Привітання машинобудівників з святом

0

Шановні колеги! Дорогі жінки-заводчанки!

Від імені всіх чоловіків Амурського суднобудівного заводу сердечно вітаю вас з прекрасним весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

У всі часи жінку називали «вінцем творіння», символом життя, джерелом краси і натхнення!

Саме вам кожен з нас зобов’язаний своєю появою на світ. Ніжні материнські руки дарують нам ласку, захищають від життєвих неприємностей, скеровують на шлях істини, добра і справедливості.

Ви – не тільки берегині сімейного вогнища. З багатьма «чоловічими» справами ви нерідко справляєтеся краще нас, чоловіків, ділите з нами відповідальність за майбутнє країни.

Незважаючи ні на що, ви завжди залишаєтеся чарівними, добрими, знаходите в собі сили прощати наші помилки. Теплом своїх сердець, любов’ю, терпінням і вірністю оберігаєте рідних і близьких.

В цей день ми звертаємо до вас щирі слова подяки і захоплення!

Здоров’я вам, молодості, особистого щастя! Залишайтеся завжди такими ж яскравими і неповторними! Нехай ваші очі сяють радістю, і збуваються всі мрії!

З повагою, генеральний директор ПАТ «АСЗ» В. о. Кулаков

Шановні працівники та ветерани машинобудівної галузі!

Від усієї душі вітаємо вас з Днем машинобудівника! Це свято об’єднує всіх, хто пов’язаний у своєму житті і в професії з машинобудівним комплексом, який по праву називають ключовою галуззю економіки країни. Праця інженерів, винахідників, робочих лежить в основі створення техніки самого широкого застосування.
Для Узловского району це свято має особливе значення. Виробниче об’єднання «Кран» створювалося ударним,самовідданою працею сотень наших земляків і було відомо не тільки в нашій країні, але і далеко за її межами. Працьовитість і професіоналізм людей, які присвятили себе роботі в сфері машинобудування, зіграли величезну роль в історії нашого району, нашого регіону і нашої держави, в його господарському і технологічному розвитку, забезпечення безпеки і незалежності.
У день професійного свята висловлюємо всім працівникам і ветеранам галузі величезну подяку за сумлінну працю на благо Батьківщини. Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

Голова
МО Узловский район
М. Н.Карташова

Глава адміністрації
МО Узловский район
Н.Н.Терехов шаблонів для dle

Від імені Союзу машинобудівників Росії та від себе особисто вітаю вас з професійним святом — Днем машинобудівника!

Сьогодні російському машинобудівному комплексу належить на ділі довести свою лідируючу роль у розвитку економіки нашої країни. Його фундаментом повинні стати розумні виробництва, засновані на конвергенції передових наукових досягнень і надотраслевых технологій – біо-, нано-, цифрових, когнітивних.

Впевнений, що кращі традиції російської інженерної школи, поєднання досвіду ветеранів-наставників і пытливости молоді, підкріплені новими знаннями, що дозволять впритул перейти до інноваційного машинобудування, яке забезпечить Росії гідне місце в міжнародних ланцюжках поділу праці, а її громадянам – впевнене зростання добробуту.

Шановні колеги, бажаю вам здоров’я, благополуччя, успіхів у справі розвитку вітчизняного машинобудування, впевненості і рішучості в досягненні поставлених цілей.

На цьому пафосну промову закінчимо і повернемося до питання про привітання. Маркетологам постійно доводиться придумувати в тому числі привітання клієнтів з їх професійними святами. І якщо у вашому портфелі замовників або стратегічних партнерів є компанії, пов’язані з цією галуззю промисловості, значить, вам будуть цікаві мої думки і пропозиції.

З чого складається привітання? З нестандартної ідеї, втіленої в матеріальне послання клієнту. У свою чергу, послання складається з:

 1. Листівки з унікальним дизайном і текстом (електронна версія – для e-mail відправлень, друкована – для вручення «Hand in Hand»);
 2. Подарункунестандартного , але, бажано, практичного ;
 3. Приємною упаковки.

Будь привітання повинно працювати на Компанію, в якій працюєте – це ваше головне завдання. Але працювати вона може по-різному: захоплювати, грати на певних асоціаціях, запам’ятовуватися, служити довго і надійно, постійно бути на виду. Найвдаліше – спонукати до купівлі. Але в будь-якому випадку – відповідати позиціонуванню і характеризувати специфіку вашої фірми. У загальному випадку привітання – це дуже хороша нагадувач для вашого клієнта! Від його якості залежить внутрішнє відчуття клієнта щодо вас.

Поділюся деякими правилами, які сам напрацював з плином часу:

 1. Бюджет не особливо важливий. Навіть якщо такий відсутній, обов’язково підготувати электронною вітальну листівку (e-mail) з унікальним текстом і дизайном. Адже словом, фантазією і основами роботи в графічних редакторах Photoshop і CorelDRAW маркетолог повинен володіти.
 2. По змісту тексту (див. рис):
   — намагайтеся залишати поле «Шановний пане !» з ім’ям та по батькові порожнім. Нехай продавці вписують кожного поздравляемого. Іменну листівку завжди приємніше читати. Це – персоніфікація і повагу від вашої фірми;
   — основний текст складається з:
   a) вступна частина: захоплення поздравляемым, його справою, професією (нормальні компліменти – не подлизывание). Наприклад: «Ваша робота необхідна країні, як повітря. Вона важка, але по-своєму романтична і захоплююча….»;
   b) частина про вашу фірму, наприклад: «Компанія «МегаБолт» — професіонал в розробці надійних
   болтів, завжди намагається привнести в галузь новий болт, для полегшення праці у Вашій потрібної болтособирательной роботі. »;
   c) заключна частина: говорить про єдність вашої фірми і компанії клієнта, наприклад: «Ми разом в цій темі, обидва – професіонали, які знають свою справу, допомагають один одному в досягненні поставлених цілей. Вітаємо всіх нас з цим Днем. »
   — корпоративна підпис: означає причетність всього вашого колективу до роботи і привітань.
   Наприклад: «Колектив «МегаБолт» сердечно вітає Вас із
   професійним святом!»
 3. З приводу подарунків: машинобудівники як такі – люди грамотні, але трохи консервативні. Є у них така цікава суперечливість – консерватизм і новаторство відмінно уживаються разом. Це потрібно враховувати при виборі подарунка. І ще одне – машинобудівник машинобудівнику – ворожнечу. Наприклад, ІТ-директор найчастіше новатор, з прекрасним почуттям гумору, а Головний інженер, Технічний директор або Головний конструктор – більше консерватори. Про «Генералів» не говоримо, тут до кожного повинен бути особливий підхід.Коли я працював в компанії — системний інтеграторі, — об’єктами наших привітань були в основному ІТ-директора, і тут можна було дати волю уяві.
  Один із вдалих прикладів подарунка – дитячий алюмінієвий конструктор. Якщо пам’ятаєте, такий у радянські часи був у кожному домі. Оформили його ми належно і написали жартівливу інструкцію по застосуванню. Менеджери, повернувшись з привітань, радісно розповідали про дитячому захопленні, що спалахнув в очах клієнтів.
 4. Упаковка привітання можлива в ваш корпоративний пакет – це якщо не заморочуватися. Але можна включити мозок, і оформити все в єдиному вітальному стилі, відповідному концепції подарунка. У нашому випадку – пригвинтити листівку до коробки з конструкторомЈ… жарт…
 5. І ще, мало не забув! Абсолютно весь комплект цілком повинен бути пронизаний єдиним концептом: і листівка (в якій не заважає злегка позначити подарунок – у текстівці і дизайні), і подарунок. І ваш настрій.
 6. ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВСІ ТЕКСТИ НА ОРФОГРАФІЮ І ПУНКТУАЦІЮ! Якщо самі не сильні в правилах російської мови, віддайте професіоналу – їх не важко знайти.

В цьому році у нас клієнти — начальники інструментальних цехів і технічні директори. Враховуючи їх психологічний портрет, підібраний мною, а директором затверджено подарунок, це – цифровий штангенциркуль (див. рис.), з нанесенням на корпус іменний вітальній лазерного гравіювання.

Був ще варіант, який мені подобався – ручна двоступенева дриль (див. рис).

Колеги, уникайте забитих і замыленных подарунків, а також – текстів, взятих з інтернету! Немає нічого дурнішого, ніж привітати так само, як і конкурент.

Успіхів у нашому цікавому творчому справі.

Comments are closed.