Привітання начальника з ін

0

Вітати начальство одне з найстрашніших занять простої людини, адже вміло їх вітати виходить тільки у зовсім невеликого прошарку офісного населення і ті, особливою популярністю не користуються серед інших. Якщо привітати усно шефа не надається можливим, на допомогу прийде функція відправлення повідомлення. Небагатослівний апарат сприйме будь-які словосполучення і передасть його адресату, тому можна бажати всього і більше. Найбільше будь начальнику хочеться почути від співробітника слова щирої людської вдячності, але з ще більшим натхненням він прийме жартівливе побажання або рядочки з часткою іронії, яка, безсумнівно, підніме настрій і робочий дух.

Дорогий начальник, з днем народження!
Вітаємо всією душею тебе!
І зараз, в пориві натхнення,
Вірші даруємо ми, тебе люблячи!

Ми за тебе завжди горою,
Начальник ти наш дорогий!
У твій день народження обіцяємо
Працювати, не покладаючи рук!

Наш дорогий, коханий бос!
Що побажати тобі? Питання!
Бажаємо ми в твій день народження
Любові і щастя, без сумніву!

Знаємо, що найкращий подарунок від нас,
Це наша старанна робота.
Шеф! В цей день обіцяємо зараз
Закінчити всі плани і здати всі звіти!

Начальник, ти для нас приклад у всьому!
І з днем народження сьогодні вітаючи,
Працювати ще краще обіцяємо,
Ми з кожним наступним новим днем!

Дорогий Ви наш начальник,
Справедливий і прямий,
З святом ми вітаємо,
І стоїмо за Вас стіною!

Нас шеф зовсім зачарував:
Такий великий. потенціал!
8 годин 5 днів на тиждень
Ми від начальника балдеем!

Шеф наш від сонця лицем красний,
Він справедливий, широкий душею,
Ми дружно бажаємо Вам щастя,
Правте Ви фірмою і долею!

Бажаємо успіхів у кожній справі,
Бажаємо досягати мети,
Бажаємо Вам йти вперед,
Не знаючи горя і турбот!

Бажаємо загального признанья,
Бажаємо радості великої,
І жіночого зачарування,
І чіпкої хватки діловий!

Начальник наш, усі ми вам
У славний день вашого народження
Бажаємо щастя і терпіння,
Успіху всім вашим справах
І в обороті прибавленья!

Бажаємо здоров’я на довгі роки.
Щоб Вас стороною обходили знегоди,
Щоб щастя і радість не знали розлуки,
Щоб думу зігріли Вам діти й онуки.

З днем народження тебе вітаємо!
Щастя в житті великого бажаємо,
Світлих днів і посмішок букет,
Не хворіти, не старіти багато років!

Щоб консенсус правил у колективі,
І монополії тебе не поглинули,
Доходи, щоб, податки оминали,
Друзі вірні і ніколи не підводили!

Бути шефом фірми нелегко,
Він тягне воза, яких не багато.
Йому б за шкідливість молоко,
Але він не шкідливий, слава Богу!

З ранку летить по кабінетах,
Кольоровий хвилею серпантин,
Сьогодні вітаємо шефа,
Король він славних іменин!

Терпіння дружно побажаємо,
Триматися бадьоро, не хворіти,
Завжди керував, щоб нами,
В роботі полум’ям горіти!

Гуде відділ, як розтривожений вулик,
Начальник в цей день наш ювіляр,
Вам щастя в нескінченність ми розмножили,
З ранку комп’ютер музику грав!

Таланту чужі украшенья та хутра,
Йому властиві відносини прості.
Змусити Вам по силам навіть півня
Нести на благо фірми золоті яйця!

Нехай бізнес міцніє, процвітає,
Замовлень вал не вичерпується
І всі перешкоди на шляху
Жартома ви зможете змести.

Тобі бажаю в день народження
Прекрасних безтурботних буден,
І в бізнесі, хоч він і важкий,
Завжди успіхів і цветенья!

Робота – невід’ємна частина нашого життя, і стосунки з колегами істотно впливають на настрій кожної людини. Спокійний робочий день у дружному колективі дозволить розслабитися ввечері і думати тільки про близьких людей. Найскладніше вибудувати правильні відносини з керівником, адже від нього безпосередньо залежить спокій кожного співробітника. Особливо важко доводиться колективу, якщо потрібно привітати начальника з днем народження. Ніхто не хоче брати на себе таку відповідальність один, тому привітання зазвичай готують всі разом. Весь цей процес можна розділити на кілька етапів.

Варіанти привітання начальника з днем народження потрібно обговорити з усіма співробітниками заздалегідь. Не варто чекати останнього тижня перед святом, це загрожує непродуманим сценарієм і зіпсованим настроєм винуватця торжества.

Спочатку необхідно визначитися, наскільки масштабним має бути привітання. Деякі люди вважають, що керівника, який не акцентує увагу підлеглих на дату свого народження і уникає розмов на цю тему, краще взагалі не вітати. У більшості випадків така думка помилкова, і загальне мовчання може бути розцінено як просте неповагу. Привітання краще організувати в будь-якому випадку, головне, вирішити, буде це урочистий захід з веселим сценарієм або скромне побажання від усього колективу з символічним подарунком.

Привітання суворого начальника

Те, яким буде привітання, залежить від конкретного колективу, відносин у ньому і ролі начальника до життя співробітників. Якщо керівник відвідує підлеглих вкрай рідко, в основному для того, щоб відчитати, що провинилися, то, швидше за все, готувати пишний свято ні до чого. Начальник у свій день народження може взагалі не приїхати в офіс. У цьому випадку доречними будуть невеликий діловий подарунок та листівка начальнику. З днем народження може привітати керівника його заступник і передати підготовлені колективом сувеніри.

Якщо начальник – душа компанії

Якщо начальник – душа компанії, бере участь в житті кожного співробітника, допомагає в особистих питаннях, то його підлеглі можуть організувати веселе свято з підходящим з нагоди сценарієм. Якщо керівник ділиться своїми турботами з підлеглими, то вони напевно будуть знати, як він сам планує відзначати урочисту дату. Адже підготовка сценарію багато в чому залежить від місця проведення заходу. Привітання начальника з днем народження може бути організовано в офісі, якомусь розважальному закладі або на природі. Цей момент, як правило, визначається самим керівником.

Який би не був сценарій привітання начальника з днем народження, колегам потрібно обговорити питання про те, хто і за що відповідає. Безпосередньо сценарій краще обміркувати всім разом. Якщо серед співробітників є людина, краще інших знає керівника, свободу для творчості можна надати йому. При цьому колектив не повинен усуватися від того, що відбувається, адже спільними зусиллями можна придумати дуже оригінальний сценарій. Розподіляючи обов’язки, слід враховувати здібності кожного конкретного працівника. Працівник, що виконує обов’язки менеджера і щодня спілкується з великою кількістю людей, краще складе побажання з днем народження начальника, що працює в тому ж відділі механік.

Складання сценарію

Незалежно від того, де відбуватиметься святкування, сценарій дня народження начальника включає в себе наступні моменти:

 1. Вступна частина. Це може бути коротке привітання заступника або когось із співробітників. Можна підготувати вірші чи побажання в прозі і прочитати їх усім колективом. Головне, попередньо відрепетирувати даний момент, щоб не було затримок.
 2. Розважальна частина. Цей етап надає саме велике поле для творчості. При виборі цікавих розваг і конкурсів потрібно орієнтуватися на захоплення начальника, а також сильні сторони співробітників. Наприклад, якщо керівник – великий любитель риболовлі, можна влаштувати різні конкурси з ловом риби» з великих тазиків з пов’язаними руками. Якщо в колективі хтось гарно співає, сценарій можна включити музичне привітання. Можна задіяти у привітанні сторонніх людей, якщо це доречно. Наприклад, керівник дуже любить танці. А одна зі співробітниць відвідує уроки хореографії. Одна вона навряд чи буде виступати, та й бажаного ефекту таке видовище не принесе. Але якщо запросити виступити разом із співробітницею її колег по танцювальній школі, вийде оригінальне і незабутнє привітання.
 3. Вручення подарунка. Цей етап може бути об’єднаний з розважальною частиною. Все залежить від сценарію свята. Зазвичай дарують подарунок керівникові загальний від усього колективу. Вибір його ґрунтується на перевагах начальника. Якщо визначитися складно, можна купити який-небудь цінний ділової сувенір. Головне, не робити все дуже офіційно. Якщо начальник обожнює екстремальний спорт, то краще піднести йому в подарунок купон на стрибок з парашутом, ніж дорогий щоденник.

Якщо відомо, що вітати начальника з днем народження колектив буде в офісі, краще зробити ставку на несподіванка. Такий захід проводиться зазвичай в кінці дня. Співробітники можуть, прийшовши вранці на роботу, скромно привітати свого керівника, нічим не видаючи готується сюрприз. Святковий одяг краще взяти з собою, адже шикарні вбрання співробітниць відразу викриють готується дійство. Прикрашання офісу потрібно підготувати заздалегідь, щоб залишилося тільки розвісити кульки та стрічки. Накрити стіл допоможуть спеціалізовані фірми по обслуговуванню урочистостей, фахівців яких можна запросити на певний час. Вони доставлять всі обумовлені страви і сервірують стіл. В кінці робочого дня треба під яким-небудь приводом відвести керівника з того приміщення, де буде свято, а коли він повернеться – все вже повинно бути готово.

Захід в кафе або ресторані

Якщо проведення урочистості заплановано в кафе або ресторані, краще запросити професійного ведучого. Можна організувати конкурси і самостійно, але в умовах незнайомого приміщення це зробити досить складно. Та й обстановка ресторану зобов’язує до більш масштабного привітання, ніж, наприклад, веселощі в офісному приміщенні. Головне, в умовах загального веселощів і чіткої програми провідного не забути сказати теплі слова начальнику на день народження.

Привітання на природі

Немає нічого краще, ніж шашлики і пісні біля багаття теплим літнім вечором! Якщо ваш начальник того ж думки – сміливо організуйте вилазку на природу. Правда, цей варіант краще обговорити з керівником заздалегідь, адже на поїздку необхідна певна кількість часу, який він міг би присвятити близьким. Адже день народження — це сімейне свято, не потрібно ставити начальника перед незручним вибором, який, швидше за все, буде не на користь колективу.

Відзначаючи день народження начальника на природі, можна влаштувати командні змагання. Якщо дія відбувається на турбазі, де є інша компанія відпочивальників, можна запросити їх взяти участь у розвагах. Такі змагання не тільки підніме всім настрій, але і допоможуть колективу об’єднатися в боротьбі з спільним супротивником.

 • — повітряні кульки;
 • — фотографії;
 • — подарунок.
 • як відсвяткувати день народження начальника
 • Як Привітати Колег, Співробітників З Новим Роком 2013?

До подарунку для начальниці висувається кілька вимог, обов’язкових до дотримання:

— він повинен бути солідним і якісним;
— ніяких інтимних речей типу декоративної косметики, нижньої білизни або доглядають коштів;
— подарунок повинен бути призначений саме для жінки;
— враховуйте інтереси та захоплення начальниці.

 • Кульки
 • Оформлені віршовані привітання
 • Цукерки
 • Шампанське
 • Бізнес-подарунки

Comments are closed.