Привітання на ін подруги

0

Наближається день народження вашої подруги, але вона не особливо рада з цього приводу? Влаштуйте їй приємний сюрприз, позбавивши від клопоту з підготовки сценарію і проведення свята.

Перш за все, треба вибрати місце. Найближче кафе або квартира – не єдиний варіант. Можна влаштувати день народження в розважальному центрі, в сауні, в боулінгу, на дачі. Головне – створити легку і невимушену атмосферу, максимально позбавити іменинницю від турбот, приємно дивуючи гостей.

Якщо у розпалі літо, або просто стоїть гарна суха погода, кращого місця для свята, ніж пікнік, не знайти. Обстановка на природі завжди невимушена, а стіл від цього тільки виграє, тому що смак шашлику і навіть самих звичних закусок у такій обстановці здається божественним. Активні ігри дозволяти не турбуватися з приводу зайвого шматка пирога для фігури.

Якщо розраховуєте обійтися без професіоналів, підійдіть з усією відповідальністю до оформлення свята і підготовці конкурной програми. Попросіть у подруги дитячі фотографії, пошукайте в своїх архівах цікаві спільні знімки і зробіть фотоколаж, знадобляться і відеоматеріали, приготуйте квіти, кульки з гелієм і красивими стрічками (їх можна встановити по периметру навколо столу), свічки (можна і плаваючі, якщо свято у водойми), мильні бульбашки – все, що підказує сценарій дня народження подруги. Для іменинниці можна спорудити справжній королівський трон, прикрасити його і кубок – келих винуватиці торжества. Треба приготувати квітка бажань — ромашку або лілію з написаними на пелюстках побажаннями для іменинниці типу «Подруга, нехай ці красуні – моделі, виглядають на всі сто, ти завжди будеш виглядати, як і зараз, — на мільйон!».

Якщо будете вести програму, свої тости-привітання краще оформити у вигляді великої барвистої листівки, щоб нічого не забути. Треба також продумати опис кожного конкурсу, щоб гостям був стимул брати в них участь. Допоможуть в цьому і символічні жартівливі призи, які треба заздалегідь підібрати до кожного конкурсу, як і необхідний реквізит. Вибір ігрової програми залежить від вікового складу учасників, місця проведення, тематики свята.

Якщо компанія різновікова, треба продумати завдання для кожного учасника і складати сценарій під конкретних осіб, щоб вони сповна могли проявити свої таланти, адже господиня напевно запросить тільки тих гостей, яким буде дійсно рада.

На екрані – відеоряд з дитячих фотографій. Треба вгадати, які з них належать іменинниці.

Конкурс-тест допоможе з’ясувати, хто в домі господар. Запрошується іменинниця і її половинка. Жінці видають 4 бантика, чоловікові – 4 бейсболки. Вони біжать до гостей і під музику за одну хвилину надягають їм кепки і зав’язують бантики, формуючи таким способом свою команду. Всі шикуються в колону, і перед капітанами кладуть по 15 аркушів паперу. На однаковій відстані перед кожною командою треба поставити дитячі відерця. По команді капітани беруть листок паперу, уривають його у вигляді сніжка і намагаються закинути в відерце, після цього вони йдуть в кінець ладу чекати своєї наступної спроби. В якому відерці виявиться більше «сніжків», та команда, а, значить, і капітан, перемогли.

Шкільні роки, перше кохання… . Напевно, кожному доводилося писати або отримувати любовні записки без підпису і звіряти почерк однокласників. Сьогоднішні записки не дізнається ніхто! Кожному учаснику скотчем до ноги закріплюється маркер. Поруч з маркером треба покласти аркуш паперу. Ведучий диктує текст любовної записки, всі пишуть під диктовку. У кого почерк виявиться самим «каліграфічним», той і переміг.

«Китайське настрій»

Ви ніколи не були в Китаї? Все ще попереду, які наші роки! Уявіть собі затишний китайський ресторанчик, музика в китайських мотиви і красиві гейші приносять вам екзотичне блюдо… . Блюдо в студію! Помічник виносить миски з кукурудзяними паличками і соломинки для коктейлю. По команді учасники конкурсу їдять палички за допомогою двох трубочок. Хто перший впорається із завданням, той і переміг.

Сценка «Краща подруга»

Родзинка будь-якого сценарію – театралізовані мініатюри, підготовлені або з імпровізацією, з жартівливим текстом. Для цієї сценки потрібні три дівчини і ведучий.

 • Ведучий: «Найкращою подругою поспішають назвати себе багато, але насправді, жіночої дружби не буває взагалі. Не вірите? Дивіться самі!».
 • Виходять три подружки.
 • Перша: «Після тієї розмови з моєю мамою він півроку за мною бігав і благав пробачити.» (Всі дружно сміються).
 • Третя: «Ой, дівчата, з вами так весело, може, будемо кращими подругами? Давайте!»
 • Друга: «Найкраща подруга – це не так і просто.»
 • Перша: «Це не каталог з косметикою – взяла в руки, і вже консультант компанії».
 • Друга: «Так! Краща подруга повинна любити твого кота, як власного і знати по імені всі твої м’які іграшки.»
 • Перша: «Найкраща подруга зобов’язана знати правду про справжню ціну твоїх чобіт або кофтинки.»
 • Друга: «У кращої подруги – дисконтні картки всіх бутиків, і вона завжди ними з тобою поділиться.»
 • Перша: «Якщо ти додала пару кіло, твоя подруга з солідарності також повинна поправитися.»
 • Друга: «З поїздки за кордон вона привозить тобі не магнітик на холодильник, а дорогий презент.»
 • Перша: «І навіть коли ти привозиш їй магнітик, вона просто верещить від щастя.»
 • Друга: «Якщо в караоке вона набирає більше балів, ніж ти, то обов’язково влаштує скандал адміністрації закладу з приводу несправної апаратури.»
 • Перша: «Якщо трапилося непоправне, і вам в бутіку сподобалася єдине плаття, подруга терміново згадує, що забула вдома мобільний!»
 • Друга: «Після 6-ї вечора найкраща подруга повністю звільняє холодильник, з’їдаючи все твої запаси.»
 • Перша: «Якщо раптом…»
 • Третя: «Все-Все, зрозуміла-зрозуміла. Я передумала. Ой, мені хтось дзвонить! (Тікає).»
 • Перша: «Здається, позбулися, найкраща подруга, блін.»
 • Друга: «Всі знають, що кращі подруги дівчат – тільки діаманти!»

Тематичний день народження подруги

Для незвичайної вечірки треба придумати свою тему. День народження в колі подруг може бути піжамним і піонерським, ганстерским і романтичним. Костюми, конкурси, оформлення – все повинно бути підпорядковане обраної ідеї. Якщо готуєте для іменинниці сюрприз, подбайте про костюмі і для неї. І не забудьте, що винуватиця торжества повинна бути найкрасивіша!

Жартівливий сценарій на день народження подруги можна скласти для котячої вечірки. Він підійде і для шкільної подруги, і для студентської. Ідея – відображення всієї котячої життя, характеру, настрою – прямо кошачі іменини. Прості запрошення можна зробити з паперу з відбитком котячої лапки або з хутра, у формі мишки. Дрес-кот – аквагрим і котячі атрибути – вушка, хвостики, лапки, нашийники, клітка з пташкою, акваріум з рибкою. Хто не відповідає стандартам – домальовували прямо на вході. Можна піти далі, зображуючи конкретну кішку-образ – Леопольда, Матроскіна, Багиру і т. д..Кімнату прикрашають подушками, покривалами котячої забарвлення, килимками для «лапикюра». На стінах – сильні представники котячого світу – леви, леопарди, тигри. М’які іграшки й гості – всі в святкових ковпаках та інших аксесуарах для іменин.

Меню – м’ясо, риба, сир. Навіть традиційні салати треба викладати у формі рибки, можна і торт оформити креативно або спекти печиво-передбачення у формі сухого корму для кішок.

Готуючи розваги, не забудьте запросити фотографа – можна влаштувати цілу фотосесію. Кішки – тварини з характером, явні егоїсти на дивані валяються, то полюють, то весь будинок на вуха поставлять. Ці особливості треба врахувати і конкурсах.

Творчий Конкурс. Кішка, як відомо, завжди шліфує кігті, намагаючись роздерти все, що попалося під лапи, в тому числі і туалетний папір. Завдання для учасників – не просто рвати папір, а порвати її так, щоб вийшла гарна довга гірлянда. Кожному учаснику видають однаковий по довжині шматок.

Взяти кілька іграшок у вигляді рибки, пташки, мишки і прив’язати до кожної однакової довжини кольорові нитки. Нитки треба з’єднати і переплутати. Кінець кожної нитки вручається учаснику, і він повинен швидше інших її розплутати і дістатися до своєї призовий видобутку.

Кішки – розумні тварини і розбірливі, всяку гидоту їсти не будуть. Багато на кішці і ковбасу тестують. Конкурс на саму справжню кішку полягає в тому, що треба по запаху відрізнити сервелат від сосисок і знайти саму смачну і дорогу ковбасу.

Ведучий виходить із кімнати, інші ховають іграшкову кішку в таке місце, де могла б бути і справжня. Гості допомагають шукати кішку, підказуючи за типом «гаряче-холодно» — чим ближче до мети, тим активніше «кіс-кіс!».

Підключивши свої творчі здібності, можна влаштує справжній сюрприз коханій подрузі у вигляді цікавого дня народження.

Читайте, як відзначити 18-річчя. Намічається дівич-вечір? Пропонуємо його сценарії.

Comments are closed.