Привітання область з ювілеєм

0

Федеральне державне бюджетна установа

РОСІЙСЬКИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР

Привітання з Ювілеєм керівника

Колектив філії вітає з Ювілеєм Полномочнова Анатолія Вікторовича керівника філії ФГБУ «Россельхозцентр» по Іркутській області.

Під вашим мудрим керівництвом

Ми до процвітання йдемо.
Всі як один вас дуже цінуємо,
Всі як один ми вам заспіваємо.

Заспіваємо про те, щоб невдачі
Нас обходили стороною.
І всі проблеми і завдання
Вирішували ми однією сім’єю.

Шановні колеги, дорогі друзі!

Від усієї душі вітаю колектив ВАТ «Газпром газорозподіл Ленінградська область» з ювілеєм – п’ятдесятиріччям з дня заснування компанії!

Щиро бажаю всім працівникам Товариства міцного здоров’я, бездоганного виконання основних завдань, що стоять перед компанією – безперебійного та безаварійного постачання споживачів газом при безпечної експлуатації всього газового комплексу регіону, нових творчих успіхів, реалізації масштабних планів газифікації Ленінградської області.

Мені, як Голові Ради директорів Суспільства, особливо приємно привітати з ювілеєм ВАТ «Газпром газорозподіл Ленінградська область». П’ятнадцять років я не з чуток знаю про колектив Товариства, ваших трудових традиціях і успіхи, про непростий шлях становлення сучасної компанії, який був пройдений, тоді ще «Леноблгазом», а зараз ВАТ «Газпром газорозподіл Ленінградська область» наприкінці двадцятого і початку двадцять першого століття.

Компанію завжди відрізняли творчий підхід до вирішення найскладніших завдань, вміння знайти відповіді навіть на найбільш серйозні виклики. Саме «Леноблгаз» одним з перших в Росії створив своє виробництво полімерних виробів, освоїв виготовлення труб з поліетилену для газопроводів та інженерних комунікацій. Одним з перших «Леноблгаз» почав установку систем телеметрії на ГРП і ЕХЗ, саме ви провели нині хрестоматійну повну реконструкцію пункту редукування газу.

Колектив ВАТ «Газпром газорозподіл Ленінградська область» має право пишатися своїми ветеранами, людьми, які створювали газорозподільну галузь регіону. Сучасну історію компанії пишуть і досить молоді люди, які впевнено продовжують дотримуватися традицій старшого покоління, на належному рівні підтримують авторитет Суспільства.

Вами успішно продовжується газифікація Ленінградської області, здійснюється повсякденна робота по експлуатації газового господарства регіону. Працею кожного працівника ВАТ «Газпром газорозподіл Ленінградська область» створюються комфортні умови життя мешканців регіону, забезпечується безпека споживачів Ленінградської області.

На наших очах народжується нова сторінка яскравої історії компанії, колектив якої з повним правом і законною гордістю може сказати: «Ми несемо людям тепло!»

З Ювілеєм, шановні колеги!

Генеральний директор
ВАТ «Газпром газорозподіл» С. В. Густов

Давайте ми згадаємо, як на сіножаті
Зустрічалися ми в свята дружною сім’єю.
А що, якщо ми ювіляра попросимо,
Нехай анекдоти проллються рікою.

Дядьків Вова, ти згадаєш з посмішкою підбадьорливої,
Як відданий ти був дворовому футболу,
Стоїш на ковзанах, як справжній спортсмен,
І ніс ти утреш кожному рибалці.

Тобі — 60! Незрівнянна дата!
Є час улюбленим занятьям віддатися,
На службі все зробити, щоб газ без втрати
Від холоднечі взимку допомагав зігріватися.

Смирнови, Барановы нині бажають
Машину купити, давньої мети досягти.
Сім’я наша дружна дуже мріє
З тобою в рідні краї покататися.

Нехай в життя довгоочікувані онуки увірвуться
І вам з тіткою Валею підбадьорять ощущенья.
Нехай думки для нових звершень знайдуться,
І в домі твоєму не змовкає веселощі!

Привітання Міністра праці та соціального захисту Російської Федерації М. А. Топіліна

Дорогі друзі!
Від імені Міністерства праці та соціального захисту Російської Федерації та від себе особисто вітаю вас із 25-річчям з дня утворення Всеросійського товариства інвалідів!
17 серпня 2013 року ваша організація переступила чвертьвіковий кордон. Заслуговує глибокої поваги здійснювана вами громадська діяльність, спрямована на підтримку інвалідів в їх повсякденному житті, насамперед, у сфері освіти, культури, спорту, проведення реабілітаційних заходів, а також тісна співпраця з федеральними органами виконавчої влади Російської Федерації і участь у законотворчій роботі.
Спасибі вам за щиру самовіддану працю, який не лише спрямований на створення гідних умов для повноцінного життя та інтеграції інвалідів, але й для всього суспільства імпульсом до формування позитивного ставлення до людей з інвалідністю.
Доброго здоров’я вам і вашим близьким, благополуччя, успіхів у справах і довголіття!

Інформація прес-служби Міністерства праці та соціального захисту РФ

Колектив департаменту соціального розвитку Кіровської області приєднується до цих привітань!

За ці роки між Кіровської обласної організації «Всеросійське товариство інвалідів» та регіональною владою встановилися міцні партнерські відносини, які сприяють реалізації федеральних цільових програм на території регіону, розробці та реалізації обласних програм, спрямованих на покращення якості життя людей з обмеженнями здоров’я.
В даний час в Кіровській області проживає 164 тисячі інвалідів, у тому числі понад 4 тисяч дітей-інвалідів. Одні з них — інваліди з народження, інші стали ними внаслідок захворювання, травми, але всі вони є членами суспільства і мають рівні з іншими громадянами права і можливості.
Соціальне обслуговування інвалідів та сімей з дітьми інвалідами в Кіровській області здійснюють державні установи соціального обслуговування.
У кожному муніципальному освіті сьогодні є установа соціального обслуговування, здатне надати адресну допомогу інвалідам, у тому числі дітям-інвалідам.
На території регіону функціонує 3 реабілітаційних центру: «Реабілітаційний центр для інвалідів молодого віку», «Обласний реабілітаційний центр для дітей і підлітків з обмеженими можливостями» і «Кірово-Чепецький реабілітаційний центр для дітей і підлітків з обмеженими можливостями».
У Центрах проводиться комплексна реабілітація інвалідів та дітей-інвалідів, яка включає в себе медичну, соціально-побутову соціокультурну реабілітацію у формі конкурсів, фестивалів, олімпіад, виставок робіт прикладного творчості, проведення свят, екскурсій, походів.
У 2012 році на проведення подібних заходів з обласного бюджету було виділено понад 1,7 млн. рублів, на 2013 рік — 1,9 млн. рублів.
З 2012 року в Кіровській області почала діяти обласна цільова програма «Розвиток доступного середовища життєдіяльності для інвалідів Кіровської області» на 2012 — 2015 роки, затверджена постановою Уряду Кіровської області.
Метою Програми є створення доступного середовища для забезпечення більш повної інтеграції інвалідів у суспільство та підвищення якості послуг у сфері медичної, професійної та соціокультурної реабілітації.
В рамках даної Програми на період 2012-2015 років передбачені заходи по підвищенню рівня доступності для інвалідів затребуваних об’єктів соціальної інфраструктури і послуг, оснащення медичних, освітніх установ та закладів соціального обслуговування технічними засобами реабілітації та обладнанням, проведення спортивних, оздоровчих, культурно-масових заходів для інвалідів.
Так, зокрема, за Програмою встановлені пандуси у чотирьох установах соціального обслуговування населення та у п’яти закладах охорони здоров’я. КОГБУК «Вятський художній музей імені В. М. і А. М. Васнецових» придбав ролло-пандус і уклав договір на заміну купе ліфта. Також встановлені спеціальні пристрої (пандуси, поручні) в 13 закладах охорони здоров’я, в 3 установах соціального обслуговування, у 10 адміністративних будівлях, що знаходяться в муніципальній власності. Муніципальне утворення «Місто Кіров» придбало автобус і тролейбус, пристосовані для перевезення маломобільних груп населення, а також 10 тролейбусів великої місткості з низьким рівнем підлоги, обладнані відкидними пандусами. Оснащені технічними засобами реабілітації (милиці, палиці, ходунки) пункти прокату в 3 установах соціального обслуговування населення: в місті Кірові, Кірово-Чепецке і Слобідському. Проводиться інша робота.
Велика кількість людей з обмеженими можливостями знаходять в собі сили займатися спортом. Традиційно влітку за підтримки регіональної влади в Кіровській області проходять спортивні фестивалі «Надія» та «Усмішка». У змаганнях, як правило, бере участь більше 500 спортсменів з 39 районів області.
Департаментом соціального розвитку Кіровської області для дітей-інвалідів, які не мають медичних протипоказань, передбачені квоти в оздоровчі табори на базі установ соціального обслуговування населення на літній період.
Багато інваліди є творчими особистостями і стають переможцями та лауреатами не тільки районних і обласних фестивалів художньої творчості, але і Всеросійських конкурсів.
Для вирішення питань соціальної підтримки та реабілітації інвалідів області Указом Губернатора Кіровської області від 07.07.2011 створено Раду у справах інвалідів. До складу Ради увійшли представники громадських об’єднань інвалідів, органів виконавчої влади області, а також представники федеральних органів виконавчої влади, розташованих на території Кіровської області.

Різні статті на святкові теми

Можливості програми Photoshop дозволяють створити цікаву рекламу, привітання з ювілеєм, днем народження, весіллям та іншими знаменними подіями. Таку листівку можна зробити будь-та не дуже досвідчений користувач програми.

Зробити просту вітальну листівку з фотографією іменинника, маючи під рукою програму Photoshop зовсім не складно. Ось один з варіантів вітальної листівки. Послідовність дій:

• відкриваємо Photoshop зображення з фотографією ювіляра,
• робимо дубль шару (Шари – Створити дубль шару),
• виділяємо інструментом Овальна область фрагмент зображення, яким хочемо надати сферичну форму,
• виконуємо команду Правка – Копіювати,
• створюємо новий шар (Шари – Новий Шар), вставляємо в цей шар скопійований фрагмент (Правка – Вставити),
• у новому шарі виконуємо команду Фільтр – Спотворення – Сферизація для додання фрагменту об’ємного вигляду,
• командою Правка – Вільна трансформація коректуємо розмір отриманого овалу, для більшого обсягу стискаємо його трохи з боків,
• до сферическому овалу застосовуємо стиль шару Тінь (Шари – Стиль шару – Тінь), підбираємо потрібні параметри (кут, зсув, розмах),
• аналогічні дії виконуємо для стилю шару Тиснення,
• відкриваємо зображення, яке для сферичного овалу буде фоном,
• переміщуємо овал на фон інструментом Переміщення,
• активізуємо інструмент Текст, задаємо потрібний колір тексту, розмір, стиль, пишемо вітальний текст або вірш.

Ось і все — привітання готово. Поздоровлення у віршах для листівки можна підібрати, наприклад, в розділі привітання з днем народження.

Kolpashevo відзначає 75 років з дня присвоєння населеному пункту статусу міста. Привітання його жителям направив губернатор Томської області Сергій Жвачкін.

У привітанні з Днем міста глава регіону зазначив, що історія Колпашева нерозривно пов’язана з історією томської землі. «Поселення, що дало початок формуванню сучасного Колпашевского району, служиві люди Колпашниковы заснували ще в XVII столітті на перетині шляхів міграції різних народів», — підкреслив Сергій Жвачкін.

Обласна влада розвиває інженерну інфраструктуру міста. У 2005-му Kolpashevo став одним з перших населених пунктів області, в якому почалася реалізація програми газифікації. Друге дихання газифікація отримала сьогодні: в нинішньому році з обласного бюджету район отримав більше 40 мільйонів рублів для будівництва внутрипоселковых газопроводів і газопостачання кількох сотень будинків.

Губернатор побажав жителям Колпашева дбайливо зберігати і примножувати славну історію малої Батьківщини, шанувати традиції предків, своєю працею та активною життєвою позицією сприяти розвитку всього Колпашевского району Томської області.

Опубліковано пн, 30/04/2016 — 18:01 користувачем administrator

Шановні отрадненцы, прийміть мої щирі вітання з 60-річчям міста, Днем весни і праці та зі світлим святом Великодня!

В цьому році Першотравень для отрадненцев став незвичайним днем. Він об’єднав в себе відразу три святкові дати: 60-річчя улюбленого Відрадного, День весни і праці та Світле Христове Воскресіння. Немов Сам Господь Бог благословив наше місто в його ювілейний рік.

Ювілей міста — наше спільне свято. У цей знаменний день всі ми, люди різних поколінь і професій, різних поглядів та інтересів, — одна велика і дружна сім’я, а Відрадний для нас — рідний дім. У кожного міста є своя таємна історія, у Відрадного вона бере початок у людях, які заснували його. Породжений нафтою, він став центром тяжіння для мужніх, гідних і сильних духом людей. Серед них бурильники і нафтовики ПОПОВ Іван Федорович, АБРАМОВ Петро Олексійович, РОДІОНОВ Василь, будівельники РОЗУМОВСЬКИЙ Олександр Васильович, СТЕПАНОВ Олександр Леонтійович, ГОЛОВАНОВ Олексій Нефедович, КУЧЕРОВА Марія Петрівна, ІСМАГІЛОВА Марія Хайрутдиновна, КИБАРДИНА Анісія Макарівна і багато інших.

За 60 років Відрадний з маленького селища нафтовиків виріс в сучасний, упорядкований місто, і з кожним роком він стає все затишніше для жителів. На очах відбувається безліч змін. Серед повсякденних турбот городяни часом не помічають, але гості Відрадного підкреслюють, наскільки стрімко розвивається наше місто. Особлива атмосфера його життя – це заслуга, насамперед, старшого покоління і тих людей, що ділили з ним радощі й прикрощі, разом переживали перемоги і труднощі, через все життя пронесли свою гарячу до нього любов. І зараз нові покоління городян зберігають вірність традиціям, задають нову планку якості життя, прагнуть зробити місто кращим і красивішим.

Спасибі Почесним громадянам і представникам підприємств, організацій, установ за внесок у розвиток нашого міста, за багаторічну сумлінну працю, за ваш досвід, мудрість і доброту! Фахівцям – за професіоналізм, новаторство і працьовитість, жінкам Відрадного – за те, що роблять наше життя багатої, світлого, одухотвореного. Юним талантам та їх наставникам – за те, що дарують надію на створення творчої, спортивної, інтелектуальної еліти міста. Відзначаючи ювілей, дуже важливо не зупинятися на досягнутому, а щоденною працею прагнути до досягнення нових цілей, до підкорення нових вершин. Нехай Відрадний росте і розвивається! Нехай в кожній родині панують мир і добробут, а кожен новий день приносить жителям тільки радість, гарний настрій і впевненість у майбутньому. Щастя, добра та процвітання нашому улюбленому місту і всім його мешканцям!

Comments are closed.