Привітання колезі на ювілей

0

сценки на ювілей жінки

Добрий день дорогі друзі!
Добрий день шановні колеги та гості!
За старою доброю традицією зібралися ми сьогодні в цьому залі, щоб в урочистій, святковій обстановці відзначити ювілей нашого колеги, прекрасної жінки…! ювілей сценарій
Всі вітають винуватицю торжества, яка сидить на чолі столу.
І в будинку радість і тепло!
Друзі і співробітники, слів не шкодуючи,
Привітати хочуть вас, в цей день ювілею!
Ви світла і радості, щастя повні,
Поради нам ваші важливі і потрібні.
Любить і цінує вас ваша родина,
Надії, ваші вірні друзі. Ми всі бажаємо вам здоров’я та сили; Щоб молодість, щастя, удачу, успіх
Доля дарувала вам завжди без перешкод!
Подруги ювіляра підходять до неї, співають привітання на мотив пісні «Снігопад».
Ти ще не встигла випити свою осінь,
А вже ювілей твій підкрався і чекає. Він сивини та зморщок трохи підкинув,
Ще сюрпризів тобі принесе!
Ювілей, ювілей, це зовсім не старість,
Це зрілої краси вдячний світанок!
Так наллємо ж келихи і вип’ємо на радість.
І веселощів години пролетять, як момент!
Пожеланья сьогодні хай ллються рікою. Будь коханою дружиною і улюблена дітьми.

Для друзів і знайомих приготуй-но застілля. Всі на свято прийдуть, не забудь — запроси!
І ще ми бажаємо тобі дорога,
Довгих років і удачі великий — превеликий.
Щоб у твоєму домі були радість і щастя,
А біда його обійшла стороною!
Це було давно: … років тому. Ні-ні, я не казку починаю розповідати.

Я вам хочу вам розповісти про нашого ювіляра!
Так от, … років тому поріг нашого закладу переступила молода, дуже скромна, дуже симпатична дівчина, випускниця … інституту. Ось це і був наш шановний ювіляр. Правда, звали її тоді просто …. Брали на посаду …. Це було … року.

І ось з тих пір прикипіла серцем і душею … до улюбленої справи. Скільки ж любові до своєї професії потрібно мати, що ж це за серце таке, щоб протягом … років нести цю не легку, важку ношу жодного разу не змінивши її і себе. Прийміть же у кольорі років
Наш жаркий, привітний привіт,
І, не приховуючи почуття наші,
Ми за тебе піднімемо чаші!
Дорога …!
До нас на вогник зайшов
Чебурашка і, дізнавшись, що тут ювілей, захотів вас привітати.
Молодий чоловік з картонними вухами, як у
Чебурашки, співає пісню на мотив «Пісні крокодила
Гени». Ми прийшли не марно — І сіли за цим столом.

Привітати ювіляра
Цю пісню, що ми припоєм!
Хай не старять тебе роки,
У житті будь ти на увазі,
Нажаль, день народження,
Щоб цю радість нам продовжити,
Келихи треба налити. Рухливі ігри та конкурси на ювілей («весела» естафета) . Учасники — 2 команди, з непарною кількістю людей.

Реквізит для конкурсів: 8 склянок (можна пластикові) , 2 книги (не занадто важкі) ; 2 віника, 2 м’ячика, 2 столові ложки, 2 стільця, 2 пляшки спиртного, закуска. Учасники змагаються в стрибках на одній нозі, тримаючи в руках склянки з водою. При цьому бажано, щоб на фініші стакани були повними. Біг з м’ячем на голові, придерживаемым його однією рукою. Хоча навряд чи це можна буде назвати бігом. Швидко пройти певну відстань з книгою на голові, тримаючи в одній руці повну склянку з водою, в іншій — віник і підмітаючи перед собою дорогу. З кожної команди біжить один гравець, що при цьому він тримає в руках 2 склянки: один з водою, інший порожній. На забігу учасники переливають воду зі склянки в порожній стакан, а на фініші визначають, хто менше розлив воду. Крім того, враховується швидкість гравців, тобто, хто прийшов першим. Використовуючи столові ложки, наповнити склянку, перенісши з однієї склянки воду в інший. Один гравець біжить і при цьому тримає іншого за ноги, а той пересувається на руках, тримаючи зубами склянку. Або учасники стають спинами один до одного і зчіплюються руками і біжать до позначеного місця і повертаються також. Стати в коло, закрити очі, простягнути руки вперед і постаратися зловити за руки іншого учасника. За принципом гри «Мама, ниточку распутай» повинні розплутатися, не розриваючи рук. Учасникам дати в руки кульки. Спочатку його треба передати руками зверху тому (у хвіст паровозику) , а назад — знизу між ніг. Грати три рази. Можна ускладнити, чергуючи м’яч над головою, під ногами і т. д. В останнього, кого залишився м’яч, вдається вперед і знову передає м’яч. Ведучий викликає трьох — п’ятьох добровольців. Учасникам пропонується знайти оригінальний вихід з нестандартних ситуацій. За їх відповідям глядачі вибирають переможця, який отримує головний приз. Інші учасники отримують заохочувальні призи. Приклади нестандартних ситуацій: Що робити, якщо ви випадково сіли на іменинний пиріг? Що робити, якщо ви несли подрузі в подарунок фарфорову вазу і випадково розбили її? Що робити, якщо ваша улюблена і ваш кращий друг святкують день народження в один і той же день? Що робити, якщо ви згадали, що у вас день народження , тільки за 10 хвилин до приходу гостей? Що робити, якщо кілька осіб (за дивним збігом) подарували вам однакові подарунки? Що робити, якщо на наступний день після вашого дня народження ви прокинулися в незнайомому місці? Що робити, якщо до вас на день народження прилетів чарівник у блакитному вертольоті і подарував вам 500 ескімо? Що робити, якщо вам на день народження подарували живого крокодила? А що робити, якщо цей крокодил випадково з’їв того, хто вам його подарував, і тепер повернути крокодила нікому? Що робити на наступний день після дня народження? Гравці діляться на дві команди. Учасники першої команди — “царівни
Несмеяны» — сідають на стільці і приймають як можна більш серйозний або сумний вигляд. Завдання гравців іншої команди по черзі або разом розсмішити «несміян». Кожна улыбнувшаяся «несміяна» приєднується до команди смешителей. Якщо за певний проміжок часу вдасться розсмішити всіх «несміян», переможцем оголошується команда смешителей, якщо немає – команда «несміян». Після цього команди можуть помінятися ролями. Щоб розсмішити «несміян», гравці можуть показувати пантоміму, розповідати анекдоти, будувати пики, однак торкатися до «несмеянам» не дозволяється.

Сценарій проведення 30 річного ювілею для чоловіка

Під дзвін келихів, сміх друзів
Дозвольте взяти сьогодні слово!
Нехай же так по життю буде: Щоб прекрасні справи
І в десятки іноді! (Музична пауза, привітання гостей.) Ведучий: Шановні гості!
Спеціально для вас пропоную цікавий тест. Вам необхідно однією або двома фразами висловити те, що ви думаєте про ювілярці. Щоб полегшити це завдання, я підготував для вас підказки. Гості по черзі вибирають картки, які пропонує ведучий, і зачитують текст: (Ім’я) !
Пам’ятай: старий друг краще нових двох.
Ти на суші, я — на морі, ми не зустрінемося ніяк!
Блакитний вагон біжить, хитається. Нехай у (Ім’я) гроші не закінчуються!
Ой, цвіте калина в полі біля струмка, (Ім’я) здоров’я побажаю я! (Ім’я) , за гроші я готовий(а) на всі!
Життя часом ставиться до нас грубо,
Тільки ти тримайся доки, (Ім’я) !
Давай закурим, (Ім’я) , по одній!
Як багато дівчат хороших,
Але (Ім’я) мені миліше всіх!
Я погано сплю ночами,
Тому що я тебе люблю! (Ім’я) , знай правду про мене: малий золотник, та дорогий.
Гарні навесні в саду квіточки,
Ще краще (Ім’я) навесні!
Хочу зайняти у
Люби грошей. Ти скажи,
Люба мені, че ті треба, че ті треба? Може дам, може дам, чого ти хочеш!
Хай завжди буде сонце, хай завжди буде небо!
Нехай завжди буде (Ім’я) , нехай завжди буду я!
Цей стіл не забути і закуски,
І вино, що текло, немов кров.
Смачною їжею з розуму звела нас ти — Ти господиня що треба, (Ім’я) !
Ромашки сховалися, поникли жовтці. І багато сказано красивих слів. Я хочу побажати, щоб у
Любушки
До чоловіка була вічна любов.
Ось хто-то з гірочки спустився,
Напевно, (Ім’я)!
У свій ювілей цвіте як троянда
Вона з розуму мене зведе. Для наступного поздоровлення потрібно виготовити жартівливе пенсійне посвідчення для ювілярки.

Довгоочікуваний і улюблене всіма свято – це день народження! Хочеться отримувати подарунки, чути приємні слова і компліменти! А ось дарувати все це втричі приємніше. Але не всі володіють ораторським мистецтвом і можуть вимовити потрібні слова. Свята на роботі – це відмінний привід зблизитися з співробітниками і повеселитися від душі. Піднесіть привітання жінці-колезі на ювілей 55 років у незвичному форматі. Нехай це не буде банальний тост, влаштуйте справжнє шоу!

Говорити приємні побажання імениннику – справжнє мистецтво. Банальне побажання здоров’я і щастя вже давно не актуально. Влаштуйте винуватиці торжества церемонію вручення нагород! Зробити це потрібно в розпал вечірки, якщо вона відбудеться. Ну а якщо святкування не буде, обов’язково виділіть півгодини під час обідньої перерви і вимовте привітання жінці-колезі на ювілей 55 років при всьому колективі. Щоб додати родзинку, придбайте в магазині медалі з шоколаду та з гумористичними коментарями вручайте їх іменинниці.

Ведуча повинна бути одягнена в шикарне вечірнє плаття, нагородження пройде в стилі вручення «Оскара». Урочистим голосом потрібно зачитати, за що вручається медаль, і повісити її на шию ювілярці.

  • «Цю нагороду сьогодні ми вручаємо розкішній жінці за її несамовите бажання працювати, із задоволенням виконані плани, за позитив, яким вона заряджає всіх знаходяться в цьому будинку!»
  • «Медаль вручається за пунктуальність і дбайливе ставлення до електричного чайника в обідню перерву!»
  • «Це золото вішається на саму роботящу шийку нашої компанії! За вміння дружити, проявляти співчуття і невміння розпускати плітки!»

Такі привітання для жінки-колеги на ювілей 55 років сподобаються всім без винятку. А смачні медалі можна зберегти на пам’ять!

Букет квітів – це незмінний символ торжества. Особливо такі презенти люблять жінки. Адже аромат улюблених квітів піднімає настрій, а незвичайний дизайн букета радує око багато днів. Дарувати квіти прекрасним іменинницям потрібно обов’язково. Адже так приємно отримати прекрасні дари флори і чути добрі слова на свою адресу!

Звичайно, піднести символічний букет з п’ятдесяти п’яти троянд – це широкий жест, який може дозволити собі не кожен. Можна включити фантазію і створити власний шедевр з квітів та аксесуарів. Купіть гарний букет улюблених квітів іменинниці і трохи приукрасьте його з допомогою п’ятдесяти п’яти різнокольорових стрічок. Їх можна зав’язати в красиві банти і прикріпити степлером до упаковці або обмотати навколо стебел квітів. Вручіть їх іменинниці і вимовте незвичайні привітання для жінки-колеги на ювілей.

Ось і пролунав ювілей!
Ви для всіх нас приклад!
Так красива, молода,
Розумна, вихована сповна.

Ми помітили давно:
Від вас виходить лише добро.
Прийміть ці в дарунок квіти,
Вони прекрасні і ніжні.

А ці стрічки – символ щастя,
Щоб в житті не було негоди.
Кожна з них — як прожитий рік,
Лише щасливий, без негараздів.

Стрічок рівно 55,
Дуже легко перерахувати,
Адже це скромне число.
І далі — життя полотно,
Нехай буде барвистим воно!

Дуже приємні будуть такі привітання для жінки-колеги на ювілей 55 років у віршах. Ці рядки можна записати на красивій листівці і вручити її разом з букетом на пам’ять!

Жодне свято не обходиться без шикарного апетитного торта. Але в честь ювілею можна проявити оригінальність і спробувати здивувати співробітницю. Капкейки – це невеликі кекси в красивою яскравою паперовій упаковці. Такі яскраві тістечка виграшно виглядають на величезній підставці у формі конуса або декількох кіл, піраміди. До того ж їх дуже зручно їсти, не потрібно бруднити зайву посуд і столові прилади.

Замовте або спечіть самостійно рівно стільки капкейків, скільки років виповнюється іменинниці. Розташуйте ці чудові кекси на красивій підставці і кожен застроміть маленьку свічку. Прикрасити їх можна глазур’ю, фруктами, ягодами, мармеладом або зефіром. Такого привітання жінці-колезі на ювілей 55 років вже точно ніхто не піднесе!

Солодкі капкейки — просто диво,
Дуже вже це смачне частування!
Ювілярка, з днем народження!
Побажати хочемо ми вам
Не підвладній бути років.
Ви, як метелик, порхайте,
Нас на все Ви надихайте.
Швидко задуває свічки
І загадайте бажання.
Вмить виповниться, повір,
Диву двері відкрий скоріше.
Нехай в житті будуть тільки радості,
А на столі смачні солодощі!
Найкращий вік 55,
Можна працювати, спати, гуляти,
З онуками грати і в загс сходити,
Всю країну обколесить.
Насолоджуйтеся життям Ви сповна,
Адже так Ви ще молода!

Дуже весело і грандіозно потрібно відзначити ювілей 55 років жінці. Вітання колезі, сценарій, меню – все це треба продумати заздалегідь, адже дарувати радість і веселощі так приємно! Можна влаштувати конкурси, вікторини, якщо дозволяє аудиторія, то і рухливі ігри. Підготуйте особливо відзначилися особистостям невеликі презенти.

В такий знаменний день, як ювілей, потрібно веселитися від душі і на всю котушку. Скромне чаювання не підходить для такої круглої дати, як дві пятерочки! Спробуйте розсмішити іменинницю до сліз, співаючи їй запальні коломийки! Для цього дійства знадобиться кілька помічників з приємними голосами. Вивчіть коломийки, пов’яжіть яскраві хустки на голову. І під звуки гармоні співаючи привітання жінці-колезі на ювілей 55 років!

Ох, який сьогодні день,
Ти грай, моя гармонь.
Петрівні 55,
Малинка стигла знову!
І рум’яна, і струнка,
В танок зараз піду сама!
Ми бажаємо щастя Вам,
Дітям, онукам, колегам!
Нехай буде в житті все на п’ять,
З днем народження!
Хором хочемо сказати!
Ти колега просто клас,
Виручиш, прикриєш нас!
Ми підемо зараз у кафе,
Твоя робота на столі!
Це жарт, не сердься,
Краще в танці закружись!
Багато в житті ми бачили,
Але таке в перший раз.
У п’ятдесят п’ять років звідтам молодиця
Виглядає просто клас!
Дзвінкий сміх, очі горять,
Шанувальники натовпом стоять!
Це що ще за диво,
Виглядаєш ти так красиво!
З ювілеєм, дорога,
Ти ж нам зовсім рідна:
Цілий день ми всі разом,
Як у великій дружній сім’ї!

Такі веселі частівки приведуть іменинницю в повний захват. Головне, побільше запалу та артистизму!

Привітайте винуватицю торжества незвичайним способом. Свій подарунок на день народження їй потрібно буде відшукати в невеликому просторі. Квест – відмінне проведення часу для людей будь-якого віку. Але сильно ускладнювати завдання не потрібно, адже сьогодні такий урочистий день. По приході на роботу іменинниця повинна отримати в руки конверт, в якому буде лист з зазначенням, де лежить наступне. Так, крок за кроком, ювілярка відшукає свій презент. Можна придумати невеликі каверзні завдання, загадки та ребуси. В останньому листі будуть щиросердечні вітання для жінки-колеги на ювілей 55 років у прозі.

  • «Шановна і кохана Марія Петрівна! Ви — чудова людина зі світлою душею і гострим розумом! Сьогоднішній квест ви расщелкнули, як горішок! Вітаємо з днем народження! Залишайтеся такою ж променистою, доброю, чуйною і красивою жінкою! Життя ваша склалася, тепер насолоджуйтесь нею, кожним моментом і вдень! Нехай удача переслідує вас, успіх завжди буде поруч, а щастя просто не відлипає! З ювілеєм, дорога і улюблена колега!»

Такі зворушливі слова обов’язково сподобаються адресату. А незвичайне привітання у вигляді квесту запам’ятається на довгі роки!

П’ятдесят п’ять років – це більша частина життя кожної людини. З кожним роком люди починають цінувати кожен прожитий день все більше. Тому не скупіться на добрі слова і побажання іменинниці. Засипте її компліментами, квітами. Нехай відчує себе потрібною і важливою всьому колективу. Влаштуйте веселу вечірку з конкурсами, сценками, танцями. Нехай вона триватиме недовго, але запам’ятається на все життя. Виберіть найкраще привітання для жінки-колеги на ювілей 55 років!

Приготуйте ювілярці величезний букет квітів, зробіть яскраві фото. Така дата повинна бути отпразднована грандіозно!

привітання з ювілеєм жінці колезі

Ви яскрава, Ви життя натхнення!
Пишаюся, колега, що я знаю Вас!
І в це світле, щасливе мить,
Привітаю з ювілеєм Вас зараз!
Бажаю тільки радості, успіхів!
Нехай обходить стороною біда!
Щоб в любові робота – не перешкода!
Удача щоб була у Вас закохана!
Автор: Ольга Фурсова

У ваш ювілей вам побажаємо
(На те й зібралися ми тут)
Що б Вас цінували, поважали
За те, що Ви така є.
Відповідальність, і розум, і знання
Достоїнств цих не відняти,
Нехай збуваються бажання
Що б жити, працювати і мріяти!
Автор: Марина Снєгірьова

З ювілеєм тебе вітаємо
І бажаємо любові і тепла.
І сьогодні вже точно знаємо,
Чекає кар’єра тебе велика.

Ти колега, ти друг, ти порадник
І уважна ти і щедра.
Так нехай зупиниться віку лічильник,
Молодою ти будеш завжди.
Автор: Тетяна Жмурко

Сьогодні вітаємо з ювілеєм
Колегу нашу, і бажаємо щастя.
Бажаємо, щоб Бог здоров’я дав, Все інше – у Вашій владі.
У Вас є все, що потрібно в цьому житті –
Сім’я, робота, щастя, краса.
Нехай Вам фортуна частіше посміхається
І нехай береже Вас ангел Ваш завжди.
Автор: Тетяна Бєляєва

Нам неможливо висловити словами,
Яке щастя нам долею дано:
Мати можливість кожен день бути з Вами –
Суцільне задоволення одне!
Сьогодні ми трошки осмелеем
І ніжно поцілунком у щоку Вас,
І будемо цілувати ще не раз –
Крізь дзвін чарок, крізь тріск чергових фраз:
Ось так ми Вас привітаємо з ювілеєм!
Автор: Олексій Резніков

Запам’ятай у свято свій, колега:
Немає в світі краще людини,
Співробітника немає в світі краще,
Ніж ти. І ось представився нам випадок
Тебе привітати, як годиться,
І побажати, щоб ти в полтинник
Зумів, як в юності закохатися!
Запам’ятай, милий іменинник:
Все найкраще чекає попереду,
Нехай буде життя твоє прекрасною,
Успішною, як ти не крути,
Знай, чекає тебе – суцільна казка!

***
Поділися, колега, з нами
В чому твій основний секрет?
Ти рухливий, як цунамі,
Швидкий у свої п’ятдесят років.
Ми зараз, в годину ювілейний,
Вітаємо тебе все!
В житті хай твого сімейного
Буде щастя. Щоб люблячи
Ти в очі дружині дивився б,
А вона була взаємна.
Щоб зникли всі проблеми,
Щоб вороги стали безсилі!

***
Вітаємо з датою «півстоліття»
Прекрасного диво-людини!
Він колективу нашого душа,
Хочемо йому від серця побажати:
Зберегти навіки свій добру вдачу,
Щоб він сто років був бадьорий і здоровий,
Щоб його улюблена родина
В душевному теплі, радості жила.
Щоб на роботі все було в порядку,
На дачі щоб политі були грядки,
Щоб часу вистачало і на відпочинок,
Щоб шашличок він смажив по суботах!

***
Як важкий шлях твій до ювілею,
Як непроста все життя твоя, колега,
Але ти, не дрейфя і за життя не робея
Прийти зумів до позначки півстоліття!
Тобі ми скажемо дуже відверто,
Що в житті заслужив все, що маєш.
І що отримаєш більше, неодмінно,
Так як завжди ти в свої сили віриш.
Тобі бажаємо далі розвиватися,
Не витрачаючи час на образи.
І пам’ятай – у п’ятдесят приходить щастя,
Його лише треба вчасно побачити!

***
Зібрались ми разом тут пополудні…
Хто знає, навіщо? Ювіляр – наш співробітник!
Йому нині стукнуло тільки півстоліття,
Пора вітати від душі людини!
Непросто почуття висловити,
Непросто кращі з кращих підібрати,
Тому вирішили ми віршами
Вам, дорогій, нині побажати:
Завжди хай буде у Вашому житті
Чимало приводу для сміху,
Сміливо крокуйте, з оптимізмом,
Любов’ю, щастям і успіхом!

***
Зараз на обличчях всіх колег
Посмішки і привітність,
У п’ятдесятий ювілей
Ми не упустимо випадку,
Щоб Вас привітати дорогий!
Ви це заслужили.
І ми всім офісом-сім’єю
Вам життя пороблено:
Буде років двісті сей король
Як в маслі сир кататися,
Буде успішним і здоровий.
Мрії у життя втіляться!

***
Колега, ось настала дата,
Що складається з п’яти десятків.
Тобі бажаємо в цей свято
Ми багато різних привілеїв:
Щоб все давалося в житті просто,
Щоб довгим був завжди твоя відпустка,
Щоб збільшився бюджет,
Щоб не знав ти горя, бід,
Щоб дружина завжди любила,
Щоб життя не була похмурою,
І Ангел щоб твій Хранитель
З бенкету вів тебе додому!

***
Не чхаючи, не хворіючи,
Незважаючи на негаразди,
Підійшли Ви до ювілею…
Знайте – п’ятдесят – не роки!
Це просто міні-дата,
На довгому життєвому шляху.
І списуватися зарано!
Ми всі хочемо побажати Вам,
Щоб в здоров’ї прожили
Ви ще чимало років,
Щоб Вас завжди любили,
Ну а ви – щоб у відповідь!

Ви прожили перше півстоліття,
Тому в цей славний годину
Ми нині вшановуємо, колега,
Всім колективом тільки Вас!
І навіть може так трапитися,
План сьогодні ми намітимо,
Щоб знову нам об’єднатися
На свято Вашого століття!
Ви будете бадьорі, здорові
І молоді – ну, як зараз!
А нам знайдеться зайвий привід,
Щоб знову підняти тост за Вас!

***
Колега! Багато-багато років
Ти займаєш кабінет,
Протер лінолеум і стілець,
Весь кисень майже вдихнув…
Тебе за це ювілей
Хочемо злегка ми покарати,
Ів свій полтинник, зібравши всіх
Послухай на адресу свій слова:
Хоч сивина посеребрила
Твої скроні вже давно,
Ти пам’ятай – це лише середина,
Дай Бог прожити тобі років сто!

***
У свій ювілей, що пишеться «п’ять нуль»
Ти зібрала всіх нас сьогодні разом!
Колега, як багатий тобою накритий стіл,
А ти красива, ніби наречена!
Ну що ж, тебе доведеться заміж віддавати,
Щоб з долею швидше зрівняти рахунок,
Щоб ближче до дати «п’ять і п’ять»,
Всіх запросила нас ти на курорт,
Де будемо за тебе ми дружно пити
Під шум прибою солодку текілу,
Де будеш ти, як у казці, скоро жити,
Закинувши все, що опостыло!

***
Ти – гуморист і веселун,
І сьогодні нас зібрав докупи,
Щоб з тобою зустріти п’ятдесят,
Щоб «відірватися» в тісному колі!
Хочемо ми побажати тобі,
Наш давній друг, колега кращий,
У будь-якій біді не сумувати,
З улюбленою тещею жити дружно,
Щоб раптом вона полюбила
Футбол, сухарики і пиво,
Щоб добрій стала дружина…
Живи, коротше, один, щасливо!

***
П’ятдесят – це не вік,
Майже дитяча пора,
Вистачить бути вже серйозною,
Слухай розумні слова:
Стань беспечною, колега,
Ніби тобі п’ятнадцять,
І закохайся скоріше, «з розбігу»,
А сьогодні – танець сбацай
Запальний, прикольний;
Разом з нами веселися!
Адже потім буде що згадати…
Знай – прекрасне твоє життя!

***
Нас зібрав серйозний привід!
П’ятдесят – це не жарт!
Наш колега завжди молодий,
А зараз – і справді, малятко!
Якщо раптом би не народився
Настільки прекрасний чоловік,
Наш бізнес розвалився б,
І нас не було тут всіх!
Без колеги-ювіляра
Навіть річки б не текли,
Життя була б суцільним кошмаром…
Клас, що ми його знайшли!

***
В цей день ти не нудьгуй,
Наш колега-ювіляр!
З випивкою гостей зустрічай,
З тортиком. Став самовар!
Ми до тебе прийшли «обмити»
Перше полстолетья,
Будемо так само ми дружити,
Щоб «обмити» і третє!
Нехай же буде все окей
У тебе в подальшому,
Проживи чимало днів
У щастя божевільному!

***
Підвищення зарплати
До нечуваних розмірів,
Пристрасної любові до заходу
З новим кльовим кавалером –
Ми бажаємо тобі нині,
У день 50-річчя!
Щастя хай увійде в звичку
Ще на півстоліття!
Нехай наш дружний колектив
Назавжди запам’ятається!
Кокетничай, не знай сивин,
І хай мрії здійсняться!

Дякую, колего, тобі, що ти є,
І всяко між нами бувало –
Адже іноді доводилося нам є
Сіль разом пудами. Чималий
Твій життєвий шлях, адже тобі п’ятдесят,
А загалом якихось півстоліття…
Ну що ж ми зволікаємо? Пора вітати
Найкращого тут людини!
Використовуй свій досвід на благо у всьому,
І будь, як завжди, поважаємо,
І пам’ятай, що буде в долі «все шляхом» –
Все це ми тобі бажаємо!

***
П’ять десятків пройшло
З тих пір, як ти народився,
І тебе до нас занесло,
І ти влився в колектив.
А тепер – винуватець ти
Нинішнього торжества.
Компліменти і квіти,
Найкращі слова –
Все це – тобі зараз!
З ювілеєм, дорогий!
Приймай презент від нас,
Живи у щасті, будь здоров!

***
П’ятдесят – число таке:
Кругле і золоте,
Значить те, що у колеги
Нині золота віха!
Знайде хай життя твоє
Найвищу Пробу,
Під захистом будь завжди
У Господа Всевишнього.
Хай у всьому щастить тобі,
Будь любимо жінку,
І живи чимало років
Щасливою долею!

***
У тебе, колега, нині – ювілей.
Став ти, безсумнівно, на годок подорослішала.
П’ятдесят – чимало, навіть «в самий раз».
Прийми вітання, дорогий, від нас:
Нехай різні турботи зовсім не обтяжують,
Успіхами робота нехай радує тебе,
Нехай щастя, натхнення переслідують завжди,
Залишившись з тобою поруч на довгі роки.
А в житті хай сімейної завжди буде комфорт,
Щоб класним настрій було не один рік,
Дітьми щоб пишався, щоб з тещею мирно жив,
Жінкою, як років тридцять, – любимо був і любив!

***
Чимало ми років працюємо разом
І дуже пишаємося, колега, тобою.
Завжди пунктуальна, ти завжди на місці,
Готова за правду завжди йти в бій!
Сьогодні, в «полтинник» ми всі вітаємо
З великим ювілеєм тебе від душі!
А що побажати – ми навіть знаємо,
Адже наш Бог всім-всім тебе наділив:
Такої краси ніде більше не зустріти,
І умілих ручок ніде не знайти…
Будь міцної, здорової ти довго – століття!
Щоб святкувати день «150-ти»!

***
Серед метушні, по кабінетах бігу,
Серед сумних і веселих днів
Ми згадаємо нині про колезі,
Щоб привітати ювілей!
Тобі в полтинник ми бажаємо:
Здоров’я – гори до небес;
Удачі, щастя – океани;
Внучат – густий, дрімучий ліс!
Давайте про літа забудемо,
Не станемо паспорт відкривати.
А краще побажаємо в будні
Суцільний лише свято відчувати!

***
Колега наш, ти нині – ювіляр!
Поспішаємо тебе привітати ми з «полтосом»,
Бажаємо тобі щастя багато в дар,
Щоб все давалося в твоєму житті просто.
Щоб раптом зміни відбулися,
Початок давши раптового прориву,
Багатство, радість і любов прийшли,
І щоб з роками серце не охололо.
І щоб проблеми, нудьга і біда
Навіки від тебе, друг наш, відстали,
Зникли, загубилися назавжди,
Щоб шлях назад вони не відшукали!

Півсотні, п’ятдесят, полтинник
Тобі сьогодні, іменинник,
Тобі, товариш по роботі.
Але ми не станемо чекати суботи,

Щоб у тісному, дружньому колі
Тебе привітати з ювілеєм.
Здійснимо всі «на бігу» –
Прийми від нас стихотворенье.

У ньому побажань багато є:
Любові, добра, в кар’єрі зростання,
Щоб радощів – не злічити,
Щоб все давалося в житті!

***
Колега, співробітник, товариш по цеху…
Тобі п’ятдесят ми хочемо побажати
Здоров’я побільше, чимало успіхів,
Досягти швидше найвищих вершин!
Ще побажаємо ми тобі земного
Прекрасного щастя на багато років,
Таким же завжди бути допитливим і суворим,
І не втрачати свій тут авторитет.
У сім’ї у тебе нехай все буде в порядку:
Діти успішні, а онуки – слухняні;
Не сохнуть нехай помідори на грядці,
А теща з жінкою не нехай б’ють байдики!

***
Колега, друже, з полтосом тебе!
Ми тут зібралися колективом,
Щоб з цим святом привітати люблячи,
А пізніше – по горілці, по пиву
Вдарити, щоб ти був щасливим завжди,
Щоб посміхалася фортуна,
Щоб не володіли тобою року,
Щоб зачепити душі твоєї струни.
Запам’ятай, для нас ти – по життю приклад,
Ще – полководець, наставник!
Тобі від душі ми бажаємо, повір,
Лише кращого в настільки велике свято!

***
За плечима – п’ятдесят
У тебе, колего!
Я тебе привітати радий,
Побажати: успіху,
Підвищення по службі
І неодноразового,
Щоб з начальством ти був дружний.
Щоб росла зарплата,
Щоб в сімействі додавалися
Зяті, невістки, онуки, онуки,
Щоб у твоєму домі всі сміялися –
Щоб не було в ньому нудьги!

***
Нашим дуже дружним цехом
Ми вітаємо колегу!
Хоч тобі й п’ятдесят,
Очі все ще блищать!
Ми бажаємо, щоб мрії
Всі здійснювалися,
Здрастуй, радуйся, квітни
Всім ворогам на заздрість.
Стань заможніше, веселіше,
Май багато онуків,
Живи довго, без втрат,
Забувши горе, нудьгу!

***
П’ять десятків минуло –
Час пролетів,
Тільки щось воно Вас
Зовсім не зачепило!
Молоді обличчям
І бадьорі, як раніше,
Знайте, попереду Вас чекає
Неземне щастя!
Дні, повірте, кращі,
До Вас ще нагрянуть,
І в найближчому майбутньому
Вам добро подарують!

***
В золотий свій ювілей
Ти, колего, нам налий,
Будемо дружно мова штовхати
І сердечно вітати!
Побажати тобі хочемо
Щастя без міри,
Щоб любив і був любимо,
Успіхів у кар’єрі,
Щоб на відпочинок щороку
Їздив за кордон –
Щоб на пляж, на теплохід…
В Крим, Анталію, Ніццу!

***
Ви в своїй роботі – ас,
Ви готові вищий клас
У всіх сферах показати,
Любіть нас повчати…
Що ж, Ви це заслужили
Життям непростий і довгою,
І сьогодні Вас в «півста»
Будемо всі ми вітати!
Бажаємо, щоб за всі заслуги
Вас щедро нагородив Господь,
Щоб діти радували, онуки.
І були Ви здорові щоб!

Сьогодні, в такий прекрасний ювілей,
Не віримо ми, що Вам вже ПІВСТА!
З роками лише красивіше і свіжою
Ви стали. Сяють, як вогні, очі!
Колега, знайте вік – не біда
Для жінки багато в чому досконалою.
Ми нині всі прийшли сюди,
Щоб привітати Вас душевно.
Бажаємо здоров’я багато побажати,
Щоб «літали» в дитячий сад, на дачу,
Щоб дітям встигали допомагати,
Щоб жили у щасті тільки! Не інакше!

***
Ти нас зібрала сьогодні
Прямо в кабінеті,
І стіл накрила весь сама,
На ньому – огірочки, котлети,
Інших чимало смачних страв,
Напоїв теж багато.
Відсвяткуємо ж п’ятдесят
І выпросим у Бога
Тобі побільше життя років,
Щоб прожити їх у щастя,
Щоб ти зустрічала світанок
Серед пляжів, пальм, – як у казці!

***
Пройшовши такий складний шлях життя,
Сьогодні, у свято ювілейний,
Пора, колега, відпочити,
У майже родинному колі.
Так-так, адже ми тут, як сім’я,
І ми вітаємо Вас
З круглою датою – п’ятдесят!
І від душі бажаємо:
Щасливих років, моральних сил,
Здоров’я організму,
Щоб кожен день приносив Вам
Побільше оптимізму!

***
Ми Вас, колего поважаємо,
І в цю дату – п’ятдесят,
Лише найкраще бажаємо.
Ви знайте, що не можна сумувати,
Адже цей вік – не перешкода,
Щоб бути, як колись, молодою,
Купатися щоб в променях успіху,
Щоб гнатися за своєю мрією.
Нехай стане Ваше життя прекрасної
У ній буде нехай все тихо, гладко,
Але якщо треба – то і пристрасно,
І бурхливо, полум’яно і солодко!

***
П’ятдесят – такий рубіж,
Коли все збувається,
І заповітні надії
Раптом здійснюються.
Ми, колега, Вас прийшли
З цим днем привітати,
Кращі з слів знайшли,
Щоб Вас прославити!
Будьте ж завжди, скрізь
Ви такої ж незрівнянною,
Знайте, що давно у праці
Стали кращим нам прикладом!

***
Пятерочка красиво так
Межує з нулем….
До колезі всі прийшли зараз
В її затишний будинок.
Круглі дати не було
В її гідного життя,
Зазначимо її весело
І з часткою оптимізму.
Бажаємо ми винуватиці
Величезною удачі,
Нехай життя її наповниться
Добром. Не інакше!

***
Хто сьогодні яскравіше за всіх?
Хто нас тут усіх тут надихає?
Чий ми святкуємо успіх?
Кого з датою вітаємо?
Це все наша колега,
Їй сьогодні – п’ятдесят!
Кращих слів їй – віз, віз,
А похвал – великий цебер!
Будьте сотню років такий же:
Молодою, красивою, ставний,
Ставтеся до життя простіше,
І буде все у Вас чудово!

***
Зверни увагу, колега, ювілярка,
Що п’ятдесят – зовсім не вік,
Ти стала лише миліше і красивіше,
Ще – свіжою, як ці троянди!
Тебе прийшов сюди привітати
Весь наш прекрасний колектив,
Щоб разом ювілей твій справити,
Подарунок щоб піднести.
Тобі бажаємо ми від серця
(якщо точніше – від сердець),
Щоб ти відкрила в щастя дверці,
Всього досягла нарешті!

Пятерочки поряд сьогодні у Вас в ювілеї.
Ви чарівні обличчям і душею молоді.
Багато чого з того, що коли-то хотіли,
В своєму житті Ви зробити успішно змогли.
Ми бажаємо Вам багато здоров’я і щастя,
Теплоти від друзів і улюбленої сім’ї.
Ще багато чудесних подій в запасі,
Багато радості, світла і доброти.

Дні пройшли і знову зібралися друзі
Знову добрим словом підбадьорити тебе,
Хай роки ідуть — головне всередині
Щастя і любов назавжди ти збережи.
І не важливо, скільки тобі років,
Ти живи, не бійся, ще ціле століття.
І сьогодні в цей кращий ювілей
Я скажу: колега, в житті не болів.

З віком приходить мудрість,
Онуки починають життя біг,
У цей ювілей з сяйві небес сходить,
Дарує радість і благословенний сміх.
Ми тобі бажаємо, дорога наша,
Щоб ти життя своє пройшла в любові!
В цей день ти всіх на світі краше,
Будь такою завжди! Вір, щастя попереду!

Я Вам з глибоким уваженьем
В такий прекрасний ювілей
Дарую серцево привітання,
Бажаю радості в родині,
П’ятдесят п’ять — Ви все прекрасніше,
Більш чарівною, мудрей,
Нехай в житті будуть тільки щастя,
Вниманье близьких Вам людей!

У свій ювілей стала важливою дамою.
Ти, що поспішала на допомогу у важку годину.
Набувала мудрість ти з роками,
Роблячи добрішим в житті нас.
І від цієї ніжності серцевої
Ставало на душі світліше.
Так не часто зустрінеш людянішою
Серед зайнятих собою людей.
В океан під назвою Вічність
Тікають наші роки.
Еліксир долголетья — сердечність,
Людям він допомагає завжди.

Мила колега, сьогодні Ваш ювілей,
Приймайте вітання скоріше,
Бажаємо миру, радості, витримки, терпіння,
І завжди відмінного настроенья.
Нехай кожен день Вас приємно дивує,
Друзі надійні нехай оточують,
Бадьорості бажаємо Вам сил і щастя,
Щоб назавжди залишили Вас нещастя.

Наші колеги далеко не завжди доводяться нам друзями, але вони однозначно заслуговують поваги й уважного ставлення до себе, особливо, якщо мова йде про великих святах в їх житті. Так що, якщо ви плануєте привітання з ювілеєм 50 років колезі, то воно просто зобов’язане бути красивим і оригінальним. Ви повинні подарувати людині позитивні емоції і радість, які в цей день він дійсно заслуговує.

Як можна зробити свої вітання такими? Все просто. Ви повинні піднести колезі практичний подарунок і сказати пару теплих слів. Причому далеко не завжди планування словесного вітання виявляється більш простим завданням, ніж вибір подарунка. Адже якщо подарунок ґрунтується на хобі і захоплення людини, то слова повинні потрапляти прямо в його душу, доносячи до нього всі ті емоції, які ви хочете передати імениннику.

Найкраще із цим завданням здатне впоратися гарне привітання з ювілеєм 50 років чоловікові або жінці колезі, викладене у віршах. Вам зовсім не обов’язково бути поетом, щоб піднести такий подарунок. Досить трохи погортати цей розділ і вибрати один з готових варіантів, представлених нами. На сайті Влио ви без праці зможете знайти жартівливі та віршовані вітання на ювілей 50 років для колег, що гарантовано стане кращим серед всіх інших привітань!

50 – зовсім небагато,
Це просто перевал.
Продовжується дорога,
З якої ти крокував.

За спиною – досвід, сила,
Багато знань та ідей.
І проблем чимало,
І щасливих і світлих днів.

Ми бажаємо не лінуватися,
Не звертати з шляху,
До нового прагнути вперед –
50 ще пройти.

З тобою робота — наче свято,
З тобою приємно і легко,
Я ювілей такий прекрасний,
П’ятдесятий, золотий,

Бажаю міцного здоров’я,
Великих успіхів з кожним днем,
Доходів грошових нескромних,
Благополуччя у всьому!

За плечима не проста дата,
Роки пролетіли, не наздогнати,
Серцем і душею молода ти,
А про вік можна і збрехати.

Ювілей твій всім нам теж радість.
Адже всі ці роки ми з тобою,
Сумували, плакали, сміялися,
Були колективом і сім’єю.

Щастя хай тобі додадуть роки,
А негаразди хвилин стороною,
Цілий рік лише сонячної погоди,
З ювілеєм! Колега наш дорогий!

Сьогодні всім колективом привітаємо з ювілеєм,
П’ятдесят виповнилося, а ви красива молода,
Адже не всі з кожним роком своїм дорослішають,
Все тому що не старіє ваша душа!

Ми сьогодні побажаємо Вам великої удачі,
Любові, здоров’я і в роботі великих перемог,
За спиною півстоліття, а це багато значить,
Ми Вам бажаємо жити і радіти ще сто років!

Сьогодні святкуємо ваш славний ювілей,
Скоріше задуває ці п’ятдесят свічок!
І не забудьте, що потрібно загадати бажання,
Ну а тепер ми Вас будемо міцно обіймати!

Колега, ми бажаємо залишатися такою ж красивою,
Сяяти зсередини щастям і позитивом,
Своїми успіхами весь колектив дивувати,
А чоловіків своєю молодістю і шиком дивувати.

У нашому колективі є герой —
Це наш ювіляр золотий.
Ми бажаємо від душі добра,
Радості, веселощів і тепла.

Будь завжди таким же молодим,
Ну, подумаєш, трохи став сивим.
Головне — очі горять,
І, як колись, жінок всіх ваблять.

А сумувати про прожите — не слід,
Нехай чимало унеслося років.
Ви для нас — як і раніше герой,
З Днем народження, наш дорогий ювіляр!

50 — ось це дата!
З ювілеєм привітати ради,
Весь колектив сьогодні в зборі,
Побажань теплих море.

Бути здоровим, довгих років,
Ніколи не знати бід,
Аби щастя було в хаті,
А сім’я жила в гармонії.

Дорогий наш іменинник,
Що хотілося побажати:
Щоб за паспортом — полтинник,
А в душі щоби — двадцять п’ять.

На роботі не здаватися
І здоров’я не втрачати,
Труднощів не коритися
І менше втомлюватися.

До завершення роботи,
Коли сіпається око,
Принесе тобі начальник
Про прибавочке наказ.

Сьогодні нам зовсім не лінь
Привітати вас у чарівний день!
У день золотого ювілею,
Робочого і трудового!

Ви для колег – відмінний приклад,
Бажаємо щастя в житті особистому!
Вершин красивих підкорення,
Бажань ваших виконання!

У колеги ювілей —
П’ять десятків золотих,
Серед безлічі людей
Мало зустрінете таких:

Розумних і чуйних,
Добрих і привітних!
Побажаю вам ще:
Щоб все було добре!

Вітаємо сьогодні з ювілеєм!
Про що цифра 60 нам каже:
Заздримо ми мудрості, перед досвідом робеем,
Задоволені, що зірка твоя горить!
Розповімо людям, як ти багато чого досяг,
А втім, це знають всі і так!
Завжди до хорошого і світлого прагнув,
Образи не таїв, ні на кого не сердився,
Здавалося тобі, це все дрібниці!

Шістдесят — не свято старості.
Нехай не відчуває серце втоми.
Це зрілість в усьому і завжди,
Це досвід великої праці.
Це зовсім невеликий вік,
Якщо просто не старіти душею.
Бажаємо щастя Вам повну чашу
За працю і Вашу чуйність.

Улюбленою колезі сьогодні 60,
І почуття мої виразити так складно –
Адже занадто багато хочеться сказати,
І упустити ні слова неможливо.
Хочу тобі побажати,
Щоб ти завжди залишалася такою ж,
І довгих років, і тільки розквітати,
Щоб ти завжди веселою бути старалася!

Колега! Всі ми зібралися,
Щоб Вас привітати з ювілеєм.
Хай світлою буде Ваша життя,
Мрії виконає скоріше!
Хоч Вам сьогодні шістдесят,
Ще Ви молоді, повірте!
Нехай печаль покине погляд,
І ні про що не шкодуйте!

Отже, настав ваш день народження,
Не просто день, а 60-й ювілей.
Прийміть наші вітання
Від усіх співробітників, друзів!
Бажаємо золотого настрої,
В роботі – успіхів, довгих років,
І хай смутку стороною обходять,
Доля зберігати від усяких бід!

Я, в паспорт не заглядаючи, відразу
Можу сказати: у графі «народження» там
Помилка, Вам не шістдесят.
Бути не може стільки вам —
Приписано років десять зайвих відразу.
І паспорт, він, хоча і документ,
Обманює всіх, хто вірить зренью.
Вам явно на сьогоднішній момент
Набагато менше ювілейної цифри.
Ви молоді і зовні, і душею,
Гідний зразок для інших жінок.
І висновок буде мій досить простий:
Такої ж залишайтеся і надалі!

Сьогодні в колективі заплановане веселощі,
Мила колега зазначає 60летнее день народження,
Вам даруємо море компліментів і теплі слова,
Нехай Ваше життя тече, як повна річка.
Дай Бог здоров’я міцного Вам і добра,
Нехай оточують надійні друзі,
Кожен день нехай Вас приємно дивує,
Щастя хай кордонів не знає.

Comments are closed.