Привітання на 70 річчя

0

Онуки для дідуся – не просто близькі родичі. Онуки – його щастя і надія, гордість і втіха, рідна кровинка і плоди його виховання.

Коли виповнюється дідусеві 75 років або у нього інший ювілей, так і щороку в день народження іменинник дуже хоче від улюблених онуків і онучок почути теплі слова, отримати багато турботи, ласки і уваги, і він дуже засмутиться, якщо про нього забудуть.

І по суті навіть не важливо, скільки йому «стукне» – шістдесят років, вісімдесят чи дев’яносто. У будь-свято ювіляр дуже хоче, щоб про нього згадали, приїхали привітати дідуся з ювілеєм, показали, як він доріг, потрібен, цінний.

Це, повірте, дорожче подарунків, приємніше букетів і солодше частувань! Так що приготуйте найкращі привітання з ювілеєм 75 років дідусеві або з іншою, не менш почесною датою, і нехай винуватець торжества побачить, як ви його любите і цінуєте!

Які привітання з ювілеєм дорогого дідуся підготувати від онуків, щоб іменинник був щасливий у свій почесний день? Прикольні або серйозні, вірш чи прозу, побажання або щось ще?

Приймати рішення тільки вам, адже погодьтеся, ніхто крім вас не знає так близько іменинника, його смаки, уподобання. Так що вирішуйте, в якій формі привітати з ювілеєм дідуся:

  • Красива мова дідуся в прозі.
  • Привітання дідусю у вигляді тостів.
  • Урочиста мова дідуся у віршах.
  • Прикольні смс або підпис на листівці.
  • Мова своїми словами.
  • Гарні слова від всіх онуків або від сім’ї.

Варіантів привітання з ювілеєм на 60, 80 або 90 років улюбленому дідусеві чимало, всі вони хороші і красиві, гідні того, щоб виголосити їх у свято за столом або відправити ювіляру.

Виберіть свій кращий варіант, або запишіть вивчіть, за бажанням доповніть своїми словами або скомбінуйте кілька текстів в один – і у вас вийде чудове привітання з ювілеєм від дідуся онуки або дорогого онука, а може, і від усіх разом, як ви вирішите! Головне, щоб слова виходили з самого серця і були щирими!

Кращий подарунок людині у віці – це щирі слова, народження яких ніби відбувається тут і зараз: вони ніби складаються під фрази прямо у вашій душі і виливаються назовні чудовою промовою. Нехай це пафосно звучить, але це правда – такі слова стануть найкращим подарунком!

1. Від яких же слів серце іменинника заспіває і помолодшає, що йому приємніше всього буде почути? Спробуйте вірш, це напевно зробить належний ефект. Красиві і урочисті вірші улюбленому дідусеві на його ювілей не просто сподобаються – вони приведуть його у захват! Тільки уявіть собі на хвилинку, як приємно буде ювіляру, його річниця запам’ятається надовго, а настрій буде найкращим і святковим!

2. В якості прекрасного привітання з ювілеєм 70 років дідусеві, так і в будь-якому іншому віці, імениннику можна підготувати прозу. Це безпрограшний варіант, тому що, виголошуючи промову в прозі, ви не помилитеся, не переплутаєте слова і нічого не забудете, а головне – зможете завжди додати щось від себе. Адже вам є що сказати дорогій людині, чи не так? Скажіть в прозі!

Рекомендуємо: Як привітати дядька з ювілеєм?

3. Як ще можна привітати дорогого діда з ювілеєм 60 років або з ювілеєм 85 років, щоб це було оригінально і запам’яталося ювіляру? Підготуйте тост! Чоловіки дуже люблять тости, звучні за святковим столом під дзвін келихів. Прикольні, мудрі, оригінальні, незвичайні і красиві – багато тостів, виберіть свій і урочисто вимовте його, піднявши свій келих на честь улюбленого і незамінного діда. Він буде вдячний і зворушений до глибини душі!

Рекомендуємо: Красиві привітання для чоловіка на ювілей 70 років

4. Може бути, ви бажаєте, щоб ваші привітання з ювілеєм 60 або 55-річчям улюбленого діда були абсолютно оригінальними, унікальними та неповторними? Скажіть їх своїми словами! Це найкраще, що можна приготувати в якості приємного сюрпризу з ювілеєм дідусеві від онука, і все, що потрібно, – це трошки фантазії! Не варто складати вірші, мучитися над витіюватими мовними зворотами – просто візьміть готовий гарний текст і додайте в нього щось своє, щось приберіть, де-то поміняйте. І готово!

5. Не обійтися і без побажань! Адже все, що ви побажаєте на ювілей, на 70 або 80, або навіть на 90 років дідусеві, неодмінно збудеться, якщо ви скажете це щиро, наповнивши слова своїм сердечним теплом.

Рекомендуємо: Поздоровлення у віршах і прозі на 65-річчя

Від кого летить привіт?

Дідусь обожнює своїх онуків і буде нескінченно радий почути від них теплі слова і душевні побажання. Приготуйте індивідуальне, оригінальне і адресне привітання від онука, від внучки, і для дідуся у його почесний ювілей це стане приємним і незабутнім сюрпризом!

1. Онучка – це радість діда, маленька кохана крихта, незважаючи на вік. Звичайно, мова в свято від коханої і люблячої внучки повинна бути ніжною, лагідною, наповнене щирими почуттями, обожнюванням і теплотою!

2. А онук – це не просто спадкоємець. Це продовжувач роду і справжня «копія» діда, його надія і втіха, його гордість, вихованець, зберігач сімейних традицій. Слова у святковий день від онука повинні бути не тільки красивими, оригінальними і теплими, вони повинні містити подяку і спогади, захоплення і повагу, так що не пошкодуйте доброти і сердечного тепла, щоб порадувати іменинника!

3. Яке щастя – мати кількох онуків, а особливо бачити їх всіх на своєму ювілеї за святковим столом! Це найкращий подарунок, але ще приємніше буде, якщо всі вони приготують велику спільну мову у віршах або прозі і скажуть дідусеві сердечні слова від душі.

4. Можна привітати ювіляра від всієї родини, особливо якщо сім’я велика, дружна, всі зібралися за столом і кожному є що сказати винуватцеві торжества. Велика святкова промова від всієї родини призведе в непідробний захват ювіляра, залишить спогади про це прекрасний день, зміцнить сім’ю і залишить у всіх чудовий настрій!

Рекомендуємо: Самі душевні побажання для папи на ювілей 75 років

Нехай ювілей буде яскравим, по-справжньому сімейним, теплим і душевним! Наповніть свято щирими словами, не скупіться на щире тепло і велику любов, якої іменинник гідний, як ніхто інший. Побажайте все, про що мріє винуватець торжества, висловіть свою любов і вдячність за все, не шкодуйте теплоти серця і зробіть ювіляру найкращий сюрприз! Автор: Василина Сєрова, джерела: pozdravok.ru, www.pozdravik.ru, www.supertosty.ru, pozdravkin.com, datki.net

Любите давати поради і допомагати іншим людям? Дізнайтеся, як отримувати від 30-50 тис. за поради (скачайте план)!

Як змінити своє життя? Як стати коучем? Любите давати поради? Робота-мрія для жінок Книги Уроки Тести Форум Гороскопи Сонник

Найкращі Тости на ювілей 70 років

Вам сімдесят років сьогодні,
Великої мудрості пора —
Є на будь-яке питання відповідь,
Хоч на скронях і сивина…
Нехай Бог здоров’ям нагородить,
Щоб сотню років легко прожити,
Нехай ваша мудрість переможе,
Допоможе Вам бути щасливим!

З 70-річчям я вітаю Вас!
І вічної віри в чудеса бажаю я зараз!
Нехай не згаснуть вогники
Тієї радості в очах,
Що в юності у всьому видно:
У вчинках і словах!
Бажаю різнокольорових днів –
Вони чекають попереду,
А смуток і нудьгу, і печаль
Залиште позаду!
Адже Ваше серце і душа
Тієї мудрості повні,
Яка покаже шлях,
Щоб збулися мрії!

З друзями ти ніжним був завжди,
У святу дружбу міцно вірив,
І як би не трясла біда,
Успіх цієї міркою меріл.
Завжди був чесний перед собою
І знав собі залізно ціну,
Коли не міг, сурмив «Відбій»
І дарма не бився лобом об стіну.
Блокував біду і страх
І пов’язував сім’ю з завзятістю та стараньем,
Централізовано тримаючи в своїх руках
Всі нитки основні воспитанья.
Нехай не згасне цей дар,
Хай живе наш славний ювіляр!

Рухається По спіралі
Життя з року в рік.
За весною червоне
Літо настає,
Листопады строкаті,
Снігова гра.
А зараз прекрасна
Свята пора.
Сім сяючих вершин,
Високих, гордих.
Років не один десяток
Справ благородних.
Відзначаємо ювілей —
В окрузі чути.
Подарунок — мереживо гілок
Квітучої вишні.
Серце хоче пісню співати —
Дзвени, смішне!
Яке щастя — не старіти
Душею!
Коли сонячний промінь блисне
В росинці малої,
Заповнить душу небосхил
Зорею червоною.

Дорогий прийми від усіх дітей,
Привітання в славний ювілей.
Сімдесят для всіх — чималий термін,
Але хочемо, щоб ти й далі міг
Радувати своєю присутністю.
Знаєш, як дорогий нам, любимо.
Як нам потрібен ласкавий твій погляд,
Гумор твій — ти їм завжди багатий,
Мудрі, від серця, наставленья.
У ювілейний, славний день народження
Радості і добра бажаємо,
Щоб життя ненудна була,
Щоб хвороба не мучила тебе.
Не боліла б за нас душа.
Був у відмінному, бадьорому настрій,
Як сьогодні, в славний день народження!

Comments are closed.