо,
Вашу сміливість ми прославимо,
Адже весь час на роботі
Від злодіїв людей ви бережете.

Вітаємо оперів,
Офіцерів і бійців,
Тих, карний розшук ким пишається,
Ловить хто велику птицю,
Від злочинців, злодіїв
Щогодини рятує.
Ми вас всіх, героїв, знаємо,
З вашим днем вас вітаємо!
Бажаємо Вам бути здоровими
І по честі славно жити,
Підвищення зарплати,
щоб жили ви багате,
щоб вірним був ваш тил,
Вас любив, не підводив.
Разом з цією красою –
Щастя повної кобурою!
І, звичайно, щоб «ура!»
Кричала дітвора.

І знову жовтень за вікном,
І осінь знову прийшла в наш дім.
В наш будинок – другий, в казенний дім.
Робота – наш казенний дім,

А ти порядок тримаєш в ньому!
Ти справжній розшуковці, ти наша гордість,
Наш златник! Тебе привітати ми хочемо,
Ти кращий, всі ми підтвердимо!

Відділ кримінального розшуку сьогодні гуляє,
Він свято сьогодні відзначає свій,
Але навіть у день веселощів, свята,
Він пильності не втрачає неспроста.
Сьогодні я Хочу привітати оперів,
Всіх, хто на службі і, звичайно ж, інспекторів.
Хочу вам побажати я сміливості, терпіння,
Розкритих справ побільше і на службі повышенья.

Розшук – складна робота,
Кожен день, у справах, турботах.
Тут знайшов, пропало там,
Ех, налив би хто сто грам…

А сьогодні до речі привід,
Відпочити від важких справ!
У тебе сьогодні свято,
Веселися, щоб стіл «гудів»!

Карний розшук – серйозніше, установи нема,
Рятує від злочинців нашу планету,
Очищає від «чорноти» міста
І швидко на допомогу приходить завжди.
Працівника цього учрежденья
Ми вітаємо без тужіння,
Бажаємо тобі натхненно служити,
Здоровим зло всім злочинцям бути.
Бажаємо тобі нових зірок і рішень,
Успіхів у справах і в любові натхнень!

Вітаємо не марно
Ми вас у цей головний день.
Ваша служба і небезпечна,
Якщо хтось подекуди!

Значить, з ними вам незримий!
Так призначено долею!
Де ж рот? Ні краплі мимо
Не проллємо зараз з тобою!

Поспіхом вручаємо троянди
І до вечора – до столу!
Де тут карний розшук? –
Розшукай – лежить в кутку!

Фотороботи, сліди і відбитки,
І опитування свідків у справі –
Всі встигнуть браві хлопці,
У розшуку вельми вони вмілі.

В цей день бажаємо їм удачі
І перемог на ниві небезпечному.
Карний розшук – багато значить!
Життя він робить нашу прекрасною!

Хто не мріяв хоча б трохи
Стати сищиком, ловити злочинців?
Прикрасити орденами груди,
І навіть Холмса бути розумнішими?

Але кримінальний розшук наш
Не женеться за славою дзвінкою.
Хлопці, нині свято ваш!
Розкриття всіх справ вам гучних!

«Коли день працівників карного розшуку — 5 жовтня»

Щоб світ не руйнували люди
Беззаконням, зброєю, війною,
Карний розшук буде вічно
Відправляти бандитів на постій.

Опера справляються з завданням,
Припиняючи весь кримінал на корені.
І не можуть діяти інакше,
Захищаючи свою Батьківщину.

Вас, хлопців, сердечно вітаємо.
Знаємо, що не солодко вам часом.
Всіх вам благ ми від душі бажаємо.
Нехай зійде дух у вас бойовий.

«Вітання з днем працівників карного розшуку»

Сьогодні карний розшук,
В черговий виток увійшов.
Є в цій службі і шипи та троянди,
Але кожен у ньому покликання знайшов.
І встояв, як важко не бувало,
Злочинності він зумів дати відсіч.
Традицій в цій службі є не мало,
І в майбутнє гордо дивиться погляд.
Тремтіння злочинність розшук не здається,
Йде вперед він правильним шляхом.
І найкращим в розшук вічно залишається,
Та іскра гордості, що зародилася в ньому.
Адже дев’яносто років, не малий термін,
Але розшук у нас завжди на першому місці,
Він може дати злочинності урок,
Лише тим, що він згуртований і це справа честі.
Ми вітаємо вас зараз друзі,
Бажаємо щастя, радості, успіху.
Нехай вона, серце ваше не криючись,
Летить з щирою посмішкою і сміхом.
Негаразди все залишивши позаду,
Ви посміхайтеся весело і мило.
Вас чекають ще попереду вершини,
Але знаємо перемогти їх вам по силам.
Здоров’я міцного і відданої любові,
І в сім’ях ваших миру і спокою.
Ну і звичайно щастя зловити,
І нехай воно в ваш дім ввійде рікою.
І розіллється широтою своєї,
Сьогодні свято ваш, велика подія,
Його зустрічайте ви друзі сміливіше.
І в цей день вам сумувати не варто.

«Вітання з днем карного розшуку»

Сищики, психологи, надійні хлопці,
Всі, хто життя своє з уг. розшуком зв’язав,
Вітаємо вас сердечно ми за це
І бажаємо, щоб новий став краще.

Щоб зникли неприємності народу,
Щоб не потрібно було вам недосипати.
Але при цьому, щоб улюблена робота
Допомагала міцно стояти на ногах

«Прикольні і жартівливі поздоровлення з днем працівників карного розшуку»

Мчить кримінальний розшук,
Все змітаючи на шляху,
Він кожному злочинцю
Ні за що не дасть піти!

Він винного посадить,
Він заборону його у в’язницю,
Щоб злісний порушник
Не ганьбив всю країну!

Вітаємо! Нині свято
Кримінально-розшукової,
Всім співробітникам покладено
Повноцінний вихідний!

«Вірші на день карного розшуку»

Працівників карного розшуку серцево
З їх святом привітаємо і, звичайно,
Ми від душі вам побажаємо лише спокою,
Поменше злочинів і розбою!

Бажаємо, щоб вся ваша робота
У світ приносила світло, добро, турботу,
Бажаємо на краще вам поміняти планету
І життя наповнити щастям, вірою, світлом!

«Смс привітання з днем карного розшуку»

За всіх російських сыскарей,
Поднимим чарки мерщій!
І вип’ємо. Все ж привід є!
Бути опером — велика честь!

«Короткі привітання з днем карного розшуку»

З днем працівників карного розшуку
Вітаю сьогодні я вас!
Знаю, праця непростий і небезпечний буває,
І геройство в ньому є без прикрас!

Вам хочу побажати я спокою більше
Та сімейних приємних турбот,
Нехай щастить вам у всіх починаннях в житті,
Вдається нехай всі без клопоту!

«Привітання з днем карного розшуку у віршах»

Лиходії-міліціонери
Злодієві весь час псують нерви.
Лише крадене злодій зажене —
Дивись, уже сидить на зоні.
Пошарит злодій в чужих кишенях
Вже нудиться він на нарах.
На справу рипнеться бандит —
Вже в наручниках сидить.
Від наших славних оперів
Життя не стало для злодіїв.
П’яте жовтня
Зовсім не свято для крадіїв,
Зате за сищиків пора
нам крикнути гучне » УРА!

Comments are closed.