Привітання мами на ін

0

День народження мами – прекрасний привід, щоб показати, як ви її любите та цінуєте. Сценку поздоровлення на день народження мамі можна розпочати такими словами:

«Дорога матусю, ми хочемо побажати тобі, щоб ти завжди залишалася такою ж молодою і красивою, щоб кожен день приносив радість тобі, щоб ми чули твій сміх часто, а сліз не бачив ніхто і ніколи, навіть дзеркало. Прийми наші вітання в цей чудовий день!»

Потім можна поставити й розіграти таку прикольну сценку на день народження мами. Гості утворюють коло, в центрі якого знаходиться винуватиця торжества, і виконують пісню «Коровай»:

Як на Катіна іменини
Спекли ми коровай –
Ось такої ширини,
Ось такої висоти!

З днем народження вітаємо
І ми бажаємо здоров’я –
Ось такої ширини,
Ось такої висоти!

Щоб до вас приходили гості
І подарунки приносили –
Ось такої ширини,
Ось такої висоти!

Коровай, коровай,
Кого любиш, вибирай.

А можна поставити зворушливу сценку для дітей на мамин день народження, в якій вони будуть по черзі читати вірші:

Прекрасне свято, треба нам визнати,
І все тут приготовано на славу!
Прийшла черга тебе коронувати,
Носи корону цю ти по праву!

Потім у цій сценці на мамин день народження на голову іменинниці надягають золоту корону, зроблену дітьми своїми руками. Церемонію продовжують вірші:

Так володарюй ж сьогодні і завжди,
І бід ніяким не піддавайся!
Нехай біжать стрімко року,
Ти вічно Королевою залишайся!

Ще одна сценка-привітання на день народження мамі називається «Квітка побажань». Подаруйте їй велику паперову ромашку; на кожній пелюстці напишіть побажання.

Під час цієї сценки мама буде відривати один за іншим пелюстки і читати, що їй побажали діти.

А можна поставити прикольну сценку на мамин день народження, в якій діти влаштують «прибирання» в розпал свята, а потім виплеснутий на гостей відро з конфетті.

Гості будуть впевнені, що їх збираються облити водою, і будуть намагатися ухилитися. Це уявлення викличе вибух сміху.

Або поставте на день народження мами смішну сценку, під час якої ваші родичі або друзі в костюмах піратів захоплять іменинницю в полон. Вони запропонують гостям заплатити викуп за винуватицю торжества – виконати пісні, частівки або станцювати.

Після того, як гості влаштують імпровізований концерт, пірати погодяться відпустити іменинницю і проголосять тост в її честь.

Comments are closed.