Привітання на 16-річчя

4

Сценарій дня народження

День народження конкурси на 15, 16, 17, 18 років

Нехай хлопці розділяться на групи по 2-3 людини.

Запропонуйте їм за 15-20 хвилин скласти і поставити спектакль, сценарій якого складається з кількох дуже відомих рядків. Наприклад, таких: «Наша Таня голосно плаче – впустила в річку м’ячик…» або «Зайчика кинула господиня…» і т. п.

Рядки можна взяти одні для всіх. А далі найцікавіше!

Кожна група повинна вибрати свій вид і жанр вистави: драму, оперету, клоунаду, а може бути детектив.

Вийде дуже цікаво і смішно! Ось побачите!

Беруться два нещасних гостя і два тазу з водою, що стоять на столі. В тази накидаються по 4-6 яблук. Гравці, тримаючи руки за спиною, починають виловлювати яблука з води. Можна замість двох гравців утворити дві команди, які будуть «вмиватися» по черзі. Перший (перша команда), хто виловив всі яблука – перемагає.

На самого спритного

Пишуться таблички зі словами: вони можуть бути будь-які, починаючи від імен Коля і Вася, і закінчуючи назвами продуктів компанії, якщо це корпоративна вечірка. Гравці виходять на поле бою по двоє і починають битися: вони повинні прочитати, що написано на спині суперника, але не показавши при цьому своєї таблички. Можна проводити раунди серед переможців, поки не визначиться «найспритніший». У цьому випадку написами треба запастися – адже на кожен раунд потрібні нові.

Танець зі шваброю

Гості шикуються в коло в порядку чоловік/жінка (хоча це не дуже принципово), головне – щоб учасників було непарна кількість. Одному учаснику гордо вручається швабра, з якою він повинен танцювати, включається музика і всі інші розбиваються по парах і починаються танці. Через 1-2 хв, музика на короткий час вимикається, і пари повинні поміняти партнера – зробити це треба швидко, так як людина зі шваброю її відкинув і теж шукає собі пару. Залишився без пари доведеться танцювати зі шваброю. На тлі цієї долі про розходження підлог забувають ще до другого включення музики другий раз.

Ігри на природі

Щоб розважити компанію на природі можна зіграти в будь-командний вид спорту, але сама весела гра – це «подвійний футбол». Все як завжди: ворота, м’яч, дві команди, стандартні правила.. тільки гравці в кожній команді розбиваються по парах і зв’язуються по одній нозі з ногою партнера, краще всього зв’язати ще й тулуб. У цій грі не потрібні воротарі, забити м’яч і так буде дуже складно. Гра дуже весела, але потрібно дотримувати акуратність – падати доведеться багато.

Вибирається пара. Хлопцеві кажуть, що він повинен буде увійти в кімнату, взяти стілець, і робити вигляд, що збирається вкрутити лампочку. Йому також повідомляється, що його напарниця буде йому всіляко заважати, але він повинен переконати її, що так треба. Дівчині кажуть, що її партнер зараз буде вішатися, вона повинна відмовити його від цього. Учасники запускаються в кімнату. Гості спостерігають.

Танець на газетах

Беруться дві газети. Дві пари стають на газети, грає музика і пари танцюють. Через деякий час газета згортається вдвічі. Танець триває. І т. д. можна брати дівчину на руки. Виграє пара, що протрималася найдовше. Той хто запустив за межі газети, програє.

На підлогу кладеться доріжка шпалер. Вибирають 3-4 дівчат у спідницях. На підлогу кладеться килимок довжиною 1-2 метри. Жінкам пропонується широко розставляючи ноги, пройти і при цьому не наступити на нього. Після першої спроби пропонується повторити, але вже із зав’язаними очима. Проробивши це нехитре завдання із зав’язаними очима жінка виявляє, що на доріжці лежить чоловік. Чоловік встає і оголошує переможницею ту, яка найбільше почервоніла.

Вибираються пари. Кожній парі видається за кілька надутих повітряних кульок. Партнери стають обличчям один до одного і затискають між собою одну кульку. Виграє та пара, яка швидше за інших лопне всі свої кульки.

Коли людина влаштовується на роботу, він, як правило, пише автобіографію. Уявіть, як вона могла б виглядати, і напишіть від імені деяких знаменитих особистостей їхні автобіографії. Серед цих знаменитостей: Баба-Яга, Карлсон, Старий Хоттабич, Барон Мюнхгаузен, Кощій Безсмертний.

Сценарій дня народження / сценарії конкурсів, днів народжень, свят, ювілеїв

Сценарій розрахований на проведення дня народження малюка в колі рідних і близьких. Свято проводиться для гостей, які прийшли привітати малюка на його другий день народження!

Якщо перший день народження багато батьків не відзначають через малого віку дитини і його несвідоме поведінки, то другий день народження варто того, щоб скликати гостей і влаштувати невеличке свято. Не дивлячись на те, що дитина ще не зможе взяти участь у конкурсах, він як особистість усвідомлює свою значущість, а також відчує атмосферу тепла і турботи про нього.

Сценарій дня народження 16летие дівчинки — статті

У 16 років ти так прекрасна,

Свіжим подихом весни.

Ті, хто знайомий, адже не даремно

В тебе по вуха закохані.

Міла, сповнена зачарування,

Добра, струнка, легка, розумна.

І чашу, повну бажань,

Дай Бог тобі випити сповна

Ми б диво тобі подарували,

Чарівництва прекрасне мить,

Тільки диво раніше сотворили,

Люди, що дали тобі народження

Тост загальний з 16 слів

Їх головна риса – вірність.

Вони нам пропасти не дадуть,

Виявлять і чуйність, ніжність,

У розвідку з тобою підуть.

І кожен давно розуміє,

Що з ними завжди веселіше.

Хай в житті тебе оточує

Побільше надійних друзів!

Дорога іменинниця запрошуй всіх своїх друзів вирушити в навколосвітню подорож «Навколо світу 16

років». Давайте згадаємо дитинство, построимся паровозиком. Сьогодні наша чарівна іменинниця буде паровозиком, а всі гості — веселими вагончиками. І так

відправляється святковий поїзд «Іменинний» — станція відправлення Дитинство — станція прибуття Юність.

Під веселу музику їдуть всі на паровозі…

1 станція танцювальна — кольорові танці, танцює іменинниця в середині кола і до неї виходять учасники з стрічками.

Від станції до станції їдемо на паровозі..

2 станція — ерудити-перевертні — ділимося на 2 команди, даю дудочки –гудки для сповіщення про готовність відповіді.

1. В якій казці говориться, що тільки спільна праця може врятувати небувало рекордний урожай (ріпка)

2. Ця казка — повчальна історія, про те як одна мешканка села, з допомогою магічних дій створює продукт з дорогоцінного металу, але її господарі впевнені, що натуральні продукти харчування набагато важливіше і намагаються зберегти скарб, про що після шкодують (курочка ряба)

3. В якій казці розповідається про серійному вбивці з дуже сірої зовнішністю, який задумав вчинити вбивство двох осіб жіночої статі різного віку, але своєчасне втручання громадськості допомогло запобігти трагедії. (Червона Шапочка)

4. Ця казка – сумна повість про те, що бажання напитися і зневага розумними порадами люблячих родичів, призводить до втрати людської подоби. (Сестриця Оленка та братик Іванко)

5. Яка казка схожа на гостросюжетний бойовик з зухвалим втечею з батьківського дому, з трьома невдалими замахами і підступним вбивством у фіналі, що опинилися можливим із-за втрати пильності та грубого порушення техніки безпеки? (Колобок)

6. Ця казка – неспростовний аргумент на користь того, що відвага і кмітливість далеко не завжди залежать від росту людини. (Хлопчик-мізинчик)

7. Ця історія про те, що доброта і добре ставлення до тварин, допомогли бідній сироті впоратися з усіма випали на її частку життєвими труднощами і вдало вийти заміж. (Крихітка Хаврошечка)

8. В якій казці ми дізнаємося про підступність красивою і багатою жінки, яка за допомогою спеціального пристрою вистежила свою падчерецу і отруїла її? Мотивом підлого вбивства виявилася заздрість. Однак злочинниця не врахувала, що існує унікальне засіб реанімації, яким вміло скористався наречений дівчини. (Казка про мертву царівну і 7 богатирів)

9. Ця казка – леденить душу історія про сімейну трагедію, що сталася на ґрунті кохання. Спочатку через ревнощі вбивають один одного два брата, а потім і сам старий батько висловлює бажання одружитися на молодій іноземної красуні. Заради цього він здійснює вбивство свого покровителя. Але відплата сталося – старий покараний сповна. (Казка про золотого півника)

3 казкова — ставимо недовгу казку

4 зоряна — костюмований виступ зірок естради, присвячений іменинниці, /пародійне, передеваю гостей , у мене на будь-якому святі йде дуже добре/

Перерва на танці і застілля

5 станція ковбойський — ковбойські стрибки на насосах

6 станція — вгадай фільм

7 станція футбольна — граємо в футбол / хлопчики футболісти, прив’язуємо «третю ногу», а дівчатка на воротах./

8 Ігрова станція — принести за списком або командні ігри

9 станція танцювальна — ламбада з зупинками.

Станцій пройдемо стільки скільки встигнемо, або поки молоді не набридне. З досвіду роботи — підлітки люблять грати.

Остання станція «Юність»

Тобі, Валерія, шістнадцять

Відкрилася в життя великі двері.

Як важко розлучатися з дитинством,

Але не повернути його тепер.

Нехай все хороше з дитинства

Тобі у спадок перейде.

Нехай від хвилювання б’ється серце

Входить Лев Алекс /ростова лялька моя/-під пісню «Маленька країна»-вручає подарунок (або м’яку іграшку, в знак прощання з дитинством, або запустимо гелевий шар «Дитинство», що куплять батьки ). Потім загальний танець з гостями «мадагаскаровский».

Нехай будуть помисли твої завжди чисті,

І нехай життя буде краше краси,

Друзі нехай будуть віддано вірні,

В душі живе дихання весни.

І пам’ятай, мила, як двічі два слова:

А любов завжди права!»

Теми, сценарії та конкурси для дня народження дитини

Теми, сценарії та конкурси для Дня Народження дітей

Будь-яка дитина з нетерпінням чекає на свій День Народження. Давайте підготуємо для дитини незабутнє свято! Як організувати дитині День Народження своїми силами? Ми пропонуємо безліч ідей і тем для дня народження дітей різних віків. Кожна тема забезпечена додатково: сценарієм дня народження, конкурсами до дня народження, ідеями прикраси приміщення і столу, запрошеннями, які можна роздрукувати.

Скористайтеся нашим оглядом тим для вечірки на честь Дня Народження дитини. Тут представлено 12 чудових ідей, слідуючи яким, Ви знайдете сценарії, конкурси та багато іншого для відмінної дитячої вечірки! Використовуйте також 6 відмінних порад щодо організації дитячого Дня Народження!

Ігри та конкурси для дитячого Дня Народження: тихі домашні ігри, оригінальні конкурси, конкурси з туалетним папером (легкий спосіб організувати вечір веселощів), рухливі ігри та конкурси, смішні ігри, ігри з кульками та м’ячами, оригінальні конкурси для підлітків.

Запрошення на День Народження дитини. Ми пропонуємо Вашій увазі ідеї запрошень, які можна легко зробити своїми руками. Роздрукувати готові запрошення можна, визначившись з темою свята.

Що подарувати на День Народження дівчинці 1 року, до 2 років, до 3 років, 4, 5 років, 6 років, 7 років, 8 – 9 років, 10 – 11 років, 12 років, 13 – 14 років? Що подарувати дівчинці — підлітку (15, 16, 17, 18 років)?

Що подарувати на День Народження хлопчика 1 року, до 2 років, до 3 років, 4, 5 і 6 років, 7 років, 8 – 9 років, 10 – 11 років, 12 років, 13 – 14 років? Що подарувати хлопчика — підлітка (15, 16, 17, 18 років)?

У нас з’явилася інформація, присвячена Дню Народження підлітка: як відзначити свято, де провести День Народження, які конкурси можна провести на День Народження підлітка, День Народження підлітка в кафе (свято без зайвих витрат).

Завантажити та роздрукувати вітальний плакат — розтяжку «З Днем Народження» (варіант для дівчаток і для хлопчиків).

Ведучий: «Здрастуйте, дорогі гості! Сьогодні ми з вами зібралися, щоб привітати з днем народження цієї прекрасної людини (ім’я). Рівно 16 років тому появи цієї людини раділи батьки. Дамо ж їм можливість, першими привітати свою дитину».

Батьки підходять до мікрофона, вітають іменинника.

Ведучий: «Піднімемо ж келихи за любов батьків, яку вони на протязі багатьох років дарували імениннику. Давайте ж подивимося на перший танець його дорослого життя».

Іменинник танцює з мамою (якщо хлопець) або з татом (якщо дівчина) свій перший дорослий танець. Грає пісня Тишинской «Пісня про маму і сина» (якщо хлопець) або Ігоря Ніколаєва «Маленька дочка» (якщо дівчина).

Після танцю гостей проводять до столу.

Ведучий: «Наш іменинник вміє передбачати майбутнє. І ось що він бажає особисто вам». Гостям пропонують полопати кульки з передбаченнями (можна виделками, нігтями, ключами). Записки залишаються гостям на згадку про свято День народження 16 років.

Далі можна дорослих відсадити в окремий зал, щоб вони не заважали дітям веселитися.

День народження підлітка – складна тема, як для батьків, так і для самих підлітків. Якщо юні дівчата можуть спокійно посидіти за чашкою кави із серіалами, або сходити в кафе, то хлопці не будуть так святкувати торжество. Зараз розповімо, як незвично відзначити день народження хлопчика, якому виповнюється 16 років. У нашій статті буде розглянуто кілька цікавих ідей. Також будуть розглянуті варіанти подарунків

Привітання на 16 років хлопчику

З оригінального привітання повинен початися свято. Рідні люди повинні побажати хлопцю успіхів, щастя, любові, звичайно ж, і побільше радісних моментів. Адже раз у році буває день народження. 16 років – це той вік, в якому підлітки починають цінувати слова привітання, листівки і маленькі сюрпризи з побажаннями. Про основний подарунок при цьому забувати не варто. Підлітку буде приємно почати день, поснідавши тортом зі свічкою або печивом з побажанням, знайти на тумбочці якусь суму для організації свята.

Що подарувати на 16 років хлопчику? Презент для підлітка залежить від інтересів, уподобань і дарувальника. Від коханої дівчини хлопцеві буде приємно отримати милу подушку. Від батьків він чекає чогось більш значного. Насправді подарунок на 16 років хлопчикові може бути абсолютно будь-яким. Сподобатися можуть як загорнуті незвично шкарпетки, так і новітній комп’ютер.

Що подарувати на 16 років хлопчику? Це може бути що завгодно. Головне, щоб воно не було марним і відповідало смакам.

Жартівливі подарунки від друзів, безсумнівно, розвеселять і піднімуть настрій. Але в цьому випадку варто врахувати, що з 16-річним підлітком в будинку живуть його батьки. Так що надувні жінки і торти непристойній форми не підійдуть. Також такі жарти не повинні образити іменинника.

Відмінним подарунком буде покерний набір. Прямо на дні народження можна пограти в цю гру.

Подарунки за інтересами і для хобі як ніколи корисні в цьому віці. Так як найчастіше батьки не вважають покупку подібних аксесуарів потрібною.

Одяг для підлітків-хлопчиків може стати подарунком на день народження. Придбання складної і дорогої речі, як джинси, сорочки або куртки варто залишити батькам або самому хлопцеві. А друзі можуть придбати незвичайну футболку або майку, спеціалізовані рукавички, мітенки, смішні шкарпетки або ремінь.

Цікавим подарунком від друзів буде вечірка-сюрприз.

Подарунки від батьків

Що подарувати на 16 років хлопчикові батькам? Тут вже складніше, особливо якщо син не заявив про бажаному презент.

Універсальними подарунками від мам і тат є: гаджети, комп’ютери, техніка, меблі, поїздки, екскурсії, курси, засоби пересування (мотоцикли та мопеди), банківські вклади, статусні прикраси і, звичайно ж, просто гроші. Батькам не варто відходити від цього списку. В даному випадку потрібно тільки вибрати, що саме сподобається найбільше вашій дитині на день народження.

Одяг для підлітків-хлопчиків як подарунок на день народження не сильно радує. Хоча якщо це супер-кльові джинси або брендові кросівки, про яких хлопець мріяв довгий час, то тоді сміливо їх подаєте.

Іграшки та ігри для хлопчиків 16 років дарувати небажано. Хлопець вже дорослий і може засмутитися, що найближчі люди вважають його дитиною. Винятком будуть комп’ютерні ігри або настільні (за умови, що підліток у них грає). Але все ж такий презент краще отримати від одного, ніж від батьків.

Подарунки від родичів

Що подарувати на 16 років хлопчику? Відповідь на це питання проста – гроші. Найкращим подарунком від бабусь, дідусів, дядьків і тіток будуть фінанси. Гроші можна оригінально запакувати або ж незвично піднести. Вибирати саме подарунок варто тільки в тому випадку, якщо хлопчик сам сказав, що хотів би.

Яке свято влаштувати на шістнадцятирічні хлопця?

Природно, необхідно влаштувати свято в день народження. 16 років кожен підліток намагається відзначити по-особливому. Тому батькам варто надати в цьому повну свободу. І якщо забороняти щось, то аргументовано.

Як незвично відзначити день народження? Вибрати місце для проведення свята не так вже й складно. Достатньо просто запитати дитину про це і якщо сімейний бюджет дозволяє, то питання вирішене. Якщо підліток і сам ще не вирішив, то можна запропонувати: свої будинок або квартиру, заміський котедж, розважальний центр, кафе, ресторан, клуб, пікнік на природі, парки розваг, лімузин і катер. У кожному з цих місць можна весело провести час.

Не варто в якості місця для свята вибирати пейнтбол або всілякі квест-кімнати, кіно і театри. Це може бути складовою розваг на дні народження, але ніяк не всім святом.

Вибором розваг та ігор теж повинен зайнятися сам підліток або ж його друзі. Вони краще знають, що їм буде цікаво. Це стосується і конкурсів з призами, музики і фільмів. Дорослим варто втрутитися тільки, якщо підсумкова сума перевищує допустимий бюджет або заняття, придумані підлітками, небезпечні або незаконні. Все інше залежить від фантазії та інтересів.

Хлопчикам може сподобатися звичайна вечірка з музикою і танцями, смішні ігри типу крокодила або фантів (під час цих забав консервативним батькам краще вийти). Також підійдуть боулінг або більярд. Не варто забувати і досить дорослі розваги, такі як сауна, тир або джакузі.

Спортивні ігри, естафети та інші подібні конкурси краще довірити професіоналам і самим підліткам. Інакше подібні заняття можуть бути занадто дитячими і нецікавими.

Для того щоб визначитися з меню, існує кілька правил:

  1. Страв та безалкогольних напоїв повинно бути дуже багато. Не варто хвилюватися, що багато залишиться. Тому що хлопчики-підлітки багато їдять, більше дорослих. Якщо щось і залишиться, то воно закінчиться на наступний день.
  2. Безалкогольних напоїв теж повинно бути багато так само, як і їжі, і навіть більше. Газована вода і сік зазвичай не залишаються, найчастіше її навіть не вистачає.
  3. Краще всього замовити піцу, картоплю фрі, всілякий фаст-фуд, роли і суші. Можна наробити бутербродів і приготувати холодні закуски. На столі також повинно бути і солодке і фрукти. Деякі підлітки вважають більш смачну домашню їжу. Тоді доведеться приготувати м’ясо, картоплю, салати. Якщо свято проходить в приватному будинку, за містом або в кафе з мангалом, то вибір можна зупинити на шашликах. На тему страв варто обговорити з самим іменинником. Він точно знає, що він і його компанія люблять поїсти.
  4. Не можна ігнорувати торт. Солодощі люблять усі без винятку. Це може бути торт незвичайної форми, з малюнками і написами, а може бути домашнім, приготованим коханою мамою, бабусею чи дівчиною.
  5. Алкоголь. Питання досить складне. З одного боку варто дозволити хлопцям попити пива, а дівчаткам взяти вина або шампанського, але чи зрозуміють цей крок батьки друзів? З іншого боку, якщо заборонити, то підлітки можуть напитися за кутом і в кращому випадку почати буянити. А якщо заборонити алкоголь і замкнути дітей, то може початися конфлікт. Це зіпсує свято. Щоб вирішити, потрібен алкоголь чи ні, потрібно поспілкуватися з батьками друзів дитини і, якщо вони не проти, поставити на стіл трохи вина або шампанського. Дане питання варто вирішувати із самим сином.

Залишити підлітків одних або доглядати за ними

Майже кожен підліток захоче в своє свято відправити маму і тата погуляти. Тому обговорювати це з дитиною не потрібно.

Якщо син сам просить залишити його компанію без нагляду, то потрібно уточнити, чим вони будуть займатися, і не розберуть вони будинок на камінчики. Потім варто обговорити це з чоловіком. Якщо приводів для занепокоєння немає, то краще виконати це прохання.

Якщо ситуація не дозволяє залишати дітей наодинці, то при необхідності бажано не стояти над дітьми як наглядач. Краще буде відпочити в іншій кімнаті або залі кафе.

Якщо день народження проводиться в лісі, то бажано не залишати там дітей одних.

Тепер ви знаєте, який подарунок вибрати на шістнадцятирічні хлопчика. Також у нашій статті ми описали те, як можна відсвяткувати подібне торжество. Сподіваємося, що наша стаття була вам корисна.

Тобі вже 16 років!
Тільки ти не зазнавайся,
Скромним, чуйним залишайся.
Щастя тобі особистого,
Здоров’я відмінного,
Веселощів і радості
І доброти до старості!

Тобі вже 16 років,
Весь світ лежить біля ніг.
Ти кращу дорогу
Знайди серед усіх доріг,
Впевнено і сміливо
Дивись в очі долі
І вибери ту справу,
Що щастя дасть тобі.
Друзів надійних,
Любов свою знайди,
Шляхів не бійся складних,
Завжди йди вперед.

Наш син, тобі шістнадцять років —
Пора надій, сил і розквіт,
І вибір вірного шляху:
Яким, куди і з ким йти?

Поки опора для тебе
Твоя сім’я — батько та я.
Дай Бог, щоб милий отчий дім
Тобі був дорогий і потім.

Ми віримо все, синку, в тебе —
Гідною буде життя твоє.
І з юних років і до кінця
Не підведеш ти матір, батька.

Твій день народження для нас
Завжди був святом. Зараз
Бажаємо головного в дорозі —
Друзів порядних знайти!

Ура — шістнадцять! Попереду
Величезний світлий шлях.
Ти сміливо йди по ньому
І знання не забудь.
Светі усмішкою завжди,
Кар’єру лад, затишок,
І щастя буде! А біда
Та смуток — навік підуть!

Шістнадцять років, як ранковий світанок,
Багато цікавого чекає попереду,
Нічого Для тебе важливіше зараз немає,
Чим правильного вибору на життєвому шляху.
Нехай удача не проходить повз,
Хай щастя поряд з тобою ходить,
Нехай неодмінно збудеться мрія,
Нехай щедро нагородить тебе доля.

Сьогодні у тебе день народження,
Бажаю радості, усмішок і веселощів,
Нехай удача тебе не покидає,
Хай днів щасливих багато буває.
Нехай твоя дорога буде ясною,
Ніколи не знай ні смутку, ані бід,
Нехай буде життя завжди прекрасною,
Коли тобі всього шістнадцять років.

Шістнадцять років виповнилося тобі сьогодні,
І в цей день хочу тобі я побажати:
Нехай життя твоє, як свято новорічне,
Вогнями буде сяяти яскравими!
Хай обминуть тебе й біди і нещастя,
І почуття нові раптом у двері постукають,
Нехай буде в допомогу у важкий мить участь людей,
І всі негаразди, немов птахи, полетять!

Твій день прийшов, тобі – шістнадцять!
Чудовий день!
Пора мріяти і посміхатись,
Пора чудових новин!
Так нехай же буде, як по нотах,
Лунати гарна доля,
Щоб ні проблеми, ні турботи
Засмутити не змогли тебе.

Тобі шістнадцять – з Днем народження,
Коханий, дорослий онук.
Нехай класним буде настрій,
І радує нехай світ навколо.

Завжди будь у тісному окруженьи
Достеменних, правильних друзів.
Здоров’я, щастя, насолода
Зостануться в житті нехай твоєю.

Мій племінник дорогий,
Я бажаю всією душею
Радості в 16 років,
Краще дня народження немає!

Чекають турботи попереду –
Все одно вперед іди,
Адже удача теж чекає,
І вона не підведе!

Радісно, синку, привітаємо
З першим дорослим днем народження,
І побажаємо здоров’я,
Натхнення і везіння!

Багато сміливих, яскравих планів,
І надійних друзів тобі!
Стань з капітаном юнги
І повір, що все можливо!

Сьогодні радісний день!
Сьогодні свято! Вогник
Сьогодні для тебе горить,
Пожеланья каже:

Нехай не дають тобі нудьгувати,
Нехай не дають тобі позіхати
Друзі і пригоди.
З днем твого народження!

Прекрасне свято Дня народження
Сьогодні ти відзначаєш.
Шістнадцять — вік насолоди,
Любові, прагнень і мрій.

Тобі від усієї душі бажаю
Солодких митей, наче мед.
Щоб щастя тільки прибувало,
Зник би тяжкий вантаж турбот.

З днем народження! 16
Виповнюється тобі,
Я бажаю посміхатися,
Перемагати у будь-якій боротьбі.

Ми з тобою – друзі навіки,
Будемо дружити завжди,
Я такої людини
Не забуду ніколи!

В 16, солодкі 16,
Тобі бажаю я закохуватися,
І ніколи не сумувати,
Ну а ще хочу сказати –

Бажаю щастя всією душею
Я в це світле свято твій,
Нехай збуваються мрії,
Щоб був завжди щасливим ти!

В 16, в день народження,
Бажаю я везіння,
Нехай мрії збуваються,
Все найкраще трапляється,

Бажаю багато радості,
Нехай дарує життя лише солодощі,
Бажаю я везіння,
Без всякого сумніву!

Вже рік пройшов – тобі шістнадцять,
Сьогодні День Народження твій.
Бажаю багато посміхатися,
І радувати весь світ собою.

Здійсняться мрії миттєво,
І біди згинуть назавжди.
І незвичайним щастям
Нехай наповняться року.

Сьогодні святковий День,
Радісний і казковий!
Святкувати його тобі
Нехай же буде на душі
І світло, й барвисто!
Нехай же буде наслажденьем
Часу препровожденье
Для тебе і для братви
У свято твій шістнадцятий.
Ну і з днем народження!

Сподобалося? Поділися новиною з друзями! 🙂

Що подарувати сину на 16 років?

Характер і уподобання підлітка – основний аргумент, на який необхідно спиратися при виборі подарунка на День народження. Цілком імовірно, що у Вас не викличе сумнівів питання про те, що подарувати сину на 16 років, оскільки він вже давно озвучив Вам свої примхи, і Ви чудово обізнані про вартість і призначення подарунка. Тим не менш, шістнадцятиліття буває лише один раз у житті, і Ви, як батьки, повинні зробити все необхідне, щоб подарувати синові справжнє свято, який буде незабутнім для нього.

Екстремальний сюрприз — подарунок синові на 16 років

Син любить екстрим? У такому разі торжество можна відзначити в парку екстремальних розваг. Якщо ж такого немає, або екстрим-парк знаходиться дуже далеко, напевно, у Вас є шанс замовити стрибок з парашутом або політ на дельтаплані. Якщо така висота трохи лякає Вас чи сина, запишіть дитину в школу скелелазіння. Цей подарунок він оцінить і неодмінно знайде йому застосування при найближчому подорожі.

Школа екстремального водіння буде дуже актуальна для дитини. Через два роки син вже може отримати права, а зараз у нього є купа вільного часу, щоб навчитися професійному водіння. Такий «презент» буде корисний не тільки підлітку, але і його батькам. Після курсу навчання водінню в екстремальних умовах Ви будете впевнені в тому, що на дорогах дитина буде відчувати себе безпечно, і буде підготовленою до несподіваних ситуацій.

Поки син не досягне повноліття, він не може їздити по дорогах нашої країни. І що робити, якщо сином опановує жага швидкості? Втамувати цю спрагу допомагає похід в картинг. Невеликі швидкісні автомобілі віднесуть іменинника в чарівний світ гонок. Досвідчений інструктор проведе необхідні роз’яснення, а спеціальна екіпіровка захистить дитину від травм при зіткненні з іншими гонщиками.

Корисне навчання в якості подарунка синові

Син захоплюється музикою? А як на рахунок того, щоб пройти навчання в школі ді-джеїв? Якщо Ви ще не замислювалися про це, знайте, що День народження – відмінний привід зробити такий подарунок синові. При зустрічі з диск-жокеєм він отримає унікальний досвід, що допомагає визначитись з тим, ким він мріє стати, закінчивши навчання в школі.

Якщо улюбленим шкільним предметом дитини була біологія, і Ви плануєте здійснити сімейне подорож у теплий Таїланд, було б непогано, якби син пройшов навчання в школі дайвінгу. Занурення у водне середовище дозволяє на практиці і особистому досвіді познайомитися з усіма принадами підводного світу.

Шістнадцять років – вік, коли дитина на порозі закінчення школи, і йому доводиться замислюватися про свою майбутню кар’єру. Саме час записати дитину на курси навчання іноземної мови. Сучасні методики орієнтовані на розкриття здібностей кожного учасника групи. Син зможе вільно володіти іноземною мовою, отримуючи мудрі поради від носіїв мови.

Якщо синочок досі не навчився плавати, шістнадцять років – вдалий вік, щоб нарешті навчитися цьому мистецтву. Навчання, розроблений досвідченими тренерами, не обмежує дитину в реалізації бажань. Досвідчений інструктор допоможе подолати боязнь води. Син подолає страх, отже, стане сильніше, більш мужнім і впевненіше в собі.

Вибираючи подарунок синові на 16 років, зробіть все можливе, щоб цей день надовго запам’ятався йому. Не скупіться на емоції, це допоможе Вам при виборі оригінальної ідеї і незвичайного подарунка, про який можна буде розповісти однокласникам і найкращому другові.

Comments are closed.