Привітання кадетам від батьків

0

Провідні: 2 учня 10 класу.

Під марш в зал входять знаменная група (по центру) та кадети (по флангах), шикуються на сцені.

Провідні:

 1. Доброго дня, учні кадетського класу, їхні батьки, вчителі та шановні гості.
 2. Ми раді бачити всіх Вас сьогодні в цьому залі, на урочистому заході, присвяченому прийняття клятви учнями кадетського класу .

Звучить гімн РФ.

1-й ведучий. Історія дарує нам можливість об’єднати свої духовні сили, організаційні та життєві здібності в первісному для нас призначення – службі Вітчизні нашій.

2-й ведучий. Виконаємо заповіти предків наших – об’єднаємося в єдину Кадетське Братство в ім’я любові і турбот про минуле, сьогодення і майбутнє Росії!

1-й ведучий. Перш ніж учні кадетського класу будуть приймати клятву, ми пропонуємо Вам познайомитися з цими чудовими хлопцями.

Презентація кадетського класу. (В презентації міститься матеріал про життя класу, про те, що вони зробили, щоб стати кадетами.)

Супровід презентації (ведучі коментують кадри презентації).

Директор школи дає команду для прийняття клятви.

Учні … кадетського класу приймають клятву.

(Кожен учень виходить з ладу , читає текст клятви перед лицем своїх товаришів і встає назад в стрій.)

Після прийняття кадетами клятви кадети стають на одне коліно і знімають берети. Проносять прапор. Хлопці читають вірші про кадетському братстві.

Перший учень.

Кадет на те є кадет,
Щоб знала Русь і відав світло,
Що міцніше Братства в світі немає!
Що в житті нам одна дорога –
Служити Вітчизні з вірою в Бога
Про т юних до похилих років!

Другий учень.

Нас знову Росія відродила,
Ми знову Вітчизні потрібні!
Нехай наші честь, і розум, і сила
Опорою стануть для країни!

Третій учень.

Народам Дружбу, Мир, Багатства –
Ось житті сенс і цілі Братства!
Росії вірні сини,
Ми для Держави народжені!

Четвертий учень.

Для нас, друзі, прийшла пора –
Вперед, кадети, гіп – ура!
Гіп – гіп, ура! Ура! Ура!

Кадети спускаються в зал, розсаджуються

Поки діти спускаються в зал, ведучі запрошують на сцену запрошених почесних гостей урочистого заходу.

1-й ведучий. Слово для привітання надається шефам кадетського класу…

2-й ведучий. Слово для привітання надається начальнику Управління Освіти муніципального освіти …

1-й ведучий. Сьогодні прийшли привітати юних кадетів їх старші товариші . Танцюють вальс..

2-й ведучий. Слово для привітання надається гостям…

2-й ведучий. Кадетський вальс виконують учні кадетського класу.

1-й ведучий. Пісню виконують учні класу.

2-й ведучий. Слово для привітання надається директору школи.

1-й ведучий. Хореографічний колектив Центру Дитячої Творчості вітає кадетів танцем.

Директор школи вручає кращим кадетам грамоти за перемоги в шкільних предметних олімпіадах.

Директор вручає членам батьківського комітету подячні листи і грамоти.

2-й ведучий. А зараз Ви почуєте поетичні рядки юних кадетів.

Ми згадуємо день прекрасний,
Коли нас мами привели,
Щоб стати кадетами країни.
Вчитися важко, але все ж треба,
Не дарма ж я ось так одягнений.
І званням кадета ми пишаємося
І говоримо, що ми – сини Вітчизни завжди,
Намагатися ми будемо вчитися,
Не підведемо ми клас наш ніколи.

Ми — гордість Росії!
Ми – слава і честь!
Кадетська сила була, буде і є!
Кожен кадет і брат і сім’я,
Тому що згуртованість – на всі часи!

Кадетський клас, ти прекрасна,
Ти відважний і сильний,
Ти найкращий у нашому краї,
Сверкаешь ти, як пантеон!
Хоч і суворий розпорядок,
Але виконувати його повинні !
А якщо не хочеш,
Ноги в руки і біжи!

Буває, в щоденнику трапляється біда,
Але сльози лити кадет не буде ніколи.
Усі люблять отримувати п’ятірки,
Але важко вислизнути від двійки!
Ми любимо свято класний
Веселощі, ігри, танці!
Але після свята знову
І дем оцінки виправляти.

Слово для привітання від батьків кадетського класу надається

Закриття.

Кадети читають вірші.

Перший учень.

Твердо друкуючи крок,
Строго по формі вдягнені,
Тримають равненье на прапор
наші кузнецької кадети.

Другий учень.

Батьківщина, Віра, Честь –
Ось три заповітні слова.
Так було, буде і є,
Ні для кадета іншого.

Третій учень.

Пам’ятай заповіти батьків,
Не відступати, а битися!
Життя закон суворий:
Щоб перемогти, треба битися!

Четвертий учень.

Будь прямодушен і сміливий,
Добрими слався справами.
Чесно служити — наша доля!
Це ми вибрали самі.

П’ятий учень.

Сповна віддали борг Вітчизні,
Не заради слави і нагород інших –
В ім’я доблесті, любові, в ім’я життя!

Шостий учень.

Ні, не охололи палкі серця,
І хоч зараз ми встанемо під прапори,
Серед життєвих суєт до кінця
Нам гріють душі сині погони.

Провідні: Прапор Муніципального навчального закладу «Середня загальноосвітня школа №10» — винести!

Провідні: Дорогі друзі, на цьому церемонія прийняття присяги кадетами…кадетського класу завершено. У добрий шлях – друзі!

Напутнє слово в день присяги в Балабановском підрозділі РВСН

Дорогі брати! Сьогодні ви переступили важливий рубіж у вашому житті. Залишилася позаду пора безтурботної юності. Давши присягу на вірність Батьківщині, ви стали солдатами Росії.

Ви часто чуєте, що захист Вітчизни – «священний» обов’язок солдата. Це не просто красиві слова. За ними стоїть історія нашої великої держави. За ними стоїть і сувора реальність наших днів. І кожен з вас в цій реальності – солдат Росії, на якого сьогодні з надією дивляться тисячі і мільйони очей.

І якщо ще зовсім недавно серед молодих людей були ті, хто мало не життєвою удачею вважали можливість ухилитися від призову в армію, то зараз все змінилося. Страшні картини війни, охопленої зовсім поруч від нашого кордону – зруйновані бомбами міста і села, трупи жінок, старих і дітей – якого охочого «закосити» від армії здатні переконати, що якби таке сталося тут у нас, від чого борони нас Боже, йому не вдасться спокійно відсидітися під спідницею у матері, за спинами своїх товаришів.

Прийшла пора скинути з себе безпечність персонажів відомої притчі, які при вигляді загорілася по сусідству з їх селищем села, заспокоювали себе словами «до нас ще далеко, авось пронесе». Ні, вже дуже близько. І, дивлячись на натовпи біженців з Новоросії, ми особливо чітко усвідомлюємо сьогодні віртуальність кордону, що розділяє нас, і як ніколи відчуваємо нашу кровну і духовну спорідненість. Ось чому все, що відбувається сьогодні, ми сприймаємо як свою власну біду.

Ви покликані в армію в тривожний для нашої країни, але історично цікавий час. Адже вдумайтеся тільки: на герояхополченцах Новоросії сьогодні в буквальної точності збуваються слова великого полководця Святої Русі Олександра Невського, звернені до героїв Невської битви: «Брати, нас небагато, а ворог сильний. Але не в силі Бог, а в правді. Не побоїмося безлічі ворогів, бо з нами Бог. На тому стояли, стоїмо і будемо стояти, і так переможемо». Кожен з вас – воїнів Росії – повинен засвоїти цю мудрість, що йде до нас з глибини століть. Збройні нею ми приречені на перемогу.

Не треба, мабуть, пояснювати, чому моя мова сьогодні про Новоросії. Там зараз б’ється пульс російського життя. Як каже один відомий сучасний російський мислитель: «Новоросія – це наша віра, це наша ідеологія, це наш світогляд зараз …[Її герої і наші російські добровольці] на наших очах щодня творять подвиги, щодня творять історію. І ми не можемо відірватися від них» (А. Дугін).

І кому як не вам, і в який інший день і годину, як не в цей урочистий для вас день і час присяги згадувати про них? Це ваші справжні, живі герої – не з книжок, легенд і фільмів. І при одній думці про них як прикре божевілля розсіюється весь цей сумовитий криминальносексуальный ряд псевдокумиров і антигероїв – ризикових марнотратників життя без батьківщини і прапора – якими ось уже протягом двох десятків років годують вас наші ліберальні ЗМІ.

Сьогодні героиополченцы Новоросії, а серед них б’ються і ваші ровесники, своїми спинами заступають нас, щоб полум’я війни не перекинулося в Росію. Їх справи краще всяких слів вчать вас любити і захищати свою Вітчизну, з легкістю переносячи всі тяготи і знегоди солдатської служби. З Богом і пам’яттю про російських герояхополченцах!

Привітання і побажання отця Димитрія випускникам Православної класичної гімназії 2016 року

Дорогі друзі, дорогі гімназисти, батьки — усі, хто запрошений сьогодні на великий, по-справжньому значне свято в житті гімназії, в житті наших випускників!

Місяць тому продзвенів для вас останній дзвінок, і ми готувалися до останнього шкільного старту. Цей старт привів вас до перемоги — сьогодні ви отримуєте атестати.

Атестат – це не просто папірець, не просто папірець, це свідчення вашої зрілості. Він так і називається – атестат зрілості. Будуть інші дипломи, інші свідоцтва про освіту, але атестат зрілості – це звичайно ж абсолютно особлива річ. Це ваша путівка у велике життя. І сьогодні ви, дорогі діти, як пташенята з гнізда вилітаєте у велике життя. Я впевнений, що пам’ять про роки, проведених у Православній гімназії, обов’язково так сильно закарбується у вас в серці, в душі, в розумі, що це вже не буде можливим ізбить і забути.

Це особлива порода – випускники православної гімназії. І чим далі ви будете жити, тим більше будете відчувати свою, в хорошому сенсі, особливість. Тільки не треба його ховати, не треба маскуватися, як ніби цього не було. Це ваше надбання, це те, чим можна пишатися. В гімназії навчили вас літати на двох крилах, адже освіта та виховання повинні бути разом. Ми намагалися вас розвивати й утворювати гармонійно, так, щоб ви могли всебічно бачити світ. Я впевнений, що общешкольное гімназійна освіта – це той найважливіший етап в освітньому житті людини, який дозволяє йому сформувати свій світогляд, усвідомити світ у його повноті. І тому воно повинно бути дуже широким та різноманітним. В гімназії все це було присутнє. Зараз, на жаль, у багатьох школах наголос робиться на «заточенность», буквально з початкової школи, на якихось конкретних дисциплінах, конкретних областях знань. У результаті випускник може бути досить компетентним в одному напрямку і абсолютно неосвіченим у всіх інших. Ми намагалися, щоб у вас був широкий, багатогранний погляд на життя, щоб ви розуміли і знали ту країну, в якій ви живете, щоб літературне, історичне, географічне спадщина і надбання нашої країни було для вас відомо, щоб і у всіх інших областях знань ви були компетентні. Тому гімназійна освіта для нас – це універсальне, системне, широке утворення. Це перше крило.

А друге крило – це духовно-моральне виховання, це наші православні традиції, це ті корені, які, я сподіваюся, є корінням і базисом кожного з вас. І без молитви, без Великодньої служби, без благословення кожного нового дня, ви вже не зможете прожити. І що для вас взяти благословення на якийсь етап життя також необхідно, як є, пити і дихати. Я дуже сподіваюся, що всі ви відчуваєте себе вірними чадами православної церкви. Багато хто з вас вже працювали в церкві, мають цю, ще одну унікальну компетенції. Хтось вміє співати в хорі, хто вміє читати Апостол і Молитвослов, хто вміє прислужувати у вівтарі. Це знову ж таки унікальне надбання, яке робить вас несхожими на інших, робить вас причетними до тисячолітнього образу Росії.

Дорогі діти, сьогодні, звичайно ж, ви винуватці торжества. І настає урочистий момент – ваші атестати зрілості перейдуть законним власникам. Я сподіваюся, що цей атестат для вас буде свідченням і пам’яттю про прекрасне етапі життя, який ми разом з вами прожили. І це хороший старт для наступного, дуже важливого етапу – отримання вищої професійної освіти. Ви тепер повинні стати серйозними фахівцями, ви повинні внести свій внесок у те, щоб наша велика прекрасна країна по-справжньому розвивалася, зростала, ставала красивішим, розумнішим, чистішим, добрішим. Від вас дуже багато залежить. Росія чекає на молодих людей, що люблять Бога і готових служити своїй країні. Так ми вас намагалися виховувати. І зараз, благословляючи вас, я спокійний. Я дуже сподіваюся, що кожен з вас цей світ, цю радість, це знання, це добро понесе вперед. І, звичайно ж, хочу вам сказати, щоб ви не забували свого гнізда. Не буває, як ми співаємо в нашому гімні, колишніх гімназистів. Тому пам’ятайте, що вам тут завжди раді, вас тут люблять і чекають. В тому числі, чекають і у кафедри, чекають, щоб ви стали нашими приймачами і помічниками. Ви знаєте, що у нас вже є наші «поверненці», ті, хто, отримавши освіту, працюють у гімназії, коледжі, у Православному інституті збираються працювати. Сподіваюся, серед вас такі будуть.

Я вітаю всіх батьків. Сьогодні хвилюючий і глибоко знаменний день. Наші діти стали дорослими. Вони довели своєю працею право на отримання атестату зрілості, а значить їм можна довіряти. Довіряти у виборі життєвого шляху і бути поруч з ними, допомагати, але в той же час розуміти, що наші пташенята виросли і мають право вирушати в свій великий і світлий шлях. Вітаю наших випускників, батьків, педагогів та всіх тих, хто брав участь і йшов до того моменту, який ми з вами сьогодні переживаємо!

Зі святом! Бережи всіх Господь!

Щорічно в нашій школі кадети-новачки приймають урочисте обіцянку — присягу. Приурочена ця подія до Дня захисника Вітчизни — 23 лютого. Даний сценарій, створений мною в 2009р., являє музично-літературну композицію.

Попередній перегляд:

Сценарій прийняття урочистої обіцянки кадетами 5 класу та святкового концерту до 23 лютого.

I. (Звучать позивні на синтезаторі.)

Зед. – Приймають урочисту обіцянку, увійти в зал.

Зед. – Церемонія прийняття урочистої обіцянки кадетами

школи № 17 оголошується відкритою.

(Звучить «Гімн Росії» — всі встають.)

(Після гімну А. В. Костін командує вихід кадет на сцену для прийняття присяги. Кадети заходять. Майор віддає честь офіцера.)

II. Зед. – Приймає присягу

Я, Ф. В. О., вступаючи в ряди російських кадет, урочисто обіцяю з честю і гідністю нести це звання, старанно вчитися, строго виконувати статут кадетських класів, заповіти та обов’язки кадет, підкорятися наказам і розпорядженням командирів і начальників.)

III. ( Освячення кадет священиком і його поздоровлення.)

IV. ( Розпис кадет і отримання папки – проводить Шаталін А. А.

Зед. – Слово для привітання надається директору школи Вуйко Наталії Володимирівні.

( Виступ Вуйко Н.В.- привітання, вручення листів подяки гостям.)

Зед. – З напутнім словом виступають гості.

Зед. – Слово надається

Зед. – Слово надається

Зед. – Слово надається

V. Зед. – Святковий концерт присвячується прийняття урочистої присяги та Дню Захисника Вітчизни.

Читець № 1 — Захисники Вітчизни! Чоловіки,

Прийміть вітання від нас.

Будь-які підкоряться вам вершини,

І сили нехай не залишають вас.

Ви вічно перед Батьківщиною у відповіді,

Оберігаючи тишу полів,

Щоб мирно спали люди на планеті,

Щоб вибухів більше не було на ній.

Читець № 2 — Бажаємо сили, миру і перемог.

Нехай минуть вас лиха і негоди.

Хай осінить вас незгасима світло

Любові, надії і великого щастя!

Читець № 3 — В День Захисника Вітчизни

Нехай на вас завжди дорівнює

( Танець « Безтурботне дитинство». Хореографічна група під керівництвом Сказкоподателевой Маргарити Исаевны )

( Виходять кадети 5-6 класів – хор.)

Зед. — Споконвіку служіння Вітчизні було почесним обов’язком кожного громадянина. Система кадетського освіти є початковою сходинкою до майбутнього служіння. Вся історія кадетського руху – це історія російської слави.

Читець № 4 — Випускники кадетських корпусів прославили свою Батьківщину як у військовій, так і в цивільній сфері, і дали світові таких видатних людей, як адмірали Ушаков і Нахімов, декабрист Рилєєв,

Читець № 5 — письменники Даль і Купрін, поет Тютчев, композитори Римський – Корсаков, Рахманінов, Скрябін,

Читець № 6 — художник Верещагін, вчений — біолог Сєченов, конструктор – зброяр Мосін і багато інших. Вся історія кадетського руху – це воістину історія російської слави.

Читець № 7 — Пташенят Російських балувати не впору –

Виснажена проблемами країна.

Але пестувати державну опору

Росія може! Буде! І повинна!

Рідної країни вартий кожен буде,

Верша свої звичні справи.

І ні один з тисяч не забуде,

Як Батьківщина їм руку подала.

Читець № 8 — міцного Здоров’я і щастя

Усім тим, хто відстояв мир наш,

І хто сьогодні охороняє,

І хто сповна віддав борг Батьківщині.

( Виконання пісні «Військовий марш ».)

Читець № 9 — Продовжувачі славних перемог,

Ми готуємося до службі Вітчизні

Носимо горде ім’я – кадет!

Читець № 10 — Кадетські погони на плечах

Полковницьких дорожче двох просвітів,

Що носять всі військові роках

І вчать Батьківщині служити кадетів.

Читець № 11 — Й гордості повні очі хлопців,

Коли строєм крокують по дорозі,

Коли рука лягає на приклад

Як ніби перед цим боєм.

Читець № 12 — Кадет з тих, хто зовсім не плаче,

Не горить ні в яких вогнях.

Він дивиться в обличчя удачі.

Ніколи не бере його страх.

Читець № 13 — Хто став кадетом — на себе взяв сміливість,

Іншим залишив безтурботний сміх,

Переступивши з дитинства відразу в зрілість,

Він життя дізнається раніше за всіх.

( Виконання пісні «Життя – Батьківщині, честь – нікому».)

( Хор йде зі сцени.)

Читець № 14 — У мене є Батьківщина – Росія.

Це щастя – це життя моє,

Це – моя майбутня сила,

Це — моя дружна сім’я.

Читець № 15 — Це – шовк неба лазоревого

І лісів навмисна широчінь.

Це поле золотого хліба

Мій народ – добрий богатир.

Читець № 16 — Чоловіків святе право – захищати Вітчизну.

Для цього і треба дух, тіло зміцнювати.

У часи будь гідний слави той,

Хто, як зіницю ока, Росію береже.

Читець № 17 — Держава армією міцна,

А армія – солдатом.

У солдата сила висока,

Якщо пам’ятає це свято.

Росія завжди славилася

Так, знають минулі роки,

Скільки перемог за ними.

( Показові виступи зведеної групи кадетів «Плац-парад».)

Зед. – Слово надається батькам.

Батьки — Дорогі діти! Прийміть наш наказ!

Чесно і сумлінно служити своєму народові, своїй державі. Всю силу розуму, всю молоду енергію м’язів, увесь жар свого серця віддайте людям, землі на якій живете. Нехай завдяки вашій праці на землі буде Сонце і Світ. Зробіть все для того, щоб допомогти Батьківщині стати ще більш могутньою і прекрасною. Творчих дерзань вам і високих польотів! Будьте прекрасними людьми! Ми віримо в вас і сподіваємося, що ви виправдаєте довіру.

( Виходить хор 5-6-7 класів.)

Читець № 18 — Нам в 21 столітті жити.

Але також будемо дорожити

Ми всім, що в житті свято.

Ми дорожимо своєю мрією,

Своїм шляхом, своєю землею,

І самою важкою ношею,

І гарною піснею.

Читець № 19 — Нам в 21 столітті жити.

І все, про що мріємо,

З тобою зможемо зробити –

Ми твердо знаємо.

У нас з тобою все попереду:

І пісня нова у грудях,

І молодість, і сила,

І Батьківщина – Росія!

Читець № 20 — Кадет – щасливі роки!

Кадет, ми молоді завжди!

Кадет, настануть часи,

Росія, ми прославимо тебе!

( Виконання пісні «Служити Росії».)

По темі: методичні розробки, презентації та конспекти

Святковий концерт до Дня захисників Вітчизни.

Матеріал призначений для музичних керівників, учителів середніх класів, вихователів спеціалізованих установ для неповнолітніх, і може бути використанні при проведенні дозвіллєвих мо.

У лінійці задіяні учні різного віку. Починають захід учні початкових класів, старшокласники закінчують. Фінальна пісня — на розсуд вчителя.

У ролі ведучих — учні школи, які займаються в гуртку «Художнє слово». В інсценізаціях беруть участь вихованці гуртка «Театр».

Святкова програма до 23 лютого. Конспект.

Сценарій концерту до 23 лютого.

мета: формування цивільно-патріотичного виховання підростаючого покоління.Завдання: зміцнити у свідомості учасників заходу значимість захисників Вітчизни.

СЦЕНАРІЙ

УРОЧИСТОГО ЗАХОДУ

«ПОСВЯТА В КАДЕТИ»

Час проведення – 15 листопада 2013 року, 13:00

Місце проведення – актовий зал МБОУ ЗОШ № 12

Музика, позивні

Ведучий 1: На століття Росії нашій слава!

Непохитно мужність Русі.

Отчий дім і бережи честь, держава!

Прапор країни з гідністю неси!

Ведучий 2: Дух єдності, кріплення нашу силу.

Світлій вірі відкрита країна

Немає прекрасніше великої Росії

Слався, Русь, на всі часи!

Виконання пісні «Росія»

Ведучий 1: Шановні гості! Сьогодні ви є свідками важливої події для нашої школи – Посвячення в кадети.

Ведучий 2: Урочисте свято «Посвячення в кадети» оголошується відкритим.

Звучить Гімн Росії.

Ведучий 1: Це свято – особливе. Сьогодні посвята в кадети відбудеться в 9-й раз.

Ведучий 2: За цей час урочисту клятву кадет дали 425 осіб.

Ведучий 1: Зараз вже важко уявити, що в Арзамасі ще кілька років тому нічого не знали про кадетів.

Ведучий 2: Сьогодні кадети — невід’ємна частина життя міста, активні учасники акцій, урочистостей, парадів і конкурсів.

Ведучий 1: Без нас не обходиться жодна важлива подія в житті міста.

Ведучий 2: І це не дивно. Відродження кадетського руху в Росії продиктовано часом.

Ведучий 1: Адже у всі часи кадетські корпуси готували справжніх громадян своєї країни, вихованих в дусі благородства, військової честі, доброго товариства, міцної дисципліни та безмежної любові та відданості Батьківщині.

Ведучий 2: Більше трьохсот років тому в Росії з волі імператора Петра I почалося розвиток кадетського руху.

Ведучий 1: Кадетські корпуси 18-го і 19-го століть відіграли значну роль у підготовці офіцерських кадрів російської армії.

Ведучий 2: Вони дали Росії десятки видатних історичних особистостей, громадських діячів, які своїми працями прославили Вітчизну.

Ведучий 1: Завдання виховання підростаючого покоління в ідеях непохитної відданості Вітчизні залишалася актуальною і для суворовських і нахімовських училищ, створених в 20-му столітті.

Ведучий 2: І для нас, сучасних кадет, девіз «Життя Росії – честь нікому» не втратив своєї значимості.

Ведучий 1: З 2005 року в нашій школі діють кадетські класи, випущено 178 кадет, 7 випусків. В цьому році в школі відкрито 9 кадетських класів – це 240 кадет. Сьогодні 72 дівчатам і хлопцям буде присвоєно почесне звання «КАДЕТ».

Звучить «Прощання слов’янки»

Входять кадети

Ведучий 1: Шикуйсь, струнко! Рівняння на прапор! Прапор кадетських класів внести! (внесення прапора)

Ведучий 2: Чому кадетство може навчити?

Ведучий 1: Відвазі і любові до своєї Вітчизни,

Ведучий 2: Як на землі знайти собі друзів

Ведучий 1: І як без страху йти по життю…

Ведучий 2: Як людям казку кожен день дарувати,

Ведучий 1: Як стати добрішим, сильніші і мудріші…

Ведучий 2: Чому кадетство може навчити?

Ведучий 1: Усього, що в цьому світі має сенс.

Ведучий 2: На нашому святі присутні гості (зачитує).

Ведучий 1: Слово для привітання надається директору школи

Лідії Іванівні Ігнатенко

Ведучий 2: Священний ритуал для кожного захисника Вітчизни всіх поколінь – це присяга, клятва, обітниця у відданості Батьківщині. Ні в одному історичному джерелі ви не знайдете автора урочистої клятви, присяги – та це й не важливо.

Ведучий 1: Важливо те, що у всі часи кожен юнак і дівчина, вимовляючи урочисті і хвилюючі слова урочистої обіцянки, свято вірить, що він усім серцем підписується під кожним вимовленим словом, відповідає за кожен вчинок.

Ведучий 1: зал Завмер в урочистому мовчанні

Чекають друзі заповітних слів

Ти даєш сьогодні обещанье

Що кадетом стати готовий.

Ведучий 2: Кадети, до посвяти приготуватися!

Ведучий 1: Слово для проголошення урочистої обіцянки надається учня 10а класу

Учень виходить вперед і зачитує обіцянку, а інші хором кажуть «Клянемось!»

Учень : Я, юний громадянин Російської Федерації, беручи на себе

благородна і почесне звання учня кадетського класу, зобов’язуюсь:

Вірно і самовіддано готувати себе до служби Батьківщині,

Хором: Клянемося!

Бути чесним і вірним товаришем

Хором: Клянемося!

Бути зразком у навчанні та поведінці,

Хором: Клянемося!

Виховувати в собі кращі людські якості,

Хором: Клянемося!

Свято берегти свою честь, честь класу і честь звання кадета

Хором: Клянемося!

Жити, вчитися, творити, працювати завжди і скрізь на славу Великої Росії, на славу рідного міста

Хором: Клянемося, Клянемося, Клянемося.

Ведучий 2: Слово для зачитання наказу по школі «Про присвоєння звання «кадет» надається заступнику директора школи

Сулиной Наталії Володимирівні.

Право вручення відзнак та пам’ятних подарунків надається директору школи

Ігнатенко Лідії Іванівні.

Звучить музика, кадети розсідаються в залі

Ведучий 2: В 2012 році було прийнято рішення про заснування вимпела «Кращий кадетський клас» і значка «Кращий кадет», які будуть вручатися кращим формувань і кадетам за підсумками навчального року.

Для вручення запрошується директор школи Лідія Іванівна Ігнатенко

Ведучий 2: За результатами 2012-2013 навчального року

кращими кадетскими класами стали

серед 5-7 класів –взвод 7Б класу

командир взводу Квасницын Дмитро ,

класний керівник Сазонова Галина Геннадіївна,

серед 8-11 класів — взвод 9Б класу

командир взводу Золов Микита,

класний керівник Беганцова Наталія Володимирівна

(вручення вимпела)

Звання «Кращий кадет» присвоюється

(вручення значків і подарунків)

Ведучий 1: Кадетство – це любов до Батьківщини, відданість своїй Вітчизні, прагнення служити його інтересам і готовність до її захисту.

Ведучий 1: Шикуйсь, струнко! Рівняння на прапор! Прапор кадетських класів винести! (винос прапора)

Ведучий 1: Історія розвитку кадетського руху – це історія Росії. Для людини, люблячого рідну землю, в усі віки не було, немає, і не буде нічого дорожче Вітчизни.

Ведучий 1: Моя батьківщина — це земля мого народу, полита кров’ю доблесних предків, які захищали її в історичних битвах.

Ведучий 1: Моя батьківщина — це душа мого народу, його віра, його сподівання і молитви.

Ведучий 1: Моя батьківщина – це традиції і культура моїх предків.

Всі разом: Моя батьківщина – це Росія!

Ведучий 1: Слово для привітання надається нашим гостям.

Ведучий 1: Російське держава за всю свою історію винесло чимало воєн. Не завжди удача супроводжувала російської зброї, але ніколи не піддавалося воно безчестю.

Ведучий 1: Російська історія, як жодна інша, багата героїчними прикладами ратної доблесті, мужності, безстрашності і сили російського духу.

Ведучий 1: У боротьбі з численними загарбниками російський народ зміцнювався вірою, піднімався духом і перемагав!

Ведучий 1: Ми, сучасні кадети, – спадкоємці тих, хто прославив себе на льоду Чудського озера, Куликовому полі, під Полтавою і Бородіно, в перемогах Великої Вітчизняної війни.

Ведучий 1: За 9-річну історію кадетського руху в школі склалася традиція: ветерани завжди поруч з нами в цю урочисту хвилину, від них звучать важливі слова настанови юним кадетам.

Ведучий 1: Сьогодні в нашому залі знаходяться ветерани, які подарували нам велику Перемогу.

Ведучий 1: Ветеран — це слово звучить упевнено й твердо. Це люди, чий особистий приклад надихає юне покоління на захист Вітчизни.

Ведучий 1: Слово надається голові ради ветеранів

Виступ ветерана.

Ведучий 1: Непомітно пройшло 10 років. Багато чого змінилося з тих пір…

Ведучий 1: За цей час з’явилося головне – склалися непорушні традиції. А адже саме традиції – основа виховання громадянина і патріота.

Ведучий 1: Про яких традиціях йде мова?

Ведучий 1: По-перше, це форма особливого зразка. Здавалося б, що незвичайного в тому, що ти носиш кадетську форму? Одного разу надівши кадетську форму, наші учні не побоялися представляти свою школу на рівні міста. Це перше серйозне рішення, свідомо прийняте хлопцями.

Ведучий 1: По — друге, це ранкові побудови та огляди ладу, це цілий комплекс додаткових занять з історії кадетських корпусів, історії Збройних сил Росії, військової справи, медичної підготовки, етикету спілкування і хореографії.

Ведучий 2: В – третіх, несення почесної вахти в день створення кадетських корпусів біля прапора і, звичайно ж, Кадетський бал.

Ведучий 1: Традиційні танці, які входять в програму Кадетського балу – вальс, полонез і полька. На заняттях хореографії юнаки вчаться бути галантними кавалерами, а дівчата – граціозними і витонченими панянками.

Виконання Вальсу, полонезу і польки

Ведучий 1: В нашій школі відбулося шість випусків кадетських класів.

Ведучий 1: І нехай не всі наші випускники-кадети вибрали військові професії, але їх активна громадянська позиція і соціальний досвід, набутий за час навчання в кадетському класі, визначили їхній подальший життєвий шлях.

Ведучий 1: Кожен з них розуміє, що приносити користь суспільству можна і на цивільному терені, головне – добре робити справу, якій ти служиш.

Ведучий 1: На нашому святі присутні випускники кадетських класів. Дорогі випускники, вам слово.

Слово випускникам

Ведучий 1: З посвященьем, кадет, з посвященьем!

Братство шле вам наказ привітання:

Більше знати, творити, дерзати, твердо вірити

Що лише дружбою наше життя треба міряти.

Хай здоров’я, сил і волі вам вистачить

Бути гідним і вірним Росії.

Виконання пісні «Росія»

Ведучий 1: Дорогі друзі! Ми дякуємо всіх, розділили з нами

сьогодні це свято.

Ведучий 1: Бажаємо всім здоров’я, добра, миру і благополуччя! До нових зустрічей.

Привітання і побажання отця Димитрія випускникам Православної класичної гімназії 2016 року

Дорогі друзі, дорогі гімназисти, батьки — усі, хто запрошений сьогодні на великий, по-справжньому значне свято в житті гімназії, в житті наших випускників!

Місяць тому продзвенів для вас останній дзвінок, і ми готувалися до останнього шкільного старту. Цей старт привів вас до перемоги — сьогодні ви отримуєте атестати.

Атестат – це не просто папірець, не просто папірець, це свідчення вашої зрілості. Він так і називається – атестат зрілості. Будуть інші дипломи, інші свідоцтва про освіту, але атестат зрілості – це звичайно ж абсолютно особлива річ. Це ваша путівка у велике життя. І сьогодні ви, дорогі діти, як пташенята з гнізда вилітаєте у велике життя. Я впевнений, що пам’ять про роки, проведених у Православній гімназії, обов’язково так сильно закарбується у вас в серці, в душі, в розумі, що це вже не буде можливим ізбить і забути.

Це особлива порода – випускники православної гімназії. І чим далі ви будете жити, тим більше будете відчувати свою, в хорошому сенсі, особливість. Тільки не треба його ховати, не треба маскуватися, як ніби цього не було. Це ваше надбання, це те, чим можна пишатися. В гімназії навчили вас літати на двох крилах, адже освіта та виховання повинні бути разом. Ми намагалися вас розвивати й утворювати гармонійно, так, щоб ви могли всебічно бачити світ. Я впевнений, що общешкольное гімназійна освіта – це той найважливіший етап в освітньому житті людини, який дозволяє йому сформувати свій світогляд, усвідомити світ у його повноті. І тому воно повинно бути дуже широким та різноманітним. В гімназії все це було присутнє. Зараз, на жаль, у багатьох школах наголос робиться на «заточенность», буквально з початкової школи, на якихось конкретних дисциплінах, конкретних областях знань. У результаті випускник може бути досить компетентним в одному напрямку і абсолютно неосвіченим у всіх інших. Ми намагалися, щоб у вас був широкий, багатогранний погляд на життя, щоб ви розуміли і знали ту країну, в якій ви живете, щоб літературне, історичне, географічне спадщина і надбання нашої країни було для вас відомо, щоб і у всіх інших областях знань ви були компетентні. Тому гімназійна освіта для нас – це універсальне, системне, широке утворення. Це перше крило.

А друге крило – це духовно-моральне виховання, це наші православні традиції, це ті корені, які, я сподіваюся, є корінням і базисом кожного з вас. І без молитви, без Великодньої служби, без благословення кожного нового дня, ви вже не зможете прожити. І що для вас взяти благословення на якийсь етап життя також необхідно, як є, пити і дихати. Я дуже сподіваюся, що всі ви відчуваєте себе вірними чадами православної церкви. Багато хто з вас вже працювали в церкві, мають цю, ще одну унікальну компетенції. Хтось вміє співати в хорі, хто вміє читати Апостол і Молитвослов, хто вміє прислужувати у вівтарі. Це знову ж таки унікальне надбання, яке робить вас несхожими на інших, робить вас причетними до тисячолітнього образу Росії.

Дорогі діти, сьогодні, звичайно ж, ви винуватці торжества. І настає урочистий момент – ваші атестати зрілості перейдуть законним власникам. Я сподіваюся, що цей атестат для вас буде свідченням і пам’яттю про прекрасне етапі життя, який ми разом з вами прожили. І це хороший старт для наступного, дуже важливого етапу – отримання вищої професійної освіти. Ви тепер повинні стати серйозними фахівцями, ви повинні внести свій внесок у те, щоб наша велика прекрасна країна по-справжньому розвивалася, зростала, ставала красивішим, розумнішим, чистішим, добрішим. Від вас дуже багато залежить. Росія чекає на молодих людей, що люблять Бога і готових служити своїй країні. Так ми вас намагалися виховувати. І зараз, благословляючи вас, я спокійний. Я дуже сподіваюся, що кожен з вас цей світ, цю радість, це знання, це добро понесе вперед. І, звичайно ж, хочу вам сказати, щоб ви не забували свого гнізда. Не буває, як ми співаємо в нашому гімні, колишніх гімназистів. Тому пам’ятайте, що вам тут завжди раді, вас тут люблять і чекають. В тому числі, чекають і у кафедри, чекають, щоб ви стали нашими приймачами і помічниками. Ви знаєте, що у нас вже є наші «поверненці», ті, хто, отримавши освіту, працюють у гімназії, коледжі, у Православному інституті збираються працювати. Сподіваюся, серед вас такі будуть.

Я вітаю всіх батьків. Сьогодні хвилюючий і глибоко знаменний день. Наші діти стали дорослими. Вони довели своєю працею право на отримання атестату зрілості, а значить їм можна довіряти. Довіряти у виборі життєвого шляху і бути поруч з ними, допомагати, але в той же час розуміти, що наші пташенята виросли і мають право вирушати в свій великий і світлий шлях. Вітаю наших випускників, батьків, педагогів та всіх тих, хто брав участь і йшов до того моменту, який ми з вами сьогодні переживаємо!

Зі святом! Бережи всіх Господь!

Сценарій свята «ВІВАТ, КАДЕТ!»

«Посвята в кадети»

Звучать військові пісні

Вітаю, воїни! Доброго дня глядачі,
Дідусі, бабусі, гості, батьки!
А ветеранам особливий уклін!
Славного свята день присвячений!

Увага! Для привітання кадет приготуватися!
Кадетам увійти!

(кадети виходять стройовим кроком)


Наближається свято — День Перемоги. Це «радість зі сльозами на очах». І дійсно, в цей день і радість, і горе поруч.


Біля Кремлівської стіни, біля могили Невідомого солдата завжди горить Вічний вогонь. Там написані слова: «Ім’я твоє невідоме, подвиг твій не забутий». Сьогодні, в переддень великого свята, кадетам випала велика честь — вимовити слова священної клятви біля Монумента Слави!

Вед.: Дозвольте урочистий захід «Віват, кадет» , присвячена 66-ти річчю Великої Перемоги вважати відкритим.

Ведучий:
Новий день нашої Батьківщини — мирний і світлий.
День великої праці, день нелегких турбот,
В історичній книзі Великої Росії він залишить,
Напевно, кілька рядків!

— Внесок до прапора шикуйсь! Струнко! Прапор внести!

Під марш виходять кадети з прапором

Командир : Взвод, шикуйсь! Струнко! Рівняння на середину!

Товаришу директор. Кадетський клас у кількості 30 чоловік для урочистої присяги побудований.

— Здрастуйте, товариші кадети.

— Здравія бажаємо, товаришу директор!

Командир: Дозвольте приступити до присяги .

Директор: До прийняття присяги приступити!

Вед: зал Завмер в урочистому мовчанні,

Чекають друзі заповітних слів.

Ти даєш сьогодні обещанье,

Що кадетом стати готовий.

Увага! Урочистий момент.

Офіцер: Взвод ра вняй-сь! Струнко! До прийняття клятви приготуватися.

^ Урочиста клятва кадета

Вед: (на фоні дзвони) Для церемонії освячення і напутнього слова запрошується настоятель Храму на честь Різдва Іоанна Предтечі отець Віталій

обряд освячення і церковний хор

Вед: Сьогодні кадети — учні середньої загальноосвітньої школи №4 зробили свій перший серйозний крок.

Нехай зараз це тільки гра,

Але у чоловіків перетворяться хлопчаки;

Адже всі генії і майстра

Починаються зі школи і з книжки .

Кадет – це знайоме з історії, але грунтовно забуте слово, знову повертається, викликаючи жвавий інтерес у людей і старшого і молодшого віку.

Хлопці протягом року займалися стройовою підготовкою, стрілецьким справою, хореографією, рукопашним боєм, легкою атлетикою і досягли хороших результатів. Місто має знати їх імена..

Результати «Кадети-зірочки»

 1. Кращий гравець міжнародного турніру з хокею з шайбою «Весняна капель» — Богуш Кирило
 2. Постійні призери з лижних гонок — Панфілова Юлія та Володимир Кожевніков
 3. Постійні учасники міських показових виступів рукопашного бою – Безменова Катерина, Тиша Дарина, Усольцева Анастасія, Морозова Ольга, Катерина Кондратьєва
 4. Призер школи і міста з легкої атлетики — Некрасов Олександр
 5. Хорошисти класу: Богуш Кирило, Безменова Катерина, Володимир Кожевніков, Усольцева Анастасія, Кондратьєва Катерина, Панфілова Юлія, Семенов Гліб, Попов Олексій

Наші кадетські класи було б немислимі без колосальної допомоги і підтримки з боку батьків. Від імені всіх батьків хлопців вітає

^ Оксана Олександрівна Трубачова

Хто став кадетом – на себе взяв сміливість,
Іншим залишив безтурботний сміх,
Переступивши з дитинства відразу в зрілість,
Він сивину дізнається раніше за всіх.
Опускаючись в світ інших турбот –
Завжди нелегких і часом суворих –
Щоб ніколи наш мирний небосхил
Не бачити в багряних відблисках.

 1. Юних кадет вітає голова Куйбишевського району

Віктор Олександрович Функ

 1. З урочистим і знаменним днем хлопців вітає голова адміністрації р. Куйбишева

Максимов Володимир Павлович

 1. З вітальним словом до вас звертається начальник управління освіти Куйбишевського району

Галина Володимирівна Шевельова (Лілія Вікторівна Орлова)

Вед.: .Так вже історично склалося, що бойові традиції в армії і на флоті передаються з покоління в покоління. Ця зв’язок поколінь жива донині. Вас вітає кадет 7 класу Севостьянова Дарина.

 1. В цей чудовий день вас вітає начальник управління молодіжної політики, культури та спорту Куйбишевського району

Галина Іванівна Понаморьова

 1. Юних кадет вітає начальник відділу молодіжної політики Куйбишевського району

Ксенія Миколаївна Ханкович

 1. Сьогодні в гостях у хлопців голова Куйбишевського відділення громадської організації » Російський союз ветеранів Афганістану

Юрій Володимирович Попов , йому слово

Вед: Як на старих балах в корпусах

Море музики, сміху та світла.

І захват у дівчат в очах

Від галантності юних кадетів.

Нехай закрутить вас святковий вальс,

І в душі буде вічне літо

І зараз запрошують на вальс

Однокласниць хлопці – кадети!

Ведучий:
Ветерани — це вітер, це рани.
Ветерани — з боєм взяті кургани .
Це ви в смертельний бій ходили.
Затулили собою світ і перемогли.
Імен сьогодні всіх — не перелічити.
Ви — наша гордість, гордість — ветерани!
Спасибі вам, що ви були і є,
Спасибі за Перемогу, ветерани.

Для нас велика честь бачити серед гостей Ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ваше слово має особливу цінність для молодого підростаючого покоління. Хлопців вітає Ветеран Великої Вітчизняної війни

Микола Сергійович Міхін

Вчіться, люди, мужності у тих,
Кого живими в землю закопали.
Серед життєвих турбот і утіх.
Не забувайте вірності печалі.

Адже ті, кого не стало за війну.
Кого спалили, вбили, розтоптали,
Хто смерті віддав юність та весну,
Вони за нас, за наші життя впали.

Читайте, люди, книги про війну.
Не бійтеся сліз і гіркоти і страху,
Дивіться, люди, фільми про війну.
І не соромтеся сумувати та плакати.

Ведучий: 27 мільйонів загинуло в Великій Вітчизняній війні. Нехай кожен з вас відчує на собі суворі очі полеглих, чистоту їхніх сердець, відчує відповідальність перед пам’яттю цих людей, величчю їх подвигу.

Війна закінчилася. Але з кожним роком
Рідшає славна гвардійська рідня,
І всі квіти свої весна у вінок вплітає
І з ним схиляється біля Вічного вогню!

Покладання до Монументу Слави

Хвилина молчанья — і слів не знайти.
Хвилина молчанья — з грудей,
З самого серця зірветься — не крик,
Мовчання зависне… Хвилина… Лише мить…

Хвилина молчанья — адже слів не знайти.
Хвилина молчанья — як вибір шляху…
Важкі камені — на них імена.
Поки про них пам’ятаємо — ти жива країна…

Неугасима пам’ять поколінь
І пам’ять тих, кого так свято шануємо,
Давайте, люди, встанемо на мить
І в скорботі постоїмо і помовчимо.

Осинцева Ксенія Пісня «Білий птах»

Візьми з собою в дорогу найзаповітнішу мрію,

За людей душевну тривогу,

Серце жар і думок красу.

Стійкість у життєвих бурях,

Мужність у всьому і до кінця,

Ім’я громадянина і борця.

А зараз слово тим, хто перед обличчям товаришів, батьків та гостей свята виголосив слова священної клятви, слово їм, юним кадетам

Відповідь слово надається кадетам

1.Ми сьогодні в строю, ми солдатські пісні співаємо.
Ми рівняння тримаємо на Прапор Перемоги.
Для прийдешнього світлого дня ми ростемо,
Ми готові служити вітчизні беззавітно.

2.Кожен день наш і кожен наш помисел чистий.
Ми вітчизни вірні і іншого не знаємо.
Тому свій прекрасний кадетський девіз
Притиснувши Руку до серця, повторюємо.

3.Він молитва нашому житті
Ми завжди вірні йому
БОГУ-

Всі: ВІТЧИЗНИ
БОРГ –

Всі: СОБІ ,
ЧЕСТЬ

4. Нас знову Росія відродила,

Ми знову Вітчизні потрібні!

Нехай наші честь, і розум, і сила

Опорою стануть для країни.

5.Народу Дружбу, Мир, Багатства –

Ось житті сенс і цілі Братства.

Росії вірні сини,

Ми для держави народжені!

6.Твердо друкуючи крок,

Строго по формі вдягнені,

Тримають равненье на прапор

7.Батьківщина, Віра і Честь –

Ось три заповітних слова.

Так було, буде і є,

Ні для кадета іншого!

8.Пам’ятай заповіти батьків,

Не відступати, а битися.

Життя закон суворий :

Щоб перемогти, треба битися!

9.Будь прямодушен і сміливий,

Добрими слався справами.

Чесно жити – наша доля!

Це ми вибрали самі.

10.Для нас, друзі, прийшла пора!

Вперед, кадети! ура!

Ведучий:
— До виносу прапора стояти струнко! Прапор винести!

Сьогодні свято входить в кожен дім,
І радість до людей з ним приходить слідом.
Ми вітаємо всіх з великим днем.
З днем нашої слави, З Днем Перемоги!

Церемонія, присвячена прийняттю кадетської клятви, оголошується закритою.

Спасибі всім, хто допоміг організувати наш захід. Двері школи № 4 завжди відкриті для гостей. Ми прощаємося, але не ставимо крапку в нашій історії, бо історія кадетського руху триває…

Comments are closed.