Привітання на ювілей організації

0

Дорогий(-а) . з величезним задоволенням і від усього серця вітаємо Вашу організацію та її співробітників зі славним і значним ювілеєм — X-річчям з дня заснування. Ми добре знаємо, що престиж фірми і значення того, що вона робить, далеко не завжди визначається їх розмірами і обсягом фондів. Невеликі організації можуть зберігати великі традиції вітчизняного виробництва і, спираючись на них, сприяти розвитку галузі дуже плідно, ефективно і цілеспрямовано. Яскравий приклад цього — діяльність [назва фірми], потужного промислового вузла в маленькому російському місті.
Ми раді за Вас, пишаємося Вами, бажаємо всякого наивозможного процвітання і успіху в благий, безкорисливої і самовідданої Вашій роботі, яка так потрібна сьогодні Росії.
Від Ваших друзів, однодумців і колег.

Привітання з ювілеєм фірми працівникам та гостям від директора (від керівництва)

Шановні пані та панове! Я вдячний всім співробітникам нашої фірми, які всі ці роки трудилися заради досягнення високої мети — стати кращими. Сьогодні ми святкуємо ювілей нашої фірми, на якому присутня багато запрошених — наших щирих друзів, які завжди підтримували нас і допомагали нам. Я хочу подякувати їм за це.
Озираючись назад я згадую роки становлення нашої фірми. Вони були найважчими. Нам доводилося працювати буквально день і ніч. І праця був наш винагороджений, ми добилися відмінних результатів. Це визнають навіть наші конкуренти. Наша продукція користується величезним попитом у споживачів. І це найкраща нагорода за наш титанічна праця. Я сподіваюся, що і надалі нашу фірму буде супроводжувати успіх і удача. І ми будемо займати лідируюче положення на ринку.
Піднімемо ж наші келихи і вип’ємо за успіх, який приходить до тих, хто вміє працювати! Ще раз дякую всім!

Привітання з ювілеєм компанії (фірми)

Вельмишановний(-а). від імені та за дорученням [назва підприємства] і її директора . вітаю з X-річчям від дня її заснування. Ми цінуємо великий внесок, який Ваше підприємство вносить в економічний (культурне або ін.) розвиток російської провінції, і бажаємо їй ще більше досягти успіху у цій перспективній діяльності.
Прошу передати дане вітання всім співробітникам підприємства.
З щирою повагою, .

Лист-привітання з ювілеєм фірми (організації, компанії)

Від усієї душі вітаю Вас, шановний(-а) . з ювілеєм фірми!
Мені сумно, що я не потрапив на ювілей, однак, користуючись можливістю, відповідаю на Ваше запрошення.
Хочу побажати Вашому підприємству подальшого процвітання та стабільності, а Вам і Вашим колегам — доброго здоров’я, сил і завзятості в служінні справі. Наш колектив незмінно буде надійним і дружнім партнером Вашій фірмі.
З повагою, .

Привітання з ювілеєм фірми працівникам (співробітникам) від директора

Шановні пані та панове! Ми зібралися на цьому святковому банкеті, щоб відзначити ювілей нашої фірми. Як директор, я вдячний всім співробітникам за їх величезний працю заради процвітання нашої фірми.
За ті роки, що існує наша фірма, ми закріпилися на ринку, потіснивши багатьох своїх конкурентів. Нас знають і поважають. У нас відмінна репутація, якої ми дуже дорожимо. Наша філософія гранично проста — працювати краще конкурентів. І це нам вдається.
Я хочу підняти келих і попросити Фортуну ніколи не відвертатися від нас! А все інше, що залежить від нас, ми зробимо. За нашу фірму!

Прийом бізнесменів (підприємців) в податковій інспекції

Шановні панове! Сьогодні ми запросили наших партнерів, щоб поговорити про існуючі проблеми. Хотілося б сказати вам, що ми, податкові службовці, зацікавлені в добрих відносинах між нами. Ми можемо і повинні співпрацювати в дусі довіри один одному, щоб податковий інспектор не викликав у вас негативних почуттів. А для цього ми повинні зрозуміти, що кожен з нас виконує свою роботу.
Зі свого боку ми розуміємо вас — платити податки, напевно, не саме приємне… Але в теж час без податків не можливе існування держави. Це проста істина.
І ось, виходячи з цього, ми і повинні співпрацювати, підкреслюю це слово, співпрацювати один одному назустріч. Перед початком нашого діалогу я хочу запропонувати випити шампанського за взаєморозуміння і довіру між нами!

Все в організації,
Справою займаються.
Не випадково акції,
Цінами вибухають.

В ювілей привітати всіх,
Щиро бажаю.
Є удачі і успіх,
З чим і вітаю.

Мета у нас одна,
Підвищувати доходи.
Щоб зарплати зростання сповна,
Вам покрив витрати.

Нехай ідеї в головах,
Потрібні знайдуться.
І в практичних справах,
З якістю зійдуться.

Висуватися до прохідної,
У свято дозволяю.
Як директор, вихідний,
Всім Вам оголошую.
Автор: Олександр Золотарьов © Росія 2013 рік

Видели ночь, гуляли всю ніч до ранку.

Ми працюємо, живе і процвітає наша компанія. Ототожнюючи компанію з людиною, ми звикли святкувати дату її створення – День народження компанії! Річна віха – певна межа, яка дозволяє озирнутися назад, підвести підсумки, проаналізувати пройдений шлях і позитивно подивитися на перспективи!

Гордість за свою справу, згуртування колективу і підняття в ньому настрої, визнання оточуючими значущості діяльності кожного співробітника компанії і колективу в цілому – ось неповний список завдань, які ми допомагаємо вам вирішити на корпоративному святі, присвяченому Дню народження або ювілею організації. Цього і багато чого іншого ви досягнете тільки при високому ступені планування і організації Дня народження або ювілею компанії.

Планування та організація і проведення Дня народження компанії

Вибір місця і дати проведення свята, задумка сюжету, розробка сценарію, режисура і постановка номерів художньої самодіяльності, запрошення артистів, вирішення технічних та організаційних питань буде реалізовано командою фахівців найвищого класу. При проведенні Дня народження компанії ми намагаємося задіяти і відзначати всіх співробітників, оптимізуємо привітання керівництва і запрошених гостей, прикрашаємо свято виступом артистів, розповідаємо історію створення і розвитку компанії в сучасному форматі слайд-шоу або фільму. Звичайно ж, і гості вашого свята не залишаться без уваги – ввічливість й інтелігентність ведучого, заздалегідь який погодив з вами їх оригінальне подання, не залишить нікого байдужим.

Особливості святкування ювілею компанії

Особливо значущою подією є ювілейна дата від дня заснування організації. Привітання організації з ювілеєм – вкрай важлива і відповідальна справа, адже ювілей – підсумок великого життєвого етапу. Ювілей компанії традиційно відзначається з розмахом: запрошуються VIP-персони, велика кількість гостей, змінюється традиційний для чергових Днів народжень формат святкування – із звичайного банкета на концерт з банкетом, запрошуються московські артисти і зірки світового масштабу. Для підняття заходи на відповідний рівень нами буде розроблено воістину унікальне, креативне пропозицію, залучені найкращі фахівці. При цьому відповідальність нашої роботи збільшиться у сто крат.

Comments are closed.