Привітання на учительській конференції

0

Тато, дід, сьогодні ради
Від душі тебе обійняти
70! Ну це ж треба!
Виглядаєш на 45!

Скаже нам кожен астролог:
Якщо ти народжений взимку,
Значить гордий і відважний,
Строгий, розумний, вольовий!

Ти такий! І ми бажаємо
Бути тобі таким завжди!
Нехай тебе не змінюють
Швидкоплинні року!

Серце б’ється нехай ритмічно,
Немов полум’яний мотор!
Міцним будь, як закордонний
Представницький авто!

На будь-нехай наживку
Клює щука покрупней,
Ну а краще злови рибку
Золоту мерщій!

Як виконає три бажання,
Ти злови ще п’ять штук!
І нехай всі їх заклинанья
Радість в життя твою несуть!

Напередодні професійного свята педагогів кожна дитина намагається взяти посильну участь в організації заходів, присвячених цьому дню. Комусь потрібно розучити пісні для концерту, інші будуть відповідальними за запрошення до свята, учням, які вміють малювати, доведеться випустити стінгазету. Досить важливою та відповідальною справою є у День вчителя оформлення школи. Учням хочеться, щоб вже з порога їх педагоги відчули святкову атмосферу, потрапили в царство свята і хоча б на мить забули про всі шкільні проблеми. Допомогти в цій справі учням можуть не тільки батьки, але і креативні ідеї нашого сайту. Отже, починається перевтілення школи перед святом.

Оформлення шкільного ганку

Оформлення школи до Дня вчителя краще почати зі шкільного ганку. Символом свята стане красива арка з повітряних кульок і напис «З Днем вчителя!» Немає можливості оформити казкову арку? Можна закріпити кульки по перилах, біля вхідних дверей. Нічого зайвого, але відразу відчувається атмосфера урочистості і повагу до педагогів, які працюють в даній школі.

Оформлення шкільного фойє до Дня вчителя

У День вчителя на оформлення шкільного фойє слід звернути особливу увагу. Переступивши поріг, кожен педагог і гості школи повинні відчути, що свято вже почався. У фойє можна розвісити кулі, закріпити на стінах або на стендах випущені до свят стіннівки, плакати. Текст плакатів може бути самим незвичайним. Колись у цей день стіни рекреацій і коридорів прикрашали плакати зі словами класиків про школу, навчання, святі. Чому б не прикрасити фойє плакатами зі словами любові до педагогів і вдячності до їхньої праці. Від душі і без всякої фальші, пафосу.

Оформлення класів до Дня вчителя

В кожному класному кабінеті теж можна створити святковий настрій у День вчителя, заздалегідь продумавши його оформлення. Нехай на столі стоїть букет квітів, а шкільну дошку прикрасить напис «З Днем Вчителя!» Сьогодні букети можуть бути найрізноманітнішими. Цікаво виглядають композиції з кульок в техніці твистинг. Кілька кульок біля дошки перетворять каласс і додадуть святковості.

День учителя: оформлення актового залу школи

Всі головні урочистості пройдуть у шкільному актовому залі, тому його оформленням повинні зайнятися старшокласники. Багато використовують готові заготовки минулого року. Пора відходити від такої шаблонності і вносити нові ідеї в оформлення. Навіть якщо кожен рік сцену прикрашають кулі, то оновити її можуть свіжі композиції. У центрі сцени, звичайно, красується напис «З днем вчителя!» Хочеться зробити її незвичайною? Дивіться варіанти оформлення сцени на картинках і оформляйте головну майданчик актового залу так, щоб на нього було приємно дивитися, щоб їй можна було милуватися. Пам’ятаєте, саме на сцені в цей день будуть фотографуватися вчителя колективом і зі своїми учнями. На передньому плані розставляються підлогові вази, кошики з квітами, що теж створить розкішне відчуття свята.

У День вчителя музичне оформлення школи

Відчути атмосферу свята завжди допомагає музика. Не забудьте наповнити їй школу в святковий день. Добре, якщо в школі є радіовузол, тоді дана проблема вирішиться миттєво. Вибір композицій – справа зовсім не таке вже й просте. Безперечно, в цей день підійдуть всі пісні про школу. Нехай вони комусь і здадуться побитими або заїждженими, але вони відповідають темі свята.

Хочете, щоб свято для улюблених педагогів вдався на славу, продумайте оформлення школи до Дня вчителя детально. Не так часто буває настільки улюблений всією країною свято, тому йому дозволено бути феєричним!

Привітання від директора гімназії Тажиева Рифу Рахимовича

Виставка «Словники – помічники у навчанні»

Дорогі гімназисти та педагоги !

З 21 листопада в бібліотеці організована виставка «Словники – помічники у навчанні». Запрошуємо познайомитися з енциклопедичними та лінгвістичними словниками.

Ломоносовские читання — 2018

Академія наук Республіки Башкортостан
Адміністрація міського округу місто Стерлітамак
МАОУ «Гімназія №1» р. Стерлітамак

Запрошуємо прийняти участь
у XIX Російської науково-практичної конференції
«Ломоносовские читання » , яка відбудеться 2 березня 2018 року
у МАОУ «Гімназія №1» р. Стерлітамак Республіки Башкортостан.

18 років бездоганної роботи на ниві дитячої конференції!

Всеросійський географічний диктант

26 листопада 2017р. о 12:00 за місцевим часом у всіх регіонах нашої країни і за кордоном пройде

ВСЕРОСІЙСЬКИЙ ГЕОГРАФІЧНИЙ ДИКТАНТ

У Стерлітамаку він буде організований на кількох майданчиках — у школах №№ 10,12,17,33, ліцеї № 3 та Гімназії № 1.

Завдання Диктанту — мотивація різних верств населення до вивчення географії рідної країни, надання можливості отримати незалежну оцінку своїх знань в області географії, привернення уваги засобів масової інформації і російського суспільства до проблеми географічної грамотності.

Масштабна освітня акція, ініціатором якої є Володимир Путін, проводиться Російським географічним товариством в третій раз.

Диктант буде включати в себе 30 тестових завдань, розділених на три блоки. Перший складається з питань на знання географічних понять і термінів. Другий спрямований на перевірку вмінь працювати з картою. Третій – на визначення географічних об’єктів за записами щоденників мандрівників і уривками з художніх творів. Як свідчать відгуки учасників акції минулих років, їм особливо подобається останній блок питань, який «…спонукає читати нові книги і з цікавістю дивитися на карти».

Диктант буде проходити очно, на спеціально організованих майданчиках, і онлайн на сайті проекту: dictant.rgo.ru .

Найвища оцінка, яку можна отримати за диктант, – 100 балів, найнижча – 0. На жаль, поки середній бал учасників диктанту не перевищує трьох за п’ятибальною шкалою. Дізнатися відмінник ви, хорошист або трієчник можна без шкоди для власної репутації – тестування проходить анонімно, а отримати свій результат можна за унікальним номером, який присвоюється кожному учаснику.

VI Всеросійської науково-практичної конференції

Вчителі російської мови і літератури Трефілова Марина Вікторівна та Нікітіна Вероніка Валеріївна взяли участь у VI Всеросійської науково-практичної конференції з проблем вивчення і викладання російської мови в Росії на сучасному етапі (р. Москва) «Методика навчання російській мові в контексті ФГОС». Конференція проходила 2223 вересня 2017. Організатор конференції – видавництво «Національна освіта».

В рамках заходу були розглянуті питання, що стосуються ФГОС і концепції філологічної освіти як основи вдосконалення державної підсумкової атестації з російської мови. Провідним спікером конференції виступила керівник Федеральної комісії по розробці КІМ по російській мові, провідний науковий співробітник ФГБ НУ «ФИПИ» Цибулько Ірина Петрівна.

Основний акцент в роботі конференції був зроблений на введення в екзаменаційну / атестаційну практику для учнів 9 класів усної співбесіди з російської мови, яке буде допуском до ДПА за курс основної школи.

Московський центр безперервної математичної освіти за інформаційної підтримки «Соціального навігатора» МІА «Росія сьогодні» і «Учительській газети» за сприяння Міністерства освіти і науки РФ підготував перелік 500 кращих освітніх організацій, які продемонстрували високі освітні результати в 2016-2017 навчальному році.

Графік проведення шкільного етапу Всеросійської олімпіади школярів

Графік проведення шкільного етапу Всеросійської олімпіади школярів 2017-2018 навчальний рік

Майбутнім першокласникам

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 07 жовтня починають працювати підготовчі курси для майбутніх першокласників. Початок занять о 10 годині.

Шановні батьки, співробітники та гості нашої гімназії!

Нагадуємо Вам, що у дворі будинку по вул. Щербакова №13 встановлено знак 3.2 «Рух заборонено».
Переконливе прохання об’їжджати двір і не порушувати вимоги ПДР.

Навігація по записах

Адреса
453126 р. Стерлітамак,
вул. Сакко і Ванцетті д. 68

Годинник
Понеділок—п’ятниця: 8:00-19:20
Субота: 08:00-19:00
Неділя: вихідний

У переддень нового навчального року в районному Будинку культури відбулася районна педагогічна конференція, в роботі якої взяли участь голова району О. В. Дубів, в. о. начальника Управління освіти О. В. Єрмакова, а також керівники закладів освіти, вчителі, вихователі, ветерани праці, молоді спеціалісти.
Конференція розпочалася з приємної церемонії представлення вчительства району молодих кадрів, які в цьому навчальному році розпочнуть свою трудову діяльність. Оплесками зал зустрів випускницю Тверського педагогічного коледжу О. А. Миколаєву, яка буде працювати вчителем початкових класів в Оленинской середній школі; А. А. Ільясова, вихователя групи продовженого дня Мостівського середньої школи імені С. Козлова, закончившую в цьому році Тверський державний університет; М. Ст. Смирнову, випускницю Старицького педагогічного коледжу, яка, першого вересня поведе в захоплюючу країну знань учнів Свисталовской основної школи.

За традицією вшановували на конференції і фахівців, які отримали освіту заочно: заступника директора з ІКТ Мостівського школи О. А. Кротову; заступника директора з навчально-виховної роботи Оленинской основної школи Н.Н. Алієву; вчителі математики Бобровської основної школи С. М. Трофимову і вчителі початкових класів Мостівського середньої школи К. О. Муравйову.
З теплими словами привітань та побажань активно влитися у велику і дружну сім’ю педагогів, молодим фахівцям звернувся очільник району О. В. Дубів. Щирими словами напуття їх підтримала і завуч Мостівського середньої школи імені С. Козлова М. Л. Бірюкова, побажавши колегам успіхів та плідної роботи на благо району.
Гідним була відповідь: Наталя Смирнова подякувала всіх присутніх у залі за привітний прийом в співтовариство вчителів району та пообіцяла, що молоді педагоги своєю роботою, своїм ставленням до дітей будуть продовжувати славні традиції освіти і виховання підростаючого покоління.

Приємно відзначити, що в 2017 році поповнилася новими іменами Книга Пошани працівників освіти району. З вдячністю за беззаветный працю по навчанню і вихованню дітей у неї занесені: В. Б. Горчакова, Е. В. Мартиненко, Л. В. Цупрова, Л. А. Алі-заде, чиї заслуги оцінені званнями та нагородами, а стаж роботи обчислюється десятками років, відданих в ім’я дітей.
Хочеться відзначити, що в роботі конференції, на жаль, бувають і сумні миті, коли вшановують педагогів, що йдуть на заслужений відпочинок. Серед них, педагог російської мови і літератури Оленинской середньої школи В. Б. Горчакова, викладач образотворчого мистецтва Оленинской середньої школи. Е. В. Мартиненко.

Тепло вітали учасники конференції своїх колег, хто в цьому році був удостоєний високих нагород на регіональному та районному рівнях, приємну місію вручення яких виконав О. В. Дубів. Так, Подяк губернатора Тверської області удостоєні Н. Ст. Яковлєва – вихователь дитячого садка №2 районного центру; Л. Н. Васильєва – вихователь Мостівського дитячого садка. Грамотою міністерства освіти Тверській області нагороджена Т. В. Сизова – вчитель російської мови та літератури Гришинской основної школи. Подяка міністерства освіти Тверській області була вручена Е. В. Мартиненко – вчитель малювання Оленинской середньої школи. Грамотою голови Оленинского району нагороджена вчителька географії Холмецкой основної школи Р. А. Образцова, яка в цьому році святкує 50-річчя своєї педагогічної діяльності.

Нарада працівників освіти продовжилось виступом голови району О. В. Дубова, який ще раз тепло привітав всіх присутніх з початком нового навчального року. Подякував педагогічні колективи за проведену роботу, яка велася в школах і дитячих садах для підготовки навчальних та дошкільних закладів до 1 вересня.
Говорячи про те, що 2017 рік проходив під знаком підведення підсумків робочої поїздки губернатора В. М. Рудени в Оленинский район 3 лютого, Олег Ігорович зазначив, що багато завдання, поставлені перед нами обласною владою, а також питання, які були винесені на порядок денний районним керівництвом, позитивні вирішені на користь району. В першу чергу це видно за станом доріг селища, ремонт яких йде повним ходом. Другим важливим питанням, який був також позитивно і вчасно вирішено, — це заміна вікон у Оленинской середній школі та ремонт спортзалу в Оленинской основний.

— Я радий, що в цьому році початкові класи та інтернат корекційного філія Оленинской середньої школи відзначили своє новосілля. Вони переведені зі старого будинку в упорядковане по вул. Будівельників. А через рік, до 1 вересня, переїдуть залишилися класи. Таким чином, ми вирішили ще одну давно наболілу проблему, — сказав у своєму виступі В. О. Дубів.

Далі голова зазначив, що в 2018 році буде продовжена робота в рамках програми губернатора, де будуть подані заявки про заміну вікон в Оленинской основний і Мостівського середній школах, а також на ремонт спортзалу в Оленинской середній школі.
Всього з районного та обласного бюджетів в 2017 році на зміцнення матеріальної бази освітніх закладів до нового навчального року направлено 7815 тис. рублів. Це найвище фінансування за всю історію району, яке наші школи отримали завдяки тісній і конструктивній взаємодії з губернатором і урядом Тверській області.

Представивши нового в. о. начальника Управління освіти О. В. Єрмакову, очільник району сказав всім присутнім, що нова система, яка вибудовується в Управлінні освіти з приходом нового керівника, буде чітко працювати на благо педагогічних колективів, на системне наведення порядку.
Не міг глава району не торкнутися злободенну в недавньому минулому тему оптимізації, в результаті якої всі 19 шкіл 1 вересня відкриють двері для своїх учнів, а також порадів тому, що з кожним роком різко зростає кількість дітей в дошкільних групах. А це значить, що не лише у сільських шкіл, але і у самих сіл району є майбутнє.

Багато гарних слів було сказано в адресу молоді, що районна влада приділяє увагу професійному зростанню молодих кадрів.
В кінці свого виступу В. О. Дубів ще раз привітав освітян з початком нового навчального року та побажав усім успіхів, удачі і міцного здоров’я.
З великою увагою і зацікавленістю було заслухано доповідь « Нова екосистема освіти: Створення середовища соціального благополуччя, розвитку та успішності кожної дитини», з яким виступила в. о. начальника Управління освіти О. В. Єрмакова. Вона підкреслила важливість цієї теми в процесі навчання, пояснивши, що стимул до отримання якісної освіти, а разом з ним і практичного застосування отриманих знань, способів дій, а також набутих умінь і навичок у дитини формує середовище – освітня екосистема, що дозволяє учневі самостійно визначити свою освітню траєкторію. У такому середовищі всі учні будуть мати можливість навчатися в своєму власному темпі, залежно від своїх індивідуальних можливостей і з урахуванням власних інтересів.

Далі Оксана Володимирівна детально проаналізувала роботу загальноосвітніх закладів за минулий навчальний рік та окреслила завдання, над якими належить працювати в найближчі роки.
Були озвучені показники по школах: скільки хлопців встигають на «4» і «5», скільки учнів отримали «неуд.» з тих чи інших предметів, у скількох випускників атестати особливого зразка…
У доповіді були глибоко та докладно проаналізовано підсумки випускних іспитів у 9-х та 11-х класах, що проходили у формі ЄДІ і ОГЕ.

— У цілому, державна підсумкова атестація в 9-х та 11-х класах пройшла успішно, — сказала Оксана Володимирівна. – Відрадно, що відзначається зростання оцінного бала з російської мови у 9-х класах. Що стосується математики, то все залишається на рівні минулого року. В цілому, учні 9-х класів добре підготовлені до іспитів.
В цьому році я з великою радістю кажу, що вперше підвищився середній бал з математики у одинадцятикласників. Результати ЄДІ з російської мови, трохи нижче, ніж у попередньому році. У той же час, зріс середній бал з історії, біології, фізики, літератури, суспільствознавства.

Треба сказати, в своїй доповіді керівник намагалася охопити всі питання по навчанню і вихованню дітей. Так, була відзначена важлива роль додаткового освіти, робота гуртків та спортивних секцій.

На закінчення свого виступу В. О. Єрмакова подякувала керівництву району за збереження всіх сільських шкіл, що надається відчутну фінансову підтримку по зміцненню матеріальної бази всіх навчальних і дошкільних закладів, висловила надію, що таке взаєморозуміння і плідна співпраця буде продовжуватися і надалі. А всього великого колективу педагогів побажала бути Вчителями з великої літери!

На учительській конференції виступили: С. А. Точилова – заступник директора Мостівського середньої школи; С. В. Серьогіна – вчитель російської мови та літератури Холмецкой основної школи; Н. Ст. Молодікова – старший вихователь дитячого садка №4 п. Оленіно.
Закінчилося велика нарада педагогів району нагородженням переможців конкурсу педагогічної майстерності « Мій кращий урок — 2017» та підбиттям підсумків традиційного конкурсу букетів і квіткових композицій.

Встигніть скористатися знижками до 50% на курси «Инфоурок»

6. Стінгазета, присвячена Всесвітньому дню дитини.

7. Оформлення виставки до Дня Матері «Моя мама — найкраща сама!»

8. Засідання батьківського комітету (підготовка до проведення новорічного ранку).

1. Пам’ятка для батьків «Тема: Зима».

2. Папка-пересувка «Новий рік».

3. Залучення батьків до оформлення групи і залу до Нового року.

4. Виставка малюнків та поробок «Чарівниця Зима!».

5. Випуск Новорічної газети з запрошенням на ранок.

6. Консультація: «Як одягати дітей у холодну пору року».

7. Консультація: «Як одягнути дитину в дитячий сад».

8. Консультація: «Як провести вихідний день з дітьми».

9. Консультація: «Загартовування дітей дошкільного віку в домашніх умовах».

10. Консультація: «Профілактика простудних захворювань у дітей дошкільного віку».

11. Залучення батьків до зимових будівель на ділянці.

12. Конкурс новорічних кулінарних рецептів (створення збірки).

1. Фоторепортаж в рубриці «Ділимося сімейним досвідом!»
«Як організувати вихідний день з дитиною».

2. Консультація: «Роль сюжетно-ролевои ? ігри у розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

3. Пам’ятка «Як визначити темперамент дитини?».

4. Анкета «чи Любить фантазувати Ваша дитина?»

1. Стінгазета «Вісті з прогулянки».

2. Консультація для батьків «Батько як вихователь».

3. Фотовиставка «Тато може все що завгодно!».

4. Консультація: «Роль рухливих ігор в житті дітей дошкільників».

5. Участь у музично-фізкультурному розвазі «Наші захисники».

6. Консультація: « Хитра математика для дошкільнят».

7. Проведення батьківських зборів: «Безпека життєдіяльності дитини».

1. Спільна з батьками підготовка до ранку 8 березня.

2. Випуск святкової газети (привітання, запрошення).

3. Спільне створення в групі міні-городу.

4. Папка-пересувка «Масляна».

5. Консультація: «Так важливо малювання в житті дитини?».

6. Консультація: «Як правильно вчити з дітьми вірш» .

7. 27 березня день театру. Поради батькам: як творчо розвивати дитину.

1. Фотовиставка «життя нашої групи».

2. Консультація: «Мовна культура дитини народжується в сім’ї».

3. Консультація: «Безпека дітей — турбота дорослих».

4. Консультація: « Хвороби брудних рук».

5. Участь у спортивному заході «День здоров’я».

6. Виставка дитячої творчості «Весна прийшла!».

7. Озеленення та благоустрій ділянки і території спільно з батьками.

1. Проведення підсумкового батьківських зборів: «Як подорослішали і чому навчилися наші діти за цей рік. Організація літнього відпочинку дітей».

2. Консультація: «Чим зайнятися дітям влітку?».

3. Консультація: «Долікарська допомога дитині при невідкладних станах».

4. Бесіди з батьками, діти яких будуть відвідувати дитячий садок у літній період.

5. Домашнє завдання батькам на літо: збір природного і непридатного матеріалу.

Номер матеріалу: ДБ-675194

Свідоцтво про публікації даного матеріалу автор може завантажити у розділі «Досягнення» свого сайту.

Не знайшли те що шукали?

Вам будуть цікаві ці курси:

Подяку за внесок у розвиток найбільшої онлайн-бібліотеки методичних розробок для вчителів

Опублікуйте мінімум 3 матеріалу, щоб БЕЗКОШТОВНО отримати і завантажити дану подяку

Сертифікат про створення сайту

Додайте мінімум п’ять матеріалів, щоб отримати сертифікат про створення сайту

Грамота за використання ІКТ в роботі педагога

Опублікуйте мінімум 10 матеріалів, щоб БЕЗКОШТОВНО отримати і завантажити дану грамоту

Свідоцтво про подання узагальненого педагогічного досвіду на Всеукраїнському рівні

Опублікуйте мінімум 15 матеріалів, щоб БЕЗКОШТОВНО отримати і завантажити дане свідоцтво

Грамота за високий професіоналізм, виявлений в процесі створення та розвитку власного вчительського сайту в рамках проекту «Инфоурок»

Опублікуйте мінімум 20 матеріалів, щоб БЕЗКОШТОВНО отримати і завантажити дану грамоту

Грамота за активну участь в роботі над підвищенням якості освіти спільно з проектом «Инфоурок»

Опублікуйте мінімум 25 матеріалів, щоб БЕЗКОШТОВНО отримати і завантажити дану грамоту

Почесна грамота за науково-просвітницьку та освітню діяльність у рамках проекту «Инфоурок»

Опублікуйте мінімум 40 матеріалів, щоб БЕЗКОШТОВНО отримати і скачати цю почесну грамоту

Всі матеріали, розміщені на сайті, створені авторами сайту розміщені користувачами сайту і представлені на сайті виключно для ознайомлення. Авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Часткове або повне копіювання матеріалів сайту без письмового дозволу адміністрації сайту заборонено! Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.

Відповідальність за вирішення будь-яких спірних моментів, що стосуються самих матеріалів та їх змісту, беруть на себе користувачі, які розмістили матеріал на сайті. Однак редакція готова надати всіляку підтримку у вирішенні будь-яких питань пов’язаних з роботою і змістом сайту. Якщо Ви помітили, що на даному сайті незаконно використовуються матеріали, повідомте про це адміністрацію сайту через форму зворотного зв’язку.

1927. Студентки новосільського педтехнікуму. 15 травня

1936. В лісі. 28 липня

1939. Художня самодіяльність Новосильской школи, вистава до вчительської конференції

1950-е. В дитячому садку

1950-е. В квартирі

1950-е. Дитячий садок

1950-е. Дитячий садок

1950-е. Колектив Новосільського вузла зв’язку

1950-е. Новосільська середня школа

1950-е. Поштові працівники Новосільського РОС. Перед демонстрацією

1950-е. Будівництво водопроводу в Новосиле

1950-е. Будівництво водопроводу в Новосиле

1952. Дитяча ялинка

1952. Дитяча ялинка

1955. Перші колонки провели до 800-річчя міста Новосиля

1955. Скульптура була встановлена до 800-річчя Новосил

1962. Піонерський зліт до 40-річчя піонерської організації. Кінотеатр Мир.

Колектив РОС йде на демонстрацію

Начальник Новосильской контори зв’язку

Партійно — господарський актив Новосільського району

Перший новосильский ВІА

Радгосп Новосильский. Привітання переможців соцзмагання

джерело

На ваших очах старшокласники затіяли бійку. Ваші дії?

Спробую їх розборонити, застосувавши фізичну силу

Просто встану між ними, не піклуючись про власну безпеку

Спробую впливати на них силою слова

Першим ділом повідомлю про події шкільної адміністрації

Всього проголосувало: 271

Чи готові школярі і вчителі до оцифрування освітнього процесу

номер 27, від 3 липня 2018

Читайте в наступному номері «Учительській газети»

Наскільки єдиний вчительський цех? І чи існує колективне учительський думку, здатне вплинути на владу і відстояти якісь рішення? Поки що, впевнений Михайло Кушнір, всі спроби консолідації педагогів залишаються в основному на папері.

Чому так часто трапляються драми і навіть трагедії з дітьми, які залишають дитячий будинок? Чому багато хто з них навіть у свої 16 залишаються тими ж, що були в 6 років? Відповіді на ці гострі питання в матеріалі Маргарити Ніколаєвої.

У Росії як і раніше спостерігається старіння педагогічного складу внз і шкіл. І пенсійна реформа, схоже, лише закріпить поточне положення справ. Але, бути може, це і не страшно, адже вважається, що саме досвідчені педагоги можуть дати більше? А є взагалі «золотий вік» для педагогічної діяльності? Своїми міркуваннями ділиться доктор філософських наук Віра Афанасьєва.

Comments are closed.