Привітання на весілля незвичайні

0

Вітаю Вас я, молоді!
Нарешті, в цей чудовий день
Ви свою свободу радісно склали
На вівтар сімейний, як на пень.

Я добра і щастя вам бажаю,
Нехай панує рада, панує любов,
І один одного щодня споглядаючи,
Насолоджуєтеся один іншому знову і знову.

Рідні, вас ми вітаємо,
Сьогодні «Я» об’єднаються в «МИ»
І всім серцем вам бажаємо,
Будьте так само ви рідні!

Один одного надалі не кривдьте,
Скрізь шукайте компроміс,
Свою сім’ю оберігайте,
Щоб падати не довелося вам вниз.

Цінуйте кожну мить,
Що проживете ви вдвох,
Створіть дивовижне творіння
І засяє щастям будинок!

День народження вашої сім’ї
Ми сьогодні всі разом зустрічаємо.
В це свято щасливого кохання
Всією душею ми вас вітаємо!

Нехай тепло ваших добрих сердець
Зігріває ваш будинок хлібосольний.
Нехай над вами вінець сяє
Щастя, радості, життя раздольной!

Ми бажаємо вам разом йти,
Незважаючи на печалі, знегоди.
Нехай на всьому шляху протяженье
Вам зустрічаються лише світання!

Народження молодої сім’ї,
І ось вже ви чоловік з дружиною.
Що побажати Вам, дорогі,
З усієї відкритою душею?

Жінка нехай поважає чоловіка,
За головного його визнає.
Поради слушні дає,
Господарство добре веде!

А ось красуню дружину,
Тепер одягнути, взути чоловік повинен.
Все тому, що за дружині,
Судити всі будуть про сім’ю!

Живіть щасливо завжди,
І не сваріться ніколи.
Скоріше діточок заводите,
До всіх нас заходьте в гості!

Сьогодні ви ступили,
На довгий світлий шлях.
Любов з’єднали,
І нехай завжди живуть:

Тепло і повазі,
Затишок і доброта,
Панує завжди веселощі,
І в домі краса.

А вночі вожделенье,
Ліжко зламавши злегка.
Закрутить каруселлю,
Серцева хвиля.

І ваше отраженье
Дзеркальне точь-в-точь.
З’явиться швидше,
Син або дочка!

Марш Мендельсона пролунав
І трепетно одягнені кільця,
Наповнений гостями зал
Зігріло щастя, немов сонце.

Співають два серця в унісон,
Сама любов їм підспівує.
Нехай радості кришталевий дзвін
Все ваше життя супроводжує!

Раз на життєвій стежині
Зустрілися дві половинки
І за руки взявшись, сміливо,
Стати вирішили одним цілим.

Це ціле, друзі,
Називається сім’я,
Молода, енергійна,
Справжня, своя!

Нехай воно щасливим буде,
Будує будинок, ростить дітей,
Переможців не судять,
Всім шампанського, швидше!

Молодим бажаємо миру
І душевного тепла,
Щоб спільна дорога
Щастя їх повна була!

Після весільного бенкету,
Нехай дзвонять дзвони,
І у нового порога,
Щоб любов свічку запалила!

І ще хочемо звичайно
Ми побажати молодим
Синів собі і дочок
Найкращих виховати!

Ви сьогодні такі щасливі.
Гості «Гірко!» вам голосно кричать.
Вам бажаємо любові і терпіння.
І не знати ні втрат, ні втрат.

І ваші серця щастям наповняться,
Від любові хай очі заблищать.
Живіть довго і щасливо,
А любов небеса збережуть.

Нехай ваш союз
Буде благословенний,
Повна чаша любові і добра,
Щоб билися два серця
В єдиному ритмі
З цієї хвилини і назавжди!

Багатство і щастя,
Заходять нехай в гавань,
Де ви кинули якорі,
А біди, печалі нехай обминають
Ваш мис під названьем Сім’я!

Оригінальне весільне привітання справить фурор серед гостей, але головне — справді вразить молодят.

Зовсім необов’язково обмежуватися пафосними тостами та незвичайні привітання на весілля хвалебними застільними промовами. При наявності належної фантазії і натхнення одруження можна перетворити на справді карколомні захід. Ми розповімо, як це організувати.

Спільне привітання

Щоб обійтися без мук, можна вчинити так: роздати кожному гостю, який сидить за столом, листок з однією або двома рядками. Ідея в тому, що кожен по черзі буде читати свою партію. У підсумку — велике колективне привітання, розслаблений настрій гостей і сяючі посмішки на обличчях закоханих.

Повітряне привітання

Крім того, вітання можна вкласти в так званий шар-сюприз, наповнений пелюстками троянд, різнобарвним конфетті і сотнею маленьких кульок. У кульмінаційний момент його проколюють голкою і всіх обсипає забавним вмістом.

Музичне привітання

Розучити простеньку мелодію на сподручном музичному інструменті цілком реально за пару місяців. Напевно серед запрошених знайдуться і люди з непоганими вокальними даними.

Можна запозичити популярний сучасний моті в — скажімо, з творчості поп-співачки Леді Гаги і переінакшити його на весільний манер, змінивши слова. Заради цього варто навіть створити групу-одноденку, чиє ім’я буде обігрувати якусь цікаву деталь з життя молодят.

Рядове привітання

Кожен гість заздалегідь одягає футболку з певною буквою. Цю футболку він старанно ховає під основний одягом. У кульмінаційний момент гості скидають з себе верхній одяг і блискавично шикуються в ряд таким чином, щоб сформувати побажання, наприклад «Щастя вам!». Звичайно, без попередніх репетицій не обійтися, з першого разу такий кульбіт навряд чи вийде.

Уявне привітання

Звичайно, допомога друзів необхідна: вони повинні принести ноутбук, проектор і постаратися, щоб вас можна було побачити і почути. Ну а після виголошення промови можна почаркуватися келихом з уявною аудиторією.

Альтернативний варіант — скористатися Talking Tom Head, додатком для iPhone і iPad. Програма дозволяє вкласти в уста чарівного анімованого кота будь-яку думку: досить наговорити мова на вбудований диктофон. Відмінний варіант для тих, хто соромиться з’явитися на великому екрані.

Віртуальне привітання

На проекторі будуть автоматично відображатися приходять привітання, прочитати які зможе будь-присутній.

Вербальне привітання

Тільки не варто заучувати шаблонні привітання зі збірок типу «Сто кращих тостів на весілля». Таку підготовку легко обчислити. Просто постарайтеся лаконічно висловити свою думку, не впадаючи при цьому в багатослівність і мармеладні мови. І не бійтеся показати збентеження: воно стане милою приправою до головної страви — вашої радості за молодят.

Традиція дарувати подарунки молодятам на весілля була відома ще на Русі. Вона має ті ж джерела, що і підготовка нареченою приданого, а нареченим викупу. Пов’язана вона з тим, що молода сім’я починає своє спільне життя з нуля і щоб допомогти їм налагодити побут рідні та близькі дарують їм на весілля речі, необхідні для облаштування будинку. Разом з дарувалися подарунки молодятам та їх батькам. Відбувалося це на другий день весілля. Наречений обдаровував тещу і тестя, а наречена свекра та свекруху. В даний час такий обряд дарування відбувається в перший день весілля. Пов’язано це з тим, що традиція гуляти весілля кілька днів дотримується тепер не всіма.

Прийти на свято з порожніми руками вважалося і вважається непристойним. З плином часу змінився традиційний набір подарунків. Якщо на Русі намагалися дарувати молодим на весілля домашніх тварин — корів, поросят, баранів, птицю, то зараз дарують машини, квартири, побутову техніку та гроші. Сенс цих подарунків в тому, щоб допомогти новій сім’ї швидше зміцніти і стати на ноги. Крім подарунків, що мають практичне значення, молодятам подаються оригінальні дари зі змістом, що носять жартівливий характер.

Оригінальні подарунки з гумором — відмінний вибір для весілля

Незвичайні подарунки на весілля підбираються, спираючись на старовинні обряди та повір’я. Вони допомагають робити весілля веселою, вносять у неї елемент гумору. Всім відомо, що разом зі сміхом у дім входить щастя.

Як вибрати подарунок на весілля

Подарунок на день весілля вибирається з оглядкою на прикмети і традиції. Вони забороняють дарувати на свято колючі і ріжучі предмети. Виделки і ножі містять в собі енергію агресії і можуть принести у дім розбрат і сварки. Антикваріат і картини дарувати теж не рекомендується. Вони приносять із собою в сім’ю енергію чужої людини. Сімейні реліквії можна передавати нареченому і нареченій тільки напередодні весілля, як і ікони, які до вручення молодятам необхідно висвітлювати в церкві. Дуже обережно потрібно ставитися до вибору в якості подарунка до дзеркал, ювелірних прикрас, годинників і рушникам. Всі ці предмети можуть принести у сім’ю чвари.

Головна умова вибору подарунка — щирість. Він повинен бути подарований від душі і нести в собі енергетику позитивних емоцій.

Топ оригінальних подарунків

1. Традиційне рішення може освіжити оригінальне вручення подарунка. Хорошим і головне — дуже потрібним для молодої сім’ї даром може стати оригінальний торт, виконаний у вигляді куреня, в бісквіті якого заховані ключі від квартири або будинку. Таку ж подачу подарунка можна провести з ключами від автомобіля, замінивши концепцію форми виготовлення торта з куреня на феррарі. Такий подарунок по вартості, актуальності та необхідності для молодих можна поставити у рейтингу подарунків на верхню сходинку.

Розвинути ідею дарування торта у вигляді куреня або автомобіля можна в такому напрямку

2. Друге місце можна віддати романтичної подорожі на безлюдний острів або просто в дуже мальовничий, екзотичний та відокремлений куточок. Не варто дарувати молодим путівки в круїз. Морська хитавиця і навіть легкий шторм можуть стати для закоханих справжнім кошмаром.

Відмінний подарунок — путівка в романтичне і мальовниче місце для двох

3. Подарунки на весілля молодятам завжди несли в собі певний сенс йди натяк. Найчастіше нареченому з нареченою давали зрозуміти, що дідусі та бабусі чекають від них онуків. На третє місце можна поставити такий оригінальний подарунок на весілля, як простирадло для занять камасутрою, пустушку, пінетки або дитячі повзунки. Упакувати ці речі краще за принципом матрьошки. Молоде подружжя повинні довго розгортати подарунок, щоб дістатися до вмісту.

Оригінальний подарунок з натяком від потенційних бабусь і дідусів — простирадло для занять камасутрою

4. Четверте місце можна віддати скляному «сімейному банку». Купити прозору скриню нескладно в сувенірній крамниці або зробити її самому. Виготовлення такої скарбнички своїми руками під силу кожному. Звичайна скляна банка закочується кришкою, в якій робиться проріз. Опущені в неї грошові купюри можуть стати початковим капіталом для будівництва сімейного гнізда.

5. Ідея оригінального весільного подарунка може йти своїми витоками в далекі й забуті в сучасному житті традиції. П’ятим в рейтингу можна поставити бочку меду з офіційним зобов’язанням молодих з’їсти продукт в перші три місяці сімейного життя. Саме такий проміжок часу до початку сімейного життя отримав назву «медового місяця».

6. Самовар та іменний чайний сервіс, можуть натякнути подружжю на тихі сімейні вечори. Ці речі можуть розташуватися на шостій сходинці рейтингу разом з фотоальбомами і рамочками для фотографій.

Самовар з чайним сервізом — нестаріюча класика серед весільних подарунків

7. Сьому сходинку рейтингу можна віддати всіляких зоряним і місячним подарунків. Мати свій земельний наділ на Місяці або планету імені закоханих приємно кожному.

8. Ляльки нерозлучники можуть зайняти восьму сходинку. Вони уособлюють міцність сімейного союзу. Разом з фігурами слонів або грошовими деревами такий подарунок може принести в будинок не тільки благополуччя, але й любов за згодою.

Парні ляльки-нерозлучники уособлюють міцність сімейного союзу

9. Дев’яте місце віддається подарунків, натякаючи на відповідальність виконання подружнього боргу і збереження вірності. Нареченому дарується батіг, що б тримав дружину в строгості, а нареченій сковорода і качалка. Традиційні предмети начиння завжди були в руках дружини хорошим засобом для нагадування чоловікові про його обов’язки піклуватися про родину.

10. Велика книга сімейного літопису, виконана в оригінальному оформлення може зайняти своє почесне десяте місце. Супроводжувати такий подарунок можна цілком звичайними речами — фотоапаратом або відеокамерою.

11. Одинадцятим рейтингу весільних подарунків може бути подарунок польоту на «сьоме небо». Це може бути прогулянка на повітряній кулі, аероплані або романтична вечеря в ресторані «Сьоме небо» Останкінської телевежі.

12. Подружжю, хто любить екстрим можуть сподобатися такі подарунки, як зорбінг, плавання з дельфінами або щось подібне.

13. Гарне колекційне вино сподобається романтикам.

14. Вино можна супроводити ароматизованими свічками і букетом червоних троянд. Він цілком заслуговує чотирнадцятого місця.

Замість вина з букетом червоних троянд, в якості подарунка молодим, можна вибрати таку весільну кошик з шампанським, квітами і весільними атрибутами

15. П’ятнадцяту сходинку можна віддати абонементом навчання танго. Таке спільне заняття зможе значно зміцнити союз закоханих і пробудити в них потаємний потенціал неприборканої пристрасті.

Самий оригінальний подарунок на весілля

Вирішивши подарувати молодятам щось оригінальне і незабутнє не потрібно довго ламати голову над тим, що це може бути. Подаруйте молодим свою дружню любов, щирість та повагу. Але найголовніший оригінальний подарунок на весілля — весілля. Зробіть цей день незабутнім для нареченого і нареченої, наповніть його жартами-примовками, тостами і побажаннями.

Хороший тамада, чудово сервірований стіл, веселі, добродушні гості – що може бути краще? Не забувайте про обряди і традиції. Саме вони відрізняють цей день від простих святкових бенкетів.

Особливе значення має місце, вибране для торжества, стиль весільної церемонії. Варіантів проведення такого заходу досить багато.

Все частіше практикується проведення весільних урочистостей у старовинних садибах, на природі в затишних наметах. До оригінальним церемоній відносять їх проведення під водою, в повітрі. Раніше з туфельки нареченої п’ється шампанське, з нареченого потрібно викуп, а тесть з тещею катаються на кареті циганами. Дивіться нашу добірку фотографій з весільними подарунками в галереї та надихайтеся!

 • Молодятам
 • Подарунки

— Червень 2, 2015 Жовтень 18, 2017 0

Найбільш потрібними для молодої сім’ї будуть гроші, автомобіль і особисте житло. Дарувати такі подарунки простим гостям не по кишені, але все ж підійти до вибору презенту можна з фантазією.

Цінним буде подарунок нареченого своїми руками. Він однозначно претендує на оригінальність і індивідуальність. Він може бути загальним для чоловіка та дружини, або призначатися комусь одному. Новоспечені чоловік і дружина можуть отримати кожен по-своєму подарунку. Наприклад, зробіть весільні подарунки молодятам пов’язані з їх минулим життям.

Друзі з боку нареченої готують фотоколаж, що яскраво показує всі етапи життя нареченої: дитинство, перші кроки, випускний у садочку, перший клас, шкільні роки, випускний і так до моменту самого весілля. Бажано включити смішні знімки, де відображені життєві ситуації, а не фотопортрети, зроблені в студії. Такий же варіант подарунка доречний і з боку друзів нареченого. Але історію його життя вони дарують нареченій.

Прикольні подарунки молодятам на весілля

Прикольні подарунки на весілля нареченого обмежуються тільки фантазією дарувальника. Можна поєднати вітання молодих і вручення подарунка. Для цього доведеться заготовити деякий реквізит.

Всі чудово пам’ятають приказку про те, що чоловік у своєму житті повинен посадити дерево, виростити сина і побудувати будинок. Чому б не обіграти таке привітання. Дарувальник приносить два пакету: один для нареченого, інший – нареченій. Важливо дарувати подарунки по черзі, не показуючи їх всі відразу. Починати слід з нареченого.

Молодому чоловікові бажають всіх благ і видають «допоміжний комплект» для сімейного життя:

 • саджанець будь-якого деревця чи кущика (для більшого ефекту можна піднести бур’ян з коренем);
 • конструктор (в якості будматеріалів для дому);
 • качан капусти (як натяк на те, що дітей знаходять у капусті).

Обдарувавши нареченого, переходять до нареченої, адже їх подарунки взаємопов’язані. Чоловік, виконавши свої три головні функції, вважає, що його справу зроблено і тут за роботу береться дружина:

 • перший подарунок – лійка (за саджанцем доведеться доглядати їй, поки він не виросте);
 • другий – набір ганчірочок (для прибирання будинку, який постоїть її чоловік);
 • третій – памперс і пляшечку (годувати і переодягати дитину також буде вона).

Так вітання перетвориться в незвичайний подарунок молодятам, а піднесені речі ще стануть в нагоді в побуті.

Незвичайні подарунки молодятам

Оригінальні подарунки молодятам від друзів можуть супроводжуватися жартами і складатися з предметів, що знаходяться під рукою. Залежно від пори року можна вдатися до використання фруктів або овочів. Підносячи парі черговий предмет, дію слід супроводжувати реплікою.

 • Даруємо Вам сливу, щоб ви жили щасливо.
 • Даруємо Вам гроно винограду, щоб Ваша сім’я була багата.
 • Даруємо Вам помідор, щоб у житті було сміх і завзяття.
 • Даруємо Вам моркву, щоб ніколи не покидала Вас любов.
 • Даруємо Вам редис, щоб виконувався кожен каприз.

Поздоровленнями такого типу можна супроводжувати будь-які подарунки: посуд, столові прилади, і навіть гроші (якщо є купюри різного номіналу).

Зараз вже нікого не здивуєш дипломами для чоловіка та дружини, де говориться, що вони пройшли спеціальні курси і можуть упоратися з новою роллю в житті. Але до цього питання можна підійти більш креативно і приготувати незвичайні подарунки на весілля молодятам у вигляді права власності.

Цей документ буде стверджувати, що чоловік має право:

 • любити і піклується про дружину;
 • цілувати її по-своєму бажанню;
 • дарувати квіти і подарунки без особливого приводу;
 • стати батьком її дітей;
 • познайомиться з усіма подругами дружини, щоб знати з ким вона обмінюється рецептами пізно вночі в п’ятницю;
 • віддавати всю зарплату, не вважаю заначки, розмір якої визначається ним самим.

Відповідний документ з переліком прав отримує і наречена. Вона має право:

 • готувати чоловікові каву вранці;
 • вимагати чесно зароблену чоловіком зарплату;
 • на три спроби в пошуку заначки;
 • з’їздити з чоловіком на риболовлю, щоб знати точно, куди і з ким відпускає його кожні вихідні;
 • вибирати краватку під колір своєї сукні, а якщо він не відповідає, то вимагати купити інше;
 • зберігати сімейний бюджет, який кожен місяць у вигляді зарплати приносить додому чоловік.

Список прав нареченого і нареченої можна міняти на свій розсуд. Кількість пунктів у документі довільно. Головне, щоб гостям і молодим було смішно і висловлювання не образили присутніх.

Як зробити весільний подарунок оригінальним

Навіть самий звичайний презент можна перетворити в креативний подарунок на весілля молодятам. Поширеним варіантом весільних подарунків буде побутова техніка: річ потрібна і порівняно недорога. Такий подарунок можна супроводити жартівливим елементом.

Він розбавить атмосферу буденності, але не умалит значення головного подарунка.

 • Пилосос дарують разом з віником, як запасним варіантом (техніку можна вручити чоловікові, а віник – жінці).
 • Дарування кухонного комбайна можна супроводити кулінарною книгою для початківців (тоді віддають подарунок нареченому).
 • Міксер або блендер добре йде в комплекті з віночком для збивання. (Техніку віддають нареченій, а віночок – нареченому. Він попрацює їм у разі перебоїв зі світлом).
 • Телевізор можна подарувати з двома пультами, кожному по одному.

Також деякі інструменти можуть розглядатися, як жартівливі подарунки молодятам. В першу чергу мова йде про пилі. Її сміливо віддають дружині, як необхідний атрибут її нового соціального статусу. З цим же натяком чоловікові дарують хомут, нагадуючи, що тепер він тісно пов’язаний з іншою людиною. Як противага такого подарунка можна піднести вудку, що розглядається в якості символу свободи і чоловічої дружби. Тоді нареченій логічно буде подарувати качалку. Вона стане свідченням жіночої сили і можливості відстояти свою думку.

Якщо рішення подарувати гроші стало остаточним, то фантазія слід спрямувати не на сам подарунок, а на спосіб його вручення. Варіантів є кілька, але у всіх випадках потрібні дрібні купюри. Виділену на подарунок суму доведеться розміняти.

Грошей ніколи не буває багато. Якщо не можна взяти якістю, доведеться вразити кількістю. Потрібно кейс. У нього складають гроші. Бажано, щоб папірці були по 10, максимум 50 рублів, тоді їх всередині виявиться багато. Коли прийде час вручати подарунок, дарувальник гордо закінченням молодим, покладе перед ними дипломат і, відкривши його, покаже, що всередині він повний грошей. У побажанні можна уточнити, щоб зарплату чоловік додому приносив тільки в кейсі, адже вона буде така велика, що не поміститися в гаманці.

Подарувати молодятам банк на весілля

Молодятам можна подарувати відразу банк. Адже надійніше всього зберігати гроші в банку. Але в якому саме? Відповідь проста: у власному. Тоді з пакету дістається скляна банка, бажано побільше, для посилення ефекту. Оптимальною буде трилітрова. В ній вже лежать гроші. Їх теж краще розміняти дрібними купюрами, щоб заповнити майже всю банку. Суть подарунка полягає в тому, що банку закрита закаточной кришкою, в якій є маленька проріз (щоб класти гроші). це Буде перший внесок у сімейний банк, далі над депозитом доведеться працювати самим молодятам. В якості гарантії надійності банку можна подарувати ще й закаточний ключ.

Грошові подарунки на весілля молодятам можна виготовити власними руками. Сотенні купюри або номіналом в 50 рублів обмотують плівкою, а потім склеюють один з одним. Так виходить одна довга купюра. І будуть дарувати. Потім молоді знімуть скотч з грошей, а плівка захистить купюри від пошкодження. У побажанні можна згадати про майбутні доходи пари. Щоб вони в майбутньому також довго вважали свою зарплату, як будуть роз’єднувати цей «довгий рубль».

На весіллі наречений і наречена чують багато приємних, добрих побажань. Якщо ви запрошені на свято, підготуйте поздоровлення з днем весілля у прозі: красиві слова знадобляться, коли до вас дійде черга говорити тост або давати напуття молодим. Щоб не вдарити в цей момент в бруд обличчям, варто підготуватися до весілля заздалегідь. Важливо підібрати потрібні слова, які зворушать не тільки молодят, але і гостей.

Якщо наречена і наречений — ваші близькі друзі, то під час урочистостей вони будуть раді почути від вас весільне привітання в прозі. Згадайте, коли і де ви познайомилися. Ви вчилися разом, жили по сусідству, їздили у подорож? Це можна згадати. Ви були присутні при знайомстві нареченого і нареченої або навіть самі познайомили їх? Розкажіть про це. Такі поздоровлення з одруженням в прозі покажуть нареченому і нареченій, як багато вони для вас означають. Але ці вітання не будуть повноцінними без добрих побажань.

Якщо ви добре знаєте молодят, то вам відомі і їх мрії. Якщо наречений і наречена не тримають в секреті свої плани, побажайте їм, щоб ці плани здійснилися.

 1. Моя дорога, здається, що тільки недавно ми з тобою сиділи за однією партою. Але ось сьогодні ти вже виходиш заміж, і ми всі раді за тебе. Нехай у вашій родині завжди панує злагода. Любіть один одного і підтримуйте, разом прагнете до своїх мрій.
 2. Дорогий друже, в день твого весілля хочеться побажати тобі безмежного щастя. Ти одружишся на прекрасній дівчині, ти знайшов свою другу половинку. Ми всі раді, що сьогодні можемо розділити з вами це свято і привітати вас. Бережіть один одного.
 3. Щасливі молодята, від усієї душі і від усього серця вітаємо вас з днем одруження! У цьому величезному світі ви змогли знайти один одного. Далі ви підете вже разом, міцно тримаючись за руки. Миру, злагоди, достатку і благополуччя вашій чудовій дружній родині.
 4. Дуже радісно було спостерігати за тим, як ваша дружба переростає в ніжну, щиру любов. І подвійно радісно бачити, що тепер ви стали справжньою родиною, зв’язав себе узами шлюбу. Нехай навіть у похмурі і холодні дні у вашому домі панує радісне, сонячне настрій.

Привітання на весілля у прозі до сліз зворушать молодят і гостей.

Ці добрі слова можна не лише вимовити вголос під час урочистостей, але й написати на листівці, яка залишиться нареченому і нареченій на пам’ять. Вони оцінять такі привітання з днем весілля: проза може чудово висловити ваші почуття. Душевні листівки буде приємно перечитувати річниці чи показувати дітям і онукам.

На весілля дочки або сина

Молодятам на весілля дуже дорого почути щирі побажання не тільки від друзів, але і найближчих людей — матері і батька. Весілля сина або дочки — важлива подія для батьків. Здається, що тільки недавно дитина вчився ходити і говорити, але ось вже перед вами стоїть зовсім доросла людина, у якого тепер своя сім’я, а скоро з’являться і свої діти. Вчорашні малюки сьогодні вже наречені. На весіллі вам належить дати напуття молодій сім’ї. Не потрібно заучувати вірші, вам допоможе проза: привітання з весіллям в прозі може придумати кожен, адже для цього не потрібно підбирати рими, досить говорити щиро і з любов’ю.

 1. Будь батькам важливо знати, що його дитина щасливий. Радісно бачити, що сьогодні ти бачиш себе узами шлюбу з людиною, якого щиро любиш і який щиро любить тебе. Живіть в мирі й злагоді, разом справляється з труднощами і розділяйте радості.
 2. Неможливо не помітити, з якою ніжністю ви дивіться один на одного. Нехай ця ніжність ніколи не зникає з вашого життя. Даруйте її один одному і своїм майбутнім дітям.
 3. Наші улюблені й дорогі наречені, ми зі спокійним серцем вас відпускаємо у спільне життя, тому що точно знаємо: ви створені один для одного і завжди будете берегти свою любов. Нехай ваша сім’я буде великою, дружною і щасливою, а будинок завжди наповнюють радість і дитячий сміх.

Для весілля племінниці, племінники, похресниці чи похресника такі побажання теж підійдуть.

Вінчання — світле і прекрасне подія. Підготуйте поздоровлення в прозі для нареченого і нареченої, адже в цей день вони обміняються найважливішими клятвами і стануть справжньою родиною.

Християнські привітання молодим на вінчання і весілля:

 1. Наші прекрасні молодята, нехай Бог благословить ваш шлюб і подарує вам здорових, розумних і гарних дітей, яких ви будете виховувати в любові та злагоді. Мир вашому дому і вашій чудовій сім’ї!
 2. Від усього серця вітаю вас з чудовим подією, з днем народження вашої сім’ї! Зберігайте вірність один одному, дорогі наречені, і нехай ангели оберігають вас і ваших прекрасних майбутніх дітей.
 3. Господь звів вас в цьому житті, а сьогодні Він благословив ваш шлюб. Перед Його лицем ви поклялися у вірності і любові, нехай відтепер ваші почуття з кожним днем стають лише сильніше.

Зворушливе привітання на весілля у прозі і добре побажання — це прекрасний подарунок молодій сім’ї.

Незвичайні привітання

Гарне побажання — це класичний варіант тосту або поздоровлення на весілля. Але можна спробувати виділитись і розвеселити всіх. Наречений і наречена оцінять оригінальне привітання на весілля у прозі.

Приклади оригінальних привітань:

 1. Дорогі молодята, висловлюю вам свої співчуття. Адже тепер ви все життя будете згоряти від пристрасті і задихатися від божевільної любові. Бажаю вам мужності, щоб подолати ці нелегкі випробування.
 2. Наші щасливі і красиві молодята, нехай у вашому житті буде багато всього чорного: чорна ікра, Чорне море, чорний Bentley. Нехай всі ваші чорні смуги будуть саме такими.
 3. Прекрасні голубки, нехай ваше гніздечко завжди буде затишним, а милі птенчики радують вас своїм співом!

Є багато способів зробити привітання цікавим. Наприклад, якщо ваша подруга виходить заміж, то, придумуючи привітання молодій прозі, можна процитувати її улюблену пісню про кохання, романтичний фільм або прочитати рядок з роману. Їй буде приємно.

Говоріть від чистого серця і з посмішкою на обличчі.

Тоді ваші оригінальні привітання на весілля молодятам в прозі обов’язково запам’ятаються нареченому і нареченій.

Весілля — це чудове свято створення нової сім’ї. Але організація цього свята пов’язана з безліччю турбот, адже хочеться щоб свято пройшло оригінально і незабутньо. Саме в допомогу всім учасникам: молодятам, їхнім батькам, родичам, друзям і створений наш сайт. Запам’ятовується весілля складається з багатьох важливих дрібниць, правильної організації, оригінальних, прикольних моментів. І саме допомогти вам зробити все красиво, нагадати про важливу, підкинути нових думок і полягає наше завдання. Наша колекція весільних ідей і просто цікавих статей постійно поповнюється, так що приходьте частіше. І гарного свята Вам, Вашим рідним, близьким і друзям!

Як користуватися порталом

Ми викладаємо на його сторінках різноманітні ідеї для весілля на всіх її етапах і намагаємося висвітлити більшість тем: сватання, вибір обручок, подарунки та привітання, проведення конкурсів та багато-багато іншого. Для зручності користувачів всі матеріали розбиті на п’ять розділів «Мода» (все про те, як красиво одягнутися на весілля), «Подарунки і вітання» (без коментарів))), «Підготовка» (все про організацію торжества і супутніх заходів від сватання до парубочого), «весілля» (безпосередньо про весільному банкеті, ідеї різних конкурсів тощо) і «Річниці» (все про святкування річниць і весіль з різних матеріалів))). Розділи поділені на підрозділи і все це відображено у верхньому меню з випадаючими елементами. Кожен з них містить список статей на відповідну тему з короткими описами. Сподіваємося, що кожен з відвідувачів тут знайде відповідь на своє запитання або почерпне оригінальну і прикольну ідею для весілля

На вашому весіллі бути не можемо,
Але телеграмою підтвердимо.
Нехай без участья
Завжди супроводжує Вам щастя.
Бажаємо молодій парі
Дожити до старості такий,
Щоб онуки Вам кричали Гірко!
На Вашому весіллі золотий.

Бажаємо вам прожити в согласье багато років
І не зустрічати ні зла, ні бід.
Щоб діти виросли людьми,
Щоб в світі не було війни.
І щоб на весіллях ваших онуків
Ви танцювали вальс один з одним.

За гучним весільним столом,
Як світоч дружби, доброти,
Запалили сьогодні ви удвох
Зірку надії і мрії.
Так нехай же цієї дружби світло
Вам світить яскраво без кінця.
Щоб нескінченно, багато років
Спліталися два кільця.

З законним шлюбом вітаємо,
Великого щастя вам бажаємо.
Ми говоримо зараз всерйоз:
Нехай мільйони червоних троянд
Лежать на всьому великому шляху,
Що збираєтеся пройти.
І хай багаття великої любові
Горить не згасаючи!
З любов’ю легше життя пройти —
Про це кожен знає.
Згоди в житті досягайте,
Живіть до ста років.
Завжди поважайте один одного,
Кохання вам так рада!

З законним шлюбом вітаємо,
Любові і щастя вам бажаємо,
Взаємного розуміння,
Достатку, процвітання.
За життя дружно ви йдіть.
Ростіть дітей і любите.
Один одного дуже бережіть.
А коли оступитеся часом,
Плече підставить нехай інший.
І навіть у самої старості
Живіть Ви без старості.

Дорогі .
Вітаємо Вас з законним шлюбом!
Злилися два серця воєдино
І дві руки в одну злилися
Союз так буде непорушним
На все життя.
Що в житті може бути прекрасніше —
Її рука в його руці
Вогонь любові, нехай не згасне
У Вашому сімейному вогнищі.
Великою дорогою, а не стьожкою
Вам взявшись за руки йти
І нехай хода буде легкою
І менше камінчиків в дорозі.
Однією радістю дихайте
А якщо раптом трапиться біда
Її Ви ділите навпіл
З нею легше впорається тоді.
А життя дарує Вам у нагороду
Від плоті плоть, кров від крові,
Живу радість і втіху —
Ви в дітях повторитесь знову.

Все у Вас сьогодні багато:
Друзів, посмішок і квітів,
Одна у Вас тепер дорога,
Мрія одна, одна любов.
І цей день не повториться,
Зумійте щастям дорожити.
І дай Вам Бог, як кажуть,
З шляху широкого не збитися,
Не схибити, не оступитися,
Ще сильніше Вам закохатися
І ці почуття зберегти!
З законним шлюбом вітаємо!
Хвилини радісніше немає!
Всього Вам доброго бажаємо,
Великого щастя, довгих років!

Comments are closed.