Привітання на весілля притча

0

Деколи довгі і серйозні поздоровлення можуть втомити нетерплячих молодят.
Тому потрібно подумати і про те, щоб притча молодим на весілля була короткою, але місткою. У такому випадку можна скористатися відсиланням до далеких часів.

Чудова притча-привітання на весілля може прозвучати від батьків пари. Трохи гумору і величезна кількість теплоти приємно порадують як молодих, так і гостей урочистостей.

Якщо ми вже заговорили про побажання з гумором, продовжить естафету тост-притча на весілля, короткий, але дуже ємний і, що головне, безмежно мудрий.

«Всі говорять про день сьогоднішній, але от я б подумав про майбутнє. Знаєте, щоб дожитьдо срібного весілля, вам знадобляться залізні нерви і золоте терпіння. Вип’ємо ж зараз за прекрасний сплав! ».

Бажаю теплих сонячних днів
Щоб настрій був високо
Щоб ніхто не міг його зіпсувати
Міцну щасливу сім’ю тобі бажаємо.

Наші предки спали не так, як ми. Що ми робимо? У це важко повірити, але вчені і багато істориків схиляються до думки, що сучасна людина спить зовсім не так, як його древні предки. Спочатку.

11 дивних ознак, що вказують, що ви гарні в ліжку Вам теж хочеться вірити в те, що ви доставляєте своєму романтичному партнерові задоволення в ліжку? Принаймні, ви не хочете червоніти і извин.

Притча привітання на весілля

Інша ж вибрала важкий шлях, оскільки вважала, що немає в світі нічого тепліше і важливіше людського серця. Життя в палаці незабаром стала нестерпною, дівчині було тоскно, її серце бігали, але не знаходила спокою і незабаром перестало битися.

Що стосується другої дівчини, то, незважаючи на негаразди, її завжди зігрівало відчуття спокою і щастя, яке може подарувати тільки по-справжньому кохана людина. Їх любов зростала, сяяла і допомогла їм стати найщасливішими на світі.

Колись давним-давно одна молода пара вирішила дізнатися секрет щастя. В одній стародавній книзі вони прочитали, що якщо знайти абсолютно щасливої людини, відірвати шматок від його сорочки і зберігати його, то проживеш щасливо все життя.

Довго шукала молода пара абсолютно щасливої людини. Один не мав грошей, іншого не було дітей, а третій молив
Бога про здоров’я. Нарешті, коли чоловік і дружина вже зневірилися, вони побачили на зеленій галявині людини, який весело співав пісню.

Кажуть, що
Бог, створюючи жінок, в кожну з них клав шматочок цукру, щоб вони були солодкими.

Притчі про любов на весілля

— Що таке щасливий шлюб, — запитав якось Учень у Вчителя, — це коли чоловікові затишно в будинку, добре з дружиною і він не мріє про свободу?
— Ні, — відповів Учитель, — вдалий шлюб — це коли їм затишно в будинку, добре один з одним і вони вільні.

У житті нам Бог дає насіннячко — любові, добра, щастя і т. д. але ми не чекаючи плодів, залишаємо все, і йдемо, немає терпіння, бажання щось виростити, пожертвувати чимось заради майбутнього.

Молодий наречений, що збирається одружуватися на дочці банкіра, стверджував, що одружується з любові. У насправді, при стані нашої економіки, де гарантії, що банкір не розориться на наступному тижні? Так вип’ємо ж за безкорисливо люблять чоловіків!

Бажаю тобі яскравого свята,
Щоб домагався свого.
Здоров’я, успіхів і щастя бажаю,
Побільше великих смачних пирогів.

Бажаю щастя і радості,
Щоб зал навпаки, не нудьгував.
Здоров’я, радості, добра,
Побільше ясних різнобарвних днів.

Нехай все у тебе виходить!
Хай біда проходить повз.
Здоров’я, успіхів і щастя бажаємо,
Побільше щастя і готівки.

Побажаю щастя я тобі,
Ніколи не робити помилок,
Удачі творчих і натхнення
Щоб всі перехожі тільки посміхалися.

Бажаю теплоти, добра, удачі.
Щоб ангел всюди був з тобою.
Побільше щастя в особистому житті
Здоров’я тобі і довгих років.

Хай щастя в серце усміхнеться
Щоб щастям життя була повна.
Перемог величезних у всьому і скрізь.
Побільше світла і тепла.

Бажаю я відмінного здоров’я,
Тобі ніколи не сумувати,
Побільше світлих і прекрасних днів
Здоров’я тобі, взаимопониманья.

Хай обходять стороною біди будь-які.
Щоб супроводжувало кожен день везіння,
Успіхів тобі і веселощів,
Побільше грошей попожелаю зарплата щоб завжди зростала.

Бажаю багато різних перемог
Щоб не було хвороб,
Міцного здоров’я на багато років життя
Багато добрих світлих днів.

Побажаю щастя тобі в житті неземного,
Щоб вчасно все виросло, цвіло
Здоров’я, радості і успіху,
Побільше щастя на шляху і добра бажаємо.

Мудреці здавна казали: перше багатство в житті – це здоров’я, а друге – дружина. Дійсно, з доброю дружиною горе – лише півгоря, зате щастя – подвійно! У люблячої дружини чоловіку немає ціни! Вип’ємо ж за те, щоб наша прекрасна наречена виправдала слова мудрих!

В якості весільного привітання хочу розповісти одну притчу. Жила на світі принцеса казкової краси, і найбільше вона любила коштовності. Найдорожчим для неї прикрасою було прекрасне перлове намисто, яке завжди лежало в окремій скриньці. Одного разу в покої золотокосого принцеси влетіла величезна птах, схопила намисто і понеслася в піднебессі. Побачивши сльози на очах прекрасної принцеси, спекотне сонце покарало злодійку. Воно обпалило пташине пір’я, і перли вислизнув з жадібних лап птиці. Впавши на землю, перлини розсипалися і обернулися прекрасними дівчатами. І сьогодні одна перлина знаходиться в цьому залі! Це моя подруга! Хочу побажати їй завжди залишатися таким же скарбом!

Запитайте у різних людей, що таке шлюбний союз. Хтось скаже, що це священний обов’язок двох людей перед Богом. Хтось припустить, що це один медовий місяць, що складається з троянд, хризантем, любові і наступних за ним довгих років одноманітного існування. Хтось порадіє, що шлюб – подарунок долі, тихий острівець у жорстокому світі. Кожен з них будетправ, так як залежить від таланту молодих, від їх любові, розуму і серця. Бажаємо Вам найкращого шлюбу, в кращому сенсі цього слова!

Сервантес говорив, що любов носить такі окуляри, крізь рожеві стеклакоторых мідь здається золотом, нужда — спроможністю, а іскри вогню —перлинами. Так нехай у вашому сімейному житті все буде в достатку: і золота, і багатства, і перлів. І нехай ви все це побачите не озброєним оком!

У Древній Греції була вельми шанована богиня Ніка, яка була символом перемоги і зображувалася у вигляді крилатої жінки з пальмовою гілкою в руці і вінком на голові. Наше життя – це вічна боротьба за свободу, за владу, за багатство, та мало за що! Так нехай наша чарівна наречена, подібна богині Ніке, допомагає своєму обранцеві перемагати і стане для нього музою, яка надихає на звершення подвигів!

На лекції з філософії викладач запитує студентів: «Як ви назвете людину, здатну визнати, що він не правий?». «Мудрець!» – дружно відповіли студенти. «Чудово, а як ви назвете людину, яка здатна поступитися навіть в ситуації, коли він абсолютно впевнений у своїй правоті?» – «Одружений!» — пролунав сором’язливий голос. І це абсолютно вірно! Кожен чоловік повинен запам’ятати цю істину! Пропоную випити за те, щоб молодий чоловік згадував цю притчу як можна частіше, і тоді його сімейне життя буде щаслива і радісна!

Один мудрий чоловік сказав: «Шукають в житті багато, знайшли важко знайти». Безперечно, що Ви – найщасливіші обрані, так як знайшли один одного. Нехай сімейне вогнище завжди горить яскравим полум’ям і висвітлює Ваше життя теплом щастя, любові і вірності.

Всі присутні безсумнівно знають дев’ять божих заповідей: не убий, не вкради, не чини перелюбу, шануй батьків своїх і т. д. А чи знаєте Ви заповіді застілля? Давайте їх згадаємо! Перша: тверезий на весіллі – шпигун, бути на весіллі, та не бути п’яним – грішно. Друга: іспей маленько, а випий все. Третя: хто добре напируется, той добре і згадає. Піднімемо ж келихи за ці благословенні заповіді, перевірені часом, і поклянемося ніколи їх не порушувати в ім’я щастя наших молодят!

Кажуть, що у давньогрецького філософа-мудреця на персні було викарбувано такий девіз: «Тимчасова невдача краще тимчасової удачі». Хочу побажати молодим – істинного везіння і удачі, а невдачі, якщо будуть, то лише тимчасовими!

Один відомий письменник сказав, що щасливий шлюб – це довга розмова, в кінці якої завжди здається, що вона була занадто коротке. Від усієї душі бажаємо молодим, щоб їхнє сімейне життя стала цікавою, змістовною, ніжною бесідою, життєво необхідної двом люблячим серцям на довгі роки! За щастя молодих!

Ріс у лісі струнку тополю, а поруч росла струнка берізка. І вони полюбили один одного, і тягнулися один до одного, поки нарешті не поєднали свої гілочки і не сплелися разом. Чому наші наречені не тополь і берізка?! Давайте побажаємо їм, щоб гілочки їх любові ніколи не расплетались і міцно трималися один одного.

Деякі люди володіють видатним красномовством, яким не проти блиснути на різних святах, а кому-то доводиться довго готуватися, щоб справити належний ефект. Але привітання на весілля притчі дозволяють домогтися його практично в будь-якій ситуації, тому що вони не є простими словами, а чимось вельми оригінальним і цікавим. Привітання такого типу можуть містити в собі багато всього приємного для нареченого з нареченою і в тому числі деяких повчань, які цілком можуть стати в нагоді в майбутньому сімейному житті. Тому зараз майже не одне весілля не обходиться без таких гарних промов.

Одна подружня пара дожила до діамантового весілля – 75 років разом! І всі прожиті роки подружжя жили «душа в душу». Коли у них запитали, в чому секрет такого сімейного .

Одного разу в день 25-річчя спільного життя добра чарівниця вирішила виконати будь-які бажання чоловіка і дружини, яким було за 50 років. Дружина попросила подорож навколо світу разом.

Притча:
Коли Бог створив людину, у нього в руках залишився невеликий шматочок глини. Він довго крутив його в руках, поки людина, трохи осмілівши, не попросив.

А сьогодні (ім’я нареченої) і (ім’я нареченого), підкоряючись зову закоханих сердець, об’єднують свої шматочки глини і відтепер загальне щастя вони будуть ліпити разом.

Колись давним-давно одна молода пара вирішила дізнатися секрет щастя. В одній стародавній книзі вони прочитали, що якщо знайти абсолютно щасливої людини, відірвати шматок від його сорочки і зберігати його.

Кажуть, що Бог, створюючи жінок, в кожну з них клав шматочок цукру, щоб вони були солодкими. Але один з його помічників-апостолів помилився і поклав в одну два шматочки цукру.

Жили на далекому острові самі різні почуття: і Радість, і Нудьга, і Гордість, і Щастя, і, звичайно, Любов. В один прекрасний день вони помітили, що острів занурюється в воду.

Прийшла пора царському синові женитись. Сподобалася йому дочку бідного селянина. І от прийшли до того свати так кажуть.

Весілля вважається знаменною датою в історії створення кожної нової сім’ї. Для додання торжества веселощів і забави, запрошені гості та родичі заздалегідь підбирають тематичні тости, притчі, короткі оповідання зі змістом про дружбу і кохання.

Притчі та оповідання про подружжя

Іменник «Подружжя» запозичене у народів Стародавньої Греції. Дослівно перекладається, як «упряжка волів». Сенс полягає в тому, що чоловікові і дружині протягом сімейного життя бути в одній упряжці і удвох переносити негаразди, радості буття. Бажаю, щоб щастя і удача не покидали цю сім’ю. Нехай вона тільки міцніє і зростає. Подібний тост запам’ятатися і молодятам, і гостям.

Наведемо приклад ще одного цікавого оповіді. В небі – місяць та сонце. А ми – поруч з молодятами. Своєю красою, сяючими усмішками і блиском вони схожі на світила в небі. У той час як небесні світила показуються по черзі, бажаємо молодятам залишатися завжди пліч-о-пліч. Нова міцна сім’я освітлює дорогу собі, своїм нащадкам. Нехай подружжя не дізнаються, що таке розлука.

Це приклади «серйозних», з глибоким змістом оповідей про складнощі у шлюбі. Але й без веселих притчею не обійтися. Подружжя прожило у шлюбі 75 років і відзначили діамантове весілля. Коли їх запитали, як так вийшло, чоловік і дружина пояснили, що це сталося внаслідок вузького подружнього ложі. На ньому вони спали протягом сімейного життя. Так вимовив тост за односпальне ліжко, яка полегшить буття пари!

Стародавня притча оповідає, що один багатий купець був одружений на молодий, небаченої краси дівчини. Багатий чоловік поділився з одним смутком про те, що життя його понура. Один вкрай здивувався, почувши таку заяву. Адже чоловік ні в чому не потребував ні в матеріальному плані, ані в особистому житті. Як-то раз багач запросив приятеля в гості. До трапези наказав подавати тістечка. Через дві доби, пригашенный благав, щоб його нагодували м’ясним або солоним стравою. На це господар дому відповів, що тепер його можна зрозуміти. Солодке життя швидко набридає. Так нехай у молодят в сімейному житті будуть і перчинки, і родзинки, але не буде гіркоти!

Тост притча «Дитячі іграшки»

В одному місті жив ляльковод, який був не тільки майстром, але і мудрою людиною. Роз’їжджаючи по містах, він дарував дітям іграшки безкоштовно, але вони були створені з кришталю, а деталі виконані настільки тонко і вишукано, що то і справа ламалися в руках непосидючих дітлахів. Як не намагалися діти вберегти іграшки, але не могли – занадто тендітними їх робив майстер. Все це засмучувало малюків, адже іграшки були неймовірної краси. Розлючені батьки прийшли якось до ляльководи і запитали, навіщо той дарує дітям тільки дитячі іграшки, не злий умисел чи за цим криється?

Майстер на це відповів, що дарує дітям такі тендітні іграшки, маючи тільки добрі спонукання, адже скоро вони всі виростуть і хто-небудь подарує їм ще більш тендітну річ – своє серце, а на цих іграшках вони зможуть хоч трохи потренуватися його берегти. Так вип’ємо ж за те, щоб молодята ставилися з таким же трепетом до сердець одне одного, як якщо б вони були зроблені з кришталю! Гірко новоспеченим чоловікові, дружині!

Тост притча «По Канту»

Німецький філософ Кант говорив:
— Коли я був бідний, я не міг дозволити собі одружитися. Коли прийшов достаток, необхідність в одруженні сама відпала…
Хочу звернутися до молодих. Ваше матеріальне становище, слава Богу, дозволяє одружуватися. І робити це потрібно вчасно, потім буде пізно! За молодь!

Тост притча «Матеріал для щастя»

Не знаю, бувальщина це, але кажуть, що давним-давно жив вправний скульптор, найкращий з усіх, коли-небудь жили на Землі. Роботи, які він створював, були такі гарні, що Бог, бачачи досконалі творіння, вдихала в них життя. Тоді створив майстер скульптури чоловіки і жінки з допомогою кращого матеріалу, а також дав їм імена. Творіння були неймовірної краси, ожили і стали вінцем його творчості. Але під час роботи над ними залишилося у майстра трохи матеріалу.

Бажаючи порадувати своїх улюбленців, скульптор покликав їх і запитав, що ті хотіли б отримати. Ожилі скульптури попросили зробити для них «Щастя», бо вони полюбили один одного і хотіли б жити щасливо. Тоді майстер взяв матеріал, долото і вклав це в руки своїх дітищ, адже щастя людей тільки в їх руках. Давайте ж піднімемо келихи і вип’ємо за те, щоб наші молодята з свого матеріалу виліпили прекрасного дитини, який подарує їм радість і щастя! Гірко новоспеченим чоловікові, дружині!

Тост притча «Сімейна рука допомоги»

Життя самотньої людини можна порівняти підлогою, в якому є лише одна половиця. Йде людина, а ця половиця прогинається і скрипить, і рівновага ось-ось загубиться. Коли ж дві людини з’єднуються, то дві мостини виявляються поруч і можна подати руку допомоги. один одному, і життя стає стійкішою, ніж життя на одній половиці.
Так вип’ємо за наших «молодих», за придбання ними стійкості у взаємній любові, у взаємній опорі! За їх щастя! Гірко!

Тост притча «Щастя чоловіка»

Кажуть, що щастя людини у власних руках! Вважається, що жінка буде щаслива, якщо вдало вийде заміж, але як стати щасливим, чоловікові? На це мудреці відповідають так: чоловік може зробити себе щасливим на день, випивши хорошого вина, на два дні – якщо зустрінеться з хорошим другом, але на все життя, якщо буде поважати, любити, цінувати свою дружину. Мій тост за те, щоб наш дорогий наречений був щасливий все життя! Гірко молодим!

Притчі і тости з Сходу

В один з будинків, де проходили весільні урочистості двох рідних сестер, зайшла літня, злиденно одягнена жінка. Старша сестра заявила, що в нищенках вони не потребують, і вигнала странницу геть. Але молодша пожаліла її і запросила за стіл. Виявилося, що бідна гостя насправді була феєю. Кожна з дівчат отримала від неї за презенту. Грубої сестрі дісталися чорні окуляри. Надівши їх, дівчині навколишній світ здавався грубим, потворним, злим. Вона стала вічно незадоволеною, дії чоловіка дратували. Зрештою, насіннєва життя розладналася.

Молодша сестра отримала в дар окуляри рожевого кольору. З тих пір дівчина бачила зовнішній світ повним любові, добра, краси, ніжності. Вона не бачила в своєму дружині будь – яких недоліків, його проступків. Сімейне життя була радісною, щасливою. Нехай молоде подружжя створюють сімейне життя у вигляді одного світлого ранку! Адже від жінки залежить щастя і благополуччя родини!

Проголошені тости й притчі наводять молодят на серйозність і глибокий сенс шлюбу вже в день торжества. Сказання створюються на основі життєвого досвіду інших людей. Біля східного народу існує таке твердження, що перший місяць спільного життя є медовим, а другий – полиновим. В житті так і є. Протягом першого місяця пара ще перебуває в стані ейфорії. Але поступово молоді люди починають вирішувати справжні проблеми, займаються загальними справами. Дві людини ближче пізнають один одного. Важливо не чіплятися, приймати несуттєві недоліки. Вимовив тост за те, щоб чоловік і дружина щодня носили рожеві окуляри. Нехай сімейне життя назавжди залишиться медовим місяцем!

Притчі і тости для приятелів нареченого

На кожному весіллі збирається багато друзів з обох сторін. Чому б не сказати тост і їх честь?
Один хлопець, опинившись в райському саду, зривав квітучі троянди. Ні про що не думав. Вважав, що троянди пахнуть тут вічно. Поступово не залишилося жодної квітки, тільки голі кущі з шипами. Суть в тому, що не можна зривати квітки. Важливо відшукати свою єдину троянду і дбайливо до неї ставитися.

Юний джигіт мав намір за один день виконати три справи: застрелити ворога, відвідати друзів і відсвяткувати весілля. Питання: як все встигнути? Поміркувавши, він відправився до друзів. Там він побачив накритий стіл, свою майбутню дружину, а під столом голову ворога. Вип’ємо, щоб у кожного з нас були такі друзі! Міцна, щира дружба між людьми є безцінним даром життя.

Значна частина оповідей походять з Біблії. З священної книги взята притча, що чоловік без дружини буде бродити по білому світу і зітхати. Так нехай сьогодні у нареченого завершаться поневіряння!

Тости слухають уважно, щоб не пропустити сенс.

Жила-була молода сім’я. Вони часто сварилися один з одним. І вони вирішили звернутися до мудреця за допомогою. Мудрець дав подружжю коробок з сірниками і сказав, що після кожної сварки вони повинні ламати по сірнику з цього коробка. І коли коробок буде порожній, то подружжю, на жаль, доведеться розлучитися. Подружжя з того часу перестали сваритися, боячись розставання.
Сьогодні нашим молодятам я хочу подарувати коробок, в якому тільки один сірник і хочу побажати, щоб вона не була зламана ніколи. рейтинг: ^ 109 v

Притча про колодязі
Одного разу осел упав у колодязь і став голосно кричати, закликаючи на допомогу. На його крики прибіг господар ослика і розвів руками — адже витягнути ослика з колодязя було неможливо.
Тоді господар розсудив так: «Осел мій вже старий, і йому недовго залишилось, а я все одно хотів купити нового молодого осла. Цей колодязь вже зовсім висох, і я вже давно хотів його засипати і викопати новий. Так чому б відразу не вбити двох зайців — засыплю-ка я старий колодязь, та й ослика заодно закопаю».
Недовго думаючи, він запросив своїх сусідів — всі дружно взялися за лопати і стали кидати землю в колодязь. Осел відразу ж зрозумів, що до чого і почав голосно волати, але люди не звертали увагу на його крики і мовчки продовжували кидати землю в колодязь.
Однак, дуже скоро ослик замовк. Коли господар заглянули в колодязь, він побачив наступну картину — кожен шматок землі, що падав на спину ослика, він струшував і приминал ногами. Через деякий час, на превеликий подив, ослик виявився нагорі-і вистрибнув з колодязя! Так ось…
… Можливо, у вашому житті було багато всяких неприємностей, і в майбутньому життя буде посилати вам все нові і нові. І всякий раз, коли на вас впаде черговий ком, пам’ятайте, що ви можете струсити його і саме завдяки цьому кому, піднятися трохи вище. Таким чином, ви зможете з успіхом вибратися з будь-якої ситуації! ^ 102 v

Одного разу ввечері по набережній йшли хлопець і дівчина. Раптом дівчина спіткнулася, а хлопець легенько притримав її за руку і ніжно сказав: — «Обережно, мила, камінці».
Через п’ять років по цій же набережній знову йдуть ті ж хлопець і дівчина. Дівчина спіткнулася знову, а хлопець підхопив її за руку і сказав: — «Обережніше, тут камені!».
Через десять років знову тут же йдуть ті ж, тепер вже чоловік і жінка. Жінка спотикається, а чоловік хапає її за руку і кричить: — «Ти що, дурна, не бачиш?! Тут же камені!».
Так давайте вип’ємо за те, щоб у наших молодят на їх спільному життєвому шляху зустрічалися тільки камінчики! ^ 52 v

Потрапив чоловік у рай. Дивиться, а там всі люди ходять радісні, щасливі, відкриті, доброзичливі. А навколо все як у звичайному житті. Походив він, погуляв, сподобалося. І каже архангелу:
— А можна подивитися, що таке пекло? Хоч одним оком!
— Добре, ходімо, покажу.
Приходять вони в пекло. Людина дивиться, а там начебто на перший погляд все так само як в раю: та ж звичайна життя, тільки люди всі злі, ображені, видно, що їм тут погано. Він запитує у архангела:
— Тут же все ніби так само, як і в раю! Чому вони все-такі незадоволені?
— А тому що вони думають, що в раю краще.
Так вип’ємо за наших подружжя, і побажаємо їм, щоб вони побудували свій власний рай і були впевнені в тому, що це — найкращий рай на світі! ^ 67 v

Біблійні легенди і притчі
Кажуть, що Бог, коли створював жінок, в кожну з них клав шматочок цукру, щоб вони були солодкими. Але один з його помічників, апостолів, помилився і поклав в якусь жінку два шматочки цукру. З тих пір кожен чоловік шукає свою саму солодку жінку.
Піднімемо ж келихи за успішне закінчення цих пошуків нашим нареченим! ^ -48 v

Роберт Бернс писав:
«Навіщо одягають кільце золоте
На палець, коли обручаються двоє? —
Мене цікава леді запитала.
Не ставши перед питанням в глухий кут,
Відповів я так співрозмовниці милою:
— Володіє любов електричної силою,
А золото — провідник!»
Дорогі молоді! Пропоную підняти келихи за те, щоб електрична сила вашої любові мала постійний, а не змінний характер і ніколи не зникала! ^ 56 v

Східна мудрість говорить: «Три джерела живлять потягу людини: душу, розум і тіло. Потяг душі породжує дружбу, потяг розуму — повагу, а потяг тіла — бажання.
Я пропоную випити за те, щоб всі ці три потяги ніколи не залишали нашу молоду пару! ^ 64 v

Притча невідомого походження
Одного разу жінці приснився сон, що за прилавком магазину, стояв Господь Бог.
— Господи! Це Ти? — вигукнула вона з радістю.
— Так, це Я, — відповів Бог.
— А що в Тебе можна купити? — запитала жінка.
— У мене можна купити все, — пролунала відповідь.
— В такому разі дай мені, будь ласка, здоров’я, щастя, любові, успіху і багато грошей.
Бог доброзичливо посміхнувся і пішов у підсобне приміщення за замовленим товаром. Через деякий час він повернувся з маленькою паперовою коробочкою.
— І це все?! — вигукнула здивована і розчарована жінка.
— Так, це все, — відповів Бог. — Хіба ти не знала, що в моєму магазині продається тільки насіння?
Так вип’ємо за нашого нареченого, якому сьогодні випало його зернятко, з якого йому належить виростити свого щастя, любов і успіх! ^ 67 v

Одного разу старий кіт зустрів молодого кошеня. Кошеня бігав по колу і намагався зловити свій хвіст.
Старий кіт стояв і дивився, а молодий кошеня все крутився, падав, вставав і знову ганявся за хвостом.
— Чому ти ганяєшся за своїм хвостом? — запитав старий кіт.
— Мені сказали — відповіло кошеня — що мій хвіст, це моє щастя, ось я і намагаюся його зловити.
Старий кіт посміхнувся так, як це вміють робити тільки старі коти, і сказав:
— Коли я був молодим, мені теж сказали, що в моєму хвості, моє щастя. Я багато днів бігав за своїм хвостом і намагався схопити його. Я не їв, не пив, а тільки бігав за хвостом. Я падав без сил, вставав і знову намагався зловити свій хвіст. У якийсь момент я зневірився і пішов. Просто пішов світ за очі. І знаєш, що я раптом помітив?
— Що? — з подивом запитав кошеня.
Я помітив, що куди б я не йшов, мій хвіст скрізь йде зі мною.
Так вип’ємо за нареченого, який перестав женуться за невловимим і обрав свій власний шлях у житті! ^ 59 v

Один чоловік багато років шукав ідеальну жінку. Нарешті, коли він був уже немолодий, він зустрів свій ідеал. З трепетом він запропонував своїй обраниці руку і серце. Але вона відмовилася вийти за нього заміж. І знаєте, чому? Вона шукала ідеального чоловіка.
Так вип’ємо за наших молодих, за їхню любов, яка не помічає недоліків, а бачить тільки гідності. ^ 35 v

Один Ходжі Насреддіна, побачивши вперше його дружину, яка була кульгаючи, глуха і заїкалася, з жахом вигукнув:
— Ходжа, як ти міг одружитися на цій жінці?! Вона ж кульгає!
— Зате їй не потрібні нові чоботи!
— Але ця жінка глуха!
— Не буде чути зайвого!
— Так, але вона заїкається!
— Який же ти все-таки прискіпливий, — розсердився Ходжа. — Ти що, хочеш щоб у неї жодного недоліку не було?
Так піднімемо ж наші келихи за люблячих чоловіків, які будь-які жіночі недоліки перетворюють у достоїнства! ^ 45 v

Суть усіх притч, власне, одна — якщо з чийогось життя йде Любов, разом з нею йде і Щастя. Тобто, це те, що на самому вигляді, але не особливо помітно — окремо цих речей не буває!

Все це нагадало останній куплет пісні, пам’ятайте — Щастя раптом і Любов, постукали в двері!

Єдина притча з дитинства, яку я запам’ятала, притча про чудесний острів, повний всього, закінчується так —
Є чарівний острів, у великому океані, оточений густим туманом.
Злим очам не побачити його, не пробратися туди не силою і ні обманом.
Ти хочеш потрапити туди!?
Поглянь в мої очі.

— Що таке щасливий шлюб, — запитав якось Учень у Вчителя, — це коли чоловікові затишно в будинку, добре з дружиною і він не мріє про свободу?
— Ні, — відповів Учитель, — вдалий шлюб — це коли їм затишно в будинку, добре один з одним і вони вільні.

Дякуємо за притчі!) Навіть поплакала))))

У житті нам Бог дає насіннячко — любові, добра, щастя і т. д., але ми не чекаючи плодів, залишаємо все, і йдемо, немає терпіння, бажання щось виростити, пожертвувати чимось заради майбутнього.

    Бажаємо молодій парі дожити до весілля золотий!

Царство сім’ї — це царство жінки. Розумна, добра, не безглузда дружина може, як добра фея, створити вдома атмосферу любові, радості, жарту, гумору. Тобто буття, повне радості, щастя і яскравого світла. У владі жінки зробити з подружнього життя тривалий золотий ранок. Побажаємо все це нашим нареченим, побажаємо їм щасливого сімейного життя!

Дорогий друже! Хочемо в цей щасливий для тебе і твій новоспеченої дружини розповісти вам історію про тварин! Жила-була жаба, жила радісно і щасливо, і вирішила вона піти стати мандрівницею, знайти своє щастя в житті. Стрибала-стрибала. і раптом на дорозі їй попадається рейки, тільки вона їх перестрибувати, тут звідки не візьмися, поїзд. І відрізало їй попку. Стрибає далі й думає:« Що ж я така гарна, така розумна і без попки робити буду» і стало їй так шкода попку, що вона вирішила повернутися. Стрибала-стрибала, і до рейок допрыгала, тут звідки не візьмись поїзд і поки вона попку то підбирала він їй голову і відрізав. Хочемо побажати тобі жених, що б ти із-за красивою дупи ніколи не втрачав голову!

На цій прекрасній весіллі багато шанованих гостей і серед них чимало друзів нареченого. Саме для них я хотів би розповісти повчальну притчу. Одного разу хлопець гуляв по прекрасному саду, в якому росли троянди дивовижної краси. Один за іншим зриваючи квіти, молодий чоловік був упевнений, що так буде завжди, і троянди ніколи не перестануть радувати його. Але незабаром сад почав рідшати і чахнути, все частіше стали попадатися зів’ялі квіти, а в кінці залишилися лише сухі колючки. Я щиро радий, що наш наречений встиг зірвати саму красиву троянду в саду і хочу побажати дорогим молодятам щасливого майбутнього і сьогодення! А неодруженим друзям нареченого нагадую: поспішіть знайти і зірвати свою прекрасну троянду!

Подружнє життя – це книга, яка складається з двох частин: перша частина, поетична – медовий місяць, друга частина, прозаїчна – вся подальша життя. Звичайно, у першій частині зовсім мало сторінок, у другій частині, навпаки, дуже багато. Бажаємо вам, щоб другу, більшу частину книги ви розділили на кілька розділів і кожну з них зробили медової!

У всі часи шукали щастя за тридев’ять земель, кращі уми виводили його формули, словом, воно було бажаним і самим загадковим скарбом для людей… Але подивіться! Це двоє знайшли своє щастя, вони – чоловік і дружина для яких щастя знайшлося в шлюбі і любові! Я бажаю їм жити у своєму власному і самому прекрасному світі! Нехай любов гріє їх ніжно, оберігає і дарує посмішки!

У поняття «шлюб» є досить багато визначень. Одні вважають, що це — добровільний союз двох закоханих, з певними правами і обов’язками. Інші стверджують, що любов у шлюбі – це подарунок Творця. Треті впевнені, що любов — хвороба, яку потрібно лікувати оперативно і безжально. А деякі стануть єхидствувати, що шлюб придумали чоловіки, щоб не платити за любов. Недарма кажуть, що кожен судить по собі: хто як живе, той так і думає. Щастя в шлюбі залежить не від погоди чи правильно підібраною дати весілля, а від людей, від їхніх почуттів і розуму, від серця і бажання жити щасливо. Як говориться: люби і будь любимо, чого і вам бажаю, шановні наречені!

Народна мудрість говорить, що перше багатство в житті – це здоров’я, а друге — дружина. Хороша дружина – це половина щастя. Немає кращого друга, ніж вірна подруга. З доброю дружиною горе – півгоря, а радість – радість удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Давайте ж побажаємо нашій нареченій виправдати, ці прислів’я і вип’ємо за неї!

Йшов по одній доріжці голубок, а з іншого — голубка, і було їм йти сиро і самотньо. Але Бог побачив їх і звів доріжки в одну. І тепер голубок і голубка, обійнявшись крильцями, підуть по одній широкій доріжці. Так побажаємо їм йти щасливо і дружно, один одного любити й виводити пташенят!

Дно корабля у далекому плаванні обростає черепашками, чому він йде не так легко… Також і життя двох людей, може з часом втратити фарби від простого побуту… Але я вірю, що у вас, молоде подружжя, буде сама міцна і швидкохідна каравела любові, я вірю в те, що вона не наскочить на рифи, не зустріне бур! Ваш побут, прикрашений вашою любов’ю, безсумнівно, здасться вам дивним пригодою! Щастя вам і попутного вітру!

Від усього серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувало частинку себе Сонце, і ця частка — родинне вогнище. Сонце — джерело життя на землі, сімейне вогнище — джерело життя сім’ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Якою б холодний вітер не дув, полум’я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій сім’ї. За невгасимий світло і тепло вашого сімейного вогнища!

Красиві тости притчі

Одного разу ластівка зі своїми маленькими пташенятами рятувалася від хижаків і опинилася на краю глибокої гірської ущелини. І перше пташеня став просити:
— Мамо, перенеси мене, і я завжди буду любити тебе!
— Брешеш! — сказала ластівка і скинула його в прірву.
— Мама, перенеси мене, і я теж коли-небудь врятую тебе! — сказав другий пташеня.
— Брешеш! — сказала ластівка і теж скинула його в прірву. А третій пташеня сказав:
— Мамо, врятуй мене, і я коли виросту-теж буду рятувати своїх дітей!
— А ось ти кажеш правду, — сказала ластівка і врятувала його.
Так вип’ємо ж за гірку правду!

Було у одного старого двоє синів. Перед смертю він заповів їм поділити залишився спадок навпіл. Не порозумілися при діленні брати, запросили сусіда їх тяжбу дозволити.
— Що карав вам батько?
— Велів ділити все навпіл, — відповіли сперечальники.
— Ну і ділите: розірвіть навпіл весь одяг, розбийте навпіл кожну миску, розріжте худобу і птицю.
Послухали його дурні брати і залишилися ні з чим.
Давайте ж вип’ємо за те, щоб ми не ділили навпіл, а по-чесному.

У однієї жінки народилася дитина. Всім хороший, але один недолік — замість пупка гайка. Бідна жінка яких тільки лікарів не показувала його — ніхто не може допомогти.
І ось почула вона від добрих людей, що є в глухому селі колдун — він може зарадити її горю. Прийшла жінка до чаклуна і попросила допомоги. Дав їй чаклун чарівний гайковий ключ. Прийшла вона додому, отвинтила у сина гайку з пупка і в сина відвалилася дупа Так вип’ємо ж за те, щоб не шукати на свою жопу пригод!

Питає якось верблюденя свою маму:
— Мамо, подивися, які у конячки ніжки стрункі, тоненькі, а у нас чомусь такі криві лапи?
— Зате ми по пустелі пройдемо, а кінь не зможе, зав’язне.
— Мамо, подивися, які у конячки зубки рівненькі, а у нас чомусь такі криві і гнуті, і слина весь час тече?
— Зате ми можемо колючки є в пустелі, а кінь не зможе.
— Мамо, подивися, яка в конячки спинка гладенька, красива, а у нас чого там таке бовтається?
— Зате ми в пустелі можемо два тижні без води вижити, а кінь не зможе.
— Мама, а на хрону нам все це в зоопарку?
Так вип’ємо ж за те, щоб вижити в нашому зоопарку!

Бик скаржився ослові:
— Я розчарувався в коровах: ледачі, товсті, дурні.
— Мабуть, я теж розчаруюся в коровах, — відповів осел.
— А ти-то чому? — здивувався бик.
— Розумієш, якщо я розчаруюся в людях, то отримаю по хребту, а якщо в коровах — то це цілком безпечно.
Друзі, пропоную випити за те, щоб ми ніколи не розчаровувалися в людях!

Давним-давно, коли Бог лише створив землю, гадів і земних створінь, він став наділяти їх віком.
Прийшли до Бога мавпа, осел, собака і людина.
Мавпу Бог наділив 15 роками життя. Осла нагородив 20-ю. Собаці дав 10 років.
Коли ж до нього прийшов чоловік, то Бог сказав йому:
— А ти, людина, будеш жити 20 років.
— Як же так, — обурився чоловік. — Я ж все-таки цар природи, а буду жити майже як мавпа, — дай мені побільше.
— Добре, — погодився бог. — Я дам тобі більше років життя, але знай, що перші 15 років ти будеш жити як мавпа — будеш кривлятися і наслідувати, наступні 25 років ти будеш жити свій термін — людський, потім, подібно до осла, 20 років тобі доведеться своїм горбом і потім заробляти собі на життя, а останні 10 років ти проживеш немов стара облуплена собака, яка огризається і намагається зберегти нажите добро.
Ми зараз з вами в людському віці, так дай нам Бог, щоб весь відміряний нам століття ми прожили по-людськи! Вип’ємо за це!

У мавпяче стадо прийшла чужа мавпа і попросилася переночувати.
— Ночуй, — сказав ватажок, — але врахуй, за нашими законами в стаді не повинно бути зайвих, тому вранці ти повинна піти.
Вранці ватажок перерахував стадо і оголосив:
— Вона не пішла. Тому, за нашими законами, ми повинні її з’їсти.
З’їли.
— Ви з’їли не ту, — зізналася чужа мавпа.
— Це не важливо, — сказав ватажок, — головне дотримати закон!
Пропоную випити за неухильне дотримання законів!

Жив у пана в служінні кріпосної мужик Авдей. Дожив він до похилих років. Ось одного разу приходить до нього пан і питає:
— А от скажи мені, Авдей, як ти прожив життя, був ти в житті щаслива?
— Як я жив? Жив звичайно, роботи не боявся, грішити — не грішив, щасливий, слава Богу, не було.
Пропоную випити за те, щоб ми жили звичайно! А щастя прийде до нас!

Йде людина по жаркій пустелі, бачить: лежить мандрівник, вмираючий від спраги.
Мандрівник просить його: «О, дай мені, добрий чоловік, ковток води. Спаси мене.’ Але чоловік відповів, що йому самому потрібна вода, і пішов далі. Пройшов він неабияку відстань і подумав: «Як погано я вчинив: не дав вмираючому ковтка води.’
І він поспішив назад. Але було вже пізно: странник вже помер, не дочекавшись допомоги.
Давайте ж вип’ємо за те, щоб допомагати вчасно — коли просять, а не тоді, коли хочемо дати, та вже нікому.

Чоловік з дружиною потрапили в полон до тубільців. Ті прив’язали їх до дерева і влаштували навколо них ритуальні танці. Чоловік запідозрив біду:
— У мене створюється враження, що ми потрапили до людожерів, — говорить він дружині, — напевно, вони збираються нас з’їсти!
— Дорогий, ти, як завжди, думаєш тільки про їжу!
Щоб ні у кого не склалося враження, що і ми думаємо тільки про їжу, пропоную. випити!

Comments are closed.