Привітання краю з ювілеєм

0

Сьогодні незвичайний день. Сьогодні 28 травня 2018 року. Сьогодні День Прикордонника! Сьогодні ювілей — 100 років Прикордонної охорони Росії. І сьогодні наш сайт «Сила в братстві» публікує стрічку привітань!

— ВІДЕОПРИВІТАННЯ ВІД ГОЛОВИ «РОСІЙСЬКОГО РАДИ ВЕТЕРАНІВ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ» ГЕНЕРАЛА-ПОЛКОВНИКА ЄРЬОМІНА ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА.

— ПРИВІТАННЯ ВІД «СОЮЗУ ПРИКОРДОННИКІВ ПРИКАМ’Я»

Шановні ветерани-прикордонники Пермського краю і всієї Росії!

У цей святковий весняний день у вас на душі звичайно ж відмінний настрій! А як інакше, адже в цей день ви зустрічаєтеся зі своїми армійськими друзями, згадуєте нелегку службу, піднімаєте третій тост в пам’ять про товаришів по службі, що відійшли у вічний дозор. Все це приносить вам непрості відчуття — це і веселощі, і урочистість, і смуток, а іноді і сльози.

Ви завжди попереду. Попереду ви були тоді, під час бойової служби. Попереду і зараз і завжди готові до бою, готові захищати країну, якої зараз нелегко. Спасибі вам за це!

Бажаємо вам відмінно провести свято! Всім вам міцного здоров’я, удачі у всіх справах, і збереження нашого прикордонного братства!

З ювілеєм! З повагою, дружній колектив Пермської крайової громадської організації «Союз прикордонників Прикам’я».

— ПРИВІТАННЯ ВІД ПЕРМСЬКИХ КРАЙОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «РОСІЙСЬКИЙ СОЮЗ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ», «БОЙОВЕ БРАТЕРСТВО», «СОЮЗ ВОЇНІВ-ІНВАЛІДІВ ПРИКАМ’Я».

Шановні бойові брати-прикордонники!

Щороку у цей день я, наступаючи на горло своїй повітряно-десантної гордості, вимовляю перед вашим ладом одну і ту ж фразу — «Прикордонні війська — це щит нашої Батьківщини! А все решта війська — заклепки на цьому щиті!»

Я пишаюся, що перебуваю в одному строю вами, пишаюся, що в числі моїх кращих друзів по життю — ветерани-прикордонники! Вони надійні, чесні, з ними сміливо можна йти в бій!

Від імені ветеранів Пермського краю вітаю вас з ювілеєм, брати! З такими, як ви, кордон на замку!

З повагою, голова Пермських крайових організацій «Російський Союз ветеранів Афганістану» та «Бойове братство», десантник, ветеран війни в Афганістані Ігор Кульпін.

— ВІДЕОПРИВІТАННЯ ВІД АВТОРА-ВИКОНАВЦЯ, ДЕСАНТНИКА, ВЕТЕРАНА ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ ЄВГЕНА БУНТОВА, ЄКАТЕРИНБУРГ, КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР «СОЛДАТИ РОСІЇ».

— ВІДЕОПРИВІТАННЯ ВІД МОРЯКА-ПРИКОРДОННИКА, АВТОРА-ВИКОНАВЦЯ ВОЛОДИМИРА РАЙКОВА, ЄКАТЕРИНБУРГ, СТУДІЯ «СОЛДАТИ РОСІЇ».

— ПРИВІТАННЯ У ВІРШАХ ВІД ВЕТЕРАНА-ПРИКОРДОННИКА, ПОЕТА МИКОЛИ ВЕЯЛКО, ПЕРМ.

До 100-річчя рідної прикордонної служби.

Підготовка публікації — В. Вакилич.
Автори фото — А. Коршунов, П. Фадєєв.
Відео з відкритих джерел.
Розміщення публікації — Ст. Ушаков.

Смарагдові! Зі 100-річним Ювілеєм! Живим — здоров’я і благополуччя! Пішли — Вічна Пам’ять.

Борис Сбянин, Березники, Пермський край.:
Травень 29, 2018 at 11:21

Всіх прикордонників вітаю зі 100-річним ювілеєм! Здоров’я вам, і пам’яті померлим!

Аза Дюміна, Губаха, Пермський край.:
Травень 29, 2018 at 11:22

Гарного свята! Пам’ятних зустрічей і душевного спілкування!

1 липня 2018 року Шачнева Любов Василівна відзначила свій ювілей. Їй виповнилося 90 років. Цієї людини за життя відрізняють такі якості, як працелюбність, тактовність і доброзичливість. До роботи Любов Василівна завжди ставилася сумлінно, користувалася заслуженим авторитетом і повагою в колективі.

Привітати довгожителя з цією знаменною датою прийшли виконуючий обов’язки голови села Новоселицького керуючий справами адміністрації села Новоселицького Новоселицького району Ставропольського краю Ю. Н. Даничкина та начальник управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новоселицького муніципального району Л. А. Компанцева.

під час привітання

Вручивши персональне привітання за підписом Президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна і почесну грамоту, Юлія Миколаївна, привітала ювіляра з днем народження і побажала міцного здоров’я і ще довгих років життя. Любов Анатоліївна вручила пам’ятний подарунок зі словами вдячності та побажаннями щастя, миру і добра!

Дата створення матеріалу: 02-07-2018. Історія змін

Розділ 2. Класифікація інформаційної продукції

Стаття 6. Здійснення класифікації інформаційної продукції

Інформація про зміни:

Федеральним законом від 28 липня 2012 р. N 139-ФЗ в частину 1 статті 6 цього закону внесено зміни

1. Класифікація інформаційної продукції здійснюється її виробниками та (або) розповсюджувачами самостійно (у тому числі з участю експерта, експертів та (або) експертних організацій, які відповідають вимогам статті 17 цього закону) до початку її обігу на території Російської Федерації.

2. При проведенні досліджень в цілях класифікації інформаційної продукції оцінці підлягають:

1) її тематика, жанр, зміст і художнє оформлення;

2) особливості сприйняття міститься в ній інформації дітьми певної вікової категорії;

3) ймовірність заподіяння міститься в ній інформацією шкоди здоров’ю і (або) розвитку дітей.

Інформація про зміни:

Федеральним законом від 28 липня 2012 р. N 139-ФЗ в частину 3 статті 6 цього закону внесено зміни

3. Класифікація інформаційної продукції здійснюється згідно з вимогами цього закону за такими категоріями інформаційної продукції:

1) інформаційна продукція для дітей, які не досягли віку шести років;

2) інформаційна продукція для дітей, які досягли віку шести років;

3) інформаційна продукція для дітей, які досягли віку дванадцяти років;

4) інформаційна продукція для дітей, що досягли віку шістнадцяти років;

5) інформаційна продукція, заборонена для дітей (інформаційна продукція, що містить інформацію, передбачену частиною 2 статті 5 цього закону).

Про определениии вікового цензу основний телевізійної передачі з урахуванням змісту повідомлень «біжучого рядка» див. інформацію Роскомнадзора від 22 січня 2013

Інформація про зміни:

Федеральним законом від 2 липня 2013 року N 185-ФЗ частина 4 статті 6 цього закону викладено в новій редакції, яка набирає чинності з 1 вересня 2013 р.

4. Класифікація інформаційної продукції, призначеної і (або) використовується для навчання і виховання дітей в організаціях, що здійснюють освітню діяльність з реалізації основних загальноосвітніх програм, освітніх програм середньої професійної освіти, додаткових загальноосвітніх програм, здійснюється відповідно до справжнім Федеральним законом та законодавством про освіту.

Інформація про зміни:

Федеральним законом від 28 липня 2012 р. N 139-ФЗ до частини 5 статті 6 цього закону внесено зміни

5. Класифікація фільмів здійснюється згідно з вимогами цього закону і законодавства Російської Федерації про державну підтримку кінематографії.

Інформація про зміни:

Федеральним законом від 28 липня 2012 р. N 139-ФЗ в частину 6 статті 6 цього закону внесено зміни

6. Відомості, отримані в результаті класифікації інформаційної продукції, зазначаються її виробником або розповсюджувачем в супровідних документах на інформаційну продукцію та є підставою для розміщення на ній знака інформаційної продукції та її обігу на території Російської Федерації.

Стаття 7. Інформаційна продукція для дітей, які не досягли віку шести років

До інформаційної продукції для дітей, які не досягли віку шести років, може бути віднесена інформаційна продукція, що містить інформацію, не заподіює шкоди здоров’ю і (або) розвитку дітей (у тому числі інформаційна продукція, що містить виправдані її жанром і (або) сюжетом епізодичні ненатуралістичне зображення або опис фізичної і (або) психічного насильства (за винятком сексуального насильства) за умови торжества добра над злом і вираження співчуття до жертви насильства і (або) засудження насильства).

Стаття 8. Інформаційна продукція для дітей, які досягли віку шести років

До допускається до обігу інформаційної продукції для дітей, які досягли віку шести років, може бути віднесена інформаційна продукція, передбачена статтею 7 справжнього Федерального закону, а також інформаційна продукція, що містить виправдані її жанром і (або) сюжетом:

1) короткочасні і ненатуралістичне зображення або опис захворювань людини (за винятком важких захворювань) і (або) їх наслідків у формі, яка не принижує людської гідності;

2) ненатуралістичне зображення або опис нещасного випадку, аварії, катастрофи або ненасильницької смерті без демонстрації їх наслідків, які можуть викликати у дітей страх, жах або паніку;

3) не спонукають до скоєння антигромадських дій та (або) злочинів епізодичні зображення або опис цих дій та (або) злочинів за умови, що не обґрунтовується і не виправдовується їх допустимість і виражається негативне, засуджуюче ставлення до осіб, що їх здійснюють.

Стаття 9. Інформаційна продукція для дітей, які досягли віку дванадцяти років

До допускається до обігу інформаційної продукції для дітей, які досягли віку дванадцяти років, може бути віднесена інформаційна продукція, передбачена статтею 8 цього закону, а також інформаційна продукція, що містить виправдані її жанром і (або) сюжетом:

1) епізодичні зображення або опис жорстокості і (або) насильства (за винятком сексуального насильства) без натуралістичного показу процесу позбавлення життя або заподіяння каліцтв за умови, що виражається співчуття до жертви і (або) від’ємне, засуджуюче ставлення до жорстокості, насильства (за винятком насильства, застосовуваного в випадках захисту прав громадян і охоронюваних законом інтересів товариства чи держави);

2) зображення або опис, не спонукають до скоєння антигромадських дій (у тому числі до споживання алкогольної і спиртовмісної продукції, пива та напоїв, що виготовляються на його основі, участі в азартних іграх, заняття бродяжництвом або жебрацтвом), епізодичне згадка (без демонстрації) наркотичних засобів, психотропних і (або) одурманюючих речовин, тютюнових виробів за умови, що не обґрунтовується і не виправдовується допустимість антигромадських дій, виражається негативне, засуджуюче ставлення до них міститься вказівка на небезпеку споживання зазначених продукції, коштів, речовин, виробів;

3) не експлуатують інтересу до сексу і не носять збудливого або образливого характеру епізодичні ненатуралістичне зображення або опис статевих відносин між чоловіком і жінкою, за винятком зображення або описи дій сексуального характеру.

Стаття 10. Інформаційна продукція для дітей, що досягли віку шістнадцяти років

До допускається до обігу інформаційної продукції для дітей, що досягли віку шістнадцяти років, може бути віднесена інформаційна продукція, передбачена статтею 9 цього закону, а також інформаційна продукція, що містить виправдані її жанром і (або) сюжетом:

1) зображення або опис нещасного випадку, аварії, катастрофи, захворювання, смерті без натуралістичного показу їх наслідків, які можуть викликати у дітей страх, жах або паніку;

2) зображення або опис жорстокості і (або) насильства (за винятком сексуального насильства) без натуралістичного показу процесу позбавлення життя або заподіяння каліцтв за умови, що виражається співчуття до жертви і (або) від’ємне, засуджуюче ставлення до жорстокості, насильства (за винятком насильства, застосовуваного в випадках захисту прав громадян і охоронюваних законом інтересів товариства чи держави);

3) інформація про наркотичні засоби або психотропні та (або) про одурманюючих речовин (без їх демонстрації), про небезпечні наслідки їх споживання з демонстрацією таких випадків за умови, що виражається негативне або засуджуюче ставлення до споживання таких засобів або речовин і міститься вказівка на небезпека їх споживання;

4) окремі лайливі слова і (або) вирази, які не відносяться до нецензурної лайки;

5) не експлуатують інтересу до сексу і не носять образливого характеру зображення або опис статевих відносин між чоловіком і жінкою, за винятком зображення або описи дій сексуального характеру.

У 10 років ти була лише росточком,
В 20 років ти бутоном була.
У 30 років розпустилася квіточкою,
Красою неземною розцвіла.

Я бажаю тобі довго-довго
Не зів’янути, а тільки цвісти.
І друзів, і удачі, і щастя
Багато в житті знайти.

Тридцять років — зовсім не багато!
Ти все так само хороша:
Приваблива зовнішність
І відкрита душа.

В ювілейному привітанні
Мені б хотілося побажати
Захоплювати всіх красою,
Виглядати завжди на «п’ять»!

Щоб здоров’я було міцним.
Багато щастя і любові!
І своїми успіхами
Всіх знайомих здивуй!

Дорога! Тридцять років — вік, коли жінка, вже ввібравши мудрість пройденого, починає жити по-новому, очікуючи нових подарунків, поворотів. Вітаю з ювілеєм! Нехай твій погляд не втрачає ту дивну іскру, підкорюючу серця. Нехай краса твоя не знає рівних, а ум твій нехай стає все гостріше! Зі святом!

Тобі сьогодні рівно тридцять.
Який чудовий ювілей!
Бажаю досхочу нагулятися
І відпочити в колі друзів.

Іди, всіх красою пленяя.
Улюбленою будь. Живи люблячи.
Чоловіки тобі вслід зітхають,
Вкладаючись в штабелі.

Ти радій нині і завтра,
Щоб не сумувати і нудьгувати.
Прокинься, умийся, сніданок з’їж
І — знову підкорювати вершини!

Достаток твій нехай буде міцний,
В душі не буде порожнечі.
Хай буде все, як ти захочеш,
Так буде, як ти мрієш.

Зорі падають в долоні
І збуваються мрії,
Нехай стукають у віконце самі,
Вести щастя й доброти.

У день сьогоднішній, прекрасний,
Ні секунди не сумуй.
Створи свято першокласний,
Багато сміху попереду.

Адже сьогодні ти вперше,
У доросле життя відкрила двері.
Ти сьогодні королева
І в погані сни не вір.

Нехай краса, любов і сила
Будуть твої супутники.
Доброти, надії, миру,
У твоєму життєвому шляху.

Будь завжди сама собою,
Чистою, ніжною, рідною.
Щоб життя була святом
І долю свою знайшла.

30 років лякають часто
Юних панянок і дів.
Але вже і зрозуміла ти
Раніше був лише розігрів.

Вітаю з ювілеєм
І бажаю наче лань
Граціозно, витончено
Перестрибнути цю грань.

Залишайся такою ж милою,
Розумною, яскравою, пустотливий.
Якщо потрібно, будь суворою,
Якщо хочеш, будь смішною.

Тридцять років — початок життя,
Попереду чекає лише успіх.
Ти розумна, струнка, прекрасна,
Красою затмишь ти всіх.

В ювілей тобі бажаємо
Розвиватися і рости,
Завжди прагнути до кращого
І з усмішкою йти!

Бажаю нових починань
І приголомшливих відкриттів,
Нехай життя весь час дивує
Найяскравішою низкою подій,

Нехай досвід тридцяти років життя
До успіху призвести зуміє,
І нехай любов друзів і близьких,
Сильніше сонця у небі гріє!

У свій день народження відривайся
На всю котушку, дорога!
На буденність не відволікайся,
Турбот і суєти не знаючи.

Вітаю з ювілеєм!
Ти ще така молода!
З кожним роком все миліше.
Не беруть тебе року!

Бути щасливою я бажаю,
А про прикрості забути.
Що бажаєш, я не знаю,
Але всьому цьому — бути!

Ти красива, немов троянда.
Так квітни ж ти і надалі!
Незважаючи на вітри, грози,
Продовжуй вперед дивитися!

Хай сонце яскравіше сьогодні світить,
Сьогодні тридцять всього тобі;
Нехай буде багато квітів і посмішок,
Нехай все цвіте для тебе скрізь!

В твій ювілей я тобі бажаю
Здоров’я, успіхів на всьому шляху;
Любові і щастя — океан без краю
І ніби троянда завжди цвісти!

Вітання від нас,
Приймай цей ж годину.
Ми їх довго складали,
І тепер їх прочитаємо.

Нехай твої очі не знають,
Ні печалі, ні тривог.
Нехай твоя душа грає,
І не знай же ти тривог.

Ми тобі бажаємо щастя,
Ми тобі бажаємо миру.
Нехай стороною підуть негоди,
Залишайся наймилішою.

Федерація баскетболу Приморського краю від імені всіх її учасників і особисто Дроздова Михайла Юрійовича поспішає привітати з 80-річчям Звєрєву Антоніну Василівну !
Сьогодні відбудеться привітання цього чудового яскравого людини!

Антоніна Василівна за всю свою насичену життєву та трудову діяльність має безліч реалій і нагород:
— Заслужений тренер Росії,
— Ветеран праці,
— Почесний працівник фізичної культури.
Неодноразово нагороджена благодарсвенными грамотами та дипломами губернатором Приморського краю Сергієм Дарькиным та начальником управління освіти Шугай Н.І;
— 12 серпня 2010 була нагороджена медаллю та грамотою президентом Дмитром Медведєвим за значний внесок і міжнародне співробітництво у спорті.

У Антоніни Василівни безліч талановитих і титулованих вихованців:
— Олена Михайлова (1957 року народження) — перша випускниця — член збірної команди СРСР.
— Головна героїня фільму «Восьме диво світу» про нашу жіночу збірну команду з баскетболу.
— Густилина Діана 1974 р. — бронзовий призер Олімпійських ігор.
— Соломянная Олександра (1959 р.) — член збірної Росії.
— Чадови Ольга і Тетяна — входили до складу збірної Росії (1975 р. н),
Лук’янченко Олена, Галина Собків (1971 р. н) — члени збірної Росії.

Виховала ціле покоління тренерів: Тиосова Т., ДемченкоН., Ніколаєва Н., Гущина А., Мануйлова Р., Голенева М.

Бажаємо Антоніні Василівні довгих років життя, невичерпної енергії і досягнення нових особистих висот!

Щоб тачка з бамперами,
Щоб телиці з буферами,
Щоб в житті, як в рекламі,
Гроші йшли в кишені самі!
Щоб тобі завжди щастило;
Щоб не падав мотовило,
Щоб в житті кльово було,
Насолоджуйся що є сили!

Вітаємо Ювіляра, щоб йому жити триста років!
Бути здоровим, як бичара і вдаритися в балет!
Щоб був, як дядько Ленін, – розумний, хитрий, молодий!
Ти любимо у всій всесвіту, та хай буде бог з тобою!
Щось у горлі пересохло, – вистачить мова вже штовхати, —
Треба за все це грюкнути по чарочці і сказати:
Слава! Слава Ювіляру. Ти тримай за вітром прапор!
Дорогий наш ювіляре, будь ти щасливий і Всіх Благ!

Що жінці можна бажати в ювілей?
Відповім я просто, без зайвих затій:
Діамант у три карата на товстій ланцюжку,
Щоб у вазах весь рік красувалися квіточки.
Завжди розпродажі в улюбленому відділі,
І виглядати краще будь топ-моделі.
А якщо серйозно, любові та уваги,
Завжди обожнювання і розуміння.
Щоб поруч єдиний суджений був,
Носив на руках і шалено любив.

Стоять келихи, повні налиті.
Залишилося тільки вимовити тост.
І ювіляр готовий з серйозним виглядом
Послухати, що ви будете нести.
Звучить пакет стандартних побажань,
Хтось хвалить, хтось свій дає пораду.
Так вип’ємо за винуватця зібрання,
За те, що терпить вас він стільки років.

Я тебе втомилася вітати,
Кожен рік одне і теж.
Знову мені доведеться побажати,
Щоб ти була розумною і пригожої.
В цей раз я побажаю,
Бурхливих вечірок,
І тепер я точно знаю,
Не уникнути веселих нам помилок.
Нехай лише задоволення кружляє,
Над своєю буйною головою,
Нехай тільки радість знову трапиться,
Всякий день і всілякої часом.

Бажаю прибутку нескромно
В швейцарському банку рахунок величезний
Велику дачу За містом
Здоров’я міцного на додачу
Великих перемог у справах амурних
Канар і Блакитних Берегів
Успіхів у житті всіляких
А головне, надійних друзів!

Дуже весело все Вас привітати
Зібралися в цей день за столом.
Ювіляр, ми хочемо Вас прославити
Так, щоб весь будинок ходив холодцем!
Щоб сусідка пробачила, що знизу,
І в міліцію нехай не стукає.
Проведемо горілки ми експертизу,
Тільки ранок нас розлучить з нею.
Щоб розсолом рятувала сусідка,
Щоб його нам вистачило на всіх.
Ювілей – це рідко, але влучно —
Так привітати Вас зовсім не гріх!

На листівці гроші і квіти,
Класна машина… Тільки все ж
Вам для виконання мрії
Тачку я бажаю подорожче!
Конкуренти гроші хай гребуть,
Не руками, а лопатою.
Вам воздасться за важку працю –
Ви візьміть краще екскаватор.
Свій тоді відзначити Ювілей
Не один зумієте, шикуючи.
«Бакси», що капусти зеленішою,
В банках будете зберігати, шаткує

Ти сьогодні ювілярка,
Тебе нема на світі краше.
Щастям світиться особа,
Як з діамантами перстень.
В ювілей тобі бажаю
Те, про що сама мрію:
Не хворіти і не хандрити,
По лікарнях не ходити.
А ходити по ресторанах,
По Парижу і Багамам.
Щоб коханий балував,
Частіше гроші давав.
Щоб жити і не старіти,
Щоб їсти і не товстіти —
Ось що я тобі бажаю.
Все, цілую, вітаю!

Ну, давай, друже, наливай швидше!
Це ж вам не пиятика – це ювілей!
Перед тим, як випити треба всім нам встати,
Ювіляру багато добрих слів сказати.
Ми тобі бажаємо довго-довго жити,
До ста років, не менше, дівчаток любити,
Щоб завжди в ліжку було кого гріти.
Загалом, з ювілеєм! П’ємо. Хороший балакати!

Від твоєї посмішки хочеться літати,
Золотою рибкою неодмінно стати!
Щоб всі бажання для тебе сповна
Тут же виконувалися наяву, не в снах!
Розквітай, як троянда, пахни, як бузок
Нехай тобі приносить радість кожен день!
З днем народження, з самим — самим дорогим,
Я тебе привітаю зі своїм віршем!

Сьогодні ми урочисто готові
Набратися по у стан поросят –
Для цього у нас є важливий привід:
Вам нині прозвенело п’ятдесят!
Число, що означає ємність,
Супроводжує сьогодні Вам не дарма:
Адже з кожним тостом все потужніше гучність
Тостуючих… Але, чесно кажучи,
Пора нам знову пити за ювіляра –
Щоб його дух і запал наш не вичерпався!
Хай буде міцним, витриманим, старим
І шляхетним він – як цей коньяк!

Ну що ж, старенька, ти підійшла до ювілею,
І розміняла без купюр п’ятий десяток.
Але перед красою твоєю я, як і раніше, млею,
Зустрічати готовий з тобою світанки і заходи.
Через роки, я більше не боюся одного разу
Куховарством твоєї чудової отруїтися раптом,
І уплетаю з апетитом я відважно
Биточки, плюшки і ватрушки до 100 штук.
На цьому святі дозволь тобі присягнути,
Що буду на руках носити завжди.
Хочу з тобою пристрасно цілуватися,
І зізнаюся тобі в любові, моя зірка!

У жінки є один ювілей —
День совершеннолетья.
Інші цифри не підходять їй,
Нехай навіть кругле століття.
Колегам, близьким і друзям
Від цього так тільки облегченье:
У листівці 18-ть написав —
І не помилився з датою народження!
Але в нашому рідкісному випадку
Потрапили ми в халепу:
На 18-ть дівчинка
Не виглядає ніяк!
Від сили їй 16-ть
Безтурботних юних років,
На честь краси і ніжності
Сьогоднішній бенкет!
На честь прекрасної жінки
І зовні, і душею,
Зібралися ми на свято
Компанією великий.
Тобі вірші і пісні,
І тости, і слова.
Щоб як у безтурботної юності
Паморочилося в голові!

Бажаю, аби в ювілей сталося в житті чудо,
Щоб були завжди чистими підлоги все і посуд,
Щоб твій холодильник їжею хорошою наповнювався,
Щоб рахунок на картці твоєї весь час поповнювався,
Щоб на роботу кожен день тобі хотілося бігти,
Щоб при решенье важливих справ не пропадала сміливість,
Щоб до ста років тобі дожити, і бігати на побачення.
Нехай в цей День народження твій всі бажання збудуться!

З Ювілеєм хочу Вас привітати,
Побажаю Вам «йоржик» пізнати!
Вам для цього потрібно поставити
Багато горілки і змішати з пивом!
І тоді, після енної тосту,
Мавпу легко цілувати!
А ще дуже сміливо і просто
Від душі «твою мать» згадувати!
Щоб на ранок прокинулися в помаді,
Але не вдома, а десь в гостях.
Щоб, як зірка на естраді,
Цілий день Вам виблискувати в новинах!

В ювілей такий хороший, що ж побажати?
Щоб спокійно можна було дуже довго спати,
На роботу, коли хочеш, вранці приходити,
І, звичайно, кого хочеш без проблем любити,
Щоб миттєво виконувалися всі твої мрії,
У холодильнику лежало те, що хочеш ти.
Щоб дім твій дуже теплим і затишним був,
Щоб рахунок за комуналку в плюс не заходив.

Я подарував би тобі дім,
Та хто його буде охороняти?
Я б подарував тобі корабель,
А капітана де мені взяти?
Подарував би тобі я машину,
Можуть розбити або навіть викрасти!
Я подарую тобі себе чоловіка!
Буде з ким у ліжку солодко спати!
Цей день народження я проведу з тобою
Самий ніжний, ласкавий подаруночок я твій!

Привітати з ювілеєм цю даму
Ми раді і поспішаємо бажати,
Щоб відпустка наступний був неодмінно на Багамах,
Щоб діаманти і шовку в подарунок отримувати.
Фігура щоб, як у Віагри, а закохані фанати,
Портрети пишуть і душевні вірші,
Під вікнами хай виють серенади
Багаті душею і тілом женихи.
Але всіх миліше щоб залишався
Той, чиє плече завжди поблизу,
І кожен день щоб починався
Зі слів: «ну, дорогий, скоріше мене відразу!»

Бажаю, щоб тобі жилося
Приємно і комфортно!
І щоб був твій гаманець,
Набитий грошима щільно!
Бажаю пиво океани,
А в них тарані та креветки
Ти став би кращим капітаном,
Не вилазив з кругосвітньої подорожі!

У тому, що сьогодні у Вас ювілей
Віримо, рідна, без всяких сумнівів
Тільки от з’ясувати хочеться всім —
Скільки ж Вам стукнуло в сей день народження?
Якщо за зовнішнім виглядом судити,
Блиску в очах, по поставі, по пальцях
Навіть медиків не переконати,
Що Вам виповнилося нині не двадцять!
Якщо дивитися на здоров’я і силу,
Якщо рукавички боксерські дати —
Вдари — світло стане немилим білий
Як не вдарить боксер у двадцять п’ять!
Мабуть Ваші рідні схитрували,
І паспортистку загрозою змусили,
Щоб вийти раніше на пенсію
Вам років п’ятнадцять «втіхушку» додали.
Ми, кохана, прості люди,
І побажаємо Вам, все, що захочеш
Лише побажай і у Вас все буде!
Якщо нагодуєш! Якщо наллєш!

У Ваш ювілей Вам шлем привіт
І хочемо подарувати секрет,
Як продовжити життя на сотню років:
Прожити Вам у здоров’ї, без бід.
Посміхатися навіть в горі,
Горілку пити, але вже не море,
Займатися фіззарядкою
І в саду копатися в грядках,
Восени гній вантажити
І возити його, возити!
А навесні — лопату в руки
І копати не треба нудьги.
Влітку поливати грядки,
Бур’янисті трави зривати, —
Купоросить, посипати,
Ночами стерегти — не спати,
Компостувати покидьки,
Вивозити все на колесах!
Але подарувати Вам машину
Ми не змогли — не той кишеню.

Андрій Тарасенко взяв участь в урочистих зборах на честь 25-річчя з дня утворення загону мобільного особливого призначення Управління Росгвардии по Приморському краю у четвер, 31 травня.

Очільник краю зазначив, що приморський ОМОН забезпечує надійну охорону громадського порядку та безпеки в краї, ставить надійний заслін тероризму та екстремізму.

«Вам деколи доводиться діяти в екстремальних умовах, йти на ризик, але ви з честю виконуєте складні завдання», – підкреслив Андрій Тарасенко.

За доблесть і відвагу, проявлені в «гарячих точках», багато бійців ОМОН відзначені державними нагородами.

«На жаль, і в наш мирний час є ті, хто не повернувся додому. Вічна пам’ять і слава героям! Їх імена навіки вписані в історію Приморського краю та всієї країни», – акцентував увагу Андрій Тарасенко.

Традиційно особливі слова глава регіону адресував ветеранам спецпідрозділу, а також подякував всіх співробітників спецпідрозділу за бездоганну службу, самовідданість та вірність обов’язку.

«Бажаю успіхів, здоров’я, добробуту вам і вашим родинам! Хай вас люблять і чекають, а ви завжди повертайтеся додому!», – побажав т.в.о. Губернатора.

За багаторічну працю, бездоганну службу, самовідданість, вірність обов’язку, високий професіоналізм та особистий внесок в охорону громадського порядку Андрій Тарасенко вручив Подяку Губернатора командиру загону мобільного особливого призначення Управління Федеральної служби військ нацгвардії РФ по Приморському краю Магомеду Лабазанову.

Фото – Олександр Сафронов (Адміністрація Приморського краю)

Березень! Початок весни!
Знову стало тепліше.
Знову ми зустрілися,
В тебе ювілей!

Я, землячка, тебе
Від душі вітаю
І, як колись, люблячи,
Щастя в житті бажаю!

Люба моя!
Не хворій, не сумуй
І рідні краї
Ти ще завітай!

Будуть раді тобі
І ліси, і поля!
Там залишилися, навік,
Дитинство, юність твоя!

Тільки пам’ять зберігає
Запах цих полів!
І від цієї пам’яті
На серці тепліше!
Автор: Ксенія Алова © Росія 2012 рік

Землячка, мила! Сьогодні Ювілей!
І з ним поспішаю привітати Вас швидше!
А першим ділом я буду бажати,
Жити гарно, ніколи не сумувати!

Другим, що Вам я також побажаю,
Буде активну приємне вниманье,
З боку всіх близьких Вам людей:
Рідних, коханих, дорогих, друзів!

А по-третє: просто щастя і успіхів,
Щоб не заважали в житті Вам перешкоди,
Щоб удача і везіння допомагали,
І вмить виповнилося все те, про що мріяли!
Автор: Євгенія Райдужна © Росія 2012 рік

Моя землячка дорога!
Сьогодні свято твій прийшов!
Я Ювілей тобі бажаю,
Щоб життя рясніла немов шоу!

Але це лише в хорошому сенсі,
Щоб радість лилося!
Ще: щоб світ був безкорисливий,
І все добро тобі зачлось!

Хай щастя буде незмінно,
І радість в душу лише несе,
Нехай тебе люблять, неодмінно,
Нехай у всьому завжди щастить!

Порядку, миру в твоєму домі,
Благополуччя в родині!
І в кожному щирому я слові,
Дарую своє тепло тобі!
Автор: Ксенія Волконська © Росія 2012 рік

У нас з тобою, дорога землячка,
Є батьківщина одна, свята!
Там наше небо блакитне,
Озера з чистою водою!

У селі, де ми народилися,
Взяла початок наша життя!
З тих пір пройшло багато днів,
І ось, сьогодні ювілей!

Я дуже, дуже рада зустрічі,
З тобою провести весь вечір!
Дозволь тебе поцілувати
І в житті щастя побажати!

Нехай не наблизяться туга і нудьга!
Нехай радують і люблять онуки!
Хвороби хай не здолають,
А теплота душі зігріє!
Автор: Альона Валонова © Росія 2012 рік

Ювілей сьогодні твій,
Мила землячка.
Свято він несе собою,
Не сумуй, дивачка.

Про роки не жалкуй,
Життя йде спокійно.
Стала трішки дорослішим,
Виглядаєш гідно.

Як земляк, я від себе,
Ніжно вітаю.
Благ земних лише для тебе,
Щиро бажаю.

Щоб своєю красою,
Довше ти світила.
І з душевною чистотою,
Біль образ пробачила.

Молодості на роки,
Більше грошей у банку.
Діамантом будь завжди
У дорогий огранювання.

Щастя і тепла тобі,
Сил, здоров’я, сміх.
Радості у долі твоїй,
А у справах — успіху.

Нехай печалі понесе,
Цей День народження.
І відкриє шлях вперед,
Він із благословення.
Автор: Олександр Золотарьов © Росія 2012 рік

Comments are closed.