Привітання на весілля тост

0

Сьогодні один із самих щасливих днів твого життя. Ми дружимо з тобою вже стільки років, що я вже давно збився з ліку. Ти мій найкращий друг і я дуже радий, що ти нарешті зумів відшукати ту саму довгоочікувану і єдину, з якою сьогодні ти створив сім’ю. Я хочу побажати вашому молодому союзу безмежного щастя, взаємоповаги та взаєморозуміння. Будьте опорою один для одного і любите, так щиро і сильно, щоб вам білою заздрістю заздрив весь світ. Я піднімаю келих за свого друга, за його красуню дружину, за їх величезний, але такий вірний крок!

Друже, сьогодні ти став чоловіком! Бажаю тобі смачних борщів, чистих шкарпеток, випрасуваних сорочок, безсонних ночей, млинців від тещі приготованих з турботою. Ну а якщо серйозно, то щастя вам, молодята, взаєморозуміння і любові! Живіть дружно і бережіть один одного!

З Днем весілля тебе! Я знаю, що ти надійний, вірний, завжди готовий прийти і приходить на допомогу, один. Бажаю тобі бути таким же чоловіком. Оберігай, цінуй і захищай свою сім’ю. Поки вона складається із вас двох, але, сподіваюся, що скоро з’явиться третій, маленький чоловічок — ваш малюк, а ось третє лівих людей нехай у вашій родині ніколи не буде!

Всі дівчата шукають принца на білому коні! І звичайно не всі його чекають, адже на шляху у принців стільки перешкод! Так давайте піднімемо келихи за мого друга, якого ніщо не змогло зупинити на шляху до своєї принцесі, що сиділа сьогодні поруч з ним! За наполегливість!

Ось ми і дочекалися, коли ти нарешті вирішив одружується! Я дуже радий за вас, хлопці, адже такі люблячі один одного пари не так часто зустрічаються. Пропоную всім підняти келихи і випити за щастя і здоров’я нової сім’ї! За молодих!

Друже, сьогодні ти взяв у дружини саму милу, розумну, добру, красиву, ніжну, турботливу, бажану і найкращу для тебе дівчину. Люби її, захоплюйся нею, будь вірний і надійний, щоб вона з перерахованого вище не перетворилася на мегеру, відьму, пилу і грымзу. Рада вам дам любов! З Днем весілля!

Друг, ми все життя з тобою все ділили навпіл: і хліб, і цукерки, і жінок. Але зараз не той випадок. Ти вибрав жінку своєї мрії, я не стану з тобою її ділити. Тепер ти дорослий. Тому вирішуй цю проблему сам! За Вашу родину!

Ти сьогодні став чоловіком, і з цим я поспішаю привітати. Вашій родині я в першу чергу хочу побажати незгасною любові і щастя. Мій друг, п’ю за те, щоб ваш союз був непорушним, міцним, щоб ваша спільна життя була без задорін і тріщин!

Мій друг, сьогодні ти став чоловіком,
За це я вип’ю до дна,
Бажаю щастя вам з дружиною,
Щоб у світі жили ви завжди!

Щоб не турбували негаразди,
З тобою поруч буду я,
Діточок вам гарних і здорових,
Гармонії, достатку і добра!

А ще, любові звичайно,
Нехай вона завжди цвіте,
Нехай все буде бездоганно,
Радість у домі хай живе!

Дорогі мої! У цей знаменний день бажаю вам побільше незабутніх днів в сімейному житті, багато грошей і багатства. Будьте мудрі, як змії, сильні як лев, вірні як лебеді. Рада так любов!

Дорогі наші молодята! Всі ми знаємо, що добрі казки завжди закінчуються весіллям. Так нехай же ваше весілля буде тільки початком казки про нескінченної любові і надзвичайною вірності. Гірко!

У вас для щастя є причина,
Ви сьогодні молодчины,
Створили свою сім’ю,
Вас привітати я хочу!

Звертаюся я до нареченої,
Навчися працювати з тестом,
Чоловікові пироги пеки,
За друзів ти не гризи!

Ну, а ти, наречений, дивись,
Ти дружину бережи,
Шуби купуй, діаманти,
І даруй завжди подарунки!

Ну а якщо бути серйозним,
Щастя вам і жити без бід,
П’ю за вас до дна сьогодні,
Довгих вам бажаю років!

Весілля — це день народження нової сім’ї. Я бажаю вашій родині в її день народження бути міцною і нерозлучною. Нехай вона поповнюється новими членами — діточками: дівчатами і хлопцями. Нехай у ній завжди панує мир, спокій, взаєморозуміння і кохання. І нехай у вашій сім’ї попереду ще не одна річниця і не один ювілей. З днем одруження вас!

Кажуть, що кожна людина має право помилятися, але тільки мудрий визнає свої помилки. При цьому тільки сильний попросить вибачення, і тільки любляче серце зможе піти на примирення. Я хочу побажати цій чудовій парі, щоб в їх сімейному житті завжди вистачало мудрості, сили і любові для того, щоб знайти взаєморозуміння!

Келих за щастя піднімаю,
За молодих я п’ю до дна.
Сім’ї я бажаю достатку,
Щоб було все у вас завжди!

Щоб ви насолоджувалися один одним,
Щоб любов завжди цвіла,
Щоб бажання всі збувалися,
Щоб поруч були ви завжди!

Сьогодні ми всі — друзі, родичі, близькі люди зібралися, тому що два наших дорогих і улюблених людини знайшли один одного і вирішили бути разом все життя. Я не можу собі уявити, що було б з життям цих двох, якщо б вони не знайшли один одного. Тепер, коли я дивлюся на них, таких молодих, щасливих, я розумію, що вони створені одне для одного, вони народилися на цей світ, що рано чи пізно зустрітися і створити міцний союз. Так давайте піднімемо келихи і вип’ємо за цих прекрасних наречених!

За вашу нову сім’ю
Келих я підніму
І побажаю вам добра,
Гармонії, любові, тепла!

Тепер єдині, неподільні.
Ви ніжність, ніби два крила.
Бажаю вашій родині щастя,
Щоб любов завжди цвіла!

За вашу родину піднімаю келих,
Нехай не згасне з роками запал,
Хай буде щастя і багато любові,
Нехай оживають всі ваші мрії!

Хай буде радість, затишок у домі,
Біди нехай від сім’ї відійдуть,
Бажаю Вам благодаті, добра,
Любіть один одного, бережіть завжди!

Кажуть, що чоловік повинен вміти робити дві речі: підпалювати хати і шугать коней, щоб його бабі було чим зайнятися, а не виносити йому мізки! Так давайте ж вип’ємо за те, щоб нашим молодятам в їх сімейному житті і так було чим зайнятися, без всяких дурниць! Гірко!

Хочу вам побажати друзі,
Щоб рукою була сім’я,
Щоб ви не знали горя, зла,
Щоб любов завжди цвіла.

Щоб народилися у вас діти,
Найкрасивіші на світі,
Щоб були талановитими,
І щоб здоров’ям здивували.

Я п’ю за вас, за ваш союз,
За будинок, тепло і за затишок,
Щоб все було добре,
Щоб вам в справах завжди щастило!

За вас, за радість і за шлюб,
Щоб не панував ніде бардак,
Щоб розуміли і цінували,
Щоб ви один одним дорожили!

Притчі – це незмінний джерело мудрості. В яскравих і доступних формах вони роз’яснюють нареченим важливі життєві уроки. А чи не це так необхідно нової, тільки що утворилася родині? Тому тост притча на весілля буде дуже доречний. Далі представлені варіанти тостів притч, які містять в собі побажання подружжю і мудрі життєві поради.

Варіанти весільних тостів у вигляді притч

Тост притча «Щастя чоловіка»

Кажуть, що щастя людини у власних руках! Вважається, що жінка буде щаслива, якщо вдало вийде заміж, але як стати щасливим, чоловікові? На це мудреці відповідають так: чоловік може зробити себе щасливим на день, випивши хорошого вина, на два дні – якщо зустрінеться з хорошим другом, але на все життя, якщо буде поважати, любити, цінувати свою дружину. Мій тост за те, щоб наш дорогий наречений був щасливий все життя! Гірко молодим!

Тост притча «Матеріал для щастя»

Не знаю, бувальщина це, але кажуть, що давним-давно жив вправний скульптор, найкращий з усіх, коли-небудь жили на Землі. Роботи, які він створював, були такі гарні, що Бог, бачачи досконалі творіння, вдихала в них життя. Тоді створив майстер скульптури чоловіки і жінки з допомогою кращого матеріалу, а також дав їм імена. Творіння були неймовірної краси, ожили і стали вінцем його творчості. Але під час роботи над ними залишилося у майстра трохи матеріалу.

Бажаючи порадувати своїх улюбленців, скульптор покликав їх і запитав, що ті хотіли б отримати. Ожилі скульптури попросили зробити для них «Щастя», бо вони полюбили один одного і хотіли б жити щасливо. Тоді майстер взяв матеріал, долото і вклав це в руки своїх дітищ, адже щастя людей тільки в їх руках. Давайте ж піднімемо келихи і вип’ємо за те, щоб наші молодята з свого матеріалу виліпили прекрасного дитини, який подарує їм радість і щастя! Гірко новоспеченим чоловікові, дружині!

Тост притча «Будинок душі»

Чоловік узяв собі в дружини жінку. Маючи нестриманий, вимогливий вдачу, за все вичитував дружину, але бачачи, що та ставала сумною, жалів її і просив пробачення. Дружина з радістю приймала вибачення чоловіка, знову ставала радісною, ніжною, але чоловік забував її смуток, знову ображав з-за дрібниць, а потім просив вибачення. Кожен раз після вибачень чоловіка дружина прощала, але ставала трохи менш радісним, ніж зазвичай, поки зовсім не перестала бути ніжною і щасливою. Чоловік просив вибачення, але нічого не змінювалося, а потім і зовсім став карати дружину за поганий тон.

Одного разу, дізнавшись, що в місто приїхав мудрець, який дає людям слушні поради, чоловік пішов до нього і запитав, чому дружина перестала приймати вибачення, бути може, вона загордилась або разбаловалась, і хороших слів чоловіка їй стало мало? На це мудрець сказав так: «Ось уяви собі будинок. Спочатку він новий, красивий, але що станеться з ним, якщо налетить ураган? Скла його вікон будуть розбиті, віконниці – зірвані з петель. Коли стихне непогода, розбиті вікна забиті дошками, поки знову не будуть засклені.

А якщо ураган налітає щодня? Полагодити будинок повністю не вдається, дошки, якими були забиті вікна, раз за разом зриває вітер, на місці, де були вбиті цвяхи, залишаються дірки. Після кожного урагану таких дірок стає більше і більше, а будинок стає більш старим. Душа твоєї дружини – як цей будинок. Коли ти ображаєш дружину, в її душі відбувається переворот. Твої вибачення, немов дошки, закривають її душевні рани, але коли ти ображаєш її знову, ти зриваєш їх, не даючи їм загоїтися. На місці незагоєних ран утворюються шрами, отвори від цвяхів, зцілити які буде непросто».

Чоловік пішов до своєї дружини і витратив багато років, ставлячись до неї дбайливо, з любов’ю, перш ніж її душевні рани повністю загоїлися. Давайте ж вип’ємо за те, щоб вдома душ наших молодят не знали ураганів розбіжностей і завжди залишалися новими й гарними, адже набагато легше берегти і піклуватися про новому, ніж відбудовувати заново зруйноване і старе. Рада вам та любов, наречені!

Тост притча «Дитячі іграшки»

В одному місті жив ляльковод, який був не тільки майстром, але і мудрою людиною. Роз’їжджаючи по містах, він дарував дітям іграшки безкоштовно, але вони були створені з кришталю, а деталі виконані настільки тонко і вишукано, що то і справа ламалися в руках непосидючих дітлахів. Як не намагалися діти вберегти іграшки, але не могли – занадто тендітними їх робив майстер. Все це засмучувало малюків, адже іграшки були неймовірної краси. Розлючені батьки прийшли якось до ляльководи і запитали, навіщо той дарує дітям тільки дитячі іграшки, не злий умисел чи за цим криється?

Майстер на це відповів, що дарує дітям такі тендітні іграшки, маючи тільки добрі спонукання, адже скоро вони всі виростуть і хто-небудь подарує їм ще більш тендітну річ – своє серце, а на цих іграшках вони зможуть хоч трохи потренуватися його берегти. Так вип’ємо ж за те, щоб молодята ставилися з таким же трепетом до сердець одне одного, як якщо б вони були зроблені з кришталю! Гірко новоспеченим чоловікові, дружині!

Тост притча «Сила компліменту»

Розповім вам одну притчу. Зустрічаються якось дві старі бабусі-довгожительки. Одна іншій каже:

— Знаєш, мій дорогий чоловік досі мене любить і робить компліменти! Ось, наприклад, за обідом він сказав, що у мене така ж усмішка, як раніше.

— Невже твій чоловік бреше?

— Ні, у мене що зараз, в 100 років, зубів немає, що в 60 вже не було. Але як же все одно приємно це чути!

Добре слово дорожче золотого злитка! Так вип’ємо ж за нареченого і наречену, за те, щоб вони завжди знаходили привід сказати один одному щось приємне!

Відео: оригінальний весільний тост притча

Вибравши повчальний розповідь в якості привітання нареченим, необхідно пам’ятати, що важливо не тільки знайти, вивчити тост притчу на весілля, але і зуміти цікаво його подати. Вимовляти повчальну історію потрібно чітко, з виразом, з розумінням сенсу, розставляючи акценти на важливих місцях. Тільки розказана цікаво, притча буде затребувана у слухачів. Як правильно вимовити такий оригінальний тост, дивіться у цьому відео:

Тости притчі корисні молодої сім’ї, адже вони показують, як уникнути помилок, здатних нашкодити шлюбу. Тому гості, розповідають притчі за столом, не тільки бажають добра молодятам, але роблять внесок в їх благополуччя. Якщо ж ви друзі молодят і шукаєте більш прості за формою тости, то на нашому сайті є оригінальні весільні тости від друзів.

Тости на весілля на казахською мовою у віршах і в прозі дані з переказом, це щирі, красиві привітання на важливий день молодят.

Тости на весілля на казахською мовою

Б?гінгі за?ди некелері?, ?йлену тойлары? ??тты болсын. Денсаулы?тари? зор, Махаббаттары? баянды болсын! Ал «махаббат» байлы? пен ба?ытты? ?олда?анын ?натады дейді, ендеше бай боли?дар, ба?ытты боли?дар! ?йлері?де молшылык пен погоди, бакит пен шаттык, бірлік пен ынтыма? болсын! Аралары?так тек ?ана сыйласты? пен т?сіністік орналассын. Жолдары? ашы? отбасылары? тату болсын. ?мірде ?уаныштарда так ?иыншылы?та да бірге боли?дар. Біра? ?уанышты?ттері? 100 есе арти? болсын. Ж?птары? жазылмасын, бірге ?ол ?стасып ?за? ?світ?рі?дер. Екі жа??а так сыйлы боли?дар! Аспандары? ашы? болып, дастархандары?нан ?вона? ?зілмесін! Екеуі? осылай до?лімдеп, жаркырап алдымызда ж?ре беріндер!

Дозвольте привітати вас із законним шлюбом! Бажаємо вам міцного здоров’я, нехай любов стане вашою дороговказною зіркою. Нехай ваш дім буде повною чашею. Бажаємо вам, щоб між вами панували взаєморозуміння і підтримка. Нехай вам завжди щастить. Будьте разом і в горі, і радості. Нехай радісних моментів у вашому житті буде в сто разів більше, ніж сумних. Ніколи не розлучайтеся, пройдіть по життєвому шляху, тримаючись за руки. Будьте шановані усіма родичами. Нехай небо над вами буде чистим і ясним! Нехай ваша сім’я буде хлібосільну, а будинок буде сповнений гостей.

Тост на весілля на казахському

Жастар?а тілейтінім: Зор денсаулы?, ашы? аспан, м?лдір махаббат! – Бажаю молодим: Міцного здоров’я, чистого неба і щирою (прозорою) любові.

Казахські тости на весілля

?ымбатты жас ж?байлар! Сіздерді за?ди некелері?ізбен ??тты?таймыз!
Шин ж?ректен махаббатты м??гіге са?таулары?ызды тілейміз!
Б?гінгі до?н – сіздерді? ?мірлері?іздегі е? ба?ытты до?н. “?йлену про?ай,
?ї болу ?иын»,- дейді хал?ымыз. Мен сіздерге ?зара т?сіністік, махаббат пен татулы? тілеймін. Сіздерге тілейтініміз – б?гінгідей ба?ытты?т ?світ бойы бірге болсын!

Дорогі молодята! Вітаємо вас зі вступом у законний шлюб! Від щирого серця бажаємо вам зберегти вашу любов назавжди! Сьогодні найщасливіший день у вашому житті. У народі кажуть: «Одружується легко? Сім’ю створити важко».Я хочу побажати вам взаєморозуміння, любові та злагоди! Бажаємо вам пронести своє щастя через все своє життя!

Весільні привітання на казахському

Махаббат мейлі сіздікі еш?ашан бітпейді! Мейлі барлы? ?ткізеді, не туралы армандайсы?ыз! ?світ мейлі ?за? ж?не ?демі, сізді? ?йі?ізде балу?лкісі еш?ашан ?шетін болмайды! Мейлі жылу ?рдайым сіз, ж?не ж?рекке ?йде! орнайды

Нехай ваша любов ніколи не закінчується! Хай збудеться все, про що мрієте! Нехай життя буде довгим і красивою, а у вашому будинку ніколи не змовкає сміх! Нехай тепло завжди панує і у вашому будинку, і в серці!

Весільні тости на казахському у віршах

Егіз а??у ся?тан?ан достарым,
Бастапсыздар ж?байлы ?світ — дастанын.
Ми?ти болсын тіккен орда? — отауы?,
??тты болсын ал?аш т?ндік аш?ани?.
Бір ісі?нен асып т?сіп бір ісі?,
Кулі?тасын ??т — погоди — ырысы?.
Отауы? так кішігірім — Отаны?,
М?нгі болсын, м?нгі болсын ?лысы?!

Як два білих лебедя,
Починаєте ви свою історію свого сімейного життя.
Нехай буде міцна ваш союз,
хай буде міцним поріг вашого будинку.
Нехай усі ваші справи підуть в гору.
Нехай буде чаша повним-повна!
Дім – це наша маленька батьківщина,
так хай вона буде міцна, на століття!

Весільні тости на казахському

Екі б?ла? бір арна?а то?ысты,
Екі ж?річок?ынысты, табысты.
Тілейікші аппа? арман-а?ысты,
Т?лпар?а т?н озып ши?ар шабысты.
Жа?а отауды? ша?ыра?ин?теріп,
Кел, достарым, пані?си тілек етелік!
?йленгендер — алтин сарай сал?андар,
Балалы?и естелікке ?ал?андар!
?алады енді балалы? ша? ертек боп
Кел, достарым, шатты? тієї?а орта? боп!
Екі ж?бай — ?атар т?р?ан періште,
Бірге ?шсын ба?-болаша? — ?рісте!

Як два джерела, так і двоє молодих сердець з’єдналися воєдино. Так побажаємо їм хорошого течії, перемоги в усьому, як краще скакуну. Давайте друзі побажаємо нової сім’ї хороших благ. Молоді, побудувавши свій золотий замок, залишать у пам’яті свої дитячі витівки. Давайте, друзі разом з ними розділимо їх радість і щастя. Ось стоять молоді перед нами, як два ангела, і нехай вони летять назустріч своєму щастю!

Улюблена сестра виходить заміж? Невже ця дитина, яка ще недавно просила пограти з нею в ляльки, стала зовсім дорослою? Рідна малятко, за яку не раз доводилося вступати у дворі, захищати від «нехороших» хлопчиків, раптом оголосила, що той самий Вася, Саша або Коля, який вам не дуже подобався, – її доля. Так, непомітно пролетів час, сестричка подорослішала і… закохалася.

Не за горами чекає радісна подія – одруження молодих. Які тости приготувати сестрі до весілля, щоб передати всю ніжність, переповнює душу? Не забудьте підготуватися заздалегідь до «урочистого виступу». Від хвилювання, турбот, клопоту голова йде обертом? Наші вітання, тости у віршах, прозі допоможуть вам знайти ті головні слова, від яких завмирає серце.

Варіанти тостів на весілля сестри

Привітати молодят з найважливішою подією в житті, побажати щастя, радості, гармонійного союзу неодмінно запропонує тамада всім присутнім. Багате оздоблення залу, урочиста обстановка, безліч гостей… і сама прекрасна наречена у всій Всесвіту – улюблена сестра. Піднімайте ж тост за вірність, любов молодят, вимовляючи теплі слова напуття а міцну щасливе життя!

  • Тост на весілля сестри від брата

Моя сестра, сестра, кохана!

Нині ти виходиш заміж!

Зараз ти сама красива…

З будинку чого йдеш

Ти у чоловіків будинок. В житті нової

Будь завжди щасливою і коханою,

Будь завжди веселою, здоровою.

А смуток проходить повз.

І зірки з чоловіком вам сяють.

Хай щастя буде нескінченним,

Нехай разом добре буває,

Ну а любов хай буде вічною.

Зберігайте вірність безупинно,

Взаєморозуміння в родині у вас

Нехай головним стане –

Як одне дихання. Одне дихання на двох –

Важливіше всього на світі.

Не забувайте ви рідних,

Народите собі діток.

Союз сердець ваш міцним буде,

Келих за вас піднімемо. Тільки –

Нехай солодкість в житті не убуде,

І лише зараз тост буде «Гірко!»

  • Тости на весілля від сестри у віршах

Моя улюблена сестричка!

Тебе з днем весілля вітаю!

І немов пташка-невеличка,

Від нас ти до чоловіка летиш…

Так будь же ти завжди здоровою,

Удачливою, ще – багатою.

У сімейному житті нової

Не знай горя ніколи ти.

Скоріше батьки дітей красивих,

Жінкою будь завжди прекрасною,

Будь завжди щасливою, коханою,

І нехай вам сонце світить ясно!

Заходьте частіше в гості –

Щоб рідних ви не забули,

А зараз я крикну: «Гірко!» –

Щоб завжди вам солодко було!

  • Тост улюбленій сестрі на весілля від сестри-двійнята

Сонечко моє! Поспішаю сказати сей тост для вас, молодят. Союз двох люблячих сердець подарував нам нову сім’ю. Завжди цінуйте радісні моменти життя, хай ніжність улюбленого огортає з ніг до голови! І нехай ти молодша з нас двох, але я вчуся у тебе життєвої мудрості, доброти і турботи. Хочу побажати не розгубити з роками якості, якими всі захоплюються. Міцна любов, взаєморозуміння, вірність – ті три кити, на яких «стоїть» сім’я. А якщо смуток ненавмисно нагряне, згадай ці прекрасні хвилини, посміхнися. Рідна, я піднімаю тост за твою нову «солодке» життя! Гірко!

  • Тост для молодшої сестри на весілля від брата

Красуня моя! Нині найпрекрасніша на світі! Сестричка, в цей благословенний день твої очі сяють від щастя, як дорогоцінні камені. Адже вони видали тебе з головою, коли ти познайомила мене з (ім’я чоловіка). Іскри ніжності, щастя, всепоглинаючої любові спалахували кожен раз, коли ти дивилася на свого чоловіка. А довгі вмовляння, що це тільки дружба, швидше веселили, бавили мене. Як же ти не розуміла, що поруч з тобою – твоя доля? Хочу побажати, щоб полум’я почуттів у ваших серцях ніколи не згасало, розпалюючись все сильніше. Гірко!

  • Тост старшій сестрі на весілля від молодшої

Сестричка! Я піднімаю свій келих з апельсиновим соком у честь вашого союзу. Що побажати двом закоханим серцям? Якщо щастя без краю; якщо радість – то без міри; якщо вірності – то назавжди. Бажаю вам знайти свій шлях у величезному світі; пройти його рука об руку, долаючи всі перешкоди. Ще бажаю бути багатими: душею, почуттями, емоціями. Ви молоді, щасливі, красиві. Все попереду, – кар’єра, бізнес, гроші. Тільки нехай вони стануть лише засобом досягнення. А сенсом життя буде будинок – повна чаша, наповнений дитячим сміхом та радістю. За виконання всіх мрій! Гірко!

  • Тости на весілля від сестри нареченої

Нині моя улюблена сестра стала нареченою! Хочу виголосити сей тост на честь всепоглинаючої любові, яка поєднала наших закоханих. Пронесіть її через роки, відстані, радості, прикрості. Щоб і через багато-багато років ви йшли по життю разом, дивлячись один на одного сяючим поглядом. Бажаю перемоги мудрості над розумністю, терпіння над горделивостью, ніжності над буденністю. Частіше згадуйте цей день, цінуєте вірність, відданість, довіра. Тоді любов подолає всі перешкоди, розпалюючись все сильніше. За міцний шлюб новонародженої сім’ї – «Гірко!»

  • Весільний тост улюбленої сестри

Так, ну нарешті! Моя старша сестричка вийшла заміж! Значить, кімната моя, лише моя! Величезний шафа, телевізор і комп’ютер теж мої. От не зрозумію, плюс це чи мінус? Тільки з ким я буду розмовляти півночі про все на світі, а хто завжди допоможе, захистить? Головне, хто нині «прикриє» все витівки перед батьками? Моя сестра! Люблю тебе, рідна! Бажаю радісного настрою довгі роки спільного життя, міцних обіймів коханого, молодості почуттів і ніжності. Нехай ваш сімейний альбом поповниться мільйоном яскравих фото про незабутні моменти життя! Гірко!

Дорогі мої! Цей тост хочу сказати в честь моєї нової сестри! Наша наречена – нині найкрасивіша, її очі сяють немов два діаманти. Нехай ваші почуття любові, турботи, ніжності зігрівають вас довгі роки, як ласкаве весняне сонечко! Я піднімаю свій келих за радість життя, за ваших діток. Завжди цінуйте один одного, будьте справжніми друзями: вірними, надійними. Улюблений братик! На твоїх плечах відповідальність за сімейне благополуччя. Сестричка! Затишок, тепло домашнього вогнища – твоя турбота. Хочу побажати, щоб будь-які завдання, проблеми ви вирішували разом, досягаючи мети! Гірко!

Прекрасні ласкаві слова привітань, мільйон побажань прозвучать для молодих в урочистий день одруження. Рідні, близькі, друзі поспішають вітати створення союзу люблячих сердець. Передати найніжніші почуття, емоції, що переповнюють душу, допоможуть тости на весілля брата, весільні тости для сестри, опубліковані на нашому сайті.

Весільне застілля – це час урочистих привітань, добрих побажань, красивих тостів, і все це присвячено нареченим. В їх честь звучать вірші, пісні, прекрасні слова. Кожному гостю обов’язково надається можливість вимовити заздоровну промову на честь молодят. Прості побажання сімейного щастя, здоров’я, любові і взаєморозуміння як не можна більш доречні, але про це намагається сказати кожен. Як зробити це красиво? Спеціально для весільного торжества наш сайт зібрав і підготував варіанти тостів для молодих, які виручать вас у цій ситуації. Ви зможете блиснути красномовством і не тільки здивувати гостей, але і – найголовніше – порадувати новоспечених чоловіка і дружину.

Наречений і наречена!
Прошу вас підвестися.
Гостям вклонитися.
Поцілуватися.
Відтепер ваша доля вирішена,
Присвоєні званья вам «чоловік» і «дружина»!
Бажаємо любові вам великий і серцевої,
Щоб був ваш союз самим міцним і вічним.
Нехай з кожним днем стає все красивішим
І нехай ваш дім буде повною чашею!

У тості вам, молоді подружжя,
Бажаємо щастя і добра.
Сім’ю створити, як твердиню,
Щоб нерушимою була.
Вступаючи в сан дружини і чоловіка,
Ви повинні пам’ятати багато років,
Що повинні жити в такій ви дружбу,
В якій темних плям немає.
І, нарешті, ми вам бажаємо,
Щоб весілля радісною була.
Келихи з вами піднімаємо
За море щастя і добра.

Друзі мої! Пора настала
За цим святковим столом
Наповнити всім свої келихи
Шампанським райдужним вином.
Нехай по-дружньому та просто
В честь вас, герої торжества,
Звучать сьогодні в кожному тості
Одні лише добрі слова!

Даруємо вам капусту,
Щоб не було в хаті порожньо.
Даруємо вам цибулю,
Щоб не знали тяжких мук.
Даруємо вам моркву,
Щоб була в хаті любов.
Даруємо вам помідор,
Щоб минув ваш дім розбрат.
Даруємо вам огірок,
Щоб став скоріше наречений — батько.
Даруємо виноград,
Щоб ваш дім був завжди багатий.
Ось подарували скільки.
Ну а тепер вже «Гірко!»

Весілля! Весілля! В цьому звуці
Багато щастя і добра.
Ми сердечно тиснемо вам руки
І бажаємо вам зранку
І до ночі не сердитися,
Дружно жити та поживати,
На роботі не перейматися,
По дорозі додому – мріяти
Про обіймах чоловіка,
Про домашньому вогнищі.
Бережіть ви один одного,
І вперед, рука в руці,
По дорозі життя довгою,
Разом до сивого волосся.
Так давайте вип’ємо дружно
Ми за щастя молодих!

Наливайте не шкодуйте,
Не сумуйте і не грійте,
Пийте, пийте, пийте, пийте,
Завтра будемо згадувати,
Як гуляли, як танцювали,
Як на стіл позалезали,
Пісні співали і кричали,
Бучне весілля грали.

Гей, наречений! На щастя чи ти готовий
(Без підказки, що робити, відомо):
Накупи стільки червоних квітів,
Щоб у них потонула наречена!
Сексапільною, наречена, ти будь,
Не поспішаючи ти неси себе, гордо:
Не ховай свою зрілу груди,
Виставляй напоказ диво-стегна!
Немов два голубка, гарні:
Щастя, славних діточок — ось стільки!
І цілуйтеся все життя — від душі!
За любов на все життя п’ю я! Гірко.

Нехай буде шумно від гостей,
Паморочиться голова від щастя!
Зібрали ви навколо друзів,
Рідних і близьких не випадково!
Сьогодні, нарешті, прийшла
І відбулася ваше весілля!
Бажаю молодим любові,
Величезної радості без міри!
Цінувати миті від душі,
З надією разом жити і з вірою!
Так вип’ємо разом і до дна,
За ці славні слова!

Шампанського зараз біжить річка,
Тепер у нас ти – чоловік, а ти – дружина!
І ця мить нехай буде – назавжди,
І вашу честь дзвенять дзвони!
Прийміть привітань всі слова,
Піднімемо тост за вас і вип’ємо до дна!

Не личить хлопцеві-франту
Пити на весіллі друга «фанту».
Здивують ж гості вас,
Коли почнуть сьорбати лише квас?!
Іль врастяг, неквапливо
Попивати пиво з банки!
Лише красуні нареченої
«Пепсі» я наллю грам двісті.
Сам далі за неї, молодку,
Щоб любила палко,
Раз за разом п’ю лише горілку!
І — ще, ще, ще.

Тости на весілля у прозі :

Коли я був маленьким, мене запросили на весілля, я запитав у Мами: «А чому на деяких дядьків і тіток є червоні стрічки, а на інших ні?» Мама відповіла: «Ну це просто кращі друзі нареченого і нареченої в стрічках ходять…» Потім я побачив останній дзвінок і дуже багато «дядьків» і «тьоть» з стрічками… Тоді я подумав, що одружуються НУ ДУЖЕ щасливі люди. Тепер я вже великий, дорослий, так сказати, і тепер я знаю, що щастя не в стрічках, а в любові! Любіть один одного!

Був я на одному весіллі. Весілля непогане. Але не цим вона мені запам’яталася, а зовсім іншим. Коли гості стали розходитися, наречена їм говорить:
— Спасибі, що ви прийшли! Спасибі за подарунки! Вибачте, якщо що було не так. Я ж вперше виходжу заміж! Наступного разу, сподіваюся, буде краще!
Хочу звернутися до кожного з молодят: нас цілком влаштовує це весілля! І нам, і вам не потрібно наступною.
Живіть щасливо.

Весілля — це лише початок,
Лише старт на життєвому шляху.
І разом належить чимало
Вам рука об руку пройти.
Нехай не померкне ніколи
Щасливого життя зорька.
Нехай буде солодко вам завжди,
Ну а сьогодні — Гірко!
За наших чарівних молодих!

Мені хотілося б від щирого серця побажати молодятам, щоб їх життя була такою ж радісною і веселою, як це весілля. Але весілля тому й весела, що винуватці свята дарують іншим радість і веселощі й самі тішаться.
Ось цей принцип відображення: кохайте і будете коханими, даруйте та будете одариваемы — я хочу рекомендувати як важливий життєвий принцип.
Хай живуть наречений і наречена! Гірко!!

Дорогі наречені! Від усієї душі бажаю вам відсвяткувати у вашому житті як мінімум ще десять весіль: паперову — через рік, скляний — через два роки, витриману — через три роки, ситцеве — через п’ять років, бронзову — через десять років, порцелянову — через п’ятнадцять, кришталеву — через двадцять, срібну — через двадцять п’ять, золоту — через п’ятдесят, діамантову — через сімдесят п’ять років. А також бажаю, щоб всі сьогоднішні гості неодмінно були присутні на всіх цих весіллях. Давайте вип’ємо за виконання цього бажання і щастя молодих!

Вітаємо молодят,
Любові і щастя їм бажаємо,
Чоловікові — слухатися дружину
І любити її одну,

А дружині — народжувати діточок,
Милих, добрих шалунишек!
Чекаємо від вас богатирів
І красунь-дочок.

А ще ми вам бажаємо
Вічно молодими,
Нас на весілля золоту
Не забудьте запросити.

Я хочу запропонувати тост. за плечі молодих; щоб всі труднощі їм були по плечу, щоб голова завжди була їх на плечах і щоб за життя вони йшли пліч-о-пліч! За щастя молодих!

Я хочу виголосити цей тост за прості арифметичні дії. За додавання, завдяки якому з однієї дівчини і одного юнака вийшла прекрасна подружня пара. За віднімання їх обох із холостяцького життя. За поділ, коли всі прикрощі діляться навпіл і тому зменшуються. І, нарешті, за множення, коли всі радощі стають загальними і множаться у багато разів. За цю просту арифметику! І за молодих!

Дорогі молоді! Антон Павлович Чехов писав: «У сімейному житті найважливіший гвинт — це любов, статевий потяг, єдина плоть, все ж інше ненадійно і нудно, як би розумно не розраховували». Я пропоную тост за «найважливіший гвинт» на ваше життя, за вашу любов!

Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам’ятали слова французького письменника Жана Ростана: «Хороша сім’я — та, в якій чоловік і дружина вдень забувають про те, що вони коханці, а вночі — про те, що вони подружжя». Вип’ємо за те, щоб у вашій сім’ї було так!

Шановні гості! Я пропоную тост за щастя і любов молодят!
З чаш, наповнених до краю
Напій щастя випийте до дна.
Бажаємо від душі вам, дорогі,
Щоби був він солодше меду і вина!

Чоловік увійшов в автобус. Поставив сумку біля вікна і пішов пробити квиток. А повернувся — сумки немає. Він звернувся до пасажирів:
— Пропоную поставити сумку на місце! Інакше — буде, як вчора!
А сам відвернувся до вікна. Не минуло й хвилини, як сумка вже була на місці!
— Ну, слава Богу! — сказав він. — А то було б, як вчора!
— А що було вчора? — питають його пасажири.
— А вчора було ось що! Поставив я сумку біля дверей, відійшов взяти квиток. Повернувся, а сумки немає. Так і пропала.
Цим тостом я хочу звернутися до молоді: потрібно щось робити, інакше все так і буде. як вчора!

Comments are closed.