Привітання на ювілей компанії

0

Казки-експромти для нетверезої компанії для веселощів

Всі знають, як здорово зібратися компанією друзів і посидіти ввечері. А щоб вам було ще краще і цікавіше, є нові казки-експромти для нетверезої компанії друзів на різні свята. Наприклад, на ювілей чи новий рік, день народження або просто на дружні посиденьки. Дивіться наші ідеї, беріть щось собі і веселіться.

Казка – курочка ряба та золота рибка.
Перша казка-експромт – це дві казки, які об’єднані в одну. Мова йде про казку курочка ряба і про казку золота рибка. Слова читає ведучий, а учасники казки говорять свої репліки, коли називається ім’я.

Дід Іван – не, ну моя-то краще буде
Бабця Марія – у мене найсмачніші паляниці
Курочка ряба – золото 585 проби
Дід Степан – лавелас в п’ятому поколінні
Бабця Люба – я натура витончена, і романтична
Золота рибка – кожен раз одне і те ж бажання

Жили-були в одному селі під назвою «Давидов кінець» дід Іван (не, ну моя-то краще буде), баба Мар’я (у мене самі смачні коржі), і курочка ряба (золото 585 проби).
А в сусідньому селі зі скромною назвою «сучная» жили-були дід Степан (лавелас в п’ятому поколінні), баба Любка (я натура витончена, і романтична) і була у них золота рибка (кожен раз одне і те ж бажання).
І ось одного разу прийшли дід Степан (лавелас в п’ятому поколінні) з бабою Любкой (я натура витончена, і романтична) у гості до діда Івана (не, ну моя-то краще буде) і бабці Марії (у мене самі смачні коржі). Прийшли і принесли з собою золоту рибку (кожен раз одне і те ж бажання).
Старі друг з другом часто бачилися раз в тиждень в лазні. А ось дружин один у одного бачили вперше. Вперше побачив бабу Любу (я натура витончена, і романтична) дід Іван (не, ну моя-то краще буде). А дід Степан (лавелас в п’ятому поколінні) вперше побачив бабу Марію (у мене самі смачні коржі). Ну вони побачилися, обнялися й почали розмову вести.
Виявилося, що діда Степан (лавелас в п’ятому поколінні) з бабою Любкой (я натура витончена, і романтична) прийшли не просто так, а принесли золоту рибку (кожен раз одне і те ж бажання), що курочка ряба (золото 585 проби) показала їй золоте яйце. Золота рибка (кожен раз одне і те ж бажання) ніколи не бачила золото, а у людей похилого віку залишилося останнє бажання, і вони хотіли трохи золота, щоб старість була в радість.
Встали люди похилого віку і обступили курочку рябу (золото 585 проби). Стали чекати, коли ж золоте яйце снесется. А поки чекали, то дід Степан (лавелас в п’ятому поколінні) став фліртувати з бабою Марією (у мене самі смачні коржі). Захотілося йому покуштувати ці найсмачніші паляниці. Побачила це бабця Люба (я натура витончена, і романтична) і вирішила час не втрачати, а підкотити до діду Івану (не, ну моя-то краще буде). І стали вони фліртувати один з одним, хрест на хрест. І все начебто йшло добре, як раз – і знесла яйце курочка ряба (золото 585 проби). Зраділи люди похилого віку і на радощах почали накривати стіл, частування діставати та горілку випивати.
Особливо радіють люди похилого віку з селі «сучная» — тепер у них буде багато золота, завдяки золотої рибки (кожен раз одне і те ж бажання). Сидять, веселяться і випивають. І тут чують – бам! Впало золоте яєчко і розбилося. Дивляться старі поза до умінні на курочку рябу (золото 585 проби). Та як заплакали всі разом. А золота рибка (кожен раз одне і те ж бажання) заспокоює їх і каже – не плачте, я виконаю будь-яке ваше бажання! Заспокоїлося старики і стали замовляти: горілки, закуски, горілки їжі, горілки закуски, горілки їжі – щоб горе запити. Нічого не поробиш, доведеться виконувати. І з’явився на столі горілка, їжа і закуска. Виконала бажання старих золота рибка (кожен раз одне і те ж бажання).
Так давайте і ми виконаємо наше бажання і виллємо собі за щасливий кінець у всіх російських казках.

Казка – Білосніжка і сім гномів.
Всі знають казку – Білосніжка і сім гномів. Пропонуємо вам зіграти її на своїх посиденьках, і посміятися. У цієї казки вам не доведеться нічого робити. Акторам треба тільки майстерно грати і реагувати на все, що відбувається. Чим краще вони зіграють, тим веселіше буде, і всі гості залишаться задоволені.
Послухайте казку і переконайтеся, що вона смішна і незвичайна:

Comments are closed.