Привітання нді з ювілеєм

0

(найменування колективу або підрозділу)гаряче і сердечно вітають Вас із Золотим ювілеєм!
Великий практичний досвід, неабиякий характер і творчий підхід до вирішення поставлених завдань, протягом декількох років дозволяють Вам успішно працювати на відповідальній посаді .

Ваше чуйне і сумлінне ставлення до справи, помножене на високу працездатність, створили Вам репутацію компетентного працівника, а рідкісні особистісні якості, чуйність, душевна теплота, і разом з тим вимогливість і принциповість у вирішенні проблем та поставлених завдань, здобули Вам повага з боку керівництва і всього колективу нашого , Ваших колег і всіх тих, кому довелося працювати і спілкуватися з Вами.

Шановна ! В цей чудовий Ювілей бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння близьких, тепла сімейного вогнища! Нехай удача супроводжує кожного дня Вашого життя, а душа залишається молодою довгі – довгі роки!
Миру і добра Вам і Вашому дому!
З повагою,

Голосові поздоровлення з ювілеєм.

Ще привітання з розділу:

Є у влучних французів
Золоті слова:
«Якщо б молодість знала,
Якби старість могла»
Але буває ділянку
У середині шляху,
Коли досвід і сила
Можуть йти поруч.
Цей вік щасливий
Поєднує в собі
Два гарненьких слова:
«Ще» і «вже».
Так що жити в цей час
І легко і приємно.
Вам «ще» все доступно,
Вам вже все зрозуміло.
Якщо життя запропонує Вам
Важких ребусів ряд,
То вирішуйте їх сміливо —
Вам вже п’ятдесят!
Якщо юність покличе,
Ставайте з нею в ряд.
Ставайте, не бійтеся —
Вам ще п’ятдесят

Ювілею славний день —
Життя нова сходинка!
Нехай удачі очікують,
Мудрість, досвід допомагають
Нових цілей досягати,
Плани всі здійснювати!
Довголіття! Везіння!
Святкового настрою!

Ювілей — це привід подумати про те,
Скільки прожито років, і прекрасних притому,
Скільки прожито зим непростих,
Скільки прожито днів золотих.
Але нехай не приходить сьогодні втому,
Нехай збувається все, про що тільки мріялось,
Нехай роки принесуть Ва чимало звершень,
Яскраве свято подій і вражень.
Нехай пройдуть вони, повні світлою любов’ю.
І нехай никогла не підводить здоров’я.
А коли, нарешті, Вам виповниться двісті,
Це свято ми з Вами відсвяткуємо разом!

(найменування колективу або підрозділу)гаряче і сердечно вітають Вас із Золотим ювілеєм!
Великий практичний досвід, неабиякий характер і творчий підхід до вирішення поставлених завдань, протягом декількох років дозволяють Вам успішно працювати на відповідальній посаді .

Ваше чуйне і сумлінне ставлення до справи, помножене на високу працездатність, створили Вам репутацію компетентного працівника, а рідкісні особистісні якості, чуйність, душевна теплота, і разом з тим вимогливість і принциповість у вирішенні проблем та поставлених завдань, здобули Вам повага з боку керівництва і всього колективу нашого , Ваших колег і всіх тих, кому довелося працювати і спілкуватися з Вами.

Шановна ! В цей чудовий Ювілей бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння близьких, тепла сімейного вогнища! Нехай удача супроводжує кожного дня Вашого життя, а душа залишається молодою довгі – довгі роки!
Миру і добра Вам і Вашому дому!
З повагою,

Від усієї душі, з великим волненьем,
З яких слів не знаходячи,
Ми вітаємо з Днем народження
З 50-річчям тебе!
Роки біжать, їм рахунку немає,
Але попереду так багато років,
А тому даємо пораду:
Прожити тобі до сотні років!
Живи, квітни і молодей,
Про життя минулого не жалій,
Про те, що буде, не гадай,
Про те, що є, не забувай!

Керівник Федерального агентства зв’язку О. Р. Духовницкий:

Керівник Федеральної служби у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій А. А. Жаров:

Керівник Федерального космічного агентства О. Н. Остапенко:

Генеральний секретар Міжнародного союзу електрозв’язку Хамадун Туре:

Генеральний директор Виконкому РСЗ Н.Н. Мухитдинов:

Голова профспілки працівників зв’язку Росії А. Р. Назейкин:

Командувач військами повітряно-космічної оборони, генерал-лейтенант А. В. Головко:

Генеральний директор ФГУП «Космічна зв’язок» Ю. В. Прохоров:

Голова науково-технічної ради Військово-промислової комісії при Уряді РФ, Заступник голови Військово-промислової комісії, академік Російської академії наук Ю. М. Михайлов:

Генеральний директор «ВАТ «Концерн Сузір’я» А. Ю. Беккиев,
Науковий керівник «ВАТ «Концерн Сузір’я» в. І. Борисов:

Генеральний директор ВАТ «Перший канал» К. Л. Ернст:

Директор ФГУП «РНИИРС» А. А. Косогор:

Група промислових компаній «Корпорація «ТІРА» (Посилання)

Генеральний директор ВАТ ККССН «Комета» В. П. Мисник:

В. о. ректора Придністровського державного університету ім. Т. Р. Шевченко В. П. Степанов:

Мер нагадав співробітникам про «дуже потрібних» досягнення їх підприємства — про створення «Сапсана», «Аероекспрес» і МЦК

Детальніше читайте на tass.ru .

Мер Москви Сергій Собянін привітав учня столичної школи №179 Руслана Салимгареева, набрав 400 балів на ЄДІ. Очільник міста зазначив, що за останні роки московські школярі поліпшили результати Єдиного державного екзамену та олімпіад. tvc.ru »

Мер Москви зазначив, що завдяки спільній роботі ГИБДД і міського уряду кількість ДТП у столиці з 2010 року скоротилася в 2,5 рази tass.ru »

3 липня професійне свято відзначають працівники Державтоінспекції. Вже 82 роки ці підрозділи забезпечують безпеку на дорогах. Привітав інспекторів та Сергій Собянін. tvc.ru »

Кращим співробітникам аеропорту Собянін вручив подяки мера Москви tass.ru »

Мер російської столиці Сергій Собянін привітав випускників із закінченням школи. Градоначальник підкреслив, що це один з найбільш знаменних днів. riafan.ru »

Сергій Собянін привітав випускників із закінченням школи. Він закликав їх ніколи не забувати, як багато зробили для них рідні та закликав обов’язково сказати їм спасибі. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін на своїй сторінці в «Твіттері» опублікував вітання з Днем медичного працівника. — Всіх, хто щодня рятує життя, виявляє співчуття, бере на себе відповідальність і дає надію, вітаю з Днем медичного працівника, — написав глава столичної адміністрації в своєму мікроблозі. life.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав медичних працівників з їх професійним святом. Очільник міста зазначив, що професія медиків — це майже мистецтво, що вимагає тривалого навчання, та поєднання багатьох якостей. tvc.ru »

Мер зазначив, що розвиток медицини є найважливішою складовою у житті москвичів tass.ru »

Мер столиці привітав городян з відзначається сьогодні Вдень Росії. У своєму акаунті В Twitter глава міста розмістив теплі слова з нагоди. rosbalt.ru »

Мер підкреслив, що уряд «повинен постійно думати про те, що ще можна зробити для створення максимального комфорту для інвалідів tass.ru »

«Москвичі — сильні і талановиті люди, які добре пам’ятають свою історію, вдячні тим, хто відстояв наше місто і країну», — сказав мер. rosbalt.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав росіян з Днем Перемоги. Про це він написав у своєму мікроблозі в Twitter. tvc.ru »

Учні шкіл Москви завоювали 900 дипломів у Всеросійській олімпіаді, побивши рекорд змагань. Про це повідомив мер Сергій Собянін. Як підкреслив. rosbalt.ru »

Мер Москви Сергій Собянін розповів про перемогу московських школярів на Всеросійській олімпіаді, повідомивши, що в цьому році учні встановили новий рекорд, завоювавши 900 дипломів. Він звернув увагу на необхідність подальшого підвищення конкурентоспроможності шкільної освіти Москви. versia.ru »

Мер столиці також повідомив, що 6 травня на Поклонній горі відбудеться парад московських кадетів, а 9 травня — традиційний парад Перемоги tass.ru »

Один з найпопулярніших свят, не тільки в Росії, але і у всьому світі. Більш, ніж 140 країн у вівторок відзначають Перше травня. tvc.ru »

Мер Моксвы Сергій Собянін привітав учнів столичних шкіл, які здобули перемоги на Всеросійській олімпіаді з суспільствознавства серед 9 та 10 класів. Про. rosbalt.ru »

Мер нагадав, що «Аіф» потрапив в Книгу рекордів Гіннесса за найбільший тираж aif.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав християн з Великоднем. Очільник міста побажав усім радості, спокою і миру в цей день. tvc.ru »

Сергій Собянін зустрівся з дитячими письменниками в оновленій бібліотеці-медіацентрі №67 та подякував їх за створення сучасної дитячої літератури. Мер Москви привітав городян з Днем дитячий книги. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав жінок з Міжнародним жіночим днем. «В Москву знову прийшло свято весни, краси і любові, коли ми звертаємося із теплими і ніжними словами до мамам і бабусям, дружинам і дочкам. До наших … vestikavkaza.ru »

Мер Москви Сергій Собянін напередодні Міжнародного жіночого дня привітав москвичок зі святом і вручив нагороди заслуженим мешканкам міста. riafan.ru »

Сергій Собянін привітав з наступаючим Міжнародним жіночим днем лікарів і пацієнтів пологового будинку 27. Він нещодавно відкрився на півночі столиці після капітального ремонту. ntv.ru »

Сергій Собянін привітав жителів Зеленограда з 60-річчям з дня утворення округу та нагородив почесних працівників за видатну працю і внесок у розвиток ЗелАО. Володарями грамот уряду Москви і подяк мера стали 15 зеленоградцев, серед них працівники сфери ЖКГ, транспорту, торгівлі і будівництва. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав переможців конкурсу «Лідер. Мед» з призначенням на керівні посади. «Сьогодні Департамент охорони здоров’я провів перші призначення. Вітаю, колеги», — написав він. lenta.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав російських хокеїстів та тренерський склад з перемогою збірної в олімпійському турнірі. Очільник міста висловив подяку спортсменам і їх наставникам, назвавши їх справжніми героями. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін вручив премії столичного уряду молодим ученим. За його словами, в Москві працює третина наукових кадрів країни. «По. rosbalt.ru »

Мер нагадав, що вища освіта є однією з «найбільш серйозних галузей столиці» tass.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав з днем народження режисера Володимира Хотиненка і художнього керівника театру імені Євгенія Вахтангова Рімаса Тумінаса. vesti.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав працівників московських ЗМІ з Днем російської друку. Вітальна телеграма розміщена на офіційному сайті мера міста. tvc.ru »

Сергій Собянін привітав москвичів з Різдвом Христовим. Мер столиці побажав жителям міста зустріти свято в колі близьких людей і подарувати їм хвилини радості. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав жителів міста з наступаючим Новим роком. Крім того, він розповів, як багато було зроблено для того, щоб перетворити московські парки, площі і вулиці до новорічних свят. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав з 85-річчям заснування Московського міського суду його голови Ольгу Єгорову, працівників апарату та ветеранів nsn.fm »

Мер Москви Сергій Собянін привітав з 85-річчям заснування Московського міського суду його голови Ольгу Єгорову, працівників апарату та ветеранів. Він переконаний, що Мосміськсуд буде ставити високі стандарти відправлення правосуддя, твердо відстоювати закон і сприяти зміцненню віри громадян у справедливість. tvc.ru »

Сергій Собянін прийняв участь в урочистостях з нагоди 25-річчя Федерального казначейства. Виступаючи на святковому вечорі в Державному Кремлівському палаці, мер столиці підкреслив, що сьогодні казначейство працює як єдиний організм. tvc.ru »

У вівторок Сергій Собянін привітав з професійним святом тих, хто відповідає за поповнення скарбниці. Мер зазначив, що саме завдяки податковій службі проводити і відстежувати платежі тепер стало набагато простіше, а залишатися в тіні вже невигідно. tvc.ru »

Сергій Собянін привітав з днем народження патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Мер Москви побажав йому добра від імені всіх столичних жителів. tvc.ru »

Сергій Собянін привітав працівників органів внутрішніх справ з професійним святом. Він відзначається в Росії 10 листопада. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін разом з ветеранами Великої Вітчизняної війни відвідав Великий театр. ntv.ru »

У вівторок на головній площі столиці відбувся урочистий марш, присвячений річниці легендарного військового параду 1941 року. news.yandex.ru »

На Червоній площі відбувся урочистий марш на честь легендарного параду 7 листопада 1941 року. Він став першим в роки Великої Вітчизняної і довів, що дух радянських солдатів не зломлений. Рух парадних розрахунків почалося рівно о 10 ранку з боєм кремлівських курантів. По бруківці пройшли майже 5 тисяч осіб. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з 76-річчям військового параду 7 листопада 1941 року, у пам’ять про якого у вівторок на Червоній площі пройшов урочистий марш nsn.fm »

Столичний мер Сергій Собянін привітав жителів Москви і ветеранів з 76-ою річницею військового Параду на Червоній площі. riafan.ru »

Сергій Собянін привітав москвичів з Днем народної єдності і запросив всіх жителів міста відвідати святкові заходи. Мер Москви також оглянув фестивальний майданчик на Манежній площі, де познайомився з представленими розвагами та товарами, а також поспілкувався з городянами. tvc.ru »

Мер Москви Сергій Собянін привітав москвичів з Днем народної єдності. Це свято нагадує нам про героїчні сторінки історії нашої країни, а подвиги народного ополчення назавжди залишаться в історії Росії прикладом справжнього патріотизму, мужності і героїзму, йдеться у привітанні мера. vesti.ru »

Сергій Собянін у четвер привітав з ювілеєм подружнього життя подружні пари, які прожили у шлюбі 50 і більше років. tvc.ru »

В середу мер Москви Сергій Собянін привітав із 105-річчям колектив заводу «Салют». Він відвідав на підприємстві цеху механічної обробки та складання. Найбільший науково-виробничий центр створює і випробовує двигуни для винищувачів, вертольотів і пасажирських лайнерів. tvc.ru »

Губернатор Володимирської області Світлана Орлова привітала з 85-річчям видатного дитячого хірурга, громадського діяча, президента НДІ невідкладної дитячої хірургії та травматології Леоніда Рошаля.

«Ви присвятили своє життя гуманного та благородній справі – медицині. Ви даруєте здоров’я, надію та оптимізм дітей – нашого майбутнього. У найважчі хвилини Ви приходите на допомогу, виявляючи співчуття, професіоналізм та доброту.

За роки роботи Ви накопичили величезний обсяг практичних знань, Ваша працездатність і динаміка, людська надійність завжди викликали величезну повагу. Впевнена, що притаманні Вам професіоналізм і відповідальність, особлива «фундаментальність» в усіх справах і починаннях, уміння передбачати наслідки прийнятих рішень ще неодноразово послужать на благо вітчизняної медицини.

Спасибі Вам за вірність і любов до своєї професії, за щоденну кропітку працю!», — йдеться у привітанні глави 33-го регіону.

Спекотніше липневого сонця
Пече розпечений метал,
Загартовуючи характер і нерви.
У домни чоловіком ти став!

Тут важко залишитися слабким,
І забути про тягар боргу.
Тебе від душі вітаємо
Зі святом, днем металурга!

Ви повелеваете
Металом і вогнем,
Вам у День металурга
Ми привітання шолом.

Бажаємо, щоб горнах
Вогонь не згасав,
Вогненною рікою
Лився, щоб метал.

Добром, любов’ю, щастям
Нехай життя буде сповнена,
Своїми металургами
Пишається нехай країна.

Працівники металургії, вам привіт,
І щирі привітання,
На низькі зарплати, щоб була заборона,
Професій ваших відродження.

Міцного здоров’я, веселощів,
Смутку ніколи не знати,
І з мужнім настроєм
Могли залізо розпалювати!

Ви наша сильна ланка,
І знову рветеся з ходу в бій,
Країна оцінить важку працю,
І всюди впізнають.

У День металурга від душі
Ми вас привітати поспішимо,
Бажаємо щастя, багато благ,
Успіхів у житті та у державних справах.

Металл для країни ви даєте,
Еслі труднощі — не підведете,
Так працюють в металургії!
А про свято ви не забули?
Льется морем руда з доменної печі,
Льется пісня про вас, подпевай, не мовчи!
Уважаем ваша праця, поздравленья вас чекають.
Рросія такими, як ви, сильна,
Рордится вами країна!

Легкої професію не назвеш
Тих, хто в стихії вогню,
Чи то на вулиці сніг або дощ,
Працює день від дня.

Ти сам — залізний, ти твердий, як сталь,
Ти — життя коваль.
Ми металурга поспішаємо вітати,
З теплотою наших душ і сердець.

Життя загартувало тебе, як метал,
Нехай обдарує вона,
Збудеться все, про що ти мріяв,
Життя твоє буде повна!

Плавиться в котлі руда —
Підсумок важкої праці.
Нині свято не зморшків —
Справжніх мужиків!

Металург — звучить багато,
Такою ж буде нехай зарплата.
Сталь ллють, прути гнуть в дугу,
У них немає слова «не можу».

Ми про вас не забуваємо,
Здоров’я міцного бажаємо.
Від імені народних мас —
Зі святом, робочий клас!

Металурги — золоті люди.
Вони все можуть, все під силу,
Справи вирішують зовсім не прості
І, якщо треба, з місця світ весь зрушать.

І в це свято вам бажаю я,
Щоб сталевими були нерви,
Сила волі, щоб була залізна,
Завжди по життю ставали першими.

Щоб ви були сильними, як Геракл,
Вогні в серцях щоб ніколи не потухали,
Щоб ви були щасливими, багатими,
А в лікарню щоб дорогу і не знали.

Цей вірш чоловікам присвячую,
Снують під дзвін металу.
У день металурга Вам бажаю
Життєвих благ — мільйони тонн.

З чола трудяги піт солоний,
Щоб ніколи не пек Вам око.
Вогню в душі — спекотніше домни,
Всіх сил подвійно, щоб про запас.

Завжди, щоб плавили Ви стойко
Метал міцніше, ніж алмаз,
Щоб жаркий сніп летять іскор
Жодного разу, надалі, не жалив Вас.

Щоб життя — щаслива монета,
Як благородний сплав була,
В якому злились елементи
Любові, багатства й добра.

На «ти» ви з вогняною стихією,
Ви для неї свої — рідні.
Ви укрощаете метал,
Дивіться, він слухняним став.

За ваші руки золоті,
За нерви міцні сталеві,
За ваш труд титанічний
Сьогодні багато наллють.

І в свято ми бажаємо вам,
Щоб прилипав метал до рук:
Побільше срібла і злата,
Машину, яхту, екскаватор.

Ще залізну дорогу,
Ви заслужили все, їй Богу.
Метал зобов’язаний бути у вас
І вірою-правдою служити.

Науково-виробниче підприємство «Пульсар» відзначило 60-річний Ювілей!

60 років становлення, єднання, звершень, пошуку і трудових перемог згуртували щирістю і гордістю за свою професію колектив нашого підприємства.

У цей святковий день 15 листопада 2013 року

у Великому концертному залі РАН (Російської Академії Наук)

Науково-виробниче підприємство «Пульсар»
і Державний завод «Пульсар»

провели урочистий вечір, присвячений святкуванню 60-річного ювілею з дня заснування НДІ-35 з дослідним заводом.

Перед офіційним відкриттям заходу гостям було продемонстровано
тематичний ролик про історію підприємства,
спеціально підготовлений до свята.

З вітальним словом виступив
Голова Громадської ради
при Міністерстві промисловості і торгівлі Російської Федерації,
Член Громадської палати Російської Федерації,
Керівник Холдингової компанії «Російська електроніка»,
Голова Ради Директорів ВАТ «НВП «Пульсар»
АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЗВЄРЄВ

Він вручив підприємству подяку ВАТ «Російська електроніка», а також нагородив працівників
ВАТ «НВП «Пульсар» почесними грамотами ВАТ «Російська електроніка»
за досягнення в галузі твердотільної електроніки і зв’язку
з 60-річчям утворення підприємства:

ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ БУДЯКОВ

АНДРІЙ СЕМЕНОВИЧ ЄВСТИГНЄЄВ

СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ КОРНЄЄВ

ОЛЕКСАНДР ТИМОФІЙОВИЧ УГЛАНОВ

ОЛЕНА ПЕТРІВНА ЦЫБИНА

Привітання на адресу підприємства зачитав від імені Адміністрації Президента Російської Федерації,
Повноважного представника Президента Російської Федерації
у Центральному федеральному окрузі
Помічник повноважного представника Президента Російської Федерації
у Центральному федеральному окрузі
ГЕОРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ БУРЦЕВ

Вітання на адресу підприємства
від імені Заступника Голови Уряду Російської Федерації,
Голови Військово-промислової комісії при Уряді Російської Федерації
ДМИТРА ОЛЕГОВИЧА РОГОЗІНА
зачитав
Член Військово-промислової комісії при Уряді Російської Федерації
ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ ШЕРЕМЕТ

Привітання від імені Міністерства оборони Російської Федерації
Заступника Міністра оборони Російської Федерації
ЮРІЯ ІВАНОВИЧА БОРИСОВА

зачитав Начальник управління Департаменту озброєння
Міністерства оборони Російської Федерації
ГУСЄВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ

Привітання від імені Міністерства оборони Російської Федерації,
Голови Ради директорів ВАТ «Корпорація «Тактичне ракетне озброєння»»,
Радника Міністра оборони Російської Федерації
МИХАЙЛА АРКАДІЙОВИЧА ДМИТРІЄВА
оголосив
Начальник військового представництва ВАТ «НВП «Пульсар»
МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ ГРИШАКОВ

На честь Ювілею зачитав Урядову телеграму
від імені Віце-президента Російської Академії Наук
СЕРГІЯ МИХАЙЛОВИЧА АЛДОШИНА

і звернувся до гостей з вітальними словами
Радник Віце-президента Російської Академії Наук,
Генеральний директор Міжнародної асоціації інститутів інтелектуальної власності
ЛОПАТІН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

З теплими побажаннями та привітаннями
від імені Генерального директора Державної корпорації «Ростех» ,
Голови Загальноросійської громадської організації «Союз машинобудівників Росії»,
генерала-полковника СЕРГІЯ ВІКТОРОВИЧА ЧЕМЕЗОВА
звернувся
Головний експерт відділу радіоелектронного комплексу
Державної корпорації «Ростех»
СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ ПОЛИВИН

Вітаючи «Пульсар» з урочистим Ювілеєм
Генеральний директор ВАТ «НВП «Пульсар»
ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ГРУЗДЄВ

разом з представником Державної корпорації «Ростех»
СЕРГІЄМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ
ПОЛИВИНЫМ
вручили ветеранам підприємства
медалі імені ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРОВИЧА КРАСИЛОВА

Вітальну адресу ювілярам зачитав гостям свята
від імені Міністерства промисловості і торгівлі Російської Федерації,
Директора Департаменту радіоелектронної промисловості
Міністерства промисловості і торгівлі Російської Федерації
ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА ЯКУНІНА
Начальник відділу Департаменту радіоелектронної промисловості
Міністерства промисловості і торгівлі Російської Федерації
ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ МАКАРОВ
,
він також відзначив грамотами за значні досягнення в галузі твердотільної електроніки і зв’язку
з 60-річним Ювілеєм Науково-виробничого підприємства «Пульсар»

співробітників ВАТ «НВП «Пульсар»:
КАТЕРИНУ МИХАЙЛІВНУ АПОСТОЛОВУ
НАДІЮ БОРИСІВНУ ГЛАДИШЕВУ
ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА ГЛИБІНА
ГАЛИНУ БОРИСІВНУ ГРИХИНУ
ВІКТОРА СЕРГІЙОВИЧА ЖУКОВА
НАТАЛЮ РУДОЛЬФОВНУ КРАСАВИНУ
КОСТЯНТИНА ГЕОРГІЙОВИЧА КУТИНА
СЕРГІЯ ВІКТОРОВИЧА ПОЛОВА

Привітання продовжив Ректор Тульського Державного Університету
МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ ГРЯЗЄВ

Завершив урочисту частину від імені СПЕЦБУДУ РОСІЇ при Уряді Російської Федерації
Т.в.о. Першого заступника директора СПЕЦБУДУ РОСІЇ
ОЛЕКСАНДРА ЄВГЕНОВИЧА ЗАГОРУЛЬКО
Начальник управління СПЕЦБУДУ РОСІЇ
при Уряді Російської Федерації
МУАЕД ХАЖМУСОВИЧ КАНКУЛОВ

Вечір продовжився святковим концертом майстрів мистецтв

Дитячий театр пісні «ДОМИСОЛЬКА»

Народний артист Росії Леонід Серебренников

Шоу-балет «ІДЕАЛ»

Група «ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР»

Олександр Іванов та група «РОНДО»

Сергій Лазарєв

Народний артист Росії Олександр Буйнов

Завершилося свято танцювальним ввечері у супроводі групи «ДОМІНО» та фуршетом.

В теплій, приємній і дружній атмосфері свята, приуроченого до дня утворення Науково-виробничого підприємства «Пульсар», ветерани, співробітники Пульсара і гості вечора вітали один одного з Ювілеєм нашого підприємства.

А також у привітанні колективу ювілярів взяли участь представники підприємств галузі.

23 вересня 2015 року проректор з навчально-виховної роботи
з іноземними учнями та міжнародних зв’язків ВолгГМУ,
завідуючому кафедрою фармакології ВолгГМУ,
заслуженому діячеві науки РФ, доктор медичних наук, професор,
академіку РАН, Олександру Олексійовичу Спасову виповнюється 70 років!

Адміністрація та колектив Університету
від усієї душі вітають ювіляра з днем народження!
Найкращі побажання міцного здоров’я, завжди гарного настрою,
невичерпної енергії, благополуччя та успіхів у всіх починаннях!

Окреме привітання на адресу академіка А. А. Спасова від колективу кафедри і спеціально підготовлена на честь його 70-річчя стаття:

Шановний і улюблений Олександр Олексійович!
Колектив кафедри фармакології щиро вітає Вас з Ювілеєм!
Та Ви не дивуйтеся, що ми, всі разом і кожен окремо, захоплюємося:

  • молодістю Вашої душі;
  • Вашою енергією;
  • Вашим оптимізмом;
  • Вашою здатністю бачити перспективи і, саме головне, знаходити в собі сили для їх реалізації;
  • Вашому вмінню розуміти людей, помічати в кожному гідності, підтримувати і словом, і ділом.

Ми щиро хочемо побажати невичерпної бадьорості, сили, надії, здоров’я, любові, тепла, удачі, радості, достатку, світла, натхнення, посмішок, успіхів, доброти, вірності, захвату! А ще крутих підйомів яскравого життя, сили духу, вогню в стремленьях і бажаннях, сп’яніння від щастя!

Залишся простий, розмовляючи c царями,
Будь чесним, кажучи c натовпом;
Будь прямий і твердий c ворогами і друзями,
Нехай все у свій час вважаються c тобою;
Наповни змістом кожну мить
Годин і днів невловимий біг, —
Тоді весь світ ти приймеш як володіння
Адже ти з високої літери Осіб
Редьярд Кіплінг

З Днем Народження!

Про нашого шефа, товариша і вчителя…

Олександр Олексійович Спасів народився в 1945 році в місті Баку Азербайджанської РСР в родині службовців. Отець Олексій Олександрович був інженером-економістом і з 1951 року брав участь у будівництві Волзької ГЕС. Мама Зінаїда Степанівна була вчителькою початкових класів.

Вже в шкільні роки юний Олександр активно займався спортом і виступав за професійну команду майстрів з водного поло «Динамо-Волгоград». У 1964 році він закінчив середню школу №1 міста Волзького і вступив в Волгоградський медичний інститут, який закінчив із відзнакою в 1970 році за спеціальністю «лікувальна справа». Під час навчання в інституті активно займався в студентському науковому гуртку на кафедрі біологічної хімії і вже на 6 курсі підготував кандидатську дисертацію на тему, присвячену бактеріальної L-аспарагиназе – як потенційного протипухлинного засобу.

З 1970 по 1972 роки служив військовим лікарем в навчальному загоні Північного ВМФ (р. Архангельськ).

Після служби в армії успішно закінчив аспірантуру на кафедрі фармакології під керівництвом професора Р. В. Ковальова і в 1975 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Біохімічні аспекти механізму дії деяких вазоактивних засобів».

Тривалий час працював в ЦНИИЛе при ВМІ за закритою тематикою, пов’язаною з підвищенням стійкості організму людини до екстремальних умов.

Отримав ступінь доктора медичних наук в 1985 р., звання професора за спеціальністю «Фармакологія» — у 1987 р., звання «Заслужений діяч науки Російської Федерації» — у 1998 р. До 2004 р. — член-кореспондент Російської академії медичних наук, лауреат премії Уряду Російської Федерації 2010 року в області науки і техніки.

З 1990 року А. А. Спасів завідує кафедрою фармакології Волгоградського державного медичного інституту, а з 2008 року одночасно заступник директора Волгоградського центру РАМН (нині Волгоградський медичний науковий центр). В даний час директор цієї організації.

Професор А. А. Спасів є організатором і науковим керівником з 1990 року відділу експериментальної фармакології НДІ фармакології ВолгГМУ. У 2009 р. їм організована лабораторія комп’ютерного моделювання та прогнозу біологічної активності. Їм створена лабораторія експериментальної фармакології Волгоградського медичного наукового центру. Брав активну участь в організації та проведенні р. в Волгограді трьох Всеукраїнських шкіл-семінарів для молодих вчених-фармакологів з методологічним аспектам експериментальної та клінічної фармакології.

А. А. Спасів — відомий вчений-фармаколог. Він творчо продовжив дослідження свого вчителя заслуженого діяча науки РФ, професора Р. В. Ковальова з вивчення фармакологічних властивостей природних сполук та їх синтетичних похідних, таких як пурини, пиримидины, бензімідазоли, нейроактивиые амінокислоти, солі магнію і т. д. Їм сформовано новий науковий напрямок з вивчення конденсованих похідних бензимідазолу як привілейованих молекул в створенні лікарських засобів. Під його керівництвом розроблена система комп’ютерного прогнозу біологічно активних властивостей, яка використовується в направленому пошуку високоефективних сполук. А. А. Спасів активно займається питаннями патогенезу гомеостазу магнію і його фармакологічної регуляції, питаннями фармакологічної корекції цукрового діабету, його ускладнень, боротьби з інсулінорезистентністю і створення протидіабетичних препаратів з новими механізмами дії, питаннями антиоксидантного статусу організму в нормі та патології, кардіо — та нейропротекции.Істотне значення професор А. А. Спасів приділяє фундаментальних та прикладних питань вивчення токсичності і побічних реакцій лікарських засобів, проводяться дослідження по ранньому виявленню на експериментальному етапі можливих несприятливих ефектів нових лікарських засобів. Керував вивченням токсикологічних властивостей таких лікарських засобів, як бромантан, брометил, аспаркам-L, карфедон, таукард, ритмидазол, диабенол, эноксифол, бішофіт, поликатан.

Ним підготовлено 15 докторів і 85 кандидатів наук.

Учнями А. А. Спасова є декан медико-біологічного факультету ВолГМУ, доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії Галина Петрівна Дудченко, зав. каф. теоретичною біохімії, професор, доктор медичних наук Олег Володимирович Островський, Декан факультету вищого професійної освіти П’ятигорського філії ГБОУ ВПО ВолгГМУ Моз Росії, доктор медичних наук Черніков Максим Валентинович, професор кафедри фармакології, завідувач лабораторією фармакології антиоксидантних засобів НДІ фармакології ВолГМУ, доктор медичних наук Вадим Анатолійович Косолапов, зав. лабораторією лікарської безпеки НДІ фармакології ВолГМУ, доктор біологічних наук Любов Іванівна Бугайова, зав. лабораторії фармакокінетики НДІ фармакології ВолГМУ, доктор біологічних наук Людмила Володимирівна Смирнова.

Ним опубліковано 797 наукових робіт, з яких п’ять монографії та один навчальний посібник. Найбільш значущих журнальних статей — 317, у тому числі 20 в зарубіжній пресі. Він автор відкриття «Властивості бішофіту пригнічувати ріст і розмноження патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів» (диплом № 75 на заявку на відкриття NA-090 від 11 березня 1998 р.), 71 авторського свідоцтва на винахід, 28 патентів на винахід. Індекс Хірша А. А. Спасова за даними РИНЦ складає 14, за даними Scopus — 13.

А. А. Спасів брав участь у розробці та впровадженні клінічну практику лікарських препаратів «Поликатан» (1990), «Аспаркам-L» (2008 р.), «Левокарнітин» (2003р.), бальнеологічних засобів «Розсіл бішофіту», «Кристалічний бішофіт», «Лінімент бішофіту». Завершені клінічні дослідження антиаритмічного засобу «Ритмидазол» (2005), першого вітчизняного антидиабетического кошти «Диабенол» (2009), завершено доклінічне дослідження нового церебропротективного препарату з антиоксидантними властивостями «Эноксифол» (2009), в рамках Федеральних цільових програм завершуються доклінічні дослідження знеболюючого засобу з каппа-опіоїдної активністю (патент РФ № 2413512 від 29.07.2009 р.) і Н2-гистаминоблокатора (патент РФ № 2058142 від 20.04.1996 р.).

А. А. Спасів є активним учасником реалізації програми Уряду Російської Федерації «Фарма-2020». Спільно з академіком РАН в. І. Петровим, член-кореспондентом РАН І. Н. Тюренковым, професором А. А. Озеровым брав участь у підготовці інноваційного проекту створення Волгоградського фармацевтичного кластера, який затверджено постановою Уряду Російської Федерації від 17 лютого 2011 року № 91 під назвою «Створення інноваційного центру лікарських засобів з дослідним виробництвом».

З 1991 року А. А. Спасів є проректором ВолгГМУ по навчально-виховній роботі з іноземними студентами та міжнародної діяльності. Він входить до складу координаційно-консультативної комісії при Міністерстві охорони здоров’я і соціального розвитку та Міністерстві науки і освіти РФ з питань координації міжнародної діяльності внз та навчання іноземних громадян. Завдяки активної організаційної роботи були залучені студенти з багатьох регіонів південно-східної Азії, Африки. При ньому була впроваджена система викладання англійською мовою, що різко підвищило авторитет ВолгГМУ на ринку освітніх послуг.

А. А. Спасів є членом правління Наукового товариства фармакологів Росії, спеціалізованої вченої ради ВолгГМУ, заступником голови предметно-методичної комісії з фармакології, клінічної фармакології, входить до складу редакційної ради журналів: «Клінічна та експериментальна фармакологія», «Вісник ВолгГМУ», «Волгоградський науково-медичний журнал», «Біоетика».

Олександр Олексійович одружений. У нього прекрасна дочка і двоє чудових онуків. Його хобі: спорт. В туристичних походах на байдарках він пройшов по Волзі і Дону, річках Прибалтики, Сибіру, Півночі Росії. Захищав честь нашого вузу у складі збірної викладачів з баскетболу.

Comments are closed.