Привітання маслякову від телеведучих

0

Раніше Transparency International звинуватила Олександра Маслякова у порушенні закону про державних підприємствах. Як стверджують представники організації, телеведучий від імені ГУП укладав угоди з приватною компанією, що належить йому та його родині. Мова йде про передачу у власність Телевізійного творчого об’єднання «Олександр Масляков і компанія» (ТТО «Амік»), засновником якого є сам Масляков, кінотеатру «Гавана».

Масляков є постійним ведучим, керівником і режисером популярної програми «КВН», президентом Міжнародного союзу КВК телевізійного творчого об’єднання «Амік», яке виробляє програму. Незважаючи на те, що в іграх Вищої ліги КВН Масляков виконує роль ведучого, два рази він був і членом журі: у фіналі сезону 1994 року і на Літньому кубку чемпіонів 1996 — обидві гри проводилися в рамках КВН-круїзів[1].

МИИТовская збірна КВН до того часу була відома, а в січні 1963-го переміг а в одній з телеігор. Після цієї гри молодіжна редакція зважилася на новий крок — щоб наступну гру КВК вели гравці з команди КВН МІІТ, переможниці останньої гри. Капітан миитовцев запропонував роль ведучого Олександра Маслякова. Той погодився і після теледебюта став знаменитий на весь СРСР.

Олександр Масляков чутки. Останні новини.

Transparency International також попросила прокурорів перевірити, чи не було конфлікту інтересів при укладанні угоди між компаніями.

«Колишніх кавекашників не буває… Хлопці закінчують свою кавээновскую життя і йдуть в інші телеипостаси. На інших каналах процес швидше. Там важливо, що особа засвічено і що б воно говорило, — нехай буде. І рівень гумору в деяких програмах і шоу трішечки сідає. Попошлее все, там менш розбірливі. Це мені не подобається. Але їх теж дивляться. Канали задоволені. Глядачів цей рівень гумору цілком влаштовує», — говорить Масляков.

Спочатку він потрапив у студентський театр. Журналіст, режисер і продюсер Анатолій Лисенко згадував: «Ми з Сашею познайомилися році в 1960-м. Я до того моменту вже закінчив МІІТ, і ми, інженери, королі інститутській самодіяльності, набирали хлопців у свій студентський театр. І раптом увійшов хлопець з красивими хвилястими волоссям. Він сказав «здрастє» і посміхнувся. І я себе зловив на тому, що я теж посміхаюся. Подивився на інших — вони, як і я, скинувши маски, посміхалися. Це фантастичний Санін дар».

У травні Transparency International направила заяву в прокуратуру з проханням перевірити діяльність «батька КВН». Пізніше прокуратура Москви повідомила, що угода була погоджена з департаментом майна міста. Потім Transparency International оскаржила відповідь столичної прокуратури в Генпрокуратурі Росії. Пізніше організація повідомила, що уряд Москви звільнило Маслякова наказом від 21 липня 2017 року.

Радянський і російський телеведучий, засновник і власник телевізійного творчого об’єднання «Амік» («Олександр Масляков і Компанія») — організатора і виробника популярної телепередачі «КВН», Олександр Масляков був звільнений з посади голови ГУП «Планета КВН» після звернення Transparency International в прокуратуру.

«Я просто впевнений, що він залишиться провідним КВК. Це той чоловік, на якому все тримається. Без нього КВК навряд чи буде таким, яким його звикли бачити», — заявив Пельш каналу RT.

Transparency International зв’язала відставку Маслякова з прокурорським реагуванням на справу про конфлікт інтересів — суміщенням керівництва ГУП з підприємницькою діяльністю.

А в 1961 році на радянському ТБ утворилася нова молодіжна редакція: КВК, пізніше цю абревіатуру стали розшифровувати як «Клуб веселих і кмітливих». Хоча спочатку КВН — це перші літери прізвищ його творців: Кенігсон, Варшавський, Миколаївський. Додамо, що так тоді називалася і найпопулярніша марка радянських телевізорів (ящиків з крихітним екраном і лінзою).

«Наскільки відомо, за результатами цієї перевірки жодних заходів реагування не вживали. Таким чином, доводи організації Transparency International не підтвердилися», — підкреслили в прес-службі.

«Процедура звільнення з посади директора ГУП «ММЦ Планета КВН» ініційована А. В. Масляковим на початку 2017 року у зв’язку з необхідністю приведення його трудової діяльності у відповідність з вимогами федерального законодавства. Однак, у зв’язку з рядом обставин, в тому числі деяких бюрократичних моментів, цей процес дещо затягнувся. У той же час, це звільнення вироблено в повній відповідності з вимогами закону», – сказали в прес-службі.

Олександр Масляков вікіпедія. Последие відомості на 01.03.2018 р.

«Вже в самому цьому факті є очевидні ознаки конфлікту інтересів: Масляков в якості керівника державного підприємства уклав угоду з приватною компанією, що належить йому самому і його родині, — підкреслили експерти. — Стаття 22 закону «Про державних і муніципальних унітарних підприємствах» вимагає, щоб такі угоди узгоджувалися власником, тобто, в даному випадку, департаментом майна Москви. Крім того, директор ГУПа зобов’язаний повідомляти керівництву всю інформацію про організації, якими він і його близькі родичі керують або володіють більш, ніж на 20%».

21 липня 2017 року уряд Москви звільнило Маслякова з посади директора «ММЦ Планета КВН». Сталося це після розслідуванні Transparency International, в якому з’ясувалося, що він від імені центру «Планета КВН» передав своєму ж творчого об’єднання «Амік» кінотеатр «Гавана» в Мар’їній гаю в Москві. Спочатку прокуратура Москви не виявила порушення. Однак Transparency International оскаржила це рішення в Генеральній прокуратурі. 1 грудня 2017 року прес-служба КВК спростувала звільнення, заявивши, що Масляков пішов за власним бажанням[6][7].

Член журі КВН і ведучий Першого каналу Валдіс Пельш вважає, що Масляков як і раніше буде «стояти біля керма, але складе з себе якісь формальні повноваження».

Зазначається, що організація направила до Генпрокуратури заяву з вимогою перевірити, чи не порушував Масляков заборон і обмежень для керівників ГУПов, яким заборонено керувати комерційними підприємствами, а також внесення «Планетою КВН» в якості внеску в статутний капітал ТОВ «Будинок КВН» (спільне підприємство «Планети КВН» і «Амік») будівлі, яке було надано компанії державою.

1964 — Блакитний вогник. 25 років радянському телебаченню (фільм-спектакль) — провідний
1970 — Смеханические пригоди Тарапуньки і Штепселя — ведучий КВК
1975 — Ар-хі-ме-ди! — конферансьє
1982 — Не хочу бути дорослим — ведучий на телебаченні
1984 — Смуга перешкод — кореспондент
1985 — Як стати щасливим — ведучий конкурсу
1986 — Люби мене, як я тебе — ведучий передачі «А, ну-ка, дівчата!»
2009 — Голоси риб — Масляков
2010 — Леонід Якубович. Без метелика (документальний)

«Однак у зв’язку з низкою обставин, у тому числі деяких бюрократичних моментів, цей процес дещо затягнувся. В той же час це звільнення вироблено в повній відповідності з вимогами закону», — повідомили представники союзу. Вони також уточнили, що Масляков був не в курсі перевірок прокуратури.

У той же час, в прес-службі компанії прокоментували звільнення Маслякова дещо інакше. Він пішов з КВН за своєю ініціативою, а не за перевірок прокуратури, які були ініційовані Transparency International.

Олександр Масляков помер чи ні. Детальна інформація.

Так, за одними даними, в 1974 році за незаконні операції з валютою він був засуджений і потрапив в колонію ЮН 83/2 в Рибінську Ярославської області. Але йому якимось чином вдалося досить швидко вийти з ув’язнення. Також неодноразово згадувалося у ЗМІ, що під час слідства він сидів у Тульському СІЗО. Нарешті, старші люди пам’ятають фейлетон у однієї з центральних радянських газет, присвячений Маслякова, який називався «Саша більше не сміється».

Одного разу Паша Кантор, капітан команди, налетів на мене в одній з аудиторій і заявив: «Слухай, давай ти будеш одним з п’яти!» І пояснив, що працівники молодіжної редакції ЦТ збираються зняти веселу передачу. А провідними повинні бути п’ять студентів того інституту, що переміг в останній грі КВК. Тобто нашого. «Одним з п’яти будеш ти», — повторив Паша, і я покірно погодився.

Нагадаємо, Олександр Масляков вважається одним з найбагатших телеведучих в Росії. РосСМИ відзначають, що за виступ у регіональної або центральної лізі (за винятком телевізійних) кожна команда повинна платити внесок – до 20 тисяч рублів залежно від рівня гри. Крім того, команди зобов’язані робити відрахування від гастрольних поїздок і корпоративних виступів в розмірі 10-20% від суми гонорару.

1 грудня 2017 року було повідомлено, що Олександр Масляков був звільнений з посади директора «Планети КВН» після перевірки Генпрокуратури через підозри в корупції. Згідно з даними міжнародної організації по боротьбі з корупцією «Трансперенсі Інтернешнл», що отримали широкий розголос, в роботі Олександра Маслякова знайшли низку порушень. За даними співробітників «Трансперенсі», Масляков нібито не дотримувався обмеження і заборони, накладені законом на керівників ГУПов. У 2011 році Олександр Васильович, будучи засновником приватного творчого об’єднання «Амік», якій належать виключні права на продукцію під брендом КВК, став керівником «Планети КВН». Державному підприємству передали будівлю кінотеатру «Гавана». В 2015-му, як повідомляють в організації по боротьбі з корупцією, Масляков став індивідуальним підприємцем, хоча за законом керівники ГУП не мають права суміщати роботу і бізнес.

Згідно з даними НКО, Масляков поєднував посади голови ГУП «Планета КВН» і комерційного підприємства «Олександр Масляков і компанія» («Амік»), що є порушенням закону.

Отець Василь Васильович Масляков (1904-1996), родом з Новгородської області, військовий льотчик, штурман, учасник Великої Вітчизняної війни, після війни служив в Головному штабі ВПС. Мати Зінаїда Олексіївна Маслякова (1911-1999), домогосподарка[1], в листопаді 1941 по дорозі в Челябінськ в евакуацію у неї народився син[3].

Президент Міжнародного союзу КВН Олександр Масляков пішов з посади директора Московського молодіжного центру «Планета КВН» за власним бажанням. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на прес-службу союзу.

Нагадаємо, в «чистилище» сайту «Миротворець» потрапив Олександр Масляков разом з сином Олександром Масляковим-молодшим. На сайті сказано, що ведучого КВН занесли в список «через заперечення російської агресії і як учасника легалізації анексії Криму і так званої ДНР».

Олександр Масляков фото. Детальна інформація.

У союзі підкреслили, що про обставини перевірки, в тому числі про зміст надійшла скарги, Маслякову відомо не було. При цьому на момент надходження запиту прокуратури він вже не перебував на посаді директора ГУП.

Олександр Масляков залишиться телеведучим і після його звільнення з посади директора Московського молодіжного центру «Планета КВН». Про це йдеться на сторінці Міжнародного союзу КВК .

У 1986 році з ініціативи Андрія Меньшикова (капітана КВК МІБІ 1960-х) молодіжна редакція «Останкіно» вирішила відродити КВК. Провідним запросили Олександра Маслякова — як символ спадкоємності Квну 1980-х Квк 1960-х. Тоді мало хто думав, що Олександр Масляков стане символом КВК.

«Не хочу образити всіх капітанів, які грали в 60-е, багатьох уже немає, пам’ять їм світла. І не хочу образити Юліка Гусмана. Але все це трошки мифологизированно. Тоді був тільки КВК, і поруч нічого! Тоді кожен подих, видих, кожне слово, навіть випадково сказане, сприймалося по-іншому. Кажуть: ах, як жартували тоді! Так по-різному вони жартували і в 60-е! І погано, і добре», — згадував Масляков.

За даними ЗМІ, уряд Москви змістило Маслякова з посади директора підприємства у липні цього року після низки звернень, які надійшли в прокуратуру. У свою чергу в союзі КВК пояснили, що процедура звільнення була ініційована ним самим на початку 2017 року. Це було зроблено у зв’язку з необхідністю приведення його трудової діяльності у відповідність з вимогами федерального законодавства.

2 грудня співачка і член журі КВН Валдіс Пельш висловив упевненість, що Масляков залишиться в ефірі. «Це людина, на якому все тримається», — сказав він.

Алекса?ндр Васі?льевич Масляко?(нар. 24 листопада 1941, Свердловськ[1]) — радянський і російський телеведучий, заслужений діяч мистецтв Російської Федерації (1994)[1][2], дійсний член (академік) фонду «Академія Російського телебачення»[1]. Засновник і власник телевізійного творчого об’єднання «Амік» («Олександр Масляков і Компанія»). З 1964 року беззмінний керівник і ведучий телепередачі «КВК».

У листопаді 2014 року ГУП «Планета КВН» і компанія пана Маслякова «Амік» створили спільне підприємство — ТОВ «Будинок КВН», ніж організація по боротьбі з корупцією бачить конфлікт інтересів.

Олександр Масляков відео. Всі новини.

Це найзнаменитіша пісня-привітання команди КВН Московського іституту нафтохімічної і газової промисловості ім. акад.І.М.Губкіна («Гасниці»). Її написав наш знаменитий капітан Ярослав Харечко. Вперше прозвучала пісенька в телеефірі у виконанні команди «Гасниці» в 1966 році. Історія.

На фото знамениті КВН-івські катитаны — Ярослав Харечко, Юлій Гусман і Валерій Хаїт.

Ця реклама видно тільки НЕЗАРЕЄСТРОВАНИМ користувачам. Зареєструватися!

Рейтинг роботи: 62
Кількість рецензій: 13
Кількість повідомлень: 26
Кількість переглядів: 1961
© 16.01.2010 Юрій Бондаренко
Свідоцтво про публікації: izba-2010-137492

В’ячеслав Селіванов 29.03.2018 19:39:30

Здрастуй, Юрій Максимович! У якій мережі з тобою поспілкуватися, згадати нашу послеинститутскую життя, роботу в МНП, поїздку на «картоплю» в 1974 р. і т. д.? До речі, з Днем народження тебе!

Спасибі, В’ячеславе, за привітання! До мереж ставлюся погано. Можна писати на мило: um007@yandex.ru
Юрій

Кучинська Людмила 30.10.2017 23:22:24

Ось уже скільки років чекаю , що хто-небудь напише про те , хто був моїм кумиром і кого я називала — ще до всіх авторитетів ! — «капітаном капітанів» . — Ярославі Харечко . Серед усіх знаменитих капітанів для мене він був самим чудовим . Але в Мережі дуже мало — практично нічого не могла знайти . Ось ця публікація — перша , що зараз знайшла . А адже , слава богу , живі ще багато з тих , хто могли б написати про Славу .

Є в Мережі такий автор Валентин Кропива Одесит. Пошукайте. Писав про КВН і Славі. Багато , але не завжди точно

Це від мене
Глава 5 КВК

Клуб Веселих та Кмітливих – це унікальне суто російськомовне явище, рівного якому просто немає.
За 40 років про КВН написано дуже багато і немає потреби повторювати. Якщо тільки спробувати якісь окремі мало висвітлені моменти згадати…
Друга телевізійна життя КВК починалася не просто. Негативне ставлення до передачі керівництва державного телебачення зберігалося. В Квні бачили чи не дисидентську підґрунтя.
Але у другій половині 80-х років необхідність нової масової телепередачі для молоді зросла.
І, природно, в її створення включився Олександр Васильович Масляков. За квнівський паузи з телеведучого він виріс у блискучого шоумена. За його плечима були такі полюбилися глядачеві передачі, як «Алло, ми шукаємо таланти», «А ну-ка, дівчата!», «А ну-мо, хлопці!» та багато інших.
При цьому Олександр Васильович залишився таким же відкритим, доступним, без «зіркової хвороби», яка багатьох звела за ці роки до нуля.
Десь у 1986 році Масляков обдзвонив кілька раніше блищали в Квк команд і запросив зустрітися в Останкіно. Серед учасників цієї зустрічі були представники команд р. Химки і р. Тольятті, а також ми, члени команди Московського інституту нафтохімічної і газової промисловості, або просто команди нафтовиків, Леонід Соколинський, Віктор Філіппов, Микола Чібісов і я.
Олександр Васильович висловив пропозицію спробувати створити цикл передач «Клубний вечір», в якому б на конкурсній основі телеглядачі голосуванням визначали кращий з вечорів, організованих в клубах, будь то заводський, міської, студентський і який-небудь інший клуб.
Ми з усіх сторін обговорили цю ідею, вишукуючи ті родзинки, які могли б зробити цю передачу популярною у глядачів. Вирішили спробувати. Масляков дав нам на підготовку своїх версій три тижні.
У «Керосинке», зібравши весь студентський клубний склад, ми зробили програму на базі нашого веселого вистави «Чому Колумб відкрив Америку?»
Через три тижні Олександр Васильович з колегами з молодіжної редакції телебачення приїхали до нас на Ленінський проспект. Півтори години веселощів на сцені і сміху в залі коротко і однозначно підсумував Масляков: «Хлопці, здорово! Але це ж КВН!» Він розповів, що побував в Тольятті. У тамтешнього капітана, знаменитого Володимира Ілліча, теж вийшов ремікс Квну. Ми дружно висловили свою думку: «Хто пройшов через КВК, то навряд чи зуміє піти від нього. Це ж стиль життя».
КВК дійсно створив особливу популяцію людей. Деякі назавжди, залишивши свої професії за освітою, зв’язали себе з творчим життям, перебуваючи на телебаченні, в кіно, в драматургії, журналістиці, в акторському цеху.
Ті ж, хто залишився на «громадянці», ніколи не розлучалися з жартом, гітарою, пером, продовжуючи йти по життю сміючись».
Добра половина сьогоднішніх керівників телекомпаній, популярних телеведучих і шоуменів пройшла через Квкшний майстер-клас Олександра Васильовича Маслякова. Це і Іван Демидов, і Юрій Гусман, Костянтин Ернст, і Олександр Гуревич, і Тетяна Лазарєва та Леонід Якубович і багато, багато інших…
До речі, Таня Лазарєва стала зіркою відразу, коли на одній із зустрічей, прямуючи по подіуму до Маслякова, заспівала під популярну мелодію Раймонда Паулса: «Ах, вір мені, Саш, ах, вір мені, Саш!»
Через кілька місяців, після виснажливої боротьби з керівництвом ТБ, заручась підтримкою Олександра Сергійовича Пономарьова (тоді ще працював в ЦК ВЛКСМ), Масляков явив глядачам відроджений КВК. Це була Гра, побудована за законами цього шоу, спочатку розрахована на довголіття і широкомасштабність. Наступні вже майже двадцять років показали, що ставки в Грі були зроблені правильно. КВК під президентством А. В. Маслякова став гігантської машиною шоубізнесу.
Ми чим могли, допомагали Олександру Васильовичу в цьому процесі. Так у 1991-1994 роках моя невелика приватна компанія «Магія-Москва» спонсорувала і московську команду «Магма», і першу сочинську команду. Ми допомагали в організації 30-річного ювілею Клубу.
Але для нас, покоління КВНовцев шістдесятих, недоторканними авторитетами залишилися Слава Харечко, Мотя Левинтон, Валерій Хаїт, Олександр Макаров, Фіма Аглицький і хохми, народжені ними.
Загалом, все за схемою: коли дерева були великими…

Р’р»Р°РґРеРјРеСЂ ЧупрРеРЅ 03.08.2016 18:31:28

Хочу згадати кумира моєї юності, остроумнейшего і неперевершеного капітана КВК Ярослава Харечко.Цікаво,що на сцені він рідко посміхався,навіть коли зал аплодував і вибухав від сміху у відповідь на його репліки ! Майже завжди поруч з ним як вірний Санчо Панса стояв з гітарою Володимир Лернер.Я тоді записував з мікрофона на катушечный маг «Айдас» пісні та конкурсні завдання «Гасниці».Крім знаменитої»Піратської» запам’ятався куплет ще однієї пісеньки». щоб хода,щоб карнавал і щось в цьому роді,щоб рот перехожий разевал,що в світі відбувається!Непогано було б заодно продумати і домогтися,(щоб цей день був вихідний для нас і для міліції)-2р.»Як шкода,що в архівах ТБ не збереглися відеозапису цієї команди КВН! Мабуть,їх за вказівкою розмагнітили з-за жарти на розминці про баранчика і три зірочки? А ще як гарно співали «Луна по горах скаче тут і там. «Бориса Щеглова !

Пісень Щеглова повно на моїй сторінці. А ще була пісенька.». ідіть сюди, Химки, тута весело, йдіть сюди, Химки, тута здорово. «В архівах ТБ дещо є і можна знайти при бажанні.

ЕвсюђРеРЅР° ЮлРеСЏ , вѻпускнРеца РіСЂСѓРїРїС» РќРҐРЎ 1964 РіРѕРґР° 17.04.2016 21:45:05

Я недавно слухала інтерв’ю Юлія Гусмана, і він згадав Славу Харечко як кращого капітана КВК і сказав далі: «Як шкода, що Слава рано пішов з життя». Я вчилася на одному курсі з Харечко , я не знала, що його давно немає на цій землі. Дуже сумую. Але не знаю, що могло з ним статися.

Він розбився в автокатастрофі разом з диктором ТБ Тетяною Коршиловой. Потрапили між двома вантажівками. Вічна пам’ять Слави. У Вікіпедії як завжди помилка. Вони їхали з Суздаля. Були близькі.

ГалРеРЅР° ВолгРеРЅР° 20.11.2014 20:26:41

Пам’ятаю цю пісню і ті чудові імпровізаційні Квни. І відповідь Слави Харечко на каверзне запитання, коли він прийняв образ Колобка у конкурсі капітанів: «Всі перепони переді мною обкачуся стороною».
Чому сторінки Слави немає у вікіпедії? Напишіть ті, хто про нього знає, як він і де?

Дякую за добрі слова! І за Славу!

Володимир Чуприн 20.02.2011 14:00:37

Дякую за пісню!Чудово пам’ятаю всі Квни тих років, а Ярослав Харечко взагалі був моїм кумиром!Пам’ятається,що поруч з ним завжди був присутній гітарист Володимир Лернер.Цікаво,чи знає хто про його долю?

Володя в Ізраїлі, був секретарем посольства у Москві, давно поїхав назад.
Спасибі!
Юрій

Comments are closed.