Привітання коротко з весіллям

0

В цей день, в день весілля, я хочу від усього серця побажати молодий, закоханій парі безмежного, безмежного щастя!

Нехай в житті все складається згідно з їх мріями, нехай між ними завжди буде лише любов, ніжність, вірність, взаєморозуміння і знову кохання!

Д орогие молодята, хочу привітати вас з днем одруження.

Тепер вашому кораблю під назвою «Союз належить відправитися в кругосвітню плавання. Належить вам відвідати острова Кохання, країни Пристрасті, затоки Блаженства. На вашому шляху будуть зустрічатися урагани Гніву, шторми Сварок, і смерчі Образ. Постарайтеся міняти курс, коли буде помічати на карті ці недобрі місця. А краще пливіть морями Ніжності, океанами взаємності, і річками поваги.

Дорогі наші, любі!
Ви тепер одружені, у вас починається велика, світла дорога величезної любові один до одного. Ми бажаємо вам від усього серця жити міцною дружною родиною, щоб у вас народилися діти, щоб у будинку було нескінченне щастя, затишок, позитивна атмосфера і гарний настрій. Щоб було багато приємних емоцій і вражень, радісних моментів і днів.
Ваша любов завжди служила для всіх прикладів, вона дуже щира, гаряча, чуйна, лагідна.

Ніколи не відпускайте це почуття, бережіть один одного, пройдіть свій життєвий шлях у злагоді, розумінні, проживіть гідне всі випробування, які випадуть. Бажаємо гармонії, радості, щоб ваш шлюб без браку!
Зберігайте вірність, любіть, живіть щасливо!

Вітаю з днем вашого весілля і від душі бажаю нескінченного сімейного щастя, щирого розуміння, незгасною любові і стабільного благополуччя в домі.

Comments are closed.