Привітання ліцею з ювілеєм

0
 • Реалізовані рівні освіти
 • Форми навчання
 • Нормативний термін навчання
 • Термін дії держакредитації
 • Опис освітньої програми
 • Навчальний план
 • Анотації до робочих програм дисциплін
 • Робочі програми
 • Календарний навчальний графік
 • Методичні та інші документи
 • Реалізуються освітні програми
 • Чисельність що навчаються за освітніми програмами
 • Мови навчання
 • Кількість учнів з ОВЗ в 2017-2018 навч. році: 0.

Адаптовані навчальні програми на базі МОАУ «Ліцей №4» не реалізуються.

 • Приміщення, кошти, обладнання для навчання
 • Шкільна бібліотека
 • Об’єкти спорту
 • Організація харчування
 • Організація охорони здоров’я навчаються
 • Доступ до інформаційних систем та інформаційно-телекомунікаційних мереж
 • Електронні освітні ресурси
 • Кількість учнів з ОВЗ в 2017-2018 навч. році: 0.
 • Пільгові талони на шкільну форму
 • Пільги на платні освітні послуги
 • Пільги при прийомі на навчання
 • Наявність та умови надання стипендій — не виплачуються стипендії
 • Наявність гуртожитку, інтернату — гуртожиток та інтернат відсутні
 • Кількість житлових приміщень у гуртожитку, інтернаті для іногородніх студентів — гуртожиток та інтернат відсутні
 • Формування плати за проживання в гуртожитку та інших видів матеріальної підтримки студентів — гуртожиток та інтернат відсутні
 • Посилання на інформацію сайту наведені з урахуванням вимог наказу Федеральної служби по нагляду у сфері освіти і науки від 29 травня 2014 р. N 785 «Про затвердження вимог до структури офіційного сайту освітньої організації в інформаційно-телекомунікаційній мережі «Інтернет» і форматом подання на ньому інформації».

  Прийміть найщиріші вітання з Ювілеєм від відділу освіти Північного округу р. Оренбург.

  Сьогодні ми можемо говорити про унікальний виховно-освітньому просторі, притаманному тільки Вашому ліцею. Саме в ньому кожна дитина отримує можливість реалізувати і затвердити себе, пережити почуття успіху, відчуття своєї неповторності та корисності, впевненості у власних силах.

  І нехай добрі традиції і досвід, накопичені за минулі роки, гордість за свій колектив, прагнення навчати і вчитися стануть тією основою, спираючись на яку, Ви і надалі зможете з честю тримати іспит на стабільність і довголіття.

  Хочеться побажати Вам, дорогі колеги, радісних відкриттів, успіхів у Вашій праці, творчих досягнень! Будьте щасливі і впевнені у своїй необхідності — учневі, родині, державі: нехай Вас щиро люблять і про Вас вдячно згадують ті, кому Ви щедро даруєте серце!

  Глухівська Олена Олександрівна, заступник начальника Управління освіту р. Оренбург — начальник відділу освіти по Північному округу, кандидат педагогічних наук

  Дорогі вчителі та учні! Вітаю всіх вас із великим досягненням — десятиріччям ліцею!

  Безсумнівно, що на чолі ліцею №4 стоїть справжній лідер — Людмила Миколаївна Довгань. Вона—директор, який вміє чітко розробити стратегію функціонування і розвитку своєї установи, послідовний у своїх думках і вчинках, творчо працює, має позитивний соціальний і професійний імідж глави школи. Будь-який керівник повинен прагнути до такого рівня.

  Чим же виділяється ліцей на тлі інших шкіл? Перш за все, тим, що він є немов продовженням сім’ї. Батьки і викладачі учнів ліцею №4 діють спільно і готують дітей до їх головній школі — школі Життя, де визначальним ланкою є людина, готовий відповісти викликом часу.

  Ерудиція, культура, навички аналізувати, узагальнювати та застосовувати інноваційні ідеї, любити учня, поважати його гідність — ось професійне кредо кожного члена колективу ліцею №4.

  І я пишаюся тим, що мій внесок в освіту не пропала марно: у мене є гідні продовжувачі, і я їх люблю. Я щаслива людина: стільки років вже не працюю, а вони все пам’ятають мене. У мої роки — чи це не щастя?!

  Від усієї душі вітаю вчителів та ліцеїстів з ювілеєм! Успіхів Вам і процвітання!

  Михайлова Алла Ісааківна, заслужений вчитель Росії

  Шановні вчителі! Дорогі ліцеїсти та випускники, батьки!

  Прийміть щирі вітання з ювілеєм ліцею!

  Знаю, як нелегко було вам починати з нуля, як ви віддали багато сил, щоб ліцей став таким, яким знає його сьогодні наше місто — одним з кращих. І ось 10 років тут вирує життя. Ліцей з радістю зустрічає нових учнів і з сумом проводжає випускників. Все змінюється. Незмінним залишається тільки одне! Любов і відданість вчителя до обраної професії. Це великий дар приймати і любити кожного свого учня, віддавати йому частинку свого серця! У вашій праці — радість творчості, сила духу і здатність співпереживати. Від усієї душі дозвольте побажати ВАМ міцного здоров’я, професійних досягнень, любові і визнання учнів і батьків. Учням та випускникам ліцею бажаю підкорення нових вершин у вивченні наук та успіхів у самостійному житті!

  Кір’якова Аїда Василівна, завідувач кафедри теорії та методології освіти ОДУ, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки РФ

  Шановний колектив ліцею №4!

  Від імені усіх наших батьків дозвольте привітати Вас із першим ювілеєм!

  Десять років — це ціла епоха в історії сучасної Росії, за цей час вдалося з «чистого аркуша» створити, мабуть, найкращий освітній заклад нашого міста.

  На десять років для кожної сім’ї ліцей стає її невід’ємною частиною. Вам ми ввіряємо найдорожче — свою дитину. Саме тут відбувається становлення його особистості. І ніякі досягнення науки і техніки, ніяке оснащення класів не замінять тієї частинки душі, яку ви, дорогі педагоги, даруйте дітям на кожному уроці.

  Талановитий, чуйна, розуміюча дитини вчитель — мрія всіх школярів та їх батьків. В нашому ліцеї ця мрія втілилася в реальність!

  Прийміть нашу щиру подяку!

  Здоров’я Вам та Вашим родинам!

  Казистов Михайло Аркадійович, голова «Спілки батьків та випускників»

  Повернувшись в пам’яті на десять років назад, згадую слова моєї однокласниці: «Марат! Коли-небудь ми будемо з гордістю розповідати під захоплені вигуки слухачів, що навчалися в Ліцеї №4…», і я шалено радий підтвердити це вже напередодні першого великого ювілею моєї рідної школи!

  Прийшовши в абсолютно нову установу і провчившись у ньому всього три роки, я назавжди залишив тут свої серце і душу… Не пропускаючи жодного значущого події в житті ліцею, беручи участь у кожному заході і ставши в результаті Головою Асоціації випускників, навіть мені не вдалося до кінця розгадати секрет такого дивного «світу» — співдружності учнів, педагогів, випускників і батьків, хоча, мабуть, саме в цьому співтоваристві і криється розгадка…

  Покинувши школи ліцею після випускного балу, ти завжди можеш повернутися сюди, відчути тепло рідного дому, знову поринувши у дивовижну атмосферу неповторних ліцейських свят або просто прогулявшись по коридорах школи уздовж численних фотогалереї – на мить повернути своє яскраве дитинство в самому улюбленому і неповторному Ліцеї №4…

  Марат Хажумаров, випускник МОУ «Ліцей №4» 2004 року,
  Голова Асоціації випускників МОУ «Ліцей №4».

  Як можна забути шкільні роки. Ліцей залишається для мене другим домом, тим самим початком почав! Ліцей навчив мене дивитися вдалину, бачити те, до чого потрібно прагнути, любити, розрізняти добро і зло, бути чесної та гуманної по відношенню до оточуючих, мужньої і стійкою перед життєвими труднощами. В ліцеї завжди панувала атмосфера оптимізму та ентузіазму! Довгань Людмила Миколаївна — душа моя! серце ліцею! Ви добрі і справедливі! В ліцеї ясно і світло а на душі завжди буде тепло! Найкращих почуттів пориви висловлюю в ювілей! Про школу згадую завжди тепло і Ваша основна заслуга в тому! Шановні вчителі — душевного спокою вам, здоров’я і довгих років життя! А головне — терпіння! Ох, як воно необхідне у вашій нелегкій, але вдячній праці. Ліцей — совершенсвуйся! Рости! Процвітай! Бережи і збільшуй талановитих і просто дуже хороших людей.

  Олена Надыршина, випускниця 2004 року.

  Що для мене ліцей був під час навчання, що являє зараз, як він вплинув на моє життя»
  Для мене ліцей № 4 був другим рідним будинкам, в стінах якого я проводив дуже велику кількість часу. Я вдячний вчителям, які витрачали багато часу, щоб провести КВК, День Ліцеїста, Комунарський збір, А ну-ка хлопці — щоб шкільні будні учнів були яскравіше і різноманітніше. В ліцеї я познайомився з дуже хорошими людьми, з якими я спілкуюся і зараз. Так само я ліцеї я зустрів свою майбутню дружину — і за це йому величезне спасибі.
  На жаль, я приходжу в ліцей не так часто, як хотілося б..але завжди ступаючи на поріг улюбленої школи, я думаю — перевзуватися мені чи ні…
  Ліцей № 4 залишив у моєму житті безтурботне і веселу пору свят, улюблених і дорогих мені людей, а також море самий незвичайний і яскравих вражень.

  Олександр Манін, випускник ліцею №4 2005 року.

  Одним з переломних моментів в моєму житті я вважаю початок навчання в ліцеї №4.

  Десять років тому школа тільки готувалася до відкриття, і вступ до навчального закладу з ще не усталеним колективом та напрямами навчання було справжньою лотереєю. Але, як виявилося пізніше, вибір був зроблений правильно. Мені пощастило взяти участь в становленні традицій ліцею, внести в його скарбничку перші досягнення; тут вдалося розкрити таланти, знайти віру в свої сили, і, звичайно, знайти нових друзів.

  Я з гордістю дивлюся на постійні досягнення і перемоги співдружності вчителів, учнів, батьків, випускників і підтримую спільну справу, працюючи сьогодні в цій чудовій школі.

  Упевнений, що зовсім скоро безліч творчих, здібних і працьовитих людей, яким ліцей дав путівку в життя, прославлять його своїми іменами.

  Голишев Павло, президент «Сенату», випускник МОУ «Ліцей №4» 2007 року.

  Цілі:виховання любові і поваги до рідних місць, школі, до людей, які живуть в нашому місті і працює в ліцеї; розвиток творчих здібностей учнів; навчити вмінню дарувати людям радість.

  Оформлення: яскравий барвистий плакат» Ліцею — 25 років!» виставка творчих робіт учнів: твори, вірші, ілюстрації.

  Реліквії 80-х років:краватка, барабан, буквар, шкільна форма.

  Провідний.
  День сьогодні у нас особливий – ювілей нашого улюбленого ліцею. Йому виповнилося 25 років. З днем народження вітаємо всіх! Бажаємо миру, любові і тепла.

  Ведуча.
  День народження — особлива дата,
  Це свято ні з чим не порівняти,
  Хтось мудрий придумав колись
  У день народження радість дарувати.

  Провідний.
  До нас в гості прийшли старшокласники. Їм слово.

  Одинадцятикласниця.
  Ми прийшли до вас з подарунками. В нашому ліцеї хороша традиція — дарувати радість і все краще тим, хто молодше нас. Всім вам ми даруємо сонце (лунають маленькі талісмани «Сонечко»), щоб було завжди тепло і світло.
  Даруємо посмішку — символ гарного настрою, її кожен зрозуміє правильно. (Вручається плакат з усміхненими дітьми).
  Даруємо ключ до знань, до відкриття нерозгаданих таємниць.

  Вчитель.
  Дорогі хлопці! Я думаю, що з такими подарунками ми будемо жити ще краще. Спасибі хлопцям старших класів за їх щедрість, я сподіваюся, що ви будете гідною зміною. Готуючись до ювілею, ми виконували багато завдань, брали участь у конкурсах, розшукували тих, хто колись працював у ліцеї, писали твори і вірші, але нас всіх цікавило,що вміщує в себе слово «ліцей», ми з’ясували значення за словником С. В. Ожегова, але це виявилося недостатньо.
  Ми вирішили розшифрувати. На плакаті бачимо: «Ліцею — 25!»Всього п’ять букв і одна цифра в цій фразі; набагато більше в ній сенсу.
  І зараз хлопці розшифрують, а ми подивимося, як це їм вдалося. (Виходить група хлопців з буквою).
  Буква»Л» — з цієї літери починається слово «любов». Вона основа життя, її серцевина. Можна назвати багато почуттів, крім любові, але ми-то знаємо точно, що все в ліцеї пронизане любов’ю.

  1-й — Хто-то любить свій клас, а хтось однокласницю.

  2-й — Хтось уроки фізкультури, а хтось вчителя фізкультури.

  3-й — Хто-то любить дівчинку з сусіднього класу, а хтось їдальню та її працівників.

  4-й — Хтось класного керівника, а хтось кадетів — гордість нашого ліцею.

  5-й — А всі разом ми любимо наш ліцей, місто, батьківщину.

  (Дарують всім сердечка).

  А ще «Л»- це і допитливість, і спритність, і лідерство, і люб’язність.

  І зовсім не хочеться сьогодні згадувати, що це і лінь, і брехня, і легковажність. (Виходить друга група)

  Буква «І»- це історія. У ліцею славна історія :чудові випускники, 16 золотих медалістів, 35 срібних, переможці олімпіад (називаються імена і прізвища); спортсмени та їх досягнення (коротка розповідь про відомих), наші директори, завучі (їх заслуги) і звичайно, колектив вчителів, які заслужили подяку за свою нелегку благородну працю.

  (Слово улюбленому вчителю, запрошеній на свято).

  (Виходить третя група)

  Літера «Ц» — це справжнє царство. Царство буває казкове, темне, сонне. А у нас — царство цілеспрямованих хлопців. І наш директор Юрій Олександрович Горожанкін своєї царственої рукою підписує накази, наприклад, такий.

  Наказ по ліцею №8 від 10.12.05 року.
  1. На честь ювілейного свята -2 5-річчя ліцею — помилувати всіх порушників дисципліни і недбайливих учнів.
  2. Нагородити працьовитих і активних учнів грамотами та грошовими преміями. (Слово 11-класниці — активістці, відмінницю, яка розповідає про свої успіхи). (Виходить четверта група)

  Буква «Е» — це, звичайно ж, єдиний у місті наш рідний, улюблений ліцей. Ми написали про нього твори.

  (Читає твір . )
  Яким я уявляю ліцей через сім років.
  Я приїхав через сім років у рідне місто відвідати старих друзів, відвідав мені рідні місця.
  Потім я пішов в школу, мій другий дім.
  Вже з вулиці я помітив, що вона змінилася, хоча в ній залишилося що-то колишнє.
  Відкривши дерев’яні двері, я входжу в вестибюль. Тут м’які зручні крісла, телевізор, багато квітів, затишно.
  Піднімаюся по сходах вище. На сходах і в коридорі — килими і паласи.На другому і третьому поверхах — квіти на стінах і на підлозі уздовж стін. Поливають їх спеціальною установкою чергові.
  Заглянув в кабінет початкових класів, він чудово обладнаний, всюди комп’ютери. Багато зручностей, чисто, світло.
  Картини великих художників прикрашають всі коридори, холи. Штори дуже красиві. Заграла дуже приємна мелодія, діти вийшли на перерву. Вони, не як ми, були спокійні, крокували коридором, розмовляли. Ніхто не бігав, не кричав. Діти привітні, добрі.
  Мені дуже шкода, що я народився так рано і не вчився в такій чудовій школі, школі майбутнього.

  (Виходить п’ята група)

  Буква «Ю» — це наш славний срібний ювілей і наші дорогі ювіляри, які з дня відкриття школи працюють в ліцеї(перераховуються Ф. В. О.)

  Ми запросили до нас на свято Віру Василівну Казарину — вчителя математики. Вона погодилася поділитися спогадами,розповісти про найдорожчому, що їй запам’яталося. Надаємо їй слово. Готуйте питання.

  (Після виступу були задані питання про піонерів і комсомольців, про форму і підручниках, про програми та дисципліни, про кращих учнів).

  — Ми вдячні нашим вчителям – ювілярам, які не залишають ліцей і нас, продовжують вчити і виховувати. Вчителі – наші старші наставники, з якими цікаво спілкуватися, і ми вдячні всім, хто працює в ліцеї і дарує нам незабутні уроки життя, уроки мудрості.

  (виходять класні «поети», члени творчого об’єднання «Натхнення»).

  Провідний.
  25 років – це багато чи мало? 25 років – це славний ювілей. До цього свята хлопці написали вірша.

  (Свої вірші читають Мишкилеев Дмитро, Дживало Настя, Хмелюк Альона, Максимова Ксенія).

  Учасник 1. Ліцей.
  Встаю раніше,вмиваюся,
  В ліцей улюблений вирушаю.
  Там все гарно і тепло,
  Від яскравого сонця світло.
  Вчителі там все ласкаві,
  Доброзичливі, мудрі.
  Робота їхня – вчити дітей
  І виховати з нас людей!
  Він у місті один у нас,
  І краще немає його зараз.
  Тут найкращі вчителі
  В ньому з гордістю вчусь і я.

  Учасниця 1. Ліцей.
  Кожен день, з ранку раніше,
  У школу з радістю біжимо.
  Ми вчитися не лінуємося,
  Ми дотримуємося режим.
  В цілому світі немає краше,
  Нема краще і миліше,
  Ніж рідна школа наша —
  Милий, світлий мій ліцей.

  Учасниця 2. Мій ліцей.
  Про ліцей, як тебе я люблю!
  Не знайти таких слів,
  Щоб висловити подяку мою.
  П’ятий рік ми з тобою
  Рука об руку разом йдемо,
  Іноді оступаемся,
  Але тут же разом встаємо.
  Навчив ти мене читати і писати,
  Пісні співати, танцювати.
  Гризти граніт науки»,
  Розширювати кругозір.
  В Царськосільському ліцеї
  Пушкін став генієм
  А ми зуміємо Тынде
  Стати на свій п’єдестал.
  З ювілеєм ліцей вітаю,
  Бажаю процвітання!

  Учасниця 3. Мій ліцей.
  Серед зелених сопок
  Варто прекрасне місто,
  І в ньому є наш ліцей.
  Він відчинив усі двері
  Для малих і великих дітей.
  У ньому трудиться людей чимало —
  Прекрасних мудрих вчителів.
  Приходь у наш улюблений ліцей,
  Тут навчать писати і читати,
  Тут відкриють всі земні таємниці.
  Ліцей коханий мій, рідний,
  Тебе люблю я всією душею.

  Вчитель.
  На закінчення послухайте коломийки.
  Ювілей відзначити наш
  Зібралися ми дружно.
  І порадіти разом Всім нам дуже потрібно.

  Радійте і веселіться:
  25 – зазначили!
  Всім бажаємо зустрічі ми
  В ювілей століття!

  Ведуча.
  Наші батьки спекли великий пиріг в честь ювілею, запрошуємо всіх до столу. (Свято продовжується за столом).

  На випускному вечорі ліцею, ювілей або просто на Дні народження навчального закладу хочеться сказати спасибі тим вчителям, які виховали, навчили і вклали частинку своєї душі вихованців. Одним з варіантів подяки може служити ода, вірші або пісня, виконані батьками і самими учнями. Пропонуємо вашій увазі вірш, яке стане хорошим подарунком на свято.

  Подячні вірші ліцею

  Є на землі гарна звичка –
  Дякувати за добро людей.
  Сьогодні ми не просто ставимо «галочку»,
  Сьогодні вшановуємо особливий ліцей.

  Хай буде вік його і довгим і красивим,
  Нехай буде щедрою і безхмарним доля.
  Всім – безмежно-вічне Спасибі,
  Хто нашим дітям присвятив себе.

  У величезних стінах святкового залу,
  В нетерплячості урочистій тиші
  Одне спасибі – буденно і мало,
  Спасибі – дешево… але якщо без душі.

  А якщо знати, що не хлібом єдиним,
  Зберігаючи свій світ, повинен жити людина,
  Дякуємо буде ширше моря, вище неба,
  Тепліше вогню і чистіше гірських річок.

  За працю терпіння на шляху до вершин знань
  До поки ще недосвідченим умам,
  За щедрість, за дальність відстаней,
  Закручені рамками програм…

  За силу, мудрість, наполегливість і волю
  В уроках істини і сміливої доброти,
  За чари, що названо коханням,
  За світло реалізованої мрії.

  За те, що в холодності нерозумінь
  Вмієте теплом серця відкрити,
  І ставлячи щит від жорсткості реалій,
  Не рвете дитинства рожеву стрічку.

  Адже через роки наші ваші діти
  Прийдуть знову до вас подякувати
  За мету, рада, за правильні відповіді,
  І щоб свій успіх з вами розділити.

  За приховану і явну турботу,
  За те, що поруч, і за руку – догори,
  За вашу окрыленную роботу,
  Вчителі, дякуємо вам усім!

  З днем народження поспішаємо
  Ми директора привітати.
  Побажаємо від душі
  Виконання бажань.

  В особистому житті хай щастить.
  І удачі у всіх справах.
  За Ваші труди завжди —
  Великої грошової віддачі.

  Колективом керувати —
  Це складне уміння,
  Потрібно дуже багато знати,
  Поважати чуже мненье.

  Нехай легкою буде праця.
  Безмежного терпіння.
  Ви приклад для нас у всьому.
  Вітаємо з днем народження!

  З ювілеєм вітаємо,
  Генерал-начальник!
  Ми хочемо тобі сказати,
  Що зарплату нам би дати.

  А ще в день ювілею,
  Чарку повної наливати,
  Підлеглих додому раніше,
  Ніж інші відпускати.

  Не скупитися на аванс,
  За прогул не звільняти,
  Загалом, кращий ти у нас,
  Ти начальник просто клас!

  І прийми від нас подарунок —
  Цей поздравок.

  Успіх приходить не до всіх,
  А до самим терплячим!
  Вирішити змогли Ви сто проблем
  І нами Ви улюблені,

  Начальник! З ювілеєм Вас
  Всі дружно вітаємо!
  Щоб робочий запал не згас
  Від усієї душі бажаємо!

  Хоч ми не сіємо і не пашем,
  Інший маємо фланг робіт,
  Під керівництвом вашим мудрим
  Ми чесно рухаємося вперед.

  Йдемо дорогою вільної,
  Що взагалі-то дивно:
  З такою каметой провідною,
  Як ви, не рухатися грішно.

  З теплим рвеньем і азартом
  Щиро молимося на вас,
  І тому Ваш День Народження,
  Ваш ювілей — найкращий день для нас.

  Так оцініть це рвенье,
  Азарт і творчий підйом:
  Прийміть наші привітання —
  Вітаємо Вас з Днем Варення!!

  Бажаю Вам жити
  В місті ЛЮБОВІ,
  Звичайно ж,
  На вулиці ЗГОДИ.

  Щоб вікна виходили
  На проспект МРІЇ,
  Вела дорога до моря
  Під названьем
  ЩАСТЯ!

  А на причалі
  Білий теплохід
  Зі звучним ім’ям
  НАДІЯ

  Нехай він Вас
  За життя поведе,
  Де буде Вам
  Надійно, безтурботно!

  Нехай минуть Вас
  РОЗЛУК ШТОРМУ,
  А хмари лих
  Нехай вітер розжене!

  Тримайтеся міцніше
  За штурвал Любові
  І все у Вас вийде —
  Повірте.

  Ви — директор не простий,
  Ви – директор шкільний!
  Працюєте з великою душею,
  Щоб бути гідною

  Школі нашій дорогій,
  Щоб була нам не чужий!
  В класах – чистота, затишок,
  Знання, де нам дають!

  Педагогів персонал,
  Заслужив що всіх похвал!
  Вітаємо Вас сьогодні,
  І бажаємо Вам здоров’я!

  Здобутків Вам величезних,
  І рішень багато добрих!
  Багато радості, тепла,
  Нехай здійсниться мрія!

  У день народження директору
  Побажати хочемо привітно:
  Нехай всі плани виходять
  І фінанси не кінчаються.

  Збільшаться можливості,
  Зникнуть всі складнощі,
  Конкуренти будуть чесними,
  А контракти цікавими.

  Ви — директор дуже грамотний,
  Не тиран і не злопам’ятний,
  Згуртувати колектив вмієте,
  Всі негаразди здолаєте.

  Сьогодні Ювілей,
  Ти в колі друзів.
  Ми на барикады
  За тобою підемо.

  І під дощем з куль
  З жестянным парасолькою.
  Веди нас за собою
  Крізь терни доріг,

  На тебе ми дуже віримо,
  У мисленні ти високий.
  Сьогодні з поздоровленням
  Ми даруємо, колективом,
  Цей поздравок!

  З ювілеєм Вас ,начальник, вітаємо!
  Днів чудесних в житті Вам бажаємо!
  Ми Вас поважаємо всі і цінуємо,
  Отношенье до Вас ми не змінимо!

  Адже завжди Ви із нами справедливі,
  А без Вас завжди нам сиротливо!
  Будьте ж частіше з нами поруч,
  Нам нічого іншого не треба!

  Шановний директоре!
  Ми хотіли б ризикнути
  І розповісти, що як прожектор
  Ви висвітлюєте наш шлях!

  На тлі загального безробіття
  Для неспокою причин немає,
  І нас не мучать безсоння,
  В кишені чути дзвін монет!

  Ми вас шалено поважаємо,
  Ми тащимся від перспектив,
  І ми, звичайно ж, все знаємо
  Начальник строгий, але справедливий!

  Привітання на День ліцеїста».

  День ліцеїста — відзначається щорічно 19 жовтня. Дата приурочена до відкриття в 1811 році Імператорського Царськосельського ліцею.

  Нехай в цей день — День ліцеїста,
  Наповнить радістю серця,
  Хай юність жадібно веселиться
  З благословення Творця.

  Бажаю легкості навчання,
  Оцінок класних трудових,
  І відбивалася ступінь щоб
  Високих знань справи в них.

  Нехай життя балує тебе щастям
  І береже від усяких бід,
  Зберігає божественним участьем
  І на все-все дає відповідь.
  © VamPodarok.com

  З Днем ліцеїста, дорогий,
  Тебе сьогодні поздоровляю.
  Дружив, щоб з розумною головою,
  Я в цей день тобі бажаю.

  Навчання в тягар, щоб не йшло
  І було цікавим.
  Бажаю багато чого ще,
  Що сам визнаєш доречним.

  Будь в житті до творчості готовий,
  Люби її явленья,
  І будеш рівним серед богів,
  Тоді, ти, без сумніву.
  © VamPodarok.com

  З Днем ліцеїста, друг тебе,
  Я вітаю гордо.
  Нехай життя підносить люблячи
  Тобі навчань багато.

  І знань прийнятих обсяг
  За роки обученья,
  Корисним стануть багажем
  Від формул до віршики.

  Бажаю життя талантом взяти
  Вік юним залишаючись,
  І нехай цілує благодать
  Тебе, в дорозі зустрічаючись.
  © VamPodarok.com

  У День ліцеїста, друже мій милий,
  Ти будь оцінками коханий,
  Вчися, як справжній талант
  І новим знанням будь радий.

  Нехай оточують тебе люди
  Не зовсім чужі культури,
  Прагни бути першим у всьому ти,
  Не бери позик у долі.

  Бажаю я тобі здоров’я,
  Вчися старанно і з любов’ю,
  За партою сильно не нудьгуй
  І більше знань отримуй.
  © VamPodarok.com

  Коли закінчиш ти ліцей,
  Ти згадай ці пожеланья,
  Щоб серцю стало веселіше
  І легше з минулим розставання.

  Бажаю, щоб життя твоє
  Була у всьому благополучна,
  Не тужив, щоб ніколи
  І був у справах везучий.

  І нехай зберігають твій кожен годину
  За життя отримані знанья,
  І згадуй ти інший раз
  Навчання всій зачарування.
  © VamPodarok.com

  У День ліцеїста нехай успіх
  Учнів наздожене всіх,
  Нехай знань нових розум добуде
  І тих, що були, не забуде.

  Бажаю вам звершень чудових,
  Завдань рішень у житті важких,
  Добра від близьких і любові,
  Щоб відчували в житті.

  Нехай радість день ваш оточує,
  І життя захопленням наповнює
  Ніжна турбота Творця
  Від колиски і завжди!
  © VamPodarok.com

  Вітаємо з Днем ліцею!
  Ми хочемо дякувати
  Всіх людей, що за ідею
  Так старалися нас вчити!
  © VamPodarok.com

  Ліцеї привітати сьогодні поспішаємо.
  Колись здавалося вам все тут чужим.
  Тепер, в це свято, зрозуміли швидко:
  Звикли ми до вас, кращим всім ліцеїстам.
  Тут дружно працюємо, вчимося, лаємо…
  Не бійтеся, звичайно, ми вас не лякаємо.
  Бажаємо сьогодні: вчіться скоріше,
  Успіхом порадуйте вчителів!
  © VamPodarok.com

  Привітання зі Всеросійським днем ліцеїв.

  Ми всеросійський день ліцеїв
  Зараз готові оспівувати.
  А ліцеїстів все зуміємо
  Тут разом дружно виховати.

  Вас щорічно ми зустрічаємо,
  Ліцеї різних міст,
  Готуємо до життя, проводжаємо
  В дорогу всіх випускників.

  Підготуйте до Всеросійському Дню Ліцеїста свої найбільш чудові і добрі привітання. Нехай цей науковий і цікавий свято запам’ятається саме вашими добрими побажаннями і словами. Вибирайте на нашій Інтернет сторінці тільки самі нові, свіжі і красиві привітання з днем Ліцеїста. Нехай ці ніжні, добрі і хороші слова назавжди залишаться в серці вашого рідного і чудово людини або просто знайомого. Кожне із запропонованих привітань є унікальним, незвичайним і оригінальним. Обов’язково вибирайте для своїх друзів тільки самі модні, стильні і доброзичливі привітання, які зможуть здивувати і вразити ваших хороших знайомих і друзів. Нехай цей святковий день запам’ятається людям вашими добрими словами та побажаннями. Відзначаємо Всеросійський День Ліцеїста — 19 жовтня

  Ти носиш почесне звання – ліцеїст,
  У житті ліцею ти справжній активіст,
  Граніт науки, як насіння лузаєш,
  І поведінкою своїм приємно дивуєш.
  Сьогодні свято твій, прийми привітання,
  Нехай завжди буде відмінним настрій,
  Нехай щастить тобі у всьому, скрізь,
  Хай буде все чудово в твоїй долі.

  Стіни ліцею пам’ять про Пушкіна і зберігають,
  Про знаменитостей минулого століття кажуть,
  Сьогодні міжнародний день ліцеїста, вітаємо,
  Всім успіхів у навчанні від душі бажаємо.
  Нехай буде світлою у вас дорога,
  Нехай забудуть вас тривоги,
  Нехай вам щастя посміхається завжди,
  Хай добрий ангел береже завжди.

  Всіх ліцеїстів сьогодні вітаємо,
  Успіхів вам у навчанні щиро бажаємо,
  Хай вас удача посміхається завжди,
  Нехай щастить у всьому, завжди.
  Бажаємо вам всього найкращого,
  Нехай вас зустріне прекрасний випадок,
  Нехай всі мрії збуваються,
  Нехай всі образи забуваються.

  Сьогодні свято ліцеїстів,
  Це славний і веселий день,
  Бажаємо життя світлої, чистої,
  Нехай удача за вами ходить, немов тінь.
  Здоров’я міцного бажаємо від душі,
  Хай неодмінно збудуться мрії,
  Хай добрий ангел вас оберігає,
  Нехай надійні друзі оберігають.

  Жовтневим днем погожим,
  Ми свято відзначаємо,
  Всіх ліцеїстів щиро,
  Від усієї душі вітаємо.
  Бажаємо вам мирного неба, чистого,
  Сонечка ясного, завжди променистого,
  Любові великої справжньої,
  Простого людського щастя.

  Сьогодні в честь ліцеїстів гримить салют,
  Всі один одному руки міцно тиснуть,
  Зі святом своїм один одного вітають,
  І слова приємні зі всіх сторін прилітають.
  Ну а я вам побажаю щастя,
  Щоб було завжди все гладко і яскраво почасти,
  Щоб поважали ви свій дорогоцінний ліцей,
  І приходили без прогулів кожен день.

  Хлопці старанно вивчають науки,
  Нехай це буде з радістю, без нудьги,
  Адже в житті це дуже стане в нагоді,
  Тому потрібно старанно й наполегливо вчитися.
  Ми побажаємо в цей свято вам щастя,
  Щоб завжди у долі було дружнє участь,
  Нехай в житті сонечко сіяє вам променисто,
  Сьогодні ваше свято. З Днем Ліцеїста!

  Ліцеїста шлях описаний вже у віках,
  І окремими персонами в історії описаний,
  Хто-то в прозі писав, хто у віршах,
  Але створено спадщина з великим змістом.
  Нехай будуть щасливими роки навчання,
  Нехай вони наповнюватися терпеньем і оптимізмом,
  Адже переступивши поріг школи,
  Ти тепер став справжнім ліцеїстом.

  Ти наш ліцеїст розумна й старанна,
  Ми будемо вихваляти тебе цілий день,
  Нехай на роки навчання твоєї складної,
  Ніколи не ляже нудьги й тягаря тінь.
  Нехай тобі все легко і просто дається,
  І нехай цей досвід в житті майбутньої згодиться,
  Нехай твоїми оцінками високими,
  Вся рідня з гордістю дивується!

  Ліцеїсти ми, і це чудово,
  Сміливо, голосно, радісно і класно.
  І нехай вчитися нам трішки складніше,
  Зате нам простіше буде досягти своїх цілей.
  Ми намагаємося працюємо, вдень і вночі.
  Багато знає, кожен може сказати точно,
  А сьогодні свято Ліцеїста ми відзначаємо,
  І свої дні за партами з гордістю згадуємо.

  Сотні років тому відчинилися двері ліцею,
  І перші випуски вже не можна забути,
  Пишається вся країна Пушкіним і Корфом,
  І ще багато ліцеїстів тих ми продовжуємо шанувати.
  Сьогодні свято – День Ліцеїста,
  Ми від душі бажаємо всім ліцеїстам,
  Щоб вами, в майбутньому, могли пишатися,
  Щоб не траплялося у вашому житті ніяких проблем.

  Ви вже не школярі, ви ліцеїсти,
  У навчанні передові активісти,
  Для вас навчання – світло, а неученее – тьма,
  В чудовій формі ви завжди.
  Сьогодні свято ваш, прийміть вітання,
  Нехай навчання вам дарує натхнення,
  Нехай сама щаслива зірка,
  Шлях ваш висвітлює завжди.

  Голосові поздоровлення на телефон з святом

  Цілі:
  # виховання любові і поваги до рідних місць, школі, до
  # людям, що живуть в нашому місті і працює в ліцеї;
  # розвиток творчих здібностей учнів;
  # навчити вмінню дарувати людям радість.

  Оформлення:
  # яскравий барвистий плакат» Ліцею — 25 років!»;
  # виставка творчих робіт учнів: твори, вірші, ілюстрації.

  Реліквії 80-х років:
  # краватку,
  # барабан,
  # буквар,
  # шкільна форма.

  Ведучий: День сьогодні у нас особливий – ювілей нашого улюбленого ліцею. Йому виповнилося 25 років. З днем народження вітаємо всіх! Бажаємо миру, любові і тепла.
  Ведуча:
  День народження — особлива дата,
  Це свято ні з чим не порівняти,
  Хтось мудрий придумав колись
  У день народження радість дарувати.
  Ведучий: До нас у гості прийшли старшокласники. Їм слово.
  Одинадцятикласниця: Ми прийшли до вас з подарунками. В нашому ліцеї хороша традиція — дарувати радість і все краще тим, хто молодше нас. Всім вам ми даруємо сонце (лунають маленькі талісмани «Сонечко»), щоб було завжди тепло і світло. Даруємо посмішку — символ гарного настрою, її кожен зрозуміє правильно. (Вручається плакат з усміхненими дітьми). Даруємо ключ до знань, до відкриття нерозгаданих таємниць.
  Всі: дякуємо!
  Вчитель: Дорогі діти! Я думаю, що з такими подарунками ми будемо жити ще краще. Спасибі хлопцям старших класів за їх щедрість, я сподіваюся, що ви будете гідною зміною. Готуючись до ювілею, ми виконували багато завдань, брали участь у конкурсах, розшукували тих, хто колись працював у ліцеї, писали твори і вірші, але нас всіх цікавило,що вміщує в себе слово «ліцей», ми з’ясували значення за словником С. В. Ожегова, але це виявилося недостатньо.
  Ми вирішили розшифрувати. На плакаті бачимо: «Ліцею — 25!»Всього п’ять букв і одна цифра в цій фразі; набагато більше в ній сенсу.
  І зараз хлопці розшифрують, а ми подивимося, як це їм вдалося. (Виходить група хлопців з буквою).
  Буква»Л» — з цієї літери починається слово «любов». Вона основа життя, її серцевина. Можна назвати багато почуттів, крім любові, але ми-то знаємо точно, що все в ліцеї пронизане любов’ю.
  1-й — Хто-то любить свій клас, а хтось однокласницю.
  2-й — Хтось уроки фізкультури, а хтось вчителя фізкультури.
  3-й — Хто-то любить дівчинку з сусіднього класу, а хтось їдальню та її працівників.
  4-й — Хтось класного керівника, а хтось кадетів — гордість нашого ліцею.
  5-й — А всі разом ми любимо наш ліцей, місто, батьківщину.

  (Дарують всім сердечка).

  – А ще «Л»- це і допитливість, і спритність, і лідерство, і люб’язність.
  – І зовсім не хочеться сьогодні згадувати, що це і лінь, і брехня, і легковажність. (Виходить друга група)

  Буква «І»- це історія. У ліцею славна історія :чудові випускники, 16 золотих медалістів, 35 срібних, переможці олімпіад (називаються імена і прізвища); спортсмени та їх досягнення (коротка розповідь про відомих), наші директори, завучі (їх заслуги) і звичайно, колектив вчителів, які заслужили подяку за свою нелегку благородну працю.

  (Слово улюбленому вчителю, запрошеній на свято).
  (Виходить третя група)

  Літера «Ц» — це справжнє царство. Царство буває казкове, темне, сонне. А у нас — царство цілеспрямованих хлопців. І наш директор Юрій Олександрович Горожанкін своєї царственої рукою підписує накази, наприклад, такий.

  Наказ по ліцею №8 від 10.12.05 року.
  1. На честь ювілейного свята -2 5-річчя ліцею — помилувати всіх порушників дисципліни і недбайливих учнів.
  2. Нагородити працьовитих і активних учнів грамотами та грошовими преміями. (Слово 11-класниці — активістці, відмінницю, яка розповідає про свої успіхи). (Виходить четверта група)

  Буква «Е» — це, звичайно ж, єдиний у місті наш рідний, улюблений ліцей. Ми написали про нього твори.

  (Читає твір . )
  Яким я уявляю ліцей через сім років.
  Я приїхав через сім років у рідне місто відвідати старих друзів, відвідав мені рідні місця.
  Потім я пішов в школу, мій другий дім.
  Вже з вулиці я помітив, що вона змінилася, хоча в ній залишилося що-то колишнє.
  Відкривши дерев’яні двері, я входжу в вестибюль. Тут м’які зручні крісла, телевізор, багато квітів, затишно.
  Піднімаюся по сходах вище. На сходах і в коридорі — килими і паласи.На другому і третьому поверхах — квіти на стінах і на підлозі уздовж стін. Поливають їх спеціальною установкою чергові.
  Заглянув в кабінет початкових класів, він чудово обладнаний, всюди комп’ютери. Багато зручностей, чисто, світло.
  Картини великих художників прикрашають всі коридори, холи. Штори дуже красиві. Заграла дуже приємна мелодія, діти вийшли на перерву. Вони, не як ми, були спокійні, крокували коридором, розмовляли. Ніхто не бігав, не кричав. Діти привітні, добрі.
  Мені дуже шкода, що я народився так рано і не вчився в такій чудовій школі, школі майбутнього.

  (Виходить п’ята група)

  Буква «Ю» — це наш славний срібний ювілей і наші дорогі ювіляри, які з дня відкриття школи працюють в ліцеї(перераховуються Ф. В. О.)

  Ми запросили до нас на свято Віру Василівну Казарину — вчителя математики. Вона погодилася поділитися спогадами,розповісти про найдорожчому, що їй запам’яталося. Надаємо їй слово. Готуйте питання.

  (Після виступу були задані питання про піонерів і комсомольців, про форму і підручниках, про програми та дисципліни, про кращих учнів).

  — Ми вдячні нашим вчителям – ювілярам, які не залишають ліцей і нас, продовжують вчити і виховувати. Вчителі – наші старші наставники, з якими цікаво спілкуватися, і ми вдячні всім, хто працює в ліцеї і дарує нам незабутні уроки життя, уроки мудрості.

  (виходять класні «поети», члени творчого об’єднання «Натхнення»).

  Ведучий: 25 років – це багато чи мало? 25 років – це славний ювілей. До цього свята хлопці написали вірша.

  (Свої вірші читають Мишкилеев Дмитро, Дживало Настя, Хмелюк Альона, Максимова Ксенія).

  Учасник 1. Ліцей.
  Встаю раніше,вмиваюся,
  В ліцей улюблений вирушаю.
  Там все гарно і тепло,
  Від яскравого сонця світло.
  Вчителі там все ласкаві,
  Доброзичливі, мудрі.
  Робота їхня – вчити дітей
  І виховати з нас людей!
  Він у місті один у нас,
  І краще немає його зараз.
  Тут найкращі вчителі
  В ньому з гордістю вчусь і я.

  Учасниця 1. Ліцей.
  Кожен день, з ранку раніше,
  У школу з радістю біжимо.
  Ми вчитися не лінуємося,
  Ми дотримуємося режим.
  В цілому світі немає краше,
  Нема краще і миліше,
  Ніж рідна школа наша —
  Милий, світлий мій ліцей.

  Учасниця 2. Мій ліцей.
  Про ліцей, як тебе я люблю!
  Не знайти таких слів,
  Щоб висловити подяку мою.
  П’ятий рік ми з тобою
  Рука об руку разом йдемо,
  Іноді оступаемся,
  Але тут же разом встаємо.
  Навчив ти мене читати і писати,
  Пісні співати, танцювати.
  «Гризти граніт науки»,
  Розширювати кругозір.
  В Царськосільському ліцеї
  Пушкін став генієм…
  А ми зуміємо Тынде
  Стати на свій п’єдестал.
  З ювілеєм ліцей вітаю,
  Бажаю процвітання!

  Учасниця 3. Мій ліцей.
  Серед зелених сопок
  Варто прекрасне місто,
  І в ньому є наш ліцей.
  Він відчинив усі двері
  Для малих і великих дітей.
  У ньому трудиться людей чимало —
  Прекрасних мудрих вчителів.
  Приходь у наш улюблений ліцей,
  Тут навчать писати і читати,
  Тут відкриють всі земні таємниці.
  Ліцей коханий мій, рідний,
  Тебе люблю я всією душею.

  Вчитель:
  На закінчення послухайте коломийки.
  Ювілей відзначити наш
  Зібралися ми дружно.
  І порадіти разом Всім нам дуже потрібно.

  Радійте і веселіться:
  25 – зазначили!
  Всім бажаємо зустрічі ми
  В ювілей століття!

  Ведуча: Наші батьки спекли великий пиріг в честь ювілею, запрошуємо всіх до столу. (Свято продовжується за столом).

 • Comments are closed.