Привітання молодим своїми словами

0

Поділись посиланням з одним в соцмережі 🙂

Шановні наречені! В цей світлий і святковий день вашого одруження хочеться побажати вам великого щастя на двох, свіжого короваю на столі, усмішок і повний будинок сяючих людей. Будьте завжди прекрасні і гарні, як сьогодні, залишайтеся завжди такими ж щасливими, як у цей день і нехай птах удачі тримає вас своїми лапками і не відпускає від себе. Звичайно, я не пропущу повз своїх промов і побажання поповнення у вашій родині, адже діти — це завжди радість і сміх в квартирі, це щирий регіт і щастя. Бажаю вам багато сил і здоров’я для реалізації задуманих планів і втілення своїх бажань в життя. Немає нічого краще, ніж мрія, якій судилося збутися завдяки двом люблячим людям! Дорогі наші молодята нехай ваші мрії стануть реальністю, а бажання почнуть збуватися вже сьогодні. Вітаємо!

Молодята, я знаю, що ви — музична сім’я, і наречений і наречена грають на різних музичних інструментах! Тому приготував(а) для вас особливе весільне привітання. Сьогодні вам дістався дуже незвичайний музичний інструмент, який ви до того ж створили своїми руками, скріпивши підписами, — це ваша сім’я! Тому хочу побажати вам в день вашого весілля , щоб сімейна симфонія була довгою і красивою, щоб у ній не було фальшивих нот, нот сварок і розбрату. Щоб ваші серця підспівували один одному і билися в унісон!

Сьогодні дуже важливий день. Створюється нова осередок суспільства. Бажаю, щоб ви зуміли разом прожити довге і щасливе життя. Нехай цьому сприяють добрі слова, сказані від щирого чистої душі. Бажаю щастя і любові, взаєморозуміння і підтримки. Будьте разом, незалежно від того, які життєві повороти чекають. Сподіваюся, що біда обійде ваш дім стороною. Як хотілося б, щоб у вашому домі завжди було щастя сімейне і сьогодення. Довіртеся мудрості, яка завжди зможе виявитися найбільш цінною підтримкою. Бажаю довіри і ніжності, здатність пробачити багато помилок. Ви дорожите своєю любов’ю, і про інше не замислюйтесь. Дітки нехай радують своїми досягненнями по-справжньому. Кохання, дароване Господом і долею, ви вистояли, пройшовши через перевірки перших побачень, відстанню. Ви вправі розраховувати на сімейне щастя. З весіллям!

Дорогі молодята! Поєднуючи в цей день свої долі, відтепер ви будете йти по життю рука об руку. Знайте, що попереду вас чекає безліч випробувань і труднощів, життя не завжди буде такою щасливою і ясною, як сьогоднішній день. Пам’ятайте, що з цього дня ви — сім’я. Довіряйте один одному, ділитися один з одним своїми печалями, турботами і засмученнями, піклуйтеся одне про одного, і тоді ви пройдете через всі перешкоди і випробування, які може піднести вам доля. Дбайливо несіть своє почуття по життєвому шляху, не упустите його і не розбийте. Будьте щасливі!

Сьогодні об’єдналися дві сім’ї і дві долі. Бажаємо, щоб ваша клятва про кохання і вірності була не просто словами. Бажаємо зберегти свою щирість і любов. Живіть тільки щасливо і дружно. І тоді не охолонуть ваші серця, і не буде холодного будинку. Нехай це свято розпалить вогонь, а ви збережіть, щоб він не згас.

Життя — це суєта, що складається з безлічі дрібниць, нагроможденная непотрібними словами, пустими суперечками, дурними сварками. Життя — це переплетення сонячних і похмурих днів, чергування білих і чорних смуг. Щастя і благополуччя Вашого життя буде залежати від Вашої згоди і розсудливості, вміння знаходити компроміси і стійко витримувати життєві труднощі. Нехай повсякденні дрібниці і дрібниці не псують головного у Вашому житті — любові і щастя!

Кожен день несе для нас щось нове, і ще зовсім невідоме. Ось чому кожен раз прокидаючись, ми продовжуємо замислюватися про те, що ж сьогодні з нами може статися. Ось і зараз, я був присутнім на весіллі, та навіть і не думала, що з нами все це ось так станеться. Мені по-справжньому так сильно хочеться привітати молодих людей, які, незважаючи на всі труднощі і перешкоди змогли пройти весь складний шлях, і стати такими щасливими людьми. Ми за вас дуже раді, що й передати словами просто зовсім не можна. І знаєш, я бажаю тобі завжди бути тим самим людиною, яка буде завжди щасливим. І пам’ятайте про те, що якщо вам коли-небудь знадобиться допомога, то тоді ви зможете прийти до мене, і я просто не зможу від вас відвернутися. І нехай удача завжди буде саме на вашій стороні.

Привітати молодих з днем весілля потрібно самими необхідними словами. Щоб між вами ніколи не було недомовок. Молодятам дорогим, бажаю вам величезного щастя і добра. Завжди йдіть лише по світлому шляху і зберігайте любов до гробу! Бажаємо вам дружною і нерозлучною сім’ї. Самі вам щирі побажання. Нехай спільна життя здійснить кожну вашу мрію і вкаже правильну дорогу до поставленим цілям. Нехай подарунки від близьких та друзів у вигляді грошових купюр допомагають йти до виконання задуманого, і щоб хоча б одне бажання змогло здійснитися з їх допомогою. Завжди будьте готові до нових змін і приголомшливих успіхів. Будьте здорові і душею багаті. Щоб любові вашої вистачало для батьків і близьких. До всього вищесказаного хочеться додати до вашої молодої і недосвідченої сімейного життя процвітання і всіх благ!

Шановні гості! У цей чудовий і знаменний день сім’ї нареченого і нареченої породичалися між собою. Тепер вони стали ріднею. Біда, поділена надвоє вже не так страшна, а щастя, розділене на двох — радує подвійно! Будь-які негаразди простіше переносити не самому, а разом зі своїми близькими, але якщо приходить радість, разом її зустрічати веселіше! Вітаємо з днем весілля та бажаємо новоспеченим родичам щастя та безхмарного життя під одним дахом!

Я хочу привітати цю чудову пару, яка просто світиться від щастя, з їх святковим днем! Я хочу побажати вашій родині тільки благополуччя і взаєморозуміння. Нехай у вашій сім’ї завжди буде панувати любов, а наша чудова наречена створить такий затишок у домі, що навіть і словами передати неможливо. У вас точно все вийде, тому що ви вмієте домагатися свого. Прикладом цього може послужити саме сьогоднішній святковий день. Не всі вірили в те, що ви разом, але ви довели, що ваші почуття самі міцні та яскраві. Ви вистояли перевірку часом, подолали всі перешкоди і в підсумку прийшли до бажаного результату. Будьте самими щасливими, мої рідні друзі. Я неймовірно щаслива за вас і за ваше щастя. Ви просто світитеся від щастя, тому хочу побажати, щоб саме так і було завжди.

Спеціально для сайту ПоздравьДруга.ру

Запрошуємо авторів віршів до прямої співпраці!

Comments are closed.