Привітання на весілля друзям

0

Вінчання – важлива церемонія для молодят і їх гостей. Друзів, родичів, знайомих хвилює однаковий питання: що подарувати на весілля? Якщо таїнство і розпис в Рагсі проходить в один день, то проблем не виникає, адже в цьому випадку доречний будь-весільний презент. Але труднощі починаються, якщо пара вінчається через місяць після офіційного одруження. У більшості випадків молодята запрошують своїх самих близьких людей ще раз розділити з ними щастя вступу в сімейний союз уже під склепінням церкви.

Дарують подарунки на вінчання в церкві?

Є думка, що дарувати на православне вінчання подарунки не можна. Пояснень цьому практично не існує, адже священнослужителі не висловлюють заборон. Слід враховувати думку самих молодят: якщо вони наполягають на тому, що презентів робити не варто на цю церемонію, тоді поважайте їх бажання. В іншому випадку вам доведеться задатися питанням, що ж подарувати на вінчання чоловікові і дружині? Адже є речі, які зовсім недоречно виглядають в якості презенту на такому духовному святі.

Бувають випадки, коли молода пара вінчається тільки тому, що це модно і актуально. В цьому випадку вам не варто ламати голову над тим, що подарувати на свято. Вибирайте посуд, побутову техніку, сервізи, інтер’єрний текстиль, конверти з грошима, адже молода сім’я завжди потребує самих звичайних речах, особливо якщо вони тільки почали жити окремо від батьків.

Що подарувати на вінчання, якщо пара серйозно підходить до церковного таїнства? Подружжя можуть бути молодими або вже зрілими, але вони вірять у те, що тільки на небесах вони можуть укласти цей союз двох люблячих сердець, тому вони потребують благословення почуттів понад. У цьому випадку презент повинен символізувати духовний зв’язок між чоловіком і жінкою. І зовсім не обов’язково купувати дорогу річ, якщо сама пара забезпечена матеріально: вінчальний дар повинен уособлювати духовне єднання, висловлювати щирість ваших намірів, побажання усіх благ.

Що прийнято дарувати на вінчання молодим?

Що б не було обрано в якості подарунка на обряд вінчання, необхідно доповнити коробку або пакет теплими побажаннями, красивим букетом квітів. У цей день дуже важливо висловити свою щирість, доброту. Пам’ятайте, що ви були запрошені не просто на весілля, ви були обрані для поділу щастя, посвячення у велике таїнство любові. У зв’язку з цим привітання повинно підкреслювати розуміння цього важливого моменту для сімейної пари.

Варіанти подарунків від батьків і родичів

 • Прийнято дарувати ікони православних святих з нагоди проведення церковного шлюбного обряду. Вінчальна пара – образи Святої Діви Марії та Ісуса Христа – користуються великою популярністю. Батьки повинні піднести такий подарунок, який стане оберегом молодої сім’ї, захистить її від бід, негараздів. Деякі сім’ї мають традицію передавати такі ікони з одного покоління в інше. Якщо молода пара ще не отримала такий презент, то цілком доречно буде його піднести.
 • Наступний подарунок на вінчання для сина й дочки – образи Февронії і Петра. Вони вважаються серед православних покровителями всіх закоханих, уособлюють нерозривний зв’язок на духовному рівні між подружжям. Не забудьте при цьому побажати молодій сім’ї духовної чистоти, вірності, взаємоповаги, глибокої любові.
 • Якщо подружжя, які дають обітницю під церковним склепінням, глибоко віруючі, то родичі можуть скооперуватися і піднести в дар тур по святих місцях. Ближнє зарубіжжя, Ізраїль, подорож по знаменитим монастирям і храмам Росії – варіантів безліч. Цей подарунок обов’язково оцінять молоді, що дозволить їм відпочити і отримати духовну їжу.
 • Наступний подарунок на вінчання, який можуть піднести сестрі, братові, дітям – Євангеліє або Біблія в красивому палітурці. Крім того, можете вибирати іншу духовну літературу. Самий підходящий варіант, якщо видання буде подарунковим.

Подарунки на вінчання від свідків

 • Відмінним вибором в якості подарунка стануть речі, які символізують домашній затишок, вогнище. Кавові і чайні сервізи, набір святкових тарілок, іменні чашки з написами стануть чудовою прикрасою в будь-якому будинку.
 • Вироби з мельхіору, срібла ідеально підходять як вінчальні дари. Ланцюжки для хрестиків, свічники, колекційні монети з ликами святих, келихи – вибирайте на свій розсуд.
 • Пара срібних кубків з гравіюванням дати вінчання та імен подружжя – чудовий презент. Він завжди буде нагадати парі про таку важливу для них подію, про дарувальника, який зробив такий унікальний сюрприз.
 • Гарний альбом в якості подарунка на вінчання теж підходить. Він стане сховищем історії сім’ї. Поповнюючись записами, новими фотокартками, такий презент перетворитися в сімейну, фамільну реліквію.
 • Красива лампадка для сімейного іконостасу підтримає символічність урочистості. Такий презент не дозволить молодятам забути про таку знаменну подію.
 • Декілька витончених тонких келихів, пляшку хорошого Кагору не забороняється як вибрати подарунок на вінчання. Келихи при можливості можете вибрати кришталеві.

Що можуть подарувати молодятам друзі?

 • Стандартний подарунок, який завжди доречний – це гроші. Він особливо виручає, коли ви не можете придумати, що подарувати парі на вінчання. За готівку вони зможуть купити те, що їм необхідно.
 • У деяких банках є монети «Весілля» в подарунковій упаковці. Виготовлені вони з срібла, а виглядають дуже красиво і оригінально.
 • Квіти від подруги будуть доречні як подарунок, якщо йдеться про незвичайний букеті. Подружжю запам’ятається велика корзина квітів або композиція, складена з рідкісних екземплярів.
 • Поличка для ікон неодмінно знадобиться молодій парі. Тільки заздалегідь поцікавтесь у молодят, є у них така.
 • Найбільший вибір подарунків на вінчання надає лавка антикваріату. Наприклад, вибирайте красиві статуетки, що особливо порадує поціновувачів старовини.
 • Весільний портрет – оригінальний та незабутній подарунок. Замовте у художника малюнок, тільки не забудьте ознайомитися з його попередніми роботами.

Що подарувати на вінчання літній парі?

Вибираючи подарунок на вінчання літній парі виходите з того, що він повинен відображати побажання подружжю щасливого життя, духовного благополуччя, злагоди і миру. Не забудьте при цьому про красивому його оформленні, тоді презент надовго запам’ятається. Враховуйте такі правила:

 • презент для вінчання не повинен бути формальним;
 • виключіть недбале оформлення подарунка;
 • подарунок для вінчання призначається парі, як єдиному цілому, а не окремо дружині або чоловіку;
 • презент має відображати привід;
 • вибирайте, що запам’ятовується, незвичайний подарунок для вінчання, а не дорогий;
 • супроводжуватимете вручення презенту вітальною промовою.

Вінчання – це настільки святе і особисте торжество, що з весіллям порівняти просто неможливо. Тому у багатьох виникає закономірне питання – що дарують на вінчання? Ця традиція в минулому столітті була якось несправедливо відкладена громадянами на другий план, і лише
в останні десятиліття стало спостерігатися відродження давньої культури. Все-таки люди повинні підтвердити свої благі наміри не тільки перед людьми, але і перед Богом.

Про те, що дарувати на вінчання, не замислюються гості тих пар, які здійснюють таїнство вінчання в один день з реєстрацією шлюбу в Загсі. Як правило, в цьому випадку подарунок буває єдиним на обидві події і має на увазі під собою типовий весільний подарунок. Але в останні роки все частіше одружуються пари, які вже роками перевірили свої відносини в законному шлюбі і вирішили підтвердити свої почуття перед Всевишнім. В даному випадку питання: «Що дарують на весілля» — досить складний, і ми спробуємо вам допомогти знайти на нього відповіді.

Насамперед, варто усвідомити, що на відміну від весілля – це більш серйозне і урочистий захід, тому подарунок повинен йому відповідати. Найпоширеніший і відповідний подарунок на вінчання – це ікона. І краще всього дарувати лик Господа, Богоматері або Федоровскую ікону, яка з давніх-давен на Русі вважалася покровителькою молодих дружин і справжньою захисницею нової сім’ї. Це буде не лише гарним подарунком, але і постійним нагадуванням про те, що молоді дали обіцянку перед Богом любити і допомагати один одному.

Ще один варіант – ікона святих Петра і Февронії, які є покровителями закоханих. Щоб подарунок був більш видатним, можна вибрати ікону в дорогій оправі (золото або срібло) або вишитий нитками або бісером. Такий лик святих буде дуже красиво виглядати в будь-якій обстановці і навіки залишиться головною прикрасою і надбанням сім’ї. Батьки можуть подарувати ті ікони, які передаються в родині з покоління в покоління, це буде дуже символічно і з дещицею містики – ви передасте своє благословення і оберіг молодим. Однак врахуйте те, що краще заздалегідь порадитися з іншими запрошеними, адже може вийти дуже незручно, якщо всі вирішать, що дарують на вінчання тільки ікони, і подарунки виявляться однотипними.

Щоб не відходити від теми, крім ликів святих, виконаних иконописанием, можна звернути свою увагу на статуетки, наприклад, лампади і навіть Біблію в красивому палітурці. Природно, що молодята вже пройшли таїнство хрещення, тому на вінчання можна подарувати оригінальні ланцюжка або хрестики, виконані у відповідному стилі, і обов’язково парні. Можна подарувати святе вино, тобто кагор, тільки в красивій пляшці або в поєднанні з парою оригінально оформлених келихів.

Якщо ви хочете, щоб подарунок був більш практичним, то можна вибрати і цілком традиційні подарунки, які часто підносять на весільне торжество. Наприклад, оригінальні тематичні фотоальбоми, столові набори чи постільну білизну. Щоб порадувати віруючих подружжя, подаруйте їм путівку на двох по святих місцях, повірте, це буде відмінний подарунок.

Сподіваємося, ми допомогли вам визначитися з тим, що дарують на вінчання своїм друзям і близьким. Пам’ятайте одне – важливий не сам подарунок, а ваша щирість і щирі побажання.

Вінчання це справжнє таїнство, що відбувається в долях людей та скріплює їх союз не тільки перед людьми, але і перед Богом навіки. Багато вірять, що душі вінчаються людей обов’язково зустрінуться і будуть разом на небесах.

Запрошені близькі друзі і родичі часто задаються питанням: що прийнято дарувати на вінчання або підносити подарунки недоречно в честь цієї події?

Дуже часто молодята вінчаються відразу ж після реєстрації в загсі, в такому випадку одного весільного подарунка цілком достатньо. Але іноді люди йдуть на такий крок, через деякий час проживання спільно, щоб переконатися у правильному виборі чоловіка, буває, проходить не один десяток років. У такому випадку потрібно обов’язково підготувати подарунок.

Вибір подарунка на вінчання:

1. Подарунок повинен бути доречний і відповідати близькості ваших відносин з нареченими. Якщо ви не близькі родичі і навіть не друзі, то дуже дорогий подарунок, буде розцінюватися, особливо більш скромними гостями, як підкреслення свого фінансового переваги.

2. Подарунок для вінчання залежить від добробуту венчающейся пари.

3. Подарунок залежить від віку пари та її інтересів, тому перш ніж визначиться з вибором, вивчіть смаки подружжя.

За цим посиланням ви можете подивитися календар вінчань на 2013 рік

Що подарувати на вінчання:

1. Найбільш доречним подарунком на вінчання стане ікона, яка буде охороняти кохання та сімейне благополуччя подружжя. Можна подарувати ікону із зображенням Пресвятої Богородиці або ікону святих Петра і Февронії, які сприяють закоханим. Відмінним варіантом стане ікона вишита хрестиком або бісером. Однак перш ніж дарувати такого роду подарунок, слід порадитися з гостями, адже може статися так, що після вінчання подарованих ікон виявиться занадто багато.

2. Відмінним подарунком, пов’язаних з православ’ям, стане Біблія в незвичайному палітурці або статуетки на біблійну тематику.

3. Красива лампадка може стати також бажаним подарунком.

4. Непогано буде піднести подружжю золоті або срібні ланцюжки без хрестиків.
5. Одним із скромних, але достойних подарунків може стати пляшка дорогого кагору з двома витонченими келихами.

6. На довгу пам’ять ще підносять фотоальбом або альбом – книгу, де подружжя зможуть вести записи важливих подій їхнього життя, підкріплюючи до них фотографії.

7. Гарним подарунком стануть для пари квіти. Тільки дарувати звичайний букет банально, а цілий кошик незвичайних і яскравих рослин або шикарний букет з дуже незвичайних і рідкісних квітів запам’ятається подружжю надовго.

8. Здивувати можна також весільним портретом, особливо якісно виконаним.

9. Більш стандартним подарунком слугує комплект постільної білизни, однак якщо він буде виконаний з шовку або на ньому будуть зображуватися фото подружжя, то банальним він не вважатиметься.

10. Більш практичною парі можна піднести побутову техніку, набір столових приладів виконаних з срібла, фотоапарат або навіть гроші. Правда з приводу даних подарунків та їхній доречності бажано порадитися з подружжям або з їх близькими родичами.

11. Оригінальним і, безумовно, приємним подарунком стане путівка в святі місця.

Варіантів багато подарунків, важливо пам’ятати, що в такий важливий день для подружжя, подарунки повинні бути від чистого серця, а щирі побажання.

Багато сімейні пари після того як стали подружжям перед законом і суспільством, приймають рішення поєднати свої долі перед Богом. На такий відповідальний і дуже важливий крок у своєму житті деякі вирішуються тільки після того, як прожили в шлюбі багато років. Подружжя пройшли разом багато випробувань, виростили дітей і дійсно стали один одного не тільки чоловіком і дружиною, але і найкращою підтримкою, однодумцями і людьми, які здатні відчувати свою половинку навіть на відстані. Вінчання – це велике таїнство поєднання душ, тому його можна назвати одні з важливих і значущих днів у житті людини.

Молоді пари сьогодні після Загсу можуть відразу ж відправитися в церкву, звісно, це дуже красиво і символічно, але все ж до такого кроку слід йти, налаштовуючись душевно і морально. Готуючи свій внутрішній світ і свідомість до такого духовному з’єднанню з іншою людиною. Коли за плечима роки подружнього життя, то в очах крім любові і довіри, світиться мудрість і розуміння того, що поєднується під склепіннями храму. Молодим людям слід дуже уважно подумати про те, чи дійсно вони готові в цей момент перед Господом назвати людину своїм чоловіком або дружиною і дати клятву вірності і любові. Не варто робити це заради краси або тому, що так робить більшість знайомих. До таїнства вінчання варто підходити усвідомлено, приймаючи його.

Якщо у гостей виникла думка подарувати своїм друзям або родичам в день вінчання нову мультиварку або дуже красивий блендер, то цю затію слід залишити прямо на полиці магазину. Не варто думати про побутові дрібниці в той день, коли під склепінням церкви люди відкривають свої душі. Всі дрібниці і буденні проблеми варто залишити хоч на один день і подумати про щось важливе і вічне. Саме так повинен виглядати подарунок. У ньому повинен бути сенс і значення. Варто зациклюватися на ціну подарунка в цьому випадку гроші не грають ніякої ролі. Не матеріальна цінність важлива, а розуміння того, що сталося.

Друзі можуть взяти всі організаторські моменти цього світлого і такої важливої події повністю на себе. Для деяких це буде дійсно найбільшим і найважливішим подарунком. Подружжю потрібно буде тільки поговорити з батюшкою і обговорити особисті моменти підготовки до таїнства, а всі інші клопоти будуть виконані за їх бажанням.

Традиційним подарунком, який можна і потрібно піднести своїм друзям в такий урочистий день є, звичайно ж, ікона. Батьки нареченого і нареченої можуть подарувати гарну ікону з зображенням Спасителя і Діви Марії. Цей подарунок дуже символічний і значущий. Вона обов’язково повинна залишатися в сім’ї і передаватися дітям в момент їх вінчання. Вважається, що така вінчальна ікона здатна зберігати любов у родині і зміцнювати її в кожному поколінні.

Іншим гостям такий подарунок дарувати не можна, він вважається тільки батьківським, але можна знайти альтернативне рішення, піднести ікону з зображенням Петра і Февронії, ці святі в православній вірі є головними покровителями люблячим людей. Вони пронесли своє кохання в житті і зберегли, навіть відправившись на небеса. Сила любові святих повинна стати головним оберегом і захистом для сім’ї. Робити такий подарунок обов’язково слід тільки з найчистішими помислами і щирим бажанням любові для своїх друзів.

Також можна підібрати невеликі, але дуже важливі і значущі медальйони, на яких зображені ангели – хранителі нареченої і нареченого. Такі подарунки можна придбати або замовити в іконній лавці. Якщо у людини є бажання, то все можна виконати в золоті або сріблі, а можна зробити просту металеву оправу і звичайну ланцюжок. Не цінність подарунка буде важлива в цьому випадку, а його справжнє значення.

Подружжю на свято можна подарувати Біблію в красивому оформленні. Такий подарунок обов’язково сподобатися, але тільки в тому випадку, якщо в серцях дійсно є віра і любов до Господа. Іноді цей подарунок може просто зайняти своє місце на книжковій полиці. Він буде красивим, але, на жаль, нічого незначущим нагадування про такому важливому і щасливому дні. Можна подарувати більш сучасний варіант-триптих в автомобіль. Він буде служити захистом в дорозі і справжнім оберегом від неприємностей, як для водія, так і для пасажирів.

Цікавий варіант подарунка.

Дуже часто люди йдуть до церкви, щоб стати чоловіком і дружиною перед Богом, тому що дійсно вірять в це і не хочуть жити в гріху. В такому випадку можна підготувати особливий подарунок. Його сенс зрозуміють тільки ті, хто вірить в Господа і завжди звертається до нього не тільки зі своїми проблемами та проханнями, але і зі словами подяки. Молодим можна подарувати невеликий тур на кілька днів або навіть екскурсію по святих місцях. Вибираючи такий подарунок, слід розуміти, що вартість її досить висока, тому купувати його потрібно тільки з повною упевненістю, що друзі отримають від цього справжнє задоволення, як в естетичному, так і в духовному плані. В іншому випадку просто не потрібно витрачати даремно гроші. Необов’язково купувати тур в іншу країну, тому що серед просторів рідної країни можна знайти багато красивих і гідних місць для паломництва, які багато значать для православних людей.

Подружжю можна подарувати гарні золоті хрестики. Цей подарунок також можна називати традиційним і класичним. Для вінчання він повністю підходить, тому що уособлює велич Господа і його немеркнучу красу для всього світу. Якщо хрестики у пари є, то можна придивитися до монет, на яких зображені лики святих. Такий подарунок буде не тільки дуже символічним, він ще й стане справжнім талісманом для сім’ї, захищаючи її від лихого погляду, пересудів або пліток, але і чорною людської заздрості.

Для молодих можна підібрати красиву композицію з шоколаду у вигляді храму. Це виглядає дуже оригінально і символічно, звичайно, духовного значення в такому сюрприз немає, але він все ж буде відповідним. Шоколадну композицію красиво і дуже доречно можна доповнити пляшка попередньо освяченого в церкві кагору.

Подарунок своїми руками.

Люди завжди вважали, що речі, створені своїми руками, здатні передавати енергетику людини. Для вінчання можна щось зробити в подібному стилі. Для молодих це стане дійсно важливим і дуже приємним сюрпризом, потім, що подарунок буде зроблений з душею і любов’ю. Перше, що приходить в голову в якості подарунка на вінчання – це вишита ікона. Дійсно, такий сюрприз буде символічним і доречним. В інтернеті сьогодні можна знайти докладні схеми вишивки, в яких зазначено все, що потрібно для роботи. У спеціальних крамницях – майстерень консультанти допоможуть з професійного боку все правильно підібрати і розрахувати потрібну кількість. Потрібно розраховувати на те, що така робота дуже копітка і довга, тому краще раніше почати вишивати, щоб встигнути до свята.

Ікона може бути вишита нитками в різній техніці або бісером. Останнім часом багато дівчат і жінок займаються подібним видом рукоділля. Підсумкова робота виходить дуже красивою. Правильно підібрані розміри і кольору бісеринок просто ідеально складаються в цілісну картину і здатні переливати в залежності від того, як на них падає світло. Звичайно, така робота вимагає відповідного оформлення. Гідна рама стане гарним підсумковим акцентом. Такий подарунок буде дуже цінний для пари, тому що людина вкладав у нього свою душу і почуття. Професійні майстрині кажуть про те, що ікони слід вишивати тільки з потрібним і правильним настроєм. Просто заборонено думати про щось погане або злитися під час роботи інакше матеріал вбере все це і потім може просто нашкодити тому, для кого вона зроблена. Світлі думки, і позитивна енергія зарядять ікону і вона стане справжнім сімейним оберегом.

Майстри, які воліють працювати з деревом також можуть зробити щось красиве і оригінальне. На вінчання в якості подарунка можна зробити красиву підкову або хрест. Майстерно виконана робота повинна сподобатися і обов’язково принесе в хату щось позитивне і хороше. Можна також зробити красиву рамку для фотографій або навіть серію подібних рамок різного розміру. Все це в підсумку має становити красиву і оригінальну композицію на стіні. Ці рамки будуть призначатися для фотографій з торжества. Щоб точно дізнатися, які подарунки будуть доречні на вінчанні, варто проконсультуватися у працівників іконній лавки. Там все детально розкажуть і можуть дати поради щодо вибору.

На вінчання не прийнято дарувати квіти, тому гості без традиційних букетів не будуть ні для кого подивом, але все-таки подібний знак уваги буде дуже приємним для нареченої. Сьогодні можна зробити справжню квіткову композицію. Флористи виконають всі побажання свого клієнта, але можна зробити не дуже традиційно. Солодкі букети можуть чудово замінити живі квіти. Майстри роблять просто приголомшливі роботи, в яких з першого погляду просто не можна розгледіти солодощі. Такий подарунок може бути більш довговічним, ніж звичайний букет, але якщо наречена ласун, то вона все ж добереться до смачної начинки красивих квітів. Якщо все ж обраний варіант традиційного букета, то слід подбати про те, щоб він виглядав дуже ніжно і повітряно. Для вінчання не підходять громіздкі яскраві букети з великою кількістю троянд або інших квітів, все повинно бути дуже легко і практично невагома. Багато хто знає, що існує неофіційна заборона на вінчання дарувати червоні троянди. Ці квіти чомусь не прийнято дарувати, ніхто не може пояснити, чому цей забобон існує, але від нього нікуди не дітися. Тому красиві і може бути улюблені квіти нареченої слід залишити в магазині до наступного вже більш зручного випадку.

Подарунок від свідків.

Свідки в обряді вінчання всюди супроводжують молодих, тому їм потрібно з собою ретельно підходити до вибору подарунка. Хорошим варіантом може стати традиційний весільний фотоальбом, у якому через якийсь час з’являться знімки, що зафіксувало щасливі хвилини вінчання. Також можна розглянути дуже цікавий варіант і піднести молодим не класичні келихи для молодят, а красиві срібні кубки на підставці з вигравіруваними іменами подружжя. Такі кубки краще всього дарувати в комплекті з підставкою, на неї може стояти дата одруження.

Свідки можуть замовити весільний портрет митця. Такий подарунок, швидше за все, буде готовий через кілька днів після самого вінчання, але все ж саме в такій роботі можуть з’явитися справжні почуття людей, їх одухотворене стан в той момент, коли вони давали свої клятви. Подібний подарунок може бути просто безцінним і в той момент, коли у пари будуть проблеми або навіть виникне бажання розлучитися, він завжди нагадає, якими вони були в момент свого найвищого щастя.

Молодим у якості символічного подарунку про такий день можна піднести вінчальний вінок. Це може стати справжньою сімейною реліквією, яка буде зберігати любов і союз двох людей від усіх бід і труднощів. Також молодим можна підготувати сувенірні варіанти подарунків. Пляшка шампанського, де на етикетці буде фотографія подружжя і пам’ятна дата. Ця пляшка навряд чи буде розкрита, швидше за все, її збережуть і відкриють через кілька років, на чергову веселу і галасливу річницю.

Багато сьогодні говорять про те, що гроші на вінчання дарувати категорично не можна, але все ж іноді бувають безвихідні ситуації. Хтось може, не встиг купити подарунок чи пізно дізнався про торжестві. В такому випадку в якості подарунка можуть бути використані гроші, але тільки в білому чистому конверті, він буде символом того, що такий подарунок підноситься з чистими намірами і без злого умислу. Варто відмовитися від модних яскравих конвертів в блискітках і стразах. На вінчанні вони будуть недоречні.

Вінчання – це велике таїнство, до якого готові не всі подружні пари. Якщо гостям пощастило стати свідками такого свята, то вони обов’язково підібрати відповідний подарунок, оберігає пару і їх любов.

Збираючись на урочисту церемонію, всі гості повинні добре подумати над тим, що сказати молодятам. Для когось це дуже важке завдання, і тому вони шукають в інтернеті готову мова на весілля. Це, звичайно, вихід з положення. Але погодьтеся, слова, сказані від серця, приймаються набагато тепліше і запам’ятаються надовго.

Варто не забувати, що весілля — це радісна і весела подія, і тому тут ні до чого читати нотації. Якщо сказати тост або побажання з невеликим гумором, то це сподобається молодим і гостям. Але тут важливо не переборщити, щоб жарт не викликала здивування.

Скільки має тривати весільне привітання

З досвіду видно, що досить виділити 1-3 хвилини для побажань. Цього цілком достатньо. Мами й тата, звісно, в цей час навряд чи вкладуться. Їм все-таки є, що сказати своїм дітям. Тому їх може бути набагато більше. Але не варто розраховувати, що ви зможете відмовчатися. У нашому суспільстві це важлива церемонія застілля. Щоб не потрапити в незручне становище краще підготуватися заздалегідь.

Підготовка гідної мови на весілля

Привітання з днем весілля готують зазвичай за 1-2 тижні. Тоді є достатньо часу подумати про те, чого б ви хотіли побажати молодим. Важливо прагнути до того, щоб слова порадували нареченого і не викликали подив у нареченої. Багато хто починає промову з висловлювань відомих людей. Досвідчені оратори радять проговорити слова кілька разів, для впевненості.

Якщо пам’ять може підвести, тоді запишіть привітання на аркуш паперу. В крайньому випадку можна підглянути, якщо ви розгубитеся. Ще можна написати слова в листівці і прямо з неї і зачитати. Імпровізація звучить завжди цікавіше, тому фантазуйте і по ходу доповнюйте свою промову цікавими зауваженнями.

Банальних фраз, таких як: бажаємо любові, дітей, щастя і так далі краще уникати. Придумайте щось оригінальне. Задайте собі питання, а які побажання ви хотіли б почути на свою адресу? Швидше за все, ви відповісте, що ті, які були сказані своїми словами. Якщо у вас зовсім немає фантазії, то краще сказати пару рядків, але зате від душі, ніж втомлювати молодят та гостей красивою довгою, але сухий промовою.

Вірші — це найпоширеніша форма вітання. Якщо у вас талант, то обов’язково їм скористайтесь. Присвячені особисті вірші для нареченого і нареченої будуть прийняті з вдячністю. Проявивши кмітливість, можна переробити вже придумані кимось твори. Тут не треба домагатися 100% рими. Головне — вкласти всю теплоту, випробовувану до молодих. Показати своїми віршами як ви ставитеся до них. Таке привітання краще красиво оформити і подарувати.

Варіанти поздоровлень на весілля

Нижче обрано найбільш універсальні поздоровлення. В них зібрані найкрасивіші слова на весілля. Необов’язково говорити слово в слово. Використовуйте їх як приклад.

 1. Дорогі наречені! Хочемо вас привітати з найважливішим рішенням у вашому житті. Наше життя схоже на зебру. В ній бувають білі та чорні смуги. Щастя і благополуччя повністю залежить від вас самих. Труднощі переносити буде легше, якщо у всьому підтримувати один одного. Любов і ніжні почуття навіть самий похмурий день зроблять ясним і сонячним. Бажаємо, щоб ваша пристрасть і любов не вщухла з-за дрібних сімейних негараздів. А ваша весілля запам’яталося незабутнім радісним днем.
 2. Любі наші молодята! У вашому житті з’явилася нова глава. Для нареченої самим дорогим і близьким стане її чоловік. А для нареченого самою вірною улюбленою супутницею буде його дружина. На планеті сьогодні з’явилася ще одна сім’я. Ще одна зірочка засяяла сімейного щастя. Не дайте нічому розірвати ваш союз. Всі труднощі вирішуйте разом, це ваш шлюб зробить ще міцнішими. Тепер замініть займенник «моє» на «наше». Хочемо побажати щастя вашій сім’ї і дому. Ставтеся один до одного з терпінням і добротою. Відкиньте убік обвинувачення і докори. І дитячий сміх хай з’явиться у вашому домі і займе вас новими радісними клопотами. Будьте щасливі!
 3. Привітання для нареченого і нареченої. Ваші мами зараз плачуть від щастя, а батьки пишаються за своїх дітей. І ми радіємо разом з ними. Поважайте один одного і дуже сильно любите. Життя буде підносити безліч сюрпризів. Якісь вас будуть радувати, якісь засмучувати. Пам’ятайте: ви не одні, вас тепер двоє. А у майбутньому, сподіваємося, ваша родина поповниться новими членами. Своїми зусиллями ви зможете подолати будь-які перешкоди. Бажаємо, щоб у вас похмурих днів було як можна менше. Щастя вам!

 • Друзі хочемо побажати вам приємного легкого плавання по морю життя. Обходьте підводні рифи причіпок і зауважень. Бажаємо, щоб море було без штормів, а у вас завжди дув попутний вітер. Ваш прапор любові ніколи не опускався. Хвилі терпіння і розуміння плавно несли ваш союз до вічного щастя. Гарної вам дороги!
 • Сьогодні ми всі хочемо молодим передати свої привітання. Щоб очі нареченої випромінювали щастя, а її серце доброту і любов. Бути опорою для родини це роль для нареченого. Захищай її від усіх негод. За молодих!
 • Любі наші діти! Вітаємо вас з днем весілля! З днем утворення нової сім’ї! Хочемо, щоб у вас життя наповнилася яскравими моментами. Ваші почуття з часом тільки міцніли. Пам’ятайте поради вашої мами. Незважаючи на будь-яку життєву погоду не залишайте один одного. Щастя і люби вашої нової сім’ї!
 • Краса нареченої засліплює очі. Вона принцеса цього балу. Нехай радість цього дня ніколи не забудеться. А сльози горя не покотяться з її очей. Побажання для нареченого лад щастя своїми руками. Будь для дружини опорою і іншому. І тоді вона для тебе завжди буде такою прекрасною, як сьогодні.
 • Дорогі діти, ваші мами хочуть привітати вас з цим світлим святом. З днем народження нової сім’ї! Як і дитина, союз потребує догляду, турботи і любові. Ваші перші кроки будуть незграбними, але з кожним роком вони стануть впевненіше. Проявляйте терпіння, любов, повагу і тоді вас союз буде приносити радість. Бажаємо вам слухняних дітей, люблячих онуків і маленьких правнуків. Нехай ваше щастя буде вічним.
 • Для молодят настали часи змін. За життя вони будуть йти разом. Весілля-це початок їх спільного забігу. В цей день наречені та їхні мами намагаються, щоб все пройшло ідеально. Тому не полінуйтеся підготувати промову на весілля заздалегідь. Не порівнюйте те, що ви підготували своїми зусиллями, з тим як вітають інші. Вашу щирість і чесність оцінять. Ні які красиві слова, взяті з інтернету, не зможуть описати ваші почуття і емоції.

  Бережіть один одного,
  Добротою зігрівайте.
  Бережіть один одного,
  Ображати не давайте.
  Всі прощайте один одному
  Без облуди і помсти.
  Бережіть один одного
  І всегдабудьте разом!

  З любов’ю, ніжністю великий
  За життя ви йдіть

  До самого весілля золотий
  В злагоді живіть.
  Нехай не померкне ніколи
  Щасливого життя зорька,
  Нехай буде солодко вам завжди,
  Ну, а сьогодні — Гірко!»

  Крокуйте поруч, дружно, в ногу,
  Красивою рукою сім’єю.
  Нехай нелегкою дорогою,
  Але обов’язково прямій!
  Щоб поруч бути в спеку й холоднечу,
  За честь родини стояти стіною,
  Щоб був наречений хорошим чоловіком,
  Наречена — славною дружиною!

  Що побажати вашій парі щасливою?
  Нареченій завжди бути такою ж красивою!
  А нареченому бути задоволеним долею
  І милуватися тлько дружиною.
  І щоб скоріше з’явилися на світі
  Квіти нашого життя
  Улюблені діти.
  А на закінчення скажемо всі разом:
  Милий наречений, щось Гірко нареченій.
  Гірко.

  Як чаша доброго вина,
  Хай буде життя ваше повна!
  Не розплескайте цю чашу,
  Випийте всю її до дна!

  Запам’ятайте цю хвилину навіки,
  Так буде священною вона!
  Тепер ви не просто наречений і наречена,
  Відтепер — ви чоловік і дружина!
  І нехай вас минають будь-які напасті,
  Нехай полум’я не гасне в крові!
  Бажаємо здоров’я! Бажаємо вам щастя!
  Бажаємо вам міцного кохання!

  Вип’ємо за те, щоб столи ломилися від достатку, а ліжка — від любові.

  Дорогі молоді! У мене простий і короткий тост. Я побажаю, щоб у
  вашому житті завжди були присутні чотири святих імені, чотири анге-
  ла-зберігача: Віра, Надія, Любов і Софія — мудрість. Слідуйте їм, і
  дай Бог вам щастя в сімейному житті.

  Бажаємо нашим нареченим,
  Щоб шлях у житті був вдалим,
  Щоб будинок завжди був повною чашею,
  Життя з кожним днем — світліше і красивіше!
  Хай яскраво сонце світу світить,
  Нехай принесуть їм радість діти,
  Щоб разом молодій парі
  Дожити до весілля.

  Дорогі.
  Вітаємо вас з першим сімейним святом!
  Побажати хочемо так багато, що всього не перелічити.
  Щастя найбільшого, що тільки є на світі.
  Чоловікові — слухатися дружину, і любити її одну,
  А дружині — народжувати діточок, добрих, милих діточок.
  Чекаємо від вас багатырей і красунь дочок!

  Під дзвін кришталевого келиха,
  Під шум шампанського вина
  Ми вітаємо молодят!
  Бажаємо щастя їм сповна!
  Нехай кожен день, прожитий поруч,
  Для вас світиться бірюзою!
  Тоді й золота не треба,
  І камінь здається зіркою!

  Бажаємо вам щастя і любові,
  Щоб усі мрії і сподівання збувалися,
  З хорошим настроеньем щоб ви
  Ніде й ніколи не розлучалися,
  Здоров’я вам на сотню добрих років,
  А це, право, дуже багато коштує.
  В роботі — виробничих перемог,
  У сімейному житті — миру і спокою!

  Одного правителя запитали: — Як ти зберігаєш мир і спокій в
  своєму держа-
  дарстве?
  І він відповів:
  — Коли я в гніві, то мої люди спокійні. Коли вони гніваються, то я
  спокійний. Іншими словами, коли я серджуся, вони заспокоюють мене, а коли
  вони, я заспокоюю їх.
  Сім’я — це держава в мініатюрі.
  Мій тост за те, щоб подібним чином зберігалися мир і спокій
  в наших сім’ях.

  Ось вам срібло,
  Щоб було вам добро!
  Ось вам гроші паперові,
  Щоб ходили ви важливі!

  Буде «Гірко»,
  У вашому житті — ніколи!
  Живіть весело і дружно,
  Майте все, що в житті потрібно,
  Зберігаючи вогонь любові святий
  До самого весілля золотий!

  Молодим хотів би побажати я:
  В радості, чи горе розлуки
  Вічно пам’ятати перше обійми,
  Забуваючи про останню сварку.

  Друзі!! На сьогоднішньому святі головному,
  Високих і радісних почуттів не тая,
  Я пропоную тост за наш славний місто,
  Де ваша любов народилася і сім’я!

  Вітаємо молодят!
  Наш наказ прийміть:
  Радість, горе на двох
  Порівну ділите!

  Що крила гірського орла,
  Дружина і чоловік в согласье схожі:
  Змахнувши всього одним крилом
  Злетіти орел ніяк не зможе.

  Нехай з цим тостом до нареченим
  Прийде злагода і мир,
  Нехай життя їх буде феєрично,
  Як цей іскрометний бенкет!

  Дай Бог вам вірності подружжя,
  Що називають лебединою!
  Щоб душа була пружною
  І в почуттях-помислах єдиною.

  Станьте опорою одне одному,
  Щастям і частиною єдиної,
  Горе печалі і хуртовини
  Хай пролітають повз.
  Нехай збережеться на роки
  Ніжне міцне почуття,
  Разом у любові та негаразди
  У цьому сім’ї мистецтво!

  П’ю, щоб для всіх,
  Хто нині з нами не був,

  Не міг на весіллі випити і поїсти,
  Ми зберегли добрий запах хліба,
  Який ми розламували тут.
  За те, щоб кожен,
  За столом сидить,
  На довгий термін зберіг у своїй крові
  І пустощі,
  І цей струм підбадьорливий
  Вина, веселощів, дружби і любові

  Щоб дожити до срібного весілля, треба мати золотий характер дружини
  і залізну витримку чоловіка. Вип’ємо ж за чудесний сплав, за розквіт нашої
  вітчизняної металургії!

  Я обіймаю вас по-братськи
  І свій заздоровний келих п’ю
  За урожай любові і ласки,
  За вашу нову сім’ю!

  П’ю за мить довгоочікуваний,
  За здійснення бажань,
  За солодкість сімейних «пут»!
  П’ю за вірність і ніжність,
  П’ю за перший пролісок,
  П’ю за вашу вічну любов!

  Вінчання саме по собі – важливий і хвилюючий момент у житті нареченого і нареченої, так як вони скріплюють свій союз перед обличчям Бога. Що стосується привітання з вінчанням, то це вкрай відповідальне завдання, яке слід довірити досвідченому оратору.

  Вкрай важливі напуття перед обрядом, які будуть вимовлені з боку батьків молодят. Основне ж привітання, пов’язане з таїнством, повинен вимовляти добре підготовлена людина. Найкраще з цим завданням впорається хрещений батько нареченого або нареченої. Вимовити напуття можуть також і батьки або близькі друзі родини. Головною вимогою до промовця є попередня підготовка, так як церква – це не те місце, де доречні будь-які слова. Мова повинна бути виваженої та продуманої до кінця.

  Яким має бути привітання на вінчання

  Привітати з вінчанням можна як у віршах, так і в прозі. Головне, підібрати правильні слова, які будуть доречними при здійсненні обряду. Перед вінчанням вимовляють такі слова, які молодята запам’ятають на все життя. Поздоровлення в прозі краще вибирати короткі, зміст яких буде зрозумілий усім гостям без винятку.

  При виборі урочистої промови у прозі слід зазначити важливість не тільки самого обряду, але і розповісти історію про створення такого прекрасного союзу, а також поділитися рецептами власного сімейного щастя. Можна сказати про те, що неухильне слідування заповідям, а також виконання подружніх обітниць є запорукою щасливого подружнього життя.

  Добре додати в свою промову витяги з проповідей, в яких окреслено важливість шлюбу. Слід відзначити, що тепер молодята стали законним подружжям з точки зору церкви. Церковний шлюб є священним союзом, який не вдасться розірвати. Шлюб (вінчання) перед лицем Господа – це найвище благо, тепер подружжя повинні дотримуватися всі заповіді, жити в мирі та злагоді. Варто нагадати нареченому і нареченій, що шлюб, на який дала згоду церква – непорушний.

  Мова в церкві не повинна бути паскудній, важливо позначити непорушні істини, на яких тримається міцний і щасливий сімейний союз. Напутня промова повинна бути урочистою і щирою, підготовленої заздалегідь і повністю продуманою. Експромт у цьому випадку є неприпустимим. Мова не повинна перевищувати 2-3 хвилини, буде дуже добре, якщо в ній не будуть присутні формальні фрази і побиті вираження.

  Вінчання – це дуже зворушливий обряд, він збережеться в пам’яті як нареченого, так і нареченої, запам’ятають дружини також і ті клятви, які вони давали один одному і всі сказані слова напуття. У цей хвилюючий момент важливо говорити щирі правильні слова, які стануть добрим напуттям в їх сімейному житті. Фальш і нещирість у церкві неприпустимі, це обов’язково слід врахувати при підготовці урочистого напуття.

  Якщо вітати з вінчанням необхідно пару, яка зважилася на цей обряд після декількох років, прожитих разом, то в урочистій промові слід згадати про правильність їх рішення і побажати подружнього щастя в подальшому.

  Оцініть був корисний для вас цей матеріал і розкажіть про нього друзям

  (1 голосів, середній: 5,00 з 5)

  Comments are closed.