Привітання на день конституції

0

поздоровлення з днем Конституції

Коли француз обіймає жінку за талію, його пальці сходяться.
Але це не означає, що у французів такі довгі пальці.
Це означає, що у француженок тонка талія.
Коли англійка сідати на коня, її ноги торкаються землі.
Але це не означає, що у неї маленька кінь.
Це означає, що у англійок такі довгі ноги.
Коли росіянин, йдучи на роботу, плескає дружину по дупі,
А приходить і бачить, що дупа ще тремтить,
То це не означає, що російські жінки такі товсті.
Це означає, що у росіян чоловіків самий короткий робочий день!
Так вип’ємо ж за нашу Конституцію.

Сьогодні свято, хай офіціозний,
І немає бажання, горілку пити…
Захоче хтось мені налити,
Скажу йому свій тост серйозний:
«Немає конституції і нема країни,
А без країни і кому ми потрібні?!
Ну, а без нас не буде і законів, –
Так вип’ємо за себе і всіх знайомих!»
В обід я підніму келих вина
У здравицю собі і всім знайомим…
Опорожню його до дна:
«Хай буде нам країна надійним домом»!
Тобі вже давно пора вставати,
Щоб підтримати мою ідею!
Нехай немає бажання і ти одна:
«За конституцію, до дна»!

У день конституції хочу
Вам побажати достатку,
Щоб все було по плечу,
Щоб всі справи йшли гладко,

Звичайно, Батьківщину любити –
Бути сміливим життєлюбом,
Закони держави шанувати,
І жити вам буде любо!
Автор: Солдатова Марія

Конституція, від Бога
Нам закон ти основною.
Основнее, і набагато,
Чим взагалі будь-якої іншої.

Якщо раптом закон природи
З конституцією урозріз
Назад помчат століття і води,
І завдовжки стане вагу.

В череп Ньютону не трісне
З гілки рожевий налив.
Так зазначимо це піснею,
Попередньо налив.

Конституція – це основа основ,
Це головний, святий і непорушний закон.
Без неї ми якою б стали країною.
Без неї навряд чи було перейдено рубікон.

А сьогодні – урочистий, святковий день.
Нехай він буде радісним, запам’ятається нам!
Нехай не буде зневіри і смутку ніде!
Нехай цвітуть феєрверки по всіх містах!
Автор: Юлія Разметаева

В конституції нашої прописано все –
Основи ладу, права і свободи,
Про судової влади, про президентство,
Про те, що дорівнюють народи.

Зі святом, з Днем Конституції!
Це наше свято загальний.
Бажаємо, щоб дотримувалися всі гарантії,
І був щасливий кожен, хто живе!
Автор: Наталія Шестаева

В Конституції україни, в основному законі,
Права викладені, як Отче наш.
Та нікому і ні за що, ні крапельки,
Своїх правий ти навіки не віддаси.
З Днем Конституції, вона захищає всіх,
Керує, веде тебе по життю.
І ти, як громадянин своєї країни,
З любов’ю служиш своїй Вітчизні.
Автор: Тетяна Бєляєва

День Конституції – свято народний,
Кожна людина у нас рівний, вільний.
Радість для всіх і салюти навколо,
Веселощі народу радує слух.

Вітають один одного сьогодні друзі,
Знайомі, родичі і куми,
Для всіх знайдуться теплі слова,
Привітаю і я: З днем Конституції тебе!»
Автор: Тетяна Жмурко

12 грудня 1993 р. на референдумі була прийнята Конституція Російської Федерації. Повний текст Конституції було опубліковано у «Російської газеті» від 25 грудня 1993 року, і з тих пір День Конституції україни є одним з найважливіших державних свят Росії.

Сьогодні День Конституції Російської Федерації! Велике свято для усіх нас! Бажаю кожному відчуття значущості, свободи і можливостей. Світлих ідей, прекрасне життя, повноцінної реалізації і барвистих подій, які наповнюють душу позитивними емоціями!

День Конституції Російської Федерації – це свято державної важливості. Це наше спільне свято! Вітаємо всіх наших співвітчизників з цим знаменним днем і бажаємо всіх благ, а головне, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен російський громадянин був впевнений у своєму майбутньому. Зі святом!

Вітаю з Днем Конституції Росії і бажаю твердо стояти на ногах, впевнено дивитися в завтрашній день, ніколи не переходити меж дозволеного законом, не обмежувати себе у своїх правах, свободах, бажаннях і прагненнях.

Наша велика країна сьогодні святкує День Конституції, прийнятої в результаті всенародного голосування, тому це наш загальний і дуже важливе свято! Бажаю всьому російському народу поважати оточуючих вас людей, любити й шанувати свою батьківщину, шанувати і пам’ятати її традиції і закони, а також бути справедливим і вірним громадянином своєї країни!

День основного закону Росії — свято для кожного громадянина великої країни. Для кожного, хто поважає наша держава, її правові основи саме слово «Конституція» — це не порожній звук. Та в цей чудовий день варто привітати кожного, хто не чужий історії та культурі вітчизни, адже Конституція — гарантія всіх наших прав і свобод, всього, чого ми маємо. Зі святом!

Вітаю з Днем Конституції Російської Федерації і побажати хочу, щоб кожен день і кожен рік уряд дбав про права і благо громадян, щоб у всьому і завжди дотримувався порядок і закон, щоб кожен громадянин Росії жив в достатку і щастя, щоб конституція залишалася надійною гарантією безпеки і повноцінність життя людини.

Дорогі співвітчизники! На жаль, 12 грудня більше не «червоний день календаря», але все одно дуже хочеться привітати вас з цим святом — Днем Конституції Російської Федерації. Саме в цей день був прийнятий основний закон нашої держави, який закріплює інтереси кожного громадянина і є фундаментом демократичного розвитку російського суспільства. Залишається тільки побажати всім вам жити у відповідності з цим законом, а не переступати його!

У День Конституції Російської Федерації бажаю від душі свободи вибору і слова, захисту прав людей та виконання обов’язків, блага в країні і доброї життя, взаємоповаги в суспільстві та здорової нації.

Вітаю з Днем Конституції Російської Федерації і бажаю всім серцем любити свою країну і жити в ній пречудесно, не сумніваючись у своїх правах і залишаючись чесним перед своїми обов’язками. Нехай уряд не залишає в біді, нехай конституція завжди служить гарантією порядку і свободи життя.

Вітаю з Днем Конституції Російської Федерації і хочу побажати, щоб кожен російський громадянин дотримувався норми суспільства і не переходив за рамки загальної дозволеності, щоб держава впевнено гарантувало безпеку і права людини країни, щоб кожному в Росії жилося радісно й весело, щасливо і благодатно.

Поздоровлення в прозі з днем Конституції

Як багатий грудень святами. Але найголовніший – день Конституції нашої великої, могутньої і сильної Росії. Конституційні закони дають право громадянам бути вільними, незалежними від інших народів. Конституція диктує нам права на все, що ми маємо зараз, а головне на щасливе життя. Сьогодні свято основного закону нашої держави. Шановні співвітчизники від усієї душі вітаю вас із святом. Бажаю мирної, вільної, щасливого життя. Хай живе і процвітає наша країна, а нам всім живеться спокійно і радісно. ©

Сьогодні ми відзначаємо наш головний і спільне свято – День Конституції Росії. Як приємно усвідомлювати, що ти маєш багато прав, що ти захищений від усього поганого. Так хочеться привітати всіх росіян з таким світлим і прекрасним святом. Нехай добробут, мир і удача завжди супроводжує вас. Давайте дотримуватися законів нашої неосяжної країни, і вірити у прекрасне завтра. Нехай, Конституція стане настільною книгою наших співвітчизників. Міцного всім здоров’я, патріотизму і віри в майбутнє. ©

12 грудня був прийнятий найголовніший закон Росії – нашу Конституцію. І сьогодні ми з великою гордістю відзначаємо такий чудовий свято. Як приємно жити в країні і знати, що ти з усіх боків захищений правами. Як добре жити в країні, коли ти впевнений у завтрашньому дні. Конституція, як рідна мати оберігає нас, диктуючи свої права. Всіх росіян вітаємо з святом. Бажаємо вам величезного щастя, міцного здоров’я, благополуччя і матеріального достатку. Нехай на теренах Російської Федерації буде мир і процвітання. Давайте сумлінно і чесно будемо дотримуватися законів нашої держави. Удачі вам і радості! ©

Вітаємо всіх росіян з Днем Конституції Росії! В це свято хотілося б висловити надію на те, що закладений в Основному Законі потенціал буде розкритий повною мірою, що сприятиме розвитку економічної, культурної та духовної сфер російської життя.

Настав нарешті день, коли ми отримали масу всяких, щодо солодких, прав. Це і право на відпочинок, це і право на працю, право голосу та право бути обраним і ще багато-багато різних прав, доповнених серйозної ложкою обов’язків. Все це дає нам повне право відчувати себе гарантовано захищеним під патронажем нашого, не побоюся цього слова, основного закону. Тож вітаю вас, громадяни Великої Росії, з Днем ваших свобод і привілеїв!

День Конституції Російської Федерації – це свято державної важливості. Це наше спільне свято! Вітаємо всіх наших співвітчизників з цим знаменним днем і бажаємо всіх благ, а головне, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен російський громадянин був впевнений у своєму майбутньому. Зі святом!

День основного закону Росії — свято для кожного громадянина великої країни. Для кожного, хто поважає наша держава, її правові основи саме слово «Конституція» — це не порожній звук. Та в цей чудовий день варто привітати кожного, хто не чужий історії та культурі вітчизни, адже Конституція — гарантія всіх наших прав і свобод, всього, чого ми маємо. Зі святом!

Закони завжди допомагали людям у складних ситуаціях. Саме живучи з ним, людина розуміє, як діяти в тих або інших умовах. Так що в цей ясний день можна привітати і ту, що веде нас по життю, знаходячи рішення в найскладніших ситуаціях – нашу Конституцію!

Найкращі привітання на День Конституції РФ».

День Конституції – свято народний,
Кожна людина у нас рівний, вільний.
Радість для всіх і салюти навколо,
Веселощі народу радує слух.

Вітають один одного сьогодні друзі,
Знайомі, родичі і куми,
Для всіх знайдуться теплі слова,
Привітаю і я — З днем Конституції тебе!

Вітаю вас з Днем Конституції!
І бажаю, щоб нашу країну,
Обійшли стороною революції,
Щоб вона не пізнала війну,

Нехай живе, процвітає Велика,
Наша Батьківщина, гордість і честь,
Вороги нехай багатоликі
Забудуть підступність і лестощі.

В Конституції україни, в основному законі,
Права викладені, як Отче наш.
Та нікому і ні за що, ні крапельки,
Своїх правий ти навіки не віддаси.

З Днем Конституції, вона захищає всіх,
Керує, веде тебе по життю.
І ти, як громадянин своєї країни,
З любов’ю служиш своїй Вітчизні.

Ти Захисниця і Заступниця,
Берегиня цивільних прав,
Росіянина вічна супутниця.
Чим живеш ти, ставши Законом?

Багатодітна, многонародная,
Не ти збиваєшся з шляху.
Конституція людям приємність,
Життя з тобою легко пройти.

Багато років ми з тобою міряли,
Підкорювали пороги річок,
І права ми тобі довірили,
Ти за життя — наш Оберіг.

Оберегом стань людства,
Будь написана лише пером,
І єдиним законом Вітчизни,
Що не вирубаєш сокирою.

З днем Конституції вас вітаємо,
Щастя, добра й успіхів бажаємо,
Щоб ваші права вночі і вдень,
Завжди охороняв основний наш закон!

Щоб ділилися з верхи низами,
Щоб писали поети вірші,
Щоб справедливо був сплачений працю,
Щоб не підкупним був Вищий наш суд!

У день Конституції Російської Федерації
Я від душі хочу вам побажати,
Лише щастя, незалежно від нації,
І частіше проявляти толерантність.

У Росії нашій безліч народностей,
Так нехай між нами буде світ!
Звільнитися потрібно від умовностей,
Щоб всіх нас прапор РФ об’єднав!

СМС з днем конституції.

Вітаю в свято це!
Конституція – для всіх!
В ній – особливо багато світла,
Переможемо ж смуток перешкод!
Вітаю і бажаю
Про законі не забути.
Той, хто це розуміє,
Буде в світі вічному жити!
© VamPodarok.com

Російська Федерація — велика країна!
Можливості великі дарує нам вона.
Ліси, поля і річки, та міцний російський дух.
Все це наша Батьківщина, і нам не треба двох!

Вона нам подарувала те, що найцінніша,
Великої Конституцією нам потрібне дано!
Свободу і захист моїх громадянських прав.
З днем Конституції я вітаю вас!

Нехай у цей день народи всієї країни
Як ніколи, в усьому об’єднаються –
Адже ви, Росії нові сини!
Вам для неї працювати і боротися!

Ти патріотом будь завжди, мій друже,
І Батьківщина відповість взаємністю,
Живи, працюй, не покладаючи рук,
Щоб раділи майбутні діти!

Привітання у віршах з днем Конституції Росії.

З днем Конституції Росії
Ми вітання шлемо тобі.
Ми цінуємо це свято сильно.
Про нього дізнаються хай скрізь!

Ми вітаємо і бажаємо
Завжди і всюди перемагати.
Ми цей день не забуваємо!
І настає ось він знову.

Конституція — це основний закон держави, виражає волю і інтереси народу в цілому або окремих соціальних верств суспільства і закріплює в їх інтересах найважливіші початку суспільного ладу і державної організації країни.
12 грудня 1993 р. на референдумі була прийнята Конституція Російської Федерації. «День Конституції» — мабуть, одна з найважливіших дат для росіян. Конституція є ядром усієї правової системи Росії і визначає сенс і зміст інших законів.

Відправити поздоровлення з днем Конституції на мобільний

Поздоровлення з днем конституції

Ми День Конституції любимо і знаємо,
Що це прекрасний для всіх вихідний.
Тому я бажаю Вас привітати
Всім серцем і всією, повірте, душею.
Коли в грудні ця дата відкрилася
І червоною стала на календарі
Мені День Конституції вмить полюбився —
Свідчить про законність, світі, добре.
Бажаю я Вам Конституції терміново
Купити і почати швидше вивчати,
А то не дізнаєтеся, що це опус,
Тепер, в честь якого треба гуляти.
Бажаю освоїти це свято лише з толком,
Щоб день вихідний і не надумав прірву,
Але потрібно, щоб все було з почуттям і в міру
Щоб радість загула надовго не впасти. ©

З днем конституції у віршах!

Вітаємо з Днем порядку, Конституції пора!
День Закону відзначають доктора, професора…
Кожен школяр, кожен дорослий вшановує порядок і закон.
Нехай Росія багатіє кожен день на мільйон!
Нехай законна система береже людей права!
Конституції Російської прокричимо, гиб-гинув, ура! ©

Вірші з днем конституції

Конституція – системи правової ядро!
Вона на варті біля закону!
Права всіх громадян охороняє,
Нас береже беззаперечно!
Без конституції і немає країни
Нам це всім давно відомо!
Бажаю, щоб тобі в рідних просторах,
Жити було здорово і цікаво! ©

Не знайшли потрібний привітання? Пропонуємо Вам привітання у віршах на замовлення!
З будь-якого приводу, будь-якої довжини, будь-якій людині ПЕРСОНАЛЬНО! Вірші на замовлення — найкращий подарунок!

ВІЙНА В УКРАЇНІ

Два озброєних бойовиків у балаклаві і без відзнак пообіцяли застосувати зброю, якщо співробітники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ знову привітають жителів окупованого села Весела Гора з Днем Конституції України.

1 липня 2017 02.57 | коментарів:

Погрози бойовиків змусили патруль ОБСЄ виїхати
Фото: ЕРА

Співробітникам спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ бойовики на окупованій території Луганської області погрожували застосуванням зброї. Про це йдеться в опублікованому на сайті ОБСЄ звіті СММ за 29 червня.

Інцидент стався в селі Весела Гора з участю двох бойовиків «ЛНР» з автоматами і в балаклаві, без знаків розрізнення і нашивок. Вони підійшли до автомобілів патруля ОБСЄ і запитали у спостерігачів, були вони за день до цього в селі.

«І звинуватили спостерігачів у тому, що вони вітали жителів села з Днем Конституції України. Озброєні чоловіки заявили, що якщо подібне повториться, вони застосують зброю проти спостерігачів СММ», – сказано в звіті.

Після цього патруль ОБСЄ покинув цей район і поінформував про те, що трапилося Спільний центр по контролю і координації.

20 червня в ОБСЄ повідомили, що бойовики «ДНР» вчинили напад на представників місії.

СММ ОБСЄ є неозброєна цивільної місією, яка спостерігає за ситуацією у всіх регіонах України. Вона регулярно готує звіти про обстановку в країні, а також бере участь у переговорах між сторонами конфлікту на Донбасі. Місія розпочала свою роботу 29 липня 2014 року згідно з рішенням постійної ради ОБСЄ.

Збройний конфлікт на сході України почався в квітні 2014 року. Бойові дії ведуться між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частина Донецької і Луганської областей.

Теги: ОБСЄ, День Конституції, ЛНР, війна на Донбасі

до клубу читачів «ГОРДОН», щоб коментувати

Шановні читачі! На нашому сайті заборонена нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної і релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Будь ласка, не використовуйте caps lock. Коментарі, які порушують ці правила, ми будемо видаляти, а їх авторам – закривати доступ до обговорення.

Ваш коментар прийнятий і буде опублікований після модерації.

Фотогалерея: Офіційні і красиві привітання на День Конституції Росії

Багатьом з нас складно вибрати правильні слова для офіційної мови, які потрібно виголосити перед численною аудиторією на важливому заході. Наприклад, готуючись до урочистої події в честь Дня Конституції Росії, слід заздалегідь і дуже ретельно продумати свою промову. Вона повинна відображати ваше справжнє ставлення до події і висловлювати глибоку повагу. Тому слова в прозі можна доповнити цитатами видатних мислителів, письменників сучасності або спогадами історичної події. Крім того, можна підібрати гарний вірш, яке створить приємну атмосферу для святкування Дня Конституції.

Коли відзначають День Конституції в Росії?

Офіційне святкування Дня Конституції в Російській Федерації відбувається 12 грудня. Саме в цей день у 1993 році був прийнятий Основний закон, що став базою для нового демократичного устрою Росії.

Поздоровлення з Днем Конституції у віршах

Вітаю і бажаю

З такої нагоди.

Справою важливим депутат

А Росія процвітає,

Нехай не буде безладу,

А законність зростає!

Цей день ми пам’ятати

Адже права і правда

Нам дуже важливі.

І ми повинні слідувати

Кожному в ній слова.

Всіх людей врятувати.

Всіх я жителів країни

Дотримуватися її прошу.

Якщо будемо жити в законі

Кожен щастя облаштує,

Ніякої найсильніший ворог

Нам пастку не влаштує.

Нехай закони служать вічної

У житті кожного підмогою,

Нехай Росія розквітає,

Йдучи новою дорогою!

Гарні поздоровлення з Днем Конституції РФ для урочистих заходів у прозі

Основний закон став опорою для майбутнього Росії в 90-ті роки — епоху складних змін та впровадження принципово нового державного устрою. Сьогодні відзначаючи День Конституції, ми не тільки вшановуємо цей головний закон. Ми висловлюємо глибоку повагу до того законодавчого устрою, яке покликане захищати наш соціальний статус, оберігати права і свободи кожного громадянина Росії. З Конституції починається величезна і складна юридична система, пресекающая корупцію, злодійство і безкарність. Нехай у цей день кожен із нас задумається про те, скільки праці було вкладено для процвітання права та справедливості в нашій країні, і скільки нам з вами ще належить зробити.

Конституція — це початок людського права. Цінний джерело, дає напрямок для розвитку демократії і рівноправності в суспільстві. Саме з цього головного витоку починається цивільне право і всі закони, що регулюють правове пристрій великої держави. Наше з вами завдання — вберегти цей чисте джерело правосуддя від корупції і неправомірних рішень, і не забувати про важливість законів в нашому житті. З Днем Конституції, дорогі співвітчизники! Нехай це свято стане важливим моментів у вашому процесі становлення статусу відповідального громадянина з вираженою демократичною позицією.

Конституція — це міцне ядро, навколо якого розростаються нові закони та нормативні акти. Цілісна, досконально продумана основа, яка визначає народ головним джерелом влади. У День Конституції Росії пам’ятайте, що закони створюються для нас, і їх дотримання, безумовно, спрямоване на благо кожного з нас.

Comments are closed.